Duchowa Obrona Granic Polski: 7-krotne okrążenie murów wewnątrz bazyliki niczym duchowe okrążenie Polski

Duchowa Obrona Granic Polski – na zakończenie Nowenny nasze polskie Jerycho czyli 7-krotne okrążenie murów wewnątrz bazyliki niczym duchowe okrążenie Polski ❤

Ks. Mateusz Wójcik: „Tak jak Izraelici okrążyli siedmiokrotnie mury Jerycha i one runęły, tak samo pragniemy duchowo obejść naszą Ojczyznę z Najświętszym Sakramentem…”

Starożytne Jerycho to dziś pozostałości po biblijnym mieście. Jego mury runęły siódmego dnia oblężenia, gdy Jozue kazał Izraelitom dąć w trąby. Przez siedem następnych dni kapłani wraz z Arką i strażą obchodzili miasto, dmuchając w rogi na postrach oblężonym i na zagrzanie własnych wojsk do męstwa!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Duchowa Obrona Granic Polski: 7-krotne okrążenie murów wewnątrz bazyliki niczym duchowe okrążenie Polski

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ewa Kucharska pisze:

  +Niech będzie pochwalony Jezus i Maryja+ +To piękna inicjatywa duchowo obywatelska. + Bazylika gdzie? Mieszkam w mieście Łódź. +Czy każdy modli się sam? + Kiedy to ma być? Niech Bóg blogoslawi.+ Proszę o więcej szczegółów. Ewa Kucharska W łączności modlitewnej.+

  Wt., 30 lis 2021, 01:29 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Duchowa Obrona Granic Polski – na zakończenie > Nowenny nasze polskie Jerycho czyli 7-krotne okrążenie murów wewnątrz > bazyliki niczym duchowe okrążenie Polski Izraelici okrążyli siedmiokrotnie mury Jerycha i one runęły, t” >

 3. Jolantae pisze:

  Mam takie pytanie w jaki sposób poświęcić kupione w sklepie obrazy święte? Poza tym czy jeśli nie zostaną poświęcone to są bezwartościowe? Na kolędę nie liczę, więc jak?

  • ola pisze:

   podejść po mszy zakrystii

   • wobroniewiary pisze:

    Po Mszy św. – uczulam na katolickiej stronie wszystkich, aby słowo Msza pisać z wielkiej litery z dodatkiem „św.”
    I czynię to nie na podstawie własnego widzimisię a na podstawie objawień i wołania z czyśćca

    • Ewelina pisze:

     U św. Jacka w Legnicy (tam gdzie był Cud Eucharystyczny) w intencjach na kolejne dni pisze zawsze: „Najświętsza Ofiara Mszy Św. w intencji……”.
     Komunia św. tylko na klęcząco i do ust😇

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s