Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza na kolejne 33 dni przygotowania do zawierzenia NMP

Zapraszamy na 33-dniowe rekolekcje zawierzenia swojego życia Jezusowi Chrystusowi przez Serce Niepokalanej Maryi!
Inicjatywa ta ma pozwolenie i błogosławieństwo od Księży Biskupów: bp. Jana Piotrowskiego, biskupa kieleckiego i abp. Henryka Hosera, administratora apostolskiego w Medjugorie
Dziś, 5 listopada rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje, a zawierzenia dokonamy 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Drodzy Bracia i Siostry!

Odpowiadając na pragnienia wielu serc, chcemy kontynuować dzieło zawierzenia Jezusowi przez Maryję. Dziś, 5 listopada rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje, a zawierzenia dokonamy 8 grudnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
Jeśli sami przeżyliście już, z Niepokalaną i z nami, tę drogę to dzielcie się tą radością i świadectwem z innymi. Wasz przykład będzie najlepszą zachętą dla tych, którzy tego potrzebują. Zapraszam wszystkich do apostolstwa. Jesteś Apostołem Maryi, Apostołem Bożej Miłości! Poniżej przesyłamy Wam linki do grup na what’s app, abyście mogli dołączyć do rekolekcji – wystarczy kliknąć w niebieski tekst.
Wszystkim z serca błogosławię W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego!
ks. Krzysztof Sochacki

Otwórz ten link, aby dołączyć do mojej grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/D9Vmw6neWzAFZGMTE5njI2

Otwórz ten link, aby dołączyć do mojej grupy WhatsApp: https://chat.whatsapp.com/FTpfnHK9UIT6ADC98Gp179

Otwórz ten link, aby dołączyć do mojej grupy WhatsApp:
https://chat.whatsapp.com/KBKY8naPiSh9NYJVaQNEV4

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Ks. Krzysztof Sochacki z Medjugorie zaprasza na kolejne 33 dni przygotowania do zawierzenia NMP

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. mcc2 pisze:

  A ja tu wkleję ponownie mój komentarz . Przed prawdą sie nie ucieknie . Otóż w Kraśniku , w woj. Lubelskim zarządzono ewakuacje 30 pacjentów bo zabrakło tlenu w butlach medycznych . Ja sie pytam po co ? skoro wirus nie jest groźny ( podobno wg. sceptyków ) to przecież można było zaprzestać podawania tlenu . W dawnej wersji to niektórzy twierdzili że żadnego wirusa nie ma , jeszcze 3 tygonie temu pewna osba twierdziła ( na B. ) że go nawet nie wyizolowano ( a tak na prawdę to już w lutym Włosi go wyizolowali a Polacy w marcu . Jak pisałem miesiąc temu że będzie po 200 – 300 osób umierało to nazywano mnie neurotykiem . Pisano że więcej osób umrze z innych chorób niż z coronowirusa a nikt nie brał tu na stronie pod uwagę że bez obostrzeń system padnie . Ujawniło się że mamy respiratory w zapasach państwowych ale nie funkcjonalne bo z jedną rurką a nie dwiema oddzielnymi wdech , wydech , przez co dla każdego pacjenta należy założyć nową rurkę których nie ma w zapasch . Zresztą po co załanczać respirator skoro korona nie groźniejsza niż grypa.
  I Adminko piszesz komentarze w stylu : Naród nie wybaczy tych obostrzeń jeśli chodzi o ograniczenie religijności. No to wejdz na inne strony to dowiesz się że wiekszość młodych jest za zamknięciem całkowitym kościołów a przecież to oni są przyszłością narodu. Twierdzą że skoro to najstarsji są najbardziej narażeni to należy ich chronić przed kontaktami , a z biznesu zdjąć kaganiec aby mógł funkcjonować .

