Ks. Dominik Chmielewski demaskuje fałszywą pandemię koronawirusa

Ks. Dominik Chmielewski demaskuje koronawirusa – fałszywą pandemię. Post przez 2 dni dotarł już do ponad miliona Polaków. Pomódl się Różańcem Św.  za ks. Dominika

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Ks. Dominik Chmielewski demaskuje fałszywą pandemię koronawirusa

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Dziś napisałam na fb tak:
  Św. Antoni dziękuję Ci za uratowanie mi życia i zdrowia Dziękuję za wszystko, szczególnie za dzisiejszy dzień, zwłaszcza za ponowne spotkanie ks. Marcello (…) za naszą długą rozmowę.
  Pora dać częściowe świadectwo (napiszę po powrocie)

  Ps. Kochani, jutro zacznę pisać moje świadectwo (nie wszystko mogę ujawnić, ale to co dotyczy działania Boga Ojca i św. Antoniego odnośnie wykrycia choroby i zareagowania na ost. chwilę -spróbuję jutro opisać

  • AnnaSawa pisze:

   …jak to powiedział Ś.P. kochany ks Piotr Pawlukiewicz: „Pan Bóg jak nawet się spóźnia, to zawsze zdąży” ;). Powrotu do zdrowia Ewcia .

  • babula pisze:

   A ja nie mogę się doczekać tego świadectwa 🙂
   Z tego co pamiętam to zawdzięczam życie św. Antoniemu. Moja mama będąc ze mną w ciąży usłyszała od lekarza, że konieczna jest operacja a przy okazji musi się usunąć ciążę. Nie zgodziła się i prosiła o pomoc św. Antoniego. Obie przeżyłyśmy -chociaż teraz mama już nie żyje ale i tak dotrwała prawie do 80 r. życia.
   Tęsknię za nimi bardzo..

   A Ty Ewuniu wracaj już ❤

 3. AnnaSawa pisze:

  Panie bądź błogosławiony w swoich prorokach. Matko Boża polecam Twojemu Niepokalanemu Sercu ks. Dominika Chmielewskiego <3. Amen.

 4. Maggie pisze:

  Bóg zapłać za westchnienie do Matki Najświętsze, bo w ten poniedziałek, tj za kilka godzin, idę do szpitalnej kliniki .. z nadzieją: oby wreszcie prawidłowo rozpoznali i bez żadnych „magicznych terapii” zrobili porządek z moją odnawiającą się sportową kontuzją, której latami nie traktowano poważnie i prawidłowo.

 5. Ania G. pisze:

  Od samego początku nie podobało mi się to i nie wierzyłam w tą plandemię. Dla mnie to jest atak na sakramenty i cały czas odkąd wróciliśmy do pracy mówię to swoim klientom. W galerii się nie zagrażają,na plażach,tylko na weselu i w kościele i pogrzebie,aby ludzie przestali wychodzić za mąż i się ożenić,aby nie było pogrzebów i modlitwy po pogrzebie i żeby nie chodzili do kościoła. Jak słyszę że moi klienci którzy się ścinają U mnie tyle lat a teraz nie chodzą bo się boją zarazić i biorą Komunię Świętą na rękę to tak mi boli serce że nie umiem tego opisać. Dziękuję CI BOŻE ZA ŁASKĘ KOMUNI ŚWIĘTEJ NA KLĘCZĄCO I DO UST. EWO kochana wracaj do NAS szybko bo tęsknimy. Trzeba oceanu modlitwy za KS Dominika i resztę kapłanów aby poszło ZA PRAWDĄ!!!!

  • Bogna pisze:

   Moja ukochana mamusia zaraziła się wirusem w ośrodku w Czernichowie gdzie przebywała na rehabilitacji po złamanym biodrze. Mamusie przewieziono do szpitala w Tychach i tam odeszła do Pana 21 Maja. Nie mogła pod koniec mówić, miła podawany tlen. Wiele osób z ośrodka w Czernichowa miało wirusa. Wirus jest. Może działa tylko na niektóre osoby tylko Bóg Wie.
   Kosciol to jedyne miejsce gdzie się nie zarazi wirusem.

