Zapraszamy na sierpniową pielgrzymkę do Medjugorie

Pielgrzymka do Medjugorje + Dubrovnik
18.08-26.08.2021

W dniu 16 kwietnia, we wspomnienie świętej Marii Bernadetty Soubirous mam radość poinformować Was, że w dniach 18-26 sierpnia odbędzie się pielgrzymka do Medjugorie, podczas której zawitamy do chorwackiego Lourdes – do Vepric

Odwiedzimy Surmanci, Tihaljinę,, Mostar i Dubrownik (program przewiduje nie tylko spacer po Stradum – najbardziej znanej ulicy miasta, lecz również rejs statkiem po Adriatyku)

Termin: 18.08-26.08.2021

Koszt: 650 zł + 200 euro

DZIEŃ 1:
Trasa I:Biała Podl. 4.30, Międzyrzec Podl.5.00, Siedlce 6:00, Zakręt 7:00, Warszawa 7:30 Dw. Zach, Mszczonów 8:00, Piotrków Tryb. 10:00, Częstochowa 11:30.

Trasa II: Chełm 4:00, Lublin 5:30, Puławy 6:30, Zwoleń 7:00, Radom 8:00, Piotrków Tryb. 10:00, Częstochowa 11:30  Przejazd tranzytowy przez Słowację, Węgry, Chorwację na terytorium Bośni i Hercegowiny, gdzie znajduje się miejsce objawień Matki Bożej w MEDJUGORIE
2 DZIEŃ:
Śniadanie, zwiedzanie miejsc związanych z objawieniami Matki Bożej

Obiadokolacja, uczestnictwo w modlitwie różańcowej Mszy św.,  modlitwie o uzdrowienie duszy i ciała w parafialnym kościele św. Jakuba w Medjugorie
DZIEŃ 3-6:  śniadanie – każdego dnia udział w bloku nabożeństw wieczornych, Adoracji Najświętszego Sakramentu. Droga  Krzyżowa na GÓRZE KRIŻEVAC;
Modlitwy na GÓRZE OBJAWIEŃ – PODBRDO,
Spotkanie w OAZIE CENACOLO–WIECZERNIKU z młodzieżą ze Wspólnoty Cenacolo, którzy opowiadają jak poprzez wiarę i pracę uwolnili się z różnego typu uzależnień i nałogów.

Spotkanie ze Wspólnotą Błogosławieństw poświęcone zawierzeniu swojego życia Matce Bożej.
Spotkanie w zamku z Patrickiem i Nancy byłymi kanadyjskimi multimilionerami. W miarę możliwości spotkania z osobami widzącymi Matkę Bożą; ewentualnie z zakonnikami  pracującymi w Sanktuarium Królowej Pokoju.
Wyjazd nad Wodospady znajdujące się w pobliżu Medjugorie.  Wyjazd do  TIHALINY – udział we Mszy św.
Wyjazd do SURMANCI, gdzie znajduje się ikona Jezusa Miłosiernego.
Wyjazd do zabytkowego MOSTARU– miasta znajdującego się na liście UNESCO, gdzie główną atrakcją a jest Stary Most – kamienny most przewieszony nad rzeką Neretwą wpisany na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO. Zakup regionalnych  pamiątek. 
DZIEŃ 7: Śniadanie.  Przejazd do urokliwego , zabytkowego,znajdującego się również na liście   św UNESCO miasta DUBROWNIK – Stare Miasto w Dubrowniku to najpiękniejsze miasto Chorwacji i jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Spacer po Stradum – najbardziej znanej ulicy miasta, gdzie znajdują się  liczne atrakcje turystyczne i zabytki, oraz piękne kościoły i katedry. Rejs statkiem po Adriatyku (panorama Dubrownika). Msza św w Dubrowniku lub powrót do Medjugorie na blok nabożeństw wieczornych.
8 DZIEŃ: Śniadanie. Wyjazd w drogę powrotną. Suchy prowiant na drogę.
9 DZIEŃ – 26.08.2021 ŚWIĘTO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ –MSZA ŚW NA JASNEJ GÓRZE
Udział we Mszy św. dziękczynnej za dar pielgrzymowania.

Więcej szczegółów na maila lub: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Zapraszamy na sierpniową pielgrzymkę do Medjugorie

  1. Stefan pisze:

    Witam, czy mógłbym prosić o informację szczegółowe na temat pielgrzymki? Nie działa mi zapisany plik. Czy koszt jest za osobę? Chcemy się wybrać z rodziną (4 osoby) czy jest taka możliwość?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s