Bardzo ważny Apel Ruchu Społecznego „Polska Jest Jedna” – podpisz go jak najszybciej!

Prezydent Miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech, człowiek, który zawierzył swoją prezydenturę i Miasto Niepokalanemu Sercu Maryi, 25 września utworzył Ruch Społeczny POLSKA JEST JEDNA PJJ, sprzeciwiając się segregacji sanitarnej ( przymusowi szczepień)

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą, o podpisanie Apelu do Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Podpis można złożyć na stronie www.polskajestjedna.com.pl

Apel do Prezydenta RP

SZANOWNY PANIE PREZYDENCIE

Panie Prezydencie! Polska jest jedna i jest domem nas wszystkich. Chcemy, by każdy czuł się w Niej jak u siebie. Wymaga to poszanowania praw, które nam – obywatelom, gwarantuje Konstytucja.
Obecnie, pod hasłami walki z epidemią wdrażane są rozwiązania społeczne, które naruszają przyrodzoną przestrzeń ludzkiej wolności oraz jej gwarancje konstytucyjne.
Pod pretekstem sanitarnym rozwijane są projekty segregacji i izolacji społecznej. Rozważane jest wprowadzenie obowiązkowego poddania się szczepieniom, mimo że za ewentualne, negatywne konsekwencje, ani rząd, ani koncerny farmaceutyczne nie ponoszą dziś żadnej odpowiedzialności.
Lockdown, czyli zamykanie gospodarki, zapowiadana rewolucja w obszarze własności i prywatności, prowadzą do ograniczenia wolności – ludzi, rodzin i narodów.  Manipulowanie faktami, ograniczanie wolności słowa i cenzurowanie debaty publicznej to dziś smutna codzienność.
Lekarze, dziennikarze, naukowcy, głoszący zdania odrębne, są dziś prześladowani, usuwani z debaty publicznej i zastraszani odbieraniem prawa do wykonywania zawodu.
Dziś stawiamy pełne niepokoju pytania o przyszłość naszej Ojczyzny. Nasz Naród, wychowany w duchu umiłowania wolności, nie jest przecież w stanie rozwijać się w warunkach zniewolenia.
Apelujemy do Pana Prezydenta o wetowanie wszystkich aktów prawnych, które godzą w prawa i wolności obywatelskie. A tych, które choćby wzbudzają wątpliwość co do zgodności z Konstytucją, o kierowanie do Trybunału Konstytucyjnego.
Liczymy na Pana, Panie Prezydencie!

Kliknij i podpisz: https://polskajestjedna.com.pl/podpisz-apel/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

51 odpowiedzi na „Bardzo ważny Apel Ruchu Społecznego „Polska Jest Jedna” – podpisz go jak najszybciej!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Bozena pisze:

  Przy zlozeniu podpisu otrzymalam.odpowiedz ze nastapil blad servera czy tez tak macie ?

 3. anetag pisze:

  Ciagle wyskakuje błąd serwera, nie mogę podpisać

 4. wobroniewiary pisze:

  Tak, są problemy i mam informację, że do 12-00 problem powinien zostać usunięty

 5. duszyczka pisze:

  Ja już podpisałam🙂

 6. Edyta pisze:

  Podpisałam 🙂

 7. Damian1 pisze:

  Polsko bądź Boża bo jesteś z Boga – Ks.prof. Tadeusz Guz w Kolegiacie pw. Bożego Ciała w Jarosławiu

 8. Beata pisze:

  Podpisane. Wcześniej wyskakiwał błąd serwera, ale teraz jest ok.

 9. Dorota pisze:

  Podpisane.

 10. Małgorzata Rakowska pisze:

  Udało mi się wysłać podpis.

 11. Krysia pisze:

  Podpisałam

 12. Czytelniczka pisze:

  Podpisane i rozesłałam dalej

 13. eska pisze:

  Pilna inicjatywa!
  Różaniec wynagradzający we wtorek 16.11. w Katowicach, prowadzony przez ks. Łukasza Szydłowskiego. Tu szczegóły:
  .

  .
  Petycja podpisana i rozesłana.

 14. wiech pisze:

  Podpisane.

 15. Ewa Pluta pisze:

  Popieram inicjatywę całym sercem! Nie dajmy się podzielić!

 16. Dawid Chalubowicz pisze:

  Nie zgadzam się na podział

 17. Tomasz pisze:

  Kraljice Mira moli za nas

 18. Małgosia pisze:

  Podpisane

 19. duszyczka pisze:

  Śladami ojca Wenantego

 20. Anna pisze:

  Mój komputer tak zareagował na podaną stronę do podpisów.

  Ostrzeżenie: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa

  Firefox wykrył potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa i nie wczytał „polskajestjedna.com.pl”. Jeśli otworzysz tę stronę, atakujący będą mogli przechwycić informacje, takie jak hasła, adresy e-mail czy dane kart płatniczych.