  • Paweł pisze:

   „(…) wiekszość młodych jest za zamknięciem całkowitym kościołów a przecież to oni są przyszłością narodu”
   – Młodzi dzisiaj już nie są miarodajni, bo oni są po prostu „niewychowani”:
   „(…) Wśród ankietowanych studentów nie znalazł się ani jeden przeciwny protestom”: http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/polacy-popieraj%c4%85-protesty-g%c5%82%c3%b3wnie-m%c4%99%c5%bcczy%c5%bani/ar-BB1aBTVr?ocid=ientp

  • marroz pisze:

   Ale czy ktoś Cię zmusza do chodzenia do Kościoła? Przystawia pistolet do głowy? Najczęściej za zamknięciem kościołów są Ci , którzy rzadko w nim bywali, albo chodzili bo tak tradycja nakazuje. Naprawdę covid Pana Boga nie zaskoczył i nie zaczął nagle zmieniać daty naszej śmierci. Ale do tego potrzebna jest wiara. Ludzie wierzący wiedzą, że to Bóg jest Panem życia i śmierci, a my możemy przyjąć z pokorą Jego Wolę. Jeśli on zdecyduje , kiedy jest najlepszy czas dla danego człowieka , to uwierz, nie myli się. Życie tutaj to tylko pewien etap. Zaufaj, Bóg wie co robi. I pamiętaj, jeśli zaczniemy dostosowywać się do myślenia młodych, to jesteśmy skończeni. Oni dopiero dojrzewają, ciągle zmieniając swoje poglądy. To starsi są siłą i stabilizacją kraju. A domeną młodych jest prowokować , odrzucać i powracać do domu. I na pewno nie są większością. Nie bój się, żyj bez strachu, On sam wystarczy.

  • Damian pisze:

   Pozwoliłem sobie na małe badania odnośnie śmiertelności w ogóle.
   Moje obliczenia:
   Codziennie matematycznie średnio w Polsce umiera 1334 osób. Tygodniowo to wychodzi 9343
   Wynika to z prostej kalkulacji 38 Milionów Polaków dzielone na średnią długość życia 78 lat dzielone na liczbę dni 365

   Dane z eurostatu odnośnie śmiertelności w kilku przykładowych tygodniach:
   https://appsso.eurostat.ec.europa.eu/nui/show.do?dataset=demo_r_mwk_ts&lang=en

   Dla porównania kilka ostatnich tygodni, a poniżej kilka tygodni z początku roku

   Rok 2019 tydzień 39 7985
   Rok 2020 tydzień 39 8147

   Rok 2019 tydzień 38 7391
   Rok 2020 tydzień 38 8157

   Rok 2019 tydzień 37 6970
   Rok 2020 tydzień 37 7632

   Rok 2019 tydzień 36 6970
   Rok 2020 tydzień 36 7632

   Rok 2019 tydzień 35 7845
   Rok 2020 tydzień 35 7429

   Rok 2019 tydzień 34 7040
   Rok 2020 tydzień 34 7941

   Rok 2019 tydzień 33 6955
   Rok 2020 tydzień 33 8063

   Rok 2019 tydzień 32 7186
   Rok 2020 tydzień 33 7946

   Rok 2019 tydzień 11 8183
   Rok 2020 tydzień 11 8404

   Rok 2019 tydzień 10 8388
   Rok 2020 tydzień 10 8361

   Rok 2019 tydzień 9 8620
   Rok 2020 tydzień 9 8469

   Rok 2019 tydzień 8 8717
   Rok 2020 tydzień 8 8471

   Rok 2019 tydzień 7 9241
   Rok 2020 tydzień 7 8623

   Rok 2019 tydzień 6 9269
   Rok 2020 tydzień 6 8341

   Rok 2019 tydzień 5 9362
   Rok 2020 tydzień 5 8555

   Jak widać zanim jeszcze Covid był w Polsce to liczba zgonów w tygodniu w porównaniu do zeszłego roku wachała się +/- o 700.

   Niech każdy czytelnik sam sobie wyciągnie wnioski na podstawie tych danych czy mamy Pandemię, a jeśli tak, to jak wielką.

