Dokąd zdążasz Kościele Święty – najpierw Pachamama, teraz Tezcatlipoca – a potem co jeszcze ???

Quo vadis Sancta Ecclesia?
Gniew Boży zaciąży nad Kościołem i nad światem !!!

17 X na rozpoczęcie Synodu w Kalifornii w Diecezji San Bernardino Mszę Świętą celebrował ks. Biskup Alberto Rojas. Tezcatlipoka aztecki demon był gościem honorowym! Po pachamamie przyszły kolejne demony….

Riverside, Kościół p.w. Królowej Aniołów, diecezja San Bernardino, Kalifornia, USA: 17 października w kościele p.w. Królowej Aniołów w Riverside Jego Ekscelencja ks. bp Alberto Rojas uroczystą Mszą rozpoczął Synod Diecezjalny w diecezji San Bernardino. Wśród gości honorowych specjalnie zaproszonych na tę uroczystość był aztecki demon Tezcatlipoca.

Michael Hichborn z Instytutu Lepanto komentując to wydarzenie mówi o „obrzydliwej mszy azteckiej”, wyjaśniając przy tym, że tego rodzaju zjawiska nie zdarzają się spontanicznie, ale są skoordynowane i zaaranżowane: „Ktoś doskonale wiedział, że Tezcatlipoca jest najciemniejszym z azteckich bóstw”.

Za WIKIPEDIĄ:
Tezcatlipoca (także Metzli; nah. Dymiące Zwierciadło lub Pan Dymiącego Zwierciadła) – w azteckim panteonie bóstwo zła, ciemności i zemsty, którego rodowód nie jest do końca jasny. Według mitycznych przekazów był bogiem-stwórcą i Słońcem Ziemi (Nahui Ocelotl) w pierwszej epoce świata oraz jednym z czterech synów boga-kreatora Ometeotl (Dwa Bóg), dwoistego stworzyciela świata składającego się z męskiego pierwiastka Ometecuhtli (Pan Dwoistości) i żeńskiego Omecihuatl (Pani Dwoistości).

(…) Uroczystość ku czci Tezcatlipoki różni się znacznie od wszystkich obrzędów azteckich. Ma ona w sobie wiele dramaturgii. Na rok przed uroczystością wybierano najpiękniejszego jeńca wojennego. Pobierał on edukację z zakresu etykiety dworskiej i muzyki. Grając na flecie i przechadzając się ulicami miasta był czczony niczym sam Tezcatlipoca, którego wcielenie uosabiał. Na miesiąc przed dniem ofiary (w języku nahuatl zwanej Ixiptla) przydzielano mu cztery piękne dziewczyny, które przebierano za boginie. Dziewczęta te spełniały każde jego życzenie. W dniu ofiary stawał na czele procesji, której towarzyszył świąteczny, radosny nastrój. Gdy orszak docierał do świątyni, jeniec wchodził śladami ośmiu kapłanów na szczyt piramidy, po drodze porzucając swoje flety. Na szczycie piramidy, nieszczęśnika rozciągano na kamieniu ofiarnym i wyrywano serce. Następnie ciało znoszono (a nie zrzucano) ze schodów.

Tezcatlipoca jest opiekunem 13 dnia miesiąca (acatl) azteckiego kalendarza

Rytuał szamański, brakuje tylko czarownika plemienia czytającego wnętrzności kozy, na tym synodzie w diecezji San Bernardino

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

55 odpowiedzi na „Dokąd zdążasz Kościele Święty – najpierw Pachamama, teraz Tezcatlipoca – a potem co jeszcze ???

