Świadectwo wiary przeciwko masowym szczepieniom z użyciem linii komórkowych dzieci abortowanych

W Twoje Imię Panie Jezu Chryste, mocą Twojej  Przenajdroższej Krwi i w imieniu każdego Polaka wyrzekamy się ducha aborcji i wszelkich powiązań łączących mordowanie dzieci nienarodzonych z leczeniem za pomocą szczepionek wyprodukowanych z użyciem linii komórkowych dzieci abortowanych

ŚWIADECTWO WIARY PRZECIWKO MASOWYM SZCZEPIENIOM
SKIEROWANE DO EPISKOPATU POLSKI,
PREZYDENTA I RZĄDU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ

My katolicy – Polacy, synowie i córki Rzeczypospolitej Polskiej wyznajemy wiarę w Boga Ojca Wszechmogącego, który jest Panem naszego zdrowia i życia, doczesnego i wiecznego. Wierzymy w Boga Ojca Wszechmogącego, który jest Stworzycielem nieba i ziemi, od którego zależy nasz byt. Wierzymy w Jezusa Chrystusa Syna Jego Jedynego, Pana naszego, któremu poddajemy całkowite panowanie nad naszą wolą, umysłem, sercem, naszymi ciałami i duszami. Wierzymy w Ducha Św. i wyrzekamy się na zawsze, całkowicie i nieodwołalnie wszystkiego, co sprzeciwia się prawu Bożemu i ma choćby pozór zła.

W Twoje Imię Panie Jezu Chryste, mocą Twojej  Przenajdroższej Krwi i w imieniu każdego Polaka wyrzekamy się ducha aborcji i wszelkich powiązań łączących mordowanie dzieci nienarodzonych z leczeniem za pomocą szczepionek wyprodukowanych z użyciem linii komórkowych dzieci abortowanych.

Wyznajemy i wierzymy, że naszym jedynym Panem życia i śmierci jest Jezus Chrystus. Wierzymy, że jest On naszym najlepszym Lekarzem, który lecząc ciała leczy przede wszystkim nasze dusze.

Dlatego też zdecydowanie i zgodnie z naszymi sumieniami sprzeciwiamy się propagowaniu szczepionek, których producenci nie informują o ich rzeczywistym składzie. Wokół reklamowanych szczepionek powstało bowiem tak dużo zamętu, że mamy podstawy wątpić w ich etyczność i skuteczność leczniczą.

Wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec stosowanych form wszelkiego przymusu do przyjmowania szczepień. Skoro szczepienia są dobrowolne, to dlaczego ma to już teraz miejsce, że pracodawcy służb medycznych i mundurowych obligują swoich pracowników do podpisywania deklaracji, że dobrowolnie zgadzają się na przyjęcie szczepień. Każdy człowiek ma prawo do wolnego i świadomego wyboru formy leczenia, której się chce poddać i nikt nie ma prawa jej narzucać. Ten „dobrowolny przymus” jest dramatycznym bezprawiem w naszym Państwie.

Tego typu działania naruszają naszą wolność osobistą, którą gwarantuje nam Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997r., cytuję:

Art. 32.
1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.

2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

Art. 39.
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody. (koniec cytatu)

Jesteśmy w dobrych rękach Bożych i Bóg jest naszą najwyższą wartością, a nie nasze zdrowie i życia ziemskie.

Jezu ufamy Tobie. Amen

Polacy – wierni wyznawcy Chrystusa

Podpisy – link do petycji:
https://citizengo.org/pl/signit/184502/view

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

87 odpowiedzi na „Świadectwo wiary przeciwko masowym szczepieniom z użyciem linii komórkowych dzieci abortowanych

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Kochani, proszę o modlitwę za mamę ks. Jacka (opiekuna strony).
  Pani Zofia została przed chwilą zabrana do szpitala z podejrzeniem udaru

 3. m-gosia pisze:

  †††

 4. Małgorzata pisze:

  +++

 5. Antonina pisze:

  🙏🙏🙏

 6. Maria pisze:

  Boże, miej Ją w opiece

 7. Ks. Wojciech Dzioboń pisze:

  Modlitwą, z ufnością wiele zdzialać mozemy, gdy zawierzamy tę samą intencję.

