Matka Boża z Trevignano Romano zapłakała krwawymi łzami – czas Apokalipsy trwa!

28 października 2020 r. Matka Boża w Trevignano Romano kolejny raz zapłakała krwawymi łzami. Co spowodowało, że Maryja płacze?

Z najnowszej książki o Trevignano Romano“Świadectwa miłości Maryi” 

Wszystko zaczęło się 22 sierpnia 2014 roku. Włoskie małżeństwo Gisella i Gianni Cardia wybrało się do Medjugorje, by na miejscu przemodlić wiele trudnych spraw i podziękować za dar małżeństwa. Przywieźli stamtąd małą figurę Matki Bożej Królowej Pokoju, której pierwowzór stoi w Tihaljinie. Figurka stanęła u nich w domu, na charakterystycznym dla wielu włoskich domów ołtarzyku z obrazkami świętych. Dokładnie 21 kwietnia 2016 roku w domu Giselli, Matka Boża po raz pierwszy objawiła się Włoszce, a z figurki popłynęły krwawe łzy. Co to oznacza? Czy wczorajszy płacz Maryi jest zapowiedzią bliskiego przyjścia Jezusa?

Czas Apokalipsy trwa

Maryja w Trevignano Romano mówi nam o tym, że czas, w którym żyjemy, jest już czasem Apokalipsy. Matka Boża wskazuje na znaki, jakie zobaczymy. To one mają bezpośrednio poprzedzać nadejście Jej Syna: „Nadeszły dni ostrzeżenia, wkrótce zobaczycie mojego Syna przychodzącego z nieba na obłoku, a potężny huk sprawi, że ziemia zadrży. Wielkim znakiem tego zdarzenia będzie krzyż widoczny na całym świecie” (22 września 2016). Od wielu lat widzimy również wzmożone działania szatana, przed którym Maryja wielokrotnie ostrzegała: Demony zostały uwolnione na świecie i przywłaszczyły sobie wiele dusz. Proszę was, moje dzieci, karmcie się Ciałem mojego Syna Jezusa. Bóg z wielkim bólem spogląda na zagubioną ludzkość (16 listopada 2019). W przesłaniach Pięknej Pani słyszymy nie tylko o ostrzeżeniach, ale również zauważamy niezwykłą troskę o zagubiony świat: – Moi ukochani, w cierpieniu uciekajcie się do mojego Niepokalanego Serca i Serca mojego Syna, głoście prawdę i mówcie, że mój Syn Jezus jest miłością, a nie udręką, jest radością, a nie smutkiem, jest jednością, a nie podziałem. Nie wpadnijcie w pułapkę Szatana, który chce zniszczyć wszystko, co zostało stworzone jako dobre (12 listopada 20219). Krwawe łzy Maryi są bez wątpienia przejawem matczynej troski, która nie może już dłużej znieść niewiary swoich najdroższych dzieci.

Jedno z najnowszych orędzi z Trevignano Romano  z 24.10.2020 roku:
„Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo,
ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba”

„Moje dzieci, dziękuję wam, że wysłuchaliście mojego wezwania w swoich sercach. Moje dzieci, mówcie o słowie Bożym i zapalajcie się na tym świecie. Dzieci, spójrzcie na zło, które rozprzestrzenia się z prędkością, wszystko, co przepowiedziałam, ma się za chwilę wydarzyć, wojny, klęski żywiołowe, na które nawet nauka nie znajdzie odpowiedzi, a jeśli nie będziecie mocni w wierze, nie będziecie w stanie przetrwać ataku złego. Moje dzieci, zawsze jestem z wami i pamiętajcie, że wszystko, co piękne, co dzieje się w waszym życiu, nigdy nie jest z powodu waszych zasług, ale z łaski Bożej. Okazuj miłosierdzie swoim braciom i nie osądzaj, ponieważ tylko Bóg ma takie prawo, a nie człowiek. Módlcie się, módlcie się, módlcie się dużo, ponieważ wkrótce nadejdzie nowa choroba. Módlcie się za Włochy. Kocham was i błogosławię was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego. Amen.”

Książkę można kupić w wydawnictwie Esprit (na okładce jest logo naszej strony, jako że objęliśmy ja swoim Patronatem): kliknij

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „Matka Boża z Trevignano Romano zapłakała krwawymi łzami – czas Apokalipsy trwa!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Da pisze:

  Z góry napiszę że nie krytykuje A poprostu się zastanawiam…Ktoś może się domyśla w jakim celu Matka Boża mówi że niedługo będą wojny i kataklizmy? Czemu ma to służyć?? Po co nam ta wiedza?

  • wobroniewiary pisze:

   Po co Matka Boża mówiła dzieciom w Fatimie, że jest piekło i że tak wiele osób tam idzie?
   Po co mówiła o wojnie na Siekierkach czy w Akita, nie wspomnę o Kibeho – a tyle zginęło tam w rzezi w całej Rwandzie w wyniku walk między pomiędzy plemionami Hutu i Tutsi…

   • Bozena pisze:

    Zginęło tam tak dużo ludzi bo nie odpowiedzieli na to o co prosiła Maryja. Bo wszystko co jest w objawieniach jest warunkowe, jezeli spełniamy wole Boża to wtedy Bóg zmienia to co ma się stać. I tak np. Wiele próśb Maryi z Fatimy zostało do tej pory nie spełnionych. Bóg ostrzegając nas a robi to z miłosierdzia próbuje pobudzić nas do modlitwy, pokuty i zmiany życia . Jeżeli tego nie zrobimy poniesiemy poprosi konsekwencje. I nie jest to żadne straszenie tylko normalna kolei rzeczy.

