Fatima – 13 sierpnia nie było objawienia Maryi, gdyż dzieci zamknięto w więzieniu!

13 sierpnia 1917 roku  dzieci fatimskie zostały aresztowane i siedziały w więzieniu, dlatego też NMP przyszła do nich dopiero w niedzielę 19-tego sierpnia i poprosiła:
„Chcę, abyście nadal przychodzili do Cova da Iria 13-tego i odmawiali codziennie różaniec. W ostatnim miesiącu uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”

Czwarte objawienie fatimskie:

13 sierpnia do Fatimy przyjechał burmistrz pobliskiego miasteczka, przedstawiciel władz niechętnych Kościołowi. Oznajmił on, że chciałby się udać na miejsce objawień i że zawiezie tam dzieci samochodem. Jednak zamiast pojechać do Cova da Iria, zawiózł dzieci do miasta.
Zgromadzeni w Cova da Iria pielgrzymi (było ich około 6 tys.) próżno oczekiwali wizjonerów. Wiadomość o ich uwięzieniu wywołała wzburzenie i uczucia gniewu. Tłum umilkł, bo rozległ się grzmot i niebo rozświetliła błyskawica. Wielu ludzi zobaczyło mały obłoczek nad dąbkiem, który jednak szybko zniknął.
Tymczasem burmistrz chwytał się przeróżnych sposobów, aby zmusić dzieci do wyjawienia objawionej im tajemnicy, jednak ani groźby, ani kuszące obietnice nie przyniosły skutku. Straszono dzieci smażeniem w oleju i zamknięto je w więzieniu z pospolitymi przestępcami. Po dwóch dniach wypuszczono je na wolność.

Sierpniowe objawienie nastąpiło 19 sierpnia. Miało ono miejsce w Valinhos, gdzie Łucja poszła paść owce.
– Kiedy z Franciszkiem i jego bratem Janem prowadziłam owce do miejsca, które się nazywa Valinhos, odczułam, że zbliża się i otacza nas coś nadprzyrodzonego, przypuszczałam, że Matka Boska może nam się ukazać i żałowałam, że Hiacynta może Jej nie zobaczyć. Poprosiłam więc jej brata Jana, żeby po nią poszedł. Ponieważ nie chciał iść, dałam mu 20 groszy; zaraz pobiegł po nią.
Tymczasem zobaczyłam z Franciszkiem blask światła, któreśmy nazwali błyskawicą.
Krótko po przybyciu Hiacynty zobaczyliśmy Matkę Boską nad dębem skalnym.

– „Czego Pani sobie życzy ode mnie?”
– „Chcę, abyście nadal przychodzili do Cova da Iria 13 i odmawiali codziennie różaniec. W ostatnim miesiącu uczynię cud, aby wszyscy uwierzyli”.
– „Co mamy robić z pieniędzmi, które ludzie zostawiają w Cova da Iria?”
– „Zróbcie dwa przenośne ołtarzyki. Jeden będziesz nosiła ty z Hiacyntą i dwie inne dziewczynki ubrane na biało, drugi niech nosi Franciszek i trzech chłopczyków. Pieniądze, które ofiarują na te ołtarzyki, są przeznaczone na święto Matki Boskiej Różańcowej, a reszta na budowę kaplicy, która ma tutaj powstać”.
– „Chciałam prosić o uleczenie kilku chorych”.
– „Tak, niektórych uleczę w ciągu roku” – i przybierając wyraz smutniejszy powiedziała: – Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”.
I jak zwykle zaczęła unosić się w stronę wschodu.
Źródło: Sekretariat Fatimski

Matka Boża prosiła w Fatimie:
„chcę, byście odmawiali codziennie różaniec”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Fatima – 13 sierpnia nie było objawienia Maryi, gdyż dzieci zamknięto w więzieniu!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. im pisze:

