Noc walki o błogosławieństwo dla Polski: Z ciemności do światła Prawdy

W programie tego czuwania modlitewnego m.in. siedmiokrotne okrążenie Bazyliki z Najświętszym Sakramentem w całkowitej ciszy jako symboliczne okrążenie granic Polski na wzór okrążenia Jerycha

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Noc walki o błogosławieństwo dla Polski: Z ciemności do światła Prawdy

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • m-gosia pisze:

   Popłakałam się , widząc taki program.Wspaniały ks.Dominik z Wojownikami Maryi.

  • Magdalena pisze:

   U mnie w województwie świętokrzyskim biskup nie zezwolił na odprawianie Mszy Świętej Trydenckiej. Za godzinę wybierałam się na nią, lecz zostałam powiadomiona parę minut temu o zaistniałej sytuacji. Płakać się chce 😭
   Ksiądz Proboszcz zalecił modlitwę za Kościół….

   • Marta 3 pisze:

    W niektórych sprawach władza koscielna jest niezwykle szybka. Od władzy ustawodawczej do wykonawczej w 48h…

    • Maggie pisze:

     @Magdaleno 💕🙂❣️znowu niezmierna Łaska💕: Jezus usłyszał płacz Twego serca. Chwała Panu❣️, który przez Twój wpis, daje NAM znać że JEST I SŁYSZY, oraz dając nadzieję w sile ofiarowania cierpienia i wierności Jemu.
     Niech posługa kapłańska i iskra, która tli się w sercach wiernych , rozpala cały świat tak, że żadne administracyjne restrykcje w tej materii nie odniosą „postępu”.

    • Maggie pisze:

     To miało być niżej @Magdalena o 16:06, ale iPad zrobił psikusa

   • Maggie pisze:

    Przypuszczam, że nie tylko diabeł boi się łaciny …
    Nie wszyscy znają łacinę, więc na to, „co zreformowane” i „co” nie wymaga wysiłku, idą jak na przysłowiowe lato .. oraz jak muchy na lep … bo każdy przyzna, że w pośpiech i łatwizna. Pamiętam jak babcia z mamą były oburzone odwróceniem OŁTARZA, a tylko język polski raczej zaakceptowały … i w końcu musiały się przyzwyczaić w imię posłuszeństwa jak wszyscy.

    🤔Iluż księży było wychowanych od dziecka w „nowym rycie” i nie pamięta tradycyjnej Mszy św. etc … myślę, że w tym sedno sprawy i stąd przychylne podejście by trwać w ubogich uproszczeniach nowego wygodnictwa.
    Kiedyś łacina pozwoliła na komunikowanie się w każdym kraju, a do tego dzięki niej łatwiej opanowywano obce języki, tak, że było sporo poliglotów.

    Z dzieciństwa jak przez echo i mgłę dochodzą do mnie jakby odgłosy tj tylko niektóre wezwania po łacinie. Mnie już tylko oburzało zniesienie ambony oraz balasek, do których byłam przyzwyczajona…. a potem doszło oburzenie na „podskakiwanki, wywijanki rękoma” na Mszy Świętej oczywiście … no i w ostatnich czasach Komunia Święta „spacerkiem na łapska”…

    Nie miałam wyboru na którego rytu idę na Mszę Świętą. Magdaleno miałaś Łaskę, że mogłaś kiedy mogłaś uczestniczyć „w tym” co wybrałaś, ofiaruj swój ból Jezusowi i niech Twoje łzy będą tym: co nasz wspólny ocean modlitwy za Kościół 💕🙏🏻💕❣️.