  • Sylwek pisze:

   Przygotowaniu swojej duszy

   • Katarzyna pisze:

    I tych wszystkich, który się kocha. Aż do miłości ogólnej dla ludzkości, która jest zagrożona potępieniem. Jest to bardzo ważki temat. Właściwie najważniejszy. Kiedy się nie wierzy w Boga, to tego niestety nie widać.

  • Maggie pisze:

   @ Da:
   Ostrzeżenia są również w Piśmie Świętym. Sylwek lakonicznie ALE dobrze to podsumował.
   Św.JPII na łożu śmierci (2005r) prosił abyśmy zachowując tożsamość narodową, wytrzymali/przetrwali we wierze z miłością Boga i bliźniego, te straszne czasy jakie niebawem nastąpią, ale wtedy dodał „to krótko potrwa”.

   Zacznij czytać Pismo Święte, codziennie choćby parę minut, a to pomoże w zrozumieniu i życiu Wiarą, Nadzieją i Miłością, odmieniając pole widzenia poprzez rozszerzenie tego pola przez pryzmat Bożej Miłości jaka znajdziesz w każdym Słowie. Znajdziesz tam spokój i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Ciebie pytania.

   Wojna o dusze trwa na każdym kroku – widoczna i zakamuflowana jak koń trojański, a kataklizmy nasilają na całym świecie. Odstępstwa bluźnierstwa i profanacje i manifestacje szatana masz jak na dłoni i w Polsce – choćby w ostatnich dniach w „protestach bezrozumnej pychy, z piekła rodem, dyktujących Panu Bogu warunki” 😳🙏🏻😢🤕🔨🙏🏻🙏🏻🙏🏻).

   Życzę radości i pogody ducha płynących z miłości do Pana Boga i bliźniego: jakie promieniują z poleconej Tobie lektury 💕

   Jezus JEST Panem❣️

  • moherowy pisze:

   żeby się modlić,wiemy że modlitwy mogą złagodzić te wyroki ,a przede wszystkim modlitwa ma moc przemieniania ludzkich serc i dzięki nie nawet w najbardziej dramatycznym momencie możemy być jak Kolbe,czy Bobola

  • Magda pisze:

   Nawróceniu ludzi,którzy odeszli od wiary i ducha …materia , rozwiązłość ,próżność , zboczenia , nie poszanowanie bliźniego , chęć dominacji spowodowała ,że łatwiejsza jest rozpusta niż dziękczynienie Bogu za to co osiągnęli….

  • Alina pisze:

   Aby nas uratowac ! Ostrzec abysmy sie nawracali i uwierzyli w Potezna moc modlitwy, Matka Boza pragnie naszego dobra i stad ostrzega prosi w wielu miejscach… Nawracajcie sie bo Moj Syn Przyjdzie Sadzic swiat zywych i umarlych jak mamy w Credo. Ktoz jak BOG ! Amen!

  • Magda pisze:

   Żeby modlitwą chronić się , wzmacniać świat i siebie przed atakiem szatana ,który zawładną duszami wielu ludzi

 3. Anna pisze:

  Egzorcyzm który podyktowała Maryja .
  Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów . Ty, któraś otrzymałaś od Boga Posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana prosimy Cię pokornie rozkaż Huwcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Amen. Święci Aniołowie i Archaniołowie- brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.

  • Beata pisze:

   Wiesz może gdzie podyktowała? Od wielu lat należę do różańca rodziców i zawsze po odmówieniu dziesiątki dodaję właśnie tę modlitwę. Myślałam, że to Kościół ją ułożył. Będę wdzięczna za informację

   • Paweł pisze:

    Podyktowała bł. Ludwikowi Cestacowi (1801-1868) – francuskiemu księdzu, współzałożycielowi zgromadzenia Les Servantes de Marie, którego uroczysta beatyfikacja odbyła się 31 maja 2015 w Bajonnie, a ceremonii w imieniu papieża Franciszka dokonał kard. Angelo Amato: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludwik_Edward_Cestachttps://www.krakowniezalezny.pl/blogoslawiony-ludwik-edward-cestac/
    Papież Franciszek wspomniał o tej beatyfikacji podczas rozważania przed modlitwą „Anioł Pański” w tymże dniu 31 maja 2015: https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/franciszek_i/modlitwy/ap_31052015.html
    Dnia 13 stycznia 1864 r., o. Ludwik Edward Cestac przyzwyczajony do dobroci Matki Boskiej, (założyciel Zgr. Sług Maryi w Sanktuarium Notre Dame du Refuge w Anglet, między Biarritz i Bayonne w zachodnich Pirenejach, zmarły w 1868), został nagle jakby uderzony promieniem światła Bożego. Widział demony rozsypane na ziemi i siejące niewyobrażalne spustoszenie. W tym samym czasie, miał wizję Matki Boskiej. Ta dobra Matka powiedziała mu, że duchy się rozszalały po świecie i że nadszedł czas, aby się do niej modlić jako do Królowej Aniołów i prosić Ją o wysłanie Świętych Legionów do walki i pokonania piekielnych mocy.
    – Matko, mówi ksiądz, Ty, która jesteś tak dobra, nie możesz wysłać ich bez naszych próśb?
    – Nie, odpowiedziała Najświętsza Panienka, modlitwa jest warunkiem dla otrzymania łask postawionym przez samego Boga.
    – Ach, jeśli tak, odpowiedział ksiądz, to czy możesz Matko sama nauczyć mnie jak mam się modlić ?
    I otrzymał od Matki Boskiej modlitwę «Potężna Królowo Niebios…»
    „Moim pierwszym obowiązkiem było przedstawić tę modlitwę biskupowi Bayonne, La Croix, który raczył ją zatwierdzić. Spełniwszy to zadanie wydrukowałem 500.000 egzemplarzy, zająłem się rozesłaniem ich wszędzie. ”
    Nie możemy zapominać, że podczas pierwszego drukowania, drukarka dwa razy pękła .
    Pod przywództwem Czcigodnego o. Edwarda Ludwika Cestaca modlitwa ta rozpowszechniła się w katolickim świecie, a towarzyszyło temu wiele nadzwyczajnych łask na całym świecie.
    Oto modlitwa podyktowana przez Najświętszą Panienkę o. Ludwikowi Cestac (i używana przez księdza R. de Cacqueray jako egzorcyzm podczas ostatnich manifestacji Civitas przeciw bluźnierczym sztukom teatralnym):
    «Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, Ty, która otrzymałaś od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana, prosimy Cię pokornie rozkaż Hufcom Anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie, strąciły do piekła. Święci Aniołowie i Archaniołowie – brońcie nas i strzeżcie nas. Amen.»
    Imprimatur – Cambrai, dnia 26 lutego 1912 – A. Massart, wikary generalny.
    [od tł.: Ta modlitwa rozszerzyła się bardzo prędko, uzyskała aprobatę wielu biskupów i arcybiskupów a Ojciec Św. Pius X reskryptem z 8.07.1908 r. nadał 300 dni odpustu dla tych, którzy ją pobożnie odmówią.] – http://zniepokalana.blogspot.com/2013/02/ultimatum-rzymu-dla-bractwa-swietego.html

