Saverio Gaeta: Ostrzeżenie obnaży ludzką duszę!

Wielu mistyków zapowiadało wydarzenie zwane Ostrzeżeniem lub Małym Sądem. Saverio Gaeta, włoski watykanista, w swojej najnowszej książce „Dusze ofiarne” przyjrzał się proroctwom, które przekazały ludzkości tzw. Dusze ofiarne. Co z nich wyczytał? Czy koniec czasów jest już bliski?

Między 18 czerwca 1961 roku a 13 listopada 1965 roku w San Sebastián de Garabandal, miasteczku na północy Hiszpanii, cztery dziewczynki – dwunastoletnie Conchita González, Mari Cruz González i Jacinta González (niespokrewnione ze sobą) oraz jedenastoletnia Mari Loli Mazón – wyjawiły, że miały liczne objawienia Matki Bożej.

Te objawienia maryjne, zresztą podobnie jak wiele innych, nie zostały oficjalnie uznane przez Kościół katolicki, lecz przesłania rozpowszechnione przez widzące nie zostały potępione przez ówczesnego biskupa diecezjalnego, Eugenia Beitię Aldazabę, „ani pod kątem doktryny, ani pod kątem duchowych porad udzielanych wiernym, ponieważ zawierały wezwania do modlitwy i do poświęceń, do kultu Eucharystii oraz do tradycyjnego nabożeństwa do Matki Bożej, a także do bojaźni względem Boga, obrażanego naszymi grzechami”.

Możesz umrzeć na jego widok

Jednym z najbardziej interesujących aspektów tych orędzi, oprócz zwyczajowych wezwań do modlitwy i nawrócenia, było ogłoszenie serii wydarzeń, które miał zesłać Bóg, aby przekonać ludzi do powrotu do Niego i porzucenia grzechu. Najpierw, jak to Dziewica Maryja wyjawiła Conchicie w objawieniu z 1 stycznia 1965 roku, nastąpi ostrzeżenie. Tak opisała to widząca kilka miesięcy później w liście:

Wzbudzi grozę, zarówno w dobrych, jak i w złych. Dobrym posłuży, aby jeszcze bardziej zbliżyć ich do Boga. Złym, aby ich przestrzec, że nadchodzi kres czasów. I że są to ostatnie ostrzeżenia. Jest tego bardzo dużo, nie da się opowiedzieć w liście. Nikt już nie może temu zapobiec. To pewne.

W późniejszym czasie Conchita dodała kilka szczegółów:

Będzie to widoczne na całym świecie, dla wszystkich, w jakimkolwiek miejscu by się znajdowali. To będzie jak wyjawienie naszych grzechów. Poczujemy to wszyscy w tej samej chwili, lecz każdy na inny sposób, gdyż będzie to zależało od sumienia każdego człowieka, a grzechy osobiste ludzi są różne. Będzie to bardzo osobiste przeżycie, dlatego każdy zareaguje na nie inaczej. Zasadniczą kwestią będzie dostrzeżenie własnych grzechów i ich konsekwencji. Zobaczą je i doświadczą ich zarówno wierzący, jak i niewierzący, ludzie wszystkich wyznań. Będzie to jak oczyszczenie i przygotowanie w oczekiwaniu na cud [ten wydarzy się kiedy indziej – przyp. autora], aby móc otrzymać wystarczającą łaskę do zmiany własnego życia i nakierowania go na Boga; jak katastrofa, która zmusza nas do zastanowienia się nad śmiercią, w tym sensie, że będziemy woleli umrzeć niż doświadczyć tego ostrzeżenia. Nie wiem, czy jacyś ludzie umrą. Na pewno mogliby umrzeć z wrażenia na ten widok.

 Świat stanie w miejscu

 W 1968 roku widząca dostarczyła kolejnych detali:

Jest to coś nadprzyrodzonego, coś niedającego się wyjaśnić naukowo. Będzie widoczne i doświadczalne wewnętrznie. Będzie to oczyszczenie sumienia ludzkości. Nie doświadczymy fizycznego bólu, lecz ujrzymy nasze sumienie, całe zło, jakiego dokonaliśmy, oraz dobro, którego nie czynimy. Nawet ci, którzy nie znają Chrystusa, uwierzą, że jest to ostrzeżenie zesłane przez Boga. Dlatego właśnie sądzę, że jest niemożliwe, aby świat był do tego stopnia zatwardziały, żeby się nie zmienił.

Kilka szczegółów dopowiedziała Mari Loli w dwóch wywiadach – z 1965 i 1978 roku:

Najważniejszą rzeczą jest to, że cały świat i każdy z nas otrzyma znak – łaskę lub karę – który będziemy mogli nazwać ostrzeżeniem. W chwili tej wszyscy poczują się, jakby byli sami: w jakimkolwiek miejscu będą się znajdowali, będą się czuli sami ze swoim sumieniem, będą sami przed Bogiem. Ujrzą oni swoje grzechy oraz ich skutki i wszyscy poczują to w tej samej chwili. Nie doświadczymy fizycznego bólu, tylko emocjonalnego szoku, jakby ataku serca. Zjawisko to nie wywoła szkód na ciele, ale napełni nas przerażeniem, ponieważ w tym momencie ujrzymy nasze dusze i zło, za jakie jesteśmy odpowiedzialni. Będzie tak, jakbyśmy przeżywali konanie, ale nie umrzemy z powodu tego ostrzeżenia, może z kilkoma wyjątkami – z powodu strachu i szoku. Choć potrwa to tylko chwilę, będzie przerażające. Nikt nie będzie wątpił, że pochodzi to od Boga i że nie ma ludzkiego pochodzenia.

Widząca wyjaśnia dalej:

Jak każdy mam grzechy, za które żałuję, a ponieważ ostrzeżenie mi je pokaże, więc się go boję. Wszyscy ludzie tego doświadczą, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują, swojego stanu i wiedzy o Bogu. Będzie to osobiste, wewnętrzne doświadczenie. Odniesiemy wrażenie, że świat znieruchomiał. Niemniej jednak nikt nie będzie sobie zdawał z tego sprawy, gdyż wszyscy pogrążą się we własnym doświadczeniu. Będzie to uczucie wewnętrznej męki i bólu za obrazę Boga. Bóg pomoże nam jasno ujrzeć w naszym wnętrzu całe zło, którego byliśmy przyczyną i wszystkie nasze złe uczynki. Pomoże nam poczuć ten wewnętrzny ból, gdyż często – kiedy robimy coś złego – ograniczamy się do proszenia Go o przebaczenie tylko słowami, lecz to ostrzeżenie pomoże nam poczuć ból tak głęboki, że poczujemy go również na ciele.

Zobacz więcej w najnowszej książce Saverio Gaety „Dusze ofiarne. Historie dusz, które ratują świat”.  Wydawnictwo Esprit

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

101 odpowiedzi na „Saverio Gaeta: Ostrzeżenie obnaży ludzką duszę!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Anna pisze:

   Maryjo, weź w opiekę moje dzieci, dorosłe wprawdzie ale takie zagubione. Amen.
   Ps.Dziękuję za świadectwo, bardzo wzruszyłam się historią Twoją i Twojego Syna.

 2. wobroniewiary pisze:

  ….A jak upokarza się Jezus w tym Najśw. Sakramencie! Nie przybiera nawet postaci ludzkiej, tylko upokarza się pod niepozorną postacią chleba. I ty bądź zawsze pokornym wobec Jezusa w Najśw. Sakramencie; zwłaszcza podczas św. Przemienienia klękaj zawsze i czcij Jezusa w najgłębszej pokorze: „O Jezu, dla Ciebie żyję; o Jezu, dla Ciebie umieram; o Jezu, Twoim jestem w życiu i po śmierci!”
  Ks. Henryk Stieglitz

 3. Rybka pisze:

  Bardzo Was proszę o modlitwę. Całą rodziną mamy covida i musimy to jakoś przetrwać. Najbardziej mi przykro z tego powodu, że na święto Miłosierdzia Bożego zostałam uziemiona 😢. Ale bądź wola Twoja, Boże we wszystkim.

 4. RENATA 75 pisze:

  Szczęść Boże. Proszę o pomoc. Czy osteopatia niesie za sobą jakieś zagrożenie duchowe? Albo jestem przewrażliwiona,albo intuicja podpowiada,że to coś niewłaściwego. Szukam ratunku na uciążliwe migreny…

  • Krzysiek pisze:

   Jesli to specajlista osteopata możesz śmiało iść do niego, Osteopatia opiera się na wiedzy anatomicznej i fizjologicznej, a także na znajomości biomechaniki układu kostno-mięśniowego

  • Monika pisze:

   Renato, myślę tak jak Krzysztof, że to jest w porządku i nie szkodzi nam duchowo w żaden sposób. Sama doznałam poprawy mojego stanu ruchowego, najpierw przy ostrogach piętowych. Odpowiedni ucisk powięzi, głównie mniej więcej w połowie łydki, z tyłu (co było dość bolesne ale do wytrzymania) sprawił, że po około 2 latach zupełnego niechodzenia z powodu bólu nie do zniesienia, po jednym zabiegu stanęłam na nogi praktycznie bez bólu, gdzie inne zabiegi typu laser, ultradźwięki czy zwykłe masowanie różnymi masażerami nie pomagały. Ból nie pozwalał chodzić i w momencie stawania na nogi miało się wrażenie, że za chwilę nogi się połamią. Nawet leżenie czy siedzenie nie pozbawiało mnie bólu, bo był prawie nieustanny. Zaś 3 zabiegi na cały organizm po ok. 20 do 30 min., sprawiły, że byłam jak nowa, jak chodzi o usprawnienie ruchowe całego organizmu, jakby ktoś odblokował wszystkie napięte jak łuk ścięgna, mięśnie. Ruchomość stawów znacznie się poprawiła. Dlatego wykonywanie każdego najmniejszego ruchu na co dzień jest tak bardzo ważne, bo potem, w przypadku jego braku lub niedoboru codziennego ruchu wszystko staje się napięte do granic możliwości i tylko silny ucisk powięzi odblokowuje te napięte tkanki, odblokowują się przykurcze, zwłaszcza gdy ktoś zaczął nieprawidłowo używać narządy ruchu, np. nieprawidłowo zaczął stawiać stopy lub ma inne zaburzenia ruchu. Wykonując ruch nieprawidłowo, w jakiś zaburzony sposób, spowodowany występującym bólem, to potem wszytko zaczyna pracować nieprawidłowo i ogarnia to coraz większe partie ciała i całe układy mięśniowo-ruchowe, i to może iść jak lawina, choć początkowo może zacząć się niewinnie i banalnie, to potem może dotyczyć coraz większych partii ciała, np. zaczyna się od pięty a kończy na bólu i napięciu szyi. A zaczyna się to dziać z powodu pojawienia się bólu, na skutek wystąpienia jakiegoś stanu zapalnego, obejmującego najpierw małą partię ciała i wtedy zaczynamy niewłaściwie używać tych poszczególnych kolejnych układów mięśniowo-kostno-stawowych, co skutkuje przykurczami, które same nie znikną. Fizjoterapeuta wie w jakiej chorobie, gdzie te przykurcze powstają i umie się z nimi rozprawić. Takie uciski tkanek i odpowiednich miejsc, przyczepów mięśni mają za zadanie wyeliminować te przykurcze, rozluźnić mięśnie, nawet wyeliminować zaburzenia czynnościowe narządów trzewnych, a także powstające zespoły uciskowe naczyń i nerwów.
   Reperowanie poszczególnych narządów ruchu wykonuje terapeuta po studiach, magister fizjoterapii, dlatego jest to bezpieczne. Jedyna groźba – bo i tak bywa – że ktoś po prostu nie wytrzymuje bólu w momencie ucisku, bo jest on piekący, palący i ucieka z gabinetu, i już nie wraca. Mój fizjoterapeuta mówił, że czasem i tak bywa, i u niego się to zdarzało. Jednak gdy ktoś z bólem boryka się latami czy miesiącami, to myślę że da radę zacisnąć zęby i wytrzymać te kilka czy kilkanaście sekund mocniejszego ucisku (nacisku na powięź), na te bolące napięte ścięgna, które po takim uwolnieniu pracują niemal jak w czasach młodości, przykurcze odblokowują się i bywa, że nawet po jednym zabiegu. Za taki jeden zabieg płaciłam rok temu tylko 50 zł, prywatnie u pracownika sanatorium, w jego domu, bo po codziennej pracy w sanatorium przyjmował prywatnie w swoim gabinecie. Nie powiem, że to nie boli, bo z bólu pot płynął mi ciurkiem po całym ciele i zęby trzeba też było w coś wbić, by to wytrzymać ale przecież różne osoby mają różny próg bólu. Jednak to tylko niedługa chwila a potem jest ulga na długo i powrót do normalności ruchowej. Nie można potem tego zaprzepaścić, gdy uzyskamy już tę ruchomość na długo i bez bólu. Trzeba więc zacząć się ruszać. Tym bardziej, że wszelki ruch – jak mówią lekarze – daje nam nawet więcej, jeśli chodzi o odporność organizmu, niż najlepsze diety podnoszące tę odporność. Lekarze w związku z Covidem i siedzeniem w domach zaczęli to przypominać i uświadamiać, że ruch jest w przypadku nabierania czy uzyskiwania odporności ważniejszy i skuteczniejszy niż właściwy sposób odżywiania, niż idealna, najdoskonalsza dieta.

   Po około pól roku powtórzyłam w innej przychodni rehabilitacji, u dobrego fizjoterapeuty, mniej więcej te same zabiegi, widząc jak bardzo są pomocne w usprawnianiu ruchowym organizmu i jak skutecznie odblokowują, uwalniają mięśnie i stawy do poprawnego ruchu, ale tym razem prosiłam też o mobilizację innych partii mięśniowo-ruchowych, w tym kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, i po każdym zabiegu ruchomość niesamowicie się zwiększała i można było szyją ruszać bez ograniczeń, jak za dawnych lat i bez bólu, tak jakby nigdy nie było tych przykurczy i naprężeń. Tylko dobry fizjoterapeuta ma właściwe doświadczenie teoretyczne i praktyczne i wie jakie partie, i jak silnie uciskać. W przypadku tego drugiego fizjoterapeuty nie robił on tego aż tak mocno jak ten pierwszy ale co chwilę patrzył na reakcję bólową i nie naciskał zbyt mocno, nie robił tego na siłę. Zniosłabym o wiele większy ból ale i tak skutek był rewelacyjny. Także są różni terapeuci, niektórzy nie hamują się w przypadku bólu, bo chcą osiągnąć jak najlepszy efekt już przy jednym zabiegu, zwłaszcza gdy pacjent pozwala na mocniejszy ucisk, mocniejszą ingerencję w te bolące miejsca, gdy widzi, że pacjent jest gotowy i chce znieść nawet mocniejszy ból by potem było lepiej. Organizm sam się w miarę szybko regeneruje, gdy coś zostanie przestawione, uszkodzone czy nawet zniszczone lekko tkanki tym silnym uciskiem. Nasuwa mi się taka analogia, bo może to trochę tak, jak ponowne poskładanie źle złożonych kości, najpierw niszczy się źle złożoną kość, by złożyć ją poprawnie a organizm sam naprawia uszkodzenia, bo jednak jakieś uszkodzenia drobne powstają przy silniejszej ingerencji ale one potem przy powrocie do właściwego ruchu naprawiają się w zamierzony i już właściwy sposób, zaczynają pracować poprawnie. Są też widoczne małe siniaki ale one szybko znikają. Ból na pewno nie jest aż tak siny jak przy łamaniu kości ale nie można powiedzieć, że go nie ma.
   Takie zabiegi rzeczywiście usprawniają nasz cały układ kostno stawowy, przez uciskanie powięzi, przyczepów ścięgien i mięśni. W tym drugim gabinecie zabieg nazywał się oficjalnie: mobilizacja. I pacjenci przychodzący też mówili, że jest ona o wiele skuteczniejsza niż zwykły masaż klasyczny, bo ruchomość wszelkich stawów znacznie się poprawia. W przypadku ludzi starszych widziałam, że było to często zwiększenie ruchomości stawów barkowych, bo w kolejce pacjenci sami chwalili się pokazując jak bardzo po kilku mobilizacjach ruchomość ich ręki się poprawiła, właśnie w barku.

   U tego pierwszego fizjoterapeuty, nie używał on słowa mobilizacja ale była mowa o masażu powięzi, na zasadzie ucisku tych powięzi i rozmasowywania ich okolic.
   Efekt: jakby ktoś puścił napiętą do granic możliwości cięciwę łuku albo napiętą strunę i momentalnie pojawiało się rozluźnienie i uwolnienie tego napięcia a ból ustawał i nawet ponowne uciskanie tego napiętego wcześniej miejsca już nie boli, bo jest ono rozluźnione.
   Naprawdę zachęcam do tego typu zabiegów usprawniających narządy ruchu a potem do czynnego ruchu i uprawiania jakichkolwiek sportów, jakie kto może i jakie lubi. Wszelki ruch jest wskazany. Choć w przypadku chorób, trzeba też zawsze pytać lekarza ortopedy jaki rodzaj ruchu jest dla nas odpuszczony, jaki wskazany, bo w niektórych chorobach pozostaje rower i pływanie, plus ćwiczenia wykonywane w miarę możliwości codziennie po wcześniejszym uzyskaniu informacji od fizjoterapeuty jak mają wyglądać w konkretnym naszym przypadku danego schorzenia. Wiele osób mówi, że po tym jak w domu zaczęli kontynuować te ćwiczenia, pokazane raz przez osobę kompetentną, pozbyły się bólu raz na zawsze. Po zaniechaniu zaś tych ćwiczeń ból powracał. Takie są często doświadczenia osób, które latami borykają się z bólami po wypadkach czy w przebiegu różnych chorób. Ruch naprawdę bardzo często usuwa dolegliwości bólowe ale najpierw trzeba uzyskać informacje jaki rodzaj ruchu jest nam wskazany w tych schorzeniach. To jest bardzo indywidualna sprawa, zwłaszcza przy współistnieniu wielu różnych chorób. Ja na przykład mam przepuklinę kręgosłupa w kilku miejscach i Haschimoto, więc nie wszystko mi wolno i ćwiczenia wg ortopedów muszą być tzw. specjalne, trzeba było się dowiedzieć tylko jakie.
   Jak zwykle trochę się rozpisałam ale może komuś to pomoże, naprowadzi i przypomni, że w żadnym razie nie wolno rezygnować z ruchu, bo może się to bardzo źle skończyć, nawet u młodych osób. No chyba, że ktoś jest już trwale przykuty do łóżka. Mam takiego sąsiada, który już chyba ze 20 lat nie wstaje z łóżka. Bardzo szybko człowiek staje się niesprawny a wrócić do poprzedniego stanu jest bardzo trudno i czasem staje się to niemożliwe. Nie życzę tego nikomu.

 5. Paweł NH pisze:

  Witam,
  Czy ktoś może przesłać jakiś filmik, gdzie jakiś lekarza lub lekarze odradzają szczepieniami COVID? Pytam, bo moi rodzice się zapisali na szczepienie. Są strasznie zmanipulowani, mimo iż od bardzo dawna mówię im przykłady o szkodliwości szczepionek. Bardziej wieżą TVP niż mnie. Jak to mówią, wszyscy kłamać nie mogą, a ja jestem dziwny. Proszę o ratunek dla nich. Wiem, że są dorośli, ale nie mogę ścierpieć, że chcą sami się otruć tym dziadostwem.

  • Wojciech pisze:

   Zostaw to! Nic z tym nie zrobisz! Odziaływanie procesu propagandy jakiej zostali poddani przez ostatni rok, jest tak ogromne, że jakbyś im siłą zabronił się zaszczepić to będą autentycznie cierpieć psychicznie. W ludzkich umysłach szczepionka stała się bowiem mesjaszem, czymś jak wierzą co ratuje im życie. Jeden z wikarych pracujących w mojej parafii raptem 30 paroletni zapisał się i pojechał do swoich rodzinnych stron aby się zaszczepić. Mój ojciec 82 lata kuleje z rwą kulszową przestał chodzić do kościoła ale kiedy przyszedł jego termin wzięli z matką taksówkę i pojechali na szczepienie. Taka postawa ma dla mnie znamiona bałwochwalstwa. Zaczynają pojawiać się pracę naukowców zarówno zwolenników jak i przeciwników tych preparatów mRnA. Czym są czas pokaże, eksperyment na ogromną skalę trwa. Trzeba być gotowym na wszystko. Pokora to prawda. Być może trzeba będzie przyznać, że nie szczepiąc się popełniamy błąd. To nie jest tak, że na pewno mamy rację. Ja sam nie mam 100% pewności. Podjąłem decyzję o nieszczepieniu się głównie ze względów etycznych, ( związek z aborcją ) ryzyko medyczne stawiam niżej w hierarchii. Znam małżeństwo gdzie jedna strona się szczepi a druga nie. Samemu trzeba wybrać! Z Panem Bogiem!

