Gabriele Amorth – diabeł się mnie boi!

O. Gabriele Amorth – człowiek, który nie lękał się szatana!

Mówiono o nim: egzorcysta Watykanu. Swoją posługę rozpoczął w 1986 r., a zakończył dwa miesiące przed śmiercią. Niektóre źródła podają, że wciągu 30 lat przeprowadził ponad 160 tys. egzorcyzmów. Dziś mija 5-ta rocznica Jego śmierci. 

🙏Ojciec Gabriele Amorth był jednym z najznamienitszych egzorcystów i demonologów naszych czasów. Większość swego kapłańskiego życia poświęcił walce z szatanem, dzięki czemu pomógł tysiącom ludzi uwolnić się od opętań i dręczeń. 

Jaki jest największy podstęp szatana? 
Jak wyglądały egzorcyzmy przeprowadzane przez O. Amortha?

Wysłuchaj historii tego niezwykłego kapłana z książki ks. Marcello Stanzione „Diabeł się mnie boi”. ✅

ZOBACZ WIĘCEJ TU 👉 https://spoti.fi/3nCTWzT

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Gabriele Amorth – diabeł się mnie boi!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. AnnaSawa pisze:

  Wielkie świadectwo księdza Piotra, bardzo wzruszające i budujące zarazem. Bóg zapłać. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki, wieków. Amen….a księdzu Piotrowi, jego ojcu i wszystkim bliskim daj Panie pokój serca. Amen. ❤

 3. Klara pisze:


  O duszę mojej mamy stoczyła się potężna bitwa – ks. Piotr Glas

 4. wobroniewiary pisze:

  Prośba z maila:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

  Drodzy Wstawiennicy Modlitewni,
  Przekazuję Wam intencje modlitewne, jakie właśnie otrzymałam od świeckiej franciszkanki- Siostry Renaty L., FZŚ ( członkini polskiej Wspólnoty Franciszkańskiej w Perth Amboy, NJ.
  Bóg zapłać za każdą modlitwę.

  Pokój i Dobro!
  Najserdeczniej pozdrawiam
  – Anna Z., FZŚ

  Szczęść Boże Proszę o modlitewny szturm do nieba w celu uzdrowienia 13 – letniej ciezko chorej na raka Olenki.Ola urodziła się z Zespołem Downa . Matka dowiedziawszy się , że niemowlę jest chore nie chciała go przyjąć .Mojej kuzynki koleżanka zaadoptowała Olenke i samotnie wychowywała Ja w wielkiej miłości Dzisiaj prosiła wsxystkich o wsparcie modlitewne do Miłosiernego Boga o łaskę zdrowia dla kochanej Oleńki 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

  Proszę o modlitwe o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Sw dla Mirosławy 🙏

  Zdruzgotana matka zwraca się z prosba o modlitwy bądź westchnienia w intencji syna uzależnionego od alkoholu, o zaprzestanie dręczenia rodziny . Boże Łaskawy uwolnij syna od tego strasznego nałogu i pozwól rodzinie znosić ten krzyż 🙏🙏🙏❤️
  Bardzo gorąco proszę o modlitwę za Bozenke o łaskę uzdrowienia z dolegliwości i Swiatlo Ducha Świetego i podjęcie leczenia istniejących schorzeń Bóg zapłać za modlitwy

  Pokoj i Dobro , prosze o modlitwe za sp. Beate 53 letnia matke siedmiorga dzieci . Jezu Milosierny okaz swoje Milosierdzie sp. Beacie . Bog zaplac

  Proszę o modlitwę w sprawie Panu Bogu wiadomej 🙏 Bóg zapłać

  Szczęść Boże prosze o modlitwę za Małgosię , która będzie miała bardzo ważny egzamin w piątek ,
  Bóg zaplac za każda modlitwę .