   • babula pisze:

    Wirus jest ale pandemia niekoniecznie. Przynajmniej nie w Polsce (nie miałam siły liczyć w innych krajach).

   • Renata Anna pisze:

    Wirus jest tak samo jak są grypy i inne choroby, ale nie ma pandmii.

    • bea pisze:

     pandemia jest bo covit opanowal caly Swiat atakuje starszych schorowanych ludzi i nie wiemy kogo jeszcze atakuje i gdzie .Korona wirus jest kara za grzechy ludzkosci i beda wieksze pandemie i kary jak czlowiek sie nie nawroci
     Ps to juz moje skojarzenie moze to jest ten sad maly ktory zapowiadal Bog przez prorokow???

    • Maggie pisze:

     DZIWNY PROGRAM W TV OGLĄDANY W MINIONA NIEDZIELĘ – CZY DAJE ON UJŚCIU „FANTAZJI”?
     Po programie ta kotłująca się myśl: Wirus istnieje, ale też jak się utarło świrus i PLANdemia chyba coraz wyraźniejsza. W niedzielę oglądałam program „Strange World” (kanał miał oznaczenie w dolnym rogu ekranu: DTour) ale nie modłam wysiedzieć kilka godzin przed TV, aby każdy tematowo-godzinny odcinek obejrzeć.

     Jest już grupa ludzi, której motto przewodnie to „STOP ROBOT” – bo sztuczna inteligencja tzw „AI” (Artificial Inteligence) posuwa i co więcej posunęła się za daleko – i to już więcej niż tylko science & fiction. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak daleko zaawansowana jest „technologia” i tylko czasem wychodzi niemożliwy już do ukrycia „czubek góry lodowej”. Mnóstwo sekretnych wynalazków. Prowadzący program poddał np się skanowaniu umysłu i .. komputer odtworzył twarze osób, o których ten człowiek myślał w czasie skanowania.

     Krótko, choć to przydługawe: Pokazane były też micro-roboty, właściwie niezauważalne w powietrzu (na które, jak podkreślono, NIE ma środka ochronno-obronnego), które wyrzucone z garści w powietrze, są zaprogramowane i mogą niepostrzeżenie zakłuć trucizną lub zarazą. Był filmik z prezentacją gdzie wyrzucona w górę (mignęło iskierką gdy je podświetlono), w powietrze”zawartość garści” powędrowała prosto w czoło manekina i zdemolowała wnętrze głowy. Są też pistolety, których „pocisko-roboty” dotrą do osoby, by ugodzić tam gdzie to zaprogramowane.
     Stwarza się już roboty, która same (!) mają podejmować decyzje. Są krople do oczu, dające nocną wizję. Na głowę stworzono a’la słuchawki „stymulacyjne”, która np po 20 minutowym seansie sprawiła, że bez treningu, strzelający realizator programu TV, trafiał w 10-tkę 7x na 10 oddanych strzałów z pistoletu – a tylko 3 były ciut poza 10-tką (przed „stymulacją” pochwalono strzelającego, że bardzo dobrze, choć z 10 strzałów tylko 3 były blisko środka). Mnóstwo innych „wynalazków militarnych”, o których nam się nie śni .. taki to koszmar.

     Członkowie akcji Stop Robot są przeciwni eliminowaniu ludzi technologią przez kogokolwiek i w jakimkolwiek celu i formie. Robot ma służyć człowiekowi ale nie decydowaniu czy zabijaniu lub dominowaniu nad człowiekiem – stąd ten ruch.

     Realizatorzy programu mieli różne tematy .. w tym używaniu np „jasnowidzów„ yogi, sugestii i samosugestii w tworzeniu np super-żołnierza, czy uciszeniu szczekającego gdzieś w oddali psa 😳 sugestią myślową (podawaniem mu psich ciasteczko-smakołyków).

