Brat Elia zaprasza i wzywa nas na Różaniec do Granic Nieba!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

79 odpowiedzi na „Brat Elia zaprasza i wzywa nas na Różaniec do Granic Nieba!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • eska pisze:

   Z programu wydarzenia Różaniec do granic Nieba:
   Przy nawiedzeniu grobów rodzinnych, zwracamy się do wszystkich dzieci nienarodzonych, które zostały zabite, na przestrzeni całej historii rodziny, przez wszystkie pokolenia. Prosimy je o wybaczenie. Dzieciom, które odeszły naturalnie dziękujemy za ich obecność. Wszystkie prosimy o wstawiennictwo.
   https://www.rozaniecdogranic.pl/program
   .
   W nawiązaniu do tegoż wydarzenia – piosenka o Nienarodzonych
   .

  • Sk pisze:

   Nie potrzeba zgody księdza abpa do tego żeby bronić Kościoła i Najświętszego Sakramentu. Nie stanowią one własności biskupa. Odnowa wyjdzie od ludzi świeckich i nielicznych szeregowych kapłanów. Modlić się trzeba oczywiście za pasterzy też, ale róbmy swoje jak trzeba stanąć w obronie świętości to stawajmy, nawet wobec bierności czy wręcz braku poparcia bpa.

   • Maggie pisze:

    @Sk:
    Masz RACJĘ. Chwała i Dziękczynienie Panu Bogu, że są ludzie, którzy tak jak Ty myślą, oraz że obrońcy jeszcze istnieją, i to tacy obrońcy, którzy nie tracąc czasu, spontanicznie, z godnością człowieka i poszanowaniem Świętości i świątyni, są natychmiast aktywni.
    Komuna była, mimo zakamuflowania, widocznym w kłamstwach i judzeniu wrogiem, tj wrogiem któremu pokolenie moich rodziców oraz tzw wyżu demograficznego mądrze, wespół z Kościołem, dzielnie stawiało czoła i nie było mowy o tego typu ekscesach. W historii Polski, zło pochodziło z importu i zatruwało.

   • W.R. pisze:

    Zgadzam się!

 2. m-gosia pisze:

  W jaki celu taki link.Mamy ganić Młodzież Wszechpolską czy Kurię?

  • wobroniewiary pisze:

   modlić się za jednych i drugich

  • Longin pisze:

   Tak modlitwa jest tu najważniejsza i najskuteczniejsza.
   Nie oznacza to jednak, że mamy pozostać bierni i wtedy gdy będzie taka potrzeba stanąć do obrony świątyń.
   Może to już ten czas bowiem jakieś potworne ciemności wniknęły również do Miejsca Najświętszego dla nas i przysłoniły zupełnie mocny głos prawdy zastąpionej obojętnością, synkretyzmem oraz tzw. poprawnością…. byleby nikogo zbytnio nie urazić.
   A zatem za co Gosiu mamy ganić młodzież ???

  • Marta 3 pisze:

   Może dojść do eskalacji konfliktu a to nie byłoby dobre dla nikogo. Ks Jerzy Popiełuszko też zawsze mówił aby nikt nie reagował agresją na agresję. Np. Na pogrzebie Przemyka ludzie mieli nakazane iść w zupełnej ciszy. Często na Mszach za ojczznę byli skrapiani wodą święconą aby nie doszło do zamieszek. Istniało duże ryzyko, że komuś puszczą nerwy. Teraz tez isnieje. Jesteśmy prowokowani. Jak myślicie, czy potrzebna nam teraz wojna domowa? To nie znaczy, że mamy się nie bronić ale Pan Jezus nakazał Piotrowi schować miecz. Wśród Młodzierzy z pewnością były osoby z różńcem w ręku. Ale wydźwięk tej obrony był jak dla mnie nieco inny…

   • Longin pisze:

    Ks.prof.Bortkiewicz daje taką odpowiedź ” (…)„Z wielkim uznaniem przyjąłem wiadomość o tworzeniu Straży Narodowej, która ma bronić kościołów i katolików. Domyślam się, że ten projekt wzbudzi emocje, padną posądzenia o podżeganie walki, a nie szukanie dialogu i kompromisu. Ale, realistycznie – tu nie ma miejsca na kompromis. Tu jest miejsce na obronę tego, co święte i Najświętsze. A znając inicjatorów tej Straży mam zaufanie i szacunek. Osobiście wspieram tę inicjatywę. Modlitwą, także ta z egzorcyzmem, świadectwo życia i heroicznej miłości. I wreszcie męstwo. To nasza odpowiedź.”

