Różaniec do granic Nieba: zamknęli nam cmentarze, ale nie zamknęli serc i różańców. Piekło wyje, a my się modlimy!

Różaniec Do Granic Nieba trwa 8 dni, całą oktawę Uroczystości Wszystkich Świętych. Do wydarzenia można dołączyć dowolnego dnia, choć zachęcamy, by aktywnie uczestniczyć przez całą oktawę. W zależności od sytuacji modlitwę przeżywamy na cmentarzu, w parafii lub innych dostępnych miejscach, w domu, pod przydrożnym krzyżem. Godzina dowolna, zachęcamy jednak do wybrania czasu powiązanego z rytmem duchowym dnia. Może to być, któraś z tych godzin:
12:00 – Anioł Pański
15:00 – Godzina Miłosierdzia
21:00 – Apel Jasnogórski
Jeśli modlitwa ma miejsce poza kościołem (z natury przygotowanym do liturgii), to prosimy o zorganizowanie godnego miejsca, na przykład – stolik z białym obrusem, zapalona świeczka, Pismo Święte otwarte na czytaniu z dnia, ew. obrazek, figurka.

Rodziny i pojedyncze osoby

codziennie, od 01.11 do 08.11 podejmujemy modlitwę w domach (jeśli nie można w parafii). Przygotowujemy w domu miejsce modlitwy. Stolik, świeczka, Pismo Święte. Po prostu odmawiamy modlitwę, którą znajdziecie tutaj. Jeśli możecie to zachęcamy, by odmówić więcej części różańca. Nawet wszystkie 4! 🙂 Godzina podjęcia modlitwy nie ma znaczenia.
Jeśli, jednak pragniecie przeżyć to wspólnie z nami to zapraszamy na transmisję z czuwania i modlitwy. Wszystkie transmisje na stronie www.rozaniecdogranic.pl. Codziennie o godzinie 19:00

1. Modlitwa do Boga Ojca:

Bądź uwielbiony Boże, w Trójcy Świętej Jedyny, Stwórco wszelkiego stworzenia. Ty jesteś Miłością i Źródłem miłości. Dziękuję Ci, żeś mnie tak cudownie stworzył! Dziękuję Ci także za życie członków mojej rodziny, gdyż każdy człowiek jest wyrazem Twojego błogosławieństwa dla mnie, mojej ojczyzny i całego świata.

Niestety my, grzesznicy, często nie potrafimy przyjąć, a niekiedy nawet wprost odrzucamy ten Owoc Twojej miłości. Dlatego bardzo przepraszam Ciebie za każdą zniewagę, jakiej dopuściłem się odrzucając dar życia. Przepraszam za każde odrzucone przez moich Rodaków dziecko poczęte, które jest przejawem obfitości Twojego miłosierdzia dla rodziców, krewnych i całego narodu. Przepraszam Cię za każdego człowieka, który w jakikolwiek sposób przyczynił się do odrzucenia miłości objawionej w zaistnieniu nowego życia. Proszę o łaskę przebaczenia dla mnie, dla mojej najbliższej rodziny, dla moich przodków i potomków.

Jednocześnie pragnę przyjąć do swego serca każde poczęte, a odrzucone życie. Przyjmuję te dzieci, którym choć nie dano przyjść na ten świat, to jednak żyją przed Twoim Obliczem. Nadaję im prawa mojej rodziny i obywatelstwo mojej Ojczyzny. Przebacz nam i udziel daru jedności. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
(imprimatur N. 5375/2020)

2. Modlitwa skierowana do dzieci:

Wszystkie dzieci nienarodzone zabite w naszych rodzinach, te o których wiemy i te, które są nam nieznane, przepraszamy was i chcemy przyjąć do serca wasze przebaczenie. Prosimy, jeśli już oglądacie Boga twarzą w twarz, wstawiajcie się za nami, by śmierć nie miała dostępu do naszych rodzin. Prosimy o modlitwę za Polskę i cały świat, by wrócił do Boga Ojca, naszego Stwórcy. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.
(imprimatur N. 5375/2020)

