Ks. Dominik Chmielewski: Eliasz – Ogień Boży i atak Jezebel

👉ELIASZ – depresja, złamanie przekleństwa i odzyskanie Namaszczenia 👈

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski: Eliasz – Ogień Boży i atak Jezebel

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Joanna Wozniak pisze:

  Czy ktoś ma dostęp do wolnych terminów na intencje mszalne. Ktoś tu kiedyś zamieszczał wolne terminy, jeśli macie taką możliwość udostepniacie proszę, syn ma niedługo zabieg w szpitalu i chciałam zamówić mszę świętą, a u nas odległe terminy

 3. Sylwek pisze:

  Dziękuję za ten wpis i słowo Ks. Dominika.
  Widzę w tym kapłanie odwagę w głoszeniu prawdy Bożej, ale widzę też wielkie zmęczenie, kłopoty ze zdrowiem? Módlmy się za kapłanów, na pewno dostaniemy ale warto!!

  • Ola pisze:

   Modlę się za mojego księdza proboszcza ,rowniez o czystość myśli ,serca ,pragnień dla niego i ostro dostaje po du…psychicznie jestem dręczona ,a jakie pokusy mam straszne ,nagle zaczęły mną miotać zmysły ,pokusy przeciwko czystości i chęć podobania się właśnie temu ks… To jest straszne co się ze mną dzieje ,błagam Boga o litość ,aby te pokusy wziął ode mnie . Od 2 miesięcy jeżdżę z koleżanką 3x w tygodniu o 2 w nocy do naszego wiejskiego kościoła i modlimy się 1,5 h leżąc krzyżem ,również za naszego kapłana i za całą naszą parafię . Zły się mści niestety

 4. Bożena pisze:

  Czy ktoś może doradzić jak modlić się o złamanie przekleństwa. Syn pewnej kobiety został przeklęty przez matkę, jego życie to pasmo nieszczęść. Życzę dobrej nocy z Bogiem i Maryją.

  • Katarzyna pisze:

   Modlitwy za wstawiennictwem Świętej Aleksandriny da Costy, Świętej Gemmy Galgani i Świętej Weroniki Giuliani. Święta Weronika ma dopiero zostać odkryta, przez wiernych oraz Kościół, jako Święta Czasów Ostatecznych. Tytan w Świętości.

   Wizyta u Egzorcysty.

   Wykłady Pana Grzegorza Bacika.

   Spowiedź święta generalna a potem częsta spowiedź święta, codzienny różaniec, sakramentalia, noszenie Cudownego Medalika i Krzyża Świętego Benedykta, woda święcona w domu i użyciu, oleje, ołtarzyk, lektura Pisma Świętego. Żywa wiara, która wyrasta ze znajomości Jezusa i Maryi. Warto o nich czytać. Dużo. Poprzez takie ,,studia” można się do Nich zbliżyć. Pomaga też czytanie hagiografii, o świętości Świętych, którzy stoczyli walki duchowe z szatanem.

  • Bożena pisze:

   Ten problem jest bardzo poważny i jestem pewna,że ten człowiek musi skorzystać z pomocy egzorcysty. Złamanie mocy takiego przekleństwa nie jest proste, dlatego konieczna jest pomoc doświadczonego kapłana. Przekleństwo rzucone przez rodziców na dziecko ma niestety ogromną moc. Jeszcze mogę polecić „Modlitwę uwolnienia wg pięciu kluczy” opracowaną przez Neala Lozano, może być choć częściowo pomocna.

 5. Kasia pisze:

  Mój mąż był na tym spotkaniu i widzę jakąś przemianę w nim od soboty…. Chwała Panu!

 6. wobroniewiary pisze:

  💞 Dziś Dzień Ojca – Akt codziennego oddania się Bogu Ojcu 💞

  Ojcze Przedwieczny, Tatusiu najlepszy, oddaję Ci dziś moją wolną wolę przez Niepokalaną. Czyń ze mną co chcesz i kiedy chcesz. Chcę być doskonałym narzędziem w Twoim ręku. Używaj mnie jak chcesz, kiedy chcesz i do czego tylko chcesz. Zgadzam się na wszystko, co z Twojej ręki pochodzi. Ty Sam, [posługując się] moim ciałem i moją duszą oraz moją wolną wolą, realizuj plan, który przed wiekami założyłeś. Ufam Ci bezgranicznie, jak tylko dusza ufać Ci może. Niepokalana Dziewico, pomóż mi w tym. Amen

 7. AnnaP pisze:

  Szczęść Boże, bardzo roszę o modlitwę za moją przyjaciółkę i za jej rodzinę ponieważ dziś straciła Maleństwo które nosiła pod swoim sercem przez 5 miesięcy, niech Najświętsza Mateńka ma ich w swojej opiece i utuli w bólu który teraz przeżywają. Bóg zapłać

 8. kris pisze:

  Życie chrześcijanina
  ” Całe nasze życie ma być świadectwem dawnym Chrystusowi.” Warto przypomnieć słowa zapisane przez Św. Grzegorza z Nyssy w traktacie ” O doskonałości chrześcijańskiej”
  Grzegorz z Nyssy, cs. Swiatitiel Grigorij, jepiskop Nisskij (ur. ok. 335 w Cezarei, Kapadocja, zm. 10 stycznia między 394 – 395) – biskup Nyssy, przez niektórych utożsamianej z dzisiejszym Nevşehir k. dawnej Cezarei kapadockiej. Jeden z ojców Kościoła, święty Kościołów: katolickiego, anglikańskiego, ormiańskiego, koptyjskiego, syryjskiego i prawosławnego.(źródło : Wikipedia).

  Według Św. Grzegorza trzy rzeczy określają i znamionują życie chrześcijanina, a więc działanie, słowo, myślenie. Wśród nich pierwsze miejsce zajmuje myślenie. Na drugim miejscu jest słowo, które odsłania i wyraża myśl zaistniałą i ukształtowaną w duszy. Po myśleniu i mówieniu następuje działanie wprowadzające w czyn powstały w umyśle zamiar. Kiedy zatem pod wpływem różnych okoliczności działamy, myślimy albo mówimy, trzeba aby każde nasze słowo, czyn i myśl były zgodne z tym wszystkim, co oznacza imię Chrystus, abyśmy nic takiego nie myśleli, mówili albo czynili, co mogłoby nas oddalić od tak bardzo wzniosłego wzoru. Kto więc otrzymał zaszczytne imię wyznawcy Chrystusa, powinien pilnie badać wszystkie myśli, słowa, czyny i osądzać, czy zmierzają one do Chrystusa, czy też oddalają się od Niego. Cokolwiek wykonuje się, wypowiada lub zamyśla pod wpływem namiętności, z pewnością nie godzi się z Chrystusem. Raczej nosi znamię rysy przeciwnika, który pogrąża perły ducha w błocie namiętności, aby przyćmić i usunąć blask kosztownego kamienia. (Źródło: Św. Grzegorz, Traktat o doskonałości Chrześcijańskiej)

  Jak wygląda współczesna praktyka – wystarczy poczytać niektóre posty na portalach katolickich, szczególnie tych chrześcijan związanych z nowym ładem a może nową ładą – był kiedyś taki samochód. (często prawidłowa odmiana sprawia mi kłopoty, niestety nie jestem humanistą).

 9. AnnaSawa pisze:

  Ogień, prawdziwy ogień Boży.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s