    https://www.pch24.pl/ks–prof–pawel-bortkiewicz-dla-pch24-pl–w-tej-wojnie-nie-ma-miejsca-na-dialog-i-kompromis-,79419,i.html#ixzz6c4endQnW

    • babula pisze:

     Bardzo mi się podoba wypowiedź ks. Bortkiewicza. Ale warto też posłuchać tego co mówi s. Małgorzata Chmielewska:
     „”Proszę Was, ja stara kobieta. Nie używajcie przemocy w walce o cokolwiek, co uważacie za słuszne. Nie dajcie się sprowokować do przemocy. Nie dajcie się złu” ..
     „Jeśli uważasz, że to, o co walczysz jest dobrem, nie używaj zła do osiągnięcia celu. Dość pogardy, obrzucania się błotem, nienawiści” .. „Proszę, nie zadawajcie bólu, nawet jeśli czujecie się skrzywdzeni” … „Tak nie wygrywa Prawda i Dobro. Nienawiść rodzi nienawiść, agresja rodzi agresję”.
     Widziałam jak ładnie wprowadzili to w życie młodzi ludzie pilnujący (nie pamiętam już jakiego kościoła). Nie pozwolili wejść do środka dziewczynie promującej aborcję. Zrobili to bardzo spokojnie. Ona się pcha do kościoła a oni stają jej na drodze. Nie dochodzi do rękoczynów. Po drugiej stronie ulicy tłum skanduje „pozwólcie jej wejść ! ”
     Warto by Kuria zastanowiła się czego chce. Jeśli młodzi nie mają bronić kościołów to może należało tej dziewczynie pozwolić by weszła? W ulicznym wywiadzie z obrońcami kościoła pojawiło się nawet pytanie -jakim prawem zabraniają oni wchodzić demonstrującym do kościoła?
     Przecież demonstranci tylko chcą wejść, nic więcej, tylko wejść..
     Boże jestem też starą kobietą ale jeśli ktoś ma w ręku „odpowiedni” plakat albo skandował przed chwilą „wyp…laj” to ja nie miałabym wątpliwości czy pozwolić mu wejść czy też nie.
     A ponieważ zdrowie i wiek nie pozwalają mi stanąć pod kościołem poprosiłabym tych co są młodzi i silni by na ile to możliwe spokojnie bronili Jezusa.

    • wobroniewiary pisze:

     Babulo, nie wiem czy pani Chmielewskiej pasuje słowo siostra
     Poszukaj dokładnie informacji, ja ci powiem tylko tyle, że siostrą to ona nie jest

     Podpowiem tyle:
     „Wspólnota „Chleb Życia”, której prezesem polskiego oddziału jest M. Chmielewska, została rozwiązana w 2015 roku przez biskupa diecezji Bayeux-Lisieux i od tego czasu jest pozbawiona uznania Kościoła katolickiego[7][8]. Nie wiadomo, jaka jest sytuacja kanoniczna Wspólnoty w Polsce po roku 2015.
     W mediach Małgorzata Chmielewska często jest błędnie nazywana siostrą lub siostrą zakonną. Tymczasem Wspólnota „Chleb Życia” nie była zgromadzeniem zakonnym (polski oddział Wspólnoty posiada prawną formę świeckiego stowarzyszenia[9]) i nie mogła wymagać od swych członków złożenia ślubów zakonnych.”

    • babula pisze:

     Nic z tego nie rozumiem: „jest błędnie w mediach nazywana siostrą” i jednocześnie złożyła śluby wieczyste we Francji w r. 1998.
     Obojętnie co francuski biskup „zrobił wspólnocie” Małgorzata Chmielewska robi wiele dobrego -co można przeczytać na stronie wspólnoty.

 3. Witek pisze:

  Wiele wierzących osób żyje w stresie, ciągłym napięciu, lękach przed przyszłością, z powodu znamienia i innych tego typu rzeczy, ale gdyby znali źródło siły : pewność zbawienia w żywym JEZUSIE i JEGO gwarancje niezbędnej siły, mocy do wytrwania i gdyby wiedzieli że jeszcze wiele przyszłych zdarzeń musi przyjść zanim nadejdzie znamię to byliby spokojny i pilnowaliby osobistej relacji z PANEM. Pilnowaliby komory modlitewnej gdzie jest prawdziwa siła, moc bo tam jest bliskość PANA a nie pilnowaliby kłamliwych serwisów informacyjnych od których mają tylko chaos, zamieszanie i lęki. TRWAJMY stale, ciągle z KRZEWIE WINNYM … w tej życiodajnej osobistej relacji … pilnujmy komory modlitewnej a BÓG MIŁOŚCI da to co niezbędne, potrzebne. JEMU zależy na nas nieskończenie bardziej niż nam na naszych rodzicach czy dzieciach, braciach, siostrach.