3. Psalm 51:

Zmiłuj się nade mną, Boże, w łaskawości swojej, *
w ogromie swej litości zgładź nieprawość moją.
Obmyj mnie zupełnie z mojej winy *
i oczyść mnie z grzechu mojego.
Uznaję bowiem nieprawość moją, *
a grzech mój jest zawsze przede mną.
Przeciwko Tobie samemu zgrzeszyłem *
i uczyniłem, co złe jest przed Tobą,
Abyś okazał się sprawiedliwy w swym wyroku *
i prawy w swoim sądzie.
Oto urodziłem się obciążony winą *
i jako grzesznika poczęła mnie matka.
A Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie, *
naucz mnie tajemnic mądrości.
Pokrop mnie hizopem, a stanę się czysty, *
obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.
Spraw, abym usłyszał radość i wesele, *
niech się radują kości, które skruszyłeś.
Odwróć swe oblicze od moich grzechów *
i zmaż wszystkie moje przewinienia.
Stwórz, Boże, we mnie serce czyste *
i odnów we mnie moc ducha.
Nie odrzucaj mnie od swego oblicza *
i nie odbieraj mi świętego ducha swego.
Przywróć mi radość Twojego zbawienia *
i wzmocnij mnie duchem ofiarnym.
Będę nieprawych nauczał dróg Twoich *
i wrócą do Ciebie grzesznicy.
Uwolnij mnie, Boże, od kary za krew przelaną, †
Boże, mój Zbawco, *
niech sławi mój język sprawiedliwość Twoją.
Panie, otwórz wargi moje, *
a usta moje będą głosić Twoją chwałę.
Ofiarą bowiem Ty się nie radujesz, *
a całopalenia, choćbym dał, nie przyjmiesz.
Boże, moją ofiarą jest duch skruszony, *
pokornym i skruszonym sercem Ty, Boże, nie gardzisz.
Panie, okaż Syjonowi łaskę w Twej dobroci, *
odbuduj mury Jeruzalem.
Wtedy przyjmiesz prawe ofiary: dary i całopalenia, *
wtedy składać będą cielce na Twoim ołtarzu.

Chwała Ojcu i Synowi, i Duchowi Świętemu. Jak była na początku, teraz i zawsze, i na wieki wieków. Amen.

4. Różaniec Święty

Co najmniej jedna część Bolesna (czyli wszystkie 5 Tajemnic), w zależności od możliwości i pragnienia można odmówić wszystkie 4 części.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

50 odpowiedzi na „Różaniec do granic Nieba: zamknęli nam cmentarze, ale nie zamknęli serc i różańców. Piekło wyje, a my się modlimy!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ania G. pisze:

  Dziś ofiarowałam zadośćuczynić Bogu za wszystko co się dzieje na świecie i w naszej Ojczyźnie i kościele i za tę dzisiejszą noc i przed godziną mało co nie zginęłam w wypadku samochodowym. Rogaty poluje ale ja czuję opiekę Matki Bożej i św Józefa. Ave Maryja

  • Ela pisze:

   W moim kościele w każdy piątek od 22-23 godz. błagamy Pana o wybaczenie grzechów i o Miłosierdzie Boże dla nas i święta lężąc krzyżem. Jest nas różnie, raz 12 osób, raz 7. Przeciwności są Wczoraj też jakby mnie coś do rowu chciało zepchnąć gdy wracałam do domu. Ale Bóg jest z nami.

