Orędzie Matki Bożej dla świata z Medjugorie: pamiętajcie drogie dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół was!

Orędzie Matki Bożej dla świata przekazane przez Marije Pavlović-Lunnetti 
Medjugorie, 25 września 2020

„Drogie dzieci! Jestem z wami od tak dawna, ponieważ Bóg jest wielki w swojej miłości i w mojej obecności. Wzywam was, drogie dzieci, do powrotu do Boga i do modlitwy. Niech miłość będzie miarą waszego życia i pamiętajcie drogie dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół was. Cokolwiek zrobisz, niech stanie się to ku chwale Boga, a wtedy Niebo napełni twoje serce radością i poczujesz, że Bóg cię kocha i posyła mnie, bym cię zbawiła (ocaliła) i ziemię, na której żyjesz.
Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

72 odpowiedzi na „Orędzie Matki Bożej dla świata z Medjugorie: pamiętajcie drogie dzieci, że modlitwa i post czynią cuda w was i wokół was!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ancia pisze:

  Bądź Uwielbiona Pani Nasza ❤️❤️❤️🙇🙏

 3. wobroniewiary pisze:

  USA: wandale zniszczyli zabytkową figurę Chrystusa. Antykatolicki obłęd przybiera na sile

 4. Sylwek pisze:

  gorąco zachęcam do odsłuchania tego a kto nie słuchał innych wykładów zachęcam https://www.youtube.com/watch?v=t-kzXllobfk

  • Paweł pisze:

   Pan Jezus:
   – Spójrzcie na waszą sztukę. Przecież ona teraz krzyczy! (Nie szuka harmonii, nie modli się ani nie dziękuje. Ten krzyk jest przejawem lęku, bólu, zagrożenia, głodu duchowego, w ogóle chaosu, w jakim żyją społeczeństwa. Pan nie mówi jednak o całej sztuce).
   Po was spodziewam się powrotu do tych wartości, które służyły wam setki lat i spowodowały, że przetrwaliście te wszystkie „potopy”. Zachować, to nie znaczy jedynie trwać przy nich, ale pogłębiać je, poszerzać i dzielić się z innymi, którzy ich nie wytworzyli i są ich głodni, szukają istoty człowieczeństwa (a trudno im, bo nie mieli tych wysokich „stopni”, które my musieliśmy pokonywać).- http://www.objawienia.pl/anna/anna/bw-12a.html

  • olga pisze:

   Papież to mocarz, który rozbił komunizm.
   https://kultura.wiara.pl/doc/6539626.Papiez-nad-czerwona-woda-To-mocarz-ktory-rozbil-komunizm
   „Na łódce sztuki, w której artyści siedzą na lewej burcie, Kalina siedzi na prawej. „

 5. M. pisze:

  W niektórych parafiach w naszym kraju zbierane są podpisy przeciw lgbt. Nie wiem czy to coś da, bo pamiętam jak z 15-20 lat temu były zbierane podpisy przeciw aborcji i do dziś się nie zmieniło w tej sprawie :/ Smutne jest też to, że arcybiskupi i biskupi mają różne zdania nt. tych podpisów: jedni są za, a drudzy przeciw. Nie ma jednomyślności.

  • Wojciech pisze:

   Ten świat jest tworem upośledzonym po grzechu pierworodnym! Nigdy więc nie będzie jedności w widzeniu tego co dobre i prawdziwe. Nawet jeśli rozeznający to biskupi. Oni również podlegają, zepsuciu i błędom. Dlatego tak ważne jest osobiste rozeznawanie i działanie w zgodzie z własnym sumieniem, szukanie odpowiedniej porcji wiedzy na dany temat i przemadlanie wszystkiego. Mój wniosek jest jeden. Jeśli pasterze mają tak różne zdanie to nie ma możliwości aby wszyscy mieli rację. Musimy sami poznać prawdę i jak trzeba podjąć osobistą decyzję. Działanie więc w myśl ślepego posłuszeństwa swojemu biskupowi to dziś może być bardzo zły wybór. Kto obecnie tak czyni może bardzo błądzić!

