Ks. Dolindo Ruotolo: Dla Boga nie ma nic niemożliwego!

Ks. Dolindo Ruotolo urodził się 6 października 1882 w Neapolu, a zmarł 19 listopada 1970 również w Neapolu. Ks. Dolindo został ogłoszony przez Kościół katolicki Sługą Bożym i trwa jego proces beatyfikacyjny

Módlmy się modlitwą „Jezu, Ty się tym zajmij” oraz Różańcem świętym, którego Sługa Boży ks. Ruotolo Dolindo nigdy nie wypuszczał z rąk!

Kiedy do ojca Pio przychodziły tłumy, mówił: – Idźcie lepiej do ks. Dolindo! A o. Dolindo wręczał im „Akt całkowitego oddania Jezusowi”. „Nie kombinuj nic, tylko módl się tak, jak Jezus prosi” – dodawał

Ks. Ruotolo twierdzi, że to słowa, jakie w duszy, w ciszy, przed Najświętszym Sakramentem dyktuje mu sam Jezus. W jaki sposób Chrystus nawiedza tego kapłana – nie wiadomo. Po bolesnych doświadczeniach ze Świętym Oficjum ks. Dolindo nie dzieli się tym z nikim. W jego autobiografii pojawia się nagle taka nota: „Oto słowa dla ludzkości, słowa, które prosił przekazać mi Jezus. Były mi pomocą w każdym cierpieniu”. Ks. Ruotolo nie przypuszcza, że po pół wieku obiegną świat, a w dobie internetu będą linkowane przez setki tysięcy.

Módlmy się więc modlitwą, którą ks. Dolindo podyktował sam Pan Jezus

Akt oddania (przeciw niepokojom i zmartwieniom)

           Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie Mi troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę powiadam wam, że każdy akt prawdziwego, ślepego i całkowitego oddania się Mnie rozwiązuje trudne sytuacje.

       Oddanie się Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, abym podążał za wami. Oddanie się oznacza zamianę niepokoju na modlitwę. Oddanie się oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i poddanie się Mnie, bo tylko dzięki Mnie poczujecie się jak dziecko uśpione w objęciach matki, gdy pozwolicie, abym mógł przenieść was na drugi brzeg.

       Mnie oddajcie to co wami wstrząsa, co was boli bezgranicznie – te wasze wątpliwości, wasze przemyślenia, wasze niepokoje i chęć powzięcia odpowiednich kroków za wszelką cenę, aby zapobiec temu co was trapi. Czegóż nie dokonuję, gdy dusza, tak w potrzebach duchowych jak i materialnych, zwraca się do Mnie, patrzy na Mnie mówiąc: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, a przy tym zamyka oczy i uspokaja się!

       Dostajecie niewiele łask, kiedy się męczycie i dręczycie, aby je otrzymać. Otrzymujecie ich bardzo dużo, kiedy wasza modlitwa jest pełnym oddaniem się Mnie. W cierpieniu prosicie, żebym oddalił je od was, ale w taki sposób, jak wy sobie tego życzycie… Zwracacie się do Mnie, ale chcecie, bym to ja dostosował się do waszych planów. Nie bądźcie jak chorzy, którzy proszą lekarza o kurację, ale sami mu ją podpowiadają.

       Nie postępujcie tak, lecz módlcie się, jak was nauczyłem w modlitwie „Ojcze nasz”: „Święć się imię Twoje” – to znaczy: bądź uwielbiony w tej mojej potrzebie; „Przyjdź Królestwo Twoje” – to znaczy: niech wszystko przyczynia się do chwały Królestwa Twojego w nas i na świecie; „Bądź wola Twoja” – to znaczy: Ty decyduj. Ja wkroczę z całą Moją wszechmocą i rozwiążę najtrudniejsze sytuacje.

