Dziś swoje urodziny obchodzi ks. Adami Skwarczyński – dołącz do nas i złóż życzenia

Ks. Adam Skwarczyński obchodzi dziś swoje urodziny. 
Nie zapominamy o Nim w naszej codziennej modlitwie, dziękując za ogrom łask i dobra, które nam przekazywał i nadal przekazuje (choć już nieaktywnie ze względu na decyzję ks. biskupa), a dziś dodatkowo do modlitwy dołączamy nasze życzenia 

Dołącz do nas i złóż w komentarzu życzenia urodzinowe ks. Adamowi – niech wie, że  nie jest sam, że ma nas, „swoją duchową rodzinę dusz-ofiar”

Od Administracji strony:
Rozmawiałam z ks. Adamem przez tel., zapewniłam o naszej – Czytelników – modlitwie, ks. Adam prosił podziękować wszystkim za pamięć, za modlitwę i życzenia i zapewnia Was wszystkich o swojej codziennej modlitwie ❤

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

178 odpowiedzi na „Dziś swoje urodziny obchodzi ks. Adami Skwarczyński – dołącz do nas i złóż życzenia

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • Bozena pisze:

   W Dniu Urodzin zycze ksiedzu Adamowi wiele Blogoslawienstw w zyciu codziennym oraz opieki NMP Laski Bozej
   Pozdrawiam serdecznie

  • Witek pisze:

   Ks. Adamie, kochamy Księdza. Dziękujemy za posługę Kapłańską. Jako prezent proszę przyjąć Modlitwę – Różaniec Święty Tajemnice Światła.
   Dzisiaj też jest pierwszy czwartek miesiąca. W dniu ustanowienia Kapłaństwa przez Pana Jezusa – Jaki piękny prezent w dniu URODZIN przekazał sam Nasz Pan Jezus Chrystus.

   Błogosławimy Księdza Mariola i Witek

  • Ewahawa pisze:

   Zycze ksiedzu Adamowi wiele Blogoslawienstw w zyciu codziennym oraz opieki NMP.

 2. Renia Z. pisze:

  Życzę księdzu Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień i opieki Najświętszej Maryi Panny

 3. Anna pisze:

  Księże Adamie jesteśmy tu, pamiętamy i cały czas pracujemy tak jak nas nauczyłeś, najpierw w ubiegłym roku rozprowadzaliśmy druki do spowiedzi generalnej, i nieustannie przygotowania duchowe a teraz przynajmniej ja tak czuję silny głos wew. przynaglam też i przygotować się od strony ziemskiej aby pomóc jak trzeba będzie nie tylko swojej rodzinie ale tym wszystkim którzy staną na mojej drodze i będą w potrzebie, zanim przyjdzie pomoc z Nieba.
  Dla Księdza w dniu urodzin życzymy siły w wypełnianiu swojej misji, siły którą daje Pan Bóg i pocieszania Kochanej Matki Bożej i otarcia pewno czasem łez,
  Dziękujemy za wskazanie drogi do Arki
  Szczęść Boże

 4. Ekspedyt1904 pisze:

  Łask wiele i umocnienia duszy i ciała. Niech Maryja księdza prowadzi.

 5. weroncia6060 pisze:

  SZczęsc Boże ks. Adamowi życzę opieki Matki Bożej a dla przypomnienia kochani to jutro w południe suplika do Królowej Różańca sw.

 6. Marta pisze:

  Ks. Adamie niech Najswietsza Panienka ma zawsze Ciebie w opiece a Duch Sw prowadzi w zyciu. Dziękuję za wszystko. Z Panem Bogiem

 7. Janina pisze:

  KSIĘŻE ADAMIE. CÓŻ ŻYCZYĆ KAPŁANOWI? NIE TYLKO ZDROWIA, CHOĆ CAŁYM SERCEM ŻYCZĘ. BOŻEGO BŁOGOSŁAWIEŃSTWA. OGROMU TEJ ŁASKI. WYTRWANIE NA OBRANEJ DRODZE KAPŁAŃSTWA- CAŁYM SERCEM I CAŁYM SOBĄ. MIŁOŚCI DO CAŁEGO ŚWIATA JAK KSIĄDZ GO UMIŁOWAŁ. ŚWIĘTOŚCI. ABYŚMY POTEM ŻYLI W NIEBIE. A TU NA ZIEMI- OGROMNEJ ŻYCZLIWOŚCI OD LUDZI I ZROZUMIENIA ISKRY Z POLSKI. POZDRAWIAM SERDECZNIE. JANINA STEFANIAK

 8. Stefania pisze:

  Niech Księdza Bóg błogosławi, a Maryja niech nieustannie przytula do Swego Matczynego Serca Wszelkiego dobra księże Adamie Pozdrawiam serdecznie i całuje kapłańskie dłonie Zapewniam o codziennej modlitwie i sama proszę o modlitwę

 9. pastulabozena@gmail.com pisze:

  Dziękuję Księże Adamie za wszystkie lata posługi . Dołączam się do wszystkich życzeń w/w strony, modląc się modlitwą Jabesa. Życzę wszystkiego dobrego , wiele miłości i dobroci od ludzi.