   • Bogna pisze:

    Trzeba jak tylko możliwe odradzić szczepienia każdemu.
    Zmieniają one DNA.
    A jeśli to już jest znak bestii?
    Każdego trzeba ostrzegać i to wszystko oddawać Bogu.
    Ale musimy ostrzegać.

    Doktor Lorainne:

    tzw szczepionka to nie jest szczepionka tylko stymuluje komórki i nie ma nic z ochrona komórek wspólnego.
    Moderna była firma produkująca lekarstwa na chemoterapię dla chorych na raka. Czyli jest chemiczna. A wiemy na czym polega chemoterapia.
    Syntetyczny chemiczne składniki aby sprawić choroby w organizmie. Wytruć organizm.
    Te szczepionki tylko się tak nazywają przed niczym nie chronią tylko to są genetyczne trucizny choroby wprowadzane do organizmu aby spowodować różne choroby.

    – Zmieniany jest kod w DNA
    Mamy podstawowe 4 cody genetyczne:
    Adenine, thymine,cytosine,guanine
    A- T& C-G
    Trzy podstawy do amino Acid
    Nasze komórki są same w sobie inteligentne stworzona przez Boga do samoobrony przeciwko wirusom. I to wystarczy.
    DNA
    mRNA code – ribosome
    Protein
    Produkują wspaniałe dla zdrowia komórek specyficzne proteiny naturalne.

    Ta tzw Szczepionka zmienia mRNA włożony jest nowy messenger przekaźnik który jest chemiczny czyli mikrobiologiczne proteiny , chemicznie stworzone trucizna podobne jak w przypadku HIV
    Nie powinny być one w komórkach dlatego ponieważ twoje komórki doznają szoku ze względy na inne chemiczne proteiny wszczykiwane.
    Spowodują zakłócenie w organizmie, szok.

    Bóg daje nam życie i odbiera Kiedy Chce.
    I Jemu musimy Ufać

    Tylko Bogu a nie szepionce

    • xcvb pisze:

     twoj tekst jest wrecz schizofreniczny. szczepionka nie moze byc znamieniem bestii natomiast moze byc szkodliwa i prawdopodobnie w wielu wypadkach nie chroni przed covidem .

    • Kasia pisze:

     Ja dużo myślę o tych szczepieniach. Nie chcę się szczepić i odradzam najbliższym. Mój tata rozważa. Mama nie chce. Rodzina podzielona. Myślę też o znaku bestii i wydaje mi się niemożliwe, żeby to już były te szczepienia. Dlatego, że szczepią staruszków, którzy wierzą, że to dla ich dobra, dla dobra ogółu…wielu ludzi w to wierzy. Znam takich, co robią to z myślą o dobru całego społeczeństwa, że to pomoże…to ludzie wierzący, ufający Bogu. Benedykt XVI też czytałam, że został zaszczepiony. Nie ma jasnego wyboru pomiędzy Bogiem a Szatanem. Przynajmniej mi tak się wydaje. Myślę, że znamię bestii to będzie świadomy wybór i rezygnacja z Boga …wszystko w pełni świadome.

    • wobroniewiary pisze:

     Bogna, za dużo głupot czytasz, niedługo zaczniesz bać się własnego cienia.
     Porzuć to internetowe dziadowskie bagno i proszę nie racz nas tym tutaj.
     /Admin/

    • Maggie pisze:

     @xcvb … ależ z Ciebie 😳 psychiatra samozwańczy …‼️ … nieładnie i nieroztropnie.
     Zbyt wiele niewiadomych z tymi szczepionkami paprającymi w DNA. O ile dobrze pamiętam, to nie wierzyłeś w istnienie wirusa … a teraz wierzysz w preparaty będące nadal w stanie eksperymentalnym … i to na człowieku … na wielu, wielu, wielu ludziach. Szczepionka nie chroni przed zarażeniem się ani przed nosicielstwem wirusa – to jest oficjalna informacja … ale lżejszym przebiegiem i 😳zgonem (a
     Kto wie … może dzięki tym szczepionkom … tak „poprawią” DNA … że stworzy się 😂 😱brakujące w teorii Darwina ogniwo …

     Nie będę tu wypisywać litanii na ten temat, bo nawet ludzie świata nauki i „nauki” mają podzielone zdania … a tu nie aukcja czy jarmark z przetargami.

     Zrobiłam sobie, przed kilkoma dniami, kopię z wpisu jednej z WOWIT’ek:
     ‼️„ Miałam łaskę czytać ulotkę szczepionki Astra. Dla tych co nie mieli jej w ręku przytoczę fragment, istotny fragment:” *Wytworzony w genetycznie zmodyfikowanych, ludzkich embrionalnych komórkach nerki (HEK)293,z wykorzystaniem technologii rekombincji DNA.
     P.S. Mam zdjęcie tego co napisałam na dowód. Po opublikowaniu tego komentarza posyłam zdjęcie na adres jutrzenki.”
     Jeśli firma do czegoś się przyznaje … to i tak uchyla tylko część z tajemnicy.

     Admin dał się zaszczepić, nie potępiam, bo z różnych przesłanek to uczynił .. a ja nikogo nie rozliczam, zwłaszcza, że wokół szafuje się odwołaniem do 😳altruizmu i zastrasza, bo choroba zbiera też żniwo.

     Osobiście jestem zdania, że do istnienia wirusa trzeba się przyzwyczaić i zająć leczeniem bez manipulowania ludzkimi genami i uczuciami (w tym nawet hasłem: patriotyzm). Szczepionki na choroby nieuleczalne i wg tradycyjnych receptur, jak np tężec, to nie to samo co takie na „byle katarek” (na który nauczyli się ładować antybiotyki), czy obecną zarazę. Na covida-19 jakimś „dziwnym” trafem brakuje na rynku amantadyny i innych znanych od lat leków, które również ratują (w różnych częściach globu istnieją różne środki np lapacho z Amazonii), a których działanie się ukrywa lub są niedostępne z też niewiadomych powodów.
     Na moją reakcję, że się nie zaszczepię usłyszałam m.in. że jestem mordercą, który przyniesie do domu śmierć i że nie ma dla mnie miejsca w domu. Chyba wystarczy … cóż … sięgnęłam po różaniec i NP … ale nie za siebie oczywiście, a co będzie to będzie.

     Dygresja: Nie wszyscy wiedzą, że ratujący życie przeszczep szpiku kostnego w ok 5 lat zmienia DNA biorcy na … DNA dawcy … ale z różnicą, że w tym nie ma nieetyczności, choć np podważać może wiarygodność winy w ewentualnych sprawach kryminalnych.

    • Bogna P. pisze:

     Pseudonaukowy wywód i jeszvze z błędami ortograficznymi. Tylko kompromituje pani poglądy antyszczepionkowców (tak nawiasem, też się nie szczepię)

    • Maggie pisze:

     Przepraszam jeśli KOGOŚ obraziłam moim wisielczym żartem „darwinowskim”. Nie to (obraza) było moim celem.
     Wszyscy przeżywamy rodzaj dramatu, poniekąd w stylu „to be or not to be” i nie znamy przyszłości. Stoimy przed wielką niewiadomą i z naszych dobrych czy najlepszych chęci tylko serce w jednym kierunku pika, ale w głowie kociokwik i się kręci. Św.JPII zakazywał eksperymentów tego typu i stąd np do niektórych badań dopuszczalne były tylko stem cells i z łożyska (ale nie z aborcji).
     Do dziś odczuwam skutki zaleconego mi przed paroma laty w pracy, szczepienia przeciw hapetitis (seria 3 zastrzyków), bo nie miałam przeciw ciał – i nie wiadomo co z powstałego bólu wyniknie. Była wtedy duża zachorowalność blisko miejsca mego zamieszkania, więc „spełniłam powinność”.
     Po nieudanej operacji oka (ale wg lekarza operującego udanej, bo … mu zawsze się udają, choć w sierpniu i wrześniu poprawiał 2x i optometrysta jest mojego zdania) w lutym zeszłego roku, też wisielczo żartuję, że widzę z bonusem, bo: więcej (wyjaśnię tu, że bez specjalnie przystosowanych okularów widzę 😳 np zamiast jednego to: co najmniej trzy czerwone światła uliczne .. 😂choć jestem abstynentką). Cóż życie płynie i upływa i każdemu coś przybywa … gdy ubywa. Może teraz, mój wisielczy humor jest rozgrzeszony … zwłaszcza, że nikomu źle nie życzę.
     Dziękuję @eska za budujące świadectwo.
     💕🙏🏻❣️

   • xcvb pisze:

    maggie tobie sie wszystko miesza i to juz ktorys raz. ja nie tylko nie negowalem istnienia wirusa ale wrecz krytykowalem osoby, ktore tego wirusa negowaly . jak chcesz sie czepiac o cos to sie czepiaj zgodnie z prawda.

    • Maggie pisze:

     Xcvb: Przepraszam za pomyłkę, bo to był ktoś inny, używający też jakąś sekwencję liter jako pseudonim (klasv – jak niżej się przyznaje do ex-negacji wirusa), i wtedy łatwo pomylić nawet płeć. Mam odwagę przyznać się do pomyłki i przeprosić. To, że czasem się coś pomiesza, to nie jest wielokrotnością, którą Ty mi przypisujesz.

     Bognie zaś drogi bracie wystawiłeś diagnozę, na którą ona NIE zasługuje, cokolwiek myśli. Ona nie przeczytała dokładnie treści, tego co napisałam, poniekąd w jej obronie .. a wygląda, że to do mnie ze złością się zwróciła z krytyką, nie mającą podstaw … – możliwe … że to ta sama Bogna,u której kiedyś skrytykowałam cytowane „proroctwa zagraniczne”… a może ? Jej chodzi o Ciebie i Twoje pisanie małą literą.. bo xcvb pociągnęło zwrot: pani. Wymiana myśli wzbogaca.