 3. Anula pisze:

  Szczęść Boże!
  Wiecie co dziś w nocy przyszło mi do głowy? Że to te dzieci nienarodzone Ojciec Pio miał na myśli, mówiąc, że pod koniec czasów „modlitwa dzieci zbawi świat”. Pierwszy raz w historii Polski, a może i świata, będziemy modlić się za wstawiennictwem 1,5 miliarda dusz dzieci- mieszkańców Nieba najbardziej niewinnych i czystych. Ich cierpienie przeżyte w czasie aborcji jest jak ten czekający depozyt, którym dziś możemy zapłacić Panu Bogu, ofiarując je w intencji nawrócenia tych, którzy zabili te dzieci oraz są za zabijaniem ich. To niesamowite, że Pan Bóg może zwalczać zło, pokonując je jego własną bronią! Jeśli więc nawet garstka ludzi na ziemi będzie prosić Boga o nawrócenie grzeszników, o przemianę serc polskich i całego świata, ale za wstawiennictwem dusz dzieci zabitych przez aborcję, to już nie garstka a miliardy proszą! I to w dodatku niewiniątka – czy im Bóg czego odmówi? Wiecie, nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby prosić o coś za wstawiennictwem dusz dzieci zabitych przez aborcję. Teraz chyba nadszedł już czas, aby to zmienić. Tą akcja to wyraźny znak Bożego planu na czasy ostateczne.
  Zostańcie Kochani z Bogiem!
  P.s. mam ogromną prośbę- westchnijcie proszę do Pana Boga, kto będzie mógł, za 8- letniego chłopca. Rodzina dowiedziała się, że ma raka. Są już przerzuty na kości. Znam moc Waszego wstawiennictwa i tylko Was mam, dlatego proszę. Ja też modlę się w Waszych intencjach, i za Was codziennie.

  • eska pisze:

   Anula, uważam, że to co Ci przyszło do głowy odnośnie dzieci nienarodzonych było od Ducha Świętego – poczułam to silnie sercem czytając, co napisałaś.
   Mnie też ponadto chodzi cały czas po głowie, że nie jest przypadkiem, iż cz. błagalna naszej pompejanki kończy się 2 listopada.
   +++ za ośmiolatka
   Oraz w innych intencjach, które się tu pojawiły i pojawią.

   • bea pisze:

    we wszystkich intencjach dzieci nienarodzonych i o nawrocenie grzeszniow +++
    Boze ratuj nas ratuj moja rodzine i nas wszystkich modlacych sie Oj Pio wstawiaj sie za nami Amen

   • babula pisze:

    Anula też tak myślę. Modlę się od dawna przez wstawiennictwo dzieci nienarodzonych. Chrzczę je w sposób podany na tej stronie i ofiarowuję to w różnych naszych intencjach.
    Zawsze proszę przed modlitwą moje nienarodzone dzieci których ciąża nie utrzymała się by przyprowadziły na chrzest nieochrzczone maleństwa.
    Za małego – żeby wyzdrowiał +++

  • Monika pisze:

   Pewnie niejednej osobie to samo przyszło do głowy i oczywiście dziej się to za sprawą Ducha Św. – ja już dawno się modlę w ten sposób, także i w pierwszej odsłonie Różańca Do Granic tak czyniłam i nie tylko wtedy. A tu tylko potwierdzenie, że wiele osób tak zapewne czyni. Bo Duch Św. działa kędy chce. Ale tu i teraz będzie na większą skalę i w jedności, łączności skoordynowanej w jednym czasie, niemalże w jednej chwili dziejowej.

  • AnnaSawa pisze:

   Ta modlitwa „przyszła mi do głowy” w kwietniu tego roku. Modliłam się do tych dzieci o wybaczenie i prosiłam Pana Jezusa aby krew tych dzieci złączyła się z Jego krwią przelaną niewinnie za ubłaganie Ojca dla Polski. Zastanawiałam się nawet czy dobrze się modlę, ale oddałam to Panu Jezusowi. Pamiętam, że podczas modlitwy bardzo płakałam.

   Bardzo mnie Anulo Twój wpis poruszył, co do słów Św. Ojca Pio….i dzieci !

   Trwam teraz na modlitwie nocnej, jak prosił ksiądz Dominik. Przesyłam Koronkę do Krwi Pana Jezusa…tak mnie natchnęło, …..może komuś się przyda na ten czas (w opisie obietnice Pana Jezusa dla odmawiających i czczących Krew Pańską).

   http://rozance-i-koronki.blogspot.com/2018/01/koronki-do-najdrozszej-krwi-chrystusa.html

   ps: bardzo również dziękuję za modlitwy, czuję się lepiej. Pozostaję z modlitwą za wszystkich. Bóg zapłać.

