Adwent 2021 ze św. Alfonsem Marią Liguorim

I-szy dzień Adwentu – Przyjdź Panie Jezu!
pobożne rozmyślania 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Adwent 2021 ze św. Alfonsem Marią Liguorim

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Danuta pisze:

  Szczęść Boże, szukam kontaktu do parafii, kapłana, aby zamówić Eucharystię. Oczywiście mogę zrobić to u siebie (i robię), ale chciałbym wspomóc kapłana/parafię, która jest w większej potrzebie materialnej. Mogę prosić o pomoc?

 3. AGA pisze:

  Wolne intencje mszlane w najbliższym czasie:
  parafia Dębrzno: https://debrzno.salezjanie.pl/intencje-mszalne/

  6 grudnia o 6:45
  9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 233, 24 grudnia godz. 6:45
  27,28, 30 grudnia godz. 9:00
  31 grudnia godz. 9:00 i 17:00

 4. Paweł pisze:

  LEKARZ ŚCIGANY za LECZENIE. Rozmowa J. Karwelisa z dr Bodnarem:
  https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/lekarz-%C5%9Bcigany-za-leczenie-rozmowa-karwelisa-z-dr-bodnarem/ar-AARfm3r
  Dziś wywiad z doktorem Bodnarem, który od początku pandemii leczył ludzi na kowida. Czynił to za pomocą amantadyny, którą leczy od 30 lat. Stał się obiektem ostrych ataków ze strony instytucji medycznych (Izba Lekarska, Rzecznik Praw Pacjenta), za odstępstwo od pandemicznej reguły kowidowej – nie leczymy koronawirusa, walczymy tylko z jego rozprzestrzenianiem się (lockdowny, kwarantanny, szczepionki). W związku z tym i lekarz, i amantadyna popadły już nie w niełaskę, ale pod śledztwo, które miało dowieść, że lekarz, który spełnia swoją powinność (leczenie) działa na szkodę pacjentów, zaś lekarstwo, które istnieje na rynku od ponad 30 lat i okazało się, że ma zbawienny wpływ na leczenie koronawirusa – stało się nagle półlegalne i niedostępne, a według niektórych „ekspertów” (nagle) szkodliwe. Dziś wywiad z Panem Doktorem, bo minął od naszej ostatniej rozmowy prawie rok i wiele zaszło. Nie w kwestii udostępnienia i zalecenia terapii amantadyną, ale w eliminacji jej (i doktora) z dostępu do publicznej ochrony zdrowia.
  – – – – – Panie doktorze, słyszałem, że coraz bardziej się na Pana uwzięli w ściganiu…
  – – – Interesuje się nami wiele osób i instytucji, łącznie z firmami farmaceutycznymi. My się nie boimy i jak mówiłem w trakcie poprzedniej rozmowy – robimy swoje, czyli leczymy ludzi. Niepokojące jest to, że można zaobserwować iż wielu ludzi jest zamykanych na kwarantannach, zamiast być leczonych. I mając swoje choroby, lądują finalnie w szpitalu w ciężkich stanach. I tam też się nie leczy wirusa tylko się leczy objawowo. I tu jest już loteria, bo albo takiemu pacjentowi układ opornościowy zadziała – to przeżyje, a jak nie zadziała – to umiera. Nie o to chodzi w leczeniu. Codziennie umiera w ten sposób 300 i więcej osób, a można byłoby tego uniknąć lecząc je.
  – – – – – I pan się wziął za próby leczenia kowida? Jak lekarz.
  – – – Tak. No, ale popatrzmy co świat na to: ktoś kogoś gdzieś tam, powiedzmy w Przemyślu, leczy na kowida. Nie wiadomo – wiara, niewiara, cuda… No to wysyłamy dwóch profesorów z rządu, jedziemy do tego Bodnara, najwyżej go zamkniemy. Ale będziemy wiedzieć. Tak, czy nie? I to rozumiem, to jest podejście konkretne, rzeczowe, bo przecież wszyscy chcą leczyć kowida. A tu nic takiego się nie dzieje. Tylko represje i czarny PR.
  – – – – – Jak wyglądają takie dokuczania?
  – – – No np. Izba lekarska zażądała całej dokumentacji wszystkich, czyli około 5 tysięcy pacjentów leczonych w naszej przychodni na koronawirusa. Wysyłaliśmy im to w partiach, bo to sporo pracy. To do nas napisali, że już tego nie chcą i żeby im dać dokumentację konkretnych czterech osób. Coś szykują albo improwizują, bo nic nie znaleźli. Rzecznik Praw Pacjenta wszczął postępowanie przeciw mnie na podstawie medialnych donosów przebranych za artykuły. Nie ma żadnego zgłoszenia od pacjentów, w imieniu których ma przecież występować.
  – – – – – Jaki jest zarzut?
  – – – Ano taki, że przekroczyłem swoje uprawnienia.
  – – – – – Lecząc ludzi? Kiedy inni nie leczyli? A może to chodziło o stosowanie niedozwolonych terapii, że ta amantadyna się nie nadaje i nie wolno nią leczyć?
  – – – No nie bardzo. Po wielu utarczkach w zeszłym roku 20 grudnia 2020 minister Miłkowski zakomunikował, że – z wyjątkiem rzadkich przeciwskazań – lekarze mogą zapisywać amantadynę jako lekarstwo na koronawirusa. Ale RPP nie podlega ministerstwu, a te dopuściło amantadynę do terapii kowidowej. Jest to conajmniej dziwne.