 10. m-gosia pisze:

  Księże Adamie życzę Ci błogosławieństwa Bożego i wszelkich darów Nieba potrzebnych na każdy dzień.Niech Cię Mateczka Boża prowadzi i chroni.

 11. Jolanta K. pisze:

  Z całego serca życzę 100 lat Ks. Adamowi w ramionach Maryi 🌹🌹🌹

 12. ewajabo1313 pisze:

  Obfitości łask Bożych dla Księdza i błogosławieństwa. DZIĘKUJEMY. Ewa

 13. Malgorzata pisze:

  Serdeczne zyczenia dla ksiedza Adama, Zdrowia, opieki Matki Bozej, z modlitwa
  Malgorzata

  Adminie, zostaly jeszcze 3 dni na zarejestrowanie sie na
  Wspaniala akcja na http://www.worldrosary2020.org
  Prosze wejsc na jezyk polski, (polska flaga), wypelnic formularz, ofiarujac ilosc modlitw rozancowych
  jakie zobowiazecie sie odmowic Od dzisiaj do 10 maja.
  13 maja duchowy bukiet modlitw rozancowych z osobami ktore sie zarejestruja zostanie przekazany Matce Bozej w Fatimie prize biskupa Portugallii
  Uroczystosc bedzie nagrywana i przekazywana przez EWTN

 14. Michał B. pisze:

  Do : Czcigodnego ks. Adam Skwarczyńskiego

  Każdego poranka
  Wstaje nowy dzień
  Co było wczoraj
  Poszło w cień.
  Cień przebija
  Twoje z Bogiem spotkanie
  Aby wiernym pomagać
  W ojców wierze wytrwaniu.
  Dziękujemy za wszystko
  Czcigodny księże
  Martwimy się
  Co z tobą będzie ?
  Zabrakło nam Ciebie
  Wiemy, że Twoja droga
  To być zawsze
  Blisko Boga.
  Wierzymy i ufamy
  Ze znów nastanie jasny dzień
  Wszystkie Twoje troski
  Pójdą w cień.
  Niech Ci Jezus Zmartwychwstały
  I Maryja towarzyszy
  I niech nasze modlitwy
  W twojej intencji usłyszy. autor. Danuta B,

  Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin życzą wierni z parafii Stara wieś.

 15. wobroniewiary pisze:

  Czcigodny Księże, życzę, by przez całe swoje życie
  podążał Ksiądz z ufnością za Panem.
  Wszystko, co Ksiądz robi,
  niech czyni z młodzieńczą pasją.
  Cieszy się światem i spotykanymi ludźmi,
  a Księdza serce
  niech przepełnia miłość,
  którą podzieli się z potrzebującymi.
  Niech pielęgnuje Ksiądz w sobie uśmiech,
  nie zatraca nigdy poczucia humoru.
  Stara się słuchać bardziej Boga niż ludzi,
  a On pokaże Księdzu Prawdę
  i obdarzy swoim błogosławieństwem.

 16. Paulina pisze:

  Życzę Ks. Adamowi Bożego Błogosławieństwa! Bo jak jest Boże Błogosławieństwo, to wszystko, co najlepsze jest!

 17. Ania N pisze:

  Niech Najświętsza Panienka i Pan Jezus mają Cię Księże w swoich dłoniach ,a Duch Święty niech prowadzi.

 18. Teresa pisze:

  Błogosławieństwa Bożego, zdrowia, wiele łask Bożych i siły na dalsze lata życia. Niechaj Pan błogosławi i strzeże. ŻYCIE 100 LAT!!

 19. Kropeczka pisze:

  Księże Adamie dziękuję z całego serca za obecność duchową z nami, za modlitwy, za tyle mądrych słów,cierpliwość, otuchę, wlanie w nas nadzieji. Życzę wszystkiego co święte. Niech BÓG księdzu Błogosławi.
  Pamiętam w modlitwie.

 20. Danuta pisze:

  Całuję dłonie księdza Adama, dziękując Bogu za dar jego kapłaństwa i posługi nam wszystkim. Niech dobry Bóg wynagrodzi cały trud i obdarzy zdrowiem i wszelkimi łaskami.

