Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach

Ten wpis został opublikowany w kategorii Pomoc duchowa i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

72 odpowiedzi na „Modlitwa ojca Pio w trudnych i beznadziejnych sytuacjach

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Marcin pisze:

  W czasach głebokiej komuny w Związku Sowieckim ukraiński sekretarz lokalnych struktur KPZR (partii komunistycznej Związku Sowieckiego) dostał za zadanie „z góry ” udowodnienie że chrześcijaństwo jest oszustwem i wymysłem kleru w celu kontroli ludzi w myśl marksistowskiego dogmatu że „religia jest opium dla ludu”. Zrządzeniem Opatrznościowym powstał jednak w rezultacie głębokiej kwerendy wwbrew intencjom zleceniodawców wspaniały chrześcijański dokument apologetyczny udowadniający że Pismo Swięte i chrześcijaństwo są prawdziwe. Dlaczego o tym pisze ? Ponieważ około 5 lat ktoś wrzucił te materiały na Wowit które nawet ściagnąłem na swój komputer niestety po jakimś czasie utraciłem w wyniku uszkodzenia twardego dysku. Liczę że może ktoś z czytelników ma je w swoim archiwum i wrzuci jeszcze raz link a myślę że warto tymbardziej że mam kontakty z Ukraińcami.

 3. Maggie pisze:

  Św.JPII podkreślał, że SILNA RODZINA SIŁĄ NARODU.
  OTO Fragment otrzymanego listu z ORDO IURIS:
  /*‼️ GREVIO NADZORUJĄC WDRAŻANIE KONWENCJI STAMBULSKIEJ UBOLEWA NAD 😳 „SILNĄ ROLĄ TRADYCYJNEJ RODZINY”.

  …… „W związku z rosnącym i coraz lepiej zorganizowanym sprzeciwem wobec genderowej konwencji, Komisja Europejska z pominięciem obowiązujących procedur przyjęła „mapę drogową”, która jest oficjalną propozycją regulacji prawnych w duchu ideologii gender. Dokument jest kuriozalny już w swoich założeniach. Z jednej strony wypowiada się o potrzebie przyjęcia Konwencji stambulskiej, z drugiej – w związku z rosnącym sprzeciwem wobec ratyfikacji konwencji – dąży równolegle do wprowadzenia jej przepisów w drodze dyrektywy unijnej. Wprost powtarzane są także najbardziej kontrowersyjne postanowienia konwencji mówiące o kulturowych różnicach pomiędzy kobietami i mężczyznami jako głównym źródle przemocy. Tekst bezpośrednio odwołuje się do raportów komitetu GREVIO, który nadzorując wdrażanie Konwencji stambulskiej ubolewa nad „silną rolą tradycyjnej rodziny”/*‼️ oraz społecznym zakorzenieniem ról „matek i żon”. Zdaniem autorów materiału, nowa dyrektywa powinna ujednolicić prawodawstwo dotyczące zwalczania przemocy na całym kontynencie, bo część państw niewystarczająco wdraża „perspektywę genderową”. Podobnie jak w Konwencji stambulskiej, w dokumencie zupełnie zignorowane zostały rzeczywiste przyczyny przemocy, w tym uzależnienia czy seksualizacja wizerunku kobiet w przestrzeni publicznej.

  Tym sposobem państwa członkowskie, które wyrażają zdecydowany sprzeciw wobec ideologicznych założeń genderowej Konwencji stambulskiej mają zostać zmuszone do wprowadzenia ich do krajowych porządków prawnych. To skandaliczny poziom prawotwórczej manipulacji. Po zapowiedzi nowej propozycji Komisji Europejskiej, otwarty został formalny proces konsultacyjny. Instytut Ordo Iuris jako uprawniona organizacja wziął w nich udział i zaprezentował swoje stanowisko. W ten sposób rozpoczęliśmy szeroko zakrojoną kampanię sprzeciwu wobec tej propozycji.”….

  Jezu, błogosław obrońcom Rodziny oraz Ordo Iuris i TY się tym zajmij ❣️🙏🏻❣️

 4. Mzz pisze:

  Czy oredzia do Enocha sa prawdziwe? Warto je czytac?