     ⚠️Bestia jest przewrotna, podstępna i może posługiwać się wszystkim i o TYM NIE zapominaj. Świat orwellowski też jakoś coraz bardziej nam się ukazuje. Każdy z nas z chwilą poczęcia ma sobie właściwe ludzkie DNA … a szczepienia mogą w różny sposób nań i na zdrowie wpłynąć. Kto wie, co będzie z ludźmi przy takich naukowo-genetycznych „zabawach w Pana Boga” ⁉️
     W Kanadzie zalecali aby po tych szczepieniach, jakieś dobre 2 lata nie mieć/poczynać dzieci – specjalną grupę ludzi testują pod tym kątem = fakt. Teraz zaś media milczą na ten temat i tylko mówią, że szczepionki mRNA próbuje się JUŻ na 12-latkach wzwyż.

     W 2006 r był futurystyczny film „Children of Man” … gdzie kobiety były sterylne i nie było dzieci, a świat się postarzał (najmłodszy człowiek na świecie miał chyba 21 lat, bo młodszego 19-latka ktoś zasztyletował). Stało się coś dziwnego/niespodziewanego od lat … ciąża … i zgwałconą młodą Murzynkę i jej dziecko (ciąża i poród w sekrecie) z przygodami dowieziono do grupy naukowców, szukających rozwiązania sprawy niepłodności w międzynarodowym szpitalo-laboratorium na statku.

    • xcvb pisze:

     1.maggie ja nie neguje tego ze na swiecie sa grupy interesu , technokraci masoni satanisci, ktorzy spiskuja dla bogactwa i wladzy. Spiski sa od poczatku istnieni cywilizacji . Kazdy kto ma odrobine wiedzy historycznej wie, ze historia ludzkosci jest nimi wypelniona. najslyniejszy kazus to chyba spisek przeciwko cezarowi. Jednak uwazam ze pisanie o takich rzeczach trzeba robic rozsadnie . wrzucic wszystko do jednego wora dorzucic jeszcze chemtrialsy antychrysta i plaska ziemie i czipy w czepionkach znamie besti i masz swietny sposob zeby sie osmieszyc. 2bogna p i bogna to sa prawdopodobnie 2 rozne osoby . bogna p nie skrytykowala ciebie tylko bogne .
     3 .powiedzenie ze czyjs tekst jest wrecz zchozofreniczny to nie jest zadne stawianie diagnozy i dalekie jest od stwierdzenia ze ktos jest schizofrenikiem .
     4. bezplodnosc staje sie powoli choroba cywilizacyjna jak chociazby otylosc czy cukrzyca . przyczyn jest wiele ale czasem moga one byc bardzo pospolite: cukier i zachodnia hedonistyczna dieta lub w ogole hedonistyczny styl zycia.
     5. napisalem ze ciagle ci sie cos miesza bo lacznei to ty chyba z 10 razy sie mnie o cos czepialas odkad jestem na wowicie . i zawsze te twoje zarzuty sa wybitnie naciagane i wyrwane z kontekstu i od rzeczy.

    • Bogna P. pisze:

     xcvb- dzięki serdeczne, rozszyfrowałeś tożsamość dwóch różnych osób o (mało popularnym) imieniu Bogna. Faktycznie, mój komentarz odnosił się do wpisu imienniczki. Emocjonalnego, nieuporządkowanego, akurat się wpisującego świetnie w narrację, która wszystkich krytycznych wobec tego absurdalnego „wyszczepienia” od razu lokuje na półce z napisem „płaskoziemcy” i wyklucza z dyskusji. Nie ukrywam, że mnie taki poziom wkurza – w końcu kto lubi, gdy czarno na białym pokazuje się, co warte są jego poglądy i że z tymi płaskoziemcami to wcale nie takie dalekie od prawdy? I stąd mój komentarz, niepotrzebnie zjadliwy, za co przepraszam p. Bognę i Maggie, która niepotrzebnie wzięła go do siebie. Zmienię nick i nie będzie już więcej zamieszania.

    • Longin pisze:

     @xcvb
     Myślę, że Maggie nic się nie „miesza” tylko jak każdemu zdarzyć się może zwykła pomyłka, co przy jej wysokim poziomie syntezy logiczno-argumentatywnej jest wybaczalne 🙂
     W związku z powyższym postulowałbym o więcej życzliwości, wyrozumiałości i dobrej woli…bo zaczepki, spory i kłótnie to podział, a przecież my nie tacy mamy być 🙂

  • Iga NS pisze:

   @ Paweł NH
   naturalnews.com/2021-03-15-top-vaccine-scientist-warns-the-world-halt-all-covid-19-vaccinations.html
   Czołowy naukowiec zajmujący się szczepionkami ostrzega świat: ZATRZYMAJ wszystkie szczepienia COVID-19 natychmiast, w przeciwnym razie zostanie uwolniony „niekontrolowany potwór”

   Znawca branży szczepionkowej, który współpracował z Fundacją Billa i Melindy Gatesów

   Dr Geert Vanden Bossche, DVM, jest ekspertem w dziedzinie badań nad szczepionkami. Ma długą listę firm i organizacji, z którymi współpracował przy odkrywaniu szczepionek i badaniach przedklinicznych, w tym GSK, Novartis, Solvay Biologicals oraz Bill & Melinda Gates Foundation. Dr Vanden Bossche koordynował również program szczepień przeciwko eboli w GAVI (Global Alliance for Vaccines and Immunization).
   Posiada uprawnienia rady nadzorczej w dziedzinie wirusologii i mikrobiologii, jest autorem ponad 30 publikacji oraz wynalazcą zgłoszenia patentowego na szczepionki uniwersalne. Obecnie pracuje jako niezależny konsultant ds. Badań nad szczepionkami.
   Innymi słowy, trudno znaleźć kogoś, kto byłby bardziej wykwalifikowany i doświadczony jako specjalista w branży szczepionek. Warto zauważyć, że dr Bossche jest oczywiście zwolennikiem szczepień , a nie tak zwanym „antyszczepionkowcem”. Jednak nawet z perspektywy zwolenników szczepień widzi ogromne ryzyko i problemy związane z kampaniami masowych szczepień, nawet zakładając, że szczepionki działają tak, jak zostały zaprojektowane.
   Dr Bossche ostrzega, że świat tworzy „niekontrolowanego potwora” i zamienia szczepionki w „broń biologiczną masowego rażenia”
   Oto rzeczywisty cytat dr Bossche:
   Można by pomyśleć tylko o bardzo niewielu innych strategiach osiągnięcia tego samego poziomu skuteczności w przekształcaniu stosunkowo nieszkodliwego wirusa w broń biologiczną masowego rażenia.
   Bossche twierdzi, że liczne pojawiające się „znacznie bardziej zaraźliwe” warianty wirusów są już przykładami „ucieczki immunologicznej” przed naszą „wrodzoną odpornością” i najprawdopodobniej zostały stworzone przez same interwencje rządowe; tak zwane Interwencje Niefarmakologiczne (NPI) – tj. blokady i zasłony na twarz z tkaniny. Nieoficjalnie, ale trafniej znane jako Interwencje Nienaukowe .
   Uważa, że:
   • Trwające masowe szczepienia „z dużym prawdopodobieństwem wzmocnią„ adaptacyjną ”ucieczkę immunologiczną, ponieważ żadna z obecnych szczepionek nie zapobiegnie replikacji / przenoszeniu wariantów wirusów”
   • W związku z tym „Im częściej używamy tych szczepionek do uodporniania ludzi w środku pandemii, tym bardziej zaraźliwy będzie wirus”.
   • Oraz „Wraz ze wzrostem zakaźności zwiększa się prawdopodobieństwo wirusowej odporności na szczepionki”.
   Twierdzi, że jego przekonania są podstawowymi zasadami, których naucza się na pierwszych zajęciach z wakcynologii ucznia – „Nie należy stosować szczepionki profilaktycznej w populacjach narażonych na wysokie ciśnienie zakaźne (co z pewnością ma miejsce, ponieważ obecnie krąży wiele wysoce zakaźnych wariantów”).
   Twierdzi, że aby „w pełni uciec”, wysoce zmiennemu wirusowi, „wystarczy dodać kilka kolejnych mutacji w swojej domenie wiążącej receptor”.
   Bossche wyjaśnia, że szczepionki działają na poziomie indywidualnym, ale w sumie stwarzają ogromne ryzyko związane z „ucieczką odporności”
   Jako zwolennik szczepionek, Bossche wierzy, że szczepionki działają na poziomie indywidualnym i mogą wytworzyć odporność na zamierzony patogen. Jednak w sumie masowe szczepienia dużych populacji podczas pandemii skutkują zjawiskiem znanym jako „ucieczka immunologiczna”, co oznacza, że wirus rozwija warianty odporne na dostępne szczepionki. Ta adaptacja wirusa w wyniku doboru naturalnego skutkuje jeszcze bardziej niebezpiecznym spektrum szczepów wirusa uciekających z organizmów żywicieli i ponownie wprowadzanych na wolność, teraz bardziej niebezpiecznych niż pierwotny patogen, którego powstrzymanie zaprojektowano w szczepionkach.
   W swojej prezentacji Bossche ostrzega, że szczepionki przeciwko COV „nie mogą kontrolować replikacji bardziej zakaźnych wariantów CoV, a nawet mogą
   prowadzić do ucieczki immunologicznej”.
   Wyjaśnia, że „wrodzona odporność” ma kluczowe znaczenie dla zatrzymania cyklu mutacji i infekcji, które napędzają „trzy odrębne fale” choroby pandemicznej. Jednak wrodzona odporność – naturalna odporność wyrażana przez ludzi bez szczepionek – nie jest w żaden sposób uznawana przez oszalały na punkcie szczepionek establishment medyczny i globalne instytucje polityczne, które teraz naciskają na globalne masowe szczepienia.
   Jak stwierdza: „Powstałe warianty ucieczki immunologicznej są teraz odporne na szczepionkę”. To sprawia, że szczepionka jest gorsza niż bezużyteczna… tak naprawdę zapoczątkowała rozwój super szczepów, osłabiając późniejszą odpowiedź immunologiczną, gdy osoby, które zostały wcześniej zaszczepione, napotkają nowe szczepy.
   Innymi słowy, szczepionka osłabia układ odpornościowy, generując śmiertelne super szczepy. To sprawia, że zastanawiasz się: czy to wszystko jest zgodne z projektem?
   Osoby, które są „w pełni zaszczepione”, są hodowcami „super szczepów” jeszcze bardziej śmiercionośnych patogenów z rodzaju Covid
   Dr Bossche dalej dokumentuje, jak już pojawiają się ważne oznaki wskazujące na katastrofalne skutki, jeśli masowe szczepienia będą kontynuowane. Na stronie 12 swojej prezentacji PDF przytacza te „dziwne obserwacje” dotyczące obecnej pandemii COVID-19:
   • Nietypowy przebieg / fale pandemii
   • Pojawienie się kilku znacznie bardziej zakaźnych szczepów
   • Wydalanie wirusa (bardziej zakaźnych wariantów) u w pełni zaszczepionych osobników
   Jak wyjaśnia, oznacza to, że szczepionka przyspiesza reakcję adaptacyjną wirusa, który tworzy nowe szczepy, które są znacznie bardziej zakaźne i potencjalnie śmiertelne … i że te „super szczepy” wyłaniają się z „w pełni zaszczepionych osobników”.
   Zjawisko „adaptacyjnej ucieczki odpornościowej” oznacza, że szczepionki wywierają naturalną presję przystosowawczą wirusa, co skutkuje tworzeniem się super szczepów, a następnie wydalaniem ich przez osoby, które zostały już zaszczepione. Jednak ci ludzie nie są odporni na nowe super szczepy, więc nawet zaszczepieni zostają zarażeni nowym super szczepem. A ponieważ ich układ odpornościowy nigdy nie miał możliwości aktywnego pokonania pierwszego szczepu, mają bardzo małą nadzieję na skuteczną walkę z nową superodmianą i wielu z tych ludzi umrze.
   Ostrzeżenie od Bossche: „Natychmiastowe odwołanie wszystkich trwających kampanii masowych szczepień Covid-19 powinno teraz stać się najpoważniejszym zagrożeniem zdrowotnym o zasięgu międzynarodowym”
   Oto list otwarty Bossche’a do WHO, w którym ostrzega, że globalna kampania szczepień musi zostać natychmiast wstrzymana, w przeciwnym razie ludzkość zapłaci cenę za uwolnienie „niekontrolowanego potwora”.

