Joanna Bątkiewicz-Brożek – Rady ojca Dolindo: Jak się spowiadać?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

90 odpowiedzi na „Joanna Bątkiewicz-Brożek – Rady ojca Dolindo: Jak się spowiadać?

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Maggie pisze:

  WAŻNA WSKAZÓWKA NA CAŁE ŻYCIE – ks.prałat Roman Kneblewski
  https://youtu.be/zJdfhpU7Xpw

 3. Maggie pisze:

  Rozmawiałam wczoraj i dziś ze skromną, zasłużoną dla Radia Maryja p.Czesią i od dwóch dni boli ją serce, (jest po 2 zawałach). Westchnijmy za nią do Nieba, bo ma też inne poważne zmartwienie, które spędza sen z jej oczu.

 4. Longin pisze:

  Ważny jest również nowy wpis na stronie https://www.paruzja-iskraz.pl/, w którym pod pozorem prostego opowiadania o wręcz filmowej fabule otrzymujemy istotny przekaz na temat tego co MOŻEMY lub POWINNIŚMY jeszcze zrobić.
  Oczywiście każdy ma wolny wybór tzn. można się przyglądać, badać, kwestionować bo to przecież prywatne objawienie – myślę jednak, że trudno jest przejść obojętnie obok tego tekstu na zasadzie niedowiarstwa…

 5. Damian pisze:

  Ks. Marek Bąk – Ludzie cierpienia ratunkiem? Jak dotrzeć do ludzi cierpienia?
  https://www.youtube.com/watch?v=n7oDAjkBzuY

 6. Ania G. pisze:

  KOCHANI bardzo was proszę o modlitwę za mnie i wszystkich tych którzy organizują 24 godzinną Mękę Pana Jezusa według Luizy Picaretty. To przepiękne nabożeństwo rozpocznie się 26 marca w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku. Bardzo was prosimy o modlitwę w tym tygodniu. Dziękuję KOCHANI ♥️

 7. wobroniewiary pisze:

  „ŻADNA WŁADZA ŚWIECKA NIE MOŻE ZAWIESIĆ PUBLICZNEGO SPRAWOWANIA KULTU KOŚCIOŁA”
  To wyłącznie Kościół, a nie państwo, jest odpowiedzialny za sprawowanie kultu religijnego.
  „Żadna władza świecka nie może zawiesić publicznego sprawowania kultu Kościoła. Kult ten jest rzeczywistością duchową, nad którą władza doczesna nie ma żadnej władzy” – dobitnie podkreśla Ks. Kard. R. Sarah.
  Żadna władza świecka nie może zawiesić publicznego sprawowania kultu Kościoła. Kult ten jest rzeczywistością duchową, nad którą władza doczesna nie ma żadnej władzy – podkreśla ks. kard. Robert Sarah w artykule „Bezprawne zakazy” red. Małgorzaty Rutkowskiej, opublikowanym w ostatnim numerze „Naszego Dziennika”.
  szatan w czasie pandemii ograniczeniami związanymi z sytuacją zdrowotną z wyjątkową siłą uderza w Święty Kościół Katolicki i w sprawowanie świętego kultu religijnego. W wielu krajach Kościoły wciąż pozostają zamknięte, a wierni pozbawieni są udziału w Eucharystii.
  – Tu chodzi o sprawę podstawowych uprawnień wiernych – mówi „Naszemu Dziennikowi” ks. abp Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński, przypominając, że przez tzw. czas próby przechodzi każde pokolenie od początku Kościoła.
  W Polsce to doświadczenie ma szczególny charakter, bo jest zakorzenione w naszych dziejach.
  – O co zmagali się nasi dziadkowie pod zaborami? O wolność kultu. A w czasie wojny? O wolność duszpasterstwa. A po 1945 roku – znowu o wolność kultu. Czas próby trwa permanentnie. Raz o wolność kultu, innym razem o jego czystość lub o jego owoce – wskazuje ks. abp Dzięga.

