8 grudnia: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP oraz Godzina Łaski dla całego świata

„Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie ześlę wiele łask dla duszy i ciała. Będą masowe nawrócenia. Dusze zatwardziałe i zimne jak marmur poruszone będą łaską Bożą i znów staną się wierne i miłujące Boga. Pan, mój Boski Syn Jezus, okaże wielkie miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą się modlić za bliźnich. Jest moim życzeniem, aby ta Godzina była rozpowszechniona. Wkrótce ludzie poznają wielkość tej Godziny łaski. Jeśli ktoś nie może w tym czasie przyjść do kościoła, niech modli się w domu”

Matka Boża do pielęgniarki Pieriny Gilli w Montichiari we Włoszech w Święto Niepokalanego Poczęcia – 8 grudnia 1947 roku

Modlitwa do Róży Mistycznej

Mario Rosa Mystica,
Mistyczna Różo,
Niepokalane Poczęcie.
Matko naszego Pana Jezusa Chrystusa,
Matko Łaski,
Matko Mistycznego Ciała,
Matko Kościoła,
Ty zeszłaś na dół, na ziemię,
aby wezwać nas, dzieci tej
ziemi do wzajemnej miłości,
do zjednoczenia i życia w pokoju…
Ty prosisz nas, abyśmy byli miłosierni,
modlili się i pokutowali.
My dziękujemy Bogu z całego naszego serca,
że On dał nam Ciebie jako naszą
Matkę i Pośredniczkę we wszystkich
naszych potrzebach.
Maryjo Najświętsza, pełna łaski,
proszę pomóż mi, Ja błagam ciebie
i wysłuchaj mojej szczególnej prośby.
Ty obiecałaś nam Twoją macierzyńską opiekę,
pełna łaski: „Ja jestem zawsze blisko Ciebie,
z Moją Macierzyńską Miłością.”
Rosa Mystica, Niepokalana, Mater Dolorosa,
proszę ukaż mi, że Ty jesteś Moją Matką,
Oblubienicą Ducha Świętego
i Królową Nieba i Ziemi.
Amen.

rosa-mystica

Jak odprawić Godzinę Łaski?

To szczególna godzina i dobrze będzie, jeśli zdołasz wykorzystać ją całą. Im więcej czasu spędzisz z Maryją, tym więcej łask spłynie na ciebie i tych, których nosisz w sercu. Dlatego postaraj się oddać Niepokalanej całą świętą godzinę. Jeżeli to niemożliwe, przybliż się do Jej Niepokalanego Serca na tyle czasu, na ile cię stać. Każda chwila, którą spędzisz przytulony do obietnicy Matki Bożej, okaże się bezcenna!

Proś o łaskę nawrócenia dla tych, którzy jej najbardziej potrzebują.
„Serca zatwardziałe i zimne jak ten marmur zostaną dotknięte Bożą łaską i staną się wiernymi czcicielami naszego Pana, i będą Go szczerze miłować (…)”.
Proś o tę łaskę dla siebie i najbliższych.
„Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych”.
Nie bój się prosić o łaski – nawet największe!
„Nasz Pan, mój Boski Syn, Jezus, ześle swe przeobfite Miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci (…)”.
Proś o łaskę nawrócenia dla grzeszników.
„Każdy, kto będzie modlić się w tej intencji i wylewał łzy pokuty, odnajdzie pewną drabinę niebieską, przez me macierzyńskie Serce będzie też miał zapewnioną opiekę i łaskę”.

A teraz podziękuj za tę łaskę, którą ci dziś Matka Najświętsza gwarantuje!
W tym momencie możesz zacząć rozmawiać z Maryją modlitwami, które są najbliższe twemu sercu. Odmów Różaniec, przeplatając go aktami miłości (Boże, choć Cię nie pojmuję…) i żalu za grzechy (Ach, żałuję za me złości…). Wyznaj swą wiarę w Boga (Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego), wychwalaj Jego dobroć (Chwała na wysokości Bogu), oddaj się Maryi pod opiekę (Cały jestem Twój, o Maryjo). To słowa szczególnie miłe Maryi. One otworzą dla ciebie Jej Serce, ciebie zaś niech otworzą na Jej dary.
Źródło: kliknij

Godzina Łaski dla świata

Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. I Jego odwieczne skarby miłości. Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne

Nie jest to bynajmniej przyrzeczenie związane z samym tylko wymiarem duchowym. Bóg nam przypomina, że stworzył nie tylko nasze dusze; On powołał do życia także nasze ciało i nadał mu wielką godność. W Godzinie Łaski niejeden z nas przekona się, że Bóg nie neguje znaczenia ciała.

