Ks. Dominik Chmielewski: Już niedługo ten świat runie w swoim dobrobycie!

Tylko ci, którzy będą umieli żyć skromnie, i tylko ci którzy będą przystosowani do tych warunków, które nadejdą, bardzo trudnych materialnie, tylko ci będą świecić światłem nadziei, wiary i miłości i przetrwają każdą ciemność.
Tam gdzie ludzie będą się straszliwie bać i panikować, tam gdzie ludzie będą popełniać samobójstwa, będą tracić wszystko, dorobek całego swojego życia i to już niedługo, będzie się dziać na całym świecie, tam ci chrześcijanie, którzy nauczyli się żyć skromnie na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu będą szczególnie chronieni i przygotowani na to co ma nadejść.

Rekolekcje 18.10.2021, Bydgoszcz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Już niedługo ten świat runie w swoim dobrobycie!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. duszyczka pisze:

  Odkryjcie ten dar od Boga na dzisiejsze czasy.
  _______
  Ks. prał. Józef Niżnik (fragment homilii): „Słowo kieruje do was, Polacy, kapłan, który doświadczył spotkań ze św. Andrzejem [Bobolą] i do którego św. Andrzej powiedział: zacznijcie mnie czcić w Strachocinie.
  Od lat pracuję nad rozwojem kultu św. Andrzeja i wiem, jak wiele potrafi u Boga.
  Dlatego mówię do wszystkich: jeśli chcecie naprawy Polski, zacznijcie się modlić za nią do św. Andrzeja.
  Odkryjcie ten dar od Boga na dzisiejsze czasy.
  Przecież on powiedział do ojca Alojzego podczas objawienia w roku 1819, że gdy zostanie głównym patronem Polski, wtedy Polska będzie narodem odgrywającym ważną rolę w świecie. Mam nadzieję, że te już czasy nadchodzą. Amen”

 3. wobroniewiary pisze:

  Sztafety za dusze czyśćcowe to po prostu Msze Święte w intencji zmarłych.
  Jedna sztafeta zawiera w sobie dziesięć Mszy Świętych, z czego dziewięć to Nowenna Eucharystyczna za dusze czyśćcowe, a jedna w intencji darczyńców o wypełnienie się woli Bożej w ich życiu i w życiu ich rodzin.

 4. Małgorzata pisze:

  Poniżej wiadomość od Wojowników Maryi:
  Szczęść Boże,
  Jest ogromna prośba moich Braci wojskowych, którzy pełnią teraz służbę na wschodniej granicy naszej Ojczyzny,. Nie dzieje się dobrze. Proszą bardzo o modlitwę za wstawiennictwem naszej Królowej Maryi za żołnierzy, służbę graniczną i policjantów, w sprawie obrony granicy i za dzieci, które są narzędziem w tym zajściu, wykorzystanym przez ludzi ze złymi intencjami.
  Z Bogiem i Maryją!
  ________________________________
  Kochani!
  Od wtorku 9 listopada 2021 chcemy odmówić NOWENNĘ do Św. Andrzeja Boboli, prosząc o ochronę granic i bezpieczeństwo dla Polski! Dołączycie do nas?
  Szczęść Boże,
  Małgorzata

 5. wobroniewiary pisze:

  Komentarz dzięki „Irci”
  Biedne „dzieci” głodują , chorują , CIERPIĄ na granicy 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Hallooo tu ziemia ! 🙄

  No, kurteczka niczego sobie – tylko ponad 4 tys.

 6. Krystyna pisze:

  Ja też podejmuję nowennę do św Andrzeja Boboli. Dziękuję 🙏

  • Bogdan pisze:

   Więc nowenna zaczyna się 22 listopada a nie 9 listopada czyli że tamtą wiadomość od Wojwników Maryi jest fakem? A sprawdzałem na Facebooku strony Wojwników i na ich głównej stronie i nigdzie nie znalazłem potwierdzenia na prawdziwość wiadomości jakoby 9 listopada miała się zacząć ta nowenna którą też dostałem na whatssapa

   • wobroniewiary pisze:

    Kolejny fakt tak jak z robieniem zapasów

    • Bogdan pisze:

     Tego robienia zapasów to bym się nie czepiał bo to żaden dowód ani za ani przeciw objawieniom prywatnym. W ST Józef też robił zapasy dla Egiptu i co on nie ufał Bogu? W Ewangeliach mamy przykład z Kany Galilejskiej i z rozmnożenia chleba i ryb że Bóg chce naszego zaangażowania na miarę naszych rzeczywistych możliwości a nie postawy: Boże ty zrób cud a ja będę siedział.
     W jednym z objawień nie wiem czy prawdziwych Pan Jezus prosi by robić zapasy na miarę swoich możliwości i że On to pomnoży o ile będziemy w tym uczciwi. A jestem przekonany że Bóg nie zostawi tych co z jakiegoś uzasadnionego powodu nie mogli zrobić tych zapasów.
     W ST mamy przykład też kobiety która miała nie wiele mąki tyle aby dla siebie i syna zrobić coś do jedzenia a Bóg to pomnażał jak zapowiedział prorok który prosił tylko o mały podpłomyk dla siebie.
     Mowa o zapasach jest też w jednym z objawien trevigniano Romano na ich stronie ale czy to jest dowód na fałszywość bądź prawdziwość objawień, Nie, od tego są inne kryteria.

    • Bogdan pisze:

     Tu podaje orędzie z Trevigniano:
     Trevignano Romano, 18 agosto 2020
     Cenacolo di preghiera in località Caltanissetta.
     Cari figli, grazie per aver ascoltato la mia chiamata nel vostro cuore. Vi chiedo di non abbandonare mai la preghiera, sarà l’unica arma che vi proteggerà. La Chiesa è allo scontro: Vescovi contro Vescovi, Cardinali contro Cardinali. Pregate per l’America, perché ci saranno dei grossi conflitti con la Cina. Figli miei, vi chiedo di fare scorte di cibo per almeno tre mesi, vi avevo già detto che sarebbe stata un’illusione la libertà concessa, sarete costretti ancora una volta a stare nelle vostre case, ma questo tempo sarà peggiore perché la guerra civile è prossima. Il nuovo ordine mondiale ha già programmato tutto e vogliono manipolare il vostro Dna e le vostre menti, questo è un progetto di satana, vi ricordo, fate attenzione ai vaccini. Figli miei, non accumulate denaro perché arriverà un giorno in cui non potrete acquistare nulla. La carestia sarà forte e l’economia è per essere distrutta. Pregate e aumentate i cenacoli di preghiera, consacrate le vostre case e preparate all’interno di esse degli altari. Questi sono gli avvertimenti per questi tempi, aprite i vostri cuori e fate entrare la fiamma dell’amore di mio Figlio Gesù, non siate lontani da Dio, adesso tutto dipenderà dalla vostra scelta. Ora vi benedico nel nome del Padre, del Figlio e dello Spirito Santo, Amen.
     Trevignano Romano, 18 sierpnia 2020
     Wieczernik modlitwy w Caltanissetta.
     Drogie dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Proszę was, abyście nigdy nie porzucali modlitwy, będzie to jedyna broń, która was ochroni. Kościół walczy: biskupi przeciwko biskupom, kardynałowie przeciwko kardynałom. Módlcie się za Amerykę, bo będą poważne konflikty z Chinami. Moje dzieci, proszę Was o zaopatrzenie się w żywność na co najmniej trzy miesiące, już wam mówiłem, że przyznana wolność będzie iluzją, będziecie zmuszeni ponownie zostać w swoich domach, ale tym razem będzie gorzej, bo wojna domowa jest następna. Nowy porządek świata już wszystko zaplanował i chcą manipulować waszym DNA i waszymi umysłami, to projekt szatana, przypominam, zwracajcie uwagę na szczepionki. Moje dzieci, nie gromadźcie pieniędzy, bo nadejdzie dzień, kiedy nie będziecie mogli niczego kupić. Głód będzie dotkliwy, a gospodarka zostanie zniszczona. Módlcie się i powiększajcie Wieczerniki modlitwy, poświęcajcie swoje domy i przygotujcie w nich ołtarze. To są ostrzeżenia na te czasy, otwórzcie wasze serca i niech wejdzie płomień miłości mojego Syna Jezusa, nie oddalajcie się od Boga, teraz wszystko będzie zależeć od Waszego wyboru. Teraz błogosławię wam w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

    • Małgorzata pisze:

     Szczęść Boże,
     Wielu z nas otrzymało PROŚBĘ od Wojowników Maryi, o szturm modlitewny do Nieba, właśnie Nowenną do Św. Andrzeja Boboli. Sytuacja na granicy naszej Ojczyzny dzieje się tu i teraz, i jest BARDZO poważna, stąd ta spontaniczna prośba o modlitwę od naszych żołnierzy, straży granicznej i policji – od tych, którzy bronią granicy! O jakim fake news’ie piszecie?! Ks. Dominik Chmielewski rozszerzył i nagłośnił tę inicjatywę, o tę samą nowennę do Św. Andrzeja Boboli i połączył ją z dniem 30 listopada, czyli dniem urodzin Świętego. Czy pierwotna, spontaniczna prośba o wspólne odprawienie nowenny jest wg Was błędem i nie jest zgodna miłością bliźniego? Przecież to nie jest nawoływanie do jakichś „łańcuszków szczęścia” czy innej „krucjaty”. Prośba była o wspólną modlitwę! Nie bądźmy w tych trudnych czasach takimi skrupulantami. MÓDLMY SIĘ ZA TYCH CHŁOPAKÓW NA GRANICY! Nawet jeżeli odprawimy dwa razy, w krótkim czasie, tę samą nowennę, to czy to jest grzech? Opamiętajmy się wszyscy, bo tu jest potrzebna POKORNA modlitwa, nic innego!
     Pani Ewo jestem zaskoczona Pani wpisem. Dlaczego porusza Pani nagle temat „robienia zapasów”? Jaki to ma związek? A tak na marginesie, skoro o „zapasach,” to na stronie WOWiT były publikowane tzw. orędzia z TR. Tam jest sporo mowy o zapasach. Czyżby nastąpiła jakaś zmiana w postrzeganiu orędzi z TR?
     Wystarczy otworzyć oczy i uszy, żeby wiedzieć jak się zachować i jak zabezpieczyć swoich bliskich i pomóc innym, przed tym co na nas „idzie”. Pan Bóg daje nam znaki, a ponieważ obdarzył nas rozumem, to go używajmy….
     Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to zachęcam do wysłuchania:
     1. Klaus Schwab: Nadchodzi cyber atak gorszy od Covid-19
     https://www.cda.pl/video/768520556
     2. Europejskie rządy przygotowują się na możliwe blackouty. Blackout w Austrii? https://youtu.be/mHWcOQ_7Y-U
     3. Trwa wojna o naszą świadomość – Bardzo CIEKAWA analiza – Katarzyna Szewczyk
     https://youtu.be/xdvucc_YfiQ
     Pozdrawiam,
     Z Panem Bogiem,
     Małgorzata

    • Bogdan pisze:

     Pani Małgorzato jak pojawi się info potwierdzające pani słowa na Fb lub stronie Wojowników
     To uwierzę ze tamto to nie fake news i przeproszę a do tej pory mam prawo uważać to za fake news bo tamta wiadomość nie ma potwierdzonego źródła. A ks Dominik na yt nic nie wspomniał że to jest połączone z 9 listopadem a podał termin 22 listopada do 30 listopada.

    • Małgorzata pisze:

     Szanowny Panie, proszę się modlić w dogodnym dla Pana czasie. Nie czuję się postawiona pod murem, ani nie oczekuję tym bardziej przeprosin (?). Nie mam w zwyczaju przekazywać fałszywych informacji, a już na pewno takich, które pochodzą z nieznanego mi źródła. Tak jak wyjaśniłam, sms’y wysyłali Wojownicy Maryi, być może lokalnie, ale z pewnością ta prośba pochodzi od Wojowników. Myślę, że rozszerzenie tej inicjatywy przez ks. Dominika na całą Polskę, jest jakby dopełnieniem tej „oddolnej” akcji.
     Zamiast oczekiwać jakichś sprostowań i wyjaśnień, które zamiast pokoju wprowadzą dodatkowo chaos, trwajmy na modlitwie za naszą umiłowaną Ojczyznę.
     Dzisiaj takie piękne święto i dzięki Bogu przemarsz Patriotów w Warszawie odbył się w spokoju i we wzniosłej atmosferze. Napełniajmy się, dzięki temu wydarzeniu, nadzieją na to, że Pan Bóg i Jego Najświętsza Matka zjednoczą nas i zdołamy obronić Polskę przed agresją, która się dzieje.
     Szczęść Boże!

