Medjugorie: doroczne objawienie dla Jakova z 25.12.2020 r. oraz comiesięczne objawienie dla Marii Pavlović

 

Doroczne objawienie dla Jakova z 25.12.2020 r.

 „Drogie dzieci, również dziś Jezus jest tu przy was, nawet wtedy kiedy myślicie, że jesteście sami i że nie istnieje światło w waszym życiu, On jest tu i nigdy was nie zostawił ani nie oddalił się od was. Światło Jego narodzenia rozświetla ten świat i wasze życie. Jego Serce jest zawsze otwarte na was, aby przyjąć każde wasze cierpienie, każdą pokusę, strach i potrzebę. Jego ręce są do was wyciągnięte, aby was objąć jak ojciec i powiedzieć wam jak bardzo jesteście dla Niego ważni, jak was kocha i troszczy się o swoje dzieci. Dzieci, czy wasze serce jest otwarte na Jezusa? Czy całkowicie oddaliście wasze życie w Jego ręce? Czy przyjęliście Jezusa jako waszego ojca, do którego zawsze możecie się zwrócić i w Nim znaleźć pocieszenie i wszystko to, czego potrzebujecie, aby żyć prawdziwą wiarą? Dlatego, moje dzieci, oddajcie wasze serca Jezusowi i pozwólcie Mu, królować w waszym życiu, bo tylko tak zaakceptujecie teraźniejszość i będzie mogli stawiać czoła światu, w którym dziś żyjecie. Wraz z Jezusem wszelki strach, cierpienie i ból znikają, ponieważ wasze serca przyjmują Jego wolę i wszystko to, co pojawia się w waszym życiu. Jezus da wam wiarę, abyście wszystko przyjęli i nic was od Niego nie oddzieli, bo On was mocno trzyma za rękę i nie pozwoli, abyście się oddalili i zagubili w trudnych chwilach, gdyż stał się Panem waszego życia. Błogosławię was moim macierzyńskim  błogosławieństwem”.

Orędzie z 25 grudnia 2020 r.

„Drogie dzieci! Przynoszę wam Dziecię Jezus, które niesie wam pokój. On, który jest przeszłością, teraźniejszością i przyszłością waszego życia. Kochane dzieci, nie pozwólcie, by zgasła wasza wiara i nadzieja na lepszą przyszłość, bo jesteście wybrani, by w każdej sytuacji być świadkami nadziei. Dlatego jestem tu z Jezusem, aby was błogosławił Swoim pokojem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

94 odpowiedzi na „Medjugorie: doroczne objawienie dla Jakova z 25.12.2020 r. oraz comiesięczne objawienie dla Marii Pavlović

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. eska pisze:

  Bardzo elegancki komentarz do sprzeciwu biskupów wobec „Różańca do granic czasu”:
  https://youtu.be/0MmLeXKE8HI

  • Sylwek pisze:

   znowu ta siostra co dostała bodaj na wiosnę zakaz od abp Depo,i ks. Kostrzewa nie polecał jej wypocin, nawet nie słucham ale widze ma parcie na ekran

   • wobroniewiary pisze:

    ja też jej nie polecam, ale dziś ledwo kontaktuję, ponad 38 temp

   • Sylwek pisze:

    eska diabeł też mówi sensownie nawet idzie uwierzyć porównując jego a obecna hierarchię to mam naprawdę twardy orzech do zgryzienia tylko w tym przypadku wiadomo że on kłamie zawsze i to pewniak a tu nie wiadomo co się spodziewać – tak jak z szczepionkami i watykanem no ale nie ciągnę tematu bo w jednym kościele można święcić a w drugim woda św parzy i nie wolno ale można owies (w Szczepana ) poświecić pod automatyczna kropielnica takie nowinki są -tylko ktoś zapomniał zatankować owej automatycznej zmechanizowanej krpielnicy … ja naprawdę mam dość słuchania tych wymysłów co poniektórych księży i modlitwa za nich co raz trudniejsza coraz bardziej, a adorację teraz można sie zapisać ale uwaga 2 osoby tylko reszta za probiem kaplicy ciekawe jak to zrobić jak się ma ponad 15km w jedną stronę i nie zawsze się wie czy się będzie mogło być czy nie a zapisać się i z g.. zrobić d to nie w moim stylu jechać usnąć też jakoś nie wypada. To było jedyne miejsce w duzej okolicy gdzie mogłem pojechać i wciszy przed NS w nocy bo tak nie mam kiedy pomodlić się jak umiem choć pewnie nie umiem po prostu być. Ale to już było i nie łudzę się, nie wróci więcej. Miałem nadziejże że kolęda w jakiej kolwiek normalnej formie będzie niestety modlitwa (swiecenia nie było bo woda parzy) pamiątkowy obrazek dosłownie pisze zę pamiątka i pare PLN nara – zaczynam się w ogóle nie dziwić że ludzie odchodzą ktoś mówi że spowiadał się bo nie byłw kościele a ty go ksiądz jedzie bo to teraz nie musowo chodzic …. dyspensa jest ale do do sklepu po prezenciki no idem idem. nie będę ciągnąc i tak za dużo napisałem mdli mnie na to co sie wyrabia delikatnie mówiać.

    • eska pisze:

     +++

    • Longin pisze:

     W pewnym sensie rozumiem Twoje rozgoryczenie Sylwku, choć czasem zastanawiam się czy warto ciągle analizować postawę niektórych „sceptyków”… którym brakuje może właściwego poznania lub rozeznania, a może jest coś innego o wiele gorszego niż nam się wydaje. Pewne jest jedno, że wszystko co dobre i święte jest albo wprost atakowane i profanowane albo racjonalizowane czyli de facto odrzucane jak w przypadku różańca do granic czasu.
     Mamy jednak ciągle nie storpedowaną akcję „Nazaret moim domem”, która jest być może ostatnim pospolitym ruszeniem na wzór wieczerników Maryjnych po to aby przetrwać być może w schronieniu i ukryciu – ten mrok i ciemność a zarazem utwierdzić wytrwałych i wiernych…czy wybranych nie wiem.

    • babula pisze:

     Kochani -w którymś objawieniu Maryja mówi, że to co przeżywamy (dotyczy pandemii i wynikających z niej obostrzeń) to „drobny ucisk” (chodzi zapewne o początek ucisku – błąd w tłumaczeniu). Gdy to piszę machnęłam ręką i przez nieuwagę strąciłam figurkę Matki Bożej stojącą obok komputera. Spadła na podłogę twarzą do ziemi. Nie jestem przesądna ale chciałam właśnie napisać, że powinniśmy przyjmować to co przychodzi jako formę oczyszczenia, jako dopuszczone przez Pana Boga, przygotowane dla nas od dawna. I ta leżąca twarzą do ziemi figurka Maryi uświadomiła mi, że dobrze myślę, że powinniśmy wszystko co trudne przyjmować z wdzięcznością i uniżeniem. To nie znaczy, że mamy akceptować zło ale zawsze warto pamiętać, że możemy złagodzić je poprzez modlitwę i pokutę.
     Prawdę mówiąc zasłużyliśmy na to naszą obojętnością, niedbałą modlitwą i brakiem umartwienia. Ja nie piszę tego do Ciebie Sylwku. Jest wiele osób gorąco modlących się i pokutujących ale jest ich za mało wobec ogromu zła.
     Na pociechę odpowiem Ci -bo napisałeś ..” mdli mnie na to co sie wyrabia delikatnie mówiać.”, że post dobrze robi na żołądek 🙂 Zażartowałam ale muszę przyznać, że rozumiem Twoje rozżalenie. Łączę się w modlitwie +++

 3. Renata pisze:

  Kochani, jutro mam mieć operację na guzy jajników. Proszę Was o modlitwę za mnie, żeby nie było to złośliwe i nie wycieli mi całych przydatków, mam dopiero 44 lata. Proszę też o modlitwę za moją mamę która boi się i przeżywa operację a ma chore serce. Z góry bardzo dziękuję.