 • Dostąpi uzdrowienia.
 • Wyrwie się z nałogu.
 • Przestanie być niewolnikiem grzechu.

Większość z nas dozna innych łask. To wielkie dary, które jak potężny dźwig wyrywają nas z kolein codziennego zła, z naszej opieszałości, gotowości do kompromisu i dogadywania się ze światem, by postawić nas na zupełnie nowej ziemi, wśród zupełnie nowych (o ile piękniejszych) krajobrazów. A spod naszych stóp ku dalekim horyzontom wije się wąska ścieżka.

To ścieżka naszej świętości. A w duszy zamieszka pragnienie, by biec tą drogą. Bo nie ma większego szczęścia, jak iść w stronę szczęścia, które jest pełne, doskonałe, bez końca, które zanurza w sobie wszystkich bliskich i kochanych (nie ma w nim przecież miejsca na egoizm).

Będą też tacy, którzy w Godzinę Łaski nie poproszą o nic dla siebie. Będą modlić się za dziecko, które zgubiło drogę, za żonę, która ciężko choruje. Może znajdą się tacy, którzy będą się nawet modlili za swoich wrogów.

Jest jeszcze ostatnia grupka – modlących się o nawrócenie grzeszników, o ocalenie dusz idących do piekła. To ludzie najcenniejsi w oczach Maryi. To Jej słudzy, zaczyn nowego pokolenia, które czerpiąc moc z Niepokalanego Serca Matki Najświętszej, wyrwie świat spod władzy szatana i przekaże panowanie Sercu Matki…

Pisała o tym wiele Siostra Łucja. Stanie się to na naszych oczach. Godzina Łaski… Nie przegap tych sześćdziesięciu minut nasyconych bliskością Nieba.

Matka Boża płacze w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia
na zakończenie Godziny Łaski

Na zakończenie Godziny Łaski i rekolekcji z Gisellą Cardią z Trevignano Romano w Polsce, Matka Boża dała znak swojej obecności tak samo jak w Radęcinie – zapłakała. Ufamy, że były to łzy radości. Amen
Ewa Jurasz, redaktor naczelny Echa Medziugorie

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

53 odpowiedzi na „8 grudnia: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP oraz Godzina Łaski dla całego świata

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  „Nie jesteście tacy ważni. Wasze sprawy nie są najważniejsze nawet dla mojego Niepokalanego Serca”.
  _____________________
  Cytują słowa ‒ świadomie ‒ wyrwane z kontekstu pana Wincentego Łaszewskiego po to, aby zwrócić na nie uwagę. Proszę wysłuchać całości tej konferencji ➡➡ https://youtu.be/lwYsEkc-dTA na temat Godziny Łaski ‒ po co ona jest?