  ” Trwajcie we mnie, a ja w was. Jak latorośl nie może wydawać owocu sama z siebie, jeśli nie będzie trwała w winorośli, tak i wy, jeśli nie będziecie trwać we mnie. 5 Ja jestem winoroślą, a wy jesteście latoroślami. Kto trwa we mnie, a ja w nim, ten wydaje obfity owoc, bo beze mnie nic nie możecie zrobić. 6 Jeśli ktoś nie trwa we mnie, zostanie wyrzucony precz jak latorośl i uschnie. Takie się zbiera i wrzuca do ognia, i płoną. ” – Ewangelia Jana 15:4-6

  Prośmy PANA JEZUSA BOGA MIŁOŚCI aby przygotował nas na wszystko co ma nadejść. Uśmiercajmy swoja „ja” a w zamian pełnijmy wolę PANA w każdej chwili czyniąc to w mocy JEGO duchowej obecności w nas.” – czy coś podobnego słychać w jakichś Kościołach ??

 4. Jagoda pisze:

  Szczęść Boże Kochani! Wiem, że już był poruszany tutaj na forum ten wątek, ale muszę o to jeszcze raz zapytać (przepraszam drodzy Admini). Jak powinna brzmieć intencja Mszy Św. przebłagalnej o przecięcie wszystkich konsekwencji grzechów pokoleniowych tak by była ona zgodna z nauczaniem Kościoła? Gdzie ewentualnie można zamówić w tej intencji 9 Mszy Św., czy drodzy Czytelnicy jesteście w stanie mi polecić takie miejsce? Z Panem Bogiem i z góry dziękuję za pomoc!

  • Aga pisze:

   Szczęść Boże. Ja kiedyś zamówiłam tutaj:https://jozef.pulawy.pl/2013/11/08/kult-przenajdrozszej-krwi-chrystusa/

   6 MSZY ŚW. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI

   NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

   ZAMIESZCZAM FORMUŁĘ, JAKĄ SIĘ WYPOWIADA PODAJĄC INTENCJĘ.I TAK PIERWSZEGO DNIA PRZY PODAWANIU INTENCJI ODCZUTUJE SIĘ NASĘPUJĄCO:
   TA MSZA ŚW. JEST SPRAWOWANA KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA PRZY KONANIU W OGRÓJCU SPŁYWAJĄCA NA ZIEMIĘ W INTENCJI EXSPIJACYJNEJ ZA GRZECHY RODZINY …………………… I …………………….. Z PROŚBĄ O UZDROWIENIE MIĘDZYPOKOLENIOWE RODZIN .

   KAŻDEGO NASTĘPNEGO DNIA KOLEJNY PUNKT AŻ DO SZÓSTEGO Z TĄ SAMĄ INTENCJĄ.

   JEST JESZCZE W MSZALE SPECJALNA LITURGIA KU NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA W MSZACH WOTYWNYCH

   SZEŚĆ MSZY ŚWIĘTYCH ODPRAWIAMY (PRZEZ 6 KOLEJNYCH DNI, BĄDŻ PRZEZ 6 TYGODNI NP. CO PIĄTEK) KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA

   1. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA PRZY KONANIU W OGRÓJCU ,SPŁYWAJĄCA NA ZIEMIĘ
   2. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA TRYSKAJĄCEJ PRZY BICZOWANIU
   3. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA BROCZĄCEJ SPOD CIERNIOWEJ KORONY
   4. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA PRZELANEJ NA KRZYŻU
   5. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA KTÓRA W EUCHARYSTII POI I OCZYSZCZA DUSZE
   6. KU CZCI PRZENAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA

   We wszystkich 6-ciu mszach jest ta sama intencja:
   Np. Wynagradzająca za grzechy rodziny …………. i………… z prośbą o uzdrowienie relacji międzypokoleniowych rodzin, albo o nawrócenie syna itp.