  Serdeczne Bóg Zapłać dla całej grupy za wsparcie modlitewne za mojej synowe tatę
  Jego udana operacja i opieka w szpitalu pozwoliły na jego szczęśliwy powrót wczoraj do domu
  Tylko wytrwałość w wierze i nieustające modlitwy dają nam sile
  I pełna nadzieja na pokonanie wszelkich
  zmagań
  Szczęść Boże
  Prosze o modlitwe.
  Mateczko Najswietsza
  Blagam miej w opiece wszystkich zaszczepionych.
  Szczegolnie mlodziez ,dzieci I studentow w college. Spraw ze te szczepionki nie robily zadnych uszkodzen na zdrowiu . 🙏🏻
  Bog zaplac.

  Kochani bardzo proszę o modlitwę za Antoniego stan jest ciężki Boże Ojcze okaz mu miłosierdzie i daj mu łaskę zdrowia pokornie prosimy Bóg zapłać za modlitwy

 5. Maggie pisze:

  Justin Trudeau (jeszcze w zeszłym roku już zamówił „szczepionki” na kolejne parę lat i ma wiele innych „zasług”), który z pychy i żądzy jeszcze ! większej 😳🤕władzy, na 2 lata ‼️ przed czasem, rozwiązał niespodziewanie parlament i ok miesiąca temu ogłosił wybory, które jak się okazuje kosztują $610 $610 000 000 (610 MILIONÓW kanadyjskich dolarów).

  Poproszę o westchnienie, aby w poniedziałkowych (21.IX.br), federalnych wyborach wygrała opozycja. Ważne aby nie życzyć mu (ani komukolwiek) przegranej ALE tylko WYGRANEJ dla oficjalnej opozycji, BO TYLKO TAK DOBREM ZŁO SIĘ ZWYCIĘŻA …
  KIEDY:
  nikomu zła/przegranej się nie życzy,
  ale opozycji: wygranej czyli zdobyczy.

  • babula pisze:

   Fragmenty z listu, który dostałam od Fundacji Życie i Rodzina:
   „żadna ze szczepionek na Covid nie powstałaby, gdyby nie… aborcja!
   Dotyczy to zarówno szczepionek produkowanych metodą „tradycyjną”, takich jak preparaty Astra Zeneca i Johnson&Johnson, jak i tych opartych na technologii mRNA, czyli środków firm Pfizer i Moderna. Dwie pierwsze korzystają z linii płodowych z aborcji w procesie produkcji, dwie ostatnie produkowane są w inny sposób, ale były testowane na tych liniach, aby sprawdzić, jak zachowują się komórki ludzkie pod wpływem preparatu z mRNA.”
   ..”co to są linie płodowe? Czasem nazywa się je także liniami komórkowymi. Mówiąc najprościej są to hodowle laboratoryjne, które swój początek biorą z komórek pobranych od dziecka w trakcie procedury aborcji. Komórki te multiplikują się przez wiele lat i są wciąż zdatne do użycia. Jednak wykazują tendencję do wygasania. Po kilkudziesięciu latach najprawdopodobniej będą musiały być zastąpione przez nowe linie. Aby wciąż testować i produkować szczepionki, co jakiś czas trzeba tworzyć kolejne linie – ostatnia, o której wiemy została stworzona w 2015 roku w Chinach z zabitej nienarodzonej dziewczynki (linia Walvax-2).

   ..”Aby koncerny mogły sprzedać jak najwięcej szczepionek, ukrywa się przed opinią publiczną następujące fakty:

   1.Pobrania tkanek dokonuje się w trakcie aborcji, która musi być starannie przygotowana. Jest to morderstwo z zimną krwią. Zanim dziecko zostanie zabite, trzeba dokładnie przebadać jego matkę, zebrać wywiad medyczny, aby wykluczyć określone choroby, a następnie przeprowadzić sam zabieg tak, aby dziecko pozostało „w całości”.

