Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza: 31 grudnia br. rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje zawierzenia NMP

Nazywam się ks. Krzysztof Sochacki i jestem duchowym opiekunem grup zawierzeniowych „Oto Matka Twoja”. Inicjatywa ta ma pozwolenie i błogosławieństwo od Księży Biskupów bp. Jana Piotrowskiego, biskupa kieleckiego, abp. Henryka Hosera, administratora apostolskiego w Medjugorie

31 grudnia rozpocznie 33-dniowe przygotowania (rekolekcje) do zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi. Sam akt zawierzenia odbędzie się 2 lutego 2021 r. w święto Ofiarowania Pańskiego

Drodzy Bracia i Siostry!
W dniu 31 grudnia rozpocznie 33-dniowe przygotowania (rekolekcje) do zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi. Sam akt zawierzenia odbędzie się 2 lutego 2021 r. w święto Ofiarowania Pańskiego.

Pragniemy, aby jak najwięcej naszych przyjaciół, znajomych i rodaków odczuło to, czego sami doświadczyliśmy oddając się Maryi.

W trakcie tych 33-ech dni, począwszy od 31 grudnia, będziemy, wraz z administratorami grup, przesyłać Ci materiały: modlitwy, rozmyślania, Słowo Boże i pogada Rano otrzymacie pierwszą część w wersji tekstowej. W połowie dnia prześlemy około 10-cio minutową pogadankę. Przy końcu dnia druga część tekstu. Materiał jest rozłożony na trzy części, ale można się z nim zaznajomić jednorazowo, w dowolnej chwili dnia.

Aby nie niepokoiły Cię sygnały przychodzacych sms-ów, w ustawieniach Whatsapp wycisz sobie dzwonki dla tej grupy. Administratorzy grup będą dodatkowo czasem przesyłać Ci: dodatkowe informacje, odpowiadać na Wasze indywidualne pytania, kontaktować się z Wami telefonicznie.

Gdybyś dostał(a) się do tej grupy przez przypadek lub zmienił(a) zdanie co do uczestnictwa, możesz opuścić grupę w dowolnym czasie. W tym celu trzeba: Nacisnąć trzy kropeczki w prawym, górnym rogu Nacisnąć „więcej” Nacisnąć „wyjdź z grupy”
Z serca Cię błogosławię ks. Krzysztof 

Jeśli sami przeżyliście już, z Niepokalaną i z nami, tę drogę to dzielcie się tą radością i świadectwem z innymi. Wasz przykład będzie najlepszą zachętą dla tych, którzy tego potrzebują. Zapraszam wszystkich do apostolstwa. Jesteś Apostołem Maryi, Apostołem Bożej Miłości!

Poniżej przesyłamy Wam linki do grup na what’s app, abyście mogli dołączyć do rekolekcji – wystarczy kliknąć w niebieski tekst.

Wszystkim z serca błogosławię W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego!
ks. Krzysztof Sochacki
http://www.otomatkatwoja.info/dzien-1 https://chat.whatsapp.com/CluWT2WPZ14CEvIrIG4TOn https://chat.whatsapp.com/LVJKMEHXLIiJ4mxgLui7Ma

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza: 31 grudnia br. rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje zawierzenia NMP

 1. Danuta pisze:

  Bardzo pragnę zapisać się na 33 dniowe oddanie Jezusowi, ale jak mam rozpoznać że moja aplikacja WhatsApp została pobrana?

  • Monika pisze:

   Witaj. Aplikacja WhatsApp jest dostępna w sklepie play na Twoim telefonie. Po ściągnięciu pojawi Ci się ikona z zielona słuchawka. I już działa. Po ściągnięciu aplikacji wciśnij link podany w artykule powyżej i zostaniesz dodana do grupy automatycznie

 2. Danuta pisze:

  Dziękuję za odpowiedź. WhatsApp mam na telefonie, ale tam nie dostałam informacji tylko tutaj na mailu. Wcale mi to nie przeszkadza i nawet chętniej będę odbierać mailowo ale czy ja na pewno wpisałam się do grupy i będę otrzymywać materiały do przygotowania codziennie?
  Pozdrawiam

 3. eska pisze:

  Już za kilka(naście) godzin będzie można wylosować patrona na kolejny rok. Warto już teraz zacząć się modlić o natchnienie, jaki numer 1-200 wpisać, by otrzymać tego, którego pragnie dla nas Niebo.
  https://www.faustyna.pl/zmbm/patronowie-na-rok-2021-losowanie/

 4. Ela pisze:

  Danusiu ,jeśli Cię nie dołączono do grupy,to możesz przejść rekolekcje oddania się Maryi wpisując ocalenie.info,tam są rozważania na 33dni.

 5. Elzbieta pisze:

  Witam. Bardzo ubolewam bo przegapilam a najprościej mówiąc spóźniłam się. Kiedy teraz będą następne rekolekcje 33 dniowe przygotowujące do zawierzenie NMP ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s