  Wpis ze str Św Ekspedyta
  „Apel Abp. Carla Marii Viganò do biskupów i kapłanów o modlitwę i post w intencji pokrzyżowania planów Nowego Porządku Świata.
  W tym momencie bardzo poważnego kryzysu duchowego i materialnego, w którym Autorytety publiczne udzielają poparcia planom Nowego Porządku Świata, a pasterze są cichymi wspólnikami w obliczu niszczenia społeczeństw i samego Kościoła Chrystusowego, naszym świętym obowiązkiem jest zjednoczyć się w walce duchowej, stawiając się bez wahania pod sztandarami Chrystusa, naszego Króla i Maryi, naszej Królowej.
  Pan dał Biskupom i Kapłanom władzę wypędzania demonów w Jego Imię. Już w Wielką Sobotę 2020 r. wielu z nich przyjęło mój [ówczesny] apel z otwartością serc i z duchem nadprzyrodzonym. Dziś zamierzam ponowić ten apel. Proszę zatem moich czcigodnych braci w Episkopacie i Kapłaństwie, aby w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny poświęcili się modlitwie i postowi oraz odmówili w Rzymie o godz. 12.00 Exorcismus in Satanam et angelos apostaticos Leona XIII (Rituale Romanum, Tit. XII, Caput III). Sakrament ten zostanie umieszczony pod płaszczem najstraszliwszej przeciwniczki mocy piekielnych, aby zbiorowa modlitwa sług Bożych usunęła z Kościoła i świata sidła wroga ludzkości, które dziś zagrażają społeczeństwom, rodzinom, jednostkom, a w sposób szczególny wiernym Chrystusowi.
  Zsekularyzowany świat, a wraz z nim całkiem liczni pasterze, będą próbowali wykpić ten apel i sam egzorcyzm, uznając go za dziedzictwo przeszłości, które wraz z wiarą naszych ojców należy unieważnić. Ale my wiemy dobrze, że choć jesteśmy niegodnymi grzesznikami, to jednak otrzymaliśmy od naszego Pana moc, która budzi przerażenie bram piekła i jego sług.
  W ciszy i poście, które przygotowują nas do uroczystości Wniebowzięcia Królowej Niebios, przyzywajmy Najświętszą Dziewicę, straszną jak armia w szyku bojowym, oraz świętego Michała Archanioła, Patrona Kościoła Świętego i Księcia Zastępów Niebieskich.
  + Carlo Maria Viganò, Arcybiskup
  12 sierpnia 2021 r.
  https://www.lifesitenews.com/opinion/abp-vigano-invitation-to-bishops-and-priests-to-pray-and-fast-to-defeat-the-plans-of-the-new-world-order/

  • Maggie pisze:

   @oko: Apel jeszcze ❗️na czasie, bo nie wszystko stracone … 🤔a my tutaj „ jakby z wyprzedzeniem”, jeszcze do 30 sierpnia br trwamy w Nowennie Pompejańskiej … właśnie za biskupów.

   Czy ? … możemy powtórzyć NP z pewną modyfikacją przez tj poszerzenie kolejnej intencji: za biskupów i za kapłanów i wszystkie osoby konsekrowane …. bo żniwa wielkie i niedługo a robotników mało .. stąd liczne owce biegną w różnych kierunkach, wpadają w sidła/trzęsawiska etc .. gnane jak w globalnym transie na manowce⁉️
   Jezu Ufamy Tobie❣️

 3. Kasia pisze:

  Czytałam w komentarzu pod filmem z Lichenia, że na Niebie pojawiła się piękna tęcza nad Sanktuarium w stronę domu pielgrzyma. Kobieta pisała, że ludzie zdjęcia robili i mówili, że to Maryja. Czy ktoś coś widział? Oczywiscie mówię o zeszłym weekendzie.

 4. AnnaSawa pisze:

  Prośba o wysyłanie do swoich parafii, diecezji i Episkopatu Polski.
  List Otwarty do Kapłanów Kościoła Rzymskokatolickiego
  Prosimy z lekarzami i naukowcami – wierni.
  Bóg zapłać.

  https://ordomedicus.org/list-otwarty-do-kaplanow-kosciola-rzymskokatolickiego/?fbclid=IwAR3jLwWl_J9B_D0nXS4xh9ys3VWHVHwjeOjsQ_PYoJHwJNbPPJI_5JaGJkw

 5. Mich pisze:

  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-11/ten-chlopiec-zawstydzil-nas-wszystkich-tragedia-w-piszu/. To moje okolice. Proszę o modlitwę za tego chłopca który poświęcil życie by ratować innych

  • Jola pisze:

   Niesamowity ten chłopiec, serce ściska na samą myśl że poświęcił swe młode życie. Wierzę, że czeka dostąpił niewyobrażalnego szczęścia w niebie. Modlmy się za Jego bliskich.