  • xcvb pisze:

   pawel moze warrto bys zafundowal tacie i mamie badanie na przeciwciala. moze juz przeszli Covid. ostatnio pisali w the lancet ze przebycie Covid daje odpornosc na bardzo dlugi czas.

   • wobroniewiary pisze:

    xcvb, szczepionka może być szkodliwa jak wszystko inne, jak każdy lek i każde pożywienie. Szkodzić może szczególnie tym którzy mają alergię na jakiś składnik szczepionki, leku czy pożywienia.
    Głośna teraz zakrzepica jest wielokrotnie częstszym przypadkiem np. u kobiet stosujących hormonalną antykoncepcję niż u osób które przyjęły szczepionkę.
    /Admin/

    • xcvb pisze:

     adminie pisalem o tym w jednym z poprzednich wpisow. zwyky paracetamol moze byc niebezpiczny. mysle ze nie ma miedzy nami wiekszego sporu .

   • Damian pisze:

    The Lancet to ostatnio chyba nie najlepszy autorytet. Nie tak dawno temu wyszło, że zamieścili artykuł krytykujący doktora Raoult z Francji i jego terapii Covid chininą. Potem wyszło, że to wszystko kłamstwa wyssane z palca, a Lancet musiał się z tego wycofać

    • xcvb pisze:

     moze dlatego ze sie wtedy skompromitowali to teraz chca poprawic reputacje i sie pilnuja.
     zreszta to nie tylko the lancet twierdzi ze osoby ktore przeszly covid nie musza byc szczepione. Zreszta Damian no jezeli masz przeciwciala przeciw Covid i chcesz sie szczepic to sie szczep . znam osoby ktore tak zrobily i nic im nie jest. ja nie jestem ani antyszczepionkowcem ani proszczepionkowcem. tak samo jak niej estem proantybiotykowcem ani antyantybiotykowcem . kazdy ma swoj rozum i musi sam ocenic ryzyko . ewentualne za i przeciw. na podstawie rzetelnych informacji . ale pisanie ze szczepionka to znamie bestii to jednak troche przesada ?

 6. Damian pisze:

  Dzielę się:

  „9.IV.(czyli jutro ) godz.18-ta na Placu Powstańców w Warszawie podjęta będzie modlitwa Różańcowa w uniżeniu(leżenie krzyżem)w int.naszej Ojczyzny-wynagradzająca Panu Bogu za grzechy rządzących.Łączymy się z nimi odmawiając w uniżeniu np.w naszych domach,odmawiając III część bolesną w tej intencji.Możemy też ofiarować post,nasze cierpienia itp.Proszę o rozsyłanie tej wiadomości i zachęcam do udziału w tej duchowej akcji.Z Panem Bogiem.❤️❤️❤️ „

 7. klasv pisze:

  Negowałem szeroko wirusa, także tutaj.
  Dzisiaj dopadło mnie.
  Pokornie błagam o modlitwę, aby mi Pan odpuścił moje grzechy.
  Jezu, ufam Tobie.

  • AnnaSawa pisze:

   +++

  • eska pisze:

   Do @klasv oraz @rybki, a także wszystkich, którzy prosili o modlitwę w intencji bliskich chorych na covid:
   .
   U nas też covid – kwarantanna w czasie wielkanocnym, w niedzielę Miłosierdzia Bożego i jeszcze dalej. Jedyna, która nie zachorowałam jestem ja, chociaż jestem słabej odporności i wciąż skaczę koło chorych (bez maseczki i zabezpieczeń) będąc już też przemęczoną. Nawet się zastanawiałam, jak to możliwe…
   Oboje z mężem jesteśmy w trakcie 30-dniowych przygotowań do konsekracji św. Józefowi. W pierwszą środę miesiąca (przedwczoraj) znajoma przypomniała mi, iż w trakcie choroby św. Faustyna modliła się do Jezusa, aby Jego Krew płynęła w jej żyłach. Skojarzyłam, że u chorych na covid krew jest za słabo wysycona tlenem (co mierzymy pulsoksymetrem). A Krew Chrystusa nie ma tej wady. Pomyślałam o takiej modlitwie za chorych, w tym za znajomą w szpitalu i otrzymałam bardzo silne dotknięcie Ducha Świętego! Potem jeszcze kilkukrotnie w ciągu dnia, za każdym razem, gdy o tym sobie przypominałam. Podzieliłam się tym z rodziną.
   Za kilka godzin akurat coś robiłam i przypomniałam mężowi o modlitwie, aby krew Chrystusa krążyła w jego żyłach. Nawet nie widziałam, że akurat miał założony na palec pulsoksymetr. On natychmiast przymknął oczy, aby się skupić i zwrócić do Jezusa. W tym momencie wartość na urządzeniu podskoczyła do prawidłowej, tak wysokiej, jak jeszcze mąż nie miał na pulsoksymetrze odkąd zachorował!
   Mam silne przekonanie, że mam się tym dzielić – że za chorych na covid należy się modlić do Krwi Chrystusa.
   Refleksja nad moim brakiem zachorowania – ja jedyna w rodzinie każdego ranka odmawiam modlitwy, które Ewa zamieszcza pod każdym wpisem, a tam jest m.in. zanurzenie się w Krwi Chrystusa.
   .
   Jest jeszcze inne świadectwo. Odpowiedzią na modlitwy było takie pokierowanie sprawami, że zdobyliśmy dostęp do amantadyny – i to z bardzo maryjnego źródła. Jedna osoba w domu chorowała już bardzo, stan się pogarszał, powoli się bałam o konieczność trafienia do szpitala. Amantadyna pojawiła się ” w ostatniej chwili”. Już po pierwszej dawce leku nastąpiła poprawa, z każdym dniem jest wyraźnie lepiej. Kiedy dopadło inne osoby, amantadynę włączyliśmy szybko – i też od razu stan przestał się pogarszać, a zaczął poprawiać. Zaświadczam z pełną odpowiedzialnością, że ona działa.
   Tu dodam, że znajoma z covidem, za którą chciałam się modlić przez Krew Chrystusa i miałam przy tym szczególnie silne dotknięcia i potwierdzenia, że tak mam robić – jest w szpitalu, a w szpitalu podawanie amantadyny na covid jest nielegalne.
   Modlę się za was, za mamę Antoniny, za Wiesława, za pozostałych tu zgłaszanych chorych – aby Krew Chrystusa płynęła w waszych żyłach i abyście zdobyli dostęp do amantadyny (lek nazywa się Vigeryt-K) ❤

   • eska pisze:

    Dodam tylko, że mamy zalecenie lekarskie co do dawkowania amantadyny – nie robimy tego na zasadzie improwizacji, ale zgodnie z zaleceniem lekarza odważnego na tyle, aby chcieć w ten sposób pomagać chorym.

    • Bozena pisze:

     Dziekuje @eska za swiadectwo i we wszystkich intencjach +++

    • Bożena pisze:

     @esko z całego serca dziękuję za twoje świadectwo. Sama często okrywam moją mamę, rodzeństwo i ich rodziny Najświętszą Krwią Chrystusa i dzięki Bogu nikt z nich nie zaraził się covidem. Sama też doświadczyłam tej ochrony przez Matę Bożą, codziennie rano ponawiam oddanie się Jej w niewolę.

   • Wojciech pisze:

    Dziękuję Pani za świadectwo! Bardzo ciekawe spostrzeżenie odnośnie Najdroższej Krwi Pana Jezusa! Pozdrawiam! Z Panem Bogiem!

   • Reni pisze:

    Ja dzielę się świadectwem, gdzie dzieki Amantadynie, ja uważam go za lek z Nieba na ten czas, przeszli łagodnie i żyją. W najbliższym kręgu jest to 5 rodzin. Kolejne osoby są w trakcie leczenia wg schematu dr Bodnara. Bogu Chwała!

   • Bogusia pisze:

    @ eska, Twoje swiadectwo jest potrzebne tutaj i bardzo dziekuje za umieszczenie go.
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do przeczytania mojej ksiazki (ktora napisalam podczas pandemii) – traktuje rowniez o cierpiacym Chrystusie.
    Tytul :Chwile dla Boga.Wiersze zyciem, modlitwa i sercem pisane.
    Boguslawa J.(W) -podaje tylko inicjaly nazwiska-wyatarczy wpisac tylko tylul i ukaze mnostwo linkow.
    Zapraszam!
    Pozdrawiam serdecznie i blogoslawie.