  Owszem, Maryja obiecuje, że w tej godzinie ześle dla nas samych liczne łaski „dla duszy i ciała” ‒ i tak też na pewno będzie, ale zależy Jej przede wszystkim na naszej modlitwie za tych, którzy giną, a nie tylko na szukaniu pocieszenia dla siebie. Coś podobnego powiedział Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej: „O, żebyś wiedziała, jak wielki bój się toczy, jak zacięta walka o każde serce ludzkie… Nie myśl o sobie, o takich czy innych odczuciach twoich. One nieważne wobec ogromu zagrożenia piekłem zalewającym świat. Promienie Mojej Miłości nie mogą dotrzeć na ziemię, jeśli nie ma serc, które są bramą łączącą Niebo z ziemią” (SP 424). Nie myśl (zbytnio) o sobie, o swoich rozterkach, chorobach, bólach serca, poranieniach. Nie rozczulaj się nad swoją krzywdą, brakiem czegoś… Swoją modlitwę ukierunkuj na błaganie za świat, który ginie, a sam Bóg pomyśli wtedy o tobie i zadba o to, czego ci brak.
  Wincenty Łaszewski: [Maryja zdaje się dziś mówić] „Nie jesteście tacy ważni. Wasze sprawy nie są najważniejsze nawet dla mojego Niepokalanego Serca. Łódź Piotrowa się przewraca. Kościół może stanąć stępką do góry. Ludzie tracą wiarę. Jak mówiłam w Fatimie ‒ tysiące tysięcy idzie do piekła. Wasze zmartwienia, wasze cierpienia, wasz codzienny ból, wasze zmęczenie na tym świecie nie są tak ważne jak to, że ludzie inni idą do piekła. Tam jest prawdziwy ból, prawdziwe zmartwienie, prawdziwa udręka. Przychodzę do was po to, by was błagać, byście wy ‒ moje dzieci, które jak wierzę, rozumiecie, co mówię ‒ pomogli mi ratować świat. Nie, żeby na tym świecie było więcej zdrowego powietrza i mniej rzeźni. Nie. Żeby ten świat nie staczał się ku przepaści piekielnej. Żeby ludzie, którzy na tym świecie żyją ‒ także wokół nas, najbliżsi sąsiedzi, znajomi z pracy, ze szkoły ‒ żeby oni wszyscy mieli wpisane w swoje przeznaczenie zbawienie. Nie ma nic ważniejszego”.

 3. Ania G. pisze:

  Dziś o 18 w Sanktuarium Św. Antoniego w Chełmie zostanie odprawiona Msza Święta w intencji wynagradzającej za nasze grzechy oraz o Boże Miłosierdzie dla Polski i Polaków oraz Kościoła Św i kapłanów oraz w intencji ochrony naszych granic. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

 4. duszyczka pisze:

  Fragmenty dzieła ascetycznego św. St. Papczyńskiego pt. „Mistyczna Świątynia Boga”

  Ołtarz mistycznej świątyni – … I któż się nie zgodzi z tym, że ołtarzem Boga Najwyższego jest serce człowieka i to zwłaszcza pobożnego?

  Kadzidło mistycznej świątyni – …Mam na myśli modlitwę. Należy więc modlić się myślą, słowem, westchnieniami i łzami. Takim też słodkim zapachem modlitwy należy usunąć wszystko, cokolwiek jest nas cuchnącego…

  Okna mistycznej świątyni – …Oknami są uszy. Z jakiego powodu? Ponieważ jak przez drzwi wchodzi z zewnątrz wszystko, a przez okna tylko hałas, tak i przez uszy dostają się tylko słowa a nie przedmioty…

  Drzwi mistycznej świątyni – …Czym one są? To oczy. Ach! Jakże niedbale są strzeżone! Ileż razy do tych strażników trzeba z pobożnym wieszczem wołać?…
  Słudzy mistycznej świątyni – …Pięć naszych zmysłów nie bez słuszności można nazwać sługami mistycznej świątyni…

  Kaznodzieja mistycznej świątyni – …Jest to sumienie które takie zadanie kaznodziei czujnie w nas pełni i niczego nie ukrywa…

 5. eska pisze:

  Trochę otuchy na te trudne czasy: ❤
  .

  .
  +++ we wszystkich intencjach ❤

 6. wobroniewiary pisze:

  W 2. Liście do Tesaloniczan św. Paweł pisze o tajemniczej postaci, Katechonie, który ma powstrzymywać przyjście Antychrysta zwiastującego początek Apokalipsy: „Albowiem już działa tajemnica bezbożności. Niech tylko ten, co teraz powstrzymuje, ustąpi miejsca, wówczas ukaże się Niegodziwiec” (2 Tes 2, 7-8). (…)
  Warte uwagi jest przesłanie św. Gabriela Archanioła z marca 2021 r. dane księdzu Michelowi Rodrigue na temat Powstrzymującego, którym miałby być… św. Józef wycofujący się (ustępujący) po 8 grudnia 2021 r. wraz z końcem Roku św. Józefa. (…)
  Niektóre teorie na temat Katechona mówią też, że jest nim Jezus Eucharystyczny – Eucharystia (dopóki na całym świecie sprawowana jest Ofiara eucharystyczna, Antychryst nie może wejść na scenę). A więc nie św. Józef? Być może jedno nie wyklucza drugiego.