   • Maggie pisze:

    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista, przez Twoje Miłosierdzie, Krwawą Mękę Twoją i Niepokalane Serce Maryji przeszyte Mieczem Boleści, niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen❣️

 6. R. pisze:

  Już przygotowałam do wysłania znanym mi księżom, ale ostatecznie zrezygnowalam, nie zdecydowałam się wysłać. Dlaczego? Ponieważ znajomi księża nie są biskupami i tak naprawdę podczas święceń kapłańskich, na mocy przyrzeczenia posluszeństwa swojemu biskupowi nie mogą przeciwstawić się jego decyzjom, jak np. nakaz udostępnienia parafii do szczepień!!! Czym jest posłuszeństwo prezbitera wobec ordynariusza miejsca i papieża (!) nie muszę tutaj pisać. Z tym listem trzeba przebić się do episkopatu i gorąco modlić się, by ten list nie został zatrzymany przez szereg księży-urzedników kurialnych, by w końcu jak dotrze, biskupi łaskawie nie odrzucali go i znaleźli czas na przeczytanie (a nie „streszczenie” listu przez swoich księży-pomocników, typu: „szkoda czytać te głupoty”), a gdy już będą mieli możliwość osobistego dostępu do listu, by łaskawie raczyli go przeczytać i przede wszystkim przyjąć (dla większości z nich to szokujące i nieprawdopodobne informacje na temat wyszczepiania!) Ale nie załamujmy się, tylko módlmy się dalej i mocniej! Jest coraz więcej inicjatyw, ten mur sanitaryzmu powoli pęka. W Panu Bogu siła! My zawierzmy się naszej Pani Wniebowziętej, naszej Niepokalanej, naszej Mamusi!

  • Beata pisze:

   R. to prawda, że kapłani , także w sprawie organizowania punktów szczepień przy parafiach, winni być posłuszni nakazom swego biskupa. Myślę jednak, że przesyłanie tego listu „zwykłym” księżom także ma sens. Kapłan z pogłębioną świadomością odnośnie tych preparatów, przynajmniej nie zdecyduje się na wygłoszenie kazania zachęcającego wiernych do wzięcia udziału w tej akcji. Znam dwie parafie, w których dzisiaj można się zaszczepić. W pierwszej ( mojej) nagłaśnia się to od tygodnia, także w mediach społecznościowych. Księża zachęcają dosłownie w każdy możliwy sposób. A w drugiej parafii było tylko 1 zdanie w ogłoszeniach o możliwości zaszczepienia się i nic więcej, nawet żadnego zaproszenia do skorzystania. W dodatku powiedziano wiernym, że to biskup wyznaczył parafię do tego celu. Tak więc wiele zależy jednak od podejścia tych „szeregowych” proboszczów i wikarych. Podobnie jest z Komunią Świętą udzielaną na rękę, mimo zdecydowanego nakazu abp.Wiktora. Wszyscy jej tak udzielają, ale już nie wszędzie jest ona preferowana i narzucana.

 7. Paweł pisze:

  A tak nawiasem mówiąc – mamy już porę I Nieszporów uroczystości Wniebowzięcia NMP…https://www.youtube.com/watch?v=fl5np0-8KJg

 8. Witek pisze:

  ks. abp Henryk Hoser wspaniały człowiek, wspaniały Kapłan. Szkoda tylko, że uległ narracji ludzi którzy namawiają innych ludzi do tzw. „szczepień”. Tak by żył i jeszcze mógłby zrobić dużo dobrego.
  Dlaczego w mediach nie mówią o prawdziwej przyczynie śmierci?
  Ponieważ to nie są już media i to nie są dziennikarze….
  Ciekawe, że w tym samym czasie pojawił się List Otwarty do Kapłanów Kościoła Rzymskokatolickiego.

  Przypadek?

  Jak nasz Bóg ma do nas jeszcze mówić?!!!!

  Może dotrze, chociaż niewierze. Przecież Ci Biskupi są tak zapracowani, jak Marta z Ewangelii, nie mają już czasu na najważniejsze – troszczenie się o Boga do czego zostali powołani.

  Kochani Biskupi zobaczcie co stało się z ks, abp Henrykiem?
  Czy tego samego chcecie dla swoich owieczek? Przecież ks. abp przyleciał do Polski zdrowy, zaraz po „zaszczepieniu” zachorował i bardzo cierpiał do śmierci (umarł w dniu fatimskim).