   2,Wyjęcie tkanek z dziecka odbywa się w chwili, gdy ono wciąż żyje, gdyż inaczej tkanka nie byłaby właściwie ukrwiona, a przez to stałaby się niezdatna do użycia w laboratorium. Aborter rozcina powłoki brzuszne żywego dzieciątka i ostrymi narzędziami wyszarpuje narządy lub ich fragmenty, np. nerkę dziecka.

   3,Pobrań dokonuje się po 12 tygodniu życia płodowego, czyli w chwili, gdy dzieci czują już ból. W dalszym ciągu są jednak maleńkie i bezbronne, dlatego aborter może im zrobić dosłownie wszystko…

   4,Nie jest prawdą, że aby wyprodukować szczepionki na Covid, zabito tylko dwoje dzieci (choć i tak byłoby to o dwoje za dużo!). Zanim powstanie linia komórkowa, dokonuje się licznych eksperymentów, aby ją wyprodukować. Liczbę eksperymentów podaje się w nazwie linii, czyli np. linię HEK-293 uzyskano w 293. eksperymencie. Do każdego eksperymentu potrzeba kilku aborcji. Ofiary przemysłu szczepionkowego można więc liczyć w setkach i tysiącach. Dla przykładu, w przypadku linii komórkowej WI-38 udokumentowano użycie tkanek z 80 zabitych dzieci (a być może było ich jeszcze więcej)

   5,Linie płodowe złożone są ze stale namnażających się komórek, jednak nie są wieczne i wykazują skłonność do wygasania, dlatego przeprowadza się kolejne aborcje, aby wyprodukować nowe linie na przyszłość. Usprawiedliwienie mordu na dziecku powoduje, że łatwiej o kolejne akty tego perfidnego sadyzmu.”

   Wobec ogromu zbrodni nie można milczeć! Ofiary bezdusznego biznesu nie miały głosu. W ich imieniu musimy mówić my wszyscy – Pani i ja.

   Niedopuszczalne jest, aby okłamywać ludzi, przymuszać ich do szczepień takimi preparatami, kupować je za pieniądze podatnika i pieniędzmi podatnika opłacać ich szeroko zakrojoną kłamliwą kampanię marketingową.

   Skierowaliśmy do Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego petycję, aby natychmiast wycofać z użycia szczepionki związane z aborcją i odstąpić od finansowania ich zakupu oraz marketingu z publicznych pieniędzy.

   Bardzo Panią proszę o podpisanie tej petycji i rozesłanie jej do jak największej liczby osób i środowisk. Bestialstwo, na jakim powstały szczepionki, nie może być dłużej tolerowane! Akceptacja zbrodni prowadzi do tego, że zbrodnia się powtarza. Dlatego tak ważne jest, abyśmy nie byli bierni i abyśmy zaprotestowali przeciw preparatom korzystającym z aborcji.

   Petycja jest dostępna na stronie http://www.wycofajcie.pl. W chwili, gdy złoży Pani swój podpis, kopia petycji trafi wprost do Ministerstwa Zdrowia. Niech Adam Niedzielski dostanie jak najwięcej takich maili! Ze strony http://www.wycofajcie.pl może Pani także pobrać kartę do zbierania podpisów w formie tradycyjnej i przesłać ją na adres Fundacji – zebrane podpisy przekażemy ministrowi osobiście.

  • Maggie pisze:

   Oczywiście pomyliłam datę, bo jutro, w poniedziałek jest 20.IX.
   Bez życzenia, nadmuchanemu pychą, politykowi upadku, który m.in. pozamykał kościoły, a dał jakby carte-blanche na ich palenie (niezasłużenie szczując, bo podstępnie za winy rządu), i ma inne „wyskoki” na koncie, dzieli ludzi etycznie, etnicznie i religijnie (hojny w rozdawaniu przywilejów – w ten sposób cichaczem dyskryminując „niewygodnych”) oraz rozrzuca miliony $. Samo wywołana, na 2 lata przedwczesna, a cichaczem przygotowana na korzyść Justina Trudeau, elekcja, która dla wszystkich zaskoczeniem (bo zapewnił oficjalnie, że nie będzie w czasie pandemii) … to „TYLKO” $610 milionów z kieszeni podatników …