  • Julia M pisze:

   +++ we wszystkich intencjach
   I poprosze mojego 9-latka o moditwe za tego 8-latka

 4. Anula pisze:

  A tutaj bardzo dobrze opisana waga akcji Różaniec do Granic Nieba. Mi dużo rozjaśniło się po przeczytaniu tego artykułu:

  https://wpolityce.pl/kosciol/524446-rozaniec-do-granic-nieba-potezna-bron-modlitewna

 5. Beata pisze:

  Kochani, pisałam tu wiele razy o moim bólu związanym z przymusem Komunii na rękę. Jednak udało się i od połowy lipca mogłam na końcu kolejki otrzymać Komunię do ust. Niestety mamy tu w archidiecezji katowickiej drugą falę tego przymusu. Wczoraj ksiądz, który dotąd udzielał mi Komunii do ust, nagle mnie zaskoczył mówiąc ” na rękę, tak jest lepiej” i tak upuścił Hostię, że dosłownie musiałam wyciągnąć rękę, bo inaczej upadłaby na podłogę. W tym temacie nie mam już siły. Wszystkie argumenty odpierane są tym jednym : tak zadecydował arcybiskup….

 6. wobroniewiary pisze:

  ZAKOŃCZENIE PAŹDZIERNIKOWYCH TAJEMNIC
  ŚP. KS. BISKUPA JÓZEFA ZAWITKOWSKIEGO 🌹
  Kochani moi!
  Dziś już ostatni dzień października.
  Jutro pójdę na cmentarz z różańcem,
  bo to uroczystość Wszystkich Świętych.
  Będę mówił za moich
  i za wszystkich zmarłych:
  Zdrowaś Maryjo
  i Wieczny odpoczynek,
  i Światłość wiekuista niechaj im świeci!
  Mamie położę na grobie pąsową różę,
  bo takie lubiła.
  Ona do kościoła
  brała różaniec, oplatała go na lewej ręce
  i w niej też miała książeczkę z Częstochowy
  – Droga do nieba.
  Wszystko zabrała ze sobą.
  Tata zrobił dla różnych parafii
  wiele dużych różańców.
  Noszą je panie różańcowe
  w procesjach.
  Pewnie się modlą za tatę.
  We wszystkich zakończeniach
  jest trochę smętku.
  Gdy mówię o różańcu
  wspominam dziadka Franciszka.
  Pozwólcie, że dziś się powtórzę.
  Byłem wtedy już na szóstym roku
  w seminarium.
  Szósty rok
  mógł na wigilię wyjechać do domu.
  Wigilia w domu była jak dawniej,
  tylko mamy brakowało.
  Tata odczytał Ewangelię.
  Dziadek wziął opłatek
  i życzył dobrze wszystkim.
  Zaskoczyło nas tylko jedno zdanie dziadka:
  Dzieci Kochane,
  to już moja ostatnia z wami wigilia.
  Nie wierzyliśmy.
  Po wieczerzy wigilijnej
  szykowaliśmy się na Pasterkę.
  Poszedłem do pokoju dziadziusia,
  żeby mu powiedzieć: dobranoc!
  Dziadek siedział na krześle
  i wyschniętymi palcami
  przesuwał paciorki różańca
  wytarte do białości.
  Dziadziuś, za kogo Ty tak długo
  się modlisz?
  Najpierw, dziecko, to za ciebie,
  potem za nich wszystkich.
  Dziadek zmarł w marcu.
  Pożegnały go pierwsze pszczoły.
  W złożone ręce daliśmy mu
  jego namodlony różaniec.
  Modli się pewnie na nim w niebie,
  a gdyby go ktoś zapytał:
  Franciszku, za kogo tak się
  długo modlisz?
  Odpowiedziałby tak samo:
  Najpierw, dziecko, to za ciebie,
  potem za nich wszystkich.
  Boże, czy ja doczekam
  następnego października?
  A jeśli nie,
  to dajcie mi do ręki różaniec
  i zmówcie za mnie Witaj Królowo…
  Ja już sam w niebie dokończę:
  O łaskawa, o litościwa,
  o słodka Panno Maryjo,
  moja Księżno Łowicka!
  Amen 🙏🙏🙏
  ks. bp Józef Zawitkowski