       Czy widzisz, że nieszczęścia następują jedne po drugich, że sytuacja wciąż się pogarsza, zamiast się poprawiać? Nie przejmuj się – zamknij oczy i powiedz Mi z ufnością: „Bądź wola Twoja, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Powiadam ci, że się zatroszczę, że interweniuję jak lekarz, a nawet uczynię cud, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dostrzegasz, że stan chorego się pogarsza? Nie przerażaj się, ale zamknij oczy i powiedz: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”. Zapewniam cię, że się o ciebie zatroszczę.

       Sprzeczne z oddaniem się Mnie jest zamartwianie się, niepokój, chęć rozmyślania o konsekwencjach zdarzenia. Przypomina to zamieszanie spowodowane przez dzieci, które domagają się, aby mama troszczyła się o ich potrzeby, a jednocześnie wszystko chcą zrobić samodzielnie, utrudniając swymi pomysłami i kaprysami jej pracę. Zamknijcie oczy i pozwólcie się ponieść nurtowi Mojej Łaski; zamknijcie oczy i pozwólcie Mi działać; zamknijcie i nie myślcie o chwili obecnej, także odwróćcie myśli od przyszłości jako od pokusy.

       Oddajcie się Mnie, uwierzcie w Moją dobroć, a przysięgam wam na Moją Miłość, że kiedy z taką ufnością powiecie: „TY SIĘ TYM ZAJMIJ”, Ja w pełni wezmę to na siebie, pocieszę was, wyzwolę i poprowadzę. A gdy zmuszony jestem poprowadzić was drogą odmienną od tej, jaką widzielibyście dla siebie, wówczas pouczam was, noszę w Moich ramionach, bo nie istnieje skuteczniejsze lekarstwo niż interwencja Mojej Miłości. Jednak troszczę się tylko wtedy, kiedy zamkniecie oczy.

       Jesteście bezsenni, wszystko chcecie oceniać, wszystkiego dociec, o wszystkim myśleć, i w ten sposób zawierzacie siłom ludzkim, albo jeszcze gorzej – ludziom, pokładając ufność w ich interwencji. A to właśnie stoi na przeszkodzie Moim słowom i Moim zamiarom.

       O! Jak bardzo pragnę tego waszego całkowitego oddania się Mnie, abym mógł was obdarować, i jakże smucę się widząc, że jesteście niespokojni! Szatan do tego właśnie zmierza: aby was podburzyć, by oddzielić was ode Mnie i od Mojego działania i rzucić na pastwę ludzkich poczynań. Przeto ufajcie tylko Mnie, spocznijcie we Mnie, oddajcie Mi się we wszystkim. Czynię cuda proporcjonalnie do waszego pełnego oddania się Mnie, a nie waszego zaufania do siebie samych. Wylewam na was skarby łask, kiedy znajdujecie się w całkowitym ubóstwie!

       Jeżeli macie swoje zasoby, nawet niewielkie, lub staracie się je posiąść, pozostajecie w naturalnym obszarze, a zatem podążacie za naturalnym biegiem rzeczy, który jest często zakłócany przez szatana. Żaden człowiek rozumujący i rozważający tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów, nawet spośród Świętych.

       Na sposób Boski działa ten, kto odda się Bogu. Kiedy widzisz, że sprawy się komplikują, powiedz z zamkniętymi oczyma duszy: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. I odwróć swoją uwagę w inną stronę, bo dociekliwość twego umysłu utrudnia ci dostrzeżenie zła. Zawierzaj Mi często, nie skupiając uwagi na samym sobie. Czyń tak we wszystkich swoich potrzebach. Czyńcie tak wszyscy, a zobaczycie wielkie, nieustanne i ciche cuda. To wam poprzysięgam na Moją miłość. Zapewniam was, że Ja się o was zatroszczę.

       Módlcie się zawsze z tą gotowością do oddania się Mnie, a zawsze będziecie odczuwać wielki pokój ducha i osiągać znaczne korzyści, również wtedy, gdy udzielam wam łaski ofiary, zadośćuczynienia i miłości, która nakłada na was cierpienie.