 5. Ola pisze:

  Znajoma podesłała mi orędzie od pewnej Marii od Apokalipsy,ale przeczytałam kawałek i stwierdziłam ,że to nie jest głos mojego Jezusa ,jakiego ja znam,kompletnie nie pasuje to do głosu Boga ,a na dodatek rzekomo udziela się tam sw.Jan Paweł 2, to już kompletnie podejrzane i wydaje mi się ,że to kolejny fałszywy prorok . Ktoś coś wie na temat tej całej Marii ?

  • wobroniewiary pisze:

   Nie Maria a Alicja – jedna z trójki: Cyprian Polak, G z Leszna i ona
   Omijać szerokim łukiem!

   • Renia pisze:

    Ostatnio też widziałam plakaty o podejmowaniu pokuty w pierwszy piątek lutego oraz modlitwę różańcem i Koronka do Bożego Miłosierdzia, informacja pojawila się na wielu grupach FB. Zapytałam o informacje kto to organizuję i czyja to inicjatywa. Dowiedziałam się że domy modlitwy Jana Pawła II. Weszłam na tę stronę i pełno tam orędzi właśnie wszystkich tych osób wymienionych. A akcja zrobiona na podstawie orędzi jako wezwanie od Jezusa. Czy te domy modlitwy to coś dobrego? Ktoś coś wie?

    • wobroniewiary pisze:

     Unikam tego – Wy „róbta co chceta” byle tutaj tego nie promować

    • Maggie pisze:

     @Renia: jest to dowód, że wypełnia się Apokalipsa … gdy pojawiają się tak liczni prorocy=fałszywi prorocy. Mnie z miejsca obraca do odwrotu, jeśli osoba żyjąca, głosząca rzekome objawienia, uzurpuje sobie tytuł np bycia divine czy do Maryji, Jezusa, św.JPII etc.
     Na dodatek tam gdzie celebrycka pycha i „wszelki groch z kapustą” się głosi .. egzorcysta się aż prosi.

     Pomyślmy: św.o.Pio, o.Dolindo, siostra Faustyna etc byli skromni i pokorni i dalecy byli od „chwalenia się aureolą”. Widzący z Medjugorie NIE uzurpują sobie tytułów itp, choć przez to co przekazują, powstał tam, u nich, największy konfesjonał świata. Spójrzmy jaką miłością i pokorą emanuje sama Najświętsza Matka.

    • Maggie pisze:

     Literówka: nie „do” ale „od” – miało i ma być … „np bycia divine czy OD Maryji, Jezusa, św.JPII etc.”…

    • Kik pisze:

     Ja należę do Domów Modlitwy Jana Pawła 2 od trzech lat.Przynaleznosc polega na tym ,że trzy razy w miesiącu tj.2,16 i 22( daty: śmierć Jana Pawła 2 wybór na papieża i data rozpoczęcia pontyfikatu) należy się modlić wg pewnego schematu ,dodatkowo jeszcze są inne inicjatywy modlitewne jak np.ta z 5 lutego.Pragnieniem J.P.2 było,aby w każdej diecezji było po 100 domów modlitwy Jego
     Imienia( są diecezje ,że jest ich dużo ponad 100,a są też takie,że ich nie ma). Jest to zatwierdzone przez ówczesnego biskupa Diecezji Zamojsko- lubaczowskiej Wacława Depo. Także jest to wiarygodne.Faktycznie na tej stronie są przedstawiane objawienia dla mistyczki s.M.M.A od Apokalipsy.

   • Renia pisze:

    Dziękuję. Tak czułam, że to nie jest dobre. Zamieszanie wielkie jest.

   • Maggie pisze:

    Zwróćmy uwagę, że ta Cyprianowo-Grzesiowa Alicja … to … Alicja z „krainy czarów” = spośród i wśród siarki oparów.

    ⚠️NIECH nikt NIE MYLI jej ZE śp. Alicją Lenczewską … bo zbyt często nie zorientowani ludzie, gdy TYLKO imię tylko zapamiętają, to nieuważnie i przez niedouczenie .. treści różne doń przypinają i MIESZAJĄ …

  • Ola pisze:

   Od razu miałam odczucie ,że za tym kryje się kosmaty ,to kompletnie nie pasuje do dzieła Bożego ,to nie jest mój Bóg w tych rzekomych przekazach z nieba ,na kilometr zawiało antychrystem jak przeczytałam kilka zdań z tych „orędzi „

 6. Sylwek pisze:

  trafiłem przypadkowo na internetach, polecam odsłuchać ( ….) edycja

  • Ekspedyt1904 pisze:

   Nie wiem czy zauważyłeś, że pod filmem jest promocja Cypriana Polaka itp. Pomieszanie z poplątaniem.