  • Mateusz PWWM pisze:

   Teoretycznie można również mówić o papieżu Benedykcie XVI….

   • xcvb pisze:

    eedson glauber z brazylii w jednym z objawien gdzies okolo 20/21 mowil ze wlasnie Benedykt 16 jest tym „powstrzymujacym” przynajmniej tak to zapamietalem.

 7. wobroniewiary pisze:

  Módl się słowami nieznanej modlitwy ks. Dolindo:

  Mamo Maryjo, rozłóż szeroko Twój płaszcz nad tą biedną ludzkością, niech zwycięży Kościół, o Maryjo, o Maryjo. O Maryjo, o Maryjo, wiesz, jak Cię kocham, o najsłodsza Mamo, Ty wiesz, ile razy chowałem się w Twoich błogosławionych ramionach, przeżywając tyle burz i walk w moim życiu dla Kościoła, z miłości do Kościoła.

  I proszę Cię, o Niepokalana Dziewico, zbierz wszystkie te małe akty na chwałę Bożą, które złożyłem z siebie dla Kościoła, wszystkie moje małe akty posłuszeństwa, moją ciszę, moje bezgraniczne poddanie się Kościołowi. Mamo najsłodsza, spraw, by to ubogie echo mojego małego poddania się przeniknęło do serc tych, którzy się buntują.

  I by wiedzieli, że tak jak ubogi, nic nieznaczący kapłan wyrzucony ze zgromadzenia krzyczał całym życiem: „Niech żyje Kościół!”, tak i ja powtarzam: „Tylko Kościół jest wielki! Żyję dla Kościoła. O Panie, zatriumfuj w Kościele i dla Kościoła!”.

  https://www.facebook.com/wydawnictwo.esprit/posts/10158685960386569?__cft__%5B0%5D=AZXXDpD9vzUZHpdyTaXTQ_-mlPo0gGl8Ic0flWw5CmsmOMJBjGPl65ROK7cgn2MVFBIJzTaDsdQzlJEh0g4BYojLrxEO4UFdhJDW_TDmkH-wOMK1yCIBSdMWFmbF6qrVdRt0yTEIPB_0q87BF1iXgp9K&__tn__=%2CO%2CP-R

 8. Mich pisze:

  Szczęść Boże. Czy ktoś zna jakąś stronę internetową gdzie umieszczane są Orędzia. Trevignano Romano?

 9. wobroniewiary pisze:

  Mianowany został nowy wizytator Apostolski w Medjugorje

  Biuro prasowe Stolicy Apostolskiej ogłosiło w południe 27 listopada 2021 r. wiadomość, że Papież Franciszek mianował abpa Aldo Cavalli, arcybiskupa tytularnego Vibo Valentia (Vibo Valentia – łac. Dioecesis Vibonensis), dotychczasowego nuncjusza apostolskiego w Holandii, wizytatorem apostolskim o charakterze specjalnym dla parafii Medziugorje na czas nieokreślony i ad nutum Sanctae Sedis

  http://www.krolowa-pokoju.com.pl/nowy-wizytator.html

 10. Paweł pisze:

  Równo 25 lat temu trafiłem akurat na odpust parafialny w Berlinie, w pewnej parafii, która obecnie – w ramach ‚redukcji’ – dołączona jest do innej [wskutek takiego oto ‚sumowania’: „St. Mariens” + „Heilig Kreuz” = „Maria unter dem Kreuz”: https://www.maria-unter-dem-kreuz.de/ ].
  I oto parę poznanych tam akurat przeze mnie maryjnych/eucharystycznych pieśni (mszalnych), które w Niemczech chyba są dziś coraz większą rzadkością (wskutek „galopującej TAM protestantyzacji”) [więc może teraz wręcz nawet i my, Polacy, powinniśmy je zacząć (już) śpiewać „w zastępstwie”… (tak ażeby „słuch” choćby o samych tych pięknych melodiach kompletnie nie „zaginął” – poza np. salami ‚koncertowymi’)]:
  SALVE REGINA