 6. babula pisze:

  Kochani potrzebuję Waszej modlitwy! Bardzo potrzebuję, wesprzyjcie mnie!

  • wobroniewiary pisze:

   +++
   Ja też bardzo potrzebuję, nawet bardziej niż bardzo…. zapewniam o mojej modlitwie

  • Renata Anna pisze:

   We wszystkich intencjach. +++

   • Małgorzata K pisze:

    Szczęść Boże!
    Chciałam tylko napisać o tym co mnie dziwi i czego nie rozumiem.
    Otóż ostatnio dużo mówi się o zmianie słów Konsekracji i to mnie zastanawia, gdy czytam książkę „Orędzie miłości Serca Jezusa do świata”, które Pan Jezus przekazał przez s. Konsolate. Pisze tam m. in. :”(…) Pomyśl, jak głupi jest wasz lęk, że się potepicie : po tym jak dla zbawienia waszej duszy przelałem moja Krew (…) Widzisz, brak ostatecznej skruchy wykazuje ta dusza, która chce celowo iść do piekła, a więc uparcie odrzuca moje miłosierdzie, ponieważ Ja nie odmawiam nigdy i nikomu Mego przebaczenia, wszystkim ofiaruje i daję Moje niezmiernie miłosierdzie , ponieważ za wszystkich przelałem Moja Krew, za wszystkich! ”
    No ja juz nie rozumiem gdzie jest Prawda Boża w tym wszystkim 🤔

    • Paweł pisze:

     Słowa Konsekracji w Piśmie św. są zrelacjonowane w czterech miejscach – następująco:
     _____Mt 26, 26 A gdy oni jedli, Jezus wziął chleb i odmówiwszy błogosławieństwo, połamał i dał uczniom, mówiąc: «Bierzcie i jedzcie, to jest Ciało moje». 27 Następnie wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, mówiąc: «Pijcie z niego wszyscy, 28 bo to jest moja Krew Przymierza, która ZA WIELU będzie wylana na odpuszczenie grzechów. 29 Lecz powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z tego owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę z wami nowy, w królestwie Ojca mojego». 30 Po odśpiewaniu hymnu wyszli ku Górze Oliwnej. – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=362
     _____Mk 14, 22 A gdy jedli, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał i dał im mówiąc: «Bierzcie, to jest Ciało moje». 23 Potem wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie dał im, i pili z niego wszyscy. 24 I rzekł do nich: «To jest moja Krew Przymierza, która ZA WIELU będzie wylana. 25 Zaprawdę, powiadam wam: Odtąd nie będę już pił z owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić go będę nowy w królestwie Bożym». – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=313
     _____Łk 22, 14 A gdy nadeszła pora, zajął miejsce u stołu i Apostołowie z Nim. 15 Wtedy rzekł do nich: «Gorąco pragnąłem spożyć Paschę z wami, zanim będę cierpiał. 16 Albowiem powiadam wam: Już jej spożywać nie będę, aż się spełni w królestwie Bożym». 17 Potem wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie rzekł: «Weźcie go i podzielcie między siebie; 18 albowiem powiadam wam: odtąd nie będę już pił z owocu winnego krzewu, aż przyjdzie królestwo Boże». 19 Następnie wziął chleb, odmówiwszy dziękczynienie połamał go i podał mówiąc: «To jest Ciało moje, które za was będzie wydane: to czyńcie na moją pamiątkę!» 20 Tak samo i kielich po wieczerzy, mówiąc: «Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana». – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=337
     _____1 Kor 11, 23 Ja bowiem otrzymałem od Pana to, co wam przekazałem, że Pan Jezus tej nocy, kiedy został wydany, wziął chleb 24 i dzięki uczyniwszy połamał i rzekł: «To jest Ciało moje za was [wydane]. Czyńcie to na moją pamiątkę». 25 Podobnie, skończywszy wieczerzę, wziął kielich, mówiąc: «Ten kielich jest Nowym Przymierzem we Krwi mojej. Czyńcie to, ile razy pić będziecie, na moją pamiątkę». 26 Ilekroć bowiem spożywacie ten chleb albo pijecie kielich, śmierć Pańską głosicie, aż przyjdzie. 27 Dlatego też kto spożywa chleb lub pije kielich Pański niegodnie, winny będzie Ciała i Krwi Pańskiej. 28 Niech przeto człowiek baczy na siebie samego, spożywając ten chleb i pijąc z tego kielicha. 29 Kto bowiem spożywa i pije nie zważając na Ciało [Pańskie]13, wyrok sobie spożywa i pije. 30 Dlatego to właśnie wielu wśród was słabych i chorych i wielu też umarło. – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=296
     __________NA TEJ PODSTAWIE na Soborze Bazyleo-Ferraro-Florenckim (1431-1445) oficjalnie mamy już zadekretowaną TAKĄ OTO formułę Konsekracji [Sesja 11 we Florencji, 4 lutego 1442 (a wg kalendarza florenckiego 1441 r.), „Bulla unii z Koptami «Cantate Domino»”, nazywana też «Decretum pro Iacobitis»]:
     „(…) Ponieważ w zapisanym wyżej dekrecie dla Ormian nie podano objaśnienia na temat formy słów, których w oparciu o nauczanie i autorytet apostołów Piotra i Pawła święty Kościół rzymski OD ZAWSZE zwykł używać przy konsekracji ciała i krwi Pana, zdecydowaliśmy włączyć ją w tym miejscu. Przy konsekracji Ciała Pańskiego używa się formy słownej: «To jest bowiem ciało moje». Przy konsekracji zaś Krwi: «To jest bowiem kielich krwi mojej, nowego i wiecznego Przymierza, Tajemnica wiary, która za was i ZA WIELU będzie wylana na odpuszczenie grzechów».” – http://rodzinakatolicka.pl/eugeniusz-iv-cantate-domino-bulla-unii-z-koptami/
     _____Na koniec zaś mogę nadmienić, że tego rodzaju z pozoru «drobne SZCZEGÓŁY» w formułach sakramentalnych bywają tak ważne, że np. OSTATNIO Kongregacja Nauki Wiary orzekła NIEWAŻNOŚĆ Chrztu udzielanego z użyciem formuły „My ciebie chrzcimy…” zamiast poprawnie: „Ja ciebie chrzczę…”: https://ekai.pl/ksiadz-z-detroit-odkryl-ze-jego-chrzest-byl-niewazny-jakie-konsekwencje/

