Ks. Grzegorz Bliźniak: «Proszę księdza, czy ksiądz udziela Komunii Świętej do ręki?»

Ks. Grzegorz Bliźniak: „Pytają mnie nieraz ludzie: «Proszę księdza, czy ksiądz udziela Komunii Świętej do ręki?».

Wprost mówię: nie udzielam. Może dlatego, że nie muszę, bo nie pracuję w duszpasterstwie i mam ten komfort. Ale gdybym musiał, to też bym nie udzielił, ponieważ jest to wbrew mojemu sumieniu.

Moje sumienie mi na to nie pozwala. Miałem kilkakrotnie taką sytuację w Medjugorie podczas pobytu, że ktoś podszedł, wyciągał rękę i chciał Komunię Świętą do ręki. Pokazałem, że nie udzielam ‒ proszę podejść do drugiego kapłana, który udziela i tam można przyjąć. Ja udzielam tylko ust. Jedna osoba otworzyła usta, przyjęła Komunię Świętą do ust, inna osoba przeszła do innego kapłana.

To nie jest w jakiś sposób ocenianie, umniejszanie drugiego człowieka. Ta osoba miała prawo przyjąć do ręki, ponieważ jest takie prawo, które na to zezwala i było to czymś normalnym, że ona wyciągnęła rękę, natomiast dla mnie jest czymś normalnym, że moje sumienie mi na to nie pozwala, ponieważ jest tak ukształtowane, że dla mnie byłoby to czymś złym. I dlatego nie udzielam Komunii Świętej do ręki ‒ tylko i wyłącznie do ust.

Sumienie jest naszym sędzią i będzie naszym sędzią, dlatego dbajmy o sumienie, formujmy właściwie nasze sumienie i bądźmy posłuszni głosowi naszych sumień, chociażby miało nas to wiele kosztować”.

Cała konferencja ks. Grzegorza Bliźniaka na temat łamania sumienia,
zwłaszcza w kontekście Komunii na rękę i szczepionek

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Ks. Grzegorz Bliźniak: «Proszę księdza, czy ksiądz udziela Komunii Świętej do ręki?»

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Maggie pisze:

  Profesor etyki z 29-letnim stażem na kanadyjskim uniwersytecie, traci pracę z dniem 7 września 2021, za odmowę eksperymentalnej szczypawki

  Kto za takim stanem rzeczy stoi 🤔? …🤔 po owocach ich poznacie i to gołym okiem … skoro dzieci poczęte można poddawać rzezi pod hasłem „to jest moje ciało” … kiedy to, to samo „vice versa hasło” w przypadku nieetycznej i eksperymentalnej substancji jest z miejsca odrzucane.

  • Maggie pisze:

   POPRAWKA PRZETYPOWANIA: z 20-letnim stażem

   • Paweł pisze:

    Tak mi przyszło teraz do głowy, żeby TO oto orędzie [już wcześniej, po większej części, tu na stronie zamieszczane – pod podanym niżej linkiem] przypomnieć:
    OBJAWIENIE MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ na początku 1981 roku, pewnej religijnej lekarce szczecińskiej (bez bliższych danych o autorce), gdy groziła bratobójcza walka w Polsce:
    «Jestem Matką, Patronką i Opiekunką tego narodu. Nie dopuszczę do rozlewu krwi. (…) Nikt nie może zniszczyć tego narodu Bożego. OTO SĄ DWA MIECZE: ZŁOTY i SREBRNY. SĄ ONE NA TYCH, KTÓRZY CHCĄ WYCIĄGNĄĆ RĘCE PO MÓJ NARÓD. WTEDY ZOSTANIE ODCIĘTA TA DŁOŃ. (…) Świeca już się dopala i dopali się bez niczyjej pomocy oraz ingerencji. Zniknie ucisk, grzech, niewola, zło. Ja, Matka Boska Częstochowska, Królowa Polski, ze swym Synem uprosiłam wieniec błogosławieństwa dla tej ziemi, powstrzymanie plag i nienawiści. Zapamiętaj – ziemia ta będzie wolna duchem i ciałem.» – str. 147 książki wydanej przez Michalineum (aczkolwiek bez oficjalnej aprobaty kościelnej): Zbigniew Przybylak „Najsławniejsze proroctwa i przepowiednie dla Polski”, Warszawa 2000. –
    https://wobroniewiary.com/2019/11/14/zjazd-egzorcystow-z-calego-swiata-na-jasnej-gorze-zle-duchy-istnieja-i-chca-nas-krzywdzic/#comment-245125