    • Magdalena pisze:

     Kochana Maggie jak zwykle możesz podnieść na duchu… ❤️

    • Magdalena pisze:

     Znalazłam Kościół kilkanaście kilometrów od mojej parafii gdzie biskup zezwolił Mszę św. w rycie trydenckim. Chwała Panu! ❤️😇
     Jeśli Pan Bóg pozwoli za tydzień jestem w Klimontowie, bo w niedziele się odbywają 😁😇

    • Longin pisze:

     Myślę Maggie, że nawet z tej słabości, która wyrażona została stwierdzeniem „(…) i w końcu musiały się przyzwyczaić w imię posłuszeństwa jak wszyscy” – jest nadzieja, że jeśli tylko pozwolimy się prowadzić Panu to On może nie tylko dać siłę wytrwania w tym szaleństwie, ale przywrócić swoje winnice do pierwotnego stanu.

     W ostatnim wywiadzie z bp Schneiderem padają takie właśnie słowa budzące nadzieję, że owe granice uprawnień najwyższego dostojnika są jednak ograniczone posłuszeństwem płynącym z wiary, a zatem winnica należy do Pana podczas gdy tu na ziemi zadaniem ogrodnika jest bycie strażnikiem Tradycji. Wspomniany biskup cytuje tu takie słowa papieża Benedykta:
     (…) Kardynał Joseph Ratzinger mówił o granicach uprawnień papieża w odniesieniu do liturgii, wyjaśniając je w następujący, pouczający sposób: „Papież nie jest monarchą absolutnym, którego wola jest prawem; jest on raczej strażnikiem autentycznej Tradycji, a tym samym głównym gwarantem posłuszeństwa. Nie może robić tego, co mu się podoba, i dlatego jest w stanie przeciwstawić się ludziom, którzy sami chcą robić to, co tylko przyjdzie im do głowy. Jego panowanie nie jest władzą arbitralną, ale posłuszeństwem w wierze. Dlatego w odniesieniu do Liturgii ma on zadanie ogrodnika, a nie technika, który buduje nowe maszyny, a stare wyrzuca na śmietnik. „Ryt”, ta forma celebracji i modlitwy, która dojrzała w wierze i życiu Kościoła, jest skondensowaną formą żywej Tradycji, w której środowisko posługujące się tym rytem wyraża całą swoją wiarę i swoją modlitwę, a tym samym wspólnota jednych pokoleń z drugimi staje się czymś, czego możemy doświadczyć, wspólnota z ludźmi, którzy modlą się przed nami i po nas. W ten sposób ryt jest czymś pożytecznym, danym Kościołowi, żywą formą paradosis, przekazywania Tradycji” (Przedmowa do: „The Organic Development of the Liturgy. The Principles of Liturgical Reform and Their Relation to the Twentieth-century Liturgical Movement Prior to the Second Vatican Council”, Dom Alcuin Reid, San Francisco 2004)…
     https://pch24.pl/biskup-athanasius-schneider-motu-proprio-wyraza-ducha-osadu-i-niecheci/

    • Maggie pisze:

     @Longin: Rodzice i dziadkowie (nie tylko moi, ale wszyscy) zostali postawieni w takiej sytuacji i to w komunie oraz w czasie, kiedy lekcje religii rugowano ze szkół (a były to czasy wyżu demograficznego i budowy 1000 szkół na 1000-lecie Panstwa Polskiego). Akurat i właśnie jakby przypadkowo, znalazłam potwierdzenie tego co intuicyjnie podbudowałeś z nadzieją i wiarą :
     są to słowa/wyjaśnienie ks. abp z 17 lipca br

   • AgaJ pisze:

    Magdaleno w Kościele Seminaryjnym w Kielcach nadal odbywają się Msze Św. Trydenckie.W najbliższym miesiącu będą one 4 i 20 sierpnia o godz 18 za zgodą biskupa oczywiście. Informacje o kolejnych terminach będą na stronie SEMINARIUM.