    • Paweł pisze:

     I jeszcze Katechizm Kościoła Katolickiego:
     1365 Ponieważ Eucharystia jest pamiątką Paschy Chrystusa, jest ona także ofiarą. Charakter ofiarny ukazuje się już w słowach jej ustanowienia: „To jest Ciało moje, które za was będzie wydane” i „Ten kielich to Nowe Przymierze we Krwi mojej, która za was będzie wylana” (Łk 22, 19-20). W Eucharystii Chrystus daje to samo ciało, które wydał za nas na krzyżu, tę samą krew, którą wylał „ZA WIELU… na odpuszczenie grzechów” (Mt 26, 28).- http://www.katechizm.opoka.org.pl/rkkkII-2-1.htm
     ___A nawet w ogłoszonym przez Benedykta XVI w 2005 roku „Kompendium Katechizmu Kościoła Katolickiego” można przeczytać: 273. W jaki sposób [Chrystus] ją [= Eucharystię] ustanowił? – Zgromadziwszy swoich Apostołów w Wieczerniku, Jezus Wziął w swoje ręce chleb, połamał go i podał im, mówiąc: „Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy: to jest bowiem Ciało moje, które za was będzie wydane”. Następnie wziął w swoje ręce kielich z winem, mówiąc: „Bierzcie i pijcie z niego wszyscy: to jest bowiem kielich Krwi mojej nowego i wiecznego Przymierza, która za was i ZA WIELU będzie wylana na odpuszczenie grzechów. To czyńcie na moją pamiątkę”. – http://mbszkaplerzna.pl/images/chm/kompendium.pdf

