Szkaplerzna Nowenna Oddania Maryi „9 x TAK” – dzień 4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Szkaplerzna Nowenna Oddania Maryi „9 x TAK” – dzień 4

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Witek pisze:

   Strzeż się „wariantu Delta” i „wariantu Beta”, ale nadal szczep się – to ich narracja…
   Za każdą nadchodzącą śmierć spowodowaną szczepionkami przeciwko Covid-19, ponosi winę nowy warianty korony lub niezaszczepieni.

   Strzeż się „wariantu Delta” i „wariantu Beta”, ale nadal szczep się – to ich narracja…

   Covid-19 został stworzony w laboratorium przy użyciu „wzmocnionej funkcji działania”.

   Podczas projektowania chińskiego wirusa, te same firmy, korporacje i instytucje stworzyły szczepionki dla tego wirusa, wirusa, który często mutuje w nowe, bardziej zjadliwe szczepy, przeciwko którym szczepionki są bezużyteczne. Następnie CDC i WHO chcą, abyśmy obwiniali nowe warianty za wszystkie zgony spowodowane przez szczepionki Covid, które powodują zakrzepy krwi i ofiary śmiertelne na całym świecie.

   To jedna wielka operacja psychologiczna, kontrolowana przez media i wdrażana przez Billa Gatesa, Fauci, polityków, lekarzy, naukowców…

   Gdy „wariant delta” przetacza się przez Indie, duża część Europy, a teraz podobno Stany Zjednoczone, przygotowują się na kolejne taktyki zastraszania, aby sprzedawać te niebezpieczne szczepionki. W Państwie żydowskim obywatele doświadczają przymusowej blokady po „ekspozycji” na Delta wariant i „Delta Plus”, o których mówi się, że są BARDZIEJ zaraźliwe niż Covid-19.

   Nadchodzi tsunami?

   W Indiach szczepionki przeciw Covid powodują 50 000 nowych infekcji dziennie. Za falę infekcji i zgonów obwinia się „nowe warianty”. Wszystkie środki masowego przekazu zostały poinformowane, aby przekazywały tę samą narrację i scenariusze. Zawsze są to „wiadomości z ostatniej chwili” i „wariant Covida jest teraz wykrywany w… (tutaj należy wpisać dowolne przeludnione miasto lub naród i śmiertelną cyfrę)”.

   Istnieją nawet zmutowane formy wariantu Delta, mutacje mutacji…

   Każdy „instytut” z „nauką” w nazwie, deklaruje tę samą narrację w tym samym czasie w każdym miejscu na ziemi.

   Delta wariant pojawił się do tej pory w 9 krajach i jeśli uda im się sprawić, że świat będzie powtarzał w kółko „Delta wariant”, to mogą przekonać wszystkie zaszczepione osoby, aby ponownie się zaszczepiły.

   Tu pojawia się ironia. Tylko cztery procent Hindusów jest w pełni zaszczepionych. To dlatego, że ich media mówią, iż ​​szczepionki powodują masowe obrażenia i śmierć na całym świecie.

   Ludzie odkrywają źródło fałszu.

   Cała ta narracja „Delta wariant” ma ukryć zgony i obrażenia spowodowane przez szczepionki.

   Jednak może to być tylko przykrywka do czegoś większego:

   • Witek pisze:

    A może szczepionki kowidowe to tylko przykrywka…?
    Pod przykrywką bezpieczeństwa i wygody pojawia się kolejny mechanizm, który ostatecznie doprowadzi do narodowego/globalnego identyfikatora cyfrowego.

    Na pierwszy rzut oka wygląda to dobrze, nowocześnie, przyszłościowo, ale jest to tylko kolejny krok w kierunku totalitarnego, cyfrowego gułagu. Dzięki „pandemii” dokonują przyspieszenia wdrażania technologii cyfrowych.

    „Pandemia COVID-19” nadała impet rzeczom cyfrowym i zdalnym

    W opiece zdrowotnej, „pandemia” doprowadziła do większej cyfryzacji w kontaktach z pacjentami, jak np. teleporady, które mogą być dobrym lub złym narzędziem.

    W zakresie regulacji pojazdów silnikowych, „pandemia” przyspieszyła stopniowe przejście do zdalnej obsługi klientów.

    „Ewolucja mobilnych praw jazdy i uznanie możliwości dokonywania transakcji bez wymiany fizycznego dokumentu z pewnością pasuje do tego trendu” – powiedział Ian Grossman, wiceprezes usług członkowskich i spraw publicznych Amerykańskiego Stowarzyszenia Administratorów Pojazdów Samochodowych (AAMVA).