  • Maggie pisze:

   Bóg zapłać Księdzu❣️za dodanie otuchy, biorącym udział we WOWIT’owej Nowennie Pompejańskiej, która jutro dobiega półmetka.

   Zły bardzo zniechęca do jej kontynuowania przez rzucanie przeróżnych kłód pod nogi. Staram się np mieścić w ramach polskiej doby, ale tak jak w przeszłości, kiedy dobiegam do półmetka bywa, że tylko w dobie czasu strefy zamieszkania – a rozpraszanie (różnymi „sprawami i okolicznościami”) to chyba, każdemu modlącemu, jest znane (zwłaszcza przy takiej solidarnej akcji).

   Myślę, że choć nie tak wielu do nas dołączyło, to jednak ludzie się modlą, i dlatego jeszcze nie ma tego, by w kajdanach prowadzić na doświadczalne szczepienie, na które nie ma odpowiedzi choćby tylko na wiele niewiadomych z punktu widzenia zdrowia i przyszłości rodzaju ludzkiego.
   Któż jak Bóg❣️
   ❣️🙏🏻❣️

 8. Kropeczka pisze:

  Jezu ufam Tobie +++

 9. wobroniewiary pisze:

  Klasztor na Jasnej Górze reaguje na manipulację
  Klasztor jasnogórski informuje z przykrością, że na portalach społecznościowych po raz kolejny pojawił się film, w którym bezprawnie użyto nagrania telewizyjnego z kaplicy Matki Bożej, podkładając głos osoby nam nieznanej – informuje rzecznik Jasne Góry o. Michał Legan.

  https://www.niedziela.pl/artykul/63167/Klasztor-reaguje-na-manipulacje

  • Sylwek pisze:

   a moze prawdę powiedziano pokazana mało ważne jak dla mnie to co dzieje się w tym zakonie a na Jasnej Górze, rodzice byli jakiś ponad miesiąc temu na pielgrzymce (na szczęście zorganisowanej) jednak mocno okrojeonej dobrze że byli zapisani bo zapewne by nie dostępili progu bramy JG. ale zakonnicy z obawy przed chyba wiruskiem zamawiają dania na pyszne pl. Sam z 3 lata temu jak ncowaliśmy w domu prowadzonym prze zakonnice zapytałem jednej na co każdemu zakonjikowi przy każdych drzwiach taka karta otwierająca itd, ale tego już lepiej nie będę pisał publicznie. co ma być to będzie.

  • Maggie pisze:

   Czy jakieś YT, tweeter’y, FB itp przez, które „toto” przechodzi, nie powinny być oficjalnie zawiadomione z żądaniem: aby co najmniej zablokować takie „filmiki”…. choćby z uwagi na RODO? czy „fake news” z implikacjami zeń związanymi ?

  • Paweł pisze:

   Jasna Góra reaguje na «antyszczepionkową» manipulację. No cóż, to prawda, że „kłamstwo ma krótkie nogi”, a „cel nie uświęca środków”.
   Ale warto też może w obecnej aferze wokół «przedterminowych» szczepień celebrytów zauważyć w tym wszystkim manipulację samego SZATANA: bo – moim zdaniem – to WSZYSTKO, co teraz w tej sprawie widzimy w Polsce, to jest właśnie pierwszy skandalizujący „EFEKT UBOCZNY” owych szczepień, przyjętych mianowicie przez osoby niby może „wierzące”, ale TYLKO „po światowemu”, a nie „po Bożemu”.
   I takie „FEKTY UBOCZNE” będą się – moim zdaniem – teraz pojawiały co rusz w coraz to nowych «przykładach» oraz (być może) wariantach [bo – jak chyba właśnie to tutaj zaczyna być widać – „EFEKTY UBOCZNE” w TAKI sposób przyjętych szczepień nie muszą mieć zawsze charakteru ściśle MEDYCZNEGO, lecz także mogą mieć nieraz rozmaity inny charakter (np. w TYM naszym krajowym «przypadku» mają charakter – nazwijmy to w skrócie – „moralno-społeczny”), aczkolwiek być może RÓWNIE bolesny czasami…]: będą się te „EFEKTY UBOCZNE” pojawiać chyba zawsze wtedy, gdy tylko „szczepionki” zostaną przyjęte przez osoby niepobożne i niewierzące («nie modlące się» tak naprawdę) albo też niby „wierzące” – ale raczej TYLKO i wyłącznie w naukę oraz w „szczepionkę”, nie zaś po Bożemu, NIE według swej najlepszej wiedzy i woli, przeto też NIE: w zgodzie z sumieniem i z ustawicznym działaniem łaski Boga, a bez (zwłaszcza ewidentnej i „demonstracyjnej”) sprzeczności z publicznym Bożym Objawieniem i z jego najoficjalniejszym kościelnym przekazem.
   No cóż, pożyjemy – zobaczymy…. Może nie ma się co z tym wszystkim za bardzo śpieszyć (kto nie musi), bo być może np. za pół roku dojdziemy wszyscy w tym temacie do klarowniejszych i ewidentniejszych wniosków [już bez konieczności np. «podpierania się» objawieniami prywatnymi (takimi jak te cytowane niedawno przeze mnie ze strony „Holy Love” z 5 III 2020 – https://www.holylove.org/message/11279/ , z 16 III 2020 – https://www.holylove.org/message/11294/ , z 17 III 2020 – https://www.holylove.org/message/11295/ i z 3 X 2020 – https://www.holylove.org/message/11529/ )].

 10. Małgorzata pisze:

  Jezu ufam Tobie🙏❤️

 11. ... pisze:

  Czy ta petycja jest prawdziwa tzn. sprawdzona, coś wiadomo o osobie tworzącej ją?
  Nigdy w takiej formie nie podpisywałam petycji, a nie chciałabym, żeby moje dane osobowe hulały po necie. Stąd moje obawy.

  • wobroniewiary pisze:

   Tak, wiadomo – a mail jest na potrzeby chwili

  • klasv pisze:

   Owce nie powinny korzystać z serwerów wilka. Powinny unikać robienia zakupów w jego sklepie i trzymania pieniędzy w jego banku. Oczywiście wiem, że to trudne, ale na potrzebę chwili można było wybrać inną domenę. Bądźmy bardziej roztropni.

   • Ava pisze:

    Klasv masz rację, niestety. Podajemy nazwiska serwerom, nie tylko adresatowi.

    Czy możecie wykonać tą petycję np.przez Citizengo albo Centrum Życia i Rodziny albo jakąś inną zaprzyjaźnioną instytucję?

    Ponadto, zbieranie podpisów pod petycjami związane jest z RODO i muszą być przywołane pewne specyficzne klauzule.

    „Ponadto wyjaśniamy, że prawidłowo sporządzona petycja powinna zawierać:
    – jasno określonego adresata;
    – sprecyzowanego autora petycji;
    – konkretny, wyraźny tytuł;
    – precyzyjnie i dokładnie określony cel, związane z nim zagrożenia, wyjaśnienie jak petycja wpłynie na cel oraz jakie korzyści z tym się wiążą;
    – dane kontaktowe autora petycji, zastrzeżenie o przetwarzaniu danych osobowych wyłącznie w celach związanych z petycją, ewentualny adres strony internetowej przybliżającej cel petycji.”

    • Maggie pisze:

     Niestety to onet i trzeba się zgodzić na „przetwarzanie danych” , a ja na TO nigdy ! nie daję zgody, bo wystarczy !, że adresat ma namiar na mnie. Dlatego z miejsca unikam, obchodząc szerokim łukiem, choć sercem zgadzam się z petycją. Większość petycji podpisuję … a nie te gdzie udostępniają me personalia w celu przetwarzania przez osoby trzecie.