  • Alutka pisze:

   Ja te diabelskie wyzwiska czytałam z 15 lat temu, jak nie m20. Więc na pewno nie ta tancerka była autorką tego monologu ojca kłamstwa .
   Dodam jeszcze , że przy okazji tego filmiku, podane są linki do kontrowersyjnych orędzi , ŻP, Anny od Jezusa , Grzegorza czy Cypriana i innych , istny rój.

 7. Sylwek pisze:

  Jeszcze chciałem dodać że chyba o tych smsm mówił kiedyś ks. P. Glass albo czytałem w którejś książce no nie wiem może plagiat?

  • Sylwek pisze:

   trzeba było puścić ten pierwszy post z linkiem wtedy miało by ręce i nogi a tak ni z przodu niż tyłu…

   • wobroniewiary pisze:

    przecież jest – to przecież ks. Marek Bałwas 🙂

   • Sylwek pisze:

    ANNA-Asia rozwiń swą myśl bo chyba jest urwana w pół lub nie przekazałaś jej sensu. o co chodzi? a obejrzałaś chociaż?

    • Alutka pisze:

     Annie -Asi nie chodzi o filmik z ks. M. Bałwasem , (choć ja mam zastrzeżenia , że przesadnie długo cytuje diabelskie słowa) ale o to , co pod nim , czyli linki do fałszywych proroków . Nie wiem czyja to robota ale stwarza pozory jakby ksiądz
     Marek popierał i autoryzował czyli uwiarygadniał swoją osobą ich orędzia .

  • Sylwek pisze:

   a tego to juz nie dojrzałem mnie tylko filmik interesował

  • Renata pisze:

   Bóg zapłać prowadzącym tą stronę za inicjatywę obecnej Nowenny oraz wszystkim w niej się modlącym. Zaledwie parę dni minęło a dzieją się u mnie tak wielkie rzeczy duchowe, dostaję odpowiedzi na moje pytania😊Moja radość jest nie do opisania. Jeszcze raz Bóg zapłać 🙏

 8. Aga pisze:

  Znalazłam kilka parafii z wolnymi jeszcze terminami Mszy Św. na luty i marzec. Może ktoś byłby chętny zamówić Mszę Św. :
  Parafia św. Antoniego z Padwy w Chorzowie
  http://www.antoni.net.pl/10-aktualnosci/701-wolne-intencje-2

  Wolne terminy luty:
  Wt 09/02/2021 8:00
  Śr 10/02/2021 7:00, 8:00
  Pi 12/02/2021 7:00, 8:00
  Po 15/02/2021 7:00, 8:00
  Śr 17/02/2021 7:00, 8:00
  Cz 18/02/2021 7:00, 8:00
  Po 22/02/2021 7:00
  Śr 24/02/2021 7:00
  Cz 25/02/2021 7:00, 8:00
  Pi 26/02/2021 7:00, 8:00
  ZAINTERESOWANYCH ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z KANCELARIĄ PARAFIALNĄ (telefon 322413329)
  chorzow.antoni@katowicka.pl lub parafia@antoni.net.pl

  Parafia Wniebowzięcia NMP w Debrznie u salezjanów.
  https://debrzno.salezjanie.pl/intencje-mszalne/