    • Paweł pisze:

     Benedykt XVI napisał też – jeszcze jako urzędujący papież, w 2012 roku – obszerny list akurat na ten temat [jest on tutaj też w wersji polskiej: opcja „PL” w prawym górnym rogu]:
     http://www.vatican.va/content/benedict-xvi/pl/letters/2012/documents/hf_ben-xvi_let_20120414_zollitsch.html

 7. Aleksandra pisze:

  We wszystkich intencjach +++

 8. duszyczka pisze:

  Dołącz do dzieła Modlitwa za kapłana!
  Zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi dokona się za pośrednictwem kapłanów Jej oddanych ❤

  Podejmij z nami modlitwę, która wyprasza kapłanom łaskę całkowitego oddania! Wpisz w komentarzu: "CHCĘ", a my napiszemy Ci imię kapłana.

  Modlitwa trwa 2 minuty dziennie. Modlisz się tak długo jak sam uznasz.
  Przyjmij wezwanie Maryi i walcz z nami o serca kapłanów!

  • AnnaSawa pisze:

   Adopcję kapłana podjęłam z początkiem roku. Bóg zapłać.

  • Katarzyna pisze:

   Chciałabym przekazać informację, że Brat Elia będzie w Polsce. Ksiądz Sławomir Kostrzewa, na swoim fb, napisał o miejscach i terminach. Warto pojechać!

  • Damian pisze:

   Zapisać się można też na stronie https://modlitwazakaplana.pl/
   Tam też są do pobrania materiały z modlitwą

   • Danuta pisze:

    dziękuję serdecznie, właśnie zapisałam się i wydrukowałam obrazek i modlitwę za podanego mi kapłana.. Dziękuję Ani G. i Damianowi . Szczęść Boże!

  • Ania G. pisze:

   Dobrze znany i kochany ksiądz i O proszę ilu chętnych do adopcji. Ja również od roku posiadam te obrazki z imionami księży z diecezji białostockiej i udało mi się rozdać tylko 40 kapłanów.

  • Paweł pisze:

   Z książki „Słowa z nieba. Wszystkie orędzia z Medjugoria” pod redakcją Doroty Szczerby, w przekładzie Agnieszki Kuryś i Zofii Oczkowskiej, wydanie Wydawnictwa Księży Marianów, Warszawa 1997 (str. 234-236):
   Czwartek, 16 czerwca 1983
   Maryja dyktuje Jelenie zasady grupy modlitewnej; życzenie, aby taka grupa powstała, wyraziła 25 maja:
   1. Wyrzeknijcie się wszelkich nieuporządkowanych namiętności i pragnień. Unikajcie telewizji, zwłaszcza szkodliwych programów, budzącego nadmierne emocje sportu, nieumiarkowanego zamiłowania do jedzenia i picia, alkoholu, tytoniu itd.
   2. Powierzcie siebie Bogu bez żadnych zastrzeżeń.
   3. Porzućcie ostatecznie wszelki lęk. Kto powierza siebie Bogu, nie ma w swym sercu miejsca na lęk. Trudności nadal będą istniały, ale będą służyć duchowemu wzrostowi i będą wykorzystane na chwałę Bożą.
   4. Kochajcie waszych przeciwników. Usuńcie z serca nienawiść, smutek, uprzedzenia. Módlcie się za waszych przeciwników i wołajcie o Boże błogosławieństwo dla nich.
   5. Pośćcie dwa razy w tygodniu o chlebie i wodzie. Spotykajcie się w grupie modlitewnej co najmniej raz w tygodniu.
   6. Poświęcajcie codziennie przynajmniej trzy godziny na modlitwę, w tym co najmniej pół godziny rano i wieczorem. Do czasu modlitwy zaliczają się Msza św. i modlitwa różańcowa. Rezerwujcie sobie chwile na modlitwę w ciągu dnia, a ilekroć okoliczności to umożliwiają, przyjmujcie Komunię świętą. Módlcie się w wielkim skupieniu. Nie patrzcie stale na zegarek, ale pozwólcie, aby prowadziła was łaska Boża. Nie troszczcie się zbytnio o sprawy tego świata, ale powierzajcie wszystko w modlitwie naszemu Ojcu niebieskiemu. Człowiek zbytnio zaprzątnięty problemami nie umie się dobrze modlić, gdyż brak mu pokoju wewnętrznego. Bóg pomoże doprowadzić do pomyślnego końca sprawy ziemskie, jeśli my będziemy się starali pracować dla Jego dzieł.
   Ci, którzy chodzą do szkoły albo do pracy, mają modlić się po pół godziny rano i wieczorem i w miarę możliwości uczestniczyć w Eucharystii. Trzeba rozciągnąć ducha modlitwy na codzienną pracę, to znaczy towarzyszyć modlitwą pracy.
   7. Bądźcie roztropni, gdyż szatan kusi tych wszystkich, którzy podjęli postanowienie poświęcenia się Bogu; w sposób szczególny kusi właśnie tych ludzi. Będzie im podszeptywał, że za dużo się modlą, że za dużo poszczą; że powinni być tacy sami jak inni młodzi i szukać przyjemności. Niech go nie słuchają! Powinni uważnie się wsłuchiwać w głos Maryi Dziewicy. Kiedy będą umocnieni w wierze, szatan już nie zdoła ich uwieść.
   8. Módlcie się bardzo za BISKUPA i za ludzi PEŁNIĄCYCH ODPOWIEDZIALNE FUNKCJE W KOŚCIELE. Nie mniej niż połowa waszych modlitw i ofiar powinna być poświęcona w tej intencji.