    • Magdalena pisze:

     Dziękuję Ago❤️ akurat jestem w Kielcach w domu rodzinnym. Niestety kończy mi się urlop i za 2dni wyjeżdżam. Ale wierzę, mocno wierzę, że zawsze znajdę Kościół gdzie choć raz na jakiś czas w miarę możliwości będę uczestniczyć we Mszy świętej Trydenckiej. Nie wiem jednak na jak długo? Daj Boże, oby jak najdłużej. Pamiętam słowa ks. Pawła Murzińskiego, że ktoś kto bardzo, bardzo pragnie zawsze znajdzie miejsce i oby nie były to katakumby. Jeszcze nie teraz… 😭

  • Polka pisze:

   Modlitwa jest potrzebna, myślę że możemy złagodzić karę jaka nas czeka ale jej nie unikniemy
   Jezus Chrystus nie jest ogłoszony przez władze państwowe Królem Polski a dekalog nie jest prawem !!!
   W Polsce po II wojnie światowej dokonano 40 milionów aborcji
   Warszawa to tak jak przed II wojną światową kloaka
   Musimy spojrzeć uczciwie.
   Nie mamy rządu narodowego a wrogi nasze społeczeństwo jest jak stado owiec nie mające człowieka na czele – módlmy sie o niego w Licheniu i przepraszajmy za grzechy NARODU !!!!

 2. m-gosia pisze:

  Boże, zmiłuj się nad nami,

  pobłogosław, udziel łaski,

  Niechaj znowu oglądamy,

  Twe Oblicze pełne blasku.

  Niechaj sławią Cię narody,

  Niechaj sławią Cię narody wszystkie.

  Niech świat cały pozna wreszcie,

  Ciebie Panie, Twoje drogi,

  Niechaj przyjmą Twe zbawienie,

  Wszyscy ludzie i narody.

  Niechaj sławią…

  Niechaj radość zapanuje,

  Pośród ludów całej ziemi,

  Bo Ty, Panie Sprawiedliwy,

  Rządzisz i kierujesz nimi.

  Niechaj sławią…

  Ziemia plony już wydała,

  Bóg nam dał błogosławieństwo,

  Niech rozbrzmiewa Jego chwała,

  W każdym czasie, w każdym miejscu.

  Niechaj sławią…[1]

 3. Ania G. pisze:

  Jeju!!!! Będzie się działo 😲 ciekawe czy będzie transmisja?

 4. Marta 3 pisze:

  Wow!!! Nie mogę tam być. Będę modlic się w łączności…

 5. Goga pisze:

  Dziękuję Ci Boże za ks.Dominika Chmielewskiego.

 6. Kasia pisze:

  Jadę z mężem i dziećmi na to wydarzenie. Udało się jeszcze pokoj w domu pielgrzyma zarezerwować. Akurat bedziemy wracać z poludnia Polski z wakacji. Przeczytalam wczoraj na stronie WOWIT i od razu myśl, musimy tam być. To ogromna łaska. Dziekuję za tą informację całym sercem. Chwała Panu!

 7. Bogusia pisze:

  „Noc walki o blogoslawienstwo dla Polski: Z ciemnosci do swiatla Prawdy”.

  Dla Polski(!)…a czy dla Polakow tez(?)…Bog,rozeslal niektorych do Jego pracy po calym swiecie! Polska to rowniez Polacy…bywa,ze czesto wiecej czynia poza granicami Ojczyzny, bo Stworca postawil ich na Swojej „Roli”!
  Prosimy… my,rozsiani po swiecie…chcemy sie laczyc w modlitwie i prosic o blogoslawienstwo!
  Prosze rowniez o modlitwe za nas!

  Dziekuje i blogoslawie Ksiedzu Dominikowi z Wojownikami Maryi…!!!
  Szczesc Boze!