 7. Renata Anna pisze:


  Dramatyczne zmaganie między kulturą śmierci i kulturą życia | ks. Mieczysław Piotrowski TChr

 8. wobroniewiary pisze:

  Ks. abp Andrzej Dzięga
  Po raz kolejny proszę też wszystkich Was Drodzy Księża, nie promujcie Komunii Świętej na rękę. Wszędzie, gdzie to możliwe niech będą przygotowane odpowiednie stabilne klęczniki (balaski), aby każdy wierny mógł w pełni bezpiecznie i adoracyjnie przyjmować prawdziwe Ciało Pana. Główną naszą odpowiedzią na zniewagi i bluźnierstwa wobec Pana Boga ma być bowiem pełne, także zewnętrzne, oddanie chwały Panu. Odpowiednia postawa przy Komunii Świętej też jest tego znakiem.

  https://www.niedziela.pl/artykul/60401/Reakcja-abp-Dziegi-w-zwiazku-z

 9. Wojciech pisze:

  Ważna sprawa. https://www.facebook.com/3dni.ciemnosci.TDC/photos/a.1243895875763361/1839435222876087/

  Koniecznie dziś idź do spowiedzi! ✝

  Informacja od: Kuba Michalski, po konsultacji telefonicznej i na jego prośbę.

  Wyjaśniam skąd ta pilna prośba.
  Na 31.10 wrogowie Kościoła w sporej liczbie, w zorganizowanej zmowie wraz z podanymi wskazówkami, zamierzają rzucić ogromną ilość przekleństw, uroków, zaklęć demonicznych na wierzących – informacja sprawdzona.
  Przypomnę, że tzw. fatum nad kimś, to nic innego jak owoc rzucenia przekleństwa na tą osobę. Ponadto nie wolno samemu złorzeczyć drugiemu. Każdy nadawca złorzeczenia komuś, automatycznie sam się staje odbiorcą własnego przekleństwa (tak naucza teologia).
  Natomiast obroną dla adresata przekleństwa, złorzeczenia, uroku w chwili wykonania tego czynu jest właśnie STAN ŁASKI UŚWIĘCAJĄCEJ.
  W stanie łaski rzucone przekleństwo nie dotyka adresata.

  Jeżeli ktoś zauważa w swoim życiu, że coś mu cały czas nie wychodzi, ma rodzinę np. zawałowców, jest świadkiem licznych poronień w rodzinie, samobójstw w rodzinie lub innych pasm jakiegoś konkretnego niepowodzenia najprawdopodobniej jest to efekt rzucenia przekleństwa (nawet dawno temu i ze zwykłej zawiści lub zazdrości) – jednogłośnie mówią teolodzy.

  Z uwagi na to, że 31.10 to jedno z trzech największych w roku świąt satanizmu – i my się zbieramy, aby odeprzeć i stłumić moc tego „święta” i wspólnie odmówimy jedną Dziesiątkę.
  Dołącz do nas i Ty

  A sakrament pojednania dziś – obowiązkowo!

  • eska pisze:

   Z modlitwy Jerycha zamieszczonej tutaj: https://www.mali-rycerze.pl/czytam,981

   Ojcze Niebieski, w imię Twego Syna, naszego Pana Jezusa Chrystusa, proszę Cię o moc, której udzieliłeś Jozuemu i jego towarzyszom przy murach Jerycha, niech będzie udzielona mi i tym, którzy odmówią tę modlitwę.

   Proszę Cię, Panie Jezu, zburz mury przekleństw, wypowiedziane przez usta przodków naszych lub rzucone w relacji do nich w przeszłości i w dniach obecnych. Jezu zburz wszystkie mury przekleństw, pochodzące od naszych przodków i w czasie teraźniejszym.

   Jezu zburz wszystkie mury egoizmu, zazdrości i uzależnień, jakiegokolwiek pochodzenia.