 21. szpilka pisze:

  Serdeczne zyczenia Bozej troskliwosci i bliskosci.Pocieszenia Matki Bozej Pomyslnosci i duchowego umocnienia sila i autorytetem Sw.Michała Archaniola.Zycze,zeby dobro,ktore Ksiadz mnozyl, wrocilo do niego i dało mu radosc w tym dniu Jubileuszu i na dni pozniejsze.NIechze Ksiedzu pospeiwaja przyjaciele,a Pan Paweł podesle wesoła nutke.On tu na stronie wie ,co pomoze duszy zagrac obertasa.

  • Paweł pisze:

   Przepraszam, wczoraj nie doczytałem tego komentarza. Oczywiście: „STO LAT” dla Księdza Adama!

   A jeżeli chodzi o „obertasa”, to jest on np. wspomniany w minucie 2:20 w takim oto – niegdyś znanym – nagraniu naszego zespołu „Mazowsze”:

   [Nawiasem mówiąc, pamiętam, jak w ogólniaku bardzo wesoło „nabijaliśmy” się «na motywach» takiej oto – niegdyś ‚sławetnej’ w PRL-u – „ŁOWICZANKI”:]

   Jeżeli zaś chodzi o tańce w rodzaju tego wyżej wspomnianego „obertasa”, to może warto zaprezentować – przetworzone ze wzorców ludowych, ale na wysokim artystycznym poziomie – dwa MAZURY:
   a) jeden z ostatniego aktu opery „STRASZNY DWÓR” Stanisława Moniuszki:

   b) a drugi z pierwszego aktu opery „HALKA”:

   Miłego słuchania! I jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Dniu Urodzin!

 22. Halina pisze:

  W dniu urodzin dużo zdrowia pomyślności wszelkich łask Bożych opieki Matusi Najświętszej Darów Ducha Świętego na każdy dzień prowadzenia swoich owieczek do Pana Boga życzy Halina 🙏😇🙏😇🎂

  • Hala pisze:

   Błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi, wielu łask, dużo zdrowia i radości. Dziękuję ks. Adamie, że jesteś.

 23. Katarzyna z Krakowa pisze:

  Proszę Księdza,
  chciałabym podziękować Księdzu za niezłomne życie, za świadectwo życia z Bogiem i świadectwo Kapłana. Niech każdy dzień będzie dla Księdza doświadczeniem miłości Jezusa i Jego owiec, które o księdzu pamiętają.
  Bóg zapłać 😇

 24. irenawoj pisze:

  Księże Adamie Niech Najświętsza Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką zwłaszcza w trudnych chwilach i wyprasza u swojego Syna wszelkie potrzebne łaski.

  • Magdalena pisze:

   Bóg zapłać za wszystko księże Adamie.
   Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata kapłaństwa ❤️

 25. Eva pisze:

  Czcigodny Księże Adamie,

  W dniu urodzin życzę dużo zdrowia, niesłabnącego żaru ducha w jakże trudnej kapłańskiej posłudze, oraz realizacji wszystkich zamierzeń i planów.
  Życzę, by Księdza życie było żywym głosem Ewangelii, żeby było wymownym świadectwem prymatu Boga oraz świadectwem miłości.
  Niech Najświętsza Maryja Panna otacza Księdza Matczyną miłością i opieką oraz niech wyprasza u Syna wszelkie łaski i siły potrzebne w codziennym pielgrzymowaniu..

  Z całego serca dziękuję za wszystko, co nam dawałeś do tej pory. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszelkie trudy, cierpienia, zranienia i ból…

  Szczęść Boże!

 26. Agnieszka pisze:

  Czcigodny Jubilacie Ks.Adamie,niech Niebo nadal otacza Cie Swa Opieka,wszystkie Chory Anielskie ,wspomagaja Swymi darami,Krolowa Wszechswiata skrywa pod Swym Plaszczem,zyczymy zyczliwosci ludzkich serc,owocnych Modlitw Wstawienniczych,dziekczynnych za Wszelkie Dobro przekazane przez Niebo dla Zbawienia ludzkosci,ten bukiet zyczen przystrojony kokardka dzisiejszych Komunii Sw w naszych Kosciolach,jako tarcza na te najwazniejsza Misje zycia,skladamy u Stop Matuchny Krolowej Woli Bozej.Czytelniczka Agnieszka z Rodzina spid Wroclawia.Marana Tha,Alleluja,Alleluja

  • Krzysztof pisze:

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus , Księże Adamie dziekuje za wskazywanie drogi, za wiele lat pracy i życzę Opieki Matki Bożej

 27. Renata pisze:

  Drogi księże Adamie życzę Ci Bożego pokoju w sercu, a Matka Boża niech nie wypuszcza Ciebie że swoich ramion przesyła wdzięczna słuchaczka Renata.

