Kościół to miejsce, gdzie najważniejszy jest Pan Bóg – stop promowaniu szczepionek w Kościele!

Zdecydowanie się sprzeciwiamy promowaniu szczepionek w Kościele przez Księży Biskupów i Kapłanów. Kościół jest miejscem, gdzie najważniejszy jest Pan Bóg. Wierni idąc do Kościoła szukają Boga, a nie informacji o szczepionkach

Adresaci petycji: EPISKOPAT POLSKI I WSZYSCY KAPŁANI

Piszemy ten list z największą troską o nasze zdrowie, życie ziemskie ale przede wszystkim o zbawienie nas Polaków. Bardzo zaniepokoił nas wiernych dokument wydany przez dykasterię ds. Promowania Integralnego Rozwoju Ludzkiego pod tytułem: „Zestaw ratunkowy dla przywódców kościelnych”.

W dokumencie tym komisja watykańska zachęca do promowania szczepionek i wyraźnie wskazuje, by przywódcy kościelni angażowali się we wspieranie tego działania.

Zdecydowanie się sprzeciwiamy promowaniu szczepionek w Kościele przez Księży Biskupów i Kapłanów. Kościół jest miejscem, gdzie najważniejszy jest Pan Bóg. Wierni idąc do Kościoła szukają Boga, a nie informacji o szczepionkach.

Jesteśmy poddawani eksperymentowi medycznemu, szczepionki nie są szczepionkami tylko preparatami medycznymi – jak wykazują liczne opinie i badania naukowe, dostępne w mediach niezależnych. Nikt nie ponosi odpowiedzialności za ich negatywne skutki, gdyż zostały warunkowo dopuszczone do ich stosowania na okres jednego roku. Nie posiadają żadnych sprawdzonych badań o ich bezpieczeństwie. Natomiast wielu ludzi w Polsce i na świecie umiera po tzw. szczepionkach  lub zaczyna poważnie chorować. Wielu ponownie zapada na chorobę covid – 19 po przyjęciu tzw. szczepionki. Nieprawdą więc jest, że skutki uboczne szczepionek są „ekstremalną rzadkością” jak twierdzi dykasteria watykańska. Nieprawdą jest, że „szczepionki są bezpieczne, a skutki uboczne zwykle niewielkie i tymczasowe, takie jak ból ramienia i łagodna gorączka”. Wielu naukowców i lekarzy z całego świata alarmuje, by zatrzymać globalny proces szczepienia ludzi, preparatami, które spowodują śmierć milionów ludzi lub przynajmniej poważne choroby. Jak wynika z badań stanie się to w ciągu kilku lat.  Nikt oficjalnie nie mówi na ten temat w mediach głównych, przeważa w nich zdecydowana propaganda szczepionkowa.

Apelujemy do Księży Biskupów, aby nasz Kościół był Kościołem Bożym, w którym wiernych prowadzi się do Boga przez Niepokalane Serce Maryi, a nie miejscem uświadamiania wartości szczepionek. My jako wierni potrzebujemy Kapłanów, którzy przede wszystkim będą troszczyć się o zbawienie dusz, a nie o nasze zdrowie fizyczne.

Prosimy o nawoływanie do pokuty i modlitwy oraz wspieranie i błogosławienie  inicjatyw duchowych organizowanych przez Polaków, by miały pieczęć Kościoła i tym samym ochronę Boga Wszechmogącego, aby uprosić ratunek dla naszej Ojczyzny oraz nawrócenie wszystkich Rodaków.