    • babula pisze:

     My, Polacy mamy przekonanie, że jesteśmy niejako „narodem wybranym” bo Maryja jest naszą Królową. Pana Jezusa obraliśmy Królem. Ale ile w tym prawdy? Czy pozwalamy Im królować w naszych sercach, w naszej codzienności? Czy się nawracamy z dnia na dzień? Żadne przepowiednie się nie sprawdzą jeśli z serca się nie nawrócimy Każdy i każda. Szara codzienność ma Należeć do Boga. Słabo nam to wychodzi jak na razie.
     Przeczytajcie sobie ostatni wpis ze strony Iskry.

    • xcvb pisze:

     tu wiecej dawnych proroctw o Polsce: https://www.proroctwo.com.pl/proroctwa-o-polsce
     w Filmie wystapili ks. Adam Skwarczynski czy o. Pelanowski. szkoda ze projekt nie zostal dokonczony.
     Niestety tak jak mowisz babula musimy wspopracowac. Pytanie czy jest jakis inny narod mniej niewsporacujacy? Filipinczycy? Kolumbijczycy? Slowency? Moze byc tez tak ze nie musza wspolpracowac wszyscy a tylko jakas garstka dusz wybranych z kazdego narodu. np. taka Francja za chwile bdzie miala wiecej powolan niz Polska.

    • Paweł pisze:

     @babulo: Na Twoje wątpliwości odpowiadam cytatem ze str. 140-142 pierwszej części książki „Boże Wychowanie” Anny Dąmbskiej [Wydawnictwo WAM – Księża Jezuici, Kraków 1995, NIHIL OBSTAT: Przełożony Prowincji Polski Południowej Towarzystwa Jezusowego ks. Mieczysław Kożuch SJ, Kraków, 14 VII 1993 r., L. dz. 100/93]:
     http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-03a.html
     NAWRÓCENIE NARODU NASTĄPI DOPIERO WOBEC GROZY
     – Moja córko, rozgoryczyłaś się i poddałaś żalowi, a to są uczucia niszczące i bezpożyteczne. Posłuchaj lepiej, co Ja mam ci do powiedzenia.
     Wasze powszechne nawrócenie się na moją drogę nastąpi wtedy kiedy stanie przed wami groźba całkowitej zagłady. Ona obudzi społeczny zryw w obronie wartości najwyższej dla was i wspólnej – waszego bytu narodowego. Wobec takiej grozy, która zawiśnie nad światem, zjednoczycie się i zwrócicie wasze serca ku Mnie, jako jedynej waszej obronie i tarczy. Moja Matka stanie się w tym czasie rzeczywistą Królową narodu polskiego. Wtedy gdy dokoła was ginąć będą i rozpadać się kraje o wiele od was bogatsze i potężniejsze, kiedy śmierć straszliwa, natychmiastowa i zaskakująca zagarniać będzie miliony waszych braci w jednej sekundzie – bo użyjecie przeciw sobie broni jądrowej (przed którą ostrzegała was od lat Maryja, Matka moja i wasza) – wtedy lęk o życie stłumi wszelkiej inne pragnienia. Nie Tylko w Polsce, lecz na całym świecie nastąpi przemiana duchowa. Te kraje, które wierzyły Mi i uznawały Mnie swym Panem, zwrócą się ku Mnie i skupią swoją ufność i wierność wokół mojego Krzyża. Inne, które praktycznie odrzuciły Mnie, bo od dawna byłem dla nich tylko symbolem i wspomnieniem, pozostaną w swojej agonii same i nie znajdą oparcia. Tam zapanuje chaos, panika i zbiorowe szaleństwo: jedni przez drugich i przeciw drugim będą dążyć do zapewnienia sobie bezpieczeństwa. Tak stanie się w krajach, którym zazdrościcie mojej opieki (USA i kraje Europy Zachodniej). Zobaczysz też, jak bogactwo i poczucie siły zniszczyły odporność społeczeństw, a podkopując – z dawna i planowo – moje prawa, rządy zgotowały zgubę własnym ludom.
     Wtedy zobaczysz i przekonasz się, czy miałaś rację wątpiąc w swój naród. Bo Ja wierzę w waszą głęboko ukrytą wierność moim słowom, która ujawni się, gdy zamrą niskie emocje i pożądania. Dam wam moją pomoc w osobie Papieża. Mój syn, Jan Paweł II ufa Mi i rozumie Mnie. On was przygotuje. Teraz zaś szykuję ziarno na zasiew. Nie wielu potrzeba Mi, lecz ufających Mi, żyjących ze Mną w przyjaźni bliskiej i oddaniu. Przygotowuję was sobie.
     Ty pomóż Mi w tym, by dosyć było tych, którzy głosić będą Mnie żywego, obecnego i kochającego was. Powiedz to Wojciechowi (miał przyjść). Daję wam moje błogosławieństwo.
     – To Ty, Panie, musisz mi w tym dopomóc, bo żebym mogła to zrobić, muszą przyjść do naszego (Twojego i mojego) domu, prawda?
     – Tak, córko, i w tym pomogę ci. Jeśli chcesz, abym był uczestnikiem waszego spotkania, uprzedź o tym i czyń Mi miejsce. I tego was nauczę.
     [A tu więcej informacji o Autorce: http://www.objawienia.pl/anna/anna/bog2.html#d ]

