O. Agostino Lewandowski: Pierwsza własna produkcja o moich „dramatycznych” przeżyciach na Pustyni Libijskiej

Może ktoś woli obejrzeć na you tube:

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

41 odpowiedzi na „O. Agostino Lewandowski: Pierwsza własna produkcja o moich „dramatycznych” przeżyciach na Pustyni Libijskiej

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Piotr pisze:

  Błagam o modlitwę za Michała z Korytnicy. Poturbował go byk. Jest bardzo żle. Chłopiec walczy o życie.

 3. m-gosia pisze:

  †††

 4. wobroniewiary pisze:

  Dawno się tak nie uśmiałam, głodnemu zawsze…chleb na myśli 😀

  • m-gosia pisze:

   Ja przed chwilą natknęłam się na taki obrazek:
   Owce ściśnięte w zagrodzie.Dzieci, wiecie dlaczego jesteśmy cały czas ogrodzeni płotem i drutem kolczastym.Tak mamo,żebyśmy czuli się bezpiecznie i mogli cieszyć się wolnością.

   Za jakiś czas będzie wystaw rączkę to tylko małe ukłucie ,abyś czuł się bezpiecznie.Jestem oburzona(to może mało powiedziane) jak traktują społeczeństwa na całym świecie,jak nas wystraszono.Każdy ma swój rozum , ale jednak nie mogę do końca zrozumieć tych którzy dają się traktować jak bezwolne bydło.Trzeba przynajmniej stawiać jakikolwiek opór.Musiałam to napisać ,ponieważ myśli mi się kotłują.Co będzie dalej tylko Pan Bóg wie,ale przynajmniej starajmy się myśleć.Resztę oddajmy Opatrzności Bożej.

   • olga pisze:

    Chodzi o słuszny opór przeciwko szczepieniom ?

    • m-gosia pisze:

     Chodzi głównie o to,aby zauważyć walkę zła z dobrem.Pod pretekstem pandemii jakiegoś wirusa cały świat się zatrzymał(podróże,rozluźnienie więzi rodzinnych), a przede wszystkim przestraszył.Ten strach spowodował,że wielu czeka m.in.na szczepionkę,która być może pomoże im ten strach przezwyciężyć.Popatrzmy na „owoce”tej pandemii.W Polsce 1050 osób zmarło w ciągu trzech miesięcy.Gdyby ten wirus był tak groźny to trup słał by się gęsto mimo narzuconych restrykcji i hasłu „Zostań w domu”.To nie znaczy,że mamy nie zważać na wirusy,które były,są i będą,ale żeby się ich tak nie bać ,aby one nas nie obezwładniały. Wzmacniać swój organizm
     Co z naszymi praktykami religijnymi?Ilu wróci do Kościoła?Jest to jeden ze znaków czasu,ale wg.Apokalipsy wszystko musi się wypełnić.Na końcu zostanie garstka.
     Myślmy i nie bójmy się, a przede wszystkim zawierzajmy Panu Bogu i powierzajmy się Matce Przenajświętszej.Miłego dnia w wigilię Zesłania Ducha Świętego.Duchu Święty przyjdź.

   • Kasia pisze:

    m-gosia nie martw sie na zapas.

    • m-gosia pisze:

     Ja się nie boję przynajmniej nie teraz,ale szkoda mi tych ,którzy się boją.

   • Bogna P. pisze:

    A ja jestem zdumiona, jak łatwo daliśmy się przestraszyc i odebrać sobie bez żadnego oporu najważniejsze rzeczy: Mszę św., uświęcone tradycje, wolność stanowienia o sobie. Zdumiona byłam, że w czasie wielkiego postu w piątki na Mszy św. i towarzyszącej (konspiracyjnej) Drodze Krzyżowej były 2 osoby! W dużej, miejskiej parafii! Księża stali bezradnie, mówili, że mogą odprawiać tyle Mszy, żeby każdy chętny mógł uczestniczyć, ale chętnych NIE BYŁO. Jak można dać sobie wmówić, że Msza św. przez internet to to samo, co kontakt z żywą i prawdziwą Ofiarą?! Co to w ogóle jest? Wygodnictwo, lenistwo, czy co? Postawa naszego wierzącego i katolickiego społeczeństwa mnie zdruzgotała, albo czegoś może nie rozumiem.

