Itapiranga – orędzie Maryi, Królowej Pokoju i Różańca Świętego do Edsona Glaubera z 20.02.2021 do

Demon chce zniszczyć wasze życie i wasze rodziny, ale Ja was proszę, abyście poświęcili się Naszym zjednoczonym Trzem Świętym Sercom [Jezusa, Maryi i Józefa], żebyście byli wewnątrz nich i pod płaszczem naszej opieki

Pokój, Moje umiłowane dzieci, pokój!
Moje dzieci, Ja, wasza Matka, mówię wam: bądźcie silni, bądźcie wierni Memu Synowi Jezusowi, ponieważ przyjdzie w wielu miejscach świata prześladowanie na tych, którzy nie zaakceptowali zła ani kłamstw, które [źli ludzie] chcą przymusowo nałożyć na życie tych wszystkich, którzy służą Panu. Demon chce zniszczyć wasze życie i wasze rodziny, ale Ja was proszę, abyście poświęcili się Naszym zjednoczonym Trzem Świętym Sercom [Jezusa, Maryi i Józefa], żebyście byli wewnątrz nich i pod płaszczem naszej opieki.
Przyjdą na świat dni trudne i [pełne] bólu, i wielka będzie liczba tych, którzy ze strachu i z braku odwagi zdradzą Mego Syna Jezusa. Nie traćcie nadziei i nie odrywajcie się od drogi prawdy, gdyż ta droga prowadzi was do Nieba.
Módlcie się, módlcie się dużo i każdego dnia Różańcem Świętym, a Bóg udzieli wam wielkich łask z Nieba i da wam siłę, odwagę i Swój Boży pokój, który zwycięża wszelkie zło. Wszystkich błogosławię: w Imię Ojca, i Syna, i Ducha Świętego. Amen!
Za: kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Itapiranga – orędzie Maryi, Królowej Pokoju i Różańca Świętego do Edsona Glaubera z 20.02.2021 do

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • beatkaa pisze:

   Dostałam prośbę – sms o takiej treści tu wklejam:
   ,Bardzo prosze o rozeslanie prosby o modltwe o uratowanie zycia Justynki 3 letniej. To coreczka Michala i Pauliny.
   Wpadla do ogromnego garnka wrzatku.
   Godzine czekali na karetke. Stan krytyczny. Zostala przetransportowana do Katowic.
   Walcza o jej zycie.
   Prosze rozeslijcie gdzie sie da i modlcie sie.

   Oraz prosze o modlitwe za niespelna 2 tygodniowa dziewczynke, ktora jest w szpitalu w Krakowie, a mama ma covid. Rodzina jest z Rzeszowa. Malenstwo ma krew w mozgu. Powierzmy cala rodzine opiece Najswietszej Rodzinie. „

 2. wobroniewiary pisze:

  Ważna informacja dla Judyty (kpiącej z ks. Dominika i z mojej strony), ale nie tylko!!!
  (przypomnę jej chory komentarz: http://wobroniewiaryitradycji.com/2021/02/18/ks-dominik-chmielewski-wstep-do-wielkiego-postu-o-co-w-nim-chodzi/#comment-280086)

  WAŻNA INFORMACJA – Prosimy o zapoznanie się i dla dobra sprawy udostępnienie dalej 😇
  W odpowiedzi na głosy osób, które rozpowszechniały, z udawaną troską o dobro Kościoła, czarną listę kapłanów oraz informowały o tym, że Episkopat rzekomo ostrzega przed nauczaniem niektórych duchownych, pragniemy poinformować o odpowiedzi Biura Prasowego Konferencji Episkopatu Polski na zapytanie o charakter artykułów zamieszczonych w >>Zeszycie specjalnym do programu duszpasterskiego 2020/2021 ‒ Duszpasterstwo w czasie pandemii<<
  🔴 Szanowny Panie,
  w nawiązaniu do Pana maila informujemy, że „Zeszyt specjalny do programu duszpasterskiego 2020/2021 ‒ Duszpasterstwo w czasie pandemii” jest wyłącznie teologiczno-pastoralnym uzupełnieniem programu duszpasterskiego na rok 2019/2020 przygotowanego przez Komisję Duszpasterstwa.
  Tym samym nie może być traktowany w kategorii oficjalnego dokumentu KEP, gdyż nie był on przez to gremium dyskutowany, głosowany i zatwierdzany.
  Wyraża jedynie refleksję (także o charakterze naukowym) specjalistów z poszczególnych dziedzin teologii, zaproszonych przez Komisję Duszpasterstwa KEP do współpracy w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną i jej wpływem na kształt działań duszpasterskich.
  Z wyrazami szacunku
  Biuro Prasowe
  Konferencji Episkopatu Polski