  • Paweł pisze:

   Niektóre – bardzo w tym kontekście WYMOWNE – błędy, bardzo jednoznacznie POTĘPIONE w słynnym „Syllabusie errorum”, dołączonym do encykliki „Quanta cura” bł. Piusa IX: https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/pius_ix/inne/syllabus_08121864.html
   (…) 2. Należy ZAPRZECZYĆ wszelkiemu działaniu Boga w ludziach i świecie.
   (…) 13. Metoda i zasady uprawiania teologii przez dawnych mistrzów SCHOLASTYKI całkiem nie odpowiadają potrzebom czasów OBECNYCH ani postępowi NAUK.
   14. Filozofią należy się zajmować BEZ UWZGLĘDNIANIA nadnaturalnego Objawienia.
   (…) 20. Władzy KOŚCIELNEJ nie wolno wykonywać BEZ POZWOLENIA i zgody rządu ŚWIECKIEGO.
   21. Kościół nie ma władzy ustalania Z MOCĄ DOGMATU, że religia Kościoła katolickiego jest JEDYNIE PRAWDZIWĄ.
   (…) 28. Biskupi nie mają prawa ogłaszania bez pozwolenia rządu NAWET listów apostolskich.
   29. Łaski [przywileje, nominacje] przyznane przez papieża rzymskiego mają być uważane za nieważne, jeśli je uproszono bez pośrednictwa RZĄDU.
   30. Immunitet Kościoła i duchownych opiera się na PRAWIE ŚWIECKIM.
   (…) 39. Państwo, będąc początkiem i źródłem WSZELKICH praw, ma uprawnienia NICZYM NIE OGRANICZONE.
   (…) 42. W wypadku konfliktu ustaw dwóch władz {duchownej i świeckiej}, prawo ŚWIECKIE ma pierwszeństwo.
   (…) 44. Władza ŚWIECKA może się mieszać do spraw RELIGII, moralności i władzy DUCHOWNEJ. Dlatego może OSĄDZAĆ zalecenia, jakie ZGODNIE ze swoją MISJĄ wydają pasterze Kościoła dla kształtowania sumień; może nawet DECYDOWAĆ o udzieleniu SAKRAMENTÓW świętych i warunkach ich przyjmowania.
   (…) 46. Co więcej, nawet w SEMINARIACH DUCHOWNYCH plan studiów podlega władzy ŚWIECKIEJ.
   (…) 49. Władzy świeckiej wolno WSTRZYMYWAĆ swobodne, wzajemne kontakty przełożonych kościelnych bądź wiernych z PAPIEŻEM rzymskim.
   50. Władza ŚWIECKA ma z samej siebie prawo przedstawiania do BISKUPSTWA i może wymagać, by JEJ KANDYDACI obejmowali rządy DIECEZJI, zanim otrzymają kanoniczną nominację ze Stolicy Świętej i pismo apostolskie.
   51. Co więcej, rząd świecki ma prawo ODSUWANIA biskupów od sprawowania posługi pasterskiej i nie ma obowiązku respektowania PAPIEŻA rzymskiego w tym, co odnosi się do USTANAWIANIA BISKUPSTW i mianowania biskupów.
   (…) 56. Prawa MORALNE bynajmniej nie potrzebują boskiej sankcji i nie jest wcale potrzebne, by ludzkie USTAWY zgadzały się z PRAWEM NATURY lub moc OBOWIĄZUJĄCĄ czerpały z BOGA.
   57. Wiedza filozoficzna i MORALNA oraz świeckie USTAWY mogą i powinny być niezależne od AUTORYTETU BOGA i Kościoła.
   58. Nie należy uznawać innych sił niż te, które tkwią w MATERII, a WSZELKI porządek moralny i uczciwość powinny polegać na gromadzeniu i powiększaniu MAJĄTKU i ZASPOKAJANIU pragnień.
   59. Prawo sprowadza się do faktów MATERIALNYCH; powinności człowieka są pustym słowem, a WSZELKIE ludzkie postanowienia mają moc PRAWA.
   60. Autorytet [władzy] nie jest niczym innym, jak sumą liczby {zwolenników} i MATERIALNEJ SIŁY.
   61. NIESPRAWIEDLIWOŚĆ, która przyniosła {jednak mimo wszystko} SUKCES, nie uwłacza świętości prawa. {Czyli rzekomo: „cel uświęca środki”}.
   (…) 73. Na mocy KONTRAKTU czysto świeckiego może istnieć PRAWDZIWE MAŁŻEŃSTWO chrześcijan; {albo rzekomo:} nieprawdą jest, że kontrakt małżeński między chrześcijanami musi być zawsze SAKRAMENTALNY (…).
   74. Sprawy małżeńskie i zaręczyny należą Z NATURY do sądów ŚWIECKICH.
   (…) 77. W naszej epoce nie jest już użyteczne, by religia katolicka miała status jedynej religii PAŃSTWOWEJ, z wykluczeniem wszystkich innych wyznań {jako tych postulowanych „PAŃSTWOWYCH”}.
   (…) 79. Jest bowiem {rzekomo} fałszem, jakoby wolność prawna wyznań i pełne prawo wszystkich do MANIFESTOWANIA jawnie i publicznie WSZELKICH swoich opinii i MNIEMAŃ, prowadziły do łatwiejszego ulegania przez ludy ZEPSUCIU moralnemu i duchowemu i sprzyjały zasadzie indyferentyzmu. {Którego to BŁĘDU sztandarowym przykładem – moim zdaniem – jest HANIEBNA a powszechna dziś LEGALNOŚĆ pornografii, z wyjątkiem (w tym kontekście: niezbyt logicznym przecież!) tej pedofilskiej…}.