    • babula pisze:

     Swój pierwszy komentarz napisałam z myślą o ludziach, którzy czytają, że Polska jest narodem Maryi, ze ocaleje podczas gdy inne kraje będą ginąć w różnego rodzaju kataklizmach itp. I pewni tej Matczynej opieki trwają w swoich grzechach i niczego nie zmieniają w swoim życiu.
     Wszystkie przepowiednie pokazują co może się stać ale ja wierzę, ze nie musi jeśli ludzie będą zwracali się ku Bogu i zmieniali swoje życie. U s. Faustyny np. znajdujemy obietnicę wywyższenia Polski jeśli będzie Wierna Woli Bożej. Zawsze jest ten warunek: nawrócenie, wierność nawróceniu. Moim zdaniem przepowiednie są po to by ostrzec przed skutkami życia w grzechu, by dać czas do zastanowienia się nad sobą, swoim postępowaniem…ale one nie naruszają naszej wolnej woli tzn. jeśli ktoś wybiera grzech to niech sobie nie myśli, że będzie uratowany bo Matka Boża zapewniła, że zaopiekuje się Polską w trudnych czasach.

    • Maggie pisze:

     Babulu,💕, myślę, iż w sedno trafiasz, mówiąc, że JEST WARUNEK: JEŚLI…. Masz rację, że to nie tak, iż coś wszystkim/komuś „się należy” (jak wg zasady… czy się stoi czy się leży, premia wszystkim się należy) – obrazowo: świadectwo maturalne dostaną ci, co pomyślnie przejdą egzaminy, a nie zaś wszyscy … co chodzili do szkoły.
     We Fatimie, u siostry św.Faustyny, czy u sł.Celakówny, etc … występuje warunek JEŚLI. Nawet przy danych człowiekowi X Przykazaniach jest cicha obietnica przebaczenia i zbawienia z tym właśnie warunkiem JEŚLI …
     Wyróżnienie Polski zobowiązuje do trwania w tym co Boże … i tak np było z Cudem nad Wisłą , czy zwolnieniem (bez szwanku) uwięzionego ks.kard.Prymasa Wyszyńskiego (to był jego, wraz z rozmodlonym Narodem, 1-szy cud) …

 3. LT pisze:

  Kochani, proszę o modlitwę, zaglądam tu od kilku lat, ale nie piszę, ostatnio z przerwą. Córka utknęła na Malcie na kursie językowym przed studiami. tzn nie wiadomo czy utknęła. Przeziębiła sie (?) od klimy i ma ataki kaszlu bez gorączki . W sobotę o 6 rano ma wylecieć do domu z przesiadką we Frankfurcie . Boje sie czy jej gdzieś nie wyhaczą na bramkach na którymś lotnisku. Pewnie będzie kaszleć. Obawiam się ,że będą ja testować na covida i coś wytestują ( bierze profilaktycznie amantadynę) albo ,ze z powodu kaszlu jej nie wpuszczą. A tu raz ,ze koszty, dwa, miała sie juz uczyc na studia, trzy ,ze nie wiadomo jak ją tam medycznie potraktują. Powierzam wszystko Bogu, ale bardzo Was proszę o modlitwę. Dziękuję i pozdrawiam.