   Zanim zacznie się odprawiać trzeba odmówić nowennę do św. Józefa bądź inną ochronę dla nas samych jako zamawiających i rozpowszechniających, oraz dla księży którzy będą odprawiać te msze św.
   DOBRZE BY BYŁO UCZESTNICZYĆ W TYCH MSZACH
   Pozdrawiam z Panem Bogiem.

   Ks. Adam Zawisza

   PS. Można jeszcze ewentualnie wypisać intencję i dać np. u księży oblatów czy sercanów na misjach. Tam dość szybko są Msze Św. odprawiane, czeka się ok. 2 tyg.

   • Jagoda pisze:

    Dziękuję bardzo za podpowiedź Pani Agnieszko!♥♥♥ Nie wiem tylko czy w miejsce „…za grzechy rodziny …. i …” należy wpisać dwa nazwiska np. Nowaków i Kowalskich czy też dwa imiona np. Kasi i Jana? Będę wdzięczna za podpowiedź! Z Panem Bogiem.

 5. Witek pisze:

  Obowiązkowo do odsłuchania. Ks Dominik Chmielewski tylko 8 minut a jakie ważne i treściwe.

  • Aga pisze:

   Weszłam na stronę różaniec do granic, według tego co w filmiku usłyszałam powinny być tam modlitwy do odmawiania od 1 listopada ale nie znalazłam. Ktoś coś wie więcej gdzie te modlitwy odnaleźć? Pozdrawiam Agnieszka

   • Maggie pisze:

    @Aga: Wyżej o 20:59 @ Eska są też informacje.
    Ponieważ inaczej nie mogę, postaram się odmawiać wybrany 10-tek z Tajemnic Bolesnych, odśpiewać suplikacje i sercem na chwilę się pogrążyć w rodzaju modlitewnej medytacji.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista przez Twoje Niezmierzone Miłosierdzie, Krwawą Mękę Twoją i Niepokalane Serce Maryji, przeszyte mieczem boleści, niechaj im świeci na wieki wiekow. Amen❣️

   • eska pisze:

    To prawda, że na stronie Różańca do Granic brakuje tych informacji. Można je wysupłać z tego nagrania: https://www.youtube.com/watch?v=fEnPjQA4xEg
    Były też w pierwszym wpisie Adminów tu na stronie dotyczącym tej akcji.
    Zamierzałam dla samej siebie usiąść i opracować sobie, jak to ma wyglądać dokładnie, jakie są proponowane „warianty” dla tych, co mogą więcej albo mogą mniej. Jeśli jest zapotrzebowanie, to zamieszczę też tutaj w komentarzu, jeszcze przed listopadem.

    • wobroniewiary pisze:

     Mówiłam – Psalm 51 i dziesiątek Różańca

    • Maggie pisze:

     Dziękuję 💕🙏🏻❣️ Wydrukuję sobie, aby mieć pod ręką = bez zaglądania na IPad. Zapomniałam o tym bo mnóstwo wokół zamieszania i niespodzianek, choć. WOWIT’u skopiowałam, co niżej:

     „Mamy zapalić świeczkę, odmówić część Różańca św.
     oraz Psalm51

     Wezwanie i prośba pokutnika

     Kierownikowi chóru. Psalm. Dawida, gdy przybył do niego prorok Natan po jego grzechu z Batszebą.

     Zmiłuj się nade mną, Boże, w swojej łaskawości,
     w ogromie swego miłosierdzia wymaż moją nieprawość!
     Obmyj mnie zupełnie z mojej winy
     i oczyść mnie z grzechu mojego!
     Uznaję bowiem moją nieprawość,
     a grzech mój mam zawsze przed sobą.
     Tylko przeciw Tobie zgrzeszyłem
     i uczyniłem, co złe jest w Twych oczach,
     tak że się okazujesz sprawiedliwy w swym wyroku
     i prawy w swoim osądzie.
     Oto zrodzony jestem w przewinieniu
     i w grzechu poczęła mnie matka.
     Oto Ty masz upodobanie w ukrytej prawdzie,
     naucz mnie tajników mądrości.
     Pokrop mnie hizopem, a stanę się czysty,
     obmyj mnie, a nad śnieg wybieleję.
     Spraw, bym usłyszał radość i wesele,
     niech się radują kości, któreś skruszył!
     Odwróć oblicze swe od moich grzechów
     i wymaż wszystkie moje przewinienia!
     Stwórz, o Boże, we mnie serce czyste
     i odnów w mojej piersi ducha niezwyciężonego!
     Nie odrzucaj mnie od swego oblicza
     i nie odbieraj mi świętego ducha swego!
     Przywróć mi radość z Twojego zbawienia
     i wzmocnij mnie duchem ochoczym!
     Chcę nieprawych nauczyć dróg Twoich
     i nawrócą się do Ciebie grzesznicy.
     Od krwi uwolnij mnie, Boże, mój Zbawco,
     niech mój język sławi Twoją sprawiedliwość!
     Otwórz moje wargi, Panie,
     a usta moje będą głosić Twoją chwałę.
     Ty się bowiem nie radujesz ofiarą
     i nie chcesz całopaleń, choćbym je dawał.
     Moją ofiarą, Boże, duch skruszony;
     nie gardzisz, Boże, sercem pokornym i skruszonym.
     Panie, okaż Syjonowi łaskę w Twej dobroci,
     odbuduj mury Jeruzalem!
     Wtedy będą Ci się podobać ofiary zgodne z Prawem, dary i całopalenia,
     wtedy będą składać cielce na Twoim ołtarzu.”