 4. Grzegorz pisze:

  Czy ktoś zwrócił uwage na wybuchajace wulkany akurat na czas swiateczny?A w Chinach wybuch meteorytu
  https://youtu.be/Q1mUS3RadNk

 5. Alutka pisze:

  Przepraszam , że pytam, ale czy wiadomo Wam coś o wizjonerce Annie od Jezusa , przeczytałam jedno z orędzi, było o tych szczepionkach , że przyniosą przekleństwo, choroby i nienawiść wobec osób , które się nie zaszczepią , będą ich winić za swoje cierpienia i wyda brat brata. ?
  Pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza Adminkę i innych chorych
  +++

  • wobroniewiary pisze:

   Ta Anna to trio z G z Leszna i Cyprianem…

   • Alutka pisze:

    Bóg zapłać Ewo, bądź zdrowa. Już miałam komuś przesłać, ale chciałam się upewnić na eksperckiej , w tej dziedzinie, stronie.
    Jedną pobożną niewiastę z KR ostrzegłam przed G z Leszna, przesyłając link z Twojej strony.
    A że to było na What’s Appie , podejrzewam, że wielu osobom rozsyłała jego banialuki.

    • wobroniewiary pisze:

     Mam anginę i prawie 39 temp.

    • Alutka pisze:

     Współczuję, bardzo wysoka ta gorączka, ale przy anginie to norma . Gorąca wodą do picia , może być lekko osłodzoną, żeby za mocno apetytu nie pobudzała , żadnych kompotów, bo one nakręcają u niektórych anginę. W owocach jest błonnik, a w sokach i kompotach, nie . Ale to indywidualna sprawa, gorąca woda Ci na pewno nie zaszkodzi , może jednak przyspieszyć zdrowienie może , gdyż abija bakterie i wirusy , tym samym zbija gorączkę. Ale zrobisz jak uważasz, Ewo, jednak chociaż spróbuj, a my czytelnicy będziemy się za Ciebie modlić .Pozdrawiam.🙂❤️

    • Maggie pisze:

     Pyramidonum, nawet mała dawka dziecięca, obniża gorączkę – i to w krótkim czasie. Płucz gardło.
     💕🙏🏻❣️

   • Katarzyna pisze:

    +++ We wszystkich intencjach.

 6. eska pisze:

  Jutro (we wtorek 29.12) o 6.30 Msza św.
  w int. Hierarchów kościelnych, kapłanów, misjonarzy, osób konsekrowanych z prośbą o świętość i dary Ducha Świętego, aby sprostali znakom czasu i pułapkom szatana – przez wstawiennictwo NMP.

  • m-gosia pisze:

   Kolejna piękna intencja. Duchu Święty napełnij naszych hierarchów i wszystkich katolików swoimi darami.
   Nie chcę komentować stanowiska Zespołu Ekspertów KEP.
   https://episkopat.pl/stanowisko-zespolu-ekspertow-ds-bioetycznych-konferencji-episkopatu-polski-dotyczace-szczepionek/

   W intencji Ewy i we wszystkich intencjach czytelników Wowit.