   Jezu zburz mury kłótni, walk, dyskusji w małżeństwie, w rodzinach (grupach modlitewnych i służbach-ministeriach) oraz wszystkie typy niezgody.

   Jezu zburz mury trudności finansowych, brak pracy, trudności w firmach, trudności w pracy, brak pieniędzy i inne trudności, jakie istnieją.

   Jezu zburz mury chorób, głównie takich jak: rak, białaczka, depresja, AIDS, uzależnienia od alkoholu, narkotyków, prostytucji, homoseksualizmu i lesbianizmu.

   Jezu zburz wszystkie mury złych myśli, iluminacji, przebiegłości szatana wszelkiego pochodzenia w naszym umyśle.

   Jezu zburz całe działanie szatana w naszym życiu duchowym i spraw, żebyśmy byli całkowicie odnowieni przez Twoją Krew wylaną na Krzyżu.

   Jezu zburz cały okultyzm w naszej przeszłości i teraz, może to być: magia, uzależnienia, pakty, oddanie istoty, bądź jakiegoś innego pochodzenia.

   Jezu zburz wszelkie mury, które utrudniają dziełu Bożemu w naszym życiu.

   Panie oddajemy Tobie nasze życie, żeby nowa Pięćdziesiątnica dokonywała się w nas i wierzymy w Twoje zwycięstwo, które również jest nasze. Amen
   ______

   Niech będzie unicestwiona, zniszczona, cała moc szatana i jego aniołów zbuntowanych nad tymi osobami i prośbami (wypowiadaj z wiarą każdą prośbę, przez 7 dni).

   Niech będzie zniszczona, eksterminowana i zneutralizowana moc księcia ciemności, który przychodzi prześladować, szkodzić, zniewalać, panować nad tymi osobami, pragnąc ich ruiny duchowej i materialnej, siejąc nienawiść, pychę, niezgodę, zazdrość i gorycz.

   Niech będzie zniszczony, eksterminowany i zneutralizowany cały duch niezgody w domach tych osób, który przychodzi prowokując niezgodę, nienawiść, gorycz, nieporozumienie, pychę, plotki, oskarżenia.

   Niech będzie spalone, zniszczone, usunięte wszystko i jakakolwiek praca, napisana decyzja, uczyniona przeciw tym osobom.

   Niech będzie również spalone i zniszczone całe poznanie wcześniejsze i aktualne spirytyzmu, okultyzmu, masonerii, zabobonów, przesądów, tarota, wróżbiarstwa.

   Niech będą również spalone, zniszczone i zlikwidowane wszystkie choroby, bóle ciała i umysłowe, fizyczne i duchowe, opresja, prześladowanie demoniczne w naszych rodzinach.

   Niech będzie zniszczona, spalona i zneutralizowana cała moc księcia tego świata nad nami, który przychodzi prowokując niezgodę, opresję, smutek, depresję, niepokój, samotność, przerażenie, zniechęcenie, schizofrenię, zazdrość, nienawiść, egoizm teraz i na wieki. Amen.

  • Kamil@W pisze:

   Okryjmy się Przenajświętszą Krwią Pana naszego Jezusa Chrystusa:
   Niech Przenajświętsza Krew Pana naszego Jezusa Chrystusa, przelana na krzyżu,
   a ofiarowana podczas każdej Mszy świętej na ołtarzach całego świata,
   uwolni mnie od grzechu, ochroni przed atakami duchów ciemności.
   Niech ochroni to miejsce. Niech ochroni wszystkich członków mojej rodziny i tych, których noszę w swoim sercu.
   Niech zstąpi Duch Święty, niech zwycięstwo należy do Chrystusa.
   Panie Jezu, ochroń dzieci swoje, które odkupiłeś swoją drogocenną krwią.
   Amen.
   A do spowiedzi św.”przynagliło” mnie w czwartek. I nie było dyskusji,musiałam pójść.
   I dostałam wewnętrzną siłę. Dziękuję Panie Jezu.

 10. klasv pisze:

  Otoczmy modlitwą najbardziej znienawidzonego człowieka w Polsce, do którego wszystkie siły od lewa do prawa mają jakieś pretensje. Żaden Polak nie otrzymał takiej porcji przekleństw i złorzeczeń.