 6. m-gosia pisze:

  †††

  Dokładnie 7 lat temu w Argentynie.

 7. Maggie pisze:

  Nie wiem czy ta Homilia autorstwa ks.prof.Roberta Skrzypczaka, której nie mógł wygłosić z powodu choroby, a jednak odczytana 10.X.2020, była już tu na forum, jeśli tak to i tak warto jeszcze raz uważnie wysłuchać, zwłaszcza, że wiele wyjaśnia w czasach chrystianofobii – w jednym z komentarzy akurat poruszyłam, iż zło rozwinęło swe sztandary po tym jak odszedł św.JPII.

 8. Ania W. pisze:

  Błagam wszystkich o modlitwę za mego brata Mariusza,przed chwilą zabrała go karetka z powodu covid-19 .Jest w cięzkim stanie.Ma 46 lat.

 9. Renia pisze:

  Szczęść Boże. Od jakiegoś czasu idę za poruszeniem serca, aby pościć, by zadośćuczynić Bogu za grzechy. Starałam się raz w tygodniu pościć o chlebie i wodzie. Obecnie jestem na początku ciąży, zatem post odpada. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak inaczej mogłabym w swoim stanie pościć lub wynagradzać Bogu poza modlitwa ?

  • eska pisze:

   Post nie musi być od jedzenia. Może być na przykład od jakiejś przyjemności. Hiacynta z Fatimy (chyba to była ona) bardzo lubiła tańczyć, ale w intencji ratowania dusz postanowiła, że już tańczyć nie będzie.

  • xc pisze:

   moze po prostu zdrowo sie odzywiaj . w dzisiejszych hedonistycznych czasach jak ktos nie je cukru i slodyczy i fastfoodow to juz zyje w ascezie. przypominam ze jedyne zdrowe slodycze to czekolada 70procent i chalwa i owoce . wszystko inne jest tak samo szkodliwe jak papierosy. chleb bialy mozna zamienic na czarny. odstawic . picie kawy. . jak przez 9 miesiecy bedziesz sie stoosowac do takiej ascezy do tych zasad to na pewno wyjdzie to i tobie i dziecku na zdrowie. a potem mozesz tak reszte zycia. niech Bog blogoslawi i strzeze Ciebie i Twoje dziecko. rozpromieni swoje oblicze nad toba i obdarzy cie laska i pokojem,

 10. Bogna pisze:

  🙏🙏🙏

 11. Dana pisze:

  Proszę o modlitwę za syna mojej koleżanki, który spadł z wysokiego rusztowania i połamał kości na głowie, jest nieprzytomny. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać.

 12. eska pisze:

  Kochani, bardzo Was proszę o przeczytanie tego.