   Dygresja: Jakie pan Justin ma poczucie sprawiedliwości mówi np fakt, że nie dość,iż wydostał z Guantana Bay zabójcę amerykańskiego medyka, to dał mu z kieszeni podatników 10 milionów dolarów 😳 tzn temu ! młodocianemu mordercy (który w wieku 14-15 lat pojechał z tatuśkiem by czynnie=mordować w Afganistanie … żołnierzy koalicyjnych) jako ⁉️😱 ⁉️ rekompensatę 😳za odsiedzenie ok 5 lat (temu „sierotce”, bo tatuś zginął w którejś z akcji) – a chyba dla takiego wojownika, to sama wolność byłaby i jest MEGA-łaską. Sieroty, wdowy, czy matki poległych żołnierzy, ani ci, którzy wrócili kalecy (kanadyjscy żołnierze), NIE dostali pomocy, zwłaszcza takich benefitów.

   Westchnienie za przeciwnika, BO modlić się trzeba TYLKO o Dobro bez życzenia upadku. Oby więc Duch Święty natchnął 🙏🏻aby ludzie głosowali na konserwatystów, jako, że oni w tej chwili są jedynym, liczącym się przeciwnikiem (gdyż malutka partia, dopiero niedawno „utworzona z buntowników”, jest w powijakach, więc nie ma szansy, jako mało znana we wszystkich prowincjach).

 6. Damian1 pisze:

  „Wieczorem mówicie będzie piękna pogoda, bo niebo się czerwienie, rano zaś: Dziś burza, bo niebo się czerwieni i jest zasępione. Wygląd nieba umiecie rozpoznać, a znaków czasu nie potraficie?” – MT 16,2-3
  W najbliższą sobotę tj. 18.09 nasza grupa Męskiego Różańca z Chojny rozpocznie 9-cio miesięczną nowennę do Boga Trójjedynego za wstawiennictwem Anioła Stróża Polski.
  Nowenna odmawiana będzie zawsze w III soboty miesiąca o godzinie 17:30, począwszy od września a zakończywszy w maju.
  Intencją tej modlitwy będzie prośba o wstawiennictwo Anioła Stróża Polski przed tronem Bożym, by za jego wstawiennictwem Bóg Wszechmogący obdarzył Nas (Polaków) niezbędnymi łaskami potrzebnymi do pokonania sił ciemności na polskiej ziemi, w tym o łaskę jedności i światła prawdy dla rodaków, którzy żyją w kłamstwie i duchowej ślepocie na wypełniające się znaki czasu.
  Pamiętajmy według proroctw wielu świętych i błogosławionych ludzi kościoła (nie tylko Polaków) Polska ma być przewodniczką narodów, która da zbolałej, uciemiężonej, zniewolonej przez kłamstwo, zrujnowanej moralnie i zniszczonej fizycznie na skutek wojen i kataklizmów Europie i całemu Światu wzór do naśladowania….
  Prawo ludzkie oparte na prawie Bożym. Jeśli Bóg będzie na 1 miejscu to wszystkie inne będzie na swoim miejscu, ale zanim to nadejdzie, wpierw przejdziemy biblijny Wielki Ucisk, w którego przededniu jesteśmy.
  Bracia i Siostry serdecznie zapraszamy do włączenia się w tą modlitewną inicjatywę, tylko raz w miesiącu…. a wszystko po to by „Iskra” wyszła z Polski. Bez bożego błogosławieństwa, darów Ducha Świętego i potrzebnych łask dla każdego z nas, nie będzie to możliwe, dlatego prośmy o Boże miłosierdzie i pomoc w wypełnieniu się woli bożej względem naszej Ojczyzny.
  „Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje.” (Dz. 1732)
  Zanim jednak będziemy innych przygotowywać, najpierw siebie przygotujmy.