  • Elizeusz pisze:

   List ks. kard. Roberta Saraha, prefekta Kongregacji do spraw Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów cz. I W wielu krajach sprawowanie kultu chrześcijańskiego jest zakłócone przez pandemię COVID-19. Wierni nie mogą gromadzić się w kościołach, nie mogą w sposób sakramentalny uczestniczyć w Eucharystycznej Ofierze. Sytuacja ta jest źródłem wielkiego cierpienia. Jest również okazją daną nam przez Boga, abyśmy lepiej zrozumieli konieczność i wartość kultu liturgicznego. Jako kardynał prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, ale przede wszystkim w głębokiej jedności, w pokornej służbie Bogu i Jego Kościołowi, pragnę ofiarować to rozważanie moim braciom w Episkopacie i w kapłaństwie oraz ludowi Bożemu, próbując zaczerpnąć z tej sytuacji jakąś naukę. 31.05.2020
   cd. na str.: https://naszdziennik.pl/mysl/221537,o-kulcie-katolickim-w-czasach-proby.html

 8. Ola pisze:

  Dziś na Mszy świętej na kazaniu mój proboszcz zapowiedział duże prawdopodobieństwo ,że będą zamknięte kościoły w najbliższym czasie,a mówił to ze spokojem i tak jakby zasugerował w moim odbiorze ,że taka może być Wola Boża. Ręce mi opadły . Oby nie było powtórki z tamtego roku 😱

  • wobroniewiary pisze:

   A u mnie były rozprowadzane tydzień temu przez Caritas baranki wielkanocne z białej czekolady (ksiądz mówił, że mamy je włożyć do koszyczka i przynieść do poświęcenia)

  • Małgorzata K. pisze:

   Módlmy się zarliwie by kościoły były otwarte dla wszystkich, którzy chcą wejść. Nie patrzmy biernie. W modlitwie siła!
   Maryja mówiła, że różancem możemy wpływać na losy świata.
   Pragniemy Eucharystii w Wielkanoc i codziennie, więc blagajmy Boga przez Maryję i św. Józefa 🙏

   • Ola pisze:

    U mnie w parafii i tak od stycznia w tygodniu nie ma Mszy św przeważnie ,moja wiejska parafia jest martwa duchowo ,kiedyś pisałam o tym . Ja to widzę jako apostazję …

 9. Marzena pisze:

  Proszę o modlitwę, mąż od wielu dni zmaga się z koronawirusem, gorączka nie opada,
  ma wiele chorób współistniejących.

 10. Ania W. pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 11. Ava pisze:

  W dniu osób z zespołem Downa proszę Was o modlitwę za wstawiennictwem doktora Jerôme Lejeune- wspaniałego Sługi Bożego, o uzdrowienie mojego bratanka w łonie matki. Wyniki badań jednoznacznie wskazują 21 chromosomów, 6 miesiąc ciąży. Któż jak Bóg!
  Oczywiście będziemy kochać malucha czy będzie zdrowy, czy nie.

 12. Jolantae pisze:

  Błagam o modlitwę w intencji mojej rodziny. Mój mąż znów grozi odejściem. Cała jestem w nerwach i ból przeszywa mi serce. Bede wdzięczna za każde westchnienie.

 13. AgnieszkaAnna pisze:

 14. Barbara pisze:

  Potrzebuję rady ,pomocy aby zakupić książki z mądrymi bajkami od niemowlęcia .

