Ks. Bliźniak: Apokalipsa to nasze czasy. Według wielu antychryst już żyje pośród nas

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Ks. Bliźniak: Apokalipsa to nasze czasy. Według wielu antychryst już żyje pośród nas

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Małgorzata pisze:

   Nie dziwi mnie ten atak na ks. Dominika … Przecież 1 godzina wizyty u psychologa to od 100 do 150 zł. Żyła złota dla Państwa Gajdów.
   Wiem paru osobach którym psychoterapia nie pomogła, ale zaszkodziła i to bardzo.
   Człowiek nie jest zwierzęciem rozumnym jak traktuje go psychologia.
   W niej nie ma odniesienia do Boga … bogiem jest „Ja”.
   Znajomej, która miała problemy w małżeństwie i szukała pomocy u „chrześcijańskiego ” psychologa poradzono by…. zaczęła zdradzać męża.
   Można to chyba zostawić bez komentarza.
   Ja mam też swoje doświadczenia . Owszem Pani psycholog słuchała…. zrobiła nawet herbatkę i dała całą paczkę chusteczek . Potem poprosiła o 100 zł .
   Zrozumiałam ,że nie tędy droga.
   Modlitwa, Msza Św. i sakramenty to była droga do uzdrowienia.
   A tak przy okazji, niezrównany Sługa Boży abp. Fulton J. Sheen w swojej książce „Droga do pokoju duszy” psychologię porównuje do Kirke ( z Odysei) , która z ludzi robi świnie.
   Dziękuję Bogu za ks. Dominika .

   • Andypl pisze:

    Miałem podobnie.
    Żona uparła się na księdza psychologa.
    Powiedziałem ok, skoro ksiądz to pójdę. Zachodzimy A tam ksiądz owszem ale w cywilu bez sutanny bez koloratki. Mysle sobie może chociaż się nad nami pomodli na początek ale nie, nic z tego. O Bogu ani raz nie wspomniał, za to zaproponował terapię ze „szkoły Mediolanskiej”. Wzial 150zl. Dałem rade pojsc dwa razy.
    Pomogła Eucharystia, adoracja i różaniec.

 2. EwaT. pisze:

  W intencji Ks. Dominika +++
  Jego rekolekcje byly i sa dla mnie budujace. Wiele sie nauczylam , i bardzo mnie zabolal ten atak na niego 😦

 3. Grzegorz pisze:

  Ulotki cowidowe amerykanska angielska i polska

 4. Maggie pisze:

  o.Augustyn antychryst będzie synem ……..
  https://youtu.be/-8ppFr7fYu4

  • Marek pisze:

   Witam , Maggie !
   Niestety jest problem na YT ,ten link jest już nie aktywny (film do prywatnego odtworzenia)
   pozdrawiam Marek

   • Maggie pisze:

    ☹️Było na YT, kiedy skopiowałam. Niestety .. ale udało mi się wysłuchać i jak widać, nagranie znikło. Jest to o wizji w zaskakującym rysunku dr.KK Hildegardy z Bingen, a ujawniającym ohydę przez którą przejdzie KK.
    Może?, szukając tytułu z zakończeniem ” … Kościoła” i że wg jej imienia, jeszcze gdzieś „w eterze” to przetrwało?
    💕

   • Maggie pisze:

    Wszędzie niedostępne. Znalazłam, przed chwilą na Glorii – głos jak ze studni ale było jeszcze.

 5. Maggie pisze:

  Ks.D.Chmielewski. Przygotuj się na smierć

 6. babula pisze:

  Jeśli nie chcesz się zaszczepić to poczytaj na „zachętę” :
  W Los Angeles, podobnie jak w większej części świata, osoby zaszczepione przeciwko koronawirusowi będą mogły korzystać z usług i udogodnień, które nie będą dostępne dla osób, które jeszcze ze szczepionki nie skorzystały. Należą do nich chociażby uczestnictwo w imprezach masowych czy możliwość wstępu na lotnisko. Ale jak odróżnić jedną osobę od drugiej i móc je kontrolować w wydajny i nieinwazyjny sposób?
  Władze miasta Los Angeles nawiązały współpracę ze startupem Healthvania. Usługa pierwotnie miała tylko służyć osobom, które po pierwszym zaszczepieniu czekają na drugie – za jej sprawą mieli być powiadamiani o terminie szczepienia. Projekt ten jednak wykroczył poza pierwotne ramy – usługa potrafi integrować się z Apple Wallet i google’owskim odpowiednikiem. I zapewnia osobie kontrolującej stan szczepień wiarygodne i niepodrabialne zaświadczenie o szczepieniu.

  https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/nauka-i-technika/potwierdzenie-szczepienia-na-covid-w-smartfonie-pokazali-%C5%9Bwiatu-jak-to-powinno-wygl%C4%85da%C4%87/ar-BB1cnvwr?ocid=msedgntp

  • eska pisze:

   Wchodzimy w świat „nur fur zaszczepieni” i „szczepionka macht frei”.

  • Maggie pisze:

   Babulu, to o czy mówisz, jest właśnie przykładem działania na globalną skalę … „jegomościa” antychrysta.

   Ciekawe, że na świecie „takie błyskawicowe towarzystwo” , może z poklaskiem … mordować po egidą KŁAMSTWA (zawartego choćby tylko w twierdzeniu: „to jest moje ciało”) poczęte dzieci, tj dzieci, które mają swoją i tylko swoją nieśmiertelną duszę i indywidualność, zapisaną w sobie tylko właściwym DNA … ALE KIEDY oponuje się akcji „gmerania w DNA” przez wprowadzanie szczepionki, jak intruza, do ciała i do tego z „???!” i z nie obliczalnymi skutkami dla organizmu i rodzaju ! ludzkiego .. to nie słyszą PRAWDY, że to JEST MOJE CIAŁO …

   Zamiast, dodatkowego, komentarza, ostatnia zwrotka pieśni „Zdrowaś Maryjo”:
   Królowo nasza, wśród Cherubinów,
   usłysz pokorny głos ziemi synów,
   co się do Twego tronu wzbija:
   RATUJ nas Matko, Zdrowaś Maryjo❣️

  • Sylwek pisze:

   jest taka jakaś piosenka a raczej do niej teledysk trzeba poszukać tłumaczenia a i sa opowiedziane gotowe filmy z tłumaczeniem już od kilku lat bodaj tego już nieżyjącego dj’a Avici – wake my up jak ktoś ma wątpliwości że to nie jest zaplanowane z śmiercią tego wykonawcy też można snuć domysły ale jesteśmy wierzący więc swoją wersję można napisać samemu. Pozdrawiam wszystkich a i aby się nie zasłuchujcie za bardzo bo to raczej dobra muzyka nie jest sam nie słucham bardziej chodzi mi o teks i obraz z teledysku.
   Wszystkim Życzę obfitości łask Bożych na ten ciężki nadchodzący rok a szczególnie łaski wiary tak bardzo potrzebnej w tych czasach tego sobie i wam woitowie życzę z serca. Z Panem Bogiem.

  • Malwa pisze:

   Tego się właśnie obawiam. Niby te szczepienia są dobrowolne. Ale władze podejdą do tego tak „sprytnie”, żeby jednak milcząco przymusić człowieka do zaszczepienia się, właśnie poprzez stawienie warunków, że jak się nie zaszczepi, to nie będzie mógł gdzieś iść czy z czegoś skorzystać).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s