    • Damian pisze:

     Pytanie tylko czy to jest Pandemia, czy rezultat obostrzeń ? Można zobaczyć oryginalny artykuł i komentarze pod nim:
     „Brednie, moja mama miała mieć echo serca, a otrzymała teleporadę, to dlatego ludzie umierają”
     „Jestem zwykłym, szeregowym chirurgiem szpitalnym i obserwuję olbrzymią ilość zapuszczonych medycznie pacjentów. Sukces teleporad, nagonki na nas i zamykania się poradni. Jest źle.”
     Jeśli mieliśmy przez pół roku Pandemię, to gdzie niby te stosy ciał na ulicach ? Gdzie dużo większa umieralność w statystykach za ostatnie pół roku ? No i dlaczego regionalni konsultaci medyczni mają zakaz wypowiedzi na temat koronawirusa ? Dlaczego w krajach gdzie nie było żadnych obostrzeń umieralność nie jest większa niż tam gdzie te obostrzenia są wprowadzone (przykład Białorusi) ? Dlaczego WHO najpierw odradzało noszenie maseczek, a potem zwrot o 180 stopni i nagle stwierdzili że jednak trzeba nosić ?
     Nie twierdzę że koronawirusa nie ma, jednak do tej pory gdyby nie media to bym o istnieniu wirusa nie wiedział, bo nikt z mojego najbliższego otoczenia na niego nie umarł, a tego typu grypę to przechodzę co roku. Znam natomiast przypadek śmierci, gdzie osoba nie dostała się do szpitala, bo musiała czekać na wynik testu na Covid. Nawet tutaj na tej stronie w komentarzach ktoś opisywał przypadek, że ludzie umierali przykładowo na zawał serca, ale mieli stwierdzony Covid, więc oczywiście w akcie zgonu wpisany Covid. Mogę się jednak mylić, nie jestem wszechwiedzący. Niemniej fakty o których się dowiaduję ciągle dają mi do myślenia i ciągle stwierdzam że coś jest nie tak i to na dużą skalę. Może ktoś bardziej oświecony w temacie zechciałby naprostować moje błedne poglądy ? Z chcęcią posłucham co ma do powiedzenia.

 3. kris pisze:

  Do ” pancernej” grupy modlitewnej NP 102 ( Maria P, Dorota , Małgorzata) mam informację:
  – do końca bieżącego tygodnia strzelamy z pocisków modlitewnych ” odłamkowych” prosto w tzw. ” czarci zadek” , niech poczuje naszą moc.
  – od przyszłego tygodnia atakujemy ostro modlitewnymi pociskami ” przeciwpancernymi”
  ” czarcie zagony”.
  Do ataku będzie nam przygrywał 3-letni perkusista Lonia Shilovsky.
  Pozdrawiam grupę NP 102 oraz ” eskę” i ” maggie”

  • Paweł pisze:

   No tak. Wobec takiego zalewu zła faktycznie chyba musimy „wkradać się w ŁASKI” – niczym mały Mozart – u „Jej WYSOKOŚCI…”:

   Choć – pomimo wszystko (zwłaszcza pod adresem owego zła, które – jak wiadomo – poczucia humoru nigdy nie ma…) – może być w tym i „POWAGA, i HUMOR”:

  • Ava pisze:

   Kris szaleje też i „siarkowy”, ale bardziej to odbieram że „miażdży piętę”, bo na więcej Maryja nie pozwoli.

   Odmawiamy dlatego „różaniec do granic nieba” przy zapalonej gromnicy. Od oparzeń, po rozbite szkło, guzy i upadki u dzieci- tak to wygląda w trakcie odmawiania. Albo nagle synek w pokoju obok wybucha płaczem i nie da się uspokoić.

   Głęboko wierzę, że „różaniec do granic nieba” i Nowenna wyganiają czarta z naszej ojczyzny.
   Krew dzieciątek, krew Abla wraca do nieba a Bóg oczyszcza skażoną ziemię.