   • Paweł pisze:

    W świetle powyższego „stanowiska Zespołu Ekspertów KEP” dotyczącego szczepionek można zaprzeczyć sugerowanym – jak się zdaje – przynajmniej implicite, materialnym (i oby tylko!) HEREZJOM pana Morawieckiego (obecnego premiera rządu RP) o rzekomym powszechnym a „PATRIOTYCZNYM obowiązku ZASZCZEPIENIA się”:
    „(…) Kościół podkreśla, że decyzja o szczepieniu jest kwestią wyboru danej osoby dokonanym przez nią w SUMIENIU. Nikt więc nie powinien być ZMUSZANY do korzystania z tych środków prewencji.”
    „(…) Uzasadnione WĄTPLIWOŚCI (…) oparte na rzetelnej wiedzy (…) – do czasu ich rozstrzygnięcia – usprawiedliwiają ODMOWĘ poddania szczepieniu siebie (…).”
    „(…) Jednocześnie należy zauważyć, że szczepienie NIE JEST JEDYNĄ drogą uzyskania odporności na infekcję wirusem SARS-CoV-2. Uzyskuje się ją również drogą naturalną na drodze produkcji przeciwciał przez organizm osoby wyleczonej. Stąd też Zespół zachęca ozdrowieńców do oddawania osocza zawierającego przeciwciała. Może ono wspomagać leczenie chorych.”
    „(…) Należy uznać za pożądaną taką postawę, w której człowiek stara się rozpoznać (…) NIEKORZYSTNE skutki uboczne danej szczepionki. Przykładem takiej sytuacji mogą być doniesienia o efektach masowych szczepień produktem Pfizera/BioNTecha, gdy stwierdzono, że nie powinny go przyjmować osoby z chorobami o podłożu ALERGICZNYM. Analogiczne problemy mogą dotyczyć KAŻDEJ innej szczepionki.” – https://episkopat.pl/stanowisko-zespolu-ekspertow-ds-bioetycznych-konferencji-episkopatu-polski-dotyczace-szczepionek/ [Bo – jak to mówią – „nadgorliwość” jest GORSZA niż FASZYZM!]

 7. Witek pisze:

  Ewa ma rację że należy się modlić….
  Alce czy to wystarczy…
  Skoro modlitwa i inicjatywy religijne uznane są za magiczne…..To jak nazwać to co jest w tym filmie…
  Jak dacie radę obejrzeć….bez płakania to jesteście twardzielami….
  Ja wymiękłem…..

  Tak tak to już jest u nas w kraju, i nie ma wyrzucania z zakonu, zakazu mówienia, posłuszeństwa…
  Arcybiskupie Ryś zobacz co się dzieje na twoim terenie….w jednym z Kościołów….

  https://gloria.tv/post/wyNZLYtgDhgk4j6PEwmCWNbzC

 8. Paweł pisze:

  Dziś, 28 grudnia, mamy święto (II kl.) śś. Młodzianków [z Betlejem], męczenników, patronów chórów kościelnych (jak oficjalnie podaje na str. 455 książka „Żywoty świętych Pańskich – na każdy dzień roku”, którą „według Kalendarza Rzymskiego opracował o. Hugo Hoever SOCist”, a wydało w roku 1991 Warmińskie Wydawnictwo Diecezjalne „za zezwoleniem Biskupa Warmińskiego dr. Edmunda Piszcza, Olsztyn, 31 maja 1989 r., nr 716/89”).
  Powspominajmy, jakie to KIEDYŚ bywały na Watykanie chóralne śpiewy oraz SZOPKI [np. tutaj z przerwami przez dwie minuty widać takową począwszy od ok. min. 6:00, a potem jeszcze od ok. min. 8:30 oraz po minucie 9:15…]:

  (No cóż, jak to była „łaskawa” niegdyś sformułować metaforycznie – w tytule jednego ze swoich utworów – nasza najświeższa polska noblistka: dla nas dzisiaj to już jest chyba tylko zamierzchły „PRAWIEK i inne [równie odległe a minione] czasy”…)

 9. wobroniewiary pisze:

  Panie Profesorze, jest Pan bardzo aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, gdzie na swoim koncie na FB uświadamia Pan ludzi, korzystając ze swojej obszernej wiedzy z dziedziny genetyki i biologii. W jednym z postów nazwał Pan Narodowy Plan Szczepień „Narodowym Planem pogoni za społeczeństwem z igłą i strzykawką”. Dlaczego?

  https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim

 10. Maggie pisze:

  Bardzo potrzebuję modlitwy – moje kolano wysiadło po dewastującym badaniu praktykanta a’la zarozumiałego rzeźnika (to co się poprawiło zrujnował), a dziś to już nie mogę przejść ani stanąć.