  MARIA HILF

  BEIM LETZTEN ABENDMAHLE

 11. Monika Anna pisze:

  I co teraz bedzie. Bo nie rozumiem. Nie jestem zaszczepiona. W parafii bedzie weryfikacja paszportów. Wiec wejdzie garstka nie zaszczepionych. A jak limit sie przekroczy to co nie wejde, bo nie mam szczepionki. Kościół bedzie dla zaszczepionych ? Czasem myśle, że się zaszczepie dla świetego spokoju. Ale czy to jest rozwiązanie ? Strach wogóle z kimkolwiek rozmawiać. Bo każdy pyta czy jesteś zaszczepiony. Ciężki czas.

  • Ola pisze:

   Jezu , Ty się tym zajmij ,w Tobie jedyna nadzieja. Jezu , ufam Tobie. Amen 🙏
   Tam ,gdzie jest totalna beznadzieja ,po ludzku bezsens ,nic nie da się zrobić ,tam Bóg w pełni wchodzi ze swoją wszechmocą ,tam Bóg ma najlepsze „pole” do działania ,tam ,gdzie jest burza ,tam wołamy z głębi serca i z całych sił „Jezu ,ratuj!” W naszej niemocy działa moc Najwyższego ,On dopuszcza takie sytuacje ,abyśmy wołali ,wołali i wołali dniem i nocą do Niego . On pragnie naszych serc ,a często w trudnych sytuacjach dopiero przypominamy o Jego miłosierdziu. On rozmnożył chleb na pustkowiu ,tam gdzie po ludzku był totalny bezsens. Ale zanim go rozmnożył ,odmówił dziękczynienie . I my weźmy przykład z Niego i dziękujmy ,dziękujmy ,dziękujmy z całego serca za owoce odkupienia ,które dla nas wysłużył na Krzyżu, bo On już za to oddał życie . Pozostaje nam dziękować Mu w pełni ufności w Jego miłosierdzie, a On resztę zrobi sam . Z mojej strony proponuję następną pompejankę w intencji uchronienia nas przed obowiązkiem szczepień . Aczkolwiek wierzę głęboko ,że nie będzie tego przymusu . Wierzę,że w Godzinie Łaski dla świata mnóstwo ludzi o to się modliło i zostaliśmy wysłuchani . Chwała Panu za wszystko ,co nam wyświadczył ❤️

   • Ola pisze:

    Co ja napisałam, nie jedyna nadzieja ,a cała nadzieja w Bogu ,On jest wszechmogący, może wszystko , kto czytał Dzienniczek Faustyny ,ten wie ,jak namacalnie działał Jezus w jej życiu ,On jej wszystko załatwiał,wszystko jej ustawiał ,wszystko jej ogarniał,ona Mu jedynie ufała całkowicie . Przecież i my możemy żyć w takiej relacji z Jezusem ,wtedy niczego nie będziemy się bali ,On nas uchroni przed złem tego świata .

  • Witek pisze:

   Monika dawno nie pisałem ale jak przeczytałem Twój wpis to mi się przypomniał wielki post w ubiegłym roku….
   Nie będę Cię pocieszał i pewnie nikt tego nie zrobi.
   Jeżeli pozwolisz to przeanalizuje Twój problem.

   Z tego co widzę na „miłosierdzie” kapłana nie możesz liczyć, na współczucie też.

   Proszę Cie sprawdź, czy wieczorem w sobotę odprawia się Msza Święta. Zgodnie z prawem kościelnym osoba uczestnicząca we Mszy Świętej sobotniej wieczornej ma spełniony obowiązek Mszy Świętej. To mogło by pomóc w rozwiązaniu problemu.