   +++ we wszystkich i intencjach WOWiT

   • kris pisze:

    Ava,
    Nie dostrzegasz siły swojej modlitwy , jeżeli występują takie objawy to znaczy , że Twoja modlitwa ma moc.Mówiąc inaczej , gdy Ty wymawiasz ” Ojcze Nasz” to „zapalasz świece”, a gdy ja np. się modlę to wyłączają prąd , chociaż mieszkam w dużym mieście wojewódzkim.
    Dobrze , że się ujawniłaś będziemy kogo mieli prosić o modlitwę w trudnych przypadkach.
    Ja proszę od razu Ciebie o modlitwę i także obiecuję modlitwę o wytrwałość.
    W nagrodę załączam upominek muzyczny , moja ulubiona piosenka , którą słucham na okrągło – „Amor Eterno”. Przepraszam , że to wersja z cmentarza , ale te są najlepsze, gdyż emocje powodują , że artyści wznoszą się na wyżyny swoich talentów. Moja ulubiona wersja , oczywiście zaraz po tej śpiewanej przez samego Juana Gabriela.

   • kris pisze:

    Myślę, że trzeba podjąć modlitwę za Ewę, bo Ona jest tu ” Number One” i dzięki Niej możemy tu wszyscy się wypowiedzieć, czy też pomodlić.
    Ewo, dla Ciebie od wszystkich ” Amigos para Siempre” – Przyjaciele na zawsze.
    Objemujemy modlitwą i pozdrawiamy.

  • Krystyna pisze:

   Kris – choć nie jestem w grupie NP 102 to bardzo dziękuję na filmik z młodym perkusistą. Może jeszcze coś podeślesz …
   +++ w intencjach rodziny WOWiT

   • kris pisze:

    Krystyno,
    Specjalnie dla Ciebie filmik o 6 -letnim chłopcu Gordiej Kolesnikov (ruski chłopiec), który mówi po chińsku lepiej niż sami Chińczycy zna 555 idiomów chińskich( z interpretacją tych idiomów, co nie jest łatwe dla samych Chińczyków) , jego ojciec ponad 2300 . Oprócz chińskiego zna oczywiście rosyjski, hiszpański, angielski i francuski.Poza tym zna starożytną historię Chin lepiej od dorosłych Chińczyków, co wynika z poniższego filmiku.
    Zają drugie miejsce w świecie w zawodach szachowych do lat 7 , trzecie miejce w chińskim konkursie kaligrafii , i drugie miejsce w chińskim konkursie z rysunku.
    Jeżeli znasz rosyjski to się uśmiejesz z tego filmu , niestety nie znalazłem wersji angielskiej.
    Pozdrawiam

    • Paweł pisze:

     A tak w nawiązaniu – cytat ze „120 przygód koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego:
     (…) Potem cesarz tak rozkazał:
     „Niech mu nikt nie daje jadła,
     aż ten chłopczyk się nauczy
     chińskich liter abecadła!”
     „Jest tych znaków nie tak wiele,
     ze czterdzieści coś tysięcy,
     więc się krótko będzie uczył,
     sto lat może, lecz nie więcej!” – https://wiersze.annet.pl/w,,8555
     [To takie moje wspomnienie-skojarzenie z dzieciństwa…] 🙂

  • eska pisze:

   Kris, dziękuję za pozdrowienia 🙂
   Dla Ciebie i innych wielbicieli młodych talentów:

 4. Ava pisze:

  Wiesz też mam taką myśl, żeby się pomodlić za prowadzących tą stronę i nawet zwerbalizowałam ją w nowszym wątku. Jak ja płaczę, bo poparzyłam paluszek, to jakie dopiero są ataki na kogoś kto prowadzi stronę z taką ilością wejść i katolicyzmu 100%.
  Nie czuję się wyjątkowo zupełnie, tu może chodzi o to, że modlimy się całą rodziną zgodnie a to boli czarnego.
  Pomodlę się za Ciebie też a jakże!

 5. Elżbieta pisze:

  Bardzo proszę o informację, kiedy rozpoczną się nowe 33 dniowe przygotowania do zawierzenia Maryi. Już drugi raz nie zdążyłam się dołączyć a tak bardzo bym chciala.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s