  Oj dzieje się… Ale co tam.
  Namawiający zostaną przy swoim. Ci po drugiej stronie przy swoim.
  Kto ma rację?
  Ciekawe jakie zdanie mają ci ludzi którzy umarli…?
  Ale umarłych nikt o zdanie się nie pyta, ale może warto by było zapytać ich rodziny?!
  Tylko kto ich dopuści do mediów, dziennikarze też nie są zainteresowani…..

  I… dlatego taki opór przeciwko szczepieniom.

  Wszędzie kłamcy, kłamstwa, obłuda, gdzie szukać prawdy? a nawet Co to jest prawda?

  Każdy nich sam sobie odpowie?

  • Ola pisze:

   Czy żyłby ,tego nie wiemy . Nie ma przypadków u Pana Boga ,a jego odejście 13 sierpnia ,to nie tylko dzień fatimski,ale również ,jak się dowiedziałam z pism błogosławionej Marii z Agredy ,wg opisanych objawień w Mistycznym Mieście Bożym , 13 sierpnia w piątek ,o godzinie 15,w wieku 70 lat ( bez 26 dni ) umarła Maryja ,a 15 sierpnia w niedzielę zmartwychwstała i została wzięta do Nieba z duszą i ciałem. Także data śmierci ,jak również piątkowy dzień ,to dla mnie wymowna data . Chwała Panu 😃 błogosławionej niedzieli i wielu łask Bożych w tę przepiękną uroczystość naszej najukochańszej Mamy ❤️

  • Kaśka pisze:

   Ja Hoser pare lat temu zorganizował w Warszawie konferencje na temat szczepień. Uczestniczyłam w niej online. Była także prelekcja dotycząca etycznej strony szczepień.

 9. Damian1 pisze:

  @ Witek
  „Tak by żył i jeszcze mógłby zrobić dużo dobrego.” Nie jesteś Panem Bogiem, więc tego nie wiesz. Byłem na uroczystościach z okazji 40 lecia Objawień w Medjugorie i przekazano słowa Abp Hosera, że ofiarował swoje cierpienie w chorobie za Medjugorie…

  Natomiast masz rację, że zachorował po przyjęciu dwóch dawek „eliksiru” ( i to się nie przebija w mediach bo media kłamią od 1,5 roku w tym temacie).
  Ale być może będzie to znakiem dla np. kardynała Nycza i abp Skworca. Czy wyciągną wnioski, to już inna sprawa…

  • Witek pisze:

   Dziękuje Damian 1
   Nie jestem Panem Bogiem! Ale jakby np kierowcy nie łamali by przepisów to nie ginęli by w wypadkach. .
   Nigdy też nie twierdziłem że jestem Bogiem.
   A to jest potoczne stwierdzenie.

   Zresztą z moralnego punktu widzenia przyjmowanie szczepionki, która została wyprodukowana z linii abortowanych dzieci to usprawiedliwia ateistów ale nie wykwintnych teologów. I na nic się to zda że P. Franciszek i Episkopat stwierdzili że jest to moralnie dopuszczalne (dodam już o tym pisałem) i co z tego!!!! Nie mogą aprobować mordowania dzieci nienarodzonych dla „ratowania” innych ludzi!!! Nie mogą zmienić Prawa Bożego choćby wszyscy Papierze i Episkopatu to usprawiedliwiały.

   I kto tu udaje boga? I kto tu komu służy?

   A stwierdzenie żyłby to nie jest prawda, bo jakby ktoś skakał w przepaść to by żył jakby nie skoczył?