  Wolne terminy luty:
  11.02.2021 godz. 9:00 i 17:00
  12.02.2021 godz. 9:00, 17:00 i 17:00
  13.02.2021 godz. 9:00
  15.02.2021 godz. 9:00 i 17:00
  16.02.2021 godz. 9:00 i 17:00
  17.02.2021 godz. 9:00
  20.02.2021 godz. 9:00
  22.02.2021 godz. 9:00 i 17:00
  23.02.2021 godz. 9:00 i 17:00
  25.02.2021 godz. 17:00
  1.03.2021 godz. 9:00
  2.03.2021 godz. 9:00, 9:00, 17:00 i 17:00
  3.03.2021 godz. 9:00
  4.03.2021 godz. 9:00 i 9:00
  5.03.2021 godz. 9:00, 9:00 i 17:00
  7.03.2021 godz. 8:00
  8.03.2021 godz. 9:00 i 17:00
  9.03. 2021 godz. 9:00, 9:00 i 17:00, 17:00
  10.03.2021 godz. 9:00, 9:00, 17;00, 17:00
  11.03.2021 godz. 9:00, 9:00, 17:00 i 17:00
  12.03.2021 godz. 9:00, 9:00 i 17:00
  13.03.2021 godz. 9:00
  14.03.2021 godz. 17:00
  i dalej też jest dużo wolnych terminów

  tel: 59 833 71 45, kom. 793 849 823
  pdebrzno@diecezja-pelplin.pl

  • Aga pisze:

   Kolejne wolne terminy Mszy Św. Tym razem w parafii Łubowice:https://www.parafia.lubowice.eu/pl/site/start.html

   10.02 godz. 6:45
   13.02 godz. 17:00
   14.02 godz. 10:00
   15.02 godz. 6:45
   17.02 godz. 17:00
   19.02 godz. 17:00
   22.02 godz. 6:45
   24.02 godz. 6:45
   27.02. godz. 17:00
   1.03. godz. 6:45
   3.03 godz. 6:45
   8.03 i 10.03 godz. 6:45
   15.03, 29.03 i 31.03 godz. 6:45

   tel: +48 32 410 67 90
   e-mail: parafia@lubowice.pl

   Kalwaria Pszowskahttp://www.kalwariapszowska.pl/
   W lutym są wolne intencje mszalne: 9, 16, 17, 21, 23, 25, 26, 28.
   W marcu są wolne intencje mszalne: 2, 16, 23, 25, 30.kalwaria@katowicka.pl

   Parafia Cisowahttps://www.parafiacisowa-kedzierzyn.pl/Wtms
   12.02 – Piątek 7.00
   15.02 – Poniedziałek 7.00
   16.02 – Wtorek 7.00
   17.02 – Środa 7.00, 18.00
   18.02 – Czwartek 7.00
   19.02 – Piątek 7.00
   20.02 – Sobota 18.00
   21.02 – Niedziela 7.30
   22.02 – Poniedziałek 7.00

   4.03 – Czwartek 7.00
   8.03 – Poniedziałek 7.00
   9.03 – Wtorek 7.00
   10.03 – Środa 7.00
   11.03 – Czwartek 7.00
   12.03 – Piątek 7.00
   15.03 – Poniedziałek 7.00
   17.03 – Środa 7.00
   18.03 – Czwartek 8.00
   19.03 – Piątek 18.00
   20.03 – Sobota 8.00
   21.03 – Niedziela 10.00
   22.03 – Poniedziałek 7.00
   23.03 – Wtorek 7.00
   25.03 – Czwartek 17.00
   28.03 – Niedziela 10.00

   tel./fax: 077/482 85 07
   e-mail: jpotempa@opole.opoka.org.pl

   • Renia pisze:

    Jak robicie z tymi Mszami?jeśli mieszkam daleko od tego miejsca to nie mogę tam uczestniczyć. Wystarczy wówczas jak tego dnia będę na Mszy u siebie w parafii i przyjmę komunie w danej intencji? Może to głupie pytanie, ale naprawdę się zastanawiam nad tym.

    • Ania G. pisze:

     Reniu w łączności duchowej.

    • AGA pisze:

     Ja dokładnie tak robię jak piszesz Reniu. U mnie w parafii intencje Mszalne są zajęte na kilka miesięcy w przód więc zamawiam tam gdzie jest szybciej.