  • Kasia pisze:

   Zawierzam Go Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Najświętsza, najpiękniejsza Maryjo okryj Go swoim płaszczem przed wszelkim złem🙏🙏🙏

 11. babula pisze:

  Jezu ufam Tobie !

 12. Uczeń Jezusa i Maryi pisze:

  Dzisiaj oprócz akcji Różaniec do granic nieba rozpoczynamy miesiąc pamięci o zmarłych i pomocy duszom czyśćcowym, które odpłacają się wielokrotnie razy więcej swoim orędownictwem, dlatego opróżniamy czyściec i zwiększamy ilość naszych orędowników w niebie.
  Modlitwa Św. Gertrudy uwalnia 1000 dusz z czyśćca:
  Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen.

 13. Pingback: LISTOPADOWY MIESIĄC ROZPOCZYNA SIĘ UROCZYSTOŚCIĄ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – Polska Misja Katolicka w Szkocji

 14. wobroniewiary pisze:

  Świnoujście – Dyskoteka na grobach dzieci nienarodzonych – Hej, hej bawmy się …
  Uczestnicy piątkowego marszu w Świnoujściu urządzili sobie dyskotekę – dyskotekę na grobach nienarodzonych dzieci – Policja użyczyła świateł !! – tak więc Hej, hej bawmy się …
  Wszystkim uczestnikom życzymy chwili zadumy w dniu 1 listopada gdy obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych oraz w Dzień Zaduszny 2 listopada

  https://www.eswinoujscie.pl/2020/10/31/23-swinoujscie-dyskoteka-na-grobach-dzieci-nienarodzonych-hej-hej-bawmy-sie/

 15. eska pisze:

  Kochani, chciałam się podzielić czymś, co „przyszło mi do głowy” dziś podczas modlitwy skargi.

  Zwracam się szczególnie do osób, które niedawno dzieliły się tutaj bólem, że już tyle czasu proszą o nawrócenie rodzin czy inne łaski, a Pan Bóg jakby nie słuchał. Ja mam z pewnymi sprawami podobnie, stąd moja dzisiejsza modlitwa skargi. Zanim jednak podzielę się świadectwem, konieczna jest mała dygresja.

  Niedawno linkowałam świadectwo o tym, jak w byłej klinice aborcyjnej Pan Bóg dał poznać przebywającym tam osobom taki obraz: Nad kulą ziemską ujrzeli dłonie, z których wylewały się liczne łaski. Jednak między tymi dłońmi a Ziemią rozciągała się brunatna skorupa skutków grzechów aborcji i przez tą skorupę prawie nic nie docierało do Ziemi. Jest to w minucie 3:40 – 4:37 tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=cqtXUCBFsQU

  No więc ja się dzisiaj w płaczu zwracałam do Boga mówiąc o tym, że już tyle prosimy, jesteśmy tak strasznie udręczeni obecnym stanem, a On jakby nie słyszał. Zadałam dosłownie pytanie „Gdzie Ty jesteś?”. I w tym momencie zobaczyłam w duszy ten obraz, który opisałam powyżej i zrozumiałam: jest za tą brunatną skorupą. I te wszystkie łaski, na które tak czekamy, są już wysłane, tylko ugrzęzły właśnie na tej skorupie.

  Dlatego musimy ją rozbić – i mamy na to najbliższe 8 dni danych przez Boga jako szczególny czas.
  Rozbicie tej skorupy to będzie jak runięcie murów Jerycha.

 16. M. pisze:

  Pamiętam jak kiedyś czytałam książkę o Rozalii Celakównej i tam pisało, że II wojna światowa wybuchła m.in. (a nawet przede wszystkim) z powodu aborcji, która w tamtych czasach również była dokonywana na wielką skalę.