     Pokazana była odmiana ale taka lżejsza, hełmu zwanego „hełmem pana boga”, do prania umysłu i przekazywania wizji lub wycierania pamięci. Nie miałam siły ani ochoty oglądania kolejnej, pełnej godziny o wykorzystywaniu okultyzmu i manipulowaniu człowiekiem przez pozbawianie go wolnej woli…😳😱❗️.

     Pomyślałam tu o SmartPhone, bo ludzie się uzależnili od wygody z nich płynącej … a czy to 🤔ewolucyjne uzależnienie?..
     Nie ma co się zastraszać, ale czynić dobro i trwać przy Bogu: JEZU, UFAM TOBIE❣️ Najlepszą chyba „szczepionką” jest Chrzest Święty i wszystkie Sakramenty godnie przyjmowane … oraz trwanie przy chrześcijańskich „Pryncypiach„. Pan Bóg nierychliwy, ale Sprawiedliwy i kocha Swe stworzenia, zwłaszcza te, które Trwają i chcą trwać przy Nim. Każdy kiedyś umrze i stanie przed Najwyższym Trybunalem „prześwietlającym” … w pierwszym rzędzie z Miłości Boga i bliźniego.

   • Damian pisze:

    Moim zdaniem wirus jest, ale pandemi nie ma. Statystyki (o ile sprawdzone) pokazują prawdę. W zeszłym roku na zapalenie płuc umarło 12 tysięcy osób w Polsce, a w tym roku przez 6 miesięcy Covid-19 nie spowodował śmierci nawet połowy z tego.
    Moim skromnym zdaniem na ten moment to tylko kolejny szczep grypy niewarty całej dotychczasowej histeri

    • mcc2 pisze:

     No to zobaczymy na jesieni , jak nie będzie jeszcze wynalezionych tanich i szybkich testów 100 % centowych . Jak grypa będzie nie do odróźnienia od covida w warunkach domowych a lekarze zaczną wzajemnie sobie wypisywać L4, zwłaszcza w małych szpitalach powiatowych. W pewnym powiecie gdzie się urodziłem lekarze z odziału zakaźnego poszli na L4, wszyscy…i nie na covid 19.

 6. mzz pisze:

  Jak co miesiąc zapraszam do ratowania dusz czyśccowych, konających oraz dzieci zagrożonych zabiciem .
  kubogu.com.pl/msze-swiete-zrzutki/

 7. Helena pisze:

  Zmarł Michał poturbowany przez byka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Przez Miłosierdzie Boże niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

  • Katarzyna pisze:

   +++ Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

  • Mateusz PWWM pisze:

   Wieczny odpoczynek…. Zdrowaś Maryjo…

  • Maggie pisze:

   Miałam go w pamięci i szczególnej modlitwie z nadzieją, że wyjdzie z tego. Taka była Wola Boża, z którą trzeba się pogodzić.
   Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a Światłość Wiekuista przez Twoje Niezmierzone Miłosierdzie, krwawą Mękę Twoją i Niepokalane Serce Maryji przebite mieczem boleści niechaj mu świeci w Szczęśliwości Wiecznej na wieki wieków. Amen.
   Maryjo Matko, otrzyj łzy jego bliskim, otul pocieszeniem, dającym spokój i pogodzenie się z tym strapieniem. Amen❣️
   (Dobrze, że coś mnie natchnęło i przed wyjściem tu zajrzałam, bo inną modlitwę dodaję 🙏🏻❣️).

  • Bożena pisze:

   DOBRY JEZU A NASZ PANIE DAJ MU WIECZNE SPOCZYWANIE, PRZEZ MIŁOSIERDZIE BOŻE NIECH ODPOCZYWA W POKOJU WIECZNYM. AMEN 🙏❤

 8. kasiaJa pisze:

  Maciej Pawlicki w artykule „Druga fala histerii” opublikowanym na łamach prorządowego tygodnika „Sieci” podaje w wątpliwość tezę o zbliżającej się drugiej fali epidemii koronawirusa oraz pandemii jako takiej. Co więcej, wskazuje odpowiedzialnych za wprowadzenie niewspółmiernych, drastycznych ograniczeń prowadzących do katastrofy gospodarczej i osobistych tragedii wielu osób.
  Krytyczny wobec zjawiska pandemii artykuł stanowi główny temat numeru tygodnika „Sieci”. Autor przytacza dane i wykresy zgonów z wielu państw sugerujące, że obecnie mamy do czynienia z drugą falą „histerii”, a nie koronawirusa. Krytycznie wypowiada się o działaniach Ministerstwa Zdrowia na powrót wprowadzających drastyczne obostrzenia sanitarne. Posługując się wynikami badań włoskiego rządowego Instytutu Zdrowia (ISS) stwierdza, że „od wielu miesięcy wiadomo, że liczba zakażonych jest wprost proporcjonalna do liczby wykonywanych testów. Innymi słowy – im więcej wykonami testów, tym więcej stwierdzimy zakażeń”.
  W tym kontekście przytacza słowa ministra Szumowskiego o „500, 600, a nawet 700 nowych przypadkach dziennie, ponieważ chcemy testować 1-1,2 tys. pracowników”. – Minister mówi więc – sugeruje Pawlicki – że liczbą ogłoszonych zakażeń dość precyzyjnie planuje, a jego służby ten plan wykonają.
  Zdaniem autora, pandemii nie widać również w liczbach zgonów. W pierwszym półroczu 2020 zmarły w Polsce 208 573 osoby. To mniej niż przed rokiem i przed dwoma laty. Pawlicki odpowiada krytykom sugerującym, że „to dlatego, że wszyscy zostaliśmy w domach”. – Ten argument przypomina dowcip o słoniu, który schował się w jarzębinie, a nie widać go dlatego, że się schował. Dodatkowo zapytam: czy podliczyliście wszystkie zgony z powodu nieodbytych operacji, zawieszonej kuracji, zbyt późnej interwencji medycznej z powodu zamrożenia służby zdrowia, czy wszystkie samobójstwa z powodu depresji związanej z utratą środków do życia czy samotności? – pyta.
  Idąc za stwierdzeniem dr Mariusza Błochowiaka z książki „Fałszywa pandemia”, autor wskazuje, że nie sposób sprawdzić skali śmiertelności i stopnia rozprzestrzeniania wirusa bez badań na reprezentatywnej grupie społeczeństwa. A tych po prostu się nie wykonuje. – Skoro codziennie wykonujemy tysiące testów, skoro co chwila wykonujemy rozmaite badania statystyczne, dlaczego „wymazujemy w ogniskach”, a nie wykonamy testów na statystycznie reprezentacyjnie próbie?- zaznacza Pawlicki.
  Autor nie skupia się tylko na podaniu w wątpliwość tezy o szerzącej się na świecie pandemii koronawirusa, ale wskazuje odpowiedzialnych za lockdown, który – jego zdaniem – przyniósł dużo więcej szkód niż pożytku. – Ponieważ życzę dobrze temu rządowi i Zjednoczonej Prawicy, sądzę, że premier powinien pohamować coraz bardziej rozdokazywanego ministra [Szumowskiego – red.] bo on zniszczy nie tylko społeczne poparcie dla rządu, ale w swoim balcerowiczowskim fanatyzmie uczyni rzeczy dla Polski niedobre – sugeruje.
  Pawlicki podkreśla, że mediom i ośrodkom forsującym narrację o pandemii coraz trudniej będzie odpierać ataki przebijających się przez mainstream głosów ekspertów, przywołujących długie listy „medycznych, naukowych i statystycznych argumentów”. Coraz ciężej będzie im też spychać ich w przestrzeń internetowych „zwolenników płaskiej Ziemi”.
  -Wierzę, że nadchodzi czas prawdziwe otwartej, pełnej, nieocenzurowanej debaty o przyczynach, mechanizmach i sensie cywilizacyjnej operacji jaka się na świecie wyprawie w ostatnim półroczu przy naszej zgodzie, bierności i niewiedzy – kończy autor.
  Czyżby artykuł „Sieci” to zwiastun czarnych chmur zbierających się nad głową Ministra Zdrowia? Jeżeli cała sprawa z „pandemią” okaże się jedną wielką ściemą, to rząd będzie musiał przecież wyznaczyć odpowiedzialnych za trwający miesiące kryzys. Nietrudno zgadnąć czyja głowa wtedy „poleci” jako pierwsza.
  Źródło: „Sieci”
  pch24.pl/minister-szumowski-do-odstawki–prorzadowy-tygodnik-o-falszywej-pandemii-i-winnych-lockdownu-twt,77735,i.html?fbclid=IwAR2RP4iCJA-0pUZwYwyTVi3F-Y5GZC3XLQvn-7s6iPvhO8aWDOC6wPDqXTE#

