Brat Elia zaprasza na Różaniec do Granic Nieba!

Szczęść Boże!
Uczestniczymy (jako jedni z bardzo wielu organizacji) w propagowaniu Różańca do Granic II, który będzie zorganizowany w Polsce i jednocześnie we wszystkich krajach świata. Prosimy przesyłajcie informacje do wszystkich!
Toczy się wielka bitwa o nasze dusze.
Mieliśmy łaskę spotkać się oko w oko z włoskim mistykiem i stygmatykiem – bratem Elią, który postanowił zaprosić nas wszystkich na wielkie duchowe wydarzenie.
Przyłącz się i zostań iskrą, która zapala świat ogniem Bożej Miłości! 
www.rozaniecdogranic.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Brat Elia zaprasza na Różaniec do Granic Nieba!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Różaniec do Granic Nieba: Przyjmujemy dzieci nienarodzone do naszych rodzin

  Gośćmi Nocnych Świateł byli:
  – Jolanta Cherbańska – Fundacja Ku Bogu
  – Maciej Bodasiński – pomysłodawca i organizator Wielkiej Pokuty, Różańca do Granic i Polski pod Krzyżem; Fundacja Solo Dios Basta
  – Igor Nadolski – Fundacja Ku Bogu, twórca kanału youtube „Ku Bogu”

 3. Irena pisze:

  Moi drodzy. Proszę Was o modlitewne wsparcie Rafała, syna moich znajomych. Tata Rafała jest diakonem stałym. Rafał nie ma jeszcze 30 lat. Ukończył studia i zaraz zachorował na raka. Jest już w ciężkim stanie. Opiekują sie nim rodzice. Bardzo to przeżywają. Ale co jest w cierpieniu Rafała najważniejsze, ze On cierpienie swoje ofiarowuje Panu Bogu za grzesznikow. Odwiedził Go w tej chorobie Biskup Ełcki. I to jest dla nas nauka – tak mówią też jego rodzice. Jaka musi być w Nim silna wiara i miłość do Boga i ludzi.
  Pomodlicie się o siłę dla Rafala i jego rodziców.
  Bóg zapłać!

 4. Elżbieta Maria pisze:

  Proszę bardzo o modlitwę : o wszystkie potrzebne łaski Boże i Opiekę Matki Bożej dla Joanny.

 5. Małgorzata pisze:

  We wszystkich intencjach:
  🙏🙏🙏

 6. Bożena pisze:

  +++ Wszystkie intencje podane wyżej.

 7. Aleksandra pisze:

  +++We wszystkich intencjach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s