       Wydaje ci się to niemożliwe? A zatem zamknij oczy i powiedz całą swoją duszą: „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ!”. Nie lękaj się, ja się zatroszczę. A ty błogosławić będziesz Imię Moje, nie dbając o siebie samego. Inne twoje modlitwy nie mają takiej wagi, jak ten akt pełnego ufności oddania się Mnie – zapamiętaj to sobie dobrze. Nie ma skuteczniejszej „nowenny” od tej: „Och Jezu, oddaję się Tobie, troszcz się o mnie Ty”.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Ks. Dolindo Ruotolo: Dla Boga nie ma nic niemożliwego!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Nieznane proroctwo – 16 maja 1921 r. Maryja mówi do ks. Dolindo: „huragan przejdzie nad Kościołem i światem”

  „Nie lękajcie się, nie bójcie się, ale potrzeba, by potężny huragan przeszedł najpierw nad Kościołem, a potem nad światem! Kościół będzie się wydawał całkowicie opuszczony, w każdym z miejsc świata wyludniony… opuszczony przez kapłanów… wiele z kościołów będzie trzeba zamknąć! Pan utrąci swoją mocą wszystko, co przywiązuje do ziemi i paraliżuje Kościół!

  […] Kiedy zobaczycie […] Kapłanów pozbawionych wszelkich dóbr, kiedy zostaną zredukowane zewnętrzne okazałości uroczystości, to znak, że bliskie jest Królestwo Boże”

  link:https://wobroniewiary.com/2020/11/11/nieznane-proroctwo-16-maja-1921-r-maryja-mowi-do-ks-dolindo-huragan-przejdzie-nad-kosciolem-i-swiatem/

  • Maggie pisze:

   Dziękuję, Magdo.
   Właśnie targnęła mną burza obcej mej naturze nienawiści, kiedy w radio usłyszałam co będzie obowiązkowym na cały kraj, bo dziś Trudeau (deklarujący się 😳 katolikiem, przy stwierdzeniu, że .. cytuję: „katolicyzm to najgorsza religia świata”, który wygrał miejsca, ALE nie ilość ludzkich głosów, w na (!) 2 lata przed czasem ogłoszonych wyborach, kosztujących 610 milionów dolarów i wolność woli setek tysięcy ludzi przez to co zaplanował przeprowadzić.
   Dopust Boży.
   Otóż o 11-tej przed południem ma dziś ogłosić swą „obietnicę”, że wszyscy federalni pracownicy, bez względu na to czy pracują na etatach, w domu czy na zlecenie/kontrakt, jeśli się nie zaszczepią to: automatycznie nie dostaną wypłaty, utracą pracę. Ponadto NIKT nie wejdzie do samolotu, ani pociągu, ani na statek wycieczkowy na terytorium Kanady, bez takiego skażenia się tą nieetyczną substancją, ingerującą zagadkowo w geny.
   Dodam, że ci co dali się „nakłuć” nawet podwójnie chorują, bo od czasu do czasu na wiadomościach „coś wyskoczy” ale tego nie powtarzają. Przykładowo przed wczoraj mignęło i widziałam, że wśród „osób kowidowych” było 198 podwójnie nakłutych. W Ontario zaś, 18-20-to-paroletnich mężczyzn będą faszerować TYLKO pfizerem, z uwagi że nie ma od niej „rzadkich reakcji” (chodzi o zapalenie mięśnia sercowego etc). Kampania PCR strachu doprowadziła, że zapytani o to ludzie, żądają takiego obowiązku nawet w szkołach, przedszkolach etc … ale podejrzewam, że w wielu wypadkach, możliwe, iż jest to „prawdziwe” jak kiedyś za komuny: „stoczniowcy, górnicy w imieniu matek Polek wróćcie do pracy”… Do tego pan Justin , (zamknął na długo … troskliwie i całkowicie kościoły, jako że to pobożny wirus nastał), od zarania tj na początku 2020r, zamówił 7x więcej „eliksiru życia” niż ludności oraz dobroczynnie jest już „coś” fonetycznie o nazwie waks25.