  Dziś jest ostatni dzień nowenny za chorych, którą odmawiałam. Posłużyłam się nowenną http://mtrojnar.rzeszow.opoka.org.pl/nowenna_w_int_chorych/ zaproponowaną przed świętem MB z Lourdes w 2002 roku, za której patrona uważałam św. Jana Pawła II, a odmawiałam ją w pierwszej kolejności za moją rodzinę, w tym za dwie nastoletnie córki, borykające się z chorobą genetyczną (jedna ma już nauczanie indywidualne, a druga będąc w szkole, która nauczania ind. nie prowadzi – ma frekwencję tak niską, że raczej nie skończy klasy).
  W ostatnim dniu tej nowenny czytam: „Módlmy się o cudowne i liczne uzdrowienia dla śmiertelnie i nieuleczalnie chorych…” Tutaj pomyślałam o chorobie moich córek i zastanowiłam się, czy istnieje jakiś patron szczególnie od chorób genetycznych. Wpisałam takie hasło w wyszukiwarkę. Patrona nie znalazłam, ale znalazłam niesamowite świadectwo. Dotyczy ono uzdrowienia dziecka w łonie matki i jestem przekonana, że jest życzeniem Matki Bożej i św. Jana Pawła II, abym teraz, w czasie protestów i zawirowań po decyzji TK poprosiła Was o przeczytanie i popularyzowanie tego świadectwa. A więc z serca proszę, pochylcie się nad nim: http://www.wspolnotadoroslych.pl/2019/04/16/swiadectwo-natalii/
  Od kilku dni mam taką refleksję, że piekło strasznie się wścieka na osobę św. Jana Pawła II. Jak usłyszałam choćby w „Rozmowach niedokończonych” w TV Trwam, atakowane i deprecjonowane są osoby, które były blisko niego za życia, bo chce się doprowadzić do wywołania wrażenia, że skoro otaczał się „takimi” osobami, to sam był „taki”. Chce się nawet doprowadzić do jego dekanonizacji. Obecnie w czasie protestów dewastuje się jego pomniki. A więc daje nam to obraz, jak wielkim jest on orędownikiem, jak bardzo piekłu przeszkadza ten, który oddał się cały Maryi.
  Proszę, popularyzujmy świadectwo mówiące o cudzie za przyczyną Matki Najświętszej i właśnie jego.

  To był główny cel mojego wpisu.
  Przy okazji skromnie proszę o westchnienie za moimi córkami oraz pozostałymi osobami mojej rodziny, borykającymi się z licznymi trudnościami zdrowotnymi. A także o przymnożenie nam wiary, że natknięcie się na to świadectwo jest i dla nas obietnicą, że Bóg zadziała w naszej rodzinie w sytuacji po ludzku beznadziejnej.

 13. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach ❤

 14. Beata pisze:

  Lewica po raz kolejny uderza w fundament państwa polskiego, którym jest rodzina. Ponownie chce nas cofnąć do czasów starożytnych, w których chore dzieci zabijano.

  Na szczęście, żyjemy w XXI wieku i Polska jest światłym przykładem tego, że prawo ma chronić każdego – nawet najsłabszego. Trybunał Konstytucyjny wreszcie stwierdził to, o czym każdy porządny człowiek posiadający sumienie wie od dawna – aborcja z przyczyn eugenicznych jest morderstwem i nie ma żadnego poparcia w Konstytucji Rzeczypospolitej!

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że do całkowitego zakazu aborcji w Polsce jeszcze daleka droga, jednak doceniamy, że wykonano duży krok w tym kierunku.

  Niestety wielu ludzi wciąż oprotestowuje tę prawdę. Wśród nich są agresywne feministki, działacze tzw. LGBT, anarchiści i skrajna lewica. Nie brakuje również zwyczajnych ludzi, którzy zostali zwiedzeni przez proaborcyjną propagandę. Protestują głośno, w sposób wulgarnie, a swoją agresję wylewają na pełniącą swoje obowiązki służbę mundurową. Dodatkowo wobec sędziów i ich rodzin w przestrzeni medialnej wylewa się wiele złych słów. Pokażmy, że Polacy wspierają Sędziów Trybunału Konstytucyjnego i dziękują im za przypomnienie prawdy o wartości ludzkiego życia.

  Stańmy w obronie – nie tylko sędziów Trybunału Konstytucyjnego – ale przede wszystkim prawa do życia. Prawa do życia od poczęcia do naturalnej śmierci. W tym celu kierujemy list do sędziów Trybunału Konstytucyjnego, w którym dziękujemy za przypomnienie oczywistej Prawdy, że nasza Konstytucja gwarantuje ochronę życia każdemu, nawet najmniejszemu Polakowi i najmniejszej Polce niezależnie od ich stanu zdrowia. Wsparcie dla sędziów to nasz katolicki obowiązek!

  Wszystkie podpisy, wraz z treścią petycji, przekażemy do Trybunału Konstytucyjnego.

  ADRESAT PETYCJI:
  prezydialny@trybunal.gov.pl

  https://popierajmy.pl/trybunal-konstytucyjny-zachowal-sie-jak-trzeba/?ka=004715

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s