 15. Ola pisze:

  We wszystkich intencjach
  +++

 16. EwaT. pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 17. Elżbieta pisze:

  Czy ktoś wie co dzieje się z ks. Dariuszem Oko. Po jego chorobie nigdzie go nie słyszałam

 18. Witek pisze:

  Pojawiło się nowe nagranie o. Augustyna Pelanowskiego. Świadomie streszczę, aby zachęcić do odsłuchania i aby nie umknęło tysiącem wchodzącym na stronę a jest to bardzo ważne co mówi o. Augustyn, nie tylko miłosierdzie i miłosierdzie i że wszyscy będą zbawieni…

  Mam nadzieję że zachęciłem…..

  Na początku myślałem, ze jest to stare nagranie, ale…NIE
  1. o. Augusty wypowiada się na temat Papieża i Kapłanów – czy to nowi Saduceusze?
  2. Liczba profanacji w KK w ostatnich 10 latach wzrosła 220% w czasie pontyfikatu obecnego Papieża.
  3. Katolicy myślący jak Saduceusze (myślą i postępują tak jakby nie było zmartwychwstania).
  4. Odnosi się do Ciała Pana Jezusa i mówi i podaje przykłady, że jest ono bardzo ważne.
  4. Opis Boga.
  5. Gdybyśmy zobaczyli Pana Jezusa już nikt nie mógłby się nawrócić, chodzi o to że nikt nie mógłby być bardziej święty, ani bardziej zdrajcą jak Judasz (koniec czasu zasługiwania). Wszystkie dusze zatrzymałby się w takim stanie w jakim dopadła by je Paruzja.
  6. Jedynie z litości Chrystus się nam nie objawia, a objawia tylko którzy są już uświęceni…
  7. O esencji teologii Saduceuszy, którzy tak boją się o klimat bo w zmartwychwstanie nie wierzą…
  8. Koniecznie 6.10 do 6.30
  9. Jak wygląda Niebo? Czym różni się od naszego świata?
  10. Nawracanie to prozelityzm, ciekawe kto to powiedział…

  Mam nadzieję że zachęciłem…..i o. Augustyn nie jest już w Polsce…20.13

 19. Monika pisze:

  Takie krótkie a jakże wymowne.
  https://www.youtube.com/watch?v=NEBYmldpuOo
  – „Bo niby kościoły zamykają? Na pewno?” –
  Czy rzeczywiście?
  U nas, w tak małej nadbużańskiej Parafii jest codzienna adoracja a tak niewiele osób przychodzi do Jezusa. Nawet tylko pobyć bez słów ale jakoś nie ma chętnych. A On czeka…
  Czy osobie wierzącej potrzeba odwagi, by być z Bogiem i przed Bogiem, i blisko Boga?

 20. Paweł NH pisze:

  Witam,
  w dniu 13 kwietnia w kościele OO. Kapucynów w Krakowie odbędzie się Msza Święta w intencji całej rodziny WOWIT, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Was wszystkich.

 21. Maria pisze:

  Gadowski OSTRO o „trzecim lockdownie” i szczepionkowym eksperymencie!
  https://www.youtube.com/watch?v=EpSO06T0OT0

 22. kasiaJa pisze:

  Proszę o modlitwę za moje zdrowie, teraz jej bardzo potrzebuję.

  • Maggie pisze:

   😰🙏🏻❣️

   W dobrej wierze zakupili i strachem oszołomili. Dzisiaj rządowa lekarka na konferencji prasowej zapewniała 😳, że wszystkie szczepionki są 😳sprawdzone, 😳bezpieczne i że tylko czasami … mogą być reakcje, które są przejściowe i że Health Canada dobrze przebadał i dlatego taak dłuuuugo 😳 na nie czekaliśmy .. dlatego nie ma się czego obawiać. Zaniemówiłam, BO skoro SAM producent jest zwolniony od odpowiedzialności i NADAL prowadzi intencyjnie wyznaczone grupy ludzi na lata badań/testów i NIE ma pewności: co np może nastąpić nawet za dwa lata, to SKĄD ta polityczna PEWNOŚĆ „prorocza”….
   HOROR i tu: w związku głoszonymi przed paroma dniami zapewnieniami, że Ontario otrzymuje bezpieczne, bo 😳z zupełnie innego miejsca niż Europa (chyba Indie), przypomniał mi się z Internetu, sprzed lat, przypadek sądzenia jakiegoś laboratorium przez bogacza, że jakiś „preparat na młodość”… z „abortowanego fetusa” , był z genetycznymi wadami i coś temu kanibalowi się stało … Stąd myśl, że w tym diabelskim procederze ! 😱 i kanibaliźmie .. mogą szukać teraz TYLKO „zdrowe 😱surowce”, bo chore biedactwa to … na śmieci 😳😱 🤕🙏🏻❣️
   Dr. Mengele się w pas kłania, uśmiechając do każdego „naukowco-drania” … a piekło radośnie szpony zaciera… i to co nieetyczne popiera. Wybór jak z „wsjo rawno” , bo z tego samego worka: czy od Mengele, Morgentaler’a lub innego „doktorka”. Przysięga Hipokratesa ukazuje lica Hipo-kryty, JEŚLI skrywa się pod kitlem interes bank-dyty.

   Toronto: jak dziś ogłosili „miasto” będzie nawet dowozić bezradnych i niepełnosprawnych seniorów od 60+ na … szczepienia etc.
   Mają serię AstraZeneca z datą ważności „best before” 2 kwietnia oraz doszły jakieś zapasy po sąsiedzku/dobroczynnie, gdyż wybawca prez.Biden odstępuje/wypożycza Kanadzie (nie posiadającej potrzebnej ilości i zapasów) tą z „astralnejZenki” a nie zatwierdzoną jeszcze przez FDA….
   Dla mnie to sprawa oczywista, że tu potrzebna jest etyka z uczciwą nauką ale i egzorcysta.
   Myślę, że nasza zakończona Nowenna Pompejańska wielu już uchroniła od skutków tego diabelstwa.

 23. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach ❤

 24. Grzegorz pisze:

  Jezus jak szkarlatny robak

  • eska pisze:

   „Dotyczą ludzi starych, dla których brak kontaktu z rodziną równoznaczny jest ze śmiercią”. Na przykład mojego śp. Taty, który z racji schorzeń przebywał w Domu Spokojnej Starości, bo Mama nie była już zdolna do całodobowej opieki nad nim, a i ja z moimi schorowanymi dziećmi też nie… Dopóki można było, Mama była u niego codziennie, ja starałam się jak najczęściej. Od roku jednak nie można było wcale… Nie do wiary, jak to na niego wpłynęło… O końcówce i o brakach w możliwości właściwego pożegnania się z nim nie potrafię nawet napisać. Boli…
   Mimo wszystko dziękuję Bogu i Matce Najświętazej za ogrom łask, którymi wspomagała Tatę i nas przez cały ten czas – bo naprawdę wiele w tym wszystkim otrzymaliśmy dobra.
   Bądź uwielbiony Boże we wszystkim, co się wydarzyło.
   .
   +++ we wszystkich intencjach ❤

 25. Renia Z. pisze:

  https://www.m.pch24.pl/my-chcemy-boga—-podpisz-petycje-do-premiera,82547,i.html razem możemy więcej osiągnąć obudźmy się trzeba walczyć o naszą wiarę. Wszystkich zachęcam do przesyłania dalej. Pozdrawiam serdecznie z Panem Bogiem i Maryją

 26. luu pisze:

  Proszę o modlitwę w mojej intencji jeśli możecie, od kilku dni mam mocne bóle w klatce piersiowej i nie wiadomo, co mi jest.