   • EwaSK pisze:

    @eska Dziękuję za Twoje świadectwo. Napisałam o nim na grupie wierzących kobiet, do której należę na słowackim portalu dla matek…są zachwycone..ja też. Podziwiam Twoją wiarę.

    • eska pisze:

     @EwoSK, nie wiem, co u mnie podziwiać. Jestem dość przemęczona. Prosiłam Boga o podpowiedź, jak mam pomagać bliskim. Modliłam się deklarując, że ufam Bogu, ale nie ufam sobie – że w tym przemęczeniu odczytam subtelne natchnienia. Dlatego prosiłam, aby Duch Święty mówił do mnie „dużymi literami”. Najwidoczniej wysłuchał – to wielka łaska, za którą jestem bardzo wdzięczna. Oznacza tyle, że faktycznie trzeba było do mnie mówić mega czytelnie. I myślę, że również to, że życzono sobie, abym dała świadectwo. Sądząc po odzewie tutaj – tak miało się stać. Nadal jest to wyłącznie łaska, a nie cokolwiek do podziwiania we mnie.
     @Bogusiu, poszukam Twojej książki – dziękuję 🙂
     Wszystkim dziękuję za odzew, bo utwierdza mnie w przekonaniu, że Bóg życzył sobie tego świadectwa i dobrze się stanie, jeśli będziemy wiedzieli, jak się skutecznie modlić i skutecznie postępować.
     Jak dodała @Hala, nie zapominajmy o Psalmie 91.
     Przepraszam, jeśli komuś nie odpowiedziałam – padam ze zmęczenia 😉
     Pozostaję w modlitwie.
     Niech będzie Bóg uwielbiony we wszystkim, co dla nas przewidział i co na nas dopuszcza. Chwała Ci, Panie!

   • rybka pisze:

    Esko kochana, ja konsekrację Św. Józefowi zakończyłam w Niedzielę Wielkanocną. Jak patrzę na to co się w tym czasie działo to naszą chorobę w tym akurat czasie odbieram jak zemstę czarnego. Ale Pan Bóg dopuszcza na nas to, co jest w danej chwili najlepsze. I ja też modlę się „tą” modlitwą s. Faustyny. Z Bożą pomocą damy radę.

   • B.P. Gdańsk pisze:

    Serce się ściska, jak dobry jest Pan. Niech Ci Pan Bóg Esko błogosławi za piękne świadectwo

  • Anna pisze:

   Zanurzam Cię w Krwi Chrystusa, zanurzam wszystkich chorych. Jezu, Twoja Święta Krew uzdrawia, leczy i daje życie wieczne. Uwielbiam Cię Jezu, nasz Odkupicielu, pragnę z Tobą współpracować Zbawicielu ludzkości. Amen.

  • Marta pisze:

   Polecam postawienie sobie baniek lekarskich, jak Cie dopiero dopadł to powinny pomóc, niech ktoś Ci w aptece kupi:)

 8. Bożena pisze:

  +++ we wszystkich intencjach❤

 9. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach❤
  Esko,dziękuję Ci za Twoje świadectwo❤Bóg zapłać ❤

 10. Paweł pisze:

  To najnowsze nagranie ks. P. Glasa bardzo – choć w sposób zapewne nie zamierzony – nawiązuje do tematu tego głównego wpisu (ponieważ – wg wizjonerek z Garabandal – moment „zniknięcia” Kościoła, na ile tylko do niego dojdzie, będzie właśnie RÓWNOCZESNY z czasem Wielkiego Ostrzeżenia…):

  OSTRZEŻENIE:
  – Czy pamięta pani, co powiedziała Matka Najświętsza o ucisku spowodowanym przez komunizm, który ma poprzedzać Ostrzeżenie?
  – Wydawało się, że komunizm ogarnął cały świat, trudno było podejmować praktyki religijne, kapłanom – odprawiać Mszę św., a ludziom – otwierać drzwi kościołów.
  – Czy to miała pani na myśli mówiąc, że wydawało się, iż Kościół znikł?
  – Tak.
  (…)
  – Inaczej mówiąc sądzi pani, że będzie gorzej, niż jest obecnie?
  – Tak sądziłam na podstawie tego, co Ona mówiła, ale naprawdę nie wiem dokładnie. Wydawało mi się wtedy, że to były wszystkie miejsca, które wtedy znałam, miejsca, o których pamiętałam. Tymczasem w wielu krajach europejskich można jeszcze praktykować religię.
  – Zatem sytuacja świata nie jest jeszcze tak zła, by nadeszło Ostrzeżenie?
  – Skoro Ostrzeżenie jeszcze nie nadchodzi, to znaczy, że wszystko jeszcze się pogorszy.
  – Powiedziała pani, że będzie bardzo trudno kapłanom odprawiać Mszę św. Czy było to coś, o czym Matka Najświętsza powiedziała pani, czy też coś, o czym pani pomyślała w związku z prześladowaniami komunistycznymi?
  – Z tego co pamiętam, było to coś, o czym Ona mówiła.
  – I powiedziała, że będzie tak, jakby Kościół znikł?
  – Tak.
  http://garabandal.pl/wywiady-z-wizjonerkami/

  • Paweł pisze:

   I jeszcze w nawiązaniu do tego – taka oto ciekawostka: KOMUNIZM ma obecnie [nasilającą się wciąż] tendencję do odradzania się, lecz raczej NIE TAM, gdzie występował już KIEDYŚ [bo np. wg orędzia nr 455d danego księdzu St. Gobbi – w krajach SŁOWIAŃSKICH poniósł on klęskę NA ZAWSZE: http://www.objawienia.pl/gobbi/gobbi-1991.htm ], a tylko zwłaszcza w krajach takich, jak ROMAŃSKIE (np. Francja czy Katalonia, albo nawet – niestety – Włochy…) – https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/m%c5%82ode-pokolenia-podatne-na-komunizm/ar-BB1fbU96
   {I być może – wobec tego – to NA TE kraje „ostrzy sobie obecnie zęby” ROSJA… Jako że to TAM dzisiejszy „farbowany lis” (komunistycznej przecież nadal de facto) rosyjskiej administracji państwowej odnajduje dla siebie… coraz bardziej (chyba) „BRATNIEGO ducha”! [Tak że tuż przed Ostrzeżeniem nawet sam papież ma – wg zapowiedzi Conchity z Garabandal – złożyć (wreszcie?) wizytę w MOSKWIE! http://www.p-w-n.de/Garabandal.htm ]. Myślę więc, że trzeba będzie obawiać się wkrótce INWAZJI Rosji raczej na Francję oraz cały Zachód Europy (drogą poprzez Skandynawię, w której – notabene – ANI Szwecja, ANI Finlandia NIE NALEŻĄ przecież do NATO!) niż inwazji na inne kraje: od DAWNA już takiej inwazji się obawiające i raczej zawsze biorące takową fatalną możliwość pod uwagę…}

 11. Anna pisze:

  Na pewno nie można nikomu wciskać, że szczepionki są takie bezpieczne, skoro już nawet EMA podaje oficjalnie, że po żadnej szczepionce nie było tyle zgonów i niepożądanych odczynów poszczepiennych. Co raz częściej są też obserwowane zachorowania na covid u zaszczepionych
  https://www.pch24.pl/szczepienia–ema-notuje-rekordy-niepozadanych-odczynow-i-zgonow,83165,i.html

 12. Maggie pisze:

  Za wszystkich, zwłaszcza chorych
  💕🙏🏻❣️

  • Bogna pisze:

   Witaj Maggie

   Bardzo Dziękuje ze stanęłas w mojej obronie 😘

   Ja Ciebie nie skrytykowałam. To inna Bogna P.

   Witam inna Bogna P. Nie ładnie tak postępować.

   Ja jestem zwykła Bogna i to ja która kiedyś polecałam zagraniczne strony z proroctwami.
   A i tak w końcu tez moje polecane strony zostały tu promowane min książka Ostrzeżenie Christine Watkins.

   Choć nie pisze wiele
   Staram się polecać to co uważam ze jest ważne. Nie mieszkam w Polsce i mam dostęp do bierzących informacji.
   Każdy ma wybór, ale tez trzeba znać dwie strony i dokonać właściwego wyboru.
   Polacy powinni wiedzieć co się dzieje na Świecie.
   I co wam zagraża po szczepionce.

   Czy wiecie ze
   Planned Parenthood uruchamia kampanię szczepień przeciwko COVID-19 za dwa miliony dolarów.
   Planned Parenthood promuje szczepionki!!! Co to oznacza?

   Szczepiona zmienia DNA i musimy się liczyć z konsekwencjami.
   Ten mój pierwszy teks powyżej był bardzo szybko tłumaczony z angielskiego filmu i dlatego był niedokładny.

   Dziękuje ze mnie pamiętasz

   Pozdrawiam Ciebie Maggie 😘

   • Bogna P. pisze:

    Nie skrytykowałam @Maggie, tylko Ciebie, moja imienniczko, za chaotyczną, pseudonaukową, nieracjonalną i emocjonalną wypowiedź dot. szczepionki. Zapewne zmienię nick, żeby uniknąć na przyszłość nieporozumień takich jak miało miejsce w przypadku @Maggie. Już wyżej przeprosiłam Maggie i również Ciebie, bo faktycznie się uniosłam, a wypominanie ortograficznych błędów jest-przyznaję- nieeleganckie i nie na miejscu.

    • Maggie pisze:

     @BognaP:
     Dopiero zobaczyłam ten wpis, bo przerwałam ledwo zaczęte pisanie na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, by wrócić do pisania po kolacji etc.
     To NIE o ortografię poszło, a Bogna z pisaniem i mową radzi sobie lepiej niż wielu rodaków mieszkających w Kraju. Pamiętajmy, że na forum chcemy w skrócie wyrazić myśli i wówczas trudno bez zaplątania się w zawiłości. Pytać o i wyjaśniać szczegóły/podstawę toku myślowego można zawsze. Dlatego tym bardziej jeśli ktoś opiera się na wypowiedzi jakiegoś eksperta, to można bez przeszkód przyjąć wypowiedź jako tezę … a teza daje możliwość dokładnego zbadania/rozważenia do momentu przyjęcia jej albo do uznania jej za twierdzenie lub częściowego lub całkowitego jej odrzucenia. Są poglądy, które można zmienić ale też takie, które nie podlegają wymianie na inne, a przyjęcie takiego czy innego poglądu to Wybór własny lub narzucony.
     Apologies accepted 💕🙏🏻❣️

    • Bogna pisze:

     Moja imienniczko

     Nic nie szkodzi.
     Każdego musimy akceptować jakim jest. Nikt nie jest doskonały.
     A zły tylko czeka żeby nas poróżnić.