  • tretka pisze:

   https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/524483-swiatowy-zakon-szatana-odprawil-czarna-msze
   Kto może, niech prześle tym, którzy mają wątpliwości, o co toczy się ta walka…

 4. Damian pisze:

  Panu doktorowi Bodnarowi, który skutecznie leczył wirusa, zabroniono leczenia, bo ta forma leczenie nie jest wpisana w urzędniczy schemat… Jeszcze jakieś pytania?

  • Kaśka pisze:

   Kochani, proszę nie siejmy zamętu. Amantadyna jest bardzo toksyczna i od dawna wiadomo było, że nie jest skuteczna przeciw wirusom RNA. Pamiętacie jak w marcu na topie była chlorochina? A potem masę ludzi zmarło na arytmię serca przez nią wywołaną? Naprawdę nie wszystko jest spiskiem…

   • Flora pisze:

    Ja zazywam chlorochine od prawie roku z powodu choroby autoimunologicznej i jeszcze zyje,z tego co mowi moj lekarz te osoby zmarly z powodu podania im zbyt wysokich dawek tego leku

   • xc pisze:

    z hydrochlorochina to akurat troche byl spisek . tysiace starych ludzi dostaja to na RZS calymi miesiacami i funkcjonuja. do tego sa publikacje jeszcze z lat 90 o jej skurtecznosci przeciwko koronawirusowi. prawda jest taka ze to nie koronawirus ani szczepionka niszczy zdrowie a raczej ludzka sklonnosc do hedonizmu i westernizacja stylu zycia. post (dieta i glodowka) i modlitwa na prawde moze chronic przed chorobami i to nie tylko w ponadnaturalny sposob ale tez w naturalny. jest coraz wiecej badan naukowych na ten temat.

  • Sylwek pisze:

   no bo jedynym skutecznym, niezastąpionym niezawodnym i jedynym lekiem będzie- sczepionka bilegoo i reszty ferajny (co prawda niedoskonała) ale druga dawka na pewno poskutkuje jak toś by jeszcze miał jakie kolwiek objawy czy kowida czy życiowe, a za tem w kolejki jak p. pinkas prosił nie dla wszystkich starczy zapewne. teraz aplkikacje covidowe/kwarantannowe itd ale szczepionka z abortowanych dzieci z domieszka tego i owego na pewno da radę tym bardziej że rząd już kupił parę milionów bodaj 40 moze ci numerek po niej wyskoczy na ręce czole czy w innym mało dostęnym miejscu dla światła tak czy owak będziesz numerem, lub po prostu oznaczonym danemu panu temu z góry lub temu z dołu, myślę też ze dużą role w tym odgrywa tak szybko montowane 5g na całym świcie. ale nie ciągnę -bo to teorie spiskowe i moje przemyślenia
   Ni przejmuję się tym -to co musi się stać stanie się na pewno a wierzę w to żę skoro przepowiedziane było to i owo w ostatniej księdze Pisma Św to było to też w zamyśle Pana Boga, myślę że to jest tylko sprawdzian inaczej może egzamin z wiary, ufności w Boga jego moc miłosierdzie, egazmin z oddania i zawierzenia mu bezgranicznego.

   • Maggie pisze:

    Zwróćmy uwagę, że te nieopierzone istoty dwunogie tj protestujące terrorystki, odwracają uwagę m.in. od sprawy szczepionek … a w mętnej wodzie łatwiej ryby łowić ☹️.

