31 października pomódl się za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Matteo da Agnone

MatteoLitania do Sługi Bożego, Ojca Mateusza z Agnone (czyt. Anione)
(Litania do Servo di Dio, Padre Matteo da Agnone)
(do prywatnego odmawiania)

Kyrie, elejson, Chryste, elejson, Kyrie, elejson.
Chryste, usłysz nas, Chryste, wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba, Boże, zmiłuj się nad nami.
Synu, Odkupicielu świata, Boże, zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże, zmiłuj się nad nami.

Najświętsza Maryjo Panno Wniebowzięta, oręduj za nami.
Padre Matteo da Agnone – Ojcze Mateuszu z Agnone, wstawiaj się za nami
Padre Matteo, pokorny sługo Boży
Padre Matteo, człowieku wiary i modlitwy
Padre Matteo, wzorowy naśladowco Chrystusa
Padre Matteo, przykładzie życia Ewangelią
Padre Matteo, mistrzu życia duchowego
Padre Matteo, czcicielu Najświętszej Eucharystii
Padre Matteo, wzorze żarliwego dialogu z Bogiem
Padre Matteo, pałający wzruszeniem podczas Mszy Świętej
Padre Matteo, głęboki znawco Pisma Świętego
Padre Matteo, mały Bracie doskonałego posłuszeństwa
Padre Matteo, mały Bracie największego ubóstwa
Padre Matteo, mały Bracie nieskalanej czystości
Padre Matteo, blasku Braci Kapucynów
Padre Matteo, miłośniku ciszy i życia ukrytego
Padre Matteo, radosny w pełnieniu najskromniejszych posług
Padre Matteo, nieczuły na powab dóbr doczesnych
Padre Matteo, ufający Bożej Opatrzności
Padre Matteo, mężny pokutniku
Padre Matteo, kaznodziejo nawrócenia serc grzesznych
Padre Matteo, wsłuchany w pragnienia każdej duszy
Padre Matteo, roztropny w postępowaniu
Padre Matteo, czyniący cuda
Padre Matteo, czcigodny „ziemski aniele”
Padre Matteo, wielki czcicielu Męki Pańskiej
Padre Matteo, heroicznie krzyż dźwigający
Padre Matteo, u stóp krzyża płaczący
Padre Matteo, miłosierny dla grzeszników
Padre Matteo, współczujący ludzkim słabościom
Padre Matteo, podziwu godny w błaganiu o przebaczenie
Padre Matteo, opiekunie chorych i cierpiących
Padre Matteo, hojny dla potrzebujących
Padre Matteo, najdroższy przyjacielu ubogich
Padre Matteo, pogromco złych duchów
Padre Matteo, potężny egzorcysto
Padre Matteo, obrońco Wniebowzięcia Maryi
Padre Matteo, czule wzywający Jezusa w chwili własnej śmierci.

Niech będzie błogosławiony Bóg w swoich Świętych,
niech będzie błogosławiony w pokornym Słudze Bożym Mateuszu z Agnone

Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu,
jak była na początku, teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen

Kiedy przyniesiono do klasztoru opętaną przez diabła kobietę, demony zaczęły krzyczeć: „Żebyście wiedzieli, że nigdy nie wyjdziemy, chyba, że przyjdzie brat Mateusz z Agnone, bo tylko on nas może pokonać pokorą.” Matusz wówczas uczył się w swojej celi, a kiedy przyszedł, obawiał się prowokacji i znów chciał wracać do siebie. Uciekając przed pokusą pychy, nie chciał się tą kobietą zajmować, lecz z rozkazu przełożonego został zmuszony wyjść do opętanej. Na jego widok od razu diabeł powiedział: „Tutaj … wśród tych co przyprowadzają Mateusza do mnie? Już nie mogę dłużej wytrzymać” I w jednej chwili uciekł, pozostawiając kobietę wolną. Działo się też wiele innych podobnych rzeczy. Na trzy miesiące przed śmiercią Ojciec Mateusz z Agnone został przydzielony do klasztoru San Severo, gdzie zmarł i gdzie jest jego grób. Proces na szczeblu diecezjalnym oficjalnie rozpoczęto 19 czerwca 1996.

Wicepostulatorem procesu beatyfikacyjnego Sługi Bożego kapucyna Ojca Mateusza z Agnone jest kapucyn Cipriano de Meo. Publikuje książki teologiczne i jest jednym z największych włoskich egzorcystów, z bardzo długim stażem posługi i opinią autorytetu. Jego główna metoda egzorcyzmowania polega na przywoływaniu do opętanego duchowej obecności Sługi Bożego Mateusza z Agnone, poprzez prosty fakt postawienia omadlanej osoby w bezpośredniej bliskości ściany w której obecnie znajdują się szczątki zmarłego. Obowiązkowo obecne są silne osoby przytrzymujące opętanego, ponieważ niekiedy już samo doprowadzenie w to miejsc może być już nieco trudne, ponieważ szatan bardzo się temu sprzeciwia.