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Od dziś mam i ja tę figurkę – jutro ją poświęcę i umieszczę karteczkę z moją intencją, mając mam nadzieję na szybkie wysłuchanie 🙂

  Kult „śpiącego św. Józefa” z książki „Konsekracja św. Józefowi”

  Według Nowego Testamentu sen św. Józefa jest modlitwą.
  W ostatnich latach w Kościele rozwinął się kult „śpiącego św. Józefa”. Wierni nabywają figurki śpiącego świętego po to, aby go prosić o wstawiennictwo w konkretnej intencji. Wypisują intencję na kartce papieru i umieszczają kartkę pod figurką Świętego. Tak postępując, człowiek prosi św. Józefa, aby zaniósł jego intencję do Boga. Kult śpiącego św. Józefa to znakomity sposób na utrzymanie więzi z ojcem duchowym i uproszenie go o modlitwę (o sen) w swojej intencji
  (…) Jeśli możesz, postaraj się o figurkę śpiącego św. Józefa. Spisz swoje intencje i powierz jego opiece. Pozwól mu, aby się porozumiał z Bogiem w twojej sprawie
  Dalej czytamy:

  Sen św. Józefa jest tak ważny i potężny, że Szatan się go boi.
  Chrześcijaństwo zawsze utrzymywało, że Szatan, buntownik, postanowił nie służyć Bogu, arogancko ogłaszając: Non serviam! („Nie będę służyć!”; Jr 2, 20). Dziewica Maryja inaczej, wypowiedziała swoje pokorne Fiat mihi secundum verbum tuum („Niech mi się stanie według słowa twego”; Łk 1, 38). Wielki św. Józef odpowiada raczej posłusznym działaniem niż słowami: Fecit sicut praecepit ei angelus Domini („Uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański”; Mt 1, 24). Sen św. Józefa wszystko zmienił!
  Według Nowego Testamentu sen św. Józefa jest modlitwą. Oczywiście w niebie św. Józef już dłużej nie śpi, lecz w wieczności „spoczywa w Panu”. Czyż życie pozagrobowe nie jest nazywane wiecznym odpoczynkiem?

  O książce:: https://wobroniewiary.com/2021/02/12/konsekruj-sie-sw-jozefowi-poznaj-trzydziestotrzydniowy-program-zawierzenia-sie-opiekunowi-zbawiciela/

  • Katarzyna pisze:

   Ordo Ab Chao, czyli naczelne hasło masonerii w realizacji: ,,porządek z chaosu”. Z tych elektrycznych wierzeń, praktykowanych w tzw. Kościele zachodnim, ma się wyłonić jedna światowa religia. Chrystus zostanie wprowadzony z Kościoła. Odbywa się Jego ponowna zdrada.

   To było tytułem szaleństwa światowego.
   A dla wierzących ,,pomimo” znaków czasu, przesyłam informację:
   http://charbelkozanow.pl/index.php/olej/
   Wysłałam prośbę. Czekam.

  • nadzieja pisze:

   Szczęść Boże! Drodzy, czy ktoś z Was się orientuje czy Żywy Płomień (przekazy przez pośrednictwo Pana Piotra) są Bożego pochodzenia? Jeśli ktoś wie, proszę o podpowiedź.
   „Do Ciebie, św. Józefie, uciekamy się w naszej niedoli. Wezwawszy pomocy Twej Najświętszej Oblubienicy, z ufnością również błagamy o Twoją opiekę. Przez miłość, która Cię łączyła z Niepokalaną Dziewicą Bogarodzicą, i przez ojcowską Twą troskliwość, którą otaczałeś Dziecię Jezus, pokornie błagamy: wejrzyj łaskawie na dziedzictwo, które Jezus Chrystus nabył Krwią swoją i swoim potężnym wstawiennictwem i dopomóż nam w potrzebach naszych. Opatrznościowy Stróżu Bożej Rodziny, czuwaj nad wybranym potomstwem Jezusa Chrystusa. Oddal od nas, ukochany Ojcze, wszelką zarazę błędu i zepsucia. Potężny Wybawco nasz, przybądź nam łaskawie z niebiańską pomocą w tej walce z mocami ciemności, a jak niegdyś uratowałeś Dziecię Jezus z niebezpieczeństwa, które groziło Jego życiu, tak teraz broń świętego Kościoła Bożego od wrogich zasadzek i od wszelkiej przeciwności. Otaczaj każdego z nas nieustanną opieką, abyśmy za Twoim przykładem i Twoją pomocą wsparci – mogli żyć świątobliwie, umrzeć pobożnie i osiągnąć wieczną szczęśliwość w niebie. Amen”.