    Zastanawia … czy ? do takich „szczepionek”, każda z „pro-choice businessu owca” .. będzie dostarczać z poczętych dzieci „surowca” (i zostanie jeszcze na … brrr… „afrodyzjaki i kosmetyki”, wg chińskiej receptury i praktyki)… Sorry … ale moja wyobraźnia jest szybką w syntezie takich wydarzeń… 😱

    Wykładnia TK jest zgodna z Konstytucją i z Bożym Prawem‼️

    W Bożym Prawie zaś NIE MA niejasności ANI niegodziwości, jak to ma miejsce w meandrze ludzkiego „widzimisię”: gdzie przemienny „slalom” raz na prawo, raz na lewo (etc) prowadzi prosto w paszczę „Minotaura”

    Jezu, Maryjo, Józefie kocham Was. Święta Rodzino ratuj rodziny i dusze tych, którzy nie widzą co czynią. 🙏🏻❣️

 5. adamusek pisze:

  Trevignano Romano, 31 października 2020 r.
  Przesłanie Jezusa 17:45.
  Moje dzieci, gdzie są moje dzieci, ci, którzy nie wierzą, znowu się odwrócili, nie wierzą w orędzia mojej Matki. Moja córka, spójrz, spójrz na Francję, spójrz, ona będzie opłakiwać swoją zmarłą. Ludzkość i Kościół ugięli się przed światową elitą, przed szatanem, który zajął moje miejsce. Sterroryzowali oni mój naród i masakrują kościoły, to nie koniec Europy, to koniec świata. Oh! jak źle w moim Kościele, wkrótce powstanie wielki dym, ostrzegałem, trzęsienie ziemi będzie w Watykanie, apostazja, moje dzieci. Jak wiele miłosierdzia zejdzie na tych, którzy uwierzyli, ile łask będą miały te moje dzieci. Dzieci moje, błagam was, nie opuszczajcie Kościoła, nie rozpraszajcie stada, ale walczcie, nie zostawiajcie wszystkiego w rękach szatana. Jak oni zrobią, co moje dzieci będą robić bez ciebie, będą apostołami, będą światłami, teraz ciemność zstąpiła na Kościoły. Oh! ileż rozpaczy, ileż ludzi wziętych przez zło, ileż serce moje cierpi, ale ileż serce moje i serce mojej Matki cierpi, nie mogę znieść widoku mojej Matki we łzach, dają mi wielki ból, ale wy walczycie, zawsze bądźcie na modlitwie, módlcie się i nie zmieniajcie niczego, co wam zostało, wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii, ale wy walczycie, aby ją przyjąć, moi aniołowie zbliżą się do świętych kapłanów, nie bójcie się, nic wam nie będzie brakować. [Jezus pokazuje mi nowy świat i mówi]: Oh! Moja córko, spójrz, to jest ten wspaniały świat przygotowany dla ciebie i wkrótce nadejdzie. Ojcze mój, który jesteś w niebie, święć się imię Twoje, przyjdź królestwo Twoje, niech się dzieje wola Twoja na ziemi, tak jak jest w niebie.
  Ojcze, nie opuszczaj ich, nie opuszczaj nikogo. Amen

  Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

  • Krzys pisze:

   Dlaczego „wkrótce nie będę już obecny w Eucharystii” skoro Pan Jezus powiedział „będę z wami aż do skończenia świata”?

   • Przem pisze:

    Pan Jezus będzie z nami ale nie będzie w Eucharystii, gdy Ewangelia będzie przeinaczona, nie będzie konsekracji podczas Mszy Świętej, zmieniona będzie formuła odmawianej przez kapłana słów przeistoczenia, będzie w Kościele ohyda spustoszenia. Jezus zejdzie w Eucharystii do katakumb z małą grupą wiernych Prawdzie.

 6. bea pisze:

  Prosze o Zdrowas Mario za meza od wczoraj ma cos chyba z cewka goraczka i bol
  Bog zaplac za wesrchnienie

 7. Ania pisze:

  Niektórzy mówią że w objawieniach z Trevignano Matka Boża straszy kataklizmami, ja tutaj zauważam też jedną rzecz, to jest też wołanie aby zaufać Bogu: „jeśli nie będziecie mocni w wierze, nie będziecie w stanie przetrwać ataku złego”. Tak jak jest napisane w objawieniach o 3 dniach ciemności (nie pamiętam gdzie), że będzie to tak straszne, że Ci co nie będą ufać umrą z przerażenia. W dzisiejszych czasach to najlepiej żeby nikogo niczym nie straszyć, tak jak ksiądz Glas mówił, dzisiaj nie można straszyć ludzi piekłem i mówić, że grzeszą. Wszyscy tak modlą się o ustanie pandemii, żeby było tak jak dawniej, dalej żyć w przepychu i rozpuście zamiast się nawrócić i poprawić swoje życie. Dla mnie cała ta sprawa z pandemią była motywacją do oddania się w niewolę Matce Bożej i do głębszej spowiedzi, gdyby nie to to nie wiem czy nie odkładałabym tego na później.

  • Ewelina pisze:

   Aniu mam dokładnie takie same przemyślenia

  • Maggie pisze:

   Aniu, masz rację rozważając temat, bo jak zauważyłaś, na samym początku, to Matka Boża i nasza Matka (=od chwili kiedy na Golgocie nam za Matkę dana), nie straszy, ale ostrzega i daje nadzieję a, to wielka różnica. Dla porównania, to media wręcz zastraszają pandemią … pomijając ważne aspekty.