  • bea pisze:

   @AsiaKa dzieki Panu Ministrowi Szumowskiemu i Zjednoczonej Prawicy umarlo na Covit malo osob Ludzie ten wiruj jest i bedzie bo ludzkosc odeszla od Boga i Dekalogu Paruzja juz sie wypelnia na naszych oczach
   Bog nie da z Siebie szydzic

   • Damian pisze:

    Wystarczy odłączyć się od przekaźnika i pandemii już nie ma. Natomiast „wspaniale”, że czarny wprowadził ten bełkot. Bo pokazał WIARĘ jaką każdy z nas ma… Przyjdzie czas grypy wtedy… No właśnie co wtedy…
    https://stowarzyszenierkw.org/polityka/czy-w-polsce-16-sierpnia-odbedzie-sie-protest-marsz-przeciwko-koronawirusowym-obostrzeniom/

   • Maggie pisze:

    Bea, masz rację. Wirus istnieje .. Jak jest z pandemią czy plandemią lub kto lub dlaczego tyle osób umiera to nie my osądzimy. Nastały straszne czasy, którymi się jednak nie zastraszajmy. Maski są tylko częściową protekcją, wielu ludzi bagatelizuje i zaniedbuje inne❗️podstawowe sprawy … Natomiast szczepionka wygląda jak wielki business, zwłaszcza, że wirus szybko się mutuje .. a wieści o używaniu do szczepionki „części” z abortowanych i czipów są chyba bliskie realiom dzisiejszego świata. Po programie TV „Strange World” różne wersje „codziennej rzeczywistości„ kłębią się w głowie … ale ze spokojem człowieka wierzącego w Chrystusa. Oczywiście w przeszłości miałam różne szczepienia (czarną ospę, gruźlicę, tężca itp), ale od kiedy nie szczepię się na grypę przestałam nań chorować – po szczepionce chorowałam (nie wiem czy tak zawsze będzie ale to inna sprawa, bo na chorobę są leki ale nie na śmierć, zwłaszcza jeśli taka Wola Boża. Dodam tutaj, że ks.John Boshobora NIE zachorował ani NIE umarł choć zjadł podaną mu przez ciotkę, jak później wyznała, truciznę – ale tu ważne: że przed każdym posiłkiem czynił on znak krzyża i się modlił).

    • Elizeusz pisze:

     Co do ks. J. Bashobory to do niego jak najbardziej mogłoby się odnosić słowa Pana Jezusa z św. Ewangelii Markowej:
     „17 Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: … 18 …jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. (Mk 16,17n)
     Co zaś się tyczy czasu, chwili, okoliczności śmierci, to w te sprawie Pan Jezus tak mówił w w książce „Koniec Czasów” M. Valtorty”, w dyktandzie zat. ‚Godzina śmierci jest zawsze słuszna’:
     http://www.mocmodlitwy.info.pl/files/Maria_Valtorta-KONIEC_CZASOW.pdf (pkt 24, str. 42)
     Napisane 9 sierpnia 1943. Jezus mówi:
     Boją się śmierci ci, którzy nie znają miłości i nie mają spokojnego sumienia. A jest ich tak wielu! Ci ludzie, kiedy z powodu choroby lub wieku albo z jakiejkolwiek innej przyczyny czują się zagrożeni śmiercią, lękają się, martwią się i buntują. Próbują jeszcze wszelkimi środkami i sposobami uciec przed nią. Daremnie. Kiedy bowiem zostanie wyznaczona godzina, żadne środki ostrożności nie zdołają uchronić od śmierci.
     Godzina śmierci jest zawsze słuszna, gdyż daje ją Bóg. Ja sam jestem Panem życia i śmierci. Nawet jeśli nie są moimi pewne sposoby umierania, jakimi człowiek się posługuje za namową demona, to zawsze są Moimi wyroki śmierci wydawane po to, aby unieść duszę ze zbyt wielkiego cierpienia ziemskiego lub zapobiec większym grzechom tej duszy. …