   • Maggie pisze:

    @Bogdan: Można modlić się wielokrotnie indywidualnie i własnymi słowami, w czasie kiedy łączyć będzie INTENCJA I MIŁOŚĆ Boga, Ojczyzny i Bliźnich. Przecież nasi żołnierze i Polska non stop potrzebują wsparcia z Nieba. W tym, co pisze Małgorzata nie widzę „klepanki” na wzór „krucjatek” od pseudo-widzacych. Możliwe, że najpierw przyszła lokalna myśl/idea, a potem decyzja o pospolitym ruszeniu (tj w znaczeniu powszechnej mobilizacji) nie grupy ALE CAŁEGO Narodu rozsianego po świecie – te dwie akcje z inicjatywy Wojowników mieszczą się bez kolizji w czasie.
    Oficjalnie zorganizowana akcja tj szturm to jak podaje ks.Dominik ale doń to jeszcze sporo czasu, aby zawiadomić (po staropolsku 😉rozesłać wici).
    Jeśli mowa o zapasach, to kiedyś podróże trwały dłużej i raczej trzeba było mieć jakiś prowiant na drogę, więc podawanie św.Józefa jako wzoru na robienie jest niezbyt trafny. Natomiast inny Józef, ten sprzedany przez braci, to inna sprawa.
    Nie robię zapasów, ale zawsze uzupełniam aby mieć podstawowe artykuły i nie biegać, zwłaszcza, że władze ogromnej aglomeracji zalecają takie na parę do kilku dni, na wszelki wypadek tzn jakiejś awarii typu jak przeżyty tutaj wielki Black Out latem, czy Ice Storm zimą.
    Umiar zawsze wskazany 💕

    • Renata Anna pisze:

     Drogi Bogdanie ja też dostałam natchnienie 8 listopada br., aby odmawiać nowennę do św. Andrzeja Boboli. Myślę, że w obecnej sytuacji w jakiej znalazł się nasz kraj nie zaszkodzi odmówić tę nowennę 2 razy. Jako ciekawostkę dodam, że należałam przez wiele lat do Parafii pw. św. Andrzeja Boboli . W tej Parafii i w Parafii pw. Matki Bożej Anielskiej w dniu wyboru Kardynała Karola Wojtyły na papieża, czyli 16 października 1978 r. była peregrynacja kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Myślę, że to zamysł Boga w Trójcy Świętej Jedynego, połączył te wydarzenia i miejsca. We wrześniu tego roku, z mężem mieliśmy możliwość odwiedzenia Strachociny. Ja planuję odmówić wspomniana nowennę 2 razy. Serdecznie pozdrawiam.

    • wobroniewiary pisze:

     Wszystko ok, każdy może odmawiać i cały rok, chodzi tylko i aż o tę otoczkę ‚Wojownicy, ks. Dominik” A tymczasem On wie tylko o jednej Nowennie od 22-ego
     Nie chwalę się, ale mam kontakt z ks. Dominikiem i wiem co w trawie piszczy

     Podam jeden inny przykład – pan Przemysław W ze znanego kanału „Moc w słabości” już 1,5 roku temu pisał „módlmy się całą noc, bo tej nocy ks Jan Pęzioł przechodzi na 2 stronę do wieczności”. Rozmawiam z ks. proboszczem z Wąwolnicy jest lekko mówiąc zażenowany… Tymczasem mija 1,5 roku a ksiądz żyje modli się i jeszcze nas omadla. Teraz. owszem, w Radiu Maryja, są prośby o modlitwę z aks. Jana (w końcu ma tyle chorób i cierpień i blisko 91 lat) ale co niektórzy „mieli informacje z 1 ręki” i już go 1,5 roku temu pochowali a na prośby dotyczące sprostowania – nie reagowali. A to jest w tym wszystkim najsmutniejsze 😦

    • Renata Anna pisze:

     Z mojego doświadczenia wiem, że nowennę do św. Andrzeja Boboli odmawia się w dniach 7-15 mają, lub 8-16 maja. Można ją ponawiać co miesiąc w tych terminach. Termin 22 listopada- 30 listopada jest terminem dodatkowym. Myślę, że nie ma się więc co spierać o terminy modlitwy, bo dla Boga w Trójcy Świętej Jedynego nie ma to żadnego znaczenia, nawet jeśli nie wie o tym ks. Dominik, którego zresztą bardzo cenię. Nie ma co szukać zła tam gdzie go nie ma. Ciepło pozdrawiam. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s