O Cyprian podczas 56 lat posługi egzorcyzmu doświadczył, że kontakt z grobem Ojca Mateusza z Agnone, to dla opętanych coś szczególnego i szatan jakby zmuszony jest szybko ujawnić swoją obecność i prędko odchodzić. Wielokrotnie diabeł twierdził, że wezwanie Ojca Mateusza jest dla niego bolesne, dręczy go. Takie jest działanie pokory. Ojciec Cyprian zebrał w dwóch dużych tomach te rozmowy z diabłem, jakie miały miejsce podczas egzorcyzmów nagrywanych od 1986 do 2003 roku. Taka lektura umacnia wiarę daje i ważne wsparcie dla sprawy kanonizacji Ojca Mateusza. Oto fragment:

Diabeł wypowiada się ze złością: „Nie lubię Mateusza, bo mi śmierdzi z powodu Chrystusa! Śmierdzi … szczęściem i świętością, i nie mogę tego znieść … Nie chcę słyszeć o nim, mogę spowodować poważne uszkodzenia, jak będziesz tak robić. Nie masz go znać !” Egzorcysta: „Sprawa beatyfikacji księdza Mateusza jest bliska mojemu sercu …”. Diabeł: „Nie wiesz co robisz. Przestań.”Egzorcysta: „Dlaczego tak mówisz ?” Demon: „Ponieważ ten martwy człowiek jest bardzo niebezpieczny, bardziej niebezpieczny, niż kiedy był żywy, a będzie jeszcze bardziej, jeśli sprawa pójdzie do przodu i najgorzej, jeśli będzie uwielbiony, ponieważ wówczas będzie razem z tobą.”

Sługa Boży Mateusz z Agnone zmarł 31 października, tego dnia promowany jest w sposób szczególny jego kult, w dacie jego „narodzin dla nieba”. Demony twierdzą, że to bardzo psuje im ich święto – Halloween

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „31 października pomódl się za wstawiennictwem Sługi Bożego o. Matteo da Agnone

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Dawid pisze:

  Szczęść Boże!Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie za mojego brata,bardzo cierpi,ma raka żołądka ….

 3. Ania G. pisze:

  Kochani dziś o 20.30 przy figurze Matki Bożej z Medjugorie i za wstawiennictwem sługi Bożego Matteo będziemy odmawiać różaniec w intencji wynagradzającej za grzechy bałwochwalstwa w naszej Ojczyźnie a zwłaszcza dziś za obchodzenie satanistycznego halloween. Kto może i chce niech łączy się z nami. JMJ+

 4. Anna Kus pisze:

  Tez chce sie przylaczyc do modlitw za przyczyna O.Mateo Anna

 5. im pisze:

  Obejrzyjcie to – dr Zev Zelenko przed sądem rabinicznym. Lekarz z USA, który leczył prezydentów teraz zagrożenie życia jego i jego rodziny. Tylko 23 min
  https://www.cda.pl/video/88854964a

  W Niepokalanowie byłam. Modlitwa w intencji zaszczepionych konieczna. Ojciec wypowiedział słowa modlitwy dotyczące osób przymuszonych do zaszczepienia. Jakie jest ogromne cierpienie tak zniewolonych ludzi, w których sumienie nie wyraża zgody! Prosił o dar POKOJU, który posiadał O. Maksymilian. Kiedy epidemia hiszpanki w 1918 dotknęła ludzkość zgromadzenie liczyło 7 osób, zmarło dwóch. Kiedy O. Maksymilian był w Oświęcimiu służył ludziom do końca.

  W latach 50-tych mieszkaliśmy na Mazurach. Był to nie wybór ale tzw nakaz pracy. Czas ostrego komunizmu. Moi rodzicie przyjęli do domu braci i ojców z Niepokalanowa, którzy pracowali w nadleśnictwie przy wycince drzewa i wysyłaniu na opał do Niepokalanowa. Mieszkali u nas przez kilka lat. To była odwaga przyjąć ich, kiedy wokół ludzie bali się. Ale moja matka była aniołem, jak mówili o niej po latach sąsiedzi. Z tego czasu miałam zdjęcia z Niepokalanowa, którymi obdarzali moich rodziców, z lat 1951-1958. Teraz do historia. Oddałam je do archiwum zgromadzenia.

