Maryja płacze krwawymi łzami – Jesteśmy już nad przepaścią!

Orędzie Matki Bożej – Trevignano Romano/ Włochy
Gisella Cardia, 26 stycznia 2021

„Nadszedł kolejny wirus i będzie gorszy niż poprzedni”

„Moja córko, powiedz światu, że wiara jest jedyną nadzieją, jaką ma ludzkość, tylko modlitwa, miłość i miłosierdzie będą dla nich zbawieniem. Nadeszły czasy przepowiadane od Fatimy, nikt nie będzie mógł powiedzieć, że nie ostrzegałam.
Wielu proroków i widzących zostało wybranych, aby głosić prawdę i niebezpieczeństwa tego świata, ale wielu nie słuchało i nadal nie słucha. Płaczę za tymi zagubionymi dziećmi, apostazja Kościoła jest coraz wyraźniejsza, moje umiłowane dzieci (kapłani) odrzucili moją ochronę.
Moja córko, powiedz światu, aby modlił się za możnych (wpływowych), ponieważ rozpętają wielką wojnę. Módlcie się za Kościół, ponieważ jest niszczony, módlcie się za Włochy, ponieważ będą opłakiwać swoich zmarłych, głód jest blisko, a wy nie jesteście przygotowani. Nadszedł kolejny wirus i będzie gorszy niż poprzedni. Dzieci, dlaczego nadal nie rozumiecie? Chrońcie się, módlcie się, módlcie się dużo. Chrzczcijcie i módlcie się za dzieci, ponieważ zło chce odebrać im ich niewinność. Teraz zostawiam was z błogosławieństwem Trójcy Świętej, Ojca i Syna i Ducha Świętego”.

Potem dodaje: czytajcie Apokalipsę, a tam znajdziecie prawdę na te czasy.

Figlia mia, di’ al mondo che la fede è l’unica speranza che ha l’ umanità, solo la preghiera la carità e l’amore saranno la loro salvezza. I tempi predetti da Fatima in poi sono arrivati, nessuno potrà dire che non avevo avvertito. Tanti sono stati i profeti e i veggenti scelti per annunciare la verità e i pericoli di questo mondo, eppure molti non hanno ascoltato e ancora non ascoltano. Piango per questi figli che si perdono, l’apostasia della Chiesa è sempre più chiara, i miei figli prediletti (sacerdoti) hanno rifiutato la mia protezione. Figlia mia, dì al mondo di pregare per i potenti, perché scateneranno una grande guerra. Pregate per la Chiesa, perché è alla sua distruzione, pregate per l’Italia perché piangerà i suoi morti, la carestia è prossima e voi non siete preparati. Un altro virus è alle porte e sarà peggiore del precedente. Figli, perché ancora non capite? Proteggetevi, pregate, pregate tanto. Battezzate e pregate per i bambini, perché il male vuole prendere la loro innocenza. Ora vi lascio con la benedizione della Santissima Trinità, Padre, Figlio e Spirito Santo. 

 Poi aggiunge: leggete l’Apocalisse e lì troverete la verità per questi tempi

________________________________
O stosunku Biskupa do Trevignano Romano
https://youtu.be/xn65cxe-fpc

Oryginalne orędzie w języku włoskim
https://www.lareginadelrosario.com/

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Maryja płacze krwawymi łzami – Jesteśmy już nad przepaścią!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Anula pisze:

   Szczęść Boże!

   Czy ktoś z Państwa ma ochotę dołączyć do Różańca Rodzin? Jest to jedna dziesiątka dziennie odmawiana całą rodziną. Więcej szczegółów i informacji można przeczytać bezpośrednio na stronie:
   rozaniecrodzin.pl
   Z Panem Bogiem!

 2. Witek pisze:

  Dosłownie przed chwilą słuchałem tego nagrania, zanim zostało opublikowane.
  Niesamowite słowa zakonnika…

  Ale też posłuchajcie tego nagrania… Znajdź 15 min. na kontemplację MOJEGO Wizerunku…

 3. Ania G. pisze:

  KOCHANI ZACHĘCAM Was wszystkich w razie waszych możliwości O MSZE ŚWIĘTE w intencji tej właśnie Nowenny którą będziemy zaczynać od 2 lutego. Tylu NAS tu jest że myślę,iż uda nam się w każdym dniu o MSZĘ ŚWIĘTĄ. JMJ+

  • Damian_31 pisze:

   „Nadszedł kolejny wirus i będzie gorszy niż poprzedni”
   Czyli w najblizszym czasie znowu cos gruchnie, a jesli chodzi o Swieta Wielkanocne, to czeka nas powtorka z rozrywki tylko w jeszcze gorszej wersji…

  • Czytelniczka pisze:

   Zamówiłam Mszę Świętą 5 lutego godz. 18 w intencji wynagradzającej za grzechy naszych rodzin, naszej Ojczyzny i całego świata

  • eska pisze:

   Miałam niedawno napisać, że sercem pragnę dołączyć ale mąż właśnie dostał wypowiedzenie z pracy, więc nie mam jak…
   Ale dziś się dowiedziałam, że znalazł się sponsor na 7 Mszy (prawdopodobnie dopiero w kwietniu są miejsca, ale zawsze)! Jednak ja mam podać dokładne intencje. A nie bardzo mam teraz czas i warunki nad tym myśleć i to układać…
   @Aniu G, proszę o pomoc:
   1) sformułowałaś już wcześniej intencje; możesz mi podpowiedzieć? Nie bardzo mam czas szukać w starszych wpisach.
   2) W jakich terminach już mamy zamówione przez kogokolwiek Msze wynagradzające? Postaram się ustalić terminy tak, żeby się nie pokrywało tylko wypełniało „puste” dni.
   +++ we wszystkich intencjach.

   • Ania G. pisze:

    Do esko:w intencji wynagradzającej za grzechy nasze i naszej Ojczyzny z
    prośsbą o Boże Miłosierdzie,heroiczną wiarę i dary Ducha Świętego dla wszystkich wiernych na czas próby oraz wierność Ewangelii, Krzyżowi i Maryi dla Kościoła Św i kapłanów. Bardzo dziękuję esko.

 4. Robert pisze:

  W niecałe 20 minut można [jednak] wysłowić sprawy trudne, kluczowe dla Kościoła – i świata w ogóle; dobrze się słucha, klarownie wyrażone przez całkiem jeszcze młodego człowieka:
  https://www.youtube.com/watch?v=Xfd1F3rNpxE&t=923s
  A Google mnie dziś rozbawiły, bo „zmiksowały” owego dziennikarza z przyszłym świętym KK (po prawej stronie ekranu), co oby było dla pierwszego [tu] z Pawłów Chmielewskich dobrym znakiem na przyszłość, chociaż oczywiście nie życzę mu śmierci, nawet męczeńskiej. Niechaj jego Imiennik – a zarazem „Nazwannik”, oręduje owocnie i za naszym Redaktorem, i za odbiorcami jego pracy – ludzie górą (algorytm dał ciała – krzemowego)! : ))
  https://g.co/kgs/6Ns4Mn (2021-01-27)

  • Maggie pisze:

   To powinni do końca wysłuchać wszyscy, a nade wszystko podciągający rękawy do szczepień i zakochani w elektronice bezgotówkowego świata. Potęga „ludzkiego” geniuszu, która przyśpiesza obroty Ziemi wokół własnej osi.

 5. Maggie pisze:

  Właśnie przed chwilą w Polsce, zmarła siostra mojej mamy – akurat w rocznicę pogrzebu jej męża. Bóg zapłać ❣️za modlitwę, o którą prosiłam za: ciocię i jej dorosłego wnuka = bo udało się/zdążyli, że w zeszłym tygodniu ksiądz był u niej, ale była już wtedy w innym świecie i wypluwała wszystko, bo nie chciała nic jeść i nie jadła ani nie piła (więc Pana Jezusa nie przyjęła😢), a w domu po walce lekarza i pielęgniarki, mimo odpychania założono jej kroplówkę. Adam (wnuk) rozpacza, więc proszę wspomóżcie moją modlitwę również za niego, bo zmarła była najbliższą osobą tego samotnika. U mnie za chwilę Godzina Miłosierdzia, więc znikam.
  Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać ❣️
  💕🙏🏻❣️

 6. gosc pisze:

  u nas co słyszę to pędzą się szczepić, graniczy z cudem dodzwonić się do przychodni, ciągle pacjenci dzwonią, zapisują się do szczepień.

  • Maggie pisze:

   Widać JAKA dobra jest medialna robota (i jak ważne media np przy wszelkich Wyborach), bo króliki doświadczalne same się garną w owczym pędzie.
   Dokumenty, o których w/w komentarzu tygodnia pana G. odsłaniają kulisy biurokratyczne, zwłaszcza te brukselskie z wykradzionych informacji przez hakerów .. szkoda, że wielu tego nie słuchało.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s