 28. Janinka pisze:

  Pragnę podziękować księdzu za dobro, modlitwę i wskazówki jakie od księdza otrzymałam. W dniu urodzin życzę obfitych łask Bożych, wytrwałości w tym szczególnym, trudnym czasie i nieustannej opieki Maryi oraz tego wszystkiego co się szczęściem zwie. Byliśmy z Mężem w Rakowcu dwa razy i dziękujemy Bogu, że ks. Adama poznaliśmy. Jako bukiet róż ofiaruję ks. modlitwę różańcową. Szczęść Boże. Janina z Warszawy

 29. Ewelina pisze:

  Uśmiechu, Radości a Nieba w wieczności 💐
  Księże Adasiu dziękuję za wszystko ❤️

 30. Elżbieta pisze:

  Szanowny ks. Adamie,
  dzielisz się wiarą, jak chlebem.
  Dziękuję Bogu za dar Ciebie, robotnika w winnicy Pańskiej.
  Ratujesz dusze pragnące chleba eucharystycznego
  i nawet te pogubione duchowo zdobywasz dla Chrystusa.
  Dziękuję Bogu za dar Ciebie, kapłana i egzorcysty.
  Zachwycasz mnogością działań ewangelizacyjnych
  i sposobami włączania w nie innych owieczek,
  nie zawsze chętnych owczarni Pańskiej.
  Dziękuję Bogu za dar Ciebie, ojca duchowego i pasterza.
  ALLELUJA!
  ALLELUJA!
  ALLELUJA!
  Elżbieta

 31. Roza pisze:

  Wielu łask Bożych i nieustannej opieki Najświętszej Panienki szanowny księże Adamie:)

 32. Teresa Bauer pisze:

  Umiłowany Synu Matki Bożej,Kapłanie Jezusa Chrystusa.Niech się spełnia Wola Boża w Tobie,w tym i przyszłym życiu.Amen

 33. Jerzy W. pisze:

  Szanowny nasz Jubilacie Ks. Adamie!. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie, czasie próby, zamętu życzę Wielebnemu, pokornemu Kapłanowi, wielbicielowi Maryji i Jezusa wszelkich Łask Bożych, opieki Św. Rodziny i niech ta ,, Iskra z Polski” obejmie cały świat i przygotuje go na przyjście naszego Zbawiciela Jezusa Chrystusa. MARANA THA!!!
  Jerzy W.

 34. Ania pisze:

  Dziekuje ks Adamowi za troske o nas i wszystko co dla nas robi. Niech Pan Bog ksiedza blogoslawi, a Maryja otula swym plaszczem. Sczesc Boze!

 35. Czekajacy pisze:

  Bóg zapłać Ks. Adamie za Twoje Serce, Czas, Ręce!!!
  Maranatha!

 36. Barbara pisze:

  Samych radosnych dni ,godzin i minut z Jezusem i Maryją

 37. rob pisze:

  Błogosławieństwa Bożego drogi Księże życzę .

 38. Urszula pisze:

  Błogosławieństwa Bożego i dużo zdrowia życzę księdzu Adamowi 🙏🙏💕

 39. Małgorzata pisze:

  Niezłomny Kapłanie , Księże Adamie. Przyjmij życzenia obfitości łask Bożych, opieki Najświętszej Maryi Panny na każdy dzień, wiele sił i wytrwałości w tym trudnym czasie. Dziękuję Panu Bogu za Ciebie, Księże ,za Twoje niezwykłe przesłania, jakie otrzymaliśmy za twoim pośrednictwem jak ufam od samego Jezusa i Maryi.

 40. Damian pisze:

  Wiem, dlaczego cierpisz. Bo nadejdzie dzień,
  kiedy będziemy sobie życzyli, że posłuchaliśmy tego,
  co nam mówiłaś o kochaniu, służbie i zrobieniu tego,
  o co prosiłaś… ale będzie już za późno.
  WIZJONERKA DO MATKI BOŻEJ W KIBEHO, 1981