   • wobroniewiary pisze:

    My stanowczo nie popieramy ale każdy ma wolną wolę

    • nadzieja pisze:

     Dziękuję, przy okazji jeszcze dopytam: P. Regis, Luz de Maria de Bonilla, o.M.Rodrigue, G.Cardia, czy mają Państwo rozeznanie odnośnie powyższych, które są na bieżąco w internecie? Czy można ich słuchać/czytać bez szkody na duszy?

    • wobroniewiary pisze:

     Ks. Sławomir Kostrzewa ostrzega przed Trevignano, za to poleca Marcina Zielińskiego i krytykuje jego krytykantów – tu bardzo się różnimy!

   • Bożena pisze:

    Stanowczo odradzam. W tych „orędziach” znalazłam treści ,które otwierały na złego i mogły prowadzić do zniewolenia, oczywiście bardzo sprytnie zakamuflowane wśród przepobożnych zdań. Mając trochę doświadczenia, da się to wychwycić.

    • nadzieja pisze:

     Tak, różnica zdań nieraz jest porażająca nawet wśród tzw. „gorliwych” duchownych i świeckich, dlatego pytam, co by nie błądzić zbytnio a najlepiej wcale. Nawet wybrani będą zwiedzeni niestety i można się bardzo rozczarować nie pierwszy i ostatni raz, zbytnio na kimś polegając, to też tylko ludzie… Czasami myślę, że osoby, które np. nie miały bezpośrednich objawień z Nieba (w tym wykształceni duchowni) mogą mieć problem z ich rozpoznaniem i przyjęciem ze względu na zbytnie intelektualizowanie a brak jakiejś takiej autentycznej prostoty i otwartości serca.. Z jaką niesamowitą prostotą mówiła Najświętsza Maryja do ks. Gobbiego w przekazach do kapłanów, jak do małych dzieci… Takie dziecięce usposobienie było i jest dziś wyśmiewane przez tzw. uczonych… Druga sprawa to lęk jakie mogą wywoływać zapowiadane w orędziach wydarzenia, pewna weryfikacja stanu ludzkiego wnętrza, wiary i zaufania, więc może co niektórzy wolą odrzucić i nie dopuscić do siebie niedalekiej przyszłości, która po ludzku przeraża… W każdym razie dziękuję za cenną jak zawsze opinię. Do „usłyszenia” z Panem Bogiem.

  • bea pisze:

   Szczesc Boze wszystkim prosze o modlitwe za uwolnienie nawrocenie i uzdrowienie mojego syna Patryka ktory ma depresje tiki i chyba jest zniewolony musi isc do neurolga
   Jezu ufam Tobie dziekuje za westchniecie na modlitwie

 3. babula pisze:

  Straszne to jest !
  Panie Jezu ofiaruje Ci moj bol na przeblaganie za kaplanow wprowadzajacych demony do Twojego Kosciola.

 4. wobroniewiary pisze:

  7. dzień nowenny do św. Judy Tadeusza

  O św. Judo! Po dniach wstrząsającego smutki, doznałeś niewymownej radości, gdyś znowu ujrzał swego ukochanego Mistrza, który dnia trzeciego po swej śmierci powstał z grobu, by ukazać się swym uczniom-apostołom. Uproś u Boga łaskę odrodzenia się we mnie dobrych pierwiastków, bym był godzien miłosierdzia Chrystusa. Amen.

  Ojcze nasz… Zdrowaś… Chwała Ojcu…

 5. MJ pisze:

  Święty Judo Tadeuszu,patronie spraw trudnych i beznadziejnych uproś potrzebne Łaski dla babuli i ukojenie w cierpieniu!
  Za wszystkich cierpiących +++

 6. Zasmucona pisze:

  Panie Boże przebacz…

 7. duszyczka pisze:

  Dziś dostałam taką wiadomość. Czy ktoś coś słyszał o tym ? Arcybiskup Dzięga, prosi o szturm modlitewny do nieba za Ojczyznę i cały świat. Wczoraj w Częstochowie, bocznej kaplicy, w wąskim gronie pielgrzymów, zawierzył Polskę i cały świat, wszystkim bytom Anielskim .Mówił że w tym tygodniu może wydarzyć się coś strasznego, dlatego prosi o szturm modlitewny do nieba .

