Ks. Grzegorz Bliźniak: Nie mają racji! – głos w sprawie fałszywych proroków, widzących i mistyków

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Ks. Grzegorz Bliźniak: Nie mają racji! – głos w sprawie fałszywych proroków, widzących i mistyków

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Maggie pisze:

  Marian Lisowski („Na niebios progu” – wydanie własne Toronto-Kanada 1965r)

  RÓŻANIEC

  Jak barwnej róży woniejące pączki
  Świecą paciorki kręgiem nanizane –
  Ze czcią je ujmują dziecięce rączki
  Patrzą w nie starcze oczy zatroskane.

  „Zdrowaśki” szepcą rozmodlone wargi,
  A w tkliwem sercu miłosierdziem zdjęta
  Słucha uważnie każdej cichej skargi
  Ponad gwiazdami – Pani Niebios Święta.

  Boć nie ma dla Cię piękniejszego pienia
  Gdy wzniosłych tajemnic nić się przewija,
  Gdy dusza w hołdzie pośród uniesienia
  Z ufnością powtarza: „Zdrowaś Maryja”.

  Naucz nas wszystkich odmawiać różaniec –
  Opleć nim Polskę i obudź zamiary,
  Byśmy zatknęli na zwycięstwa szaniec
  Sztandar miłości, nadziei i wiary.

 3. Janina Stefaniak pisze:

  A propos rzekomych zmian w tekście Koronki do Miłosierdzia Bożego. Ktoś mi przysłał emailem artykuł na temat, że tekst Koronki został zmieniony po roku bodaj 1968. Ale uznałam ten email za dziwny, coś mi w tym nie pasowało. i odrzuciłam. Cieszę się z tego powodu.

 4. wobroniewiary pisze:

  Modlitwa przeciw złym myślom
  O Panie, Jezu Chryste, ukochany mój i Wszechpotężny Boże, pełen dobroci i miłosierdzia, proszę Cię najpokorniej i z największą ufnością, na jaką moje serce zdobyć się może racz uwolnić mnie od wszystkich złych, bluźnierczych, nieczystych, napastliwych myśli.

  Oddal ode mnie wszelki lęk i niepokój. Wyzwól od nocnych koszmarów. Spełnij o Panie swoją obietnicę, którą dałeś Kościołowi w Wieczerniku i którą ponawiasz wobec nas podczas każdej Mszy świętej: „Pokój Mój zostawiam wam, pokój Mój wam daję. Nie tak, jak daje świat. Ja wam daję.”

  Jeśli zaś w napastliwych, natrętnych myślach, które zadają mi tyle cierpień jest udział złego ducha, proszę pokornie: Ty sam Panie mój i Boże, Zbawicielu kochany, rozkaż mu by odszedł ode mnie i nie wracał więcej. Niech znajdę w Twoim Najświętszym Sercu ucieczkę, oparcie i schronienie, abym mógł wychwalać potęgę Twojego nieskończonego Miłosierdzia.

  Jezu ufam Tobie! Udziel mi i moim bliskim Swojego Błogosławieństwa, Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

 5. wobroniewiary pisze:

  w kontekście ost. objawień z Trevignano (o nowych chorobach)

  Śmiertelny „supergrzyb” rozprzestrzenia się w USA. Jest odporny na wszystkie leki
  W szpitalach i domach opieki w Stanach Zjednoczonych rozprzestrzenia się śmiertelna infekcja grzybicza, która może być odporna na wszystkie leki. Władze są poważnie zaniepokojone epidemią.

  • Klara pisze:

   Jakiś czas temu wielu widzących otrzymało takie słowa że jeżeli ludzie się nie nawrócą to będzie choroba na którą nie ma lekarstwa. Ten supergrzyb chyba pojawił się najpierw w Indiach.

 6. beatkaa pisze:

  Przepraszam, ale ja nie wierzę w jakieś „supergrzyby” itp.. Już niby mamy covida i kolejny wariant „delta” itp,, szczepienia nadal i końca nie widać. Polecam „Kto się w opiekę odda Panu swemu…” oraz Różaniec święty najpotężniejszy.

  • Wiesiek pisze:

   Prawda. Psalm 90/91 superskuteczna szczepionka na wszelkie badziewia tego świata i nie tylko, ale, „szczepić” się trzeba codziennie, …Różaniec najpotężniejsza broń nigdy nie chybiająca celu.

 7. Anna pisze:

  Kochani, Dla JEZUSA bolesnej męki……..

  • wobroniewiary pisze:

   Idź do spowiedzi i najlepiej do egzorcysty na modlitwę uwolnienia od złych duchów fałszywch proroków i proroctw!
   Dla JEGO – własnie oznacza JEZUSA, bo wcześniej jest mowa o Jezusie!
   Spałaś na lekcji o zaimkach osobowych???
   Imię Jezus jest wymienione w I części a potem już zaimek

   Czy jak mówisz na Mszy św. „Bo Twoje jest królestwo, i potęga, i chwała” to też źle mówisz?
   Jak widać zły staje na rzęsach, by was zwodzić!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s