  Co zrobić w takim przypadku?

  Problem leży prawdopodobnie po stronie witryny i nie masz możliwości jego rozwiązania. Możesz powiadomić administratora strony o problemie.

 21. Bogumiła z Opoczna pisze:

  Szczesc Boze…Ja pragne podp;isac a wchodzac w link jest zakaz…wiec nic nie rozumiem czy zle wchodze…pozdrawiam i wszystkim zycze bardzo duzo Blogoslawienstw Bozych❤❤❤

 22. Teresa pisze:

  Przed chwilą podpisałam bez problemu.

 23. bernadetta13 pisze:

  Już podpisałam w poniedziałek Dnia 15 listopada 2021 10:03 W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej <comment-reply@wordpress.com> napisał(a):

  wobroniewiary posted: "Prezydent miasta Siemianowice Śląskie Rafał Piech – ten, który zawierzył miasto i swoją prezydenturę Maryi, utworzył Ruch Społeczny POLSKA JEST JEDNA (dalej PJJ). Do sejmu z senatu wróciła ustawa wprowadzająca segregację sanitarną w myśl której: зracoda"

 24. Aleksandra pisze:

  Szczęść Boże!
  Ja też już podpisałam.

 25. W.R. pisze:

  Podpisane i rozesłane!!

 26. Bogumiła z Opoczna pisze:

  Tak po polnocy podpisalam bez problemow..Amen❤❤🙏

 27. Jolanta Górna-Pytlik pisze:

  Podpisałam Piękna inicjatywa
  Matko Najświętsza Tobie się Zawierzamy
  Chwała Jezusowi Chrystusowi Królowi Polski

 28. wobroniewiary pisze:

  Panie Boże widzisz i nie grzmisz!

  • Maggie pisze:

   To nie mieszkanie ale serce zbyt małe, i szare komórki leżą odłogiem, kiedy aborcja stoi ponad życiem i Bogiem.
   Skoro teraz u niej taka ewolucyjna gościnność, to niech przyjmie na swoje apartamenty, tłum nienawiścią do Chrystusa i Kościoła przejęty: wspaniałomyślnie te 60 m2 niech stoi otworem, dla tych co stoją przy zasiekach z kamieniami i siekierami pod granicznym borem.

 29. Józef Klimowicz pisze:

  Dzień dobry!
  Sumienie moje nie pozwala mi podpisać tego apelu ponieważ zawiera niespójność intelektualną. Chociaż zgadzam się w większości jeśli chodzi o wolność słowa i debaty publicznej, która jest często manipulowana, zakłamywana i ograniczana (czego sam doświadczyłem na Facebooku) to nie mogę się zgodzić z opinią, że szczepienie się przeciwko covidovi jest niebezpieczne po mimo, że zdarzają się pojedyncze wypadki uczulenia. Nieszczepienie się to igranie ze swoim i innych życiem. Nadużywanie słowa wolność w tym przypadku jest niezrozumiałe i błędne, gdyż chodzi o życie. To właśnie pandemia zabrała nam wolność. To tak ukochaną przez Polaków wolność trzeba odzyskać poprzez masowe szczepienia. Dlatego raczej apelujmy o te masowe szczepienia aby uwolnić się od pandemii i masowych zgonów.
  Niech żyje Polska i jej zdrowy naród. Módlmy się za jej pomyślność.
  J.K.

  • wobroniewiary pisze:

   Myli się pan i to bardzo 😦

  • Maggie pisze:

   Zgadzam się tylko z dwoma końcowymi Pana zdaniami. 🙏🏻❣️
   Pojedyńcze przypadki? … i Pan?, ma doświadczenie z FB? oraz inne dane niż te, które zaalarmowały specjalistów, oraz poszkodowanych, którzy zaangażowali prawników , tam, gdzie nikt (niestety) nie ma zobowiązania choćby do płacenia odszkodowań … Czy np zapalenie mięśnia sercowego etc, to są z … 😳 uczulenia (w krótkim czasie 106 przypadków u młodych mężczyzn)? Ciekawe też skąd to wyrafinowane określenie „spójność intelektualna”, imputujące niepoczytalność?
   Nie musi Pan podpisywać = WOLNA WOLA … Nie wiem, kim pan jest i nade wszystko w jakim❗️ celu ujawnił swoją wiarę: w medialne, nazwijmy to dyplomatycznie … „niedomówienia”.

 30. Mirosław K pisze:

  Niestety dyskryminacja to polska tradycja… oczywiście w złym tego słowa znaczeniu. Zawsze są równi i równiejsi u nas, widać to bardzo w środowiskach zawodowych, gdy ludzie w pracy są traktowani lepiej a inni gorzej. niby mamy prawo po swojej stronie (można o tym przeczytać https://www.prawo-pracy.pl/walka-o-rowne-traktowanie-w-pracy-p-2068.html ) ale jak zwykle praktyka wygląda inaczej 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s