    • wobroniewiary pisze:

     Poinformuję o tym twórców (sama jestem jednym z nich) – niech do jutra założą nowy adres

    • ... pisze:

     Dokładnie, tylko pod tak skonstruowanej petycji mogę złożyć swój podpis.
     I tu nie chodzi o moje sympatie czy antypatie. Teraz przyszły takie czasy, że trzeba na wszystko zwracać uwagę.

     Nie wiem czy podpis na jakikolwiek adres mailowy jest dobry.
     Ava wyszczególniła w swoim poście części składowe prawidłowo, profesjonalnie stworzonej petycji z która każdy

 12. Maggie pisze:

  Jakbym nie miała ważniejszych spraw ☹️… wysłuchuję, ale chcę to ukrócić, dlatego odważam się zapytać. Choć to nie na temat na tut. forum, ale już od Nowego Roku , znów się zaczęło i wysłuchuję narzekania, bo choć zmieniam i szukam nowych receptur 😋… i już prawie nie piekę drożdżówek, gdyż nie chcę słyszeć, że pięknie wyrosłe i smaczne, ALE moje ciasto drożdżowe się … kruszy, i nie jest takie jak niby to „gumowe/sprężynujące i jak wilgotnawa gąbka” – może ktoś wie co zmienić? …

  Widziałam na Internecie przepis z kwaśną śmietaną … ale jakoś nie dowierzam, słysząc o tym przy drożdżowej babce … bo nie chcę „wypiekać zakalca” przez dodanie łyżki kwaśnej śmietany. Ciasto drożdżowe ze sklepu (to nie tylko podróż i cena) … ma tylko nazwę, że z rodzynkami, których brak w nim i nie pachnie po domowemu … ale jednak się tak nie kruszy … i jak tu dogodzić?

  • Bożena pisze:

   Maggie pozostawiam do decyzji pani Ewy, czy zatwierdzi, czy wyrzuci, ale podaję swój sprawdzony przepis na ciasto drożdżowe. Ważne żeby mąka była bez żadnych spulchniaczy czy polepszaczy. Pan Paweł dzieli się często piękną muzyką, to możne podajmy coś na osłodę, trochę w myśl powiedzenia, że przez żołądek do serca.
   CIASTO DROŻDŻOWE
   1kg do 1,2 kg mąki pszennej (typ 480 lub 450)
   0.5 l mleka
   4 – 6 żółtek
   10 dag drożdży
   ¾ szkl cukru
   1 płaska łyżeczka soli
   ¾ szkl oleju
   dowolny aromat, bakalie
   Mąka i drożdże powinny mieć temperaturę pokojową. Mąkę przesiać. Drożdże rozetrzeć z solą i łyżką cukru. Mleko podgrzać, rozpuścić w nim cukier, roztrzepać żółtka, dodać część mąki i drożdże, wymieszać i odstawić rozczyn do wyrośnięcia. Potem wsypać resztę mąki i wyrobić ciasto, dodać olej i wyrobić dokładnie, na końcu dodać bakalie. Odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia. Przełożyć do wąskich, posmarowanych blaszek, gdy wyrośnie posmarować białkiem albo roztrzepanym jajkiem. Można posypać kruszonką albo makiem, piec ok. 30 min w temperaturze 1800C . Najlepiej sprawdzić patyczkiem czy się upiekło. Z tej porcji wychodzą dwie wąskie blaszki.

   • olga pisze:

    z 6 żółtkami to wypasiona drożdżówka. Do takiej porcji lubię wsypać kawę zbożową z 2 ekspresowych torebek (kiedyś chciałam łudzki żulik odtworzyć) i troszkę prawdziwej, mielonej kawy. Na wierzchu powidła ze śliwek i jabłka w plasterkach.