 8. babula pisze:

  Piękne świadectwo Krzysztofa

  • beatkaa pisze:

   Litania do św. Krzysztofa
   Kyrie, elejson,
   Chryste, elejson,
   Kyrie, elejson,
   Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas,
   Ojcze z nieba, Boże, ~ zmiłuj się nad nami,
   Synu Odkupicielu świata, Boże,
   Duchu Święty, Boże,
   Święta Trójco, jedyny Boże,
   Święta Maryjo, ~ módl się za nami,
   Święty Krzysztofie, podświadomie szukający Boga,
   Święty Krzysztofie, pragnący służyć Najsilniejszemu Władcy,
   Święty Krzysztofie, pracujący dla dobra bliźnich,
   Święty Krzysztofie, mężnie walczący z żywiołem,
   Święty Krzysztofie, przez Dzieciątko Jezus nawiedzony,
   Święty Krzysztofie, dźwigający Tego, który ciężar grzechów świata nosił,
   Święty Krzysztofie, cudem zakwitnięcia suchej laski odznaczony,
   Święty Krzysztofie, apostołem przez Dzieciątko Jezus mianowany,
   Święty Krzysztofie, któryś tysiączne serca pogan przeistaczał,
   Święty Krzysztofie, Zwycięzco pokus,
   Święty Krzysztofie, bohaterski Męczenniku,
   Święty Krzysztofie, Patronie pielgrzymów,
   Święty Krzysztofie, Patronie podróżujących,
   Święty Krzysztofie, Patronie kierowców,
   Święty Krzysztofie, Patronie lotników i marynarzy,
   Święty Krzysztofie, Patronie kolejarzy,
   Święty Krzysztofie, Opiekunie możny,
   Święty Krzysztofie, łaską wysłuchań przez Boga nagrodzony,
   Bądź nam miłościw, przepuść nam, Panie,
   Bądź nam miłościw, wysłuchaj nas, Panie,
   Bądź nam miłościw, ~ wybaw nas, Panie,
   Od grzechu każdego, ~ wybaw nas, Panie,
   Od katastrof lotniczych i innych, za wstawiennictwem św. Krzysztofa,
   Od złych przygód w podróży,
   Od śmierci nagłej, zachowaj nas, Panie,
   Od burz i powodzi,
   Od wojen i wszelkich waśni,
   My grzeszni Ciebie prosimy, ~ wysłuchaj nas, Panie,
   Abyś nam grzechy nasze odpuścić raczył,
   Abyś wstawiennictwo św. Krzysztofa za nami przyjąć raczył,
   Abyśmy św. Krzysztofa ufnie na patrona swego obrali,
   Abyśmy ufni w Jego opiekę ostrożności nie lekceważyli,
   Abyśmy wzorem św. Krzysztofa uczynnymi i miłosiernymi byli,
   Abyśmy o zbawieniu wiecznym pamiętali,
   Abyśmy szczęśliwą śmiercią życie zakończyli,
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie,
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie,
   Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
   K: Módl się za nami święty Krzysztofie.
   W: Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
   Módlmy się:
   Wszechmogący Boże, Stwórco świata i ludzi, błagamy Cię przez zasługi św. Krzysztofa o serca czułe dla bliźnich, pozbawione egoizmu i samolubstwa. Niech wzór św. Krzysztofa, który tak wiernie spełniał Twoje przykazania, rozbudzi w nas miłość bliźniego, posiadającą moc szlachetnego regulowania wszystkich spraw na ziemi. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
   https://www.niedziela.pl/artykul/747/Litania-do-sw-Krzysztofa

  • Longin pisze:

   Rzeczywiście piękne i autentyczne świadectwo wnikające do serca, które pokazuje jak żyć codziennie i bezwarunkowo w OBECNOŚCI BOŻEJ.
   Dzięki Babulo za jego zamieszczenie 🙂

 9. beatkaa pisze:

  Objawienie Maryi w 1910r – Marianna Andryszczyk (oraz Józefa i Rozalia)
  Obecnie obok miejsca objawienia znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Osuchowej
   