   Nie możesz sobie pozwolić na zastrzyk z uwagi na użycie linii komórek zamordowanych dzieci.

   Trzecia ewentualność to rozmowa z Bogiem i powiedz mu całą prawdę. Prość o łaskę zaliczenia Mszy Świętej w tygodniu na poczet Mszy Niedzielnej. Przecież Bóg wie wszystko i rozumie…

   Jak możesz to może warto wcześniej przychodzić do kościoła i czekać może się uda jeśli chodzi o liczbę osób.
   I tyle. Ucisk na całego. Do Oświecenia będzie jeszcze gorzej i raczej ludzie którzy nie borykają się z tym problemem nie zrozumieją co przechodzisz.

   Ostatnia ewentualność to Msza Święta ze znanego sanktuarium i Komunia Święta Duchowa.

   Ostatnie. I to wskazówka dla wszystkich czytających. Musicie znaleść sobie Kapłana który po kryjomu będzie odprawiał MŚ. Tak Tak będzie to w naszym kraju wcześniej niż się spodziewacie. Kupcie wino i komunikanty i poszukajcie Kapłana, bo zaraz wszyscy to odczujemy w Polsce też.

   Tyle. Nie będę pocieszał.
   Musimy mieć zaufanie i prosić o wskazania Ducha Świętego.

   • Rita pisze:

    Bardzo ważna informacja, która gdzieś umyka przeciwnikom szczepień.Nie wszystkie szczepionki są na liniach komórkowych !!!!! Warto to podkreślać, i nie przekazywać nieprawdziwych informacji w tej sprawie.Szczepionki Phizer i Moderna są całkowicie wolne od linii komórkowych, całkowicie syntetyczne. Nie można ludzi wprowadzać w błąd,że wszystkie szczepionki są moralnie. Umierają ludzie. Obowiązkiem katolika jest głoszenie prawdy. Załączam artykuł. który porządkuje kwestie szczepionek. Proszę się z nim zapoznać, a najlepiej zrobić wpis na stronie w tej sprawie.
    Podaję link do artykułu na portalu dla lekarzy.Tylko wymienione w tabelce szczepionki są na liniach komórkowych.
    Linie komórkowe HEK-293 i PER.C6
    09.12.2020
    dr hab. n. med. Ewa Augustynowicz, prof. nadzw.
    Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego–Państwowego Zakładu Higieny w Warszawie

  • Aga pisze:

   Droga Moniko. Rozumiem Cie doskonale. Takze czuje ogromny lęk i niepewnosc jak dalej złożyć zycie w łasce uswiecajacej z dostępem do Eucharystii i innych Sakramentów. Kiedy nie jest wcale latwo znaleźć „zrozumienie ” u innych takze z Kościoła. Mam takie same obawy i myślę ze jest więcej takich osób? Niech Bóg ma nas w opiece.

 12. Aleksandra pisze:

  Nabierzcie ducha i podnieście głowy, bo zbliża się nasze odkupienie (Łk21,28)
  https://youtu.be/0RLie2mtnCw

 13. babula pisze:

  To są fakty -niestety idealnie wpisujące się w wizję Giseli, że cierpienie przyjdzie ze wschodu i Tomasza nt. ataku na Polskę. Narazie celem jest Ukraina. Przygotujmy się.
  https://www.youtube.com/watch?v=6DjIWuzMYFk

 14. Oko pisze:

  Amantadyna zablokowana od 10.12, jak ktoś korzystał i chce mieć na zapas to kupić już teraz na tych online receptach i jutro szybko wykupić w aptece.

 15. Joanna Wozniak pisze:

  WKLEJAM TU TO DLATEGO, GDYŻ I TU JEST PSALM 91
  🔥🌍⛔Luz de Maria, 06/12/2021
  Orędzie Archanioła Michała #IMPRIMATUR

  „Umiłowany Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa:
  PRZYJMIJCIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, JAKIE W IMIĘ BOSKIEJ WOLI ZSYŁAM NA KAŻDEGO Z WAS, [A KTÓRE] WYDAJE OWOCE W TYCH, KTÓRZY SĄ NALEŻYCIE PRZYGOTOWANI W DUCHU.