   W 2025 mamy razem z prawosławnymi braćmi Wielkanoc , a kolejne razem to 2028, 2031, 2037, 2038, 2041, 2045, 2048 … – czasem myślę, ALE bez sugestywnego „proroctwa/strachu/zgadywanek”: kto wie czy to nie ten „czas niewiadomy a bliski”, wspomniany przez umierającego św.JPII, kiedy może już niewielu pozostanie?
   JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ❣️🙏🏻💕

 3. Malgosia pisze:

  Kochani! Proszę wesprzyjcie modlitewnie moją siostrę Dorotę, która zmaga się z chorobą alkoholową, która ją wyniszczą doszczętnie. Teraz jest trudny czas. Jedziemy na detoks.Modle się z całych sił by pomógł.

 4. wobroniewiary pisze:

  W Kaliszu w dniach od 3 do 7 października br. w Narodowym Sanktuarium Świętego Józefa odbędą się Narodowe Rekolekcje połączone z aktem zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce Świętemu Józefowi. Hasłem rekolekcji są słowa Ojcowskiemu Sercu zawierzamy. Tematyka dotyczyć będzie kilku przestrzeni związanych ze Św. Józefem: Opiekun Kościoła, małżeństwo, życie, ojcostwo oraz istota i cel modlitwy zawierzenia. Pierwszego dnia rekolekcji (03.10.) odbędzie się koncert pod tytułem Św. Józef w muzyce baroku Indian Boliwijskich w wykonaniu chóru pod dyr. Jacka Sykulskiego z Poznania ze wstępem ks. prof. Piotra Nawrota.

  Tajemnicą życia Opiekuna Jezusa dzielić się będą z nami: ks. Dariusz Dąbrowski, ks. Krzysztof Wons, ks. Piotr Górski, ks. Marcin Wiśniewski oraz ks. Dominik Chmielewski. Nauki rekolekcyjne zostaną wygłoszone w dwóch blokach: porannym i popołudniowym, transmitowane przez nasze media: Radio Rodzina, Dom Józefa oraz Radio Maryja i TV Trwam.

 5. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Agnieszki, zmaga się z chorobami spraw kobiecych , bardzo cierpi z tego powodu. Proszę westchnijcie w jej sprawie. Bóg zapłać.

 6. wobroniewiary pisze:

  Homilia ks. Dominika Chmielewskiego SDB wygłoszona w Kaliszu w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w ramach Narodowych Rekolekcji przygotowujących do aktu zawierzenia Narodu i Kościoła w Polsce Św. Józefowi.

 7. Maggie pisze:

  Po „łódzkim zlocie”, mam nadzieję, że boliwijski św.Józef w indiańskiej (oby nie „magi”) muzyce to nie opiekun pachamamy. Piszę o tej niewiadomej muzyce, bo kiedyś miałam reakcję (typu zawroty głowy, mdłości, palpitację serca – zatkałam uszy i szybko uciekłam odeń i przeszło) na ulicy granej, za „wrzutkę do kapelusza”, pogańskiej „muzyki” wibracyjnej.

  Kiedy jednak widzę nazwiska kapłanów, głoszących wierną i wiernie Ewangelię, to serce rośnie.

  • Bożena pisze:

   Jakiś czas temu miałam okazję posłuchać tej muzyki na żywo. Dowiedziałam się też wtedy, że okresie baroku w katolickich misjach na terenie Boliwii bardzo prężnie działały szkoły w których kształcono uzdolnionych muzycznie Indian. Nie tylko wykonywali muzykę kościelną ale tworzyli prawdziwe perły , które potem, niestety, popadły w zapomnienie. Nie pamiętam dokładnie, jak jeden z misjonarzy trafił na zachowane zapisy nutowe, ale dzięki jego staraniom udało się uratować od zniszczenia to co się zachowało. Nie ma się tu czego obawiać.W tej muzyce ma tu żadnego skażenia współczesnym neopogaństwem. Może niezawodny pan Paweł coś wrzuci na tę stronę, bo naprawdę warto posłuchać.