  ORĘDZIE MATKI BOŻEJ OSUCHOWSKIEJ
  •   Jam jest Służebnica Pańska, Matka Boża Częstochowska.
  • Miejsce, na którym klęczysz, przed wiekami zostało przez Boga przeznaczone i dla Mnie wybrane. Ja sobie to miejsce ulubiłam i przybyłam do was z Częstochowy.
  •   Jezus, mój Syn ukochany, jest srodze zagniewany na cały świat, wymierzona jest kara dla ludzkości. Miecz sprawiedliwości dosięgnie grzeszący świat, bo miara Bożej sprawiedliwości już się przebrała. Kara Boża dosięgnie ludzkość. Ludzie z głodu lizać
  będą kamienie, a ludzkie trupy porozrzucane będą, jak snopy w żniwa,
  (W jednej z wizji Matka Boża błagała Jezusa słowami: „Synu mój, daruj im jeszcze tym razem, przepuść tę karę „)
  • Cały świat sponiewierał  prawa Boże i  poprzekręcano kościelne ustawy.
  Pycha tak dalece owładnęła ludzkością, że chwałę, jaka należy się Bogu, ludzie przywłaszczają sobie, a wszelka umiejętność i wynalazki nowoczesnej techniki są przyznawane ludziom.
  • Pobożność jest rzadko spotykaną cnotą, a ci, którzy ją praktykują, są wyśmiewani i wyszydzani.
  • Czyńcie pokutę i nawróćcie się szczerze do Stwórcy i Pana, bo inaczej zginiecie.
  • Trwajcie silnie przy świętej wierze katolickiej, bo tylko ona jest święta i prawdziwa,
  • Codziennie pozdrawiajcie Mnie świętym Różańcem, który jest Mi bardzo miłą modlitwą.
  •Jeżeli czci należnej nie będziecie Mi oddawać, biada wam! Kara Boża was dosięgnie, a bez mej opie­ki zginiecie.
  Wszyscy, którzy na to miejsce przyjdą i będą polecać się mojej opiece, nie zgina,.
  Wy, którzy na to miejsce przychodzicie, znajdziecie łaskę u mojego Syna. Przychodźcie tu licznie.
  Wielkich łask Bożych doznawać będzie każdy, ktokolwiek tu przybędzie z wiarą i miłością, i pozdrowi Mnie modlitwą różańcowa.
  •   Miejsce to od wieków jest wybrane na chwalę moją i Syna mojego.
  Tu stanie nie tylko świątynia, tu będzie również stolica Króla Polski.
  Oczy całego świata będą zwrócone na to miejsce, gdyż jak ogonek w jabłku pośrodku się znajduje, tak to miejsce na kuli ziemskiej. Tu będzie Sąd Boski – Dolina Jozafata.
    •Z miłości ku wam, dzieci moje, dam wam źródło wody”, a ktokolwiek z wiarą napije się jej lub dotknie
  – chociaż rąk, nóg lub oczu nie ma – otrzyma zaraz
  nowe członki i wszelkie choroby znikną bez śladu.
  Nawet zmarły skropiony tą wodą, z woli mojego Syna powróci do życia.
  A każdy, kto będzie prosił o laski, odbierać je będzie w obfitości.
  (Po jednej z wizji Marianna Andryszczyk złożyła następujące świadectwo: „Widziałam źródło cudowne, z któ­rego płynęła czysta woda, Przy nim stała Matka Boża, a wokół źródła mnóstwo przeróżnych kalek i chorych.
   Matka Boża wzięła w rękę wody z tego źródła i pokropiła nią złożonych niemocą  i kaleki. Boże, co za widok!
  Wszyscy wstali zdrowi i weseli, pełni szczęścia i wdzięcz­ności. Tym, co rąk i nóg nie mieli, odrosły im momental­nie. Ci, co byli złożeni paraliżem, odrzucili kule, aby cho­dzić o własnej sile. Innym, ranami i wrzodami okrytym, pod działaniem tej cudownej wody zagoiły się te bolesne rany, i tak wszyscy zostali uzdrowieni. Ci zaś, których diabeł trzymał w swej władzy, a nawet ci, którzy byli opętani, zostali w jednej chwili uwolnieni. Grzesznicy bili się w piersi a wszyscy razem chwalili Boga, że tak wielkie rzeczy uczynił przez Maryję.”)
  •Błogosławię ten strumień wody, który w pobliżu przepływa.
  Pragnę, aby lniane płótno słano pod moje stopy, a Ja będę je błogosławiła.
  Płótno i woda mają moc leczniczą, aby wszyscy, którzy będą ich używać, otrzymali pomoc dla duszy i ciała.
  Na całej kuli ziemskiej nie ma i nie będzie takiego miejsca jak to, na którym klęczycie. Bóg Ojciec od wieków upodobał sobie to miejsce dla chwały mojej i swojego Syna Jednorodzonego.
  Ja jestem z wami i po wszystkie wieki tu pozostanę.
  Oczekuję was z utęsknieniem, dzieci moje.
   