   • Elizeusz pisze:

    Można za Koheletem powtórzyć: „9 Nic nowego pod słońcem. To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem. 10 Jeśli jest coś, o czym by się rzekło: «Patrz, to coś nowego» – to już to było w czasach, które były przed nami”. (Koh 1,9n)
    Już dawno, dawno temu o tym mówił, to zapowiedział ( i tj. i będzie w historii i do końca tego świata aktualne) we śnie Salomonowi, Bóg Jahwe (ten sam wczoraj, dziś i jutro: wedle Hbr 13,8 i Ps 102,28a) w Drugiej Księdze Kronik:
    „12 Wówczas Salomonowi w nocy ukazał się Pan i rzekł mu: «Wysłuchałem twojej modlitwy i wybrałem sobie to miejsce na dom ofiar. 13 Gdy zamknę niebiosa i nie będzie deszczu, i gdy nakażę szarańczy, by zniszczyła pola, lub gdy ześlę na Mój lud zarazę, 14 jeśli upokorzy się Mój lud, nad którym zostało wezwane Moje Imię, i będą błagać, i będą szukać Mego oblicza, a odwrócą się od swoich złych dróg, Ja z nieba wysłucham i przebaczę im grzechy, a kraj ich ocalę. 15 Teraz Moje oczy będą otwarte, a uszy Moje uważne na modlitwę w tym miejscu”. (2 Krn 7,12-15)

 9. Ada pisze:

  A gdzie to można znaleźć?

 10. babula pisze:

  Wystarczy popatrzeć na liczby:
  w 2018r kiedy jeszcze nie mieliśmy Covida w Polsce zmarło ok 414 000 osób tzn.umierało.ok.1134 osoby dziennie (414000 : 365 = 1134,24 )
  Od rozpoczęcia pandemii w marcu tego roku (od 4 marca w Polsce) zmarło na koronowirusa 1807 osób tzn.12 osób dziennie (liczę średnio 5 miesięcy x 30 dni = 150 dni. 1807 : 150 = 12,04)
  Ogólnie można przyjąć, że na tle innych chorób dziesiątkujących nasze społeczeństwo Covid źle nie wygląda.

  PS. jestem bardzo śpiąca więc może się gdzieś pomyliłam ale nie wydaje mi się 😉

 11. Grażyna pisze:

  Witam, zwracam się do Was z gorącą prośbą o modlitwy w intencji osoby okropnie dręczonej z powodu obsesyjnej zazdrości. Serdeczne Bóg zapłać

 12. Magda pisze:

  Mialam dzisiaj taki sen:
  Bylam na mszy w jakims oratorium,gdzie na podlodze byla wykladzina, po komunii, ktorą ludzie brali na reke, po mszy – zaczelam zbierac do reki male okruszki hostii z podlogi. Moje male dzieci zaczely mi pomagac i gdzies spod ławek nagle powyciagaly dużą ilosc całych hostii – starych, zżółknietych na brzegach – z tego wszystkiego usypalismy na malym stoliczku taką sterte, jaka zmiesciłaby sie w dużym kielichu na hostie. Moja 4-letnia córeczka w miedzyczasie jadła też te okruszki z podlogi i pytała mnie czy może, a ja jej powiedzialam że sprofanowany Pan Jezus chetnie odpocznie teraz u takiego grzecznego aniolka jak ona. Potem myslałam o tym, że takie hostie sie daje do wody,ale w zasadzie to może Pan Jezus wolałby aby je spożyć,ale jest ich tak dużo jak na jedną osobe…-i sie obudziłam.
  Dziwny sen…
  Taki obrazujacy to co widze,ale…
  też sobie pomyślałam, że może nie powinnam pójść wczoraj do komunii-bylam w spowiedzi tydzien temu, ale zwrocilam potem komus uwage, ze moim zdaniem zrobil cos zlego i ten ktos sie obrazil -i raczej sie nie pogodzimy w najblizszym czasie…
  Czy taki sen może coś oznaczać?
  Jak myślicie?

