Ks. Grzegorz Bliźniak: Jestem świadkiem objawień w Trevignano Romano

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

40 odpowiedzi na „Ks. Grzegorz Bliźniak: Jestem świadkiem objawień w Trevignano Romano

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Longin pisze:

  Uznanie swojej winy czyli szczere i skruszone serce jako warunki dostąpienia miłosierdzia Pana… niby „katechizmowo” oczywiste, ale proszę zwrócić uwagę na żarliwość oraz głębię mądrości tego mało znanego kapłana ks.dr Bogusława Jaworowskiego (od 16 min).

  Dla mnie jest to swoiste odkrycie, bowiem jadąc dziś samochodem wysłuchałem jedną z jego konferencji adwentowych głoszonych w Radio Maryja – akurat ta była na temat św. Józefa, choć sposób jej wygłoszenia, głębia i żarliwość – czynią to świadectwo czymś niesamowitym…

  Podaję link do dosyć starego wywiadu z nim, gdyby jednak ktoś z czytelników zdobył nagranie audio z tych konferencji – byłoby to z pożytkiem dla wielu, bowiem tu jest czysta prawda bez relatywizowania i racjonalizowania tak powszechnych obecnie.

  • Witek pisze:

   W odpowiedzi na Longina post wklejam link do konferencji ks. Bogusław Jaworowski MSF / Radio Maryja o której wspomina od 16 min.
   …Św. Józef – mówi ks. Jaworowski – nie może być tak, że jedyną winą dziecka poczętego jest to, że się poczęło. Św. Józef staje w obronie Dzieciątka Jezus.
   Obowiązkowo do odsłuchania.

   https://www.radiomaryja.pl/multimedia/radiowe-rekolekcje-adwentowe-konferencja-vii-10-12-2020/

  • Bozena pisze:

   Wymowny wywiad z ks. Jaworowskim ! mozna tez uslyszec w w ostatnich katechezach/ rekolekcjach na Radiu Maryja 🙂

  • Paweł pisze:

   Dzięki za ciekawy film z ks. Bogusławem Jaworowskim MSF. Nawet nie wiedziałem, że nazwa zgromadzenia Misjonarzy Świętej Rodziny była pomysłem samego papieża Leona XIII! (a należę już od ćwierćwiecza do prowadzonego przez nich Apostolstwa Dobrej Śmierci w Górce Klasztornej; w pierwszych latach tej mojej przynależności pisywałem kilka razy też do ówczesnego ks. Dyrektora ADŚ śp. Piotra Żelichowskiego MSF, zmarłego przed trzema laty, a on nawet – w tamtych spokojniejszych czasach – dawał radę mi odpisywać niejeden raz na maszynie na moje poszczególne listy; a dziś o to jest już raczej trudno i – powiedziałbym – przez to chyba tak co nieco… wieje „chłodem”, gdyż tamte realia trochę „cieplej” się wspomina…: czasy bez komputerów, kiedy kościelną korespondencją bywały często maszynopisy z odręcznymi dopiskami, nieraz bez gotowych z góry wydruków na każdą okoliczność…; pamiętam, że śp. ks. P. Żelichowski bardzo żywo zareagował na wiadomość o śmierci mojej babci w 1995 roku i odprawił też za nią na moją prośbę Mszę św. przed Cudownym Obrazem Matki Bożej Góreckiej; dziś już wszyscy czworo moi dziadkowie nie żyją, ale tego rodzaju obchody pożegnalne od tamtego czasu chyba znacznie bardziej się „umasowiły” i trudno jest – w ich „natłoku” – księżom mieć jakiś osobisty stosunek do każdego poszczególnego przypadku śmierci osoby im nieznanej…).
   _____Na okoliczność zaś obecnego „polsko-węgierskiego sukcesu” na arenie międzynarodowej proponuję nie za długie nagranie WSZYSTKICH 19 walców Chopina w wykonaniu zmarłego 4 lata temu pianisty-Węgra [z zaprezentowaną na bieżąco partyturą]:

   (Wbrew pozorom zbiór WSZYSTKICH walców Chopina obejmuje w sumie TYLKO siedem opusów: 18, 34, 42, 64, 69, 70 oraz opusy pośmiertne; a podobnie polonezy Chopina – to w zasadzie też TYLKO siedem opusów: 26, 40, 44, 53, 61, 71 i opusy pośmiertne. Szczególnie ładne – moim zdaniem – są ‚wielkie walce w stylu BRILLANTE’/”Grande Valse Brilliante” z op. 18 i 34, zwłaszcza op. 34 nr 1 As-dur, a także mój ulubiony op. 69 nr 2 h-moll; bardzo zaś charakterystyczny i „liryczny” jest ponadto szeroko znany Walc cis-moll op. 64 nr 2. Natomiast wśród polonezów szczególnie ładne i przystępne są opusy pośmiertne: g-moll, „pożegnalny” b-moll, B-dur, As-dur, Ges-dur i gis-moll – gdyż są to utwory z dzieciństwa oraz młodości Chopina – obok takich sławnych i „dojrzałych” już ‚przebojów’ jak „heroiczny” op. 53 As-dur oraz „wojskowy” op. 40 nr 1 A-dur.)

 3. Witek pisze:

  Na krzyżu było napisane, że Chrystus jest Bogiem
  https://gloria.tv/post/6CavVwmvvtKGDhhv622AG2qMC

 4. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę…

 5. Michał pisze:

  Swiadectwo żydowskiego uczonego, które szczerze mnie wzruszyło

 6. Paweł pisze:

  Proszee o modlitwe. Mamy z żoną bardzo trudna sytuacje mieszkalna a kolejne dziecko w drodze. Bardzo prosze

 7. Maggie pisze:

  😳🤕🔨
  Gdy nasza siostra aborcję robiła,
  Z wielkim przestrachem leki zamówiła.
  Li li li li laj, nie bój się kochana… ⚡️

  PILNE‼️ SKANDAL‼️=PETYCJA DO PODPISU:
  Mam nadzieję, że link do petycji wyjdzie. Jest to protest przeciw profanacji kolęd jako ⚡️ w TVP i „artystek” spod znaku błyskawicy.
  https://centrumzyciairodziny.com/click.html?x=a62e&lc=9OIrWN&mc=p&s=9G1YUwW&u=mCGR&z=GRt70f0&

 8. babula pisze:

  Nie bójmy się niczego -Maryja mówi :..”cali dla Chrystusa, trwajcie w dyspozycyjności, by żyć dla Mego Syna; w ten sposób nie zdołają was zmienić. ”

  Luz de Maria de Bonilla (Argentyna), 29.11.2020., orędzie Maryi:
  „..[Nowy] Porządek Świata ma zaprogramowane, aby cała ludzkość, na wszystkich poziomach, całkowicie się zmieniła. Jego plany to doprowadzenie ludzkości do zmiany we wszystkich aspektach, poprzez pewną formę indukcji elektromagnetycznej, zaprogramowanej tak, aby zmienić człowieka w jego umyśle, myśleniu, działaniu i postępowaniu. Uważajcie!, Ludu Mego Syna. Uważajcie!, dzieci Moje, stawiajcie opór, aby nie wzięli was z zaskoczenia; miejcie świadomość, że jesteście dziećmi Mego Syna, utrzymujcie się w stanie łaski, cali Chrystusa, cali dla Chrystusa, trwajcie w dyspozycyjności, by żyć dla Mego Syna; w ten sposób nie zdołają was zmienić. „

 9. Maggie pisze:

  Za Was wszystkich i Wasze potrzeby

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s