  • marroz pisze:

   Potwierdzam, tak tam jest napisane. Od tamtej pory zupełnie inaczej patrzę na okres II wojny światowej. A nas co czeka? Nie wyciągnęliśmy lekcji, wojna nas za mało przeraziła. Jaka będzie kara dla naszego pokolenia? Och gdybyśmy równie intensywnie modlili się o zatrzymanie aborcji, tak jak modlimy się o zatrzymanie epidemii…No cóż ale to nasz episkopat, powinien wyjść z inicjatywą, aby to w całym Kościele w Polsce miało miejsce. Ja wiem,że wielu kapłanów modli się w swoich parafiach, ale nie ma pełnej mobilizacji, jak przy modlitwie w intencji ustania Covida.

   • wobroniewiary pisze:

    U mnie w kościele dziś modlitwy Różańca do granic trwały ponad godzinę – wszystko w przepięknej oprawie

    • marroz pisze:

     A u mnie ani jednego słowa na ten temat…smutek i żal.

    • wobroniewiary pisze:

     U nas pieśni, modlitwy przypisane do tej akcji modlitewnej, potem Różaniec św. z rozważaniami (dziś wg św. Jana Pawła II) i na koniec Apel Jasnogórski, zasłonięcie obrazu MB przy fanfarach, a potem kto chce, może pójść zapalić znicz, bo wokół bazyliki jest wiele grobów i krzyży ❤

    • Kamil@W pisze:

     A u mnie w ogłoszeniach ksiądz odesłał zainteresowanych do gabloty, gdzie wisi plakat Różańca do granic Nieba.

  • MarekSz pisze:

   W książce Adama Jòźwika pt. Wspomnienia autor pisze że pracował w jednym komendzie ze świętym Maksymilianem Kolbe. Rozmawiali o wojnie. Wszyscy byli optymistycznie nastawieni że wojna się szybko skończy. Na to sw. Maksymilian odpowiedział że wojna będzie trwała jeszcze długo i że zginie w niej 6mln Polaków. Zapytany dlaczego taka wielka liczba odpowiedział że tyle dzieci zabito w okresie międzywojennym w Polsce. Jak przez 20 lat zabito tyle dzieci to ile zabito w naszym kraju od tamtego okresu do teraz? Myślę że więcej. To co się dzieje oficjalnie jest tylko wierzchołkiem góry. Żona mi mówiła że kliniki aborcyjne w Czechach zatrudniają nawet polski personel. Że na przykład z Krakowa jeżdżą autobusy specjalnie na ten cel przygotowane. Bilet jest w cenie morderstwa. Te autobusy są pełne a jak zabraknie miejsc to podstawią więcej. Dowożą pod same kliniki. Dlatego trzeba się modlić, pokutować i czynić zadośćuczynienie Bożej sprawiedliwości. Karę znowu zaciągnęliśmy wielką.

 17. wobroniewiary pisze:

  Dla tych, co nie mają modlitw RdGN w kościołach

 18. Dorota H. Kutyła pisze:

  Całkowicie zaskoczyło mnie zamknięcie cmentarzy, ale też uznałam, że musiało się bardzo wiele zmienić, jeśli premier się na to zdecydował, a to – bez protestów, zostało przyjęte. Mnie ratowała cerkiew na Woli, mieli otwarty cmentarz i odwiedzałam tam ciocię, 31 X, 1 XI i jeszcze dziś chcę pojechać, bo nie wyobrażam sobie tego czasu bez bycia na cmentarzu. Ale jak wczoraj wracałam, to widziałam znicze pod cmentarzem żydowskim i kilka pod murem Powązek i pomyślałam sobie, że nawet cmentarze mogli zamknąć, ale znicze pod bramą można było zapalić, a tego nie było dużo, raczej sporadycznie i wyjątkowo. Więc dziękuję Cerkwi za ich cmentarz i czekam na to, jak takie decyzje jak ta o zamknięciu cmentarzy spotkają się z protestem, a nie zgodą i przyjęciem ich, tak jakby były słuszne i właściwe.

 19. Monika pisze:

  Różaniec do granic nieba | 02.11.2020 | na żywo!!!

 20. Pingback: LISTOPADOWY MIESIĄC ROZPOCZYNA SIĘ UROCZYSTOŚCIĄ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – PMK Glasgow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s