   Polska ma wsparcie liderów ProLife: https://www.pch24.pl/mary-wagner–abby-johnson-i-inni-obroncy-zycia-zagrzewaja-polakow-do-walki-o-najmniejszych,79587,i.html

  • babula pisze:

   W Piśmie Św. jest opis różnych nieszczęść, które Pan Bóg dopuszcza by dotknęły ludzi.
   I po każdym kolejnym ludzie nie zmieniają swojego postępowania. „Aleście się nie nawrócili”. W objawieniach, które czytamy powtarza się wezwanie do modlitwy i pokuty.
   I jednocześnie jest wyjaśnienie, ze tylko tak przerażające doświadczenia są w stanie spowodować nawrócenie części osób (części a nie wszystkich , chociaż zdawałoby się, że jest wystarczająco strasznie by wszyscy się nawrócili)..
   Dlatego z wielkim bólem Pan Bóg dopuści by te przepowiednie się spełniły.
   Tak często pojawia się pytanie wierzyć czy nie wierzyć tym objawieniom?
   Modlitwa i pokuta są zawsze wezwaniem aktualnym i są potrzebne.
   Opis kataklizmów czy chorób, które nadejdą może okazać się mobilizujący dla wielu ludzi do gorącej modlitwy, postu, więc spełnia swoje zadanie.
   Jednocześnie te wszystkie katastroficzne wizje pozwalają uświadomić sobie jak bardzo niszczący jest grzech skoro przewidziane są za niego takie kary. Bo my zatraciliśmy poczucie ciężkości grzechu. Tak łatwo się usprawiedliwiamy…
   Gdy robiłam niedawno rachunek sumienia z całego życia uświadomiłam sobie, że nie jestem w stanie zadośćuczynić za skutki moich grzechów. Nie da się tego naprawić w żaden sposób. W końcu dałam na Mszę Św. i połączyłam ją z modlitwą błagalną by Pan Jezus naprawił skutki wyrządzonego przeze mnie zła. I dopiero wtedy odzyskałam spokój.
   Za chwilę Godzina Miłosierdzia -zanurzmy cały świat w Bożym Miłosierdziu i wszystko co się dzieje w naszych sercach.

 8. Kasia pisze:

  Właśnie skonczylismy z synem modlitwę. Mój 15 latek pięknie prowadził Różaniec. Czuję wielką moc w tych modlitwach. Zmiłuj się Boże nad tym światem 🙏🙏🙏

 9. Maggie pisze:

  Jutro, tj 2.XI. stajemy na półmetku NP … i „z górki” następne 27 dni. Trwajmy również, dodatkowo, z „kulomiotem św.o.Pio” w ręku, w akcji Różaniec do granic Nieba.

  Rogaty szaleje, nie tylko miotając się w pochodach nienawiści w kraju, ale i z trybuny międzynarodowej, wygraża kopytem:
  https://www.pch24.pl/50-ambasadorow-smie-pouczac-polske–w-tym-hindusi–afrykanie–baltowie-i-ukraincy,78721,i.html

  • Maggie pisze:

   Jak widać mamy plandemię … ALE globalnego obłędu, dyktującego Panu Bogu, jakie ma stanowić prawa i poprawki oraz sytuację wykrzywiającą prawdę: kto kogo tak naprawdę dyskryminuje przez systemowe narzucanie dewiacji jako normy.

   Któregoś dnia zamknęłam dyskusję (w zamkniętym gronie) w tym temacie, mówiąc, że nie neguję, że to nasi bliźni i że wielu z nich ma w sobie dobro … bo przecież jeśli np ktoś chory na raka, to nie znaczy, że jest złą osobą.

 10. xc pisze:

  nie wiem czy trevigano jest prawdziwe czy nie . no ale nie oszukujmy sie wiekszosc objawien po 80r ma charakter mocno apokaliptyczny i katastroficzny. chociaz glowny nacisk w tych objawieniach jest nastawiony na zaufanie Bogu pokoj modlitwa post pokuta.

  Jezeli u kogos czytanie objawien powoduje zamet i niepokoj to ewidetnie powinien to sobie odpuscic.

  btw. w civitavechia Maryja powtorzyla widzacej dziewczynce 3 tajemnice fatimska, ktora raczej do przyjemnych nie nalezy.

  • bea pisze:

   ,qxc Bog przygotowuje nas na Paruzje przez Maryje tu krotki wycinek z Oredzi Prawdziwe Zycie w Bogu
   Moim Imieniu i w Moje Imie, mów i przekaz temu pokoleniu: Nie sluchajcie juz wiecej falszywych proroków, którzy ciagle glaszcza was pieszczotliwymi slowami mówiac, ze wszystko jest dobrze i ze sie poprawiliscie, gdy tymczasem wy, którzy nazywacie siebie chrzescijanami, nie zachowujecie sie jak chrzescijanie, poniewaz rzadko postepujecie zgodnie z Moimi Slowami zapisanymi w Ewangelii. Dlatego mówie wam, jesli wasza doskonalosc z powodu bycia chrzescijanami nie jest glebsza niz u bezboznych, Mój Ojciec nie rozpozna Mnie w was i nigdy nie pozwoli wam wejsc do Naszego Królestwa! Gniew Mojego Ojca spadnie na was jak chlosta; czy nie slyszeliscie, ze moja surowosc jest równa Mojemu Milosierdziu? Ty, który pokazujesz sie swemu otoczeniu jako dobry chrzescijanin, przekazujac mu falszywy obraz chrzescijanstwa, gdy tymczasem jestes jego przeciwienstwem, zostaniesz zdemaskowany i twoje grzechy równiez. I ty, którego jezyk nigdy nie zaprzestal niesprawiedliwie osadzac, pamietaj ze twój grzech spadnie na twoja wlasna glowe. Mój gniew wywoluja lu dzie twojego pokroju i ja osadze cie za twe postepowanie tak, jak na to zaslugujesz. Ty, który nie umiesz przebaczyc i zapomniec, jak ja zapominam i przebaczam, wiedz, ze Mój Ojciec równiez policzy ci ten grzech! Jahwe jest blisko, nadchodzac z wielka szybkoscia, wiec powiedz mi, gdzie sie ukryjesz? Prowadzic grzeszne zycie oznacza nalezec do szatana. Uslyszales, jak bedziesz sadzony, kiedy nie bedziesz chcial pojednac sie z tym, do którego nadal zywisz uraze. Mówie ci, co do joty zaplacisz gorzko za ten grzech odmowy pojednania sie z tym, na którego zrzucasz odpowiedzialnosc. Czy nie powiedzialem ci, ze musisz kochac blizniego swego jak siebie samego, a nawet wiecej, ze musisz nauczyc sie kochac swoich nieprzyjaciól? Co zatem widza Moje Oczy? Widza niewielu tych, którzy naprawde krocza Moimi drogami, natomiast wiekszosc trwa w grzechu i wykonuje prace szatana. Nie oszukujcie sie; w ciagu nadchodzacych dni jestescie skazani na zaglade, poniewaz nie postepujecie zgodnie z Moim Slowem*1. Jezeli do tego czasu ktokolwiek odmówi posluszenstwa Moim zasadom, Mój Ojc iec równiez odmówi mu mieszkania w niebie. I ty, który przyjales Moje Imie*2, a opierasz swe dzialanie na przemocy, gniewie i pysze, ten sam ciezki los doswiadczy twój ostry jezyk, którym poslugiwales sie przeciwko braciom; otrzymasz podobnie, a twój grzech cie potepi. I ty, który trwasz w swojej apatii i letargu, nie mysl, ze cie nie zauwazylem, zostaniesz zaliczony do pogan i zbierzesz, co posiales. Co zas sie tyczy odstepców, zakosztuja oni ognia piekielnego! Gniew Mojego Ojca zapalil sie na to zle i zdeprawowane pokolenie; jak moge powstrzymac Jego Ramie od wychlostania was? Zejscie ze zlej drogi bylo Naszym stalym tematem, ale zarówno dobrzy, jak i zli odmówili rezygnacji ze swojego sposobu zycia; dobrzy, poniewaz nie potraktowali powaznie Moich Slów w tych Oredziach i nie stosowali sie do nich, zli, poniewaz odrzucili swoje ocalenie, odrzucili Moje Milosierdzie, odrzucili Moja Wyciagnieta Reke. Powiedzcie Mi, co zrobicie, kiedy zrozumiecie tego Dnia, ze jestescie tylko glina i to glina pozbawiona Mojej Obecnosci w was, ze jestescie tylko prochem? Kleska jest bardzo blisko i wyschna wszystkie liscie. Zmiencie cale swoje postepowanie i czyny, nie pozwólcie, aby pokonalo was zniszczenie. Idzcie w dobrym kierunku i porzuccie wasze obrzydliwosci i zdeprawowanie. Pokochajcie Mnie, waszego Pana, bo inaczej obrócicie sie w pyl jak spalone miasto. Teraz, nawet jesli spowodowalem wasze przygnebienie, chociaz tylko przez chwile, uczynilem to z powodu ogromnej milosci, jaka mam dla was. Chce doprowadzic was do skruchy i ocalic was, chce ust, które sa czyste, aby wzywac Mojego Swietego Imienia, zwlaszcza w tych dniach, kiedy Moje Swiete Imie bedzie profanowane i nic nie bedzie znaczylo dla wielu tych, którzy bez czci i chwaly beda swietowali Moje narodzenie. Okazcie skruche wy wszyscy i skupcie sie na Mnie; módlcie sie, aby winy tego pokolenia nie staly sie przyczyna waszej zguby, w przeciwnym razie gniew Ojca sprawi, ze zawola On: dosyc juz! A Jego straszny gniew okryje wiele narodów i swiat sie rozpadnie. Szczesliwy czlowiek, który teraz Mnie slucha i dokonuje oczyszczenia; Ja go podtrzymam. Jestem Jezusem Chrystusem i jestem Autorem tych Oredzi. Znany jestem z tego, ze rzadze wami lagodnie. Znany jestem z tego, ze ozdabiam was, jezeli jestescie gorliwi, i jesli trzeba nawadniam was Moimi Lzami. Znany jestem jako Dobry Pasterz, który nigdy nie porzuca Swoich owiec, prowadze was na zielone pastwiska, lecz kiedy lamie sie przymierza, pogardza swiadkami, których wysylam, i odrzuca ich, czyz moge pozostac milczacy? Skoro wiem, ze podazacie w kierunku smiertelnej zguby, czy nie zareaguje? W tym Dniu gniewu Ojca ci, którzy o Mnie zapomnieli, przypomna sobie o Mnie, i zostana odpowiednio potraktowani. Wielu wrecz zapyta, jakie grzechy? Grzechy, o których wspomnialem i grzechy waszego bluznierstwa przeciwko Duchowi Swietemu, grzechy waszego buntu i waszego podzialu, grzechy zdeprawowania, które sa ohyda w Moich Oczach, grzechy