 27. Longin pisze:

  To proroctwo zostało wypowiedziane 20 lat temu.
  „(…) Vassulo, pokój z tobą. Jeśli ziemia drży i rozpada się na ich oczach, to dlatego, że przekroczono Moje Prawo oparte na Miłości. Znieważono wszystkie Moje Przykazania. Pomimo licznych form działania waszej Najświętszej Matki i pomimo Moich Ostrzeżeń, od czasu Fatimy aż do tej epoki, żadne z Moich Ostrzeżeń nie zostało uszanowane. Godziny upływają i potężna armia, jakiej świat nigdy nie widział i nigdy więcej nie zobaczy, znajduje się w zasięgu ręki! Niewielu ludzi zostanie oszczędzonych! Jakże wołam, aby przedrzeć się przez ich głuchotę! Naród ryczący jak grzmot niezliczonych wodospadów zaleje znowu świat ogniem i siarką. Jestem bogaty w przebaczenie, ale boli Mnie, gdy słyszę zaledwie kilka wołań nawrócenia. O, ludzie małej wiary! Ludzie zdolni jedynie do kłótni!
  Napisz: Wszyscy, jak słyszę, z wyjątkiem małej reszty mówią: „Dlaczego mamy wierzyć w te orędzia? Dlaczego mielibyśmy pościć, skoro one nie pochodzą od Niego? Dlaczego mielibyśmy pokutować, skoro jesteśmy sprawiedliwi? Dlaczego powinniśmy wierzyć temu tłumowi szaleńców? Nie słuchajcie ich, bo rozpowszechniają wizje i proroctwa wymyślone przez siebie.”
  Zaprawdę powiadam wam, kiedy nadejdzie ten Dzień, byłoby lepiej, gdybyście się wcale nie narodzili! Wystarczy tylko jeden człowiek, aby rozpalić ogień wytwarzający ciepło. Dzisiaj jest już wśród was pewien człowiek, żyjący pod tym samym niebem, który jest gotów wzniecić Ogień, mogący zapalić i roztopić wszystko w ciągu kilku sekund! Ziemia, jak ubranie, zużyje się.628
  Ostrzegłem was, lecz wy nie wzięliście tego pod rozwagę. Moje cierpienie jest wielkie, ale jak inaczej mógłbym wypędzić przekupniów z Mego Kościoła? Jak wypędziłbym żmije z gniazd, które zbudowały sobie we wnętrzu Mojego Sanktuarium, jeśli nie przychodząc z Płomieniem i Ogniem Palącym?
  Wygubię handlarzy i kupców, a można to uczynić tylko przez Ogień! Mądrzy nie będą się więcej pysznić swą mądrością ani władzą. Bogaci w duchu zostaną wyjałowieni i ogołoceni. Przyodzieją się w żałobę. Będą Mnie szukać. Tam jednak, gdzie będą Mnie szukać, nie znajdą Mnie. Wiele, wiele razy będą wzywać Mojego Imienia, ale ich nie usłyszę. Obalę ich wszystkich…

  Bądź jedno ze Mną, Moje dziecko. Miej Mój Pokój. Kocham cię bardzo. Sprawiedliwość znajduje się w zasięgu ręki”. (https://vassula.pl/zeszyt-56.html)

  • Krzys pisze:

   Wnioskuje, ze
   „Godziny upływają i potężna armia, jakiej świat nigdy nie widział i nigdy więcej nie zobaczy, znajduje się w zasięgu ręki!”
   Rosja? Chiny? Stawiam na Rosję, aczkolwiek armia chińska jest bardziej liczna.

   „Wystarczy tylko jeden człowiek, aby rozpalić ogień wytwarzający ciepło. Dzisiaj jest już wśród was pewien człowiek, żyjący pod tym samym niebem, który jest gotów wzniecić Ogień, mogący zapalić i roztopić wszystko w ciągu kilku sekund!”
   Pułkownik KGB Putin, nie mam wątpliwości.

   • xcvb pisze:

    bardziej prawdopodobne jest ze wojna zacznie sie jednak w Palestynie lub o Tajwan. i to pociagnie reakcje lancuchowa. Odpala sie inne konflikty : Turcja – Grecja Francja. Rosja – wsch. Eurtopa. Indie – Chiny. Mam nadzieje ze z Polski jakims cudem nie zostanie pustynia atomowa.

 28. Ania pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za moje małżeństwo i podjęcie właściwej decyzji. Bardzo dziekuję.

 29. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Może jutro szturm do nieba za wstawiennictwem św. Józefa np. telegramem w intencji dostępu do kościołów w Wielkim Tygodniu?

 30. M. pisze:

  Coraz to częściej z hukiem spadają meteoryty.. Ostatnio we Francji, Anglii i na Kubie.
  Tudzież uaktywniają się wulkany, trzęsienia ziemi… Rok temu szarańcza opanowała m.in. część Afryki i Azji. I dodatkowo epidemia sparaliżowała i dalej paraliżuje cały świat. W fatalnych czasach żyjemy..

  • eska pisze:

   W Australii też plaga myszy.
   .
   „A gdy się to dziać zacznie, nabierzcie ducha i podnieście głowy, ponieważ zbliża się wasze odkupienie.” Łk 21, 28

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s