 9. ela pisze:

  Czy ktoś może pomóc,gdzie można kupić sakramentalia(wodę,sól i olej egzorcyzmowany)? ,w sytuacji, kiedy w kośćiołach brak nawet wody św.jest to dla mnie ważne.Za pomoc dziękuję.

  • Anna pisze:

   Na sttonie kubogu. Pl

  • Maggie pisze:

   Elu, troszkę niedokładnie i skróciłaś .. bo zwykłą sól, olej i wodę trzeba samemu kupić czyli zakupić i opłacić przesyłkę … SAKRAMENTALI I NIC POŚWIECONEGO SIĘ NIE KUPUJE … BO TYM CO ŚWIĘCONE SIĘ NIE HANDLUJE. Dlatego jeśli płacisz to nie płacisz za to co święcone czy egzorcyzmowane, ale za „użyty doń materiał” i koszty przesyłki, która do Ciebie dotrze już jako upragniona przesyłka.
   💕

  • AnnaSawa pisze:

   Kochani woda święcona w kościołach jest…ale zazwyczaj z zakrystii. Trzeba udać się i poprosić o przelanie lub wziąć ze sobą butelkę wody niegazowanej i poprosić o poświęcenie.

  • Bożena pisze:

   Po pierwsze sakramentaliów się nie kupuje. Po prostu weź butelkę albo kilka zwyklej wody niegazowanej, oliwę z oliwek (nie olej) i zwykłą sól kuchenną i idź do swojej parafii, każdy ksiądz ci poświęci i egzorcyzmuje bo ma taką władzę na mocy święceń kapłańskich.