   • Maggie pisze:

    @Bozena i @Olga: Bóg zapłać❣️ Przypuszczam, że szkopuł w tym, że całe jajka a nie tylko żółtka ale całe jajka miałam w przepisach.
    Dziękuję 💕Ewo, za tolerancję tego przyziemnego pytania.
    Skorzystam i może wreszcie, będzie spokój w domu 🙂😋💕 i polecam nieustannej Opiece Matki Bożej 💕🙏🏻❣️

    • Maggie pisze:

     Jeśli do słuchania dobra muzyka, to 😋 drożdżówka szybko znika 😃 i co więcej: nie smutno na duszy, gdy nie słychać narzekania, że ciasto się kruszy.

    • Maggie pisze:

     Jeszcze raz BÓG zapłać❣️za pomoc💕
     Wczoraj upiekłam i wyszło wilgotne, sprężyste ciasto, które się nie kruszy. Jedną z babek zamroziłam aby wypiek wystarczył na przyszły tydzień 🤣 . No 🤔ale jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim dogodził 😂, bo dałam szklankę rodzynków i 😂 słyszę, że 😳„nie ma rodzynków“.

 13. Grażyna pisze:

  NIECH PAN BOG MA NAS W SWOJEJ OPIECE I NIE POZWOLI NA TO ❤️🙏

 14. Antonina pisze:

  Kochani, wczoraj miałam łaskę bycia w Niepokalanowie, w sercu zabrałam ze sobą Ewę, Kazimierza ale i wszystkich Wowitów i Wasze intencję… Wszystkich zawierzyłam Niepokalanemu Sercu Maryi, przez wstawiennictwo św. Maksymiliana… Kochani jesteśmy pod płaszczem Maryi nie bójmy się, ufajmy i uwielbiajmy Jezusa w naszej codzienności, podczas Adoracji i wypełniania obowiązków… im trudniej, tym bardziej uwielbiajmy Jezusa… tylko On jest Panem…. Błogosławionej niedzieli 🙏

 15. Robert pisze:

  Z Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Patronki Warszawy na okoliczność dzisiejszego święta:

  https://laskawa.pl/imieJezus

 16. małgorzata pisze:

  Kochani.
  Wczoraj oglądałam pierwszy raz Zawierzenie NMPKP w Czestochowie ..Nie mogę pojechać na Jasną Górę więc Akt Zawierzenia wydrukowałam i nie wiem co dalej. Osoby widniejące na filmie miały zapisane ręcznie intencje .Co mam zrobić? Czy z tyłu aktu też je wypisać? Czy zostawić w domu czy wysłać? Proszę o podpowiedź.

  • Iwona pisze:

   Do @Małgorzata -Proszę odsłuchać transmisję od momentu jak,- Starsza Bractwa p. Maria-Emanuel Dziemian to wyjaśnia .Z tyłu aktu wypisujemy wszystkie prośby i podczas Mszy Św. w Kaplicy M.B. o 18.30.zawierzamy je Matce Najświętszej składając na ołtarzu i duchowo zanurzając w Jej Niepokalanym Sercu. Po Mszy Św. odczytujemy cały akt zawierzenia i nasze prośby ,akt zostaje u nas na pamiątkę. Jeśli otrzymamy łaskę o którą się modliliśmy to proszę jeśli to możliwe przyjechać do Matki Najświętszej i złożyć swoje świadectwo podczas Zawierzenia .Ave Maryja!

 17. Monika Ozga-Miksztal pisze:

  Wyrażam sprzeciw

 18. Anna pisze:

  Wyrazam sprzeciw przeciw obowiazkowi szczepień
  Niech będzie to wybor a nie przymus!

 19. Bożena pisze:

  Kochani proszę Was o modlitwę za Marcina silna depresja nie chce żyć. Jezu Miłosierny otocz go Swoją opieką.