     Możesz trzymać swojego nick name.

     Ja tutaj naprawdę rzadko pisze.

     Pozdrawiam

   • Maggie pisze:

    Dziękuję i również pozdrawiam. 💕
    Tam gdzie widzę kłamstwo, czy niesprawiedliwość odzywam się, nawet za cenę otrzymania kopniaka (a mam takich sporo w plecaku).

    Też mieszkam za Oceanem i dlatego, do pewnych wiadomości podchodzę z rezerwą, używając szarych komórek, którym @xcvb odebrał wartość, a może i egzystencję, wykręcając (i to w punktach rodem z banialuki) moją wypowiedź, sam ładując we worek imputowaną mieszaninę wieści i rzekomego prześladowania jego osoby. W dyskusji jednomyślność bywa nieuchwytna … jak biały kruk .. ale to NIE powód do „górnolotnej” klasyfikacji „płaskoziemców”, używanej przez Twoją imienniczkę.

    Dobrze zauważasz, że w Polsce pewne sprawy są dopiero w powijakach i stąd mieszkający poza jej granicami z autopsji już wiedzą, że trzeba dmuchać na zimne, aby potem nie wypadło jak musztarda po obiedzie.

    Do proroctw i objawień podchodzę z rezerwą, bo „przypadkowo” uniknęłam zakażenia się od starszych i bardziej doświadczonych i mądrzejszych ode mnie np: toronto blessing, pieczęcią od mbm, kontaktami z MZ – akurat byłam u znajomej w parafii, kiedy MZ przyjechał i powiedział: 😳 „że przybył z Polski aby nawiązać kontakt i przyjrzeć się ruchom charyzmatycznym”.

    Przede wszystkim Ty zwróciłaś uwagę na pewne sprawy „szczepionkowe”.
    Nadmieniłaś ZNAK bestii a NIE bestię (jak Ci zaimputowano) bo i nawet postawiłaś PYTAJNIK, jakby w syntezie zdarzeń, raczej lakonicznie i w kontekście znaków Apokalipsy, zastanawiając się tj bez definitywnego stwierdzenia, po czym przeszłaś do cytowania DOKTORA Lorainne.
    Lekceważenie „drobiazgów” w każdej dziedzinie życia i w każdym czasie jest najlepszym przepisem na katastrofę = zgadzam się z tym. Jeśli zaś, ktoś się zastanawia, porównuje analitycznie, to nie musi być przejawem paniki/strachu/narzekania, a tym bardziej hojnie tu zaserwowanego nam „płaskoziemia” czy pustogłowia, ale raczej rozsądku i gotowości stawienia czoła niebezpieczeństwu.

    😘🙏🏻❣️

 13. Grzegorz pisze:

  Ks. Tadeusz Guz

 14. Zeb pisze:

  Esko Bardzo Ci dziękuję za świadectwo o Krwi Jezusa 🙂 tez poczułem drgnienie w sercu gdy to czytałem. Trzeba takie rzeczy mówic !!! 🙂

 15. tylka pisze:

  Witam
  Może ktoś wie czy jest problem z wejściem na Jasną Górę w Częstochowie?
  Pytam, bo kilku maturzystów chce się jutro tam wybrać.

 16. Ania G. pisze:

  apel o pomoc z grupy Legion Małych Dusz:
  Drodzy Grupowicze!
  Zwracamy się do Was z prośbą, byście wsparli Marka i jego brata modlitwą, ale również w miarę możliwości radą. Chodzi o wskazanie dobrego egzorcysty. Przeczytajcie proszę świadectwo i prośbę Marka:
  Witam Serdecznie
  pisze w sprawie pomocy modlitewnej za mojego opętanego brata Krzysztofa. Szukam także kontaktu do egzorcysty.
  Mój brat wraz z żoną i trójką dzieci mieszka w Pawłowicach, na Śląsku, w bloku, gdzie nad ich mieszkaniem jest „czarownica”, tak sama się nazywa, jest pod władaniem złych mocy, wielu ludzi już dookoła zmarło na skutek dziwnych i nagłych chorób, popełnienia samobojstwa itd. Po latach w końcu i dopadło brata, najpierw przez wywołanie choroby „Choroba Creutzfeldta i Jakoba” niszczy mózg, obecnie jest jak dziecko. Był w szpitalu lekarze potwierdzili wyniki, to choroba genetyczna, z tym że w rodzinie nigdy takiej genetycznej choroby nie było. Do tego dochodzi, silny Zły Duch, który w nim jest. Jeżdżą do Piekar pod Częstochową, do egzorcysty, ale ona sam się wystraszył, nie dał rady, boi się, potrzebujemy grupy egzorcystów. W ich domu przedmioty same się przesuwają, mój brat zaś, gdy bratowa przesłała nagranie podczas wczorajszej Drogi Krzyżowej, trzęsie się, całe ciało jest napięte, mówi językami (po turecku, chorwacku, rozumie modlitwy po łacinie, …) jego wzrok, Boże Mój Drogi, czyste złe spojrzenie demona, to nie jest mój brat !
  Dzieję się to wszystko od paru miesięcy, tzn. takie nasilenie, opętanie, choroba, a cała historia ma ciąg od wielu lat. W tym wszystkim moja chrześnica też miała złe przypadki, toczyła pianę z ust, drapała ściany, bo córka „czarownicy” jest w jej wieku i się nie lubią, dlatego rzuca także na nią uroki – to osoba która mocno siedzi w czarnoksięstwie, jej rodzina też (podczas Komunii parę lat temu, bracia tej kobiety nie przyjechali, obaj już nie żyją przez nagłą chorobę). Nawet zwierzęta, jakie mieli, pies, żółw, gdy tylko jej córka się dowiedziały, miały nienormalne zachowania.
  Moja bratowa też przeszła niejedno, każdy biznes jaki zakładała, padał martwy, gdy tylko tamta się o tym dowiadywała, niszczyła i udawało jej się. Nie wspomnę o długach nie do spłaty, kredytach itd. Sytuacja po ludzku nie do przejścia.
  W jej przypadku, jak mówił jej ostatnio egzorcysta, rozmawiała swego razu z nieznajomym mężczyzną, pojawił się nagle i wiedział o niej wszystko ! Był bardzo miły, niemal dżentelmen, to był Lucyfer, zmaterializował się, na koniec jej powiedział, że zaczeka na bratową i będzie Jego. Wcześniej też pojawiały się inne osoby który pojawiały się, zaczepiały w rozmowie i na ich oczach znikały
  Nie musiałem być przy tym, znam ich, wierzę w to co się dzieje w ich życiu, to nie są chorzy psychiczni ludzie. Potrzebują pomocy.
  Bardzo cię proszę o wstawieniczą modlitwę za uwolnienie brata od Demona lub powiedz, gdzie jeszcze mogę uderzyć, co zrobić, gdzie iść….
  Może znacie egzorcystę, który chciałby podjąć się modlitwy. Proszę podajcie kontakt. Piszcie, mój mail: maledusze@gmail.com
  Modlitwa podtrzymuje to wszystko, inaczej dawno by go zabił, walka trwa o jego duszę i tę rodzinę. Lekarze oczywiście dali mu parę m-cy życia. Bo po ludzka z tą chorobą tylko 5% ludzi dożywa dwóch lat życia.
  Marek, brat Krzysztofa Siwik

  • Renata pisze:

   Dziekuję Aniu za ten wpis. Napisałam już wiadomość bo może ona pomóc. Obejmuję ich modlitwą 🙏

  • Paweł pisze:

   Księga Wyjścia – z rozdziału 22:
   17 Nie pozwolisz żyć czarownicy. – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=72
   Oby MARYJA zrobiła z tego, co TUTAJ „OZNAJMIA PISMO”, należyty użytek – mocą Swojej najwyższej Władzy nad Polską, ponieważ:
   „Kto przyjmuje władzę Pana, uwolniony zostaje od wszelkich władz i zależności ziemskich, od władzy szatana i sług jego.” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/sbm-2a.html
   „Bo Ona pragnie i potrafi ujawnić wszystko, co zdrowe w waszym narodzie, i dopuścić do władzy tych, których sama sobie przygotowała.” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-12b.html
   „Maryja objęła już władzę i pragnie naszej modlitwy za nieprzyjaciół, za tych, którzy świadomie czynią zło (lub mają złe zamiary)” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-09.html
   Powiedziano też: „(…) wy się nie lękajcie (…) na waszej ziemi (będącej królestwem Maryi, w którym Ona już ma władzę)” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-10.html
   „A o sprawy i ludzi, którzy usiłują ‚targować się’ o Polskę, o dostęp do władzy, nie troszczcie się zbytnio – bo to wszystko jest przejściowe.” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-09a.html
   Maryja powiedziała też Sama osobiście do pewnej osoby:
   „– Ciesz się (…), że działasz w czasach, w których Ja objęłam już berło władzy (Królowej Polski) i realizuję swoje zamiary” – http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-12.html
   Najświętsza Panno Maryjo, Królowo Korony Polskiej, módl się za nami!
   [Ojciec św. Leon XIII dnia 19 listopada 1892 r. przywiązał odpust do pobożnego wzywania Imienia Maryi „Najświętsza Panno Maryjo, Królowo Korony Polskiej, módl się za nami!”. – Za: str. 52 książki Ks. G. Augustynika „Miłość Boga i Ojczyzny w życiu i czynach Świątobliwej Wandy Malczewskiej” – wydanie VII wznowione, Wyd. „ARKA” – Wrocław 1998, według edycji Wydawnictwa Diecezjalnego w Łodzi z IMPRIMATUR: Nr 1907, +Kazimierz Tomczak, Łódź, 20 maja 1939 r.]