  • Nieważnekto pisze:

   Oz 2,16 Dlatego chcę ją przynęcić,
   na pustynię ją wyprowadzić
   i mówić jej do serca.
   Myślę że tego potrzebujesz a nie szukania odpowiedzi u ludzi, jeśli ten sen jest od Boga to pozwól aby pracował w twoim sercu, rozważaj ten sen i pytaj Boga jaka jest Jego Wola względem ciebie i twojej rodziny.
   To co Bóg mówi do twojego serca zostaw to w sercu pielęgnuj to w sercu, w ukryciu, tak jak Maryja w ukryciu pielęgnowała Chrystusa którego nosiła w swoim łonie zanim przyszedł na świat.

  • Paweł pisze:

   Może powiem coś kontrowersyjnego, ale moim zdaniem sposób przyjmowania Komunii św. oraz w ogóle sposób sprawowania Eucharystii to jest obecnie najważniejszy do rozstrzygnięcia problem Kościoła – i to problem o randze DOGMATYCZNEJ! [To oznacza – moim zdaniem – że tu muszą już zapaść orzeczenia NIEOMYLNE: takie jak były nimi np. kanony dogmatyczne Soboru Trydenckiego i kanony dogmatyczne wszystkich innych Soborów (to wszystko mówię: „moim zdaniem”, ale opartym np. na: _______1. usuniętym przez Stolicę Apostolską CICHACZEM z szerszego użytku „Trydenckim wyznaniu wiary”, które stwierdza KONKRETNIE: „bez wątpliwości przyjmuję i wyznaję wszystko inne, podane, określone i wyjaśnione przez święte KANONY i SOBORY powszechne, zwłaszcza przez święty Sobór Trydencki” http://www.ptm.rel.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=259&catid=9&Itemid=197 , natomiast obecnie przy Wyznaniu wiary mówi się tylko już NAZBYT niejasno, POMIJAJĄC milczeniem kwestię NIEOMYLNOŚCI dogmatycznych KANONÓW soborowych, chyba dlatego że papieże posoborowi mają tu trochę NIECZYSTE sumienie! – mianowicie mówi się tak: „z mocnym przekonaniem zachowuję wszystkie i poszcze­gólne prawdy dotyczące nauki wiary i obyczajów, a przez Kościół bądź uroczyście ogłoszone, bądź zwyczajnym nauczaniem stwierdzone i wyjaśnione – tak jak są przez Kościół przedstawiane” https://www.vatican.va/roman_curia/congregations/cfaith/documents/rc_con_cfaith_doc_19670717_formula-professio-fidei_pl.html ; _______2. na przypisach zawartych w przedsoborowym „Katechizmie katolickim” kardynała Gasparriego, czyli tzw. „Katechizmie Piusa X”, które na str. 55-57 wydania zeskanowanego na internetowej stronie ultramontes.pl precyzują DODATKOWO to, że NIEOMYLNIE podanymi do wierzenia przez Kościół prawdami wiary i obyczajów – co prawda nie będącymi samymi w sobie wprost OBJAWIONYMI, lecz pozostającymi w związku z objawionymi prawdami – MOGĄ być RÓWNIEŻ „(…) FAKTA DOGMATYCZNE i wyroki Kościoła o tych twierdzeniach, które on potępił i zabronił”, a „oto główne fakta dogmatyczne: że w danej książce są lub nie są zawarte zdania, które się sprzeciwiają wierze (…); że te osoby, które Kościół (…) kanonizował, (…) zażywają chwały wiekuistej; że dany sobór jest lub nie jest prawowity; że dane (…) tłumaczenie jest lub nie jest zgodne z tekstem Pisma św.”; czy też wreszcie: _______3. opartym na tego rodzaju potraktowaniu właśnie jako dogmat – przez papieża Piusa XII – jednego z kanonów Soboru Trydenckiego w encyklice „Sacra virginitas”: „(…) Już Boski Zbawiciel obwieścił tę prawdę, powtórzoną przez Apostoła narodów; że dziewictwo i celibat niepomiernie wyżej stoją nad małżeństwo. Prawdę tę ustawicznie i jednomyślnie wyjaśniana przez Ojców i Doktorów Kościoła na św. Soborze Trydenckim uroczyście ogłoszono jako DOGMAT wiary.” – https://www.fronda.pl/a/kobieto-pozostan-dziewica-to-lepsze-niz-bycie-zona,67821.html ).]
   A widzę przy okazji, że i ks. Mateusz Szerszeń podnosi bardzo podobny problem i wyraża BARDZO podobne poglądy: https://www.fronda.pl/a/eucharystia-i-zamet-opinia-ks-mateusza-szerszenia,148584.html
   A zatem rozstrzygnięcia o Eucharystii i Komunii św. mające rangę JEDYNIE nauczania ZWYCZAJNEGO (Adhortacji, Instrukcji, Listu Episkopatu itp.) stają się moim zdaniem już NIEWYSTARCZAJĄCE, by rozwiać wątpliwości [np. moje]; a przecież Kościół POTRAFIŁ ostatnio np. tak oto NIEOMYLNIE orzec brak możliwości kapłańskich święceń kobiet: https://www.vatican.va/roman_curia/congregations/cfaith/documents/rc_con_cfaith_doc_19951028_dubium-ordinatio-sac_pl.html – i o dziwo okazuje się, że wobec tego dziś już HERETYKAMI „de materia” są nawet kard. Christoph Schönborn oraz biskup Moguncji, Peter Kohlgraf: https://www.pch24.pl/biskup-moguncji–o-swieceniach-kobiet-powinien-zdecydowac-nowy-sobor,68966,i.html