  Orędzie to było przekazywane przez Mariannę Andryszczyk (ur. 1877- zm. 1935)
  w Nowej Osuchowej od 1910 roku.
  Spisał je na podstawie relacji naocznych świadków
  ks. Edmund Szuba (ur. 1913 – zm. 1959)
   
  © 2010 Zgromadzenie Redemptorystów
  Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Osuchowej,
  ul. Kościelna 66, Nowa Osuchowa, 07-308 Poręba n/Bugiem,
  tel.: 29-645-92-07, e-mail: sankt.osuchowa@cssr.pl
  http://parafianowaosuchowa.pl/sanktuarium.html

 10. Maria pisze:

  Coś takiego przysłano mi i myślę, że to fałszywa prorokini. Czy tak? https://www.youtube.com….

 11. Witek pisze:

  Święty Alfons z Liguori

  Wszyscy wybrani niebios, z wyjątkiem dzieci, zostali zbawieni przez modlitwę.
  Wszyscy potępieni są straceni, ponieważ się nie modlili. Gdyby się modlili, nie zgubiliby się. To jest i zawsze będzie ich największa rozpacz w piekle: móc z taką łatwością ocalić siebie prosząc Boga o Jego łaski i nie mogąc już teraz, biedni nieszczęśliwi.

  „Dusza, która się modli, jest już zbawiona” – stwierdziła św. Teresa z Avila i chciałaby stanąć na wysokiej górze, aby wołać do wszystkich: „Módlcie się! Módl się! Módl się! ”

  Aby dostać się do Ojca, musimy przejść przez Jezusa. Następnie, aby dostać się do Jezusa,
  musimy przejść przez Jego Matkę, Dziewicę Maryję!
  To jest droga do nieba par excellence!

  I ZAWSZE tak będzie!

  Odmawianiu różańca codziennie zapewnia, że jesteśmy na właściwej drodze. Różaniec na kolanach jest najbardziej kompletną modlitwą. Jak mówi Colette, kiedy odmawiamy Różaniec na kolanach, łaski przychodzą szybciej! Modlitwa na kolanach jest gestem pokory, a pokora jest przeciwieństwem dumy. Duma jest tym, co traci dusze. Duma jest domeną diabła, a diabeł brzydzi się pokorą.
  Wielka pobożność i pokora w modlitwie są tego owoce! Pomaga ratować dusze i jest najpotężniejszym narzędziem przeciwko demonowi! W modlitwie, jeśli mamy o co prosić zgodnie z wolą Ojca zyskujemy prosząc św. Annę.
  Rozmawiamy ze św. Anną, samą Matką Dziewicy Maryi, i kierujemy do niej naszą prośbę. Następnie, aby skierować naszą prośbę do Boga Ojca, odmawiamy Różaniec lub więcej Różańców. Św. Anna ma w Niebie pozycję wybraną za wstawiennictwo, które nam oferuje. Musisz mieć kilka nabożeństw do świętych w Niebie, nie tylko Maryi Dziewicy, która już ma pełne ręce pracy.
  Św. Anna jest tą w Niebie, która przychodzi zaraz po Maryi. Po Trójcy Świętej i Maryi Dziewicy Św. Anna zajmuje 5 ′ miejsce w Niebie! Wszystkie skarby Nieba są w jej rękach.
  Po Maryi to najpotężniejsza Święta w niebie. Chce dla nas pracować , abyśmy mogli o niej myśleć nie tylko 26 lipca w jej urodziny, ale każdego dnia w roku! Poza okresem nowenny zostaje niesłusznie zapomniana. Zbyt wielu świętych w Niebie jest bezrobotnych, bo nikt ich nie przywołuje…
  Ponieważ jest o wiele mniej poszukiwana niż jej córka Maryja, głupotą byłoby obejść się bez wstawiennictwa tak potężnego Świętego, który wstawia się za nami u jej Wnuka Jezusa!