 9. Ania G. pisze:

  Od 17 lutego będę zamawiać kolejne Msze Święte wynagradzające,40 na czas postu i akcji modlitewnej NINIWA. Bardzo was proszę pomóżcie mi zapełnić cały Post Święty

 10. Paweł pisze:

  Dzisiaj przypada wspomnienie dowolne św. Józefiny Bakhity, jedynej negroidalnej kobiety [bo mówić: „Murzynki” – jest chyba w dzisiejszych czasach coraz bardziej obraźliwie…] kanonizowanej przez św. Jana Pawła II i jedynej też TAKIEJ – jak dotąd – uwzględnionej w Ogólnym Kalendarzu Rzymskim (a co za tym idzie: w Kalendarzu Diecezji Polskich: https://pl.wikipedia.org/wiki/Og%C3%B3lny_kalendarz_rzymski ). [A jest ona – nawiasem mówiąc – uważana za Patronkę Sudanu: https://catholicsaints.info/patrons-of-sudan/ ]. – W nawiązaniu więc do tego (oraz do moich wpisów z ostatnich dni) pozwalam sobie dodatkowo wkleić jeszcze taką oto bardzo ładną symfonię Josepha Haydna poświęconą innej z kolei NIEWOLNICY, która również – można by powiedzieć – „zrobiła historyczną karierę”, a urodziła się na ziemiach akurat dawnej POLSKI: mianowicie Symfonię „ROKSOLANA” nr 63 C-dur, opiewającą postać żony dawnego osmańskiego sułtana Sulejmana Wspaniałego https://pl.wikipedia.org/wiki/Roksolana

  Sam zaś kontynent AFRYKAŃSKI – z którego pochodziła dzisiejsza liturgiczna Patronka, św. Józefina Bakhita – przywołany został natomiast (słowem: „EGIPT”) w takim oto pięknym muzycznym opracowaniu Psalmu 114 [zaczynającego się od słów „Gdy Izrael wychodził z Egiptu…” – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=947 ], autorstwa Wolfganga Amadeusza Mozarta:

  PSALM 114(113A):
  1 Alleluja. / Gdy Izrael wychodził z Egiptu, / dom Jakuba – od ludu obcego,
  2 przybytkiem jego stał się Juda, / Izrael jego królestwem.
  3 Ujrzało morze i uciekło, / Jordan bieg swój odwrócił.
  4 Góry skakały jak barany, / pagórki – niby jagnięta.
  5 Cóż ci jest, morze, że uciekasz? / Czemu, Jordanie, bieg swój odwracasz?
  6 Góry, czemu skaczecie jak barany, / pagórki – niby jagnięta?
  7 Zadrżyj, ziemio, przed obliczem Pana całej ziemi, / przed obliczem Boga Jakubowego,
  8 który zmienia opokę w oazę, / a skałę w krynicę wody.

  • Lucyna pisze:

   Bardzo dziękuję Pawle za Twój kolejny, bardzo wartościowy wpis. Święta Józefina Bakhita to wylosowana przeze mnie Patronka na 2021 r. Praktyka – Modlę się za osoby, które są ofiarami współczesnego niewolnictwa, zwłaszcza za kobiety i dzieci.

 11. Bożena pisze:

  Zaproszenie dla rodzin( i nie tylko, myślę że każdy może się włączyć) do pokuty i nawrócenia – ks. Dominik Chmielewski . Proszę przesyłajcie dalej, jak prosi ks. Dominik.
  NINIWA – Pokuta Rodzin – ks. Dominik Chmielewski

  • Beata pisze:

   Do mnie ta akcja jakoś nie trafia. Choć oczywiście pokuta i zadośćuczynienie są mi bardzo bliskie. +++ za Ewę i wszystkich proszących o modlitwę.

 12. Witek pisze:

  Mistycy o czasach ostatecznych, bezcenne informacje…

  http://chrystuskrol.przemyska.pl/mistycy-o-czasach-ostatecznych/

 13. wobroniewiary pisze:

  Udało mi się dziś uciec grabarzowi spod łopaty…
  Szłam do piekarni i już miałam skręcać, żeby przejść przez ulicę a tu… samochód z pracownikami wpadł w poślizg i prosto na mnie, na szczęście zatrzymał się jakieś 10-15 cm ode mnie.
  Już minęły ponad 2 godz., ale serce nadal mi wali i ręce się trochę trzęsą, jeszcze nie mogę dojść do siebie…. Przyda się jakaś Zdrowaśka za mnie

  • Kamil@W pisze:

   Tak zadziałała i tak działa ochrona z Nieba 🙂 bardzo się cieszę Ewo. Z podziękowaniem Zdrowaś Maryjo …

   • Maggie pisze:

    Dzięki i Chwała Panu❣️🙏🏻❣️
    Dziś to jest ten dzień, na który prosiłaś Ewo o specjalną modlitwę … a więc i tu ziarenka naszej modlitwy się przydały, bo 🙂 od ziarnka do ziarnka, a zbiera się miarka.
    Trwajmy wszyscy w modlitwie i choćby 1 Zdrowaś Maryjo w intencji obu Adminów, bez względu na to czy proszą o taką.
    💕🙏🏻❣️

  • Alutka pisze:

   Bogu niech będą Dzięki, za ocalenie Ewy .Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków .Amen
   O pokój serca +++

  • Bożena pisze:

   +++
   Bogu Niech Będą Dzięki…

  • Paweł pisze:

   +++

   I „udziel nam [Panie] Twojego pokoju…”:

  • beatkaa pisze:

   Zdrowaś Maryjo Łaski pełna Pan z Tobą…+++ Bogu niech będą dzięki+++

 14. Ania G. pisze:

  Anna sj jednak od 17 lutego do końca lutego zamówiłam Msze Święte wynagradzające.

 15. Antonina pisze:

  +++ jesteś stale obecna w mojej (naszej) modlitwie, dzis o 15 mam dyżur na Adoracji, będę szczególnie pamiętać i dziękować za Ciebie i Wowit. Niech Bóg będzie uwielbiony, że nic Ci się nie stało!

 16. Ewa pisze:

  choruję na autoimunologiczne zapalenie wątroby czy ktoś z Was poleciłby mi lekarza w centrum Polski, który mógłby mi pomóc ?

  • Witek pisze:

   Do Ewy odnośnie lekarza, polecam dr. Sławomir Rejowski Warszawa tel. 781-505-339, pracuje w wielu przychodniach prywatnych. Najkorzystniej jest się umówić na pierwszą wizytę prywatnie. Kiedyś przyjmował w Legionowie w swoim prywatnym gabinecie. Pracuje w szpitalu na Banacha. Ma „trudny” charakter ale fachowiec pierwsza klasa. Mnie zdjagnozował bardzo szybko.

  • Alutka pisze:

   Ja chorowałam na autoimmunologiczną nadczynność tarczycy i musiałam regularnie odwiedzać lekarzy ale zmieniłam po prostu dietę; ograniczyłam sól i kwasy do minimum na przykład wyeliminowałam kompoty napoje z kwaskiem cytrynowym (, bo sfera laryngologiczna była zaraz atakowana(oprócz coli), i tak krok po kroku korygowałam swoją dietę , wprowadziłam smalec trochę więcej tłuszczu zwłaszcza tam gdzie było kwaśnej albo gdzie była kapusta inne warzywa bo takie warzywa jak groch fasola kapusta lubią więcej tłuszczu najlepiej smalec kropka przedtem jadłam chudo i kwaśno i to mnie zabijało tak więc cała tajemnica w naszej diecie ponieważ człowiek o słabych jelitach i i żołądku nie może jeść wszystkiego. Piję głównie wodę lekko odchodzą i colę teraz trochę mniej najlepiej mi smakuje w upały taka zimna prosto z lodówki bardzo dobrze mi robiła i wzmacniała moje serce. Oczywiście chlebem i bułkami też się nie objadać jedna kromka chleba na jeden posiłek lub pół bułki wystarczy, ponieważ to też obciąża mniej wydolne jelita. Na obiad zawsze jakaś suróweczka z odrobiną soli i cukru można trochę śmietany albo łączyć śmietanę ze śmietanką. Jest taka powszechnie znana zasada że jeżeli jakiś produkt spożywczy warzywo czy grzyb jest twardy, dodaje się więcej soli kwasu np do ogórków można dać sól i śmietanę ale do sałaty niewiele soli, więcej śmietany, można z odrobiną cukru. Nie jest tajemnicą że prawdziwki które są twarde dodaje się do kapusty wigilijnej która jest kwaśna to jest takie osłonowe. I w ogóle jedzenie powinnaś być osłonowe jeśli kwas, sól to powinien być tłuszcz i cukier. No i unikać alkoholu i używki zredukować do minim. Nie jest prawdą że tylko tłuszcz niszczy wątrobę również niska tolerancja kwasu. O alkoholu nie wspomnę. To takie moje rady zdobyte przez lata obserwacji siebie i innych. Miałam sąsiada który był mocno zaawansowany wiekiem a wyglądał bardzo młodo ale on jadł tylko krupniczki żadnych ogórkowych żadnych pomidorowych żadnych kiszonek po prostu miał to zabronione przez lekarza i tryskał zdrowiem. Ja się od niego tego uczyłam ale najlepiej Człowiek uczy się przez obserwacje własnego organizmu.
   O tym jak wielki wpływ ma dieta na zdrowie człowieka przekonałam się leżąc w szpitalu. Byłam przez 2 tygodnie na takich delikatnej diecie to później jak wyszłam, to przez pół roku nie musiałam brać tabletek na żołądek, ponieważ mam chorobę wrzodowa teraz też nie biorę czasami tylko raz na parę miesięcy gdy przeholuj o to wezmę ćwierć tabletki raz drugi i mam spokój na wiele wiele miesięcy. Gdy mnie czasami złapie kaszel często w kościele to wiem że to z powodu białego sera kiedy zjem na słono i dodam za mało warzyw do niego albo oleju . Ostatnio mnie złapało bo pozwoliłam sobie pojeść grzybków . occie chociaż jadłam wypłukane i z olejem , oczywiście do kanapki , no i z cebulą .

