Zaproszenie na Szkaplerzną Nowennę Oddania Maryi „9 x TAK”

Zapraszamy Was na Szkaplerzną Nowennę Oddania zatytułowaną 9 x TAK. Codziennie przez 9 dni będziemy rozważać z Wami kolejne TAK Maryi.
16 lipca w uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel ponowimy wspólnie oddanie się Maryi

Królowo Szkaplerza Świętego! Czułym okiem patrzysz na mnie i okrywasz mnie płaszczem Swej macierzyńskiej troski. Swoją obecnością umocnij mnie w mojej słabości, pomnażaj we mnie wiarę, nadzieję i miłość. Prowadź mnie do Twojego Syna Jezusa, który żyje i króluje na wieki wieków. Amen

Kliknij: https://dumanie.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Zaproszenie na Szkaplerzną Nowennę Oddania Maryi „9 x TAK”

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. AnnaSawa pisze:

  Arcybiskup Viganò napomina papieża Franciszka. Chodzi o list do o. Martina SJ

  „Doszło do sytuacji w której sugeruje się, że jeśli Bergoglio mógł zmienić doktrynę dotyczącą kary śmierci, co jest rzeczą niesłychaną i absolutnie niemożliwą, to z całą pewnością może też w imię miłosierdzia orzec, że sodomia jest rzeczą godziwą, co nie miałoby nic wspólnego z katolicyzmem i byłoby sprzeczne z Boskim Objawieniem” – pisze abp Carlo Maria Viganò udzielając papieżowi napomnienia z powodu poparcia udzielonego o. Jamesowi Martinowi SJ. Martin jest obecnie jedną z najważniejszych postaci pracujących wewnątrz Kościoła nad zmianą katolickiej etyki seksualnej i wprowadzeniem „błogosławieństw” związków jednopłciowych.

  Przypomnijmy: o. James Martin wysłał do Franciszka zdjęcia przedstawiające jego bratanka, który przystępując do sakramentu Bierzmowania prezentował… skarpetki z podobizną papieża. Franciszek w odręcznej, napisanej po hiszpańsku odpowiedzi zapewnił, że podarunek bardzo go rozbawił, a przy okazji zapewnił Martina o poparciu dla podejmowanych przez niego działań. O sprawie tej poinformował amerykański jezuita, jak i oficjalny serwis watykański Vatican News. „Chciałbym podziękować Ci za Twój duszpasterski zapał i zdolność do tego, by być blisko ludzi – z bliskością, jaką miał Jezus, a która odzwierciedla bliskość Boga” – pisał Ojciec święty, dodając, że gdy myśli o jego pracy, dostrzega naśladowanie „stylu Boga”. „Jesteś księdzem dla wszystkich, tak jak Bóg jest ojcem dla wszystkich – napisał Ojciec Święty – Modlę się, byś dalej szedł tą drogą, będąc blisko, współczując, mając wielką delikatność”. Zapewnił także o modlitwie za „trzódkę” o. Martina. Równocześnie: amerykański jezuita od dawna otwarcie opowiada się za uznaniem przez Kościół związków homoseksualnych, życzyłby sobie nawet opracowania ceremonii ich błogosławieństwa. Jego poparcie oczywiście zaskarbiły sobie także „parady homoseksualnej dumy”, jak i przeprowadzona w Polsce prowokacja polegająca na zmianie aureoli Matki Bożej Częstochowskiej na tęczową…

  W tym kontekście arcybiskup Carlo Maria Viganò opublikował kolejne oświadczenie, prezentujące „surowe napomnienie” pod adresem Franciszka i braci w biskupstwie, przypominając o źródle ich władzy i odpowiedzialności, jaką ponoszą przed Bogiem. Napomnienie to stawia w szerszej perspektywie, przypominając, że częścią ludzkiej natury jest walka, lecz w dawnych epokach chrześcijanie mogli liczyć na wsparcie społeczeństwa doczesnego i Kościoła.

  „Wrogowie duszy – pisze były nuncjusz apostolski – są zawsze ci sami, takie same są też i sidła, które na nas zastawiają. Świat z jego pokusami; ciało, zepsute przez grzech pierworodny i skłonne do zła; oraz diabeł, odwieczny wróg naszego zbawienia, który używa naszego ciała po to, by nas oblegać. Dwóch wrogów zewnętrznych i jeden wewnętrzny, zawsze gotowych do tego, by wprowadzić nas w chwilę rozproszenia, słabości. Ci duchowi wrogowie towarzyszą nam od dzieciństwa aż po starość, przez wszystkie pokolenia i epoki. Sojusznikami, na których liczyć możemy w walce ze światem, ciałem i diabłem są: łaska Boża, częste przyjmowanie sakramentów, praktykowanie cnót, modlitwa, pokuta, rozważanie rzeczy ostatecznych, Męki Pana Jezusa Chrystusa, życie w Jego obecności. W tej buntowniczej, zdechrystianizowanej epoce, w które społeczeństwo nie wspiera nas w dążeniu do naszego ostatecznego celu, lecz czyni wszystko, bo nas od niego odciągnąć, władza świecka zmusza nas do podążania za światem, zaspokajania pragnień ciała, służby wrogowi rodzaju ludzkiego. To władza zdeprawowana i deprawująca, która zawiodła w wypełnianiu własnego obowiązku polegającego na rządzeniu i panowaniu nad społeczeństwem po to, by prowadzić jednostki do zbawienia wiecznego. Przeciwnie, przeczy ona zbawieniu wiecznemu, odrzuca Boskiego Twórcę, a cześć oddaje Jego przeciwnikowi”….