  Ikona Maryi Bramy Niebios oraz Najświętsze Serce Jezusa i Maryi
  https://www.facebook.com/photo/?fbid=893888257863718&set=a.893891701196707&__cft__%5B0%5D=AZWuW37EODsGAmNRRbc-Y69GDWOHLT5tavLCpdAsaB9_7SvC6lF9zXgI7pmLdf0EvfTG6OwNv9Eo-V21eWkpCQ_m8O10aXTr9Kkx-da8mRCS_w&__tn__=EH-R

  Święta Anna
  https://www.facebook.com/photo/?fbid=893892664529944&set=a.893891701196707&__cft__%5B0%5D=AZWi6JO1BvFkWUwVPwZTw98s8q1wddHqcD7s9tfGzTQcveoGmvxjMaJoRSm0oVTjC5NtuxkP2kSzJ6ZjeYHfaqPTiB-h9G6WBBnOeCAD4FIY3w&__tn__=EH-R

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=893893257863218&set=a.893891701196707&__cft__%5B0%5D=AZVI2ROQLDpf7WYzEWX7p9Q-yO6t8_myUpUXneOjCrg29sJ4TLNoNI3W4efz1_TUaLa-nOJXVHsZ9idCscJ7Oj2gxgs-lXj23xLU2jNX27vBTw&__tn__=EH-R

  Krzyk Maryi
  To Maryja wołała do swojej Matki (św. Anny);
  „Mamo, chodź mi pomóż. Tracimy dzieci. »Przyszła pomóc swojej córce Marii w ratowaniu dusz pod koniec pewnego czasu, który będzie bardzo trudny do przejścia. Św. Anna przypomina nam, co zrobić, aby iść do nieba. „Przykazania Boże są twoim Paszportem do Nieba” . Przypomina nam również o znaczeniu sakramentów w Kościele Jej Wnuka Jezusa, zwłaszcza PRZEBACZENIA (spowiedzi) i EUCHARYSTII przyjmowanej w stanie łaski. „Pozostań w stanie łaski! ”

  https://barwyszkla.pl/bazylika-sw-anny-sainte-anne-de-beaupre-quebec-kanadzie/

 12. Longin pisze:

  W orędziu z dnia 28 VII 1987 przekazanym Alicji Lenczewskiej, Pan Jezus wypowiedział takie słowa:
  „(…) Obecnie tylko droga dziecięcego oddania uchronić może wielu ludzi od agresji szatana, który rozszerza swe panowanie nad światem.
  Dlatego teraz tą drogę ukazałem ludziom.
  Dawniej bardziej potrzebne były długotrwałe ćwiczenia ascetyczne.
  Teraz nie ma na to ani czasu, ani warunków ze strony świata. Trzeba rzucić się w moje ramiona – a Ja powoli będę przemieniał, chronił i prowadził.
  Nie ma czasu na własne, o wiele wolniejsze wysiłki i ćwiczenia…”

  Ostatnia inicjatywa modlitewna nocy walki o błogosławieństwo dla Polski ks. Dominika jest w pewnym stopniu odpowiedzią na te słowa, jeśli bowiem nie zwiążemy się „sznurem miłości” z Panem – zostaniemy wyrwani i rozproszeni.