 3. Nie wiem czy mogę ale zamieszczam
  Trevignano Romano 16 lutego 2021 r
  Kochani, dziękuję wam za modlitwy, które odmawiacie nawet w ciszy, każdy gest, każde słowo skierowane do Boga jest modlitwą. Dzieci, nadal proszę, abyście byli światłami dla świata i mieczami, aby się bronić, damy wam maksymalną ochronę, ale módlcie się, mówcie o Bogu spokojnie i słodko, wyjaśniajcie, co zostanie wam powiedziane z nieba bez strachu, ponieważ Duch Święty będzie towarzyszył. Dzieci, módlcie się za Rosję, Chiny i Amerykę, one spowodują zamęt na świecie. Bez wątpienia zwróć się do Boga Zbawiciela, bądź związany prawdziwą doktryną. Módlcie się za tych, którzy boją się nadchodzących chwil ciemności, mówię im: nie bójcie się, bo do raju trzeba tylko aspirować, na świecie jest tyle bezużytecznych śmierci, bo schylacie głowę do światowej elity, uważajcie, moje dzieci, zło wykorzystuje waszą duchową i fizyczną słabość, aby was zaatakować, dlatego proszę was, abyście byli mocni w wierze, ponieważ tylko w ten sposób będziecie w stanie wytrwać, wyrzec się i dalej ewangelizować. Moje dzieci, wulkany obudzą się prawie jednocześnie, natura zwraca się przeciwko tej niewdzięcznej i grzesznej ludzkości. Dzieci, módlcie się za Kościół, schizma trwa, Kościół odrodzi się, niestety moje ulubione dzieci (księża) wybrały ścieżkę kłamstwa, sprawiając, że ciemność spadnie na wiernych, pamiętajcie, że za wszystkie wasze zachowania będziecie odpowiedzialni do Boga, prowadzisz moją trzodę do grzechu, nie myślisz już o grzechu, to, czego uczysz, nie jest już prawdziwym Magisterium i za to odpowiesz. Ciemność wkrótce zapadnie na tę ziemię, a znaki nieba będą coraz bardziej imponujące, nawrócą się teraz. Antychryst za chwilę pojawi się publicznie na podobieństwo świętego na swoich drogach, będzie też mówił o Bogu, ale strzeżcie się dzieci, strzeżcie się! Zawsze żyjcie moimi orędziami i zbierajcie jak najwięcej dusz. Moja córko, dziękuję ci, że zawsze byłaś mi wierna, Jezus będzie przy tobie i pocieszę cię w tej wielkanocnej ofierze. Teraz zostawiam wam moje błogosławieństwo w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.

 4. M. pisze:

  „…i wielka będzie liczba tych, którzy ze strachu i z braku odwagi zdradzą Mego Syna Jezusa.”

  Boże mój, żebym tylko nie była jedną z nich :/

 5. Witek pisze:

  Wiara to jest ciągły wybór dzięki któremu przypadek staje się przeznaczeniem.
  Wiara jest dla człowieka prawdziwym szczęściem.

  DLACZEGO?!

  Bo jak ja wierzę Bogu, zdałem się na Niego to Mu wszystko oddaję, wszystkie ciężary, wszystkie wątpliwości, niepewności.
  Nie wiem czegoś? Pytam się Go!
  Nie wiem co zrobić? Pytam się Go!

  I ciągle co mam wtedy, efektem WIARY jest PEWNOŚĆ!
  Nie wiedza PEWNOŚĆ!