uprzedzenia, pogardy, zepsucia, arogancji, pychy, zwyrodnienia i letargu, swiat jest skazony grzechem. Zrozumcie, jak Moje Najswietsze Serce jest obrazane i jakiego bólu doznaje. Panujcie nad swoimi myslami i nie grzeszcie wiecej. Vassulo, nigdy o Mnie nie zapominaj, i przekaz Mojemu ludowi Moje ostrzezenia. Ja jestem tutaj. IC (Jezus Chrystus) *1 Pismo Swiete *2 Chrzescijanie Nastepnie nasza Pani powiedziala: Wypelniaj i zapisz wszystko, co dal ci Mój Syn, nigdy sie nie lekaj. Vassula pisze: \”Zapomnialam dodac, ze w czasie naszego spotkania modlitewnego w zeszla sobote, po modlitwie otworzylismy oredzia \”Prawdziwego zycia w Bogu\”, aby je przeczytac. Takze przez nie Chrystus podkreslal wage naszej modlitwy. Otworzylam oredzie z 13 wrzesnia 2002 (zeszyty 106-107) i mój wzrok padl na nastepujacy fragment: Dobrze powiedzialas. O, Dniu Sadu, w którym Mój Syn zablysnie w górze, na Niebiosach! Blogoslawiony, kto wierzy w Moje Slowo, kto wierzy, ze ten Dzien nie jest jedynie symbolicznym slowem dla jego uszu! Blogoslawiony, kto nie przeklina tego, co pochodzi od Ducha, ani tego nie osmiesza, kiedy Mój Duch zapowiada „Ogien”, który wkrótce przyjdzie na grzeszników. Ilez jeszcze mam dokonac cudów, aby was zadowolic i uslyszec od was: „Przykro mi, ze grzeszylem”. Pozwólcie Mi uslyszec te slowa: „Moja dusza pragnie Boga, lecz mój jezyk doprowadzil mnie do grzechu. Teraz jednak moje serce zostalo oswiecone i ogien tli sie w nim, odkad mnie nawiedziles. Ty, który jestes najpiekniejszy posród wszystkich ludzi i wszystkich aniolów, doskonale piekny i zdumiewajacy wdziekiem, odziany w blade szafiry, niechaj Twe plomienie uswieca wszystkich, którzy sie do Ciebie zblizaja. Obmyj mnie z mojej winy i niech Twe Swiete Oblicze zablysnie nade mna. Oczysc mnie z grzechu i otwórz moje ucho, aby slyszalo i pojelo Twe Piesni, które nam spiewasz. Amen.” A na to Ja odpowiem: „Nigdy cie nie zawiode, Moje dziecko. Przyjdz do Mnie i odpocznij we Mnie. Czys nie zrozumialo, ze Ja jestem Ogniem, Ogniem trawiacym wszystko, czego dotykam? Kogo pochwyce, ten chwieje sie w plomieniach Boskiej Milosci. Czyz nie zapowiedzialem Mojego Ognia w Pismach? Czy o nim nie mówilem kilka razy w tej Piesni? [5] Choc twój grzeszny duch bedzie usychal z leku i z nieznosnego cierpienia, kiedy Mnie rozpozna, choc [dusze] ogarnie przerazenie na widok siebie nagiej i rozkladajacej sie z powodu grzechu i przestepstwa – bo nie podazala za Moim Prawem Milosci – Ja roztocze Mój zapach i twoja dusza w Mojej Obecnosci rozraduje sie z tego, ze Ja, jej Stwórca i Bóg, ja nawiedzam. Kiedy nadejdzie ten dzien na ciebie – dzien, który nazywam „Dniem Pana” – wtedy spadna luski zakrywajace ci oczy i ujrzysz swe prawdziwe ja. Mój ogien strawi cie calkowicie, ku twemu przerazeniu. Niech cie jednak nie dlawi lek, badz radosny. Jak inaczej móglbys ujrzec siebie u Mojego boku? Wszelkie pozostajace zle sklonnosci zostana uwiezione. To oczyszczenie jest dla przemienienia twej duszy, aby sie nie walesala tu i tam bez celu, lecz zeby przyszla do Mnie, twego Boskiego Oblubienca. Nie sadze, by wielu z was zrozumialo, co oznacza „Dzien Pana”. Kiedy glos ptaka umilknie i kiedy nuty spiewu ucichna, wiedz, ze w tej ciszy Ja przywolam na sad wszystkie twe ukryte czyny – dobre lub zle. Dzien Pana mozna porównac do malego sadu. To oczyszczenie przez Ogien, który wprowadzi twoja dusze do Mojej Chwaly i [doprowadzi] do doskonalej jednosci ze Mna. Dusze – straszliwie skalana przez grzech, odrazajaca dla Mnie i dla Moich aniolów, dla Swietych i blogoslawionych – Moja wizyta wprowadzi w cierpienia agonii i nie ucieknie ona przed Moim Dniem. Jak inaczej móglbym sprawic, by twoja dusza nie ulegala zepsuciu i uwolnila sie od grzechu? Jak inaczej mialbym doprowadzic te dusze do skruchy? Dopiero wtedy, gdy je ogoloce Moim Ogniem i gdy same ujrza, w jakim sa stanie, dopiero wtedy uswiadomia sobie, w jakim stopniu wladal nimi szatan. Pochlone te [dusze], które ogarnie Mój Plomien, oczyszczajac je niematerialnym ogniem. Obudze je, uswiadamiajac im w koncu, jak sa przeksztalcane, przemieniane – w bólu, lecz i w radosci – przez Milosc Mojego przemieniajacego Ognia. Na tego, kto w ciele i w duszy juz Mnie posiada, Dzien Panski nie nadejdzie ani go on nie doswiadczy. Dlaczego? Dlatego, ze Duch Swiety juz dal odczuc w nim Swoje przejscie. Dzien Panski juz nad nich przyszedl. Mozecie równiez nazywac ten Dzien Moim „Dniem Nawiedzenia.” Po tym dniu skrucha i posluszenstwo Mojemu Prawu Milosci beda tematem tych, którzy zostali odrodzeni Moim Ogniem. Zmiekcze dusze, które sa teraz jak skala, i rozgrzeje serca, które sa jak lód, i nagle Moja Obecnosc stanie sie odczuwalna w ich zmartwychwstaniu.[6] Przypisy: [5] Oredzie z 15 wrzesnia 1991. [6] Potrzebowalam wielu dni na zapisanie tego oredzia. Zródla: 1) http://www.tlig.org/en/messages/1093/ 2) http://www.tlig.org/en/news/newsletter 3) http://www.tlig.org/en/news/2009-12-13/2107/ 4) http://www.tlig.org/en/messages/1081/ Calosc Bozych Oredzi \”Prawdziwe Zycie w Bogu\” – Vassula Ryden : Strona polska : http://www.voxdomini.com.pl/plmsg/plindex.html#all Strona oficjalna po angielsku : http://www.tlig.org/en/messages/chrono/ http://www.duchprawdy.com Valid HTML 4.01 Transitional Poprawny CSS!