  https://pch24.pl/arcybiskup-vigano-napomina-papieza-franciszka-chodzi-o-list-do-o-martina-sj/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=post&utm_term=bpgnp&fbclid=IwAR0iyzRa6d32MnB1gEvdyee9114pagwr1xgz2yQ1eeWkRd8mIDMSiToPvsc

 3. Klara pisze:

  Mądre i pozytywne słowa ks. Marka dotyczące obecnej sytuacji i co trzeba robić!!

  Ks. Marek Bąk – Z Chojny spływają wielkie dary

 4. Joanna pisze:

  dopiero nie tak całkiem dawno, nie wiele czasu minęło jak mogło nie być tej strony i wspólnoty w modlitwie. A tu chyba co niektórzy zapomnieli o tym, i jakaś „drażliwość” z nich wychodzi, a to że komentarz za późno zamieszczony, a to jakaś podejrzliwość i posądzanie o złe intencje w komentarzu innego itp. Ogólnie za dużo zbędnych słów, za mało milczenia które jest złotem….
  Naprawdę dużo cierpliwości ma Pani Ewa i inni co do zatwierdzania komentarzy….. A ci co komentują chyba nie doceniają tego, że w ogóle mają tutaj taką możliwość.
  Może warto przemyśleć teraz przez ten czas wakacji w ogóle zamieszczanie co niektórych komentarzy i własną „drażliwość” i dać trochę choć odpocząć od zatwierdzania administratorom.
  A bardziej przemyśleć swoje komentarze i ich treść, czy wnosi coś dobrego tutaj na stronie czy jest z pożytkiem i miłością dla bliźniego. Czy tylko walką kto ma rację i czyje na wierzchu…..
  Ta strona jest katolicka, mamy być wspólnotą i modlitewną, ma być jedność a nie podziały, kłótnie.
  Siła jest w trwaniu RAZEM, modlitwie jednych za drugich, w złączeniu a nie podziałach,oddzielaniu.
  Rodzino wowit-owa

 5. Alutka pisze:

  Z komentarzy na wp.
  Myślenie nie boli
  Ciekawy tekst, wyjaśnia dlaczego mamy pandemie i dlaczego jest nagonka na szczepienia.
  Jacques Attali był doradcą Françoisa Mitterranda (byłego prezydenta Francji) i napisał poniższe słowa w ww. książce w 1981 roku, gdy miał 38 lat.
  A teraz cytat z jego książki:
  „W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczniemy od starca, bo kiedy ma ponad 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic nie wnoszą do społeczeństwa, bo będzie ich coraz więcej, a zwłaszcza w końcu głupich. Eutanazja skierowaF na do tych grup. We wszystkich przypadkach eutanazja musi być podstawowym narzędziem naszych przyszłych społeczeństw. Oczywiście nie będziemy mogli rozstrzelać ludzi ani
  zorganizować obozów. Pozbędziemy się ich, każąc im wierzyć, że to dla ich własnego dobra. Zbyt duża populacja, w większości niepotrzebna, jest ekonomicznie zbyt kosztowna. Ze społecznego punktu widzenia o wiele lepiej jest zatrzymać się nagle, niż stopniowo się pogarszać. (…) Znajdziemy coś, co spowoduje to; pandemia, która wymierzona w niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub wirus, który dotknie starszych lub słabszych, to nie ma znaczenia, słabi i bojaźliwi ulegną. Głupi uwierzy w to i poprosi o leczenie. Zadbaliśmy o zaplanowanie zabiegu, który będzie rozwiązaniem. Selekcja idiotów będzie zatem dokonywała się sama: pójdą sami do rzeźni”.

  • wobroniewiary pisze:

   Nagonka na szczepienia czy raczej „zagonka do szczepień”???

   • Maggie pisze:

    😉Chyba należy rozumieć, że nastąpiło przejęzyczenie (albo powinno być „do”, zamiast „na”).
    🤔Myślę, że @xcvb to przeczyta .. i teraz zrozumie pewne niezręczne sformułowanie myśli, które wywołało mą reakcję (a widząc ww fakty: nie odszedł, bo 😉 kiedy na WOWIT ciut „zahuczy”, to człek myśli i się uczy).