  Wiara daje ci PEWNOŚĆ, Wiara jest darem, powołaniem….

  o. Augustyn Pelanowski, a wczesniej byli….Ludwik Maria Grignion de Montfort , o. Pio, ks. Dolindo Ruotolo, obecnie Ks. Paweł Murziński (czy można być haryzmatykiem bez krzyża?) i o. Augustyn Pelanowski.

 6. Witek pisze:

  i tylko 1,5 minuty a jakie treściwe….dlaczego Bóg CIĘ nie wysłuchuje…..?

 7. xcvb pisze:

  itaparinga – jedne z wiarygodniejszych objawien, chociaz tez tam cos bylo z lokalnym biskupem. jesli kogos interesuje polecam rowniez Eduardo Ferreira – wizjoner rowniez z Brazyli – on jako poeirwszy wspomnial o chorobach z Chin.

 8. AnnaSawa pisze:

  Nowa książka ks. Grzegorza Bliźniaka – „Nieskończone Boże Miłosierdzie i Koniec Czasów”.

 9. Paweł pisze:

  Dzisiaj (22 lutego) przypada święto [II klasy] Katedry św. Piotra Apostoła.
  _______ LITANIA do Ś. PIOTRA, Książęcia Apostołów:
  [Zacytowana ze str. 440-447 książeczki do nabożeństwa „Zdrowaś Marya” wydanej w Wilnie w roku 1927, której dane podałem w komentarzu pod wpisem: https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2018/01/02/oredzie-matki-bozej-z-medjugorje-z-2-stycznia-2018-roku-cierpienie-sprawia-ze-wzrastacie-na-duchu/ ]
  Kyrie elejson! Chryste elejson! Kyrie elejson!
  Chryste usłysz nas! Chryste wysłuchaj nas!
  Ojcze z nieba, Boże! zmiłuj się nad nami.
  Synu, Odkupicielu świata, Boże! zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, Boże! zmiłuj się nad nami.
  Święta Trójco, Jedyny Boże! zmiłuj się nad nami.
  Święta Maryo, Matko Chrystusowa! módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś na wezwanie Chrystusa Pana wszystko opuścił i poszedł za Nim, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś Przemienienie Pańskie na górze Tabor widział i tamże głos Ojca Niebieskiego słyszał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś na słowo Chrystusowe po morzu chodził, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś pierwszym między Dwunastu w Ewangelii [jest] nazywany, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś Chrystusa Pana, Synem Człowieczym mianującego się, pierwszy Synem Boga Żywego być wyznał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, którego Chrystus Pan Piotrem, to jest opoką, przezwał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, którego Chrystus Pan przezwawszy opoką rzekł dalej: i na tej opoce zbuduję Kościół Mój, którego bramy, to jest mocy piekielne – nie zwyciężą, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któremu Chrystus powiedział, że piekło wywrze całą moc swoję przeciw niemu, aby jednak wiara jego nie ustała, prosił zań Ojca Swego, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któremu Chrystus zlecił utwierdzać w wierze braci swoich, to jest Kościół święty, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któremu Chrystus Pan trzodę wiernych Swoich temi słowy: paś owce Moje, paś baranki Moje – do strzeżenia poruczył, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, który tęż samą trzodę po całej ziemi rozmnożoną pasiesz i do końca świata paść nie przestaniesz, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któremu Chrystus dał klucze Królestwa niebieskiego, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, który na Ostatniej Wieczerzy nie chciałeś przez pokorę, ażeby Chrystus Pan Tobie nogi umył, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś podczas modlitwy Chrystusowej z innymi dwoma Apostołami w Ogrójcu się znajdował, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś z Chrystusem do więzienia i na śmierć pójść ochotnym się pokazał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś przy pojmaniu Chrystusa do obrony gotowym się stawił, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś z nagłej bojaźni zaparłszy się Chrystusa Pana grzech swój gorzko opłakiwał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, którego najpierwej Chrystus Pan o Swojem Zmartwychwstaniu uwiadomić rozkazał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś usłyszawszy o Zmartwychwstaniu sam z Janem świętym do grobu pośpieszył, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś Chrystusa prawdziwie zmartwychwstałego z radością oglądał i uznał bez wątpienia, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś z Góry Oliwnej po Wniebowstąpieniu Pańskiem do Jerozolimy ze spółuczniami powrócił i w Wieczerniku się zamknął, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś tamże trwając na modlitwie z Matką Chrystusową i innymi wiernymi Ducha Świętego oczekiwał i odebrał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś przełożonych żydowskich i cały lud najmocniej przekonywał, że Jezus Nazareński jest obiecanym Messyaszem, Odkupicielem świata i Synem Bożym, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 2, 14-36]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś kapłanom i przełożonym żydowskim, zabraniającym przepowiadać Chrystusa, śmiało odpowiedział: że mając na to rozkaz Boży, Pana Boga raczej niż ludzi słuchać należy, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 4, 1-22 i dalej: 5, 28-32]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś za modlitwą Kościoła świętego dwa razy przez Anioła z więzienia był wybawiony, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 5, 17-23 oraz 12, 1-17]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś – gdyś się modlił wespół z wiernymi za Kościół święty – miejsce to na Twoję modlitwę wzruszyło się, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 4, 23-31]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, na którego napomnienie Ananiasz i Zafira – za rozmyślne i świętokradzkie oszukanie – padli na ziemię i skonali, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 5, 1-11]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś Szymona czarnoksiężnika za świętokupstwo surowie zgromił, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 8, 9-24]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś modląc się z Pawłem świętym w Rzymie tego czarnoksiężnika, lud zwodzącego i po powietrzu latać chcącego, samem wspomnieniem Imienia Jezusowego na ziemię strącił, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś chromego od urodzenia, chodzić nie mogącego, temi słowy: w Imię Jezusa Nazareńskiego wstań i chodź, uzdrowił, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 3, 1-11 i podobnie: 9, 32-35]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś umarłą niewiastę, imieniem Tabitę, przez modlitwę do życia przywrócił, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 9, 36-42]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś mimo przechodząc samym cieniem swoim chorych uzdrawiał, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 5, 15-16]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś dwunastego Apostoła na miejsce Judasza wybrać doradził, i wybrano Macieja świętego, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 1, 15-26]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś w Jerozolimie na zgromadzeniach i radach apostolskich przewodniczył, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 15, 1-35 – tzw. „Sobór Apostolski”]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś świętego Jakuba [„Młodszego”, krewnego Chrystusa wg Ga 1, 19 i autora Listu z NT] pierwszym Biskupem Jerozolimskim uczynił, módl się za nami. [por.: Dzieje Apostolskie 12, 17 oraz 15, 13]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś przez ochrzczenie Korneliusza setnika wszystkim poganom do Kościoła świętego wrota otworzył, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 10, 1-48]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś w towarzystwie Jana świętego dla bierzmowania, czyli utwierdzenia nowo nawróconych, do Samaryi poszedł, módl się za nami. [Dzieje Apostolskie 8, 14-17]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś w Antyochii stolicę apostolską założył, módl się za nami. [por.: Dzieje Apostolskie 11, 19-30 i przypis w BT do Dz 13, 17]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś nawróciwszy w Azyi wiele narodów do Rzymu się obrócił, stolicę papieską ustanowił i przez 25 lat oną rządził, módl się za nami. [por. przypis w BT do Dz 13, 17]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś w Rzymie prac Twoich Pawła Apostoła towarzyszem miał, módl się za nami. [por.: Dzieje Apostolskie 28, 30-31]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś Marka świętego z Ewangelią z Rzymu do Aleksandryi posłał i tą drogą światło wiary chrześcijańskiej do Egiptu i dalszej Afryki wprowadził, módl się za nami. [por.: Pierwszy List św. Piotra Apostoła 5, 13]
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś tegoż Ewangelistę pierwszym Biskupem Aleksandryjskim postanowił i przez to Aleksandryę także stolicą apostolską uczynił, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś z Rzymu w rozmaite strony świata uczniów Twoich na opowiadanie Ewangelii i założenie Kościołów posyłał, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś mając być do krzyża przybitym, a przez pokorę nie chcąc równać się z Chrystusem, prosił, aby Cię głową na dół ukrzyżowano, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, któryś rozstając się z Pawłem świętym, gdy Was razem na śmierć prowadzono, serdecznie się z nim pożegnał i tegoż samego dnia z nimże w Rzymie męczeńską koronę odniósł za Chrystusa, módl się za nami.
  Święty Piotrze, książę Apostołów, my, trzoda pasterstwa Twego prosimy Cię, módl się za nami.
  Bądź nam miłościw, Boże nasz! przepuść nam, Panie.
  Bądź nam miłościw, wysłuchaj nas, Panie!
  Abyś nas za przyczyną Piotra Apostoła Twego strażą Aniołów świętych otoczyć raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś nas z więzów grzechowych oswobodzić raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś nas do prawdziwej pokuty przyprowadzić raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś nas w wierze i służbie Twojej świętej i w łasce utwierdzić raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś nam zgodę, wzajemną miłość i wszelkich cnót pomnożenie darować raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś błądzących na drogę prawdy naprowadzić raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś narody niewierne, w ciemności błędów zostające, światłem wiary świętej obdarzyć raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś podług obietnicy Chrystusa, Syna Twego, wszystkich w jedną owczarnię i pod jednego Pasterza zgromadzić raczył, prosimy Cię, Panie.
  Abyś nas po przejściu życia doczesnego, z Tobą wiecznym Pasterzem, w Kościele niebieskim połączyć raczył, prosimy Cię, Panie.
  Synu Boży, Ciebie prosimy, wysłuchaj nas, Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie!
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie!
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami, Panie!
  Chryste usłysz nas! Chryste wysłuchaj nas!
  Kyrie elejson! Chryste elejson! Kyrie elejson!
  MÓDLMY SIĘ: Boże, któryś błogosławionemu Piotrowi, Apostołowi Twemu, powierzywszy klucze Królestwa niebieskiego, związania i rozwiązania władzy udzielił, spraw miłościwie, abyśmy za jego modlitwami od więzów grzechowych naszych byli oswobodzeni. Który żyjesz i królujesz z Bogiem Ojcem w jedności Ducha Świętego, Bóg na wieki wieków. Amen.