   • Wojciech pisze:

    Wymyślili sobie zdania wytrychy w stylu ” bliższy lub dalszy związek z grzechem aborcji” a jak jest rzeczywiście dalszy czyli nie bezpośredni każdego kto się wyszczepia, to hulaj dusza. Nie to jednak jest najgorsze – Jest nim mówienie, że zaszczepienie jest aktem miłości bliźniego, wzięciem odpowiedzialności za innych, rodzajem braterstwa, więc jak się nie zaszczepię to spada na mnie wszystko co odwrotne. Brak braterstwa, nieodpowiedzialność, brak miłości bliźniego. Łamanie sumień, wywoływanie poczucia winy, zarzucanie nieposłuszeństwa jest totalne. W zasadzie nie ma nawet co się zwracać z tymi rozterkami do kapłanów. Ja z osobnikami, o których wiem, że już są New Normals i się zaszczepili nawet nie poruszam tematu. U mnie na parafii z tego co wiem wszyscy. Proboszcz i dwóch wikarych, komplecik. Co może odkrywczego i Bożego usłyszeć od takich penitent w konfesjonale, chcący na przykład podjąć decyzje w sprawie szczepionek testowanych i produkowanych na liniach komórkowych wytworzonych z płodów? Usłyszy ten sam bełkot jaki jest zawarty w tych wypocinach komisji etycznych, zarówno watykańskich jak i narodowych. Na szczęście są głosy przeciwne tej narracji, więc można mieć porównanie i nie być w poszukiwaniach samemu. Słuchajmy prawdy i prawdziwych pasterzy a przede wszystkim nie zamykajmy się na nią!

   • Maggie pisze:

    @Witek: ks.abp stanął przed Bożym Trybunałem i tylko Pan Bóg wie, co w ludzkim sercu i umyśle dzieje się.
    Ja wyłączam TV, bo dominuje propaganda okropna i „naukowy” atak na tych, którzy sprzeciwiają się temu „eliksirowi długowieczności”, a ludzie podzieleni i skłócani coraz bardziej. Zbanowane są głosy specjalistów i dziennikarzy mających inne zdanie, a tym bardziej zastrzeżenia, już nie tylko do genderyzmu, ale z racji medyczno-etycznego aspektu racjonalnego myślenia. Podróżować i piastować urzędy będą już wkrótce TYLKO skażeni tym „dobrodziejstwem”
    (np. Dzięki wspaniałomyślności Justin’a Trudeau, który 😳 mieniąc się byciem 😳 katolikiem wygłosił publicznie, źe katolicyzm to „najgorsza religia świata” i później przeprosił ale w świat poszło, a teraz link dający dużo do myślenia:
    https://64kap.r.ah.d.sendibm4.com/mk/cl/f/q-0xR2s0pBzXprf1pzwFqQI5jzWviTKJJT8Wfp4mbjaHBZOZqXlshbXQ_6VTRaOFQnPIlFAwcO5ZYOTsR_kgFSMWMlavaUSQlnfe8_hJrGwfVfpp_CD6S5lTIsHHH4X9wwjhgiGZMw1wH_Xo7ZHtmq2r_0Shl5pivxlBpUz4YoLXUmSuKbRAQ4owXK8nW9hSz7brsBIBmsO6QlN4ePCCP7hETgRCSHyu8WmoJ_XM8qg6vII8uEI83qfo7U8YUCK71_lx–1VIheABnogbq5E_jxL91I5SJyuqEeEQGR5NOwehv8sHkh22ncu6xBl5D4okYWkldAvbRj-XBs5RjXHiKMqfatwVhCg ).
    Wielu, przez propagandę, NIE wierzy, że to ze zbrodniczego procederu powstają te szczepionki … a sama nazwa szczepionka jest bardzo MYLĄCA JAK PLAGIAT, gdyż bez świadomości co przyniesie eksperyment … to jakby nie wystarczało zła aborcyjnego … to niepokoi jeszcze ingerencja genetyczna i „naukowe” bawienie się genomem ludzkim tj jakby w „Pana Boga”. Abp.Hoser był lekarzem, (o ile się nie mylę) i nie myślę aby wierzył, iż ktoś może takie diabelstwo wprowadzać i to obowiązkowo.

   • Małgorzata K. pisze:

    Witek masz rację. I to kłamstwo związane z tym eksperymentem medycznym jakim są”szczepionki” jest nadal ukrywane..Tylko rozstropni widzą…
    Ile jeszcze musi być ofiar, zgonów by wkoncu prawda zwyciężyła..

 10. Ania W. pisze:

  Ksiądz Kardynał Raymond Leo Burke, u którego kilka dni zdiagnozowano wirusa COVID-19, został podłączony pod respirator.
  Taka informacja pojawiła się na Twitterze.
  Niech Maryja, Aniołowie i Wszyscy Święci mają go w opiece.

 11. Pingback: ogłoszenia – sierpień 2021 – PMK Glasgow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s