[Imię i nazwisko]

podpisz petycję:
https://citizengo.org/pl/signit/202264/view

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Kościół to miejsce, gdzie najważniejszy jest Pan Bóg – stop promowaniu szczepionek w Kościele!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Paweł pisze:

  Podpisane!
  [12 lat temu, w orędziu „Holy Love” z dnia 13 IV 2009, przeczytałem w jego przedostatnim zdaniu: „I will strengthen you in every trial and provide for your every need.” – CZYLI: „Umocnię Was w każdej (Waszej) próbie i zaspokoję wszystkie Wasze potrzeby.” – https://www.holylove.org/message/6164/ – – – Minęło już 12 lat i to mi się cały czas sprawdza, choć w miarę swoich możności nie usiłuję nigdy – nieroztropnie polegając niejako ‚na siłę’ na tym orędziu – „wystawiać Pana Boga na próbę”, do czego to przecież szatan kusił Pana Jezusa na pustyni (Mt 4, 5-7 oraz Łk 4, 9-12). Ale pomimo to, gdy np. w sposób nieracjonalny zaczęto mi utrudniać dostęp do recept lekarskich w przychodni, okazało się, że przyjmowane przeze mnie od kilkunastu lat tabletki są mi już niepotrzebne; gdy mój tata co jakiś czas miewa fatalnie „zły humor” i utrudnia domownikom „bieżące zaopatrzenie”, które to od niego w dużej mierze zależy, to i tak za każdym razem naszą przezorną umiejętnością i dyplomatycznym „sprytem” daje się zawsze go „wykiwać”/ominąć „humorzastego”; gdy zaś już od roku 2004 nie mam w ogóle żadnego swojego lekarza „pierwszego kontaktu”, odkąd mianowicie zmarła w 2003 r. moja poprzednia pani doktor, to ani razu – w takich sezonowych „błahostkach” jak np. przeziębienia – nie był mi potrzebny lekarz (a za życia owej pani doktor to ona była mi w takich razach potrzebna ZAWSZE…). Dzisiaj trzeba chyba uważać tak ogólnie zwłaszcza na to, by nie „przedobrzyć” w niczym przez „nadgorliwość”, gdyż wiele rzeczy – inaczej niż to było kiedyś – teraz już nieraz nie jest za bardzo godnych zaufania, zwłaszcza „ślepego” zaufania, np. medycy i ich „nowatorskie” medykamenty, albo „pierwsi z brzegu” spowiednicy czy bliżej nieznajomi kościelni „nauczyciele”, lub też w ogóle: świeckie przepisy prawne wyprodukowane bezmyślnie/bezrefleksyjnie w „legislacyjnej biegunce”, a wreszcie nawet i nacechowane nieoficjalnością (lub wyjściem poza ścisłe kompetencje, jakie się posiada z tytułu urzędu i wykształcenia) wypowiedzi papieża czy innych przedstawicieli Kościoła…].

 3. Paweł pisze:

  O, przepraszam. To jest tylko krótki „duplikat” tego poprzedniego komentarza, bo myślałem, że „przepadł”…

  • Paweł pisze:

   A tym razem „przepadł” z kolei ów duplikat, więc ten komentarz chyba też nie ma do czego się już odnosić… 😀 Jeszcze raz przepraszam za to małe zamieszanie.

   • Krystyna pisze:

    Piękna inicjatywa, ja też podpisałam i podałam dalej. Dziękuję 🙏

    • Maggie pisze:

     Też podpisałam.
     Dziś wiadomość: Prowincje kanadyjskie (jako pierwsze Alberta i Ontario) zawieszają faszerowanie AstraZenecą z uwagi na większą ilość przypadków skrzepów (w pierwszej i drugiej turze) – przyznają się, że 1 osoba na 60 tys a nie jak twierdzili 1 na 100 tys. (przypominam sobie jak rzucali milionami zaaplikowanych doz w stosunku do przypadków skrzepów … które wg nich na palcach można było policzyć) dostaje tą „bardzo rzadką” przypadłość.

 4. Perełka pisze:

  Dzięki Bogu za ten odważny głos, żeby dotarł do jak największej liczby osób,żeby ludzie przejżeli na oczy .Sama jestem mamą córki,która wkrótce skończy 16 lat i boję się co będzie we wrześniu, segregacja dzieci na zaszczepionych i nie. Księża powinni odważnie głosić moc Eucharystii, sakramentów ,u nas nie ma wody święconej, ale są płyny do dezynfekcji, aż czuć w ustach po przyjęciu Najświętszego Sakramentu ,jak świeccy mogą mieć wiarę po takim zachowaniu, przykre to wszystko i przygnębiające.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s