  – – – – – Kiedy prawie rok temu rozmawiałem z Panem to właśnie rozpoczynały się badania nad skutecznością amantadyny w leczeniu kowida. Jakie są losy tych badań?
  – – – Utknęły. Profesor Horban stwierdził, ze to ja sam powinienem je przeprowadzić, co jest niezgodne z prawem. Po drugie klinika profesora Barczyka, która prowadzi ten projekt miała potężne i długotrwałe kłopoty z zarejestrowaniem badań. Do tego doszły kłopoty z rekrutacją chorych do badań. Ja co prawda jestem członkiem jednego z takich komitetów naukowych, ale nie mam wpływu na badania kliniczne.
  – – – – – To normalne?
  – – – Nie, te procedury trwają dziwnie długo.
  – – – – – Jak się zorientowałem, że badania stoją, to kilka dni później okazało się, że Pfizer, który od marca 2021 roku zaczął prace nad lekarstwem na kowida, właśnie je ukończył, rejestruje nie badania tylko już lek i ustawia się do niego kolejka państw. No i jak to jest – mamy amantadynę, która jest na rynku od 30 lat, według Pana i kilku tysięcy pacjentów działa, a nie można jej od roku przetestować na skuteczność a Pfizer w 7 miesięcy ma lek, o którym nic nie wiadomo oprócz tego, że jest drogi?
  – – – No, może Pan sobie popatrzeć jak wyglądają takie procedury na podstawie Remdisiviru, stosowanego w terapii kowidowej, jak tam wyglądała rejestracja, dopuszczenie i co się działo z ekspertyzami. Jak zlekceważono inne badania, mówiące o co najmniej zerowej skuteczności leku.
  – – – – – Zdaje się, że WHO zakwestionowało skuteczność tego leku w terapii kowidowej, a jest używany jako jeden z nielicznych w szpitalach?
  – – – No i co z tego? Co z tego, że dowiedziono badaniami tego leku w związku z afrykańską ebolą, że ma on ma wręcz toksyczne oddziaływanie? I tak został zakwalifikowany do terapii na kowida…
  – – – – – No, to wygląda na to, że nowe lekarstwo na koronawirusa firmy Pfizer, czy firmy Merck Molnupiravir ma podobne cechy jak Remsidivir – nie wiadomo czy leczy, ale jest… drogi.
  – – – Co do struktury lekarstwa to jest ona nukleotydowa i jego struktura jest zbliżona do Remdisiviru. Jest tam też działanie enzymatyczne i jest takie ryzyko, że wirus może ominąć drogę enzymatyczną działania leku.
  – – – – – Czyli co to za lek?
  – – – To jest lek od dawna znany, zarejestrowany na grypę.
  – – – – – Czyli amantadyna jest w użyciu od dawna i nie można doczekać się badań, które by potwierdzały jej skuteczność na kowida, a to nowe lekarstwo jest też stare, na grypę, tylko rozszerza się zakres jego działania o kowida i robi się to bardzo szybko? Widzę tylko jedną różnicę: cenę…
  – – – Nie komentuję.
  – – – – – Czy obecnie można przepisywać chorym amantadynę?
  – – – Wedle wspomnianej rekomendacji ministra – może przepisać ją każdy lekarz. Jest też w aptekach. Ale jak się prześladuje takiego Bodnara, za to że leczył, to lekarze raczej nie chcą mieć kłopotów i jej nie zapisują. Wszystko w rękach (przestraszonego) lekarza. Ja ją zapisuję od 30 lat. Uważam, że osobiście przebadałem na kowid około sześciu tysięcy pacjentów i że trudno będzie na świecie znaleźć drugiego takiego. Sam też chorowałem i wiem o tej chorobie wiele. I leczę. Powtarzam z naszej ostatniej rozmowy – robię swoje.
  – – – – – Dziękuję za rozmowę.
  Jerzy Karwelis
  {Mój KOMENTARZ: „Czciciele +ZŁOTEGO CIELCA+” udowodnili już ZA CZASÓW MOJŻESZA (por. Wj rozdz. 32: http://www.biblia.pl/rozdzial.php?id=83 ), że potrafią MOCNO KOMPLIKOWAĆ dziejowe losy (swoich) narodów, a dziś to już – nawet – chyba i CAŁEGO ŚWIATA…: por. Dz 7, 40-43 http://www.biblia.pl/rozdzial.php?id=384
  40 „Zrób nam bogów – powiedzieli do Aarona – którzy będą szli przed nami, bo nie wiemy, co się stało z tym Mojżeszem, który wyprowadził nas z ziemi egipskiej”. 41 Wówczas to zrobili sobie cielca i złożyli ofiarę bałwanowi, i cieszyli się dziełem swoich rąk. 42 Ale BÓG ODWRÓCIŁ SIĘ OD NICH i dozwolił, że czcili wojsko niebieskie, jak napisano w księdze proroków:
  Czy składaliście Mi ofiary i dary na pustyni
  przez lat czterdzieści, domu Izraela?
  43 Obnosiliście raczej namiot Molocha
  i gwiazdę bożka Remfana,
  wyobrażenia, które zrobiliście, aby im cześć oddawać.
  PRZESIEDLĘ was za to POZA BABILON.}