 4. Weronika pisze:

  LT odmawiaj telegram do św Józefa św Józef pomoże

 5. LT pisze:

  Dziękuję 🙂

 6. Wiesiek pisze:

  […]Sumienie jest naszym sędzią i będzie naszym sędzią, dlatego dbajmy o sumienie, formujmy właściwie nasze sumienie i bądźmy posłuszni głosowi naszych sumień, chociażby miało nas to wiele kosztować”.[…]
  Bardzo mi przykro, ale gdzieś tu „zginął” nasz Prawdziwy Sędzia, Pan nasz Jezus Chrystus. To On nas będzie sądził a nie nasze – u niektórych wypaczone – sumienie.
  […]Ta osoba miała prawo przyjąć do ręki, ponieważ jest takie prawo, które na to zezwala i było to czymś normalnym, że ona wyciągnęła rękę,[…]
  Ano nie miała prawa bo jest profanacja.
  […]Jezus mówi dalej: «Dla wzniesienia tego sprzeciwu łamie się Prawo. I będzie się tak czynić coraz bardziej, aż się je obali, popełniając najwyższą niesprawiedliwość. Ona jednak nie potrwa długo. Przez krótki i przerażający czas sprzeciw będzie się wydawał tryumfować nade Mną. Błogosławieni ci, którzy będą potrafili nadal wierzyć, że Jezus z Nazaretu – Syn Człowieczy przepowiedziany przez proroków – jest Synem Bożym. Miałbym moc dopełnić osądu Bożego całkowicie, ocalając wszystkich synów Izraela. Jednak nie będę mógł tego [uczynić], gdyż niegodziwiec odniesie tryumf sam nad sobą, nad tym, co jest w nim najlepszego. I tak samo, jak depcze Moje prawa i jak depcze tych, którzy wierzą we Mnie, tak też podepcze prawa swego ducha, który Mnie potrzebuje, żeby ocaleć, a który oddany jest szatanowi, żeby odmówić go Mnie.»

  Wklejono z […]

  Proponowałbym poczytać i przemyśleć „Poemat Boga Człowieka”
  To po co Jezus ustanowił kapłaństwo?????, żeby wierni sami sobie udzielali Komunii Świętej?
  Święty Jan Paweł II nakazał przyjmowanie Komunii Świętej do ust i na kolanach, potwierdził to Benedykt XVI
  Jeśli komu to nie styka
  lepiej żeby nie dotykał
  albowiem ponieważ, …kto niegodnie przyjmuje, ten……. sami wiecie jak to leci

 7. LT pisze:

  Kochani, wielkie dzięki 🙂 Córka juz bezpieczna w samolocie z Frankfurtu, choć szczeka jak foka Nikt się jej nie czepiał, testów nie robił, temp nie mierzył choć na Malcie w akademiku musiała mierzyć codziennie, standartowo przed wyjściem. Bardzo dziękuje za modlitwę. telegram odmówiłem 🙂
  Sorry że piszę „kochani” ale czytając wasze posty od lat, czułem się jakbym Was znał. Jeszcze raz ogromnie dziękuję 🙂 Z Panem Bogiem.

  • Witek pisze:

   Przeczytałem to Orędzie Tomasza ze strony Iskry. Szokujące. Do tej pory w żadnym, ale to w żadnym znanym mi orędziu nie było informacji że zaatakują nas wojska ze wschodu.

   A jeżeli chodzi o nawrócenie, to nie będzie żadnego powszechnego nawrócenia!!!!

   Dlaczegi?!

   Bo Hierarchia kościelna nie widzi, albo nie chce widzieć żadnego problemu i zagrożenia!

   Przed II wojną była Rozalia Celakówna i s. Faustyna!

   I co?