  Księdzu Adamowi

 41. Małgorzata K. pisze:

  Drogi nasz Ks. Adamie, w dniu Urodzin życzę Księdzu za całego serca wytrwałości w tej wielkiej misji i wznioslej posłudze, jakim jest Kapłaństwo. Wciąż trzeba dziękować Bogu, że działa przez Księdza, gdy Ksiądz powierza się Mu w pokorze. Wierzę i ufam, że wszystkie cierpienia i modlitwy ofiaruje Ksiądz za świat i dusze, dlatego tez ogarniam Księdza modlitwą nadal idąc wskazaną przez Księdza drogą , przygotowujaca do Przyjścia Pana Jezusa. Niech Bóg Księdzu obficie błogosławi, wraz z Maryją i z Nią 🙏🌷

 42. Małgorzata z Oleśnicy pisze:

  Życzymy,życzymy i zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa przez Serce Maryi… 🙂

 43. Add pisze:

  Najlepsze życzenia dla czcigodnego Księdza, obfitości łask bożych i nieustającej opieki Matki Przenajświętrzej. Niech Ci Bóg błogosławi za Twoją posługę, za modlitwy jakie w naszych sprawach wznosisz do Niebieskiego Ojca.

 44. goga pisze:

  Drogi Kapłanie, potrzeba Nam dzisiaj Ciebie.
  Drogi Kapłanie , dziękuję Ci za rady, porady i wskazówki.
  Drogi Kapłanie, teraz dopiero rozumiem Ciebie i to co chciałeś nam przekazać.
  Tak jak w jednej ze swoich książek na wstępie napisałeś iż wierzysz, „że książka ta znalazła się w twoich rękach, drogi Czytelniku , NIE PRZYPADKIEM”. Tak i ja nie przypadkiem znalazłam tę stronę i tyle informacji od Ciebie pochłaniałam.
  Dziękuję Ci za to.
  Jesteś księże objęty w codziennych moich modlitwach.
  WRÓĆ …. do Nas i dalej prowadź, a jeśli to niemożliwe to chociaż od czasu do czasu odezwij się do Nas.

 45. Rafał pisze:

  Dziękuję księdzu za wszystkie dobra i łaski którymi nas obdarzył i życzę błogosławieństwa w życiu osobistym.

  • mamadan123 pisze:

   Odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego przywołuję Księdza Adama Skwarczyńskiego i proszę Jezusa i Maryję o opiekę dla Księdza.Dziękuję Księdzu za wszystko.Brakuje mi Księdza

 46. wobroniewiary pisze:

  Od 18 maja, z zachowaniem dystansu 1-metra oraz z maseczkami na twarzy, włoscy katolicy wracają do kościołów.

  Oby kiedyś kuria siedlecka otworzyła na nowo drzwi od kaplicy ks. Adama dla wiernych, abyśmy mogli uczestniczyć we Mszy św., a ks. Adam mógł ją dla ludu odprawiać ❤

 47. Robert pisze:

  Życzę Księdzu, aby mógł cieszyć się z owoców swojej pracy i modlitwy jeszcze tu, na tej ziemi. Dołączam modlitwę: +++.

 48. Jadwiga pisze:

  Drogi ks. Adamie w Dniu Urodzin życzę błogosławieństwa Bożego,opieki Matki Bożej, dużo zdrowia i pokoju w sercu. Pragne podziękować księdzu za pomoc w znalezieniu drogi do Jezusa i Maryi.
  To dzieki radom księdza odbyłam spowiedź z całego życia na Jasnej Gorze, kiedy to odwiedziłam Polskę kilka lat temu. Ksiażka „W szkole krzyża” stała sie moim przewodnikiem duchowym, tak jak wszystkie modlitwy i listy, pogadanki i nauki ewangeliczne księdza. Z radościa w sercu przyjmowałam opinie oraz cytaty ksiedza z Poematu… Marii Valtorty, bo pokochałam to dzieło od pierwszych jego stron. Nie zdażyłam niestety „odpowiedziec” na jeden z ostatnich apeli księdza do Polonii aby wracać do kraju. Rozważalismy ja w ub, roku z mężem w czasie pobytu w Polsce. Obawiam się jednak, że już za późno. Z serdecznymi pozdrowieniami zza mórz i oceanów – Jadwiga.

 49. Dabrowka pisze:

  Ks Adamie życzę Tobie żeby Maryja prowadziła Cie bezpiecznie po krętych drogach dzisiejszego świata, abyś szczęśliwie dotarł do wiecznego obcowania z Bogiem w Trójcy Jedynym
  Zapewniam o codziennej modlitwie.

 50. Krystyna pisze:

  Błogosławieństwa Bożego, zdrowia, wiele łask Bożych i siły na dalsze lata życia. Niechaj Pan błogosławi i strzeże. ŻYCIE 100 LAT!!

 51. Maria pisze:

  Księże Adamie,niech dobry Bóg obdarzy Księdza potrzebnymi łaskami i przytulić do Serca.