 6. Anna pisze:

  Straszne to jest…zamiast sie skrzyknąć i wytoczyc proces tym ktorzy zmuszają do szczepień,,tym bardziej że jest pomoc prawna to ludzie jak …. (tutaj każdy wstawi sobie przymiotnik) wybieraja mamone i robia z siebie cierpiętników….. Tu trzeba jasno powiedzieć że przez takich właśnie te okultysyczne elity robią co chca z ludzkoscią bo tchórze nie maja odwagi sie przeciwstawić temu….
  Przerażające jak człowiek jest w stanie „wypić trucizne” dla mamony a nie ma odwagi stawić oporu!!!! Oraz nie wybierze Boga i jego PRAWDY tylko bedzie jeszcze sie usprawiedliwiał!!!
  Niektórzy uwierzyli że to niemal zbawienie dla nich!!! Inni biadolą jak to są biedni bo zostali przymuszeni ale nikt z nich nie widzi tego kim tak naprawde są…. mam takich w rodzinie (a tyle się za nich modliłam,przysyłałam przetłumaczone materiały…. wszystko zostało wysmiane i odrzucone i dalej trwają przy tym… wzięli już 3 dawkę i będą brali kolejne….jeżeli dożyją oczywiscie….)
  Szatańskie elity strachem i przymusem zmusiły miliony do wypicia trucizny i do uwierzenia że to jest lekarstwo!!!! Nic dziwnego że wizjonerzy dostają przesłania że umrą miliardy….
  Są nawet wyliczenia ile juz umiera dziennie w stanach i na tej podstawie wyliczono że umrze ok.3.5 miliarda ludzkosci czyli niemal połowa…. Oczywiscie winni będą niezakeczupowani!!!
  W Ameryce Płd Pan Jezus powiedział aby odmawiali nowenne z 2 modlitw ; koronke do miłosierdzia Bożego oraz litanie do Najświętszej Krwi Jezusa. Ale to nie znaczy że nie będą cierpieli bo muszą zadośćuczynic i zrozumiec wiele i zmienc w sobie jeszcze więcej!!!
  Ale czy chcą?? W mojej rodzinie, nie! A ja juz dawno przestałam edukować bo to nie ma sensu; ci którzy wybrali zło nie maja ochoty sie zmienić… a ja tylko dostaje wiadomości, kto aktualnie umarł lub ma spore kłopoty zdrowotne i nigdzie nie można tego zgłosić….

  • Małgorzata pisze:

   Dopowiem: a co będzie, gdy niezaszczepionej osobie np. podczas operacji przetoczą krew i będzie to krew osoby zaszczepionej?

   • Maggie pisze:

    @Małgorzata: Też takie myśli przychodziły wirowały mi w głowie oraz … co będzie jeśli np przy porodzie dadzą w kroplówce, a matka będzie karmić piersią … i czy ? ona będzie miała kiedyś wnuki.. To jakby scenariusz z filmu „Children of Men” (z 2006 prod. U.S.-British) ukazujący 2027 rok i 20 lat bez żadnych narodzin. Jeszcze inny, ciekawy futurystyczny film z 1973 r „Soylent Green” ukazujący upadły Manhattan 2022, przypominający raczej obóz, pod rządami grupy uprzywilejowanej … i co kryje się za dobrowolną eutanazją w luksusowych warunkach imitujących naturę i świat marzeń, który przeminął.

    • Ania G. pisze:

     Maggie znam dwa przypadki matek karmiących piersią i które się zaszczepiły,u jednego tego trzy miesięcznego zaczęły robić się zakrzepy,a drugi roczny zachorował razem z mamą. Tragediaaaa. Jedna z mam dyrektor sanepidu 😭😭😭

    • Karolcia pisze:

     Moje doswiadczenie niezaszczepionej osoby bylo takie,ze jak zachorowalam na covid i karmilam piersia ,dziecko 2,5 roku nie zarazilo sie 😊

    • Maggie pisze:

     Karolciu, Chwała Panu❣️ Właśnie to ważne żeś nie była nafaszerowana, bo Ania np mówi o dzieciach po … tych witaminkach ochronnych, które w wielu krajach stają się obowiązkowymi. Następna (niebawem), plandemia wg dociekań (jak czytałam) kierownika uniwersyteckiego szpitala, Kieran’a Morrissey z Irlandii, to będzie (w tej chwili rzadki) „nietoperzowy marburg”, powodujący krwotoki i zakrzepy, a więc jak na zasadzie chowania „liścia na drzewie macierzystym” (a mają już nań arsenał odstrzałowej ochrony). O ważnym spotkaniu czołowych, oficjalnie zadeklarowanych, dobroczyńców od światowego wyludnienia w 2009r doniósł „Wall Street Journal” (Bill Gates, Warren Buffet, David Rockefeller, George Saros, Ted Turner, Michael Bloomberg i Oprah Winfrey = jasnowiedzący geniusze charytatywnej elity).
     Medycyna św.Hildegardy polecana na wzmocnienie odporności gdy połączona z 🙏🏻:

   • Sylwek pisze:

    to będzie ze od zaszczepionej nie pobiera się krwi!! toś to przecież musi być twój wybór dlatego sa nie obowiązkowe bo to jak z grzechem ciężkim musisz własnowolna świadomie to zrobić proste to chyba nie? zresztą niech się wypowiedzą ketupowani – a są tu tacy, w sumie nie będę pisał bo straszę alb co tam albo to mało miłe albo nie miłosierny żem jest, Powiem aby że juz niebawem coś widze do kościłów wjejsć nie będzie nam dane (nam bez eliksiru) wejdą tylko w maskach i z moca eliksiru reszta nene jak to ostatnio z obcokrajowcem rozmowa była

 7. Euzebia pisze:

  Matteo Wielki Egzorcysta cały film, napisy PL

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s