   Będzie tylko ta nieliczna grupa osób kilka, kilkanaście tysięcy świeckich i kilkudziesięciu może kilkuset kapłanów.

   Tyle.

   Dopełnia się skala Profanacji z udzielaniem Komunii Święej na „łapę”, brak wiary nawet wśod tych co sprawują Najświętrzą Ofiarę, przekaz tych Kapłanów daleko niespójny z powołaniem, ludzie którzy uczestniczą we Mszy Świętej często sami nie wiedzą w czym uczestniczą….

   Nawrócenie?

   Jakie nawrócenie?!

   Dopiero po Oświeceniu…..

   Nadzieja? Ci którzy się modlą i naweacają będą tak samo cierpieć jak ci co tego nie robią! A nawet jeszcze bardziej bo ci kudzie z siebie wychodzą aby negatywne proroctwa nie dotyczyły naszej ojczyzny.

   Miejmy nadzieję że znajdzie się odpowiedznia liczba osób sprawedkiwych dzięki której Bóg nie zniszczy naszej ojczyzny „sodomy XXI wieku”.

   • Mich pisze:

    Jak w Polsce była Gizella z Trevignano Romano to było chyba mówiła że do Polski przyjdzie wielkie cierpienie że wschodu. Coś takiego kojarzę

   • Mich pisze:

    Aje to prawda te orędzie Tomasza szokujące. Ja akurat mieszkam na mazurach

   • Rita pisze:

    Poruszony wątek Tomasza rodzi moje zapytanie o jego dzieło, Dom Miłosierdzia Bożego Opieki nad Życiem Poczętym? Podobno miał je wprowadzić w czyn w 2019 roku za zgodą swojego biskupa.Na stronie Iskra Paruzja nie ma żadnej informacji na ten temat. Jak również na innych stronach www. Nie ma też żadnej zachęty ze strony WOWIT, aby czytać orędzia Tomasza. Co jest wymowne.Pomimo to osoby komentujące nawiązują o niego, a sprostowań ze strony administratorów nie ma.Proszę administratora strony do ustosunkowania się w tej kwestii.Istotnej, bo jak świadczy wpis powyżej wiele osób czyta tajemniczego Tomasza. Szczerze mówiąc, jeśli ktoś zamieszcza informacje publiczne, w poczuciu odpowiedzialności za ważną materię ducha, aby nie ulec zwiedzeniu, powinno być mocne przekonanie, że osoba jest wiarygodna. Nie wiem czy Tomasz istnieje. Czy jest zdrowy, nie ma urojeń, halucynacji itp. Jaki biskup go rekomenduje z imienia i nazwiska.Jeśli nie ma tych ważnych informacji, proszę stronę WOWIT o ich zamieszczenie.Lub usuwanie komentarzy z nawiązaniem do pana Tomasza, aby nie siać zamieszania i nie podrywać autorytetu strony WOWIT i kapłanów tu cytowanych min takich jak ks Dominik Chmielewski, ks Piotr Glas czy ks.Grzegorz Bliźniak.Wg mojej wiedzy osoby, które mają objawienia nie ukrywają swojej tożsamości, jeśli przekazują je potem do publicznej wiadomości. Widzący z Medjugorje, siostra Fucja, św Małgorzata, Gizella i wielu innych. Ludzie wiedzieli kim są i pierwsza rzecz jaka byłą sprawdzona, to czy osoby te nie są chore psychicznie.Proszę o informację.Zwłaszcza,że orędzia Tomasza wzbudzają niepokój swoją treścią.

    • wobroniewiary pisze:

     Administratorzy dawno się odcięli. Tyle w tym temacie. Pisałam o tym dawno!
     Mimo, że dostaję maile, iż pójdę do piekła i samemu diabłu służę… bo nie bronię tego dzieła
     Niestety, nie potrafię tego bronić….

    • Rita pisze:

     Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jest ona bardzo ważna dla czytelników strony WoWIT. Dla mnie również.

 8. im pisze:

  Trevignano Romano, 11 września 2021 r.

  Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście w swych sercach na moje wezwanie. Umiłowane dzieci, jakże wiele mych łez spływa na tę ludzkość, która oddała się grzechowi. Módlcie się za mój Kościół, który jest teraz w ciemnościach ciemności, w tej samej ciemności, która zstąpi na was, lecz kto ma wiarę, niech się nie lęka. Ja, wasza Matka, stawiam każdego z was na właściwym miejscu, musicie walczyć jak prawdziwi żołnierze, waszą główną bronią jest modlitwa i Różaniec Święty, najsilniejsza broń przeciwko szatanowi, który jest teraz o wiele bardziej rozjuszony, bo wie, że jego czas dobiega końca. Drogie dzieci, bądźcie zawsze blisko modlitwy, nigdy nie oddalajcie się od niej, ponieważ będzie ona jedyną rzeczą, jaką będziecie mieli w nadchodzących czasach. Dzieci moje, zaopatrzcie się w żywność, bo głód nadchodzi. Bądźcie zjednoczeni jako bracia i idźcie naprzód bez lęku, serca tych, którzy są blisko Pana, niech się nie trwożą tym wszystkim, co nadchodzi, gdyż On zaspokoi wasze potrzeby, jakiekolwiek by nie były. Teraz błogosławię was w Imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, amen.

  …”mój Kościół, który jest teraz w ciemnościach ciętości”…
  …”kto ma wiarę niech się nie lęka”…, „serca tych, którzy są blisko Pana niech się nie trwożą tym wszystkim, co nadchodzi, gdyż ON zaspokoi wszystkie wasze potrzeby, jakiekolwiek by nie były”…
  …”stawiam każdego z was na właściwym miejscu, musicie walczyć jak prawdziwi żołnierze”…
  …”waszą bronią jest modlitwa i Różaniec Święty, najsilniejsza broń przeciwko szatanowi”…

  WITKU! To orędzie jest odpowiedzią na Twoje słowa umieszczone w tym wpisie wypowiedziane w tym samym dniu. Także wczoraj czytałam wpis Tomasza. Jego przekazy są wg mnie w podobnym stylu co Jeremiasza. Znamienne są słowa o tym, że agresorzy nie będą strzelać do cywilów, jakby potwierdzały Bożą obronę na potęgę naszej modlitwy.
  Gisella w czasie pobytu w Polsce przekazała słowa Matki Bożej, że cierpienie dla Polaków przyjdzie ze wschodu.
  Słowa o zaspokojeniu naszych wszystkich potrzeb „jakiekolwiek by nie były” przyjmuję jako absolutnie prawdziwe, gdyż Bóg jest Wszechmogący a Jego Miłość potęgą naszej obrony.
  Dlatego to nawoływanie Matki Bożej o wiarę i serca przygotowane na Glos Pana, który chce każdego z nas przeprowadzić przez to piekło.
  Pozdrawiam Cię serdecznie.

  • Mich pisze:

   Jak wiemy Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski się odbyła kilka lat temu. Jednak były co do tego wątpliwości czy Intronizacja jest wana czynie jest. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale gdzieś czytałem (może to Rozalia Celak pisała), że Intronizacja w Polsce będzie zrobiona w wielkim pośpiechu i strachu przed działaniami wojennymi. Może to chodzi o to co pisał Tomasz… Ktoś coś kojarzy?

   • Witek pisze:

    @Mich, było napisane że w obliczu zagłady….

    Ludzie zawsze jak jest im dobrze to nie myślą o tym aby co kolwiek zmieniać.

    To może być nawet szansa dla nas na ogłoszenie Pana Jezusa Królem Polski w obliczu zagłady.

    Miejmy nadzieję że te wszystkie proroctwa zostały prawdziwie przytoczone o nic nie zostało ukryte.

    Bo jeśli to finalne ogłoszenie Pana Jezusa ( przed zagładą) będzie uzależnione od tego czy tamtego, to może się okazać że nie zdążymy zrobić tego lub tamtego.

    Albo zabraknie tego lub tamtego….

    Co pozostało? Zaufanie!

    Jezu Ty się tum zajmij!

    • sylwias pisze:

     Pan Jezus do Alicji Lenczewskiej powiedział że ufność nasza odegra decydującą rolę

   • babula pisze:

    Kojarzy 🙂 Przeczytaj co powyżej napisał Paweł ( Paweł pisze:
    11 września 2021 o 19:36 )

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s