 7. Klara pisze:


  PACHAMAMA KRWIOŻERCZA BOGINI

  Dwóch odważnych księży (w tym ks D. Chmielewski) wyjasnia sprawe czym jest to wszystko… i co antykosciół zrobił nam wierzącym…
  Wart naprawdę to obejrzeć!

 8. Paweł pisze:

  Szokująca ciekawostka-news: wg białoruskiego dyktatora A. Łukaszenki – Białystok (wraz z Białostocczyzną) oraz Wilno to BIAŁORUSKIE miasta i ziemie – – – – – https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/bia%C5%82ystok-i-bia%C5%82ostocczyzna-to-ziemie-bia%C5%82oruskie-prowokacyjne-s%C5%82owa-%C5%82ukaszenki/ar-AAOAafh
  A oto moja „kontrpropozycja”: już nawet równo TYSIĄC lat temu Brześć nad Bugiem był/bywał POLSKIM miastem – – – https://pl.wikipedia.org/wiki/Historia_Polski#/media/Plik:Poland_992-1025_map_PL.pnghttps://pl.wikipedia.org/wiki/Brze%C5%9B%C4%87#Historia [by nie wspomnieć oczywiście KILKUSET lat DOBROWOLNEJ unii polsko-litewskiej ani dwudziestolecia międzywojennego w XX wieku, gdy Brześć nad Bugiem również pozostawał w granicach naszej państwowości, a jego architektura aż po dziś dzień zresztą wykazuje całkiem widoczną obecność szeregu budynków wzniesionych w czasach II Rzeczypospolitej (byłem tam kiedyś raz i wydawał mi się bardzo – dlatego – „staropolski”, jak na ‚zagraniczne’ miasto; w odróżnieniu zaś od Mińska…)].

 9. wobroniewiary pisze:

  Dziś ja chcę się Was coś poradzić
  Nie choruję na nadciśnienie, zazwyczaj mam 120/70 czy 130/80 – prawie „książkowe”
  A dziś serce waliło jak oszalałe, nogi się plątały i zawroty głowy -zmierzyłam ciśnienie a samo dolne było ponad 120
  Czy to możliwe, że to ze stresu (mam pewien problem finansowy, ale nie taki, żeby mi serce pod gardło podchodziło) Co z tym robić?

  • Marta 3 pisze:

   Komtrolować ciśnienie 2 -3 razy dziennie, zapisywać. W międzyczasie zapisać się do rodzinnego i on zdecyduje co dalej. Ciśnienie rozkurczowe 120 grozi wylewem, nie można bagatelizować. Jeśli by się powtórzyło trzeba jechać z takim ciśnieniem na SOR.

   • wobroniewiary pisze:

    Już się uspokoiło. Kontroluję, było 95, teraz już 85
    Ale przyznam, że czułam się mega fatalnie

    • Ania G. pisze:

     Ewa nie wiem o co chodzi ale tak się dzieje u 30% moich klientów i w rodzinie, ciekawe co jest tego powodem? To bardzo dziwne i nie pokojące.

    • Paweł pisze:

     Moja mama miała przez całe lata takie – bardzo nieraz niespodziewane – skoki ciśnienia tętniczego [choć ostatnio już od dawna nie; i radzi sobie nawet bez tabletek].
     Oprócz „głaskania problemu” za pomocą picia ziółek, takich jak JEMIOŁA, lekarz przepisywał jej wtedy BETALOC (pamiętam, bo kiedyś mama poprosiła mnie o „polatanie” po aptekach w Szczecinie, żeby zobaczyć, gdzie on jest najtańszy, a różnice w cenach sięgały wtedy kilku złotych i nieomal w każdej aptece cena była inna).

    • beatkaa pisze:

     Jeśli chodzi o mierzenie ciśnienia tzw. „domową aparaturą”, to zauważyłam, że przy powtórce tego badania, po jakiejś chwili, wynik jest odmienny.