 20. Grażyna FZŚ pisze:

  Podpisuje wszystkie petycje na tej stronie ale na ten adres nie podpisze, przeciez sami mowicie że onet jest zły, nie czytam a teraz mamy podpisac t aż k ważną petycje udostępniając swoje dane onetowi? Pomyślcie

 21. Wierzę w lepszą Polskę pisze:

  +++++ +++ na wieki wieków, Amen

  • tb pisze:

   Jezus powiedział do tych, którzy Mu donieśli, że Piłat zmieszał krew Żydów z krwią ich ofiar : jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie.

 22. Teresa pisze:

  Kochani w internecie nie ma prywatności, podpisaliśmy tysiące petycji, więc i tak nasze dane są dostępne i mogą je wykorzystać, ale czego mamy się bać. Jeżeli Bóg z nami to któż przeciwko nam. Jeżeli ktoś nie chce się podpisać pod powyższą petycją to niech się nie podpisuje.

 23. Dagmara pisze:

  🙏🙏🙏

 24. Kamil Zieliński pisze:

  +++
  Jezus na pewno by nas uchronił od takiego zła.
  Sytuacja jest z pewnością nieco bardziej złożona i wygląda inaczej…
  Bo Bóg jest miłością!

 25. Grażyna FZŚ pisze:

  Tak, wiele podpisalismy petycji w inernecie ale wiadomo, ze na katolickich stronach, a tu…..? Strona, przed którą ostrzegsla nas sama Ewa, a teraz ktos pisze, ze jesli nie chcę, to niech nie podpisuję. Przeciez to nie o to chodzi, zeby od razu wten sposob odpisywac, ale chyba o to, zeby po katolicku wyjść z tej sytuacji, i zaradzic. Mam nadzieję, ze tak sie stanie.

 26. Turuta pisze:

  Dziękuję za odważne, stanowcze powiedzenie prawdy. Dziękuję za wyrażenie sprzeciwu wobec bezprawnych działań Rządu, podejmowanych w celu skłonienia ludzi do poddania się szczepieniom. Dziękuję za przypomnienie podstawowych praw: wolności i równości, jakie każdy człowiek otrzymał od Boga i jakimi w relacjach z innymi ludźmi winien się kierować. Dziękuję za postawę wiary i wierności Chrystusowi i Kościołowi.

 27. Pingback: Świadectwo wiary przeciwko masowym szczepieniom – link do wpisu | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

 28. Renata Anna pisze:

  rwa zbiórka na film pro-life „Tobiasz”
  Teatr Exit, który tworzą niepełnosprawni aktorzy, prowadzi zbiórkę na film „Tobiasz”. Na produkcję pro-life potrzeba ok. 150 tys. zł. Facebook w swoim serwisie zablokował reklamę dotyczącą zbiórki.

  Trzon Teatru Exit stanowią osoby niepełnosprawne, cierpiące na schorzenia, które mogłyby stanowić powód do dokonania aborcji zgodnie z przesłanką eugeniczną zakwestionowaną przez Trybunał Konstytucyjny 22 października. – Nasi aktorzy całe szczęście się urodzili. Większość z nich cierpi od urodzenia. Jednak mimo to znaleźli przestrzeń, w której mogą się spełniać i realizować – mówią twórcy Teatru Exit. Odnosząc się do protestów organizowanych wokół tzw. Strajku Kobiet, zwracają uwagę, że świat stał się niebywale egoistyczny, pozbawiony odpowiedzialności, a tysiące osób demonstrujących na ulicach zdaje się nie dostrzegać, że wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego, używając dla pominięcia tego faktu słowa wytrychu – „wybór”. – Celem życia staje się zaspakajanie pożądliwości i kolekcjonowanie przyjemności – mówią twórcy teatru zaznaczając, że powodem przyjęcia takiego stylu życia są wzorce zaczerpnięte z kultury masowej, która stała się niesamowicie nihilistyczna. – Filmy, spektakle teatralne, muzyka nie budują już człowieka, kultura masowa odeszła od wielkiej triady – dobra, piękna i prawdy. I to jest powodem jej upadku i zmian, które tak masowo obserwujemy – dodają podkreślając, że Teatr Exit chce wrócić do tych wartości i realizować sztukę, która buduje człowieka, co jest de facto postawą pro-life.