  • wobroniewiary pisze:

   Źródło bo za dużo kłamliwych informacji ostatnio

   • duszyczka pisze:

    No właśnie Ewo, wiesz jak to jest. Jedna pani drugiej pani i tą drugą panią byłam ja. Twoja strona jest dla mnie bardzo wiarygodna, więc tę wiadomość zostawiłam tutaj. Nie rozpowszechniam jej dalej, bo jak mówisz, kłamliwych informacji jest ostatnio aż nadto. Wiem tylko, że ta wiadomość wyszła z jakiej wspólnoty z Poznania.

    • wobroniewiary pisze:

     Podobnie G z Leszna rozprowadza swoje daty, intronizacje a ostatnio to tak szkaluje ks.abpa Dzięgę, że widać, że diabeł na rzęsach staje, żeby tylko Kościół i kapłanów zohydzić albo co najmniej ośmieszyć!

  • Aga pisze:

   Z miesiąc temu dostałam podobne info o ks bp Dziedze. Wtedy to był fake news, że prosi o modlitwę za Polskę itp.
   Pozdrawiam

  • Damian1 pisze:

   duszyczka pisze: 25 października 2021 o 18:38 „Dziś dostałam taką wiadomość…”

   Z potwierdzonego źródła, Nie było apb w Częstochowie w tym czasie o jakim mowa w tej informacji.
   W ostatnim czasie pojawia się wiele w necie rzekomych „próśb od abp o modlitwy ” . Mają one na celu wprowadzić chaos i przedstawić w świetle jako osobę/kapłana rozchwianego emocjonalnie. Walka wewnątrz…Ostrożnie z przekazywaniem sobie kolejnych informacji. Jedyne potwierdzone prośby to te na stronie Kurii Szczecińsko-Kamieńskiej.

 8. m-gosia pisze:

  MEDJUGORIE Ostatnie Orędzie Matki Bożej z 25 października 2021 PRZESŁANIE KRÓLOWEJ POKOJU(25.10.2021

  „Drogie dzieci! Powróćcie do modlitwy, bo ten kto się modli nie boi się przyszłości. Ten Kto się modli otwarty jest na życie i szanuje życie innych. Dzieci, ten kto się modli odczuwa wolność dzieci Bożych i z radością w sercu służy dla dobra brata człowieka. Bo Bóg jest miłością i wolnością. Dlatego dzieci, kiedy chcą was zakuć w kajdany i wami się posługiwać, to nie jest od Boga, bo Bóg jest miłością i daje Swój pokój każdemu stworzeniu. Dlatego mnie posłał, abym wam pomogła, abyście wzrastali na drodze świętości. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.” ”

 9. Ufajaca Bogu pisze:

  Za Andrzeja , który cierpi na bóle kości i stawów.

 10. babula pisze:

  Wielką ulgę przynosi mi takie myślenie:
  przez chwilę skupiam się by nie myśleć o niczym, jestem białą kartą i tylko biel mam przed oczami wyobraźni. Potem uświadamiam sobie, że Pan Bóg mnie stworzył „z ziemi, z garści prochu” -to jest z niezliczonych atomów, które uporządkował w przestrzeni jako moje ciało. Nie ma w nim choroby, nie ma niczego złego. Mój duch mieszka w tym ciele. Zanurzam się całkowicie w w Woli Bożej (na dany dzień, na daną chwilę). Wchłaniam ją w siebie. Wszystko co się wydarzy przyjmę zgodnie z Tą Wolą, co dobre wydobędę z codzienności jak skarb, co złe odrzucę.
  No -nie zawsze mi się tak udaje ale lubię z takim nastawieniem rozpoczynać dzień. Kręgosłup wtedy jak by mniej bolał 🙂
  WOWici ściskam Was ❤

  • Oko pisze:

   Jest taka metoda ‚suchych igiel’ – to nie jest żadną akupunktura, choc też używa się igieł. Pomaga przy bólach, trzeba poszukać neurologa który to robi, ewentualnie fizjoterapeuty. Może to by pomogło na kręgosłup.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s