 11. wobroniewiary pisze:

  Ilu z was modliło się do Jezusa przez lata z całego serca i nie otrzymaliście od niego niczego? – zapytała nastolatków Rihanna. – Ręce do góry. Bądźcie szczery.
  Po tym jak kilkoro dzieci podniosło ręce, piosenkarka powiedziała: – Jezus nie dba o ciebie. Czy naprawdę myślisz, że on cię słucha? Gorąca rada, ponieważ jesteście moimi rodakami. Chcesz być skuteczny i osiągnąć sukces, idź z tym do szatana – powiedziała Rihanna, zanim premier Freundel Stuart pośpiesznie zmienił temat, a zszokowani rodzice interweniowali i zabrali swoje dzieci.

  https://newsbook.pl/2017/12/02/rihanna-jezus-ci-nie-pomogl-popros-o-to-szatana/

  • bogdan pisze:

   Droga Adminko ten artykuł to może być fakenews nawet nie ma w nim odniesienia do źródła tych rzekomych słów piosenkarki, ja sam jej nie słucham i nie jestem jej fanem, ale nie lubie jak próbuje sie mi wciskać wierutne bzdury w internecie ( i nie mam tu na myśli ciebie bo nie ty napisałaś ten artykuł o o tej piosenkarce)

   Tu jest link https://www.youtube.com/watch?v=kBGPlM0ohr8
   w opisie pod filmem jest:”Shocking words from rihanna at her home town shocked her friends family and fan’s!!😱😱😱😱 fake news!!!😇

   Rihanna did not tell a group of kids to “pray to Satan,” despite an absurd report from a website known for peddling fake news.”

   mówąc w skrócie napisane jest tam że słowa które przypisuje się Rihinnie są fakenewsem

   Niech Cię Bóg błogosławi i strzeże, niech Maryja i całe Niebo z aniołami i świętymi będą z Tobą i Twoją rodziną

  • Ania G. pisze:

   UDAŁO SIĘ!!!! Od 25 grudnia do 2 lutego 40 MSZY Św wynagradzających,wspólnymi siłami UDAŁO się. ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO MODLITWY I POSTU W TYCH DNIACH,MOŻLIWIE JAK NAJCZĘŚCIEJ UCZESTNICTWO W EUCHARYSTII,ADORACJI,JAKIEŚ UMARTWIENIA. 40 dni to potężny oręż modlitwy. AVE MARIA. Ewo dziękuję za pomoc

   • babula pisze:

    @Aniu i wszyscy, którzy z nią współdziałaliście -jestem Wam bardzo wdzięczna za te 40 Mszy Św. Jestem tak strasznie zmęczona, do bólu i tylko to i tę oschłość mogę teraz ofiarować. Otulam Was modlitwą ❤

   • eska pisze:

    Aniu, ogromne Bóg zapłać!

 12. Damian pisze:

  Materiał TV Trwam – powielajcie bo jest blokowany materiał. Pan Witold Gadowski i prof. Włodzimierz Korab-Karpowicz o wirusie, zniewoleniu ludzi i szczepionkach, które stały się bogami

 13. Robert pisze:

  Historia magistra vitae est – chyba wysłucham tego wykładu po raz drugi:

 14. wobroniewiary pisze:

  Prośba o modlitwę za naszą czytelniczkę (imię do mojej wiadomości) – napisała błagalnego maila, od czasu, jak się modli za rodzinę, wrócił do niej… nałóg alkoholizmu.
  Ona błaga o pomoc, o modlitwę

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s