  Film „Tobiasz” to adaptacja księgi biblijnej.– Chcemy dotknąć w nim sensu małżeństwa i powiedzieć jasno, że poza kluczem chrześcijańskim – wyborem pobłogosławionym przez Stwórcę, skazane jest ono na porażkę i umieranie – przekonują twórcy zwracając uwagę, że film będzie kolejnym dowodem dostarczanym przez teatr do ukazania godności życia. Produkcja ma być bardzo odważna artystycznie i bezkompromisowa. Scenariusz jest już napisany, zdjęcia zaplanowane, role obsadzone. Jest też ekipa niezbędną do realizacji. Na pokrycie kosztu sześciu dni zdjęciowych potrzeba 150 tys. zł. Aktualnie trwa zbiórka na ten cel w serwisie crowdfundingowym http://www.zrzutka.pl/film-tobiasz. – Jako wierzący chcemy zjednoczyć całe środowisko chrześcijańskie, aby dało ono konkretny głos opowiadający się za życiem nienarodzonych. W teatrze najbardziej zależy nam na spotkaniu, poczuciu wspólnoty i wzajemnej wymianie darów. To jest naszym prawdziwym celem – podkreślają twórcy filmu „Tobiasz”, którego ambasadorami zostali m.in. Robert Friedrich „Litza”, Marcin Jakimowicz, Bawer Aondo Akaa, Darek Malejonek. Facebook zablokował w swoim serwisie reklamę dotyczącą zbiórki. Odpowiedzialni za Teatr Exit uważają, że chodzi o kwestie społeczne, ponieważ działalność teatru może stać w ideowej sprzeczności z administracją Facebooka. W realizacji zbiórki Teatrowi Exit pomaga nowo powstała inicjatywa propagująca wiarę i tradycyjne wartości przez produkcję filmów i multimediów DOBRE ŁOTRY.

  pra / Kraków
  Polecam też

 29. Grażyna Będkowska-Gwozdz pisze:

  „Wszystkie troski wasze przerzuccie na Niego, gdyż Jemu zależy na was, „1. P5,7. Króluj nam Chryste !!!

 30. Aleksandra pisze:

  1. Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne.
  2. Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  Proszę się na mnie za ten wpis nie gniewać. Zgodnie z tymi punktami, z konstytucji, to nie można dyskryminować nikogo. To daje pole do popisu LGBD, którego członkowie czują się dyskryminowani. Nie ma niestety złotego środka dla wszystkich. Każdy z nas jest inny, każdego Bóg powołał do innych rzeczy, nawet jak w Boga nie wierzy. Jeśli chodzi o szczepienia, każdy ma wybór, ale w celu weryfikacji są prowadzone zapisy. Na razie nie ma przymusu. Jednak będzie, przy wyjazdach zagranicznych. Możemy nie zostać wpuszczeni do opcego państwa. Mam nadzieję, że Duch Święty i sumienie każdemu podpowie co ma zrobić. Nie jestem za szczepieniem, bo nie jestem królikiem doświadczalnym. Pokładam ufnosc i nadzieję w Bogu. Jemu zawierzam moje życie i życie moich bliskich. Wiem, że w maju odmawiamy nowennę do Ducha Św. Może jednak dziś w trudnych czasach powinniśmy odprawiać nabożeństwo do Niego chodź raz w miesiącu? Modlę się do Ducha św. codziennie, ale takie nabożeństwo w kościołach o jedność, jasność umysłu, czystość serca i duszy? Z Panem Bogiem, miłego i błogosławionego dnia. 😇 🙏 🤗

 31. Malgorzata Urban pisze:

  Jezu Ty się tym zajmie, Maryjo miej nas w opiece

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s