    • Marta 3 pisze:

     Powinnaś pójść z tym do lekarza. Może się ten skok powtórzyć i wtedy warto mieć np. Captopril w domu. Można na opiekę całodobową się wybrać, w razie ponownego ataku. Tam też powinnin zrobić ekg. Doraźnie dopomogą. Czasem taki skok jest zapowiedzią nadciśnienia „stałego” dlatego warto systematycznie kontrolować i zapisywać. No i dieta (rezegnacja z soli).

    • Maggie pisze:

     Dobrze wprowadzić do codziennego menu jednego ziemniaka ALE pieczonego – mnóstwo potasu. Trzeba go zjeść razem ❗️ze skórką. Kiedyś słyszałam o tym sposobie i powiedziałam mamie, która sobie piekła, latami, w prodiżu parę i miała w ten sposób na więcej dni. To pomogło‼️ uregulować ciśnienie – a brała też przepisane tabletki i TEN DODATEK stabilizował poziom.
     WAŻNE: Oczywiście NIE wolno używać soli ALE zamiast tego małą łyżeczkę❗️ kwaśnej śmietany … KTÓRA❗️ … o dziwo, jak mówią dietetycy …. ZMNIEJSZA ❗️znacznie tzw GLYCEMIC INDEX ❗️ tego ziemniaka‼️- a więc chyba nie przeszkadza nawet przy cukrzycy.

   • Sylwek pisze:

    Ale macie metody ja swoja praktukuje ze 3 lata. Ciśnienie mialem dobre ale jak krew oddawalem i przestalem po kilkunastu oddanych litrach mam ponad 120/170 tak normalnie i sie dobrze czuje jak teraz mam 120/80 to umrzec idzie. Tak samo po prochach jeszcze spac sie chce . I tu moj sposob – nie mierze, nie wiem ile mam problem z glowy nie przezywam tego. Z reszt jak mialem okolo 200 to.na sorze wzroslo jeszcze bardziej – tak sie zajmowali to trzeba miec zdrowie a te e-porad nie radze zazywac zawsze apap pan se wez choc teraz to mozesz jeszcze domiesniowo eliksir dlatego nir ma co liczyc na pseudo lekarzy $ z pod herbu skarbonki umrzec dac co laska 2000 w gore i koniec bajeczki. A najrlpsze to ze nie trzeba by bylo patrzec na ten caly … co tu sie wyrabia.

  • tylka pisze:

   Jeżeli taki stan się utrzymuje to dobrze by było zrobić ekg. Miałam podobną sytuację i powodem było migotanie przedsionków.

  • babula pisze:

   Ewo sprawdź sobie elektrolity. Brak potasu może dawać takie objawy. Ja też tak mam -skoki ciśnienia do prawie 200 (górne) pomimo zażywanych leków. Wtedy zażywam dodatkowy lacipil 4mg i wszystko się uspokaja.
   Mierz nie tylko ciśnienie ale też puls zanim pójdziesz do lekarza.
   Jemioła to dobry pomysł -obniża wysokie ciśnienie i równocześnie podwyższa niskie. Nie przedawkuj bo jest trująca.
   Pamiętam w modlitwie +++

 10. Daisy pisze:

  Ja się podobnie czuje na zmianę pogody, nawet w łóżku kręci się w głowie, samopoczucie okropne… + inne dolegliwości. Według mnie trzeba uważać na poziom cukru, poza tym więcej ruchu trzeba. Jak najwięcej dotlenienia. Co najmniej godzina aerobowego ruchu dziennie, tak żeby się spocić. Dodałabym jeszcze, że trzeba utrzymywać w organizmie minerały + witaminy na dobrym poziomie. Brak leczenia skutkuje właśnie migotaniem przedsionków. Betaloc, Sirdalud lub Nebinad tak, lub zwykłe krople na serce, też czasem pomagają. Jednak lepiej zapobiegać niż leczyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s