 17. Alutka pisze:

  Z Dzienniczka św. Siostry Faustyny numer 206:
  Na drugi dzień po komunii świętej usłyszałam głos: „córko moja – patrz, w przepaść Miłosierdzia mojego i oddaj temu miłosierdziu mojemu cześć i chwała, a uczyń to w ten sposób: zbierz wszystkich grzeszników z całego świata i zanurz ich w przepaści Miłosierdzia mojego. Pragnę się udzielać duszom, dusz pragnął, córko moja. Święto moje – święto Miłosierdzia – będziesz przebiegać świat cały i sprowadzać będziesz dusze zemdlone do źródła Miłosierdzia mojego. Ja je uleczę i wzmocnią.”.

  • Alutka pisze:

   Z Dzienniczka św. Siostry Faustyny numer 206:
   Na drugi dzień po Komunii świętej usłyszałam głos: „Córko moja – patrz, w przepaść Miłosierdzia mojego i oddaj temu miłosierdziu mojemu cześć i chwałę, a uczyń to w ten sposób: zbierz wszystkich grzeszników z całego świata i zanurz ich w przepaści Miłosierdzia mojego. Pragnę się udzielać duszom, dusz pragnę, córko moja. W Święto moje – w święto Miłosierdzia – będziesz przebiegać świat cały i sprowadzać będziesz dusze zemdlone do źródła Miłosierdzia mojego. Ja je uleczę i wzmocnię.”.

  • Katarzyna pisze:

   „Miłosierdzie Boże na wieki wysławiać będę”.

 18. Alutka pisze:

  Z Dzienniczka św. Siostry Faustyny numer 206:
  Na drugi dzień po Komunii świętej usłyszałam głos: „Córko moja – patrz, w przepaść Miłosierdzia mojego i oddaj temu miłosierdziu mojemu cześć i chwałę, a uczyń to w ten sposób: zbierz wszystkich grzeszników z całego świata i zanurz ich w przepaści Miłosierdzia mojego. Pragnę się udzielać duszom, dusz pragnę, córko moja. W Święto moje – w święto Miłosierdzia – będziesz przebiegać świat cały i sprowadzać będziesz dusze zemdlone do źródła Miłosierdzia mojego. Ja je uleczę i wzmocnię.”.

 19. Kasia pisze:

  Czy może ktoś orientuje się, czy mogę z tej strony zamówić kamienie św. Michała Archanioła?

 20. Bogusia pisze:

  Szczepionki …sa tak bezpieczne(!),ze… skutkiem ubocznym jest SMIERC…ale…w zadnym przypadku nie ma odwolania od jakichkolwiek uszczerbkow…powiklan( itp.)…naglej smierci
  i… zadna firma NIE bierze odpowiedzialnosci za ludzka „krzywde”…a zatem…kazda dyskusja jest zbedna… !!!
  OCZYWISTYM jest ,ze jedynym uzdrowicielem jest Sam BOG…!!!
  ON daje i ON zabiera -wierze TYLKO w Niego …!!! Wszelkie szukanie racji i udowadnianie
  ( wowczas gdy nie jest sie lekarzem ani naukowcem z /przynajmniej/ kilkunastoletnim doswiadczeniem nie maja tutaj zadnego potwierdzenia).
  Plademia trwa rok -jak w tak krotkim czasie stworzono „cudowny ratunek dla czlowieka”(?)
  dzialanie „cud”…na ktorego skutki,musimy troszke poczekac…moze do polowy roku zacznie sie ujawniac dzialanie – rozne objawy : to „kalectwa roznego kalibru…”
  Bez wzgledu na to,jakie skutki przynosza owe szczepionki…nikt NIE powinien byc zmuszany do ich przyjecia !!! Uwazam,ze …jezeli wiem,ze cos moze zaszkodzic mojemu zyciu i czynie to -grzesze przeciwko piatemu przykazaniu, ktore domaga sie poszanowania ludzkiego zycia!
  Szczesc Boze!

  • eska pisze:

   „Bóg jest Bogiem propozycji. Demon jest duchem przymusu.”
   Po paszportach szczepionkowych poznacie.

   • Bogusia pisze:

    +++
    Bog,dal nam rozum i wolna wole(!).

    • Maggie pisze:

     Jeśli komuś też nie odpowiada samo „Któż jak Bóg”, to zanim podejmie decyzję niech przeczyta w całości, co znajdzie wyżej, bo poniżej kopiuję początek, a reszta to do przestudiowania:
     „Iga NS pisze:
     9 kwietnia 2021 o 12:47
     @ Paweł NH
     naturalnews.com/2021-03-15-top-vaccine-scientist-warns-the-world-halt-all-covid-19-vaccinations.html
     ………….”

     💕🙏🏻❣️

    • Bogusia pisze:

     @eska,niezwlocznie po otrzymaniu adresu,postaram sie wyslac i poinformuje na stronie.
     Szczesc Boze!

   • Bogusia pisze:

    @eska,wierze,ze przez te ksiazke otrzymasz wiele lask!
    Blogoslawie i pozdrawiam!
    Szczesc Boze!

    • eska pisze:

     @Bogusiu, dziękuję za błogosławieństwo. Już Twoją książkę znalazłam. Tylko akurat czekają nas spore koszty (bardzo drogie badania specjalistyczne córek). Niemniej będę się starała kupić nieco później.

    • Bogusia pisze:

     @eska,gdybys podala mi jakims sposobem adres,wysle Ci z nakaldu autorskiego z autografem.

    • eska pisze:

     @Bogusiu, nie chciałabym, aby to wyszło tak, że chciałam coś „wysępić”. Raczej chciałam uniknąć sytuacji, że kiedyś mnie zagadniesz o tę książke, a ja odpowiem, że jej nie kupiłam, choć obiecałam się zainteresować.
     Jednak nie powiem, że bym nie chciała skorzystać z Twojego daru, jeśli masz taką wolę 🙂
     Adminka Ewa ma moje namiary – Ewo, jeśli mogę prosić o uprzejmość, przekaż Bogusi co Ci wygodnie – maila, telefon czy adres.
     Z góry Wam obu dziękuję. ❤

    • Bogusia pisze:

     @eska,z wielka przyjemnoscia (po otrzymaniu adresu) przesle Ci niezwlocznie.
     Pozdrawiam serdecznie i…absolutnie …prosze ,nie miej skrupulow ( to normalne,ze mamy „rzeczy wazne i wazniejsze”).
     Pozdrawiam 🙂

    • eska pisze:

     W takim razie jeszcze raz dziękuję, Bogusiu. Niech Ci Pan Bóg błogosławi. 🙂
     I Tobie, Ewo, za przekazanie moich namiarów Bogusi. 🙂

  • rob pisze:

   Dziwne jest to ,że szczepionkę na tzw covid19 wynaleziono w kilka miesięcy a szczepionkę na hiv nie potrafią wynaleźć od 40 lat.

 21. Ania G. pisze:

  KOCHANI jutro odbędzie się Msza Święta o Boże Miłosierdzie dla nas i Polski i Kościoła Św i kapłanów. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

 22. Paweł pisze:

  Obejrzałem [całości i cierpliwie, co mi się nieczęsto zdarza, gdy chodzi o aż tak długie nagrania mające charakter naukowy, a nie np. muzyczny] najnowszy film z raportu podkomisji smoleńskiej. Polecam, jest ciekawy:
  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/najnowszy-film-z-raportu-podkomisji-smole%c5%84skiej-80-minut-prawdy-o-tragedii-z-2010-r/ar-BB1fvo0v
  {Ja osobiście NIGDY nie „wierzyłem”, jakoby pod Smoleńskiem NIE BYŁO bynajmniej „żadnego zamachu”, tak że to mi się „wszystko ZGADZA” w tym filmie… [a opierałem się tu pierwotnie na orędziu z dnia 23 kwietnia 2010, danym pewnemu nieżyjącemu już polskiemu mistykowi, na którego książki w mojej Archidiecezji udzielono oficjalnego NIHIL OBSTAT, w tym zaś jego orędziu padły takie oto słowa: „(…) Katastrofa lotnicza nie była zwykłym przypadkiem, lecz prowokacją – nie tylko by osłabić elity walczące o chrześcijańskie wartości, lecz by umocnić przeciwników, którzy jak chorągiewka chcą poddać Polskę pod wpływy apokaliptycznej bestii. (…) Ta katastrofa stała się punktem zwrotnym, w którym Europa doświadczy potęgi zła. To otworzyło drogę do ekspansji Rosji na Europę Zachodnią i było jej celowym zamierzeniem.” – I mogę tu jeszcze dodać, że w owym niechlubnym okresie rządów Platformy Obywatelskiej w Polsce późniejsze orędzie dane temu samemu mistykowi, z dnia 3 maja 2013, stwierdzało: „(…) teraz, z dopustu Bożego, rządzą wami ci, którzy wprowadzają prawa przeciwne prawu Bożemu oraz walczą z Kościołem i z wiarą (…), realizują plan Bestii zniewolenia narodów!” – Tak że teraz w sumie dziękuję Bogu, że nigdy nie splamiłem się głosowaniem na PO (a na SLD zresztą też, i to nawet wtedy, gdy kandydowali pod tym szyldem – raz kiedyś – moi rodzice, co było dla mnie z lekka wręcz bulwersujące, lecz zachowałem po prostu milczenie i poprzestałem na „nic-nierobieniu”, bo tak jest chyba najlepiej w tego typu sprawach, gdy zachodzi jakby pewna „sprzeczność postulowanych/oczekiwanych działań” w obrębie – niby – samego czwartego przykazania Bożego…).}

 23. beatkaa pisze:

  W intencjach chorych i potrzebujących jakiejkolwiek pomocy i za prowadzących tę stronę WOWiT i zaglądających do tej strony: Jezu Ty się tym Zajmij. Jezu ufam Tobie+++
  Najświętsza Panno Maryjo, Królowo Korony Polskiej, módl się za nami!+++

 24. wobroniewiary pisze:

  Pozostań z Bogiem. I z Maryją!

 25. Paweł pisze:

  Czyli to będzie taka sobie chyba „POLKA – ANONIM”, grana na czyichś nerwach…

  …a w każdym razie – jak na tutejsze standardy – pewna „EKSTRAWAGANCJA”…

  …albo też – w ogóle – jakiś już sumaryczny „OBŁĘD” {po włosku: ‚La Follia’}:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s