 10. Tommek pisze:

  Jak wiemy Dzienniczek św. siostry Faustyny zawiera sporo proroctw. Faustyna widziała m.in. swoją kanonizację, doszczętnie zniszczoną Warszawę czy też śmierć marszałka Pilsudskiego.
  W dniu urodzin obecnego papieża, tj. 17.12.1936 w Dzienniczku czytamy pod wpisami 823 oraz 824 czytamy:
  „Dzisiejszy dzień ofiarowałam za kapłanów; W dniu tym więcej
  cierpiałam niż kiedykolwiek i wewnętrznie i zewnętrznie. Nie wiedziałam, że w jednym dniu
  tyle wycierpieć można.”
  […]
  „Jest jedna tajemnica, która mnie łączy z Panem, o której nikt
  wiedzieć nie może, nawet aniołowie; i chociażbym chciała wypowiedzieć, nie umiem tego
  wypowiedzieć, a jednak tym żyję i żyć będę na wieki. Ta tajemnica wyróżnia mnie od innych
  dusz tu na ziemi i wieczności.”
  Pozostawiam do osobistej refleksji te 3 przypadki?!
  1. Narodziny obecnej Głowy Kościoła.
  2. Cierpienia za KAPŁANÓW więcej niż kiedykolwiek.
  3. Tajemnica Jezusa i Faustyny o której nawet aniołowie nie wiedzą.
  Czy to przypadek?
  Pozostawiam do refleksji.
  Sami też widzicie świadome wołanie ks Dominika Chmielewskiego, czy też wielu tzw. wyklętych kapłanów że żyjemy w czasach ostatecznych!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s