 5. wobroniewiary pisze:

  Wylosuj Świętego Patrona na ADWENT
  Ja wylosowałam św. Hiacyntę Marto – Pastuszka Fatimskiego ❤

  https://wordwall.net/pl/resource/7619914/religia/wylosuj-%c5%9bwi%c4%99tego-patrona-na-adwent

  • Paweł pisze:

   A ja… św. Tarsycjusza! {Na stronie https://maryourlady.com/2018/02/15/garabandal-great-miracle-saint-tarcisius-feast-day/ zacytowano fragment książki „STAR ON THE MOUNTAIN” („Gwiazda na Górze”), którą w roku 1967 napisali M. Laffineur i M. T. Le Pelletier, której rozdział 51 (str. 121-123) zatytułowany jest „Więcej [informacji] na temat Wielkiego Cudu [w Garabandal]”. W rozdziale tym podano, że we wrześniu 1963 r., Conchita jadła obiad w obecności Autorów tej książki i powiedziała wtedy: „[Wielki] Cud będzie miał miejsce w święto młodego męczennika Eucharystii. To był chłopiec, który zanosił Komunię św. prześladowanym chrześcijanom. Jego towarzysze zabaw widząc go przechodzącego próbowali zmusić go do przyłączenia się do ich gier. A kiedy on odmówił, oni go ukamienowali i uciekli. Chrześcijański żołnierz, która akurat przechodził, zabrał jego ciało.” – Wtedy jedna z osób obecna na tym obiedzie wykrzyknęła: „Ależ to św. TARSYCJUSZ!” – Conchita jednak nie zareagowała i nałożyła sobie jeszcze trochę ciasta, jak gdyby nic nie usłyszała. /// Problem ze św. Tarsycjuszem – dość szeroko znanym jako Patron ministrantów – https://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/08-15e.php3 – jest taki, że jego wspomnienie w kalendarzu wypada 15 sierpnia, czyli dokładnie w uroczystość Wniebowzięcia NMP. Być może więc… w najbliższym czasie Papież przesunie to dość popularne wspomnienie – tak, aby nie nakładało się ono na uroczystość Wniebowzięcia NMP…}
   – – – – – – – – – – Dzisiaj natomiast – 29 listopada – Kościół obchodzi (lokalnie/partykularnie) wspomnienie „WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ZAKONU FRANCISZKAŃSKIEGO” [za: „Agendą liturgiczną Maryi Niepokalanej” wydawaną rokrocznie przez Oficynę Wydawniczą „W misji” z Wrocławia (Asystenci kościelni tomu z roku 2006: o. Bogdan Waliczek OSPPE, o. Michał Tadeusz Handzel OSPPE; konsultacja liturgiczna: ks. dr Leon Czaja); w II tomie z roku 2006 informacja na ten temat znajduje się na str. 331]. {Jako ciekawostkę można dodać, że m. in. dzisiaj swój odpust zupełny mogą zyskać członkowie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich: „Odpusty zupełne dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich: a. w dniu wpisania (obłóczyn), profesji i wizytacji // b. w uroczystości: 16 maja – Św. Małgorzaty z Kortony / 25 sierpnia – Św. Ludwika IX / 4 września – Św. Róży z Viterbo / 4 października – Św. Franciszka / 17 listopada – Św. Elżbiety Węgierskiej / 29 listopada – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ZAKONU SERAFICKIEGO / 8 grudnia – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny” [zacytowałem ze str. 272 Modlitewnika Franciszkańskiego Zakonu Świeckich „Pokój i Dobro”, który opracował o. Tarsycjusz Waszecki OFM, a wydała Kuria Prowincjalna Franciszkanów w Katowicach-Panewnikach „za pozwoleniem Władzy Duchownej Nr VI-1730/92, Katowice, 24 lutego 1992 r., +Damian Zimoń, Biskup Katowicki”.]}