    Nie czytałam tego „tekstu źródłowego”, ale jeszcze na długo przed plandemią, podobne sprawy znałam z autopsji, gdy czasem wychodziły jak „spodnie spod fartuszka”. Dodam tu, że seniorzy w „wieku złotej jesieni”, bali się szpitalnego … leczenia, obawiając się, że nie wrócą do domu.
    W miarę jak lat dobywa, zaczynam też doświadczać „uprzejmości”, przed którą chroniłam tych, co przede mną się urodzili. W krajach gdzie dopuszczalna aborcja i eutanazja lub jej „przepisanie” zrównano z „lekiem .. na receptę” … nie ma wędzidła na „legalność rozzuchwaloną” – i oficjalnie jest cacy.
    🤔No ale licznik wszystkim bije i każdy (bez 😂wyjątku, z majątkiem lub bez majątku) AŻ do samej śmierci żyje (i ani 😉 chwili dłużej) na Ziemi.

   • eska pisze:

    https://m.pch24.pl/wynalazca-technologii-mrna-znika-z-wikipedii-po-wyrazeniu-watpliwosci-wobec-szczepionek-przeciw-covid-19/

    Wynalazca technologii mRNA przestrzega przed konsekwencjami powodowanymi przez białko spike ze szczepionek Phizera i Moderny, a tymczasem kardynał Nycz wzywa kapłanów do zachecania do szczepień:

    https://m.pch24.pl/apel-metropolity-warszawskiego-w-sprawie-covid-19-kard-nycz-wzywa-kaplanow-do-zachecania-do-szczepien/

   • Alutka pisze:

    Pewnie ten komentujacyv miał na myśli naganianie do szczepień , jak bydło .😏

  • babula pisze:

   Dziękuję Alutko za ten tekst. Każdy ma wolną wolę i prawo by ratować się według własnego rozeznania w sposób dla siebie najlepszy. I obojętnie jak to nazwiemy, czy , że to „Selekcja idiotów, która będzie dokonywała się sama” czy też, że szczepimy się w trosce o swoje zdrowie i bezpieczeństwo osób z którymi się kontaktujemy w końcu z jakiegoś powodu umrzemy. Bo Ziemia jest tylko na chwilę naszym domem. Trzeba sprzeciwiać się złu ale ono jest tak straszne bo my staliśmy się straszni: w naszej obojętności, letniości, odrętwieniu.. zagonieni, umęczeni, straciliśmy gorące serca.
   I tylko w Bogu jest nadzieja. Musimy Prosić, wciąż Prosić by nas uzdrowił Miłością, byśmy się stali z powrotem dziećmi Bożymi bo sami z siebie nie mamy tej mocy. Dlatego jedynym ratunkiem jest modlitwa, sakramenty, Eucharystia.
   Dlatego Ewo, Kazimierzu – Dziękuję za tę stronę a przede wszystkim za możliwość modlitwy we wspólnocie. Łączmy się w nieustannym błaganiu a Pan Bóg nas wysłucha. Nie jesteśmy bezsilni! Nasz Ojciec jest Bogiem Wszechmocnym i wciąż nasłuchuje wołania swoich dzieci.

 6. wobroniewiary pisze:

  Prośba od Czytelnika Darka:

  Proszę o modlitwę za moją synową Olę i dzieciątko nienarodzone . Ola jest w 7 miesiącu ciąży i właśnie wylądowała w szpitalu. O zdrowie dla mamy i dziecka, pokój serca dla młodej rodziny. Proszę o światło Ducha Świętego dla lekarzy i za inne kobiety w ciąży, aby mogły w terminie urodzić swoje dzieci. Bóg zapłać!

 7. m-gosia pisze:

  Za wszystkie kobiety w błogosławionym stanie †††
  Ja również proszę o wsparcie modlitewne w intencji mojej córki, która jest w ósmym miesiącu ciąży bliźniaczej(ma już dwójkę dzieci) o szczęśliwe rozwiązanie, jak również o zdrowie dla jej rodziny.

 8. AG pisze:

  Natrafiłam na objawienia Michała Sybiraka zwracam się z prośbą do Adminów tej strony – jesteście zorientowabi – czy ufać? Z góry Dzięki niech Pan Bóg wam wynagrodzi.

  • wobroniewiary pisze:

   Ja nie czytam i nie polecam

  • Sylwek pisze:

   Masz swoj rozum to sobie rozeznaj. Co za ciebie ma ktos to robic, mozna jeszcze przemodlic i ponoc jest wtedy poznanie lecz nie zawsze trafne – ponoc

  • Marta pisze:

   Do AG
   Może zamiast orędzi posłuchać mądrych duchownych np. o Pelanowski – „Wakacyjne rozważania – Od Ducha do ucha” 50 odcinków
   O.Pelanowski mówi w I-szym odcinku np.”Te dni są w naszym życiu najpiękniejsze, w których Bóg nam się objawia”:

 9. Małgorzata pisze:

  Pod Twoją obronę…

 10. mzz pisze:

  prosze o modlitwę za moja babcię która dzisiaj zmarła.

 11. m-gosia pisze:

  †††

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s