   • Paweł pisze:

    Faktem jest, że – z dość oczywistych względów (odkrycie Ameryki przez Kolumba – to był wszak rok 1492; a w XVI wieku wciąż: opanowane przez Portugalczyków i Hiszpanów były tylko szerokie pasy WYBRZEŻY obu Ameryk; natomiast np. portugalskie „Wicekrólestwo Brazylii” – w obrębie nie tylko wybrzeży, lecz i dzisiejszego „interioru” Brazylii – ustanowiono dopiero w 1760 r., a hiszpańskie „Wicekrólestwo La Platy”, obejmujące dzisiejszą północną Argentynę, północne Chile i cały Urugwaj – w 1776 r., „Wicekrólestwo Nowej Granady” zaś, jako obejmujące tereny dzisiejszego Ekwadoru oraz większości Kolumbii i Wenezueli – w 1718 r.) – historia muzyki i w ogóle sztuki LATYNOAMERYKAŃSKIEJ, rozumianej w sensie europejskim, rozpoczyna się dopiero od epoki BAROKU [jako że np. we Włoszech epoka RENESANSU (której kolebką były właśnie Włochy) w sztukach plastycznych zakończyła się JUŻ około lat 1520-1530, a w literaturze – już około połowy XVI w. (tak że nawet np. Sobór Trydencki przypadł już na początki włoskiego BAROKU), a więc niedawno odkryta wówczas AMERYKA nie za bardzo zdążyła „załapać się” w ogóle na europejski RENESANS].
    To oznacza, że NIE MA w Ameryce Łacińskiej ŻADNYCH katedr np. GOTYCKICH, ale są za to – i to nawet całkiem liczne – BAROKOWE… I podobnie jest też z muzyką:

    A tu przykład „mieszany” – BAROKU muzycznego europejsko-amerykańskiego:

 8. Monika pisze:

  https://www.facebook.com/photo?fbid=4697345473649541&set=a.483953311655466
  Dzisiaj wieczorem, w ŚRODĘ 6 października o 23:00, w programie NOCNE ŚWIATŁA (Nagroda TOTUS ’17) w Radiu Plus, rozmowa o:
  > FILMIE „FATIMA” – TUŻ PO PREMIERZE
  Gośćmi Nocnych Świateł będą:
  – ksiądz dr Marek Kotyński – teolog duchowości, filmoznawca
  – ksiądz Mariusz Zakrzewski – pallotyn
  – Jarosław Mańka – historyk, reżyser filmów dokumentalnych, m.in. o Fatimie
  – Przemysław Janiszewski – teolog, bloger, ewangelizator, twórca kanału YouTube „Moc w słabości”
  Słuchaj także online: http://www.radioplus.pl
  Paweł Krzemiński – Do usłyszenia!

 9. Maggie pisze:

  Polski dom seniora oraz hospicjum, wybudowany z krwawicy patriotycznej Polonii, jako bastion polskości w Toronto, dla polskiej, katolickiej społeczności, stopniowo jest przejmowany a od ok. roku odpolszczany już zmianami na ważniejszych stanowiskach, czemu sprzyja też szczególny a narzucony jako stacjonarny inspektorat = „patronat rządowo-plandemiczny”. W ostatnich dniach, z tego centrum polskości, czyli teraz‼️ masowo zwalnia się uczciwych, podstawowych, kluczowych pracowników i to z wieloletnim stażem, znajomością polskiego i polskiej kultury, którzy z poświęceniem pracowali od początku tej zarazy. Posłuchajcie i choć ciut westchnijcie o pomoc Nieba.
  https://www.goniec.net/2021/10/06/wczoraj-bohaterowie-dzisiaj-bezrobotni/

  Jezu, Ty się tym zajmij 💕🙏🏻❣️

  • Kasia pisze:

   Maggie, tak się dzieje w wielu polskich społecznościach w innych krajach też. Do polskich kościołów wprowadzani są ,judasze’ którzy rozbijają Polonię. Owieczki (niedobitki) prowadzone są nad przepaść…
   Sprawy nie zawężałabym tylko szczepionek, moim zdaniem chodzi o dużo szerszy zasięg.