   • Longin pisze:

    Nie można pozostać obojętnym wobec tych słów… bo obojętność jest wyrazem naszej niewiary. Jednak świadomość to trochę za mało, bo musimy walczyć myślą, uczynkami, modlitwą, aby wytrwać w prawości, gdyż tylko wtedy uniesiemy te doświadczenia, o których Pan Bóg w swej niezrównanej cudownej Bożej pedagogi nam ustawicznie przypomina wychowując nas jak dzieci.
    Wierzę również, że taką misję obudzenia naszych sumień otrzymały w tych dniach dusze nienarodzonych dzieci, nawet jeśli jeszcze niewiele widać, choć niektórzy pewnie dostrzegli, że spory kilkusetosobowy hufiec z rozpiski pompejanki Ewy zaczął jako pierwszy „przeganiać” sforę złych… a teraz to już może dziesiątki tysięcy coraz bardziej odważnych 🙂

 11. Paul pisze:

  Ciekawe jak to będzie z tajemnicami Mediugorie pewnie nałożą się na tę wydarzenia jakoś.Ostatnio czytam że asteroida aphopis która od dawna zagraża ziemi znacznie zwiększyła prędkość.Hmm pożyjemy zobaczymy nie ma co się nakręcać katastrofami ja się skupiłem na modlitwie i pracy nad sobą bo to najważniejsze.

  • Longin pisze:

   Myślę, że jesteśmy blisko przed kulminacją tj.wypełnieniem się tajemnic Medjugorja, a więc teraz jest czas oczekiwania, o czym m.in mówi ten film:

 12. Dorota H. Kutyła pisze:

  Trafiłam na koronkę krwawych łez Maryi, odmawiałam ją o siódmej wieczorem, bo tak prosiła Maryja w objawieniach, potem zostawiłam, widać trzeba wrócić do tego.

 13. Mateusz pisze:

  Witam. Jezus powiedział , że to musi się stać . Trzeba sobie wreszcie uświadomić , że żyjemy w czasach ostatecznych ! . To co obecnie się wyprawia to wprowadzanie chaosu , aby za jakiś czasy wprowadzić ” Nowy porządek ” . Jezus mówił , że nim powtórnie przyjdzie musi objawić się światu syn zatracenia antychryst . Plan jest taki , że nad tym chaosem który powstaje ma zapanować właśnie przeciwnik Jezusa .

 14. sylwias pisze:

  Twoje krwawe łzy o Matko Bolesna kruszą moc szatana

 15. Anuszka pisze:

  A co z opinią ks Kostrzewy o tych objawieniach????

 16. wobroniewiary pisze:

  (…) Biskup Romano Rossi, ordynariusz diecezji Civita Castellana, udzielił zgody na spotkania grupy modlitewnej zebranej wokół wizjonerki Giselli w kościele parafialnym w Trevignano Romano. Biorą w nich udział również księża i osoby zakonne, a za zezwoleniem biskupa w czasie modlitwy różańcowej sprawowany jest sakrament pokuty.
  Biskup Rossi powiedział dla kanału Catholic News Service: „Temat objawień należy traktować z niezwykłą DELIKATNOŚCIĄ i SZACUNKIEM, oczywiście zawsze z poszanowaniem norm, wskazań i kryteriów Kościoła, do których jesteśmy zobowiązani w obliczu tych zjawisk. OBSERWUJEMY JE… Patrzymy na te i inne kryteria, na podstawie których, jeśli Pan zechce, możemy Mu podziękować za tę wizytę lub w inny sposób, inaczej ocenić sytuację”.

  https://wobroniewiaryitradycji.com/2020/10/23/swiadectwa-milosci-maryi-ksiazka-o-trevignano-romano-gdzie-nmp-przychodzi-do-swoich-dzieci-by-nas-ratowac/

 17. wobroniewiary pisze:

  TrevignanoRomano, 3/11/2020
  „Moje dzieci, dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Dzieci, pamiętajcie, że Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny, a jednak pomimo tego, że jest przeszyty tak wielkim barbarzyństwem, jest z wami każdego dnia, dziękujcie miłosierdziu okazywanemu każdemu, kto Go woła. Mam nadzieję, że choćby na chwilę, Twoje sumienie się otworzy i zdasz sobie sprawę z niezliczonych błędów. Dzieci, nawracajcie się, bo czas się skończył. Odmawiajcie Różaniec Święty, jedyną broń do obrony przed okrucieństwami świata, które sprawiają, że cierpicie. Dzisiaj zstąpi na was wiele Łask. Dzieci, czy pamiętacie, jak Jezus uzdrowił 10 osób i tylko jedna wróciła, aby podziękować? Nie powtarzaj tego błędu, ale „bądź wdzięczny”. Kocham was, dzieci, błogosławię was w imię Trójcy Przenajświętszej, Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.”

  Video: pulsujące słońce podczas spotkania 3/11/2020 roku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s