  Dzieci Naszego Króla, niektórych z was widzę tak zdezorientowanych, innych widzę tak pełnych ufności, [jeszcze] innych widzę, jak się wyśmiewają z ostrzeżeń Domu Ojcowskiego.

  Nie pojęliście jeszcze, jak potrzebne jest dla was utrzymywać ciągły stan pokoju. Demon, jak lew ryczący (1 P 5, 8) jest nad wami, Ludu Boży.

  PRZYGOTUJCIE SIĘ, NIE ZAPOMINAJCIE O TYM, PRZYGOTUJCIE SIĘ!

  Nasz ukochany kraj Maryi z Guadalupe [Meksyk] jest silnie wstrząsany. Jeśli ten lud będzie modlił się mocno, z miłością i Wiarą, zostanie wysłuchany, a zniszczenia zostaną zminimalizowane. Modlitwami ma kierować Wiara oraz należyty stan Łaski [uświęcającej] każdego z modlących się.

  PRAGNĘ WAS PROSIĆ, BY WIĘKSZA LICZBA LUDZI MODLIŁA SIĘ.

  Ameryka Środkowa jest smagana plagami, jej ziemia się trzęsie. Te chrześcijańskie ziemie zostały opanowane przez komunizm, zostały [mu] podane na tacy przez swoich rządzących, przez tych, którzy, jak lokaje zła przygotowują się, by ofiarować swój łup dusz Antychrystowi.

  Ludu Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, bądźcie mocni, żadnej letniości w tym momencie. Zbadajcie swoje sumienie, tak macie się przygotować, porzucając łachmany, jakie niesiecie, a które nie pozwalają wam duchowo wzrastać.

  Zły trzyma was przywiązanych [dosł. przyciąganych, jak magnes] do tego, co ziemskie, i potrzeba, abyście nie dawali się uwieść przez diabelskie sztuczki.

  Wyruszcie już teraz! w drogę, na jaką każde z was zostało wezwane w tym, co wam powierzono, bez tracenia czasu; ten się [bowiem] kończy.

  NADCIĄGA MROK!

  Uważajcie, ciemność nadchodzi na Ziemię, choć się tego nie spodziewacie. Potrzebne jest przygotowanie duchowe; spojrzyjcie we własne wnętrze: Jak postępujecie? Jaki jest [wasz] charakter? Czy wasze myślenie jest proste, czy panują nad wami złe pragnienia względem waszych bliźnich, doprowadzając was do zazdrości i braku miłości?

  Musicie się nauczyć wybaczać samym sobie i bliźnim. Nie osądzajcie, pozostawcie sąd Bogu.

  Zmieńcie życie, nie zaspokajajcie złych [nieprzyzwoitych] pragnień, które sprawiają, że oddalacie się od Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa i od Naszej Królowej i Matki Czasów Ostatecznych.

  JAKO KSIĄŻĘ ZASTĘPÓW NIEBIESKICH PRZYBYWAM Z PRAWDĄ W MYCH USTACH. Nie przychodzę, by was przestraszyć, ani by sprawić, żebyście się zamartwiali i niepokoili; nie chcę was zastraszyć, lecz wręcz przeciwnie, pytam was: Czemu się lękacie, jeśli żyjecie czyniąc dobro? Dlaczegóż to dzieci Boże, które postępują i działają w dobru, ulegają przerażeniu wobec objawionej [im] Prawdy?

  JESTEŚCIE DZIEĆMI NASZEGO KRÓLA I PANA JEZUSA CHRYSTUSA; CI, KTÓRZY ŻYJĄ W CIENIU SWEGO PANA, NIE LĘKAJĄ SIĘ ANI ZA DNIA, ANI W NOCY, PONIEWAŻ TRWAJĄ [WCIĄŻ] PEWNI BOŻEJ OCHRONY.

  Któż nie pragnie znać Prawdy o tym, co ma nadejść, by się przygotować?