 10. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach ❤

 11. Euzebia pisze:

  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ przed Świętem 7 października
  (28 września do 6 października)
  .
  Dzień 1
  .
  Zwyciężyłaś, zwyciężaj!
  Straszny jest szczęk oręża!
  Już Różaniec, Różaniec, Różaniec
  wytaczają żołnierze na szaniec.
  .
  Gdzie Ojczyzna Twa, Niebios Wybranko,
  w bliznach Twarz Twoja, nasza Hetmanko,
  w pobojowisk Ci dymie ściemniała,
  kiedy w Polski obronie stawałaś.
  .
  .
  „Ktokolwiek będzie Mi służył przez odmawianie Różańca Świętego otrzyma wyjątkowe łaski.
  Obiecuję Moją specjalną obronę i największe łaski wszystkim tym, którzy będą odmawiać Różaniec Święty. ”
  .
  .
  Litania do Matki Bożej Różańcowej
  .
  Kyrie eleison.
  Chryste eleison. Kyrie eleison.
  Chryste, usłysz nas.
  Chryste, wysłuchaj nas.
  Ojcze z Nieba Boże, zmiłuj się nad nami.
  Synu, Odkupicielu świata, Boże zmiłuj się nad nami.
  Duchu Święty, Boże, zmiłuj się nad nami.
  Święta Trójco, Jedyny Boże zmiłuj się nad nami.
  .
  Św. Maryjo, Orędowniczko Różańca świętego, módl się za nami.
  Św. Maryjo, Zwierciadło Czyste, tajemnice życia i śmierci, Syna Boskiego w sobie pokazujące
  Św. Maryjo, Piękna jak księżyc przy okrutnej Męce Zbawiciela
  Św. Maryjo, Wybrana jak słońce przy Zmartwychwstaniu Pańskim
  Św. Maryjo, jako Obóz uszykowany przeciw nieprzyjaciołom Kościoła świętego
  Św. Maryjo, Tęczo Przymierza, mająca w sobie rozliczne kolory tajemnic Boskich w Różańcu świętym
  Św. Maryjo, Harfo Dawidowa, o strunach dziesięciu rozpędzająca czartów
  Św. Maryjo, Drzewo rozkoszne, błogosławiony owoc żywota wydające
  Św. Maryjo, Ołtarzu Świętego Świętych, o piętnastu stopniach tajemnic Boskich wystawiony
  Św. Maryjo, Zegarze słoneczny króla Achaza, w pozdrowieniach anielskich nazad się cofający
  Św. Maryjo, Arko korabiu Noego, grzeszników od potopu, ognia wiecznego zachowujący, a piętnastu tajemnicach unoszący się nad górami
  Św. Maryjo, Raju rozkoszy, w liliach i różach Męki Syna Boskiego w Różańcu świętym wystawiony
  Św. Maryjo, z Różańcem świętym dusze ludzkie z mąk czyśćcowych wyciągająca
  Św. Maryjo, Różańcem świętym, jako tarcza, wiernych sług swoich od sideł czartowskich i złych przygód zasłaniająca
  Św. Maryjo, Panno Najczystsza
  Św. Maryjo, Matko i Pani nasza
  .
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas Panie.
  Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.
  .
  W. Módl się za nami Święta Boża Rodzicielko,
  O. Abyśmy się stali godnymi obietnic Chrystusowych.
  Amen.

 12. Magdalena pisze:

  Dzień dobry,

  Jak postępować w przypadku rozpowszechnianych publikacji, które mają zmamiono błędów doktrynalnych lub zagrożeń duchowych w postaci kultu obcych parareligii? Gdy tego typu materiały czy publikacje nie posiadają oficjalnego stanowiska kościoła, czy istnieje możliwość wniesienia oficjalnego zapytania do władz kościelnych? 
  Czy mogę prosić również prosić o opinię – jeśli Państwo spotkali się z tematem i osobą – Iriną Liszczuk?
  Proszę o pomoc. 

  Pozdrawiam

  • xc pisze:

   irina liszczuk jezeli to ta pani ktora mi wyskoczyla na YT po wpisaniu to to jest jakas ezoteryka albo i okultyzm. po co biedni slabi ludzie sie pchaja w takie rzeczy ? dosc dzien ma swojej biedy.

 13. Euzebia pisze:

  Na żywo z Sanktuarium św.Michała Archanioła we Włoszech
  Właśnie rozpoczęło się nabożeństwo
  http://www.youtube.com/watch?v=jPaQt2HxtdU

 14. duszyczka pisze:

  Tutaj są króciutkie filmiki, które wyjaśnią całą inicjatywę modlitwy za kapłanów

  https://modlitwazakaplana.pl/#o-inicjatywie

 15. AnnaSawa pisze:

  Proszę również o modlitwę, a sama pamiętam o was w Różańcu. Bóg zapłać ❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s