    Arizona wprowadziła aplikację mobilnego prawa jazdy (mDL) w marcu 2021 roku. Eric Jorgensen, dyrektor Departamentu Transportu w Arizonie, kieruje powstającą w swoim stanie inicjatywą mDL.

    „Właściwie nienawidzę terminu „mDL”, ponieważ nie rozpoznaje on mocy tego, co tutaj robimy” – powiedział. Arizona nazywa swoją aplikację AZ Mobile ID. „Cała koncepcja polega na tym, że zapewniamy sposób na zdalne uwierzytelnianie osoby, aby zapewnić zaufaną tożsamość cyfrową, która dziś nie istnieje. Gdy to zapewnimy, otworzymy drzwi do ulepszonych usług rządowych. Ponadto rząd może odgrywać kluczową rolę w ułatwianiu handlu, zapewnianiu lepszych doświadczeń obywateli i zapewnianiu bezpieczeństwa obywatela” – pisze activistpost.com

    Technologie są znakomite, każdy je lubi, skracają czas wykonywanej pracy. Jednak nigdy nie mogą być użyte przeciwko ludzkości.

    Obecny trend jest taki, że poszczególne państwa wdrażają elementy chińskiego systemu. To tam międzynarodowe korporacje, których właścicielem jest żydowska finansjera, przetestowały elektroniczną tożsamość człowieka.

    Dzisiaj, są gotowi do wdrożenia jej na cały świat. W USA już poszczególne stany wykonują ten plan.

    Trafi on do Polski i do każdego państwa świata.

    Być może ta cała akcja szczepień kowidowych jest przykrywką pod coś większego.

    My tu walczymy, aby nie było przymusu szczepień, a oni po cichu wdrażają ustawy w samorządach, w miastach i już wdrażają technologię identyfikacji cyfrowej.

    Być może te kowidowe szczepionki są przynętą, aby nas zająć walką w tej materii. Natomiast odpuszczamy coś równie niebezpiecznego, albo jeszcze gorszego od przymusu szczepień kowidowych.

    Kiedy wdrożą w twoim rejonie zamieszkania elektroniczną tożsamość, pozbawią cię papierowych dokumentów, pozbawią cię papierowej waluty, to osiągnęli cel zniewolenia ciebie.

    Teraz w dowolnej chwili, mogą zamknąć ci dostęp do twojej elektronicznej tożsamości, tak jak robi to facebook.

    Na początku dostaniesz ostrzeżenie, później wyłączenie konta na dzień, tydzień, miesiąc…

    Za co wtedy będziesz żył, jak będziesz opłacał rachunki, podatki, skoro nie masz dostępu do swojego konta?

    Przyjdzie komornik i zlicytuje cię, ponieważ nie płacisz podatków, rat kredytowych…

    Trafisz na ulicę.

    Dlaczego?

    Bo wprowadzili tożsamość elektroniczną…

    Bo twoje poglądy były sprzeczne z poglądami płynącymi z głównych mediów…

    Albo się dostosujesz, albo skończysz na ulicy, pod mostem….

    • Wojciech pisze:

     Nie siej bracie defetyzmu, więcej wiary!

    • Sylwek pisze:

     Wojciechu, Witek tylko prawde przekazuje całkowicie się zgadzam – bo tak to właśnie widzę. No ale można liczyć ze to ostatnia prosta czy coś tam takiego

    • Alutka pisze:

     Dobrze pisze , wszystko ku temu zmierza, Pisma muszą się wypelnić.

    • Joanna Wozniak pisze:

     Dziękuję za podzielenie się przemyśleniami. Szczepienia to sprawa indywidualna, myślę że każdy powinien przemyśleć i przemodlić tą decyzję. Z całą rodziną odmawialiśmy nowennę pompejańska w intencji wskazanej w sercu, o prawdę, życie w prawdzie i prowadzenie drogą prawdy. Wierzę, mam wewnętrzne przekonanie, że mam sie nie szczepić, pragnę pełnić wolę Boga, jemu oddałam moje życie bo tylko Bóg wie co jest dla nas dobre.

  • Maggie pisze:

   Szczepionka WIECZYSTA:
   ALE Trzecia dawka: na kolanach i do ust.

 2. duszyczka pisze:

  Ktoś kiedyś gdzieś napisał fajne zdanie

  Nie boję się Delty, bo mój Bóg to Alfa i Omega ❤💙❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s