    • Elizeusz pisze:

     Pan Bóg poprzez koronowirusa pokazał i pokazuje (a przed nami o wiele trudniejsza próba wiary: wedle Ap 2,10) nam, taką jaką jest, nagą prawdę o obecnym Kościele polskim, o jego faktycznym stanie, prawdziwej (a nie tej wyimaginowanej) kondycji duchowej, stanie wiary, zarówno o osobach duchownych na czele z hierarchią, jak i ogółu wiernych świeckich. Bańka mydlana prysnęła. Tak, że trzeba Panu Bogu podziękować (w myśl Ps 34,2) za to, że przestajemy żyć w ogólnym kościelnym/religijnym zakłamaniu, jak ja to nazywam – w swego rodzaju poprawności kościelnej.
     Pozdr. w Panu

 5. wobroniewiary pisze:

  Msza Św. po polsku w Medjugorie piątek godz. 9.00

 6. Anna pisze:

  Kochani, bardzo Was proszę o modlitwę w intencji mojego narzeczonego – P., o łaskę znalezienia nowej pracy. Niech Wam Pan Bóg wynagrodzi. Dziękuję…

 7. Bożena pisze:

  Jutro, tj 30.05. na kanale Przystań Duchowa będzie transmisja czuwania przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego Początek o 19.30. Prowadzi ks. Łukasz Prausa.

 8. m-gosia pisze:

  Ewangelia wg św.Łukasza:
  Jezus odpowiedział: «Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono. Wielu bowiem przyjdzie pod moim imieniem i będą mówić: „Ja jestem” oraz: „Nadszedł czas”. Nie chodźcie za nimi! 9 I nie trwóżcie się, gdy posłyszycie o wojnach i przewrotach. To najpierw musi się stać, ale nie zaraz nastąpi koniec». 10 Wtedy mówił do nich: «Powstanie naród przeciw narodowi i królestwo przeciw królestwu. 11 Będą silne trzęsienia ziemi, a miejscami głód i zaraza; ukażą się straszne zjawiska i wielkie znaki na niebie.
  12 Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować. Wydadzą was do synagog i do więzień oraz z powodu mojego imienia wlec was będą do królów i namiestników. 13 Będzie to dla was sposobność do składania świadectwa. 14 Postanówcie sobie w sercu nie obmyślać naprzód swej obrony. 15 Ja bowiem dam wam wymowę i mądrość, której żaden z waszych prześladowców nie będzie się mógł oprzeć ani się sprzeciwić. 16 A wydawać was będą nawet rodzice i bracia, krewni i przyjaciele i niektórych z was o śmierć przyprawią. 17 I z powodu mojego imienia będziecie w nienawiści u wszystkich. 18 Ale włos z głowy wam nie zginie. 19 Przez swoją wytrwałość ocalicie wasze życie.
  https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-05-29/widmo-powodzi-krazy-po-europie-polska-tez-jest-w-strefie-zagrozenia-bedzie-powtorka-sprzed-roku/

  https://www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2020-05-28/drugi-najliczniejszy-kraj-swiata-atakowany-przez-wielkie-powodzie-potworne-upaly-i-plage-szaranczy/

 9. wobroniewiary pisze:

  Fatima była bardzo ważna w życiu papieża Jana Pawła II. Wysłuchaj niezwykłej konferencji ks. prof. Roberta Skrzypczaka

 10. wobroniewiary pisze:

  „Komunia będzie udzielana procesyjnie, na rękę, zgodnie ze starożytnym chrześcijańskim zwyczajem. Ci, którzy jednak w dalszym ciągu nie chcą pogodzić się z wskazówkami sanepidu jak i zdrowego rozsądku proszeni są o zajęcie miejsca na końcu procesji. Zostanie im udzielona Komunia do ust”.

 11. AnnaSawa pisze:

  JasnaGoraNews

  Niezwykła pielgrzymka piesza wyruszyła dziś z #JasnaGóra. Dwóch pątników w ciągu 9 dni zamierza pokonać trasę Warszawskiej Pielgrzymki Pieszej wioząc na wózku 2- metrowy portret kard. Stefana #Wyszyński.ego i modląc się o jego rychłą @beatyfikacja
  , za Ojczyznę i Kościół.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s