   • Alutka pisze:

    Odnośnie zup, bezsolne albo małosolne , dotyczy także śmietany, bo zaraz gardło, migdałki, uszy chorują . Można spróbować nalać sobie zupy na talerz i pół na pół rozcieńczyć z przegotowaną wodą to też jest takie ułatwienie, chociaż czasami trzeba postąpić radykalnie zero soli 0 śmietany.
    kompoty mogą szkodzić . Owoce są bardziej bezpieczne niż komputer czy soki, ponieważ zawierają miąższ skórkę pestki ziarnka i cukier to działa osłonowo. Chociaż gdy się za dużo zje powodują wzdęcia. Mnie na przykład szkodzą jabłka ale gruszki już nie, ani śliwki ani winogrona, na kilka mandarynek mogę sobie pozwolić. U innych jest odwrotnie , bo wtedy mają zaparcia. To każdego indywidualna sprawa . Poprzez taką samo obserwację, można więcej się dowiedzieć niż wie niejeden lekarz. Który z lekarzy powie że pod wpływem picia naparu z rumianku można dostać gorączki? A w moim przypadku tak się stało i to nie jeden raz. Podobnie było z moim wnuczkiem synowa poila go na zaparcie i dostał gorączki nie wiadomo z czego, lekarz padał ale nic nie wysłuchał , dopiero potem wydało się że był pojony rumiankiem, zaproponowałam odstawić i do tej pory spokój jest. Rumianek jest dobry na przeziębienia zwłaszcza gdy jest obniżona temperatura dobry jest też na ostre bóle żołądka, dziąseł, zębów itp itd Tak więc dzielmy się swoimi doświadczeniami i wiedzą i pomagajmy sobie nawzajem. Pozdrawiam .

    • Maggie pisze:

     Alutko, Ewa pisze o wątrobie, a ta jest wyjątkową indywidualistką i reaguje na coś zdrowego. Wątroba jednak może się regenerować przy odpowiedniej diecie i są szanse na poprawę. Potrzebny jest dobry lekarz, który poprowadzi osobę chorą.
     Masz rację, że każda choroba/dolegliwość wymaga dobranej diety i że trzeba znać własną reakcję na konkretne pokarmy – bo tu nie na jednolitego szablonu.

     Jeśli chodzi o rumianek to znane są reakcje uczuleniowe. Będąc dzieckiem, po wycięciu migdałów w szpitalu, choć byłam chudziną .. ale jak beczka bez dna 😂 piłam litry 😂 herbatki rumiankowej, i nie mogli przeze mnie nastarczyć, aby none stop tj przez całą dobę, była dla wszystkich dzieci. Piłam tak 😂, bo mi powiedzieli, że szybciej wyzdrowieję (rzeczywiście goiło się nadzwyczaj szybko). Poradziłam dlatego też rumianek małemu chłopczykowi, który tęsknił za domem i płakał po operacji migdałków, a kiedy on wypił to … okazało się, że miał taką reakcję, iż dostał torsji, gorączki i krwotoku i potrzebna była pomoc.😢 Do dziś to pamiętam i jestem ostrożniejsza z radami.