 13. Maggie pisze:

  Niże o Świętej Annie i cudzie ocalenia skazanych na śmierć w odmętach morskich:
  Dobra Święta Anna, której Jezus nie odmawia, a Maryja wspiera. Pamiętajmy o mocy Jej wstawiennictwa.
  Z życzeniami błogosławieństwa Bożego, Opieki i jak najliczniejszych Łask dedykuję (również w tym roku) tą zajmującą i prawdziwą historię: wszystkim Annom tj jutrzejszym solenizantkom,

 14. Maggie pisze:

  POTRZEBNA POMOC DLA KS. DARIUSZA OKO.
  Fragment listu Ordo Iuris:
  od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności. Taka kara grozi ks. prof. Dariuszowi Oko oraz dziewięćdziesięcioletniemu niemieckiemu profesorowi teologii ks. prof. Johannesowi Stöhrowi za naukowy artykuł na temat powiązanego homoseksualnymi praktykami przestępczego lobby w Kościele katolickim. Chociaż tekst był opatrzony szczegółową bibliografią, przywoływał jednoznaczne wypowiedzi papieża Franciszka oraz Benedykta XVI, a do tego został opublikowany w piśmie naukowym „Thelogisches”, to jego treść nie spodobała się niemieckiemu kapłanowi Wolfgangowi Rothe, który zażądał reakcji niemieckich organów ścigania.

  Ks. Rothe nie jest zresztą postacią anonimową, od lat publicznie błogosławi pary jednopłciowe i aktywnie promuje ruch polityczny LGBT. Bez trudu można odnaleźć prasowe wzmianki o tym, że został odwołany ze stanowiska wicerektora austriackiego seminarium, po tym jak do mediów trafiło zdjęcie, na którym całował się z jednym z kleryków, a na komputerach w seminarium znaleziono 40 tysięcy zdjęć pornograficznych, przedstawiających między innymi wykorzystywanie seksualne dzieci.

  Po donosie ks. Rothe, sąd w Kolonii błyskawicznie wydał wyrok nakazowy, zgodnie z którym ks. prof. Dariusz Oko ma zapłacić 4 800 Euro grzywny lub odbyć 120 dni aresztu. Podobna kara ma spotkać sędziwego ks. prof. Johannesa Stöhra. Obaj skazani nie przyjęli wyroku i z naszą pomocą złożyli odwołanie. Z pełną świadomością, że podejmując walkę o wolność słowa i sumienia narażają się na karę zdecydowanie wyższą.

  Gdy tylko ks. prof. Oko zadzwonił do mnie z informacją o grożącym mu postępowaniu, natychmiast zwróciliśmy się do zaprzyjaźnionych i sprawdzonych prawników z Frankfurtu, którzy zgodzili się podjąć obrony naukowców przed niemieckimi sądami, a jeśli będzie taka konieczność także przed Trybunałem Konstytucyjnym w Karlsruhe, a nawet Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Tym bardziej, że wstrząsający proces teologów będzie miał znaczenie precedensowe i może wpłynąć na wolność słowa, sumienia i nauki w całej Unii Europejskiej.

 15. beatkaa pisze:

  W sprawie potrzebnej pomocy dla ks. Dariusza Oko: Święta Anno Módl się za nami. Wszyscy Święci módlcie się za nami +++

 16. Teresa pisze:

  Witam!
  Chciałam poinformować że jest jeszcze ponad 20 miejsc w autokarze z Warszawy do Lichenia na Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski 6/7 sierpnia 2021. Autokar odjeżdża spod kościoła św. Trójcy na Powiślu ul. Solec 61 o 15.00, Powrót z Lichenia po koronce o godzinie 15 następnego dnia. Po nocy a przed odjazdem uczestnicy biorą udział w drodze krzyżowej, procesji i Koronce do Miłosierdzia Bożego. W powrotnej drodze łączymy się w modlitwach z Domami Charbela. Powrót ok. 18-19. Koszt pielgrzymki to koszt autokaru podzielony na liczbę uczestników. Zapisy Teresa tel. 607 303 773

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s