 13. Marta pisze:

  Witam, z jednej strony bardzo mnie poruszył film, wywołał gęsią skórkę, ale z drugiej strony mój móżdżek nie potrafi sobie tego poukładać gdy słyszy te wszystkie informacji. Jak odnieść do tego Brazylię, której Prezydenta jest oskarżany o zbrodnię przeciw ludzkości? Jak mam sobie to wytłumaczyć?

  • Damian pisze:

   Wiele nie wiemy na temat koronawirusa, lub prawda jest wprost fałszowana tak jak to jest w przypadku ataku na profesora Raoult z Francji. Skoro jednak nie znamy prawdy to nie jesteśmy w stanie podjąć właściwych decyzji w tym temacie.
   Jeśli chodzi o Brazylię, to zastanowiłbym się co w zamian za tego prezydenta ? Przykład arabskiej wiosny ludów wraz z obaleniem dyktatora w Libii pokazuje, że nawet nalepsze intencje niekoniecznie prowadzą do dobrych rezultatów. Nam maluczkim pozostaje chyba tylko prosić Boga w takich sprawach i zostawić jemu do rozwiązania te sprawy.

 14. AnnaSawa pisze:

  Niektórzy ludzie zapadają na zapalenie płuc będąc w szpitalu, co przecież często się zdarza ….a oni wpisują to jako koronawirusa – o tym mówią odważniejsi lekarze i pielęgniarki.
  Jak mówi ks Dominik Chmielewski bożkiem stał się telewizor, z którego ludzie czerpią całą wiedzę i uznają ją za jedyną prawdę. (to samo dotyczy innych mediów).

  Polecam całość:

 15. Beata pisze:

  Usunęli ten film z ks. Dominikiem o fałszywej pandemii i nie zdążyłam go obejrzeć (widocznie komuś było nie na rękę to co mówi ten kapłan), czy może ktoś ma dostęp do tego nagrania????

 16. AA pisze:

  Ks. Dominik Chmielewski demaskuje koronawirusa – fałszywą pandemię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s