Orędzie z Medjugorie z 25 sierpnia 2020: Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie

ZŁO SIĘ ZATRZYMA I POKÓJ ZAPANUJE
W WASZYCH SERCACH I NA ŚWIECIE

„Drogie dzieci!
To jest czas łaski. Jestem z wami i ponownie wzywam was, kochane dzieci, wróćcie do Boga i do modlitwy, dopóki modlitwa nie będzie dla was radością.
Kochane dzieci, nie macie przyszłości ani pokoju, dopóki wasze życie nie zacznie się od osobistego nawrócenia i przemiany w dobro.
Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie.
Dlatego, kochane dzieci, módlcie się, módlcie się, módlcie się.
Jestem z wami i oręduję przed moim Synem Jezusem za każdym z was. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

124 odpowiedzi na „Orędzie z Medjugorie z 25 sierpnia 2020: Zło się zatrzyma i pokój zapanuje w waszych sercach i na świecie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Anula pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica,

  Drodzy Bracia i Siostry! Błagam o modlitwę za 7-letnią dziewczynkę, której pękł tętniak. Szanse na przeżycie są bardzo nikłe ale dla Pana Boga nie ma rzeczy niemożliwych a Wasze wstawiennictwo ma szczególną moc. Tutaj pomoże tylko cud i o niego proszę. Jest to jedyne dziecko w rodzinie, więc proszę również o otoczenie modlitwą rodziców Dziewczynki. Za każde westchnienie do Boga z serca dziękuję.

 3. wobroniewiary pisze:

  Potrzebuję teraz i dzisiaj Waszego oceanu modlitwy a w zamian odwdzięczę się swoją wieczorną modlitwą za Was wszystkich

 4. m-gosia pisze:

  We wszystkich intencjach †††

 5. eReM pisze:

  +++ we wszystkich intencjach

 6. Bogna pisze:

  We wszystkich intencjach🙏🙏🙏

 7. Gość pisze:

  🙏🏼

 8. Dabrowka pisze:

  We wszystkich intencjach

 9. Edyta pisze:

  +++ We wszystkich intencjach ❤

 10. Ela P pisze:

  Modlę się w twoich intencjach.Niech Matka Boża Częstochowska wstawia się za tobą.

 11. Małgosia pisze:

  We wszystkich intencjach -Pod Twoją obronę …

 12. Ela pisze:

  +++ za wszystkie intencje,

 13. Maria pisze:

  Nocne czuwanie na Jasnej Górze prowadzi O. Józef .

 14. Robert pisze:

  Osobiście mam inny gust poetycki niż red. Witold Gadowski, ale cenię sobie poczucie humoru tego publicysty oraz jego odwagę w podejmowaniu drażliwych lub celowo pomijanych przez mass media tematów. O takich na przykład marianach, o jakich mówi w załączonym odcinku nie słyszałem. Oby to nie była prawda, bo stracę resztki mojej ufności do znamienitych instytucji kościelnych. Niestety informacje o domniemanych malwersacjach wybrzmiały tu wiarygodnie…:
  https://www.youtube.com/watch?v=nrkUhUaDWpc

 15. wobroniewiary pisze:

  Z wielkimi problemami Ale udało się.
  Jestem u Mamy na Jasnej Górze. Z wielkimi przebojami (jedna baba wyjechała nam centralnie z podporządkowanej i walnęła w nas od strony kierowcy), ale dotarliśmy.
  O godz. 20.00 była Msza św. podczas której modliłam się za siebie i za Was wszystkich
  Podobnie dziś podczas porannej Mszy św. łacińskiej i czuwania czcicieli Królowej Pokoju
  Usłyszeć na Jasnej Górze Ave Maria A potem Gospa Majka moja to jest to 💞
  Pomódlcie się o mój szczęśliwy powrót
  Dziś policja, PZU i robienie samochodu
  Ps. Zamówiłam Mszę św. Ww ntencji rodziny, Przyjaciół i Czytelników „w obronie wiary”

 16. Ela P pisze:

  Ewo ,to my za ciebie powiniśmy zamawiać mszę Świętą.Bóg zapłać za wszystko co dla nas robisz.Niech Bóg ma cię w swojej opiece.

 17. Helena Dziedzina pisze:

  +++

 18. Mark pisze:

  Najnowsza ksiazka ojca Pelanowskiego just dostepna. Polecam.

  https://www.sherith.pl/produkt/ocalenie-cz-ii

 19. Bożena pisze:

  Na 15- tą idę na Mszę Św. i zabieram wszystkie intencje polecane pod tym wpisem. A tak przy okazji – czy zwróciliście uwagę jak brzmi przesłanie Mamy Najświętszej w Medjugorje? Nie ma tu straszenia, nawoływania do robienia zapasów, ale bardzo mocne, powtarzające się wezwanie do głębokiej modlitwy, nawrócenia i budowania głębokiej relacji z Bogiem. Medjugorje i Fatima brzmią jednym głosem. Nie szukajmy jakich nadzwyczajnych znaków bo, nie biegajmy tu i tam bo możemy rozminąć się z Panem. Jeśli nie będzie nawrócenia, oddania się Jezusowi przez Maryję, słuchania i rozważania Jego Słowa i osobistej relacji to możemy usłyszeć od Niego „nie znam was”.