   – – – – – – – Jak podaje zaś na str. 606-607 książka ks. Wincentego Zaleskiego SDB „Święci na każdy dzień” [wydanie uzupełnione Wydawnictwa Salezjańskiego, Warszawa 1996, IMPRIMATUR: Kuria Diecezjalna Warszawsko-Praska, nr 600/K/95 z dn. 24.04.1995 r., bp Stanisław Kędziora, Wikariusz generalny, ks. Marcin Wójtowicz, Notariusz], zakony FRANCISZKAŃSKIE dały Kościołowi 4 PAPIEŻY [Mikołaj IV, +1292 (przedostatni, przed św. Celestynem V, w średniowiecznym okresie „Podwójnego miecza władzy 1140-1294”, jak to określa ks. Marian Banaszak w swojej „5-tomowej „Historii Kościoła katolickiego” – wyd. ATK, W-wa 1989-1992); Sykstus IV, +1484 (jeden ze zlaicyzowanych tzw. ‚papieży renesansu’, ale też PIERWSZY papież, który – po skutecznym, lecz nielegalnym ogłoszeniu dogmatu o NIEPOKALANYM POCZĘCIU NMP na anty-soborze w Bazylei {w dn. 17 IX 1439 – i tu oto znaleźć można nawet pełny tekst tego dekretu: http://sobory.ovh/bazylea-2.html } – wydał na korzyść TEJŻE doktryny dwa {już legalne} dokumenty: Konst. „Cum praeexcelsa” z 1476 r. i Konst. „Grave nimis” z 1483 r.); Sykstus V, +1590 (anty-bohater „afery” z fatalnie zredagowaną/przetłumaczoną tzw. ‚BIBLIĄ/Wulgatą SYKSTYŃSKĄ’) i Klemens XIV, +1774 (też anty-bohater „afery”, związanej z kolei z – dokonaną pod masońsko-polityczną presją ówczesnej Europy – czasową KASATĄ zakonu JEZUITÓW)] oraz następujących DOKTORÓW Kościoła: św. ANTONIEGO Padewskiego (+1231) [‚Doktora ewangelicznego’], św. BONAWENTURĘ (+1274) [‚Doktora serafickiego’] i św. Wawrzyńca z Brindisi (+1619) [‚Doktora apostolskiego’]. „Martyrologium Rzymskie” daje Świętym franciszkańskim pierwsze miejsce wśród zakonów, a do najbardziej znanych należą ponadto: św. BRAT ALBERT Chmielowski, a spośród Polaków jeszcze m. in. bł. Jakub Strzemię (Patron LWOWA), św. Jan z Dukli (Patron sił zbrojnych I Rzeczypospolitej), trzy polskie księżne (a potem klaryski): św. KINGA, bł. JOLANTA i bł. SALOMEA [z rodu Piastów], poza tym św. Szymon z Lipnicy (jeden z 6 Świętych „SZCZĘŚLIWEGO wieku KRAKOWA” = ‚felix saeculum Cracoviae’: https://www.gosc.pl/doc/6718706.Izajasz-Boner-kim-byl-krakowski-eremita-profesor-zakonnik ), bł. Władysław z Gielniowa (Patron WARSZAWY), bł. Honorat Koźmiński ({współ}założyciel licznych zakonów, m. in. bezhabitowych, w okresie zaborów), św. MAKSYMILIAN Maria Kolbe oraz beatyfikowani przez papieża Franciszka pierwsi polscy misjonarze-męczennicy bł.bł. Michał Tomaszek i Zbigniew Strzałkowski. Spośród nie-Polaków do najbardziej znanych Świętych franciszkańskich należą ponadto: Założycielka II Zakonu – św. KLARA; dwoje Patronów Franciszkańskiego Zakonu Świeckich: św. ELŻBIETA Węgierska i św. Ludwik IX; św. OJCIEC PIO i św. Leopold Bogdan Mandić (Patronowie niedawnego Nadzwyczajnego Jubileuszowego Roku Miłosierdzia 2015/2016 https://www.gosc.pl/doc/2967277.Maly-wielki-spowiednik ), św. Józef z Kupertynu (Patron egzaminowanych), św. Leonard z Porto Maurizio (Apostoł nabożeństwa „TRZECH ZDROWAŚ Maryjo”), bł. Jan Duns Szkot (zwany ‚Doktorem subtelnym’, zapoczątkował doktrynę o Niepokalanym Poczęciu NMP) i bł. Maria Magdalena Martinengo (przekazała objawienie o 15 ukrytych Mękach Pana Jezusa w CIEMNICY). Pełną listę Świętych franciszkańskich można przeczytać w Wikipedii: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ci_i_b%C5%82ogos%C5%82awieni_rodziny_franciszka%C5%84skiej