     W dzisiejszych czasach, kiedy żywność się paprze, spryskuje etc, zanim trafi ona na półki sklepowe i do kuchni, to nie jest takie łatwe, aby odpowiednio się odżywiać. Do tego „zawartość kieszeni” ma niebagatelne znaczenie przy zakupach, zwłaszcza tej zdrowej żywności. W Polsce zaczyna się robić podobnie jak w „cywilizowanym świecie”, kiedy produkty naszych rolników wypierane są przez zagraniczne (często tańsze ale „nafaszerowane chemią” lub z ukrywanym GMO). Jedną kromką polskiego można się najeść po uszy, a „światową watę” można jeść i jeść tak kromkę za kromką i czuć głód, choć brzuch pełny.

 17. E. pisze:

  Czy moge prosic o modlite. Nie daje juz rady, tyle prob zmiany zycia i caly czas mam wrazenie, ze krece sie kolko. Teraz dopadl mnie potezny kryzys. Wiary nie trace, ale brak mi po prostu sil, nawet kleczec nie mam sily na modlitwie 😦

  • beatkaa pisze:

   Jezu Ty się tym Zajmij+++

  • Maggie pisze:

   @E.
   Ta ww Modlitwa św.o.Pio, aż prosi się abyś ją odmawiała, powtarzając pełnią serca prośbę o zażegnanie tego konkretnego kryzysu.
   Jezu, Ty się tym zajmij 💕🙏🏻❣️

   Psalm 86

   O pomoc w przeciwnościach
   Błogosławiony Bóg, który nas pociesza w każdym naszym utrapieniu (2 Kor 1, 3. 4)

   Nakłoń swego ucha i wysłuchaj mnie, Panie, *
   bo biedny jestem i ubogi.
   Strzeż mojej duszy, bo jestem pobożny, *
   zbaw sługę Twego, który ufa Tobie.
   Ty jesteś moim Bogiem, †
   Panie, zmiłuj się nade mną, *
   bo nieustannie wołam do Ciebie.
   Uraduj duszę swego sługi, *
   ku Tobie, Panie, wznoszę moją duszę.
   Tyś bowiem, Panie, dobry i łaskawy, *
   pełen łaski dla wszystkich, którzy Cię wzywają.
   Wysłuchaj, Panie, modlitwę moją *
   i zważ na głos mojej prośby.
   W dniu utrapienia wołam do Ciebie, *
   ponieważ Ty mnie wysłuchasz.
   Nie ma wśród bogów równego Tobie, Panie, *
   ani Twemu dziełu inne nie dorówna.
   Przyjdą wszystkie ludy przez Ciebie stworzone †
   i Tobie, Panie, oddadzą pokłon, *
   będą sławiły Twe imię.
   Bo Ty jesteś wielki i czynisz cuda, *
   tylko Ty jesteś Bogiem.
   Naucz mnie, Panie, Twej drogi, †
   bym postępował według Twojej prawdy, *
   nakłoń me serce, by lękało się Twego imienia.
   Będę Cię wielbił z całego serca, Panie mój i Boże, *
   i na wieki będę sławił Twoje imię.
   Bo wielkie było dla mnie Twoje miłosierdzie, *
   a życie moje wyrwałeś z głębin Otchłani.
   Boże, pyszni przeciw mnie powstali †
   i zgraja zuchwalców czyha na me życie, *
   a nie mają oni względu na Ciebie.
   Ale Tyś, Panie, Bogiem łaski i miłosierdzia, *
   do gniewu nieskory, łagodny i bardzo wierny.
   Wejrzyj na mnie i zmiłuj się nade mną, †
   siły swej udziel słudze Twojemu, *
   ocal syna swojej służebnicy!
   Daj mi znak dobroci, †
   aby ujrzeli ze wstydem ci, którzy mnie nienawidzą, *
   żeś Ty, Panie, mnie wspomógł i pocieszył.
   Chwała Ojcu i Synowi, *
   i Duchowi Świętemu.
   Jak była na początku, teraz i zawsze, *
   i na wieki wieków. Amen.

  • eska pisze:

   +++ w intencji E. oraz wszystkich pozostałych

 18. agicam pisze:

  dla E +++, trzymaj się

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s