  • Celina pisze:

   Poczytacie o objawieniach MB w Kibeho (Afryka)
   „W Kibeho Matka Boża zapowiedziała, że w Rwandzie będą się działy straszne rzeczy. Maryja mówiła, że jeżeli ludzie się nie nawrócą, to przez trzy dni i trzy noce będą panowały ciemności, i że ocaleją ci, którzy będą wtedy mieć w swoich domach zapalone świece rwandyjskie ­własnoręcznie zrobione. W 1983 roku Matka Słowa ukazała uczennicom rzeki pełne krwi, mordujących się ludzi, porozrzucane i pozbawione głów zmasakrowane ciała, których nie miał kto pochować..
   Ta straszna przepowiednia sprawdziła się w 1994 roku. Podczas bratobójczych walk między plemionami Hutu i Tutsi zginęło ponad milion osób, a tysiące zostało okaleczonych. Ludzie ginęli z rąk swoich sąsiadów, ścinani i okaleczani maczetami albo paleni żywcem. Kobiety i dziewczynki gwałcono, a następnie zabijano. Noworodki rozbijano o ścianę, ciężarnym rozcinano brzuchy. Dzieci zabijano na oczach matek, żony mordowano przed mężami. Okaleczano, obcinano kończyny, dokonywano masakr w kościołach i szpitalach…
   Księża, gdy dziewczęta przekazywały słowa Matki Bożej o straszliwym ludobójstwie, które miało się wydarzyć, nie dowierzali. Tymczasem zapowiedziane ciemności strasznego terroru wojennego trwały dokładnie trzy miesiące: od kwietnia do lipca 1994 roku. Misjonarze opowiadali, że rodziny, u których podczas straszliwych masakr paliły się poświęcone świece, ocalały!
   Zapowiedź ludobójstwa w Rwandzie stała się jednym z głównych powodów, które doprowadziły władze kościelne do uznania objawień w Kibeho.
   Najświętsza Maryja Panna ostrzegła także, że swoboda seksualna może doprowadzić do katastrofy. Matka Słowa wzywała cały świat – tak jak w Fatimie – do modlitwy, postu i pokuty, dla uniknięcia wojny i kary.
   29 czerwca 2001 roku objawienia Matki Bożej Bolesnej w Kibeho, zostały uznane za autentyczne.”

  • Damian pisze:

   Bożena; Przesłaniem Matki Bożej z trzeciego dnia z objawień w Medjugorie był Jej płacz i smutek na twarzy oraz wołanie: Pokój, Pokój, Pokój. Dokładnie 10 lat później wybuchła wojna na Bałkanach. Podobny czas okres od wołania Matki Bożej do wybuchy wojny był w Rwandzie. Po Fatimie to samo. Więc tak, masz rację Fatima i Medjugorie brzmią jednym głosem. „Upadnijcie na kolana i przestańcie obrażać Boga! ” Było i wiele i innych objawień, więc nie ważne już jest czy TR jest trochę prawdziwe, czy nie. To już nie ma żadnego znaczenia. Oczyszczenie, które nadchodzi będzie dla nas albo łagodniejsze albo niestety nie. Zależy do naszej postawy, a raczej od naszego serca.

 20. Ola pisze:

  Zaproszenie na internetowe rekolekcje 33 dniowe, oddanie się Jezusowi przez Maryję.

 21. Grażyna K pisze:

  Jutro zabieram Ewę i was wszystkich no Adorację do Poznania gdzie był przed wiekami Cud Trzech Świętych Hostii

 22. Ania pisze:

  Proszę o modlitwę za Katarzynę, która popełniła samobójstwo. Ta bardzo młoda dziewczyna toczyła w ostatnim czasie ciężką walkę, również duchową…

 23. Beata pisze:

  +++ We wszystkich intencjach ❤

 24. Mateusz PWWM pisze:

  Bóg wam wszystkim zapłać za modlitwę, godzine po dowiezieniu do szpitala o 1:18 na świat przyszedl Michałek… Zmarł o 2:17 żył godzinkę i dołączył do zmarłej półtora roku temu Weroniczki… Proszę jeszcze o westchnienie przede wszystkim za moją żoną ktora jest bardzo dzielna…

 25. Małgonia pisze:

  +++ WE WSZYSTKICH INTENCJACH!!!

 26. Bożena pisze:

  Krótki komentarz ojca Antonello o walce z Kościołem i rada jak reagować, na co mamy patrzeć.
  https://milujciesie.pl/zrobimy-wszystko-by-skonczyc-z-kosciolem-o-antonello-cadeddu.html

 27. O pisze:

  Szczęsc Boże,
  Proszę o modlitwę o pomoc w walce z grzechem nieczystości oraz niepohamowaną złością i chęcią zemsty w stosunku do pewnej osoby. Nie radzę sobie. Bóg zapłać.

 28. Sabinka pisze:

  +++++ we wszystkich intencjach

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s