  Lęk jest naturalny w człowieku, choć do dzieci Bożych należy zmniejszać lęk przed sprawami Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, opisanymi szczegółowo w księdze Apokalipsy. Człowiek jest wezwany do ufania bardziej Przenajświętszej Trójcy i Naszej Królowej i Matce, a mniej sobie samemu.

  „Pamiętaj więc, jak wziąłeś i usłyszałeś,
  strzeż tego i nawróć się!
  Jeśli więc czuwać nie będziesz, przyjdę jak złodziej,
  i nie poznasz, o której godzinie przyjdę do ciebie (Ap 3, 3).”

  Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Indonezję, cierpi i cierpi mocno.

  Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Bałkany; potęgi światowe doszły(dojdą) aż do tego terytorium.

  Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Meksyk, mocno się trzęsie.

  Módlcie się, dzieci Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa, módlcie się za Stany Zjednoczone.

  Prowadzą was z jednego miejsca na drugie, od jednego pogorszenia się stanu zdrowia do drugiego, i zaczynacie panikować. Gdzież jest [wasza] Wiara? Gdzie „ufam Tobie, Panie”? Gdzie podziała się Wiara w ochronę Naszej Królowej i Matki oraz w ochronę Chórów Anielskich?

  Naprzód, Ludu Boży, naprzód!

  NIGDY NIE JESTEŚCIE POZBAWIENI OPIEKI. MOJE LEGIONY OSŁANIAJĄ [DOSŁ. OKRYWAJĄ] WAS, NIE LĘKAJCIE SIĘ.

  Św. Michał Archanioł”

  Witaj, Najczystsza Maryjo, bez grzechu poczęta. (x3)

  Komentarz Luz de Maria: Bracia:

  „Bo On sam cię wyzwoli
  z sideł myśliwego
  i od zgubnego słowa.
  Okryje cię swymi piórami
  i schronisz się pod Jego skrzydła:
  Jego wierność to puklerz i tarcza.
  W nocy nie ulękniesz się strachu
  ani za dnia – lecącej strzały,
  ani zarazy, co idzie w mroku,
  ni moru, co niszczy w południe.
  Choć tysiąc padnie u twego boku,
  a dziesięć tysięcy po twojej prawicy:
  ciebie to nie spotka.
  Ty ujrzysz na własne oczy:
  będziesz widział odpłatę daną grzesznikom.
  Albowiem Pan jest twoją ucieczką,
  jako obrońcę wziąłeś sobie Najwyższego.
  Niedola nie przystąpi do ciebie,
  a cios nie spotka twojego namiotu,
  bo swoim aniołom dał rozkaz o tobie,
  aby cię strzegli na wszystkich twych drogach (Ps 91, 3-11)”.

  Amen.

  ______________________
  O Luz de Maria i imprimatur

  Kolejne imprimatur z 13 maja 2020 roku (strona 2)

  Click to access 2019.pdf

 16. Joanna Wozniak pisze:

  Pani Ewo, była już taka intencja różańca (n.Pompejańska): Aby Serce Maryii Zatriumfowało w Polsce i na świecie. Chętnie będę się modlić w tej intencji.

 17. Weronika pisze:

  Ewo, czy możesz ogłosić Nowennę Pompejańską w intencji, aby nie było przymusowych szczepień w Polsce od 1 marca 2022 ?! Bardzo proszę w imieniu swoim i innych osób, które nie chcą się szczepić i boją się szczepień, a jeśli tego nie zrobią stracą pracę ?! I nie znajdą innej w wieku przedemerytalnym ?! Błagajmy Maryję o ratunek, Różaniec jest potężną modlitwą!

 18. Monika Anna pisze:

  Dziekuje wszystkim za dobre słowo i zrozumienie. Ale mam jeszcze pytanie. Czy wszystkie szczepionki są robione z użyciem materiału abortowanych dzieci ? Moja znajoma zaszczepiła się Pfajzerem. I przekonuje mnie, że tylko Astra i J@J są zabronione.

 19. wobroniewiary pisze:

  Piękne ❤

 20. Ola pisze:

  Marana tha ! ❤️

 21. Krystyna 64 pisze:

  Poproszę o dowolna część różańca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s