   • Maggie pisze:

    @Kasia: wirus i szczepionka przyśpieszyły istniejący „trend”, gdyż była izolacja i restrykcje (mieszkańcy siedzieli jak w klatkach, bez możliwości kontaktu), kiedy kadra decydencka była wymieniana, bez informacji i możliwości jakiejkolwiek ingerencji reprezentacyjnej opozycji lub oporu istniejących grup/organizacji … zwłaszcza, że veto byłoby sprowadzane do nienawiści „tych innych” etc, a sam plan i zmiany rozłożone były od dawna na raty – teraz to kolej na następnych jako anty-szczepionkowcom. Oczywiście, że na każdym kroku widne jest rozbijanie i to wychodzi „im” całkiem nieźle☹️. Polska „dzielnica” to w Toronto już coraz bardziej jako „nazwa … z przyzwyczajenia podświadomości”, zwłaszcza, że nie od dziś „wierchowkę” Kopernika się podmienia … Dodam, iż prężna niegdyś Rodzina RM też doznała znacznego uszczerbku😥 – bo w Toronto rozbita. W Mississauga ma się trochę lepiej – 🤔Kopernik jeszcze ratował sytuację w Toronto … ale resztę komentarza zostawiam do myślenia … bo wystarczy w linku doczytać rozwinięty drukowany tekst i nazwiska, które przybliżą wspomnianą prawdę.

 10. Maggie pisze:

  Córka Premiera Ontario w gronie „anty covido-szczepionkowców”https://www.goniec.net/2021/10/05/krista-ford-w-obozie-przeciwnikow-szczepien-i-paszportow-szczepionkowych/

   • Monika pisze:

    https://www.goniec.net/2021/10/08/ewakuuj-sie-poki-mozesz-kanada-uniemozliwi-wyjazd-wszystkim-niezaszczepionym/
    Po 30 listopada Ottawa zabroni wszystkim niezaszczepionym osobom opuszczania Kanady
    Pasażerowie lotniczy, którzy nie otrzymali dwóch dawek szczepionki, nie będą mogli wejść na kanadyjskie lotnisko czytamy na stronie radio-canada
    Do tej pory linie lotnicze spodziewały się obowiązkowych szczepień dla wszystkich pasażerów, na liniach krajowych. Zasada ta będzie obowiązywać od 30 października.
    Ale rząd federalny poszedł dalej
    Od tej jesieni nikt nie będzie mógł opuścić Kanady bez zaszczepienia.
    Wymogi dotyczące szczepień będą miały zastosowanie do wszystkich podróżnych w wieku 12 lat i starszych, którzy są pasażerami lotniczymi na lotach krajowych lub międzynarodowych odlatujących z kanadyjskiego lotniska.
    W wymianie e‑maili Departament Transportu potwierdził Radio-Canada, że ten wymóg rzeczywiście dotyczy wszystkich podróżnych, nie tylko obywateli Kanady, którzy chcieliby opuścić kraj z kanadyjskich lotnisk .

    • Maggie pisze:

     Moniko już jest presja, (nawet sami zaszczepieńcy chcą tego) aby skażanie tą substancją było obowiązkowe dzieci od 5 lat wzwyż. Pfizer już czeka na zezwolenie.
     Jezu, Ty się tym zajmij❣️
     💕🙏🏻❣️

    • Maggie pisze:

     W pracy (służba zdrowia), kiedy zdecydowanie odmówiłam przeciw grypie, uważając, że mój system immunologiczny ma sobie zwyczajowo radzić albo się sama wyleczę, zasugerowali mi abym: dała się zaszczepić przeciw HEPATITIS (źóltaczka). Nie dawałam się w ogóle i przez „wieki”, szczepić przeciw grypie, a że w sklepie, w którym kupowałam podnieśli larum i panikę na całe Toronto, bo paru pracowników zachorowało na hepatitis , uległam sugestii pracodawcy. Była te seria zastrzyków w odstępach kilku tygodniowych. Nie miałam wówczas Internetu ani najmniejszych podejrzeń .. bo wierzyłam w uczciwość i naukę (choć oponowałam „przeciw grypówce”). Po wykładzie z 2017 dr Czerniaka, wysłuchanym niedawno, który chyba w październiku br, wkleiłam na WOWIT (spotkanie z Sokółki) dopiero dzisiaj znalazłam skład „ketchupu”, jaki przypuszczalnie dostałam (a dr.Czerniak powiedział, że, nie wszystkie wymieniają , że wśród NIEwymienionych składników były w paru szczypawkach … 😱 dipolowe komórki tzn z rozszarpanych płodów ludzkich). Do tego draństwa jak widzę, że już przed wielu laty, dochodziło gmeranie w genach. Wyobrażacie chyba mą reakcję/przerażenie/wzburzenie. (Wspomnę, iż od czasu wstrzyknięcia tego „dobrodziejstwa” mam pewne problemy zdrowotne – które wyjaśnia mi teraz skład tego badziewia.).
     Oto co dziś, ukazało się, ku memu przerażeniu, co było w składzie „ochronnych trucizn” (np aluminium, rtęć, formalina, sól i borax), które weszły do mego krwioobiegu:

     „Ingredients
     There are several different hepatitis B vaccines used in the UK. For full information about ingredients, ask for the Patient Information Leaflet for the vaccine you are offered. (See the 6-in-1 vaccine page for information about ingredients for this vaccine.)
     Apart from the active ingredients (the antigens), hepatitis B vaccines contain very small amounts of this added ingredient:
     Aluminium, which strengthens and lengthens the immune response to the vaccine
     Hepatitis B vaccines may also contain tiny traces of products used during the manufacturing process:
     yeast proteins from the yeast used to grow the hepatitis B proteins for the vaccine. A tiny quantity may remain in the vaccine, but there is no evidence that this can cause allergic reactions.
     formaldehyde, used to inactivate (kill) the hepatitis B viruses used in the vaccine
     sodium chloride (salt) and other salts based on sodium and potassium, used as acidity regulators
     sodium borate (borax), used as an acidity regulator
     Growing the active ingredients for the vaccines:
     Hepatitis B vaccines contain one of the proteins from the surface of the hepatitis B virus (HepB surface antigen, or HBsAg). This protein is made by inserting the genetic code into yeast cells, which removes any risk of viral DNA getting into the final product. This process is called recombinant DNA technology.
     Latex may be used in the packaging of some of the hepatitis B vaccines.”

     Niech ktoś mnie będzie zmuszał do obecnego „ketchupu” to rzucę się do oczu i je tym składem wydrapię „wydrapię”.
     Jezu, przebacz mą głupotę z nieświadomości i dobrej intencji 💕🙏🏻❣️

 11. Ania pisze:

  Chcialam się poradzic Was odnośnie korzystania z usług Pana fizjoterapeuty. Ponieważ mieszkam w Angli a tu ciężko zeby znaleźć kogoś kto by pomógł a nie zbagatelizował problem. Mi chodzi zapisanie witamin wg zapotrzebowania i jakoś pomóc odnośnie stopy – sciegna ktora miała stan zapalny i problemów z krzywymi stopami synka. Jednak po tym co przeczytałam odrzuciło mnie trochę bo wiem że nie które rzeczy nie są dobre jak np akupunkturą. Wiem ze nie muszę z tego korzystać. Ale zastanawia mnie coś takiego czy miejsce i ta osoba nie jest przesiąknięta złymi duchami ze względu ze stosuje takie metody leczenia jak ta wymieniona np akupunkturą. To nalazłam na jego stronie. To jest fjoterapeuta.
  Oferujemy zabiegi z zakresu:

  *Igłoterapii suchej
  *Akupunktury
  *Elekroakupunktury
  *Terapii Manualnej
  *Masażu leczniczego w jednostkach chorobowych
  *Masażu klasycznego
  *Masażu bańką chińska
  *Masażu wibracyjnego AQUAVIBRON
  *Terapii Ultradźwiękami
  *Fototerapii
  *Terapii bólu
  *Rehabilitacji neurologicznej,
  *Rehabilitacji pourazowej oraz powypadkowej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s