Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie wewnętrzne

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  „Starajmy się być blisko Maryi i idźmy z Nią za Jezusem. Ona jest najbardziej dobrą i czułą Matką”.
  „Najlepszym pocieszeniem ducha jest umocnienie pochodzące z modlitwy”.
  „Poprzez książki szuka się Pana Boga; a w modlitwie znajduje się Go”.
  „Módl się i ufaj! Nie denerwuj się! Niepokój nie służy niczemu. Bóg jest miłosierny i wysłucha twoją modlitwę”.
  „Nie osiąga się zbawienia bez przejścia przez burzliwe morze, które ustawicznie grozi utonięciem. Górą świętych jest Kalwaria. To z niej przechodzi się na inną górę, która nazywa się Tabor”.
  (Św. Ojciec Pio)

 3. aga pisze:

  Szczęść Boże!
  Czy jest możliwość otrzymania (może być na mail) wiarygodnej strony internetowej dotyczącej aktualnych orędzi z Trevignano Romano, co by można czytać na bieżąco? Książka wspaniała jak dla mnie 😉 Pozdrawiam.

 4. aga pisze:

  Dziękuję.

 5. aga pisze:

  Czytam, że ks. Kostrzewa wydał negatywną opinię na temat Trevigano Romano… Oczywiście, że ostatecznie najważniejszy jest głos Świętego Kościóła Katolickiego na temat tych objawień. Zauważyłam jednak pewną tendencję tzn. niektórzy ludzie chyba by chcieli, żeby Matka Boża cały czas mówiła w taki sposó, żeby nikt nie czuł się wystraszony i komfortowo czytając orędzia. Skoro wszystko się wypełnia, to trudno, żeby o tym nie mówić dla naszego dobra przecież, a że są to wydarzenia i doświadczenia bardzo trudne, to dlatego zapowiadane były znacznie wcześniej. Też po ludzku się boję, bo sama np. wojna jest okrutnym doswiadczeniem, ale z drugiej strony jestem wdzięczna za ostrzeżenia i opiekę Matki Najświętszej. Lepsza najtrudniejsza prawda, niż życie w nieświadomości.

  • xc pisze:

   tu chodzi o pewne proporcje. w objawieniach do tej pory zatwierdzonych przez kosciol lub biskupow . ostrzezenia przed wojnami chorobami katastrofami i innymi nieszczesciami to jakies 10procent tresci. w trevigano ta proporcja jest zachwiana i to znaczaca. Warto zwrocic uwage ze to nie nawowylwanie do modlitwty czty postu przyciaga ludzi do objawien ale wlasnie te rozne katastroficzne wizje. ja osobiscie nie mam zdania co do trevigano . wczesniej tutaj czesto wklejalem te oredzia – jeszcze zanim to stalo sie modne. teraz kiedy staly sie popularne jestem bardziej sceptyczny.

  • Olga pisze:

   Przede wszystkim i najważniejsze – tam się nic nie wypełnia! Nic.

   • aga pisze:

    Dziękuję za powyższe opinie. Mnie osobiście nie narzucają się w centrum same wizje katastroficzne, a ukazanie czegoś znacznie poważniejszego, mianowicie opłakanego stanu duchowego, moralnego współczesnej ludzkości. Nie czytając tych czy innych objawień widać co się dzieje w Europie i na świecie, a zło przynosi tylko niszczące konsekwencje.

 6. mzz pisze:

  Kochani bracia i siostry w Chrystusie Panu
  Proszę Was w imieniu tych, którzy tego sami nie mogą zrobić, czyli:
  – dzieci w łonach matek – które są zagrożone zamordowaniem
  – dusz czyśćcowych – które cierpią w otchłaniach czyśćca
  – ludzi obecnie konających – codziennie umiera średnio 150 tys. ludzi

  Duchu Święty porusz serca i wzbudzi chęć pomocy.
  Niech Pan Bóg i Niepokalana Maryja Panna błogosławi Wam.
  https://kubogu.com.pl/msze-swiete-zrzutki/

  W poprzednim miesiącu zamówiliśmy dzięki łasce Pana Boga, który poruszył wasze serca – 140 Mszy Świętych (na miesiąc SIERPIEŃ 2020).
  Bóg zapłać za dar waszych serc.

 7. Renata Anna pisze:

  We wszystkich intencjach tego wpisu. +++

 8. wobroniewiary pisze:

  Proszę o modlitwę. Po południu mam konsultację lekarską

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s