   • Ufająca Bogu pisze:

    Wylosowałam ojca Pio 🙂
    Jak zwykle mało się udzielam, ale czytam każdy wpis i komentarze.
    Do tej pory miałam obiekcje co do szczepień. Czuję niepokój i lęk przed zaszczepieniem. Wszyscy w mojej pracy się zaszczepili. Próbuję to omadlać i nie wiem , co robić. Z jednej strony Rząd mówi,że będzie sprawdzał pracodawca niezaszczepionych. Straszą ograniczeniami, z drugiej ciągle się słyszy, że niezaszczepieni ciężej chorują i umierają. Staram się uważać i żyć wiarą ale od niedawna męczy mnie myśl , co zrobić. W tej kwestii. Czuję czasem w duszy , że to jest sprzeczne i nie powinnam. Z drugiej mam myśli, czy może jednak podejść do szczepionki. Ojcze Pio. Wstawiaj się za nami.
    Nie wiem , jak inni użytkownicy strony. Czy również czujecie ten wewnętrzny niepokój?

    • Paweł pisze:

     Ja akurat mam ten „luksus”, że przez najbliższe przynajmniej pół roku nie muszę podejmować koniecznie decyzji „ani w tę, ani we w tę”. A co będzie np. już po Wielkanocy przyszłego roku, to zobaczymy… Adminka zaś tu na stronie kiedyś przytaczała ustną wypowiedź Giselli Cardia (widzącej z Trevignano Romano), że „rozstrzygnięcie” [jakieś zasadnicze, ‚historyczne’, „epokowe”, przełomowe] czeka nas w ciągu tych paru lat: ona w 2020 roku powiedziała mianowicie, że „w ciągu tych trzech lat” [czyli do 2023 roku]. A ponoć z kolei – jak podają wiarygodne, moim zdaniem, strony o objawieniach w Garabandal – Wielkie Ostrzeżenie i Wielki Cud w Garabandal mają nastąpić w roku PARZYSTYM… – – – po ang.: „even year”, „even-numbered year” – – – por. np. w tym oto nagraniu poczynając od ok. minuty 19:00 :

     ALBO por. ten oto niedawny, z tego (bieżącego) miesiąca pochodzący, komentarz Glenna Hudsona, będącego w stałym kontakcie z garabandalską widzącą Conchitą Gonzalez-Kenna: https://motheofgod.com/threads/garabandal-info-answers.11105/page-220#post-362035
     {Zatem: jeżeli to WSZYSTKO w ogóle ma być TERAZ, to MUSI być już w przyszłym roku (w jego pierwszej połowie)…}

    • xcvb pisze:

     8/10 hospitalizowanych na kovid ma nadwage. zadne szczepienie czy inna tabletka nie uratuje przed kovidem rakiem czy zawalem jezeli nie bedziemy dbali o nasze zdrowie.

    • wobroniewiary pisze:

     Ja też mam nadwagę i powiem, że coraz bardziej mi przykro to czytać bo nie obżeram się ani tłustym, ani słodkim!!!!
     I mam poważniejsze problemy

    • Bożena pisze:

     Wylosowałam również Ojca Pio 😊

  • Maggie pisze:

   U mnie: Św.Siostra Faustyna 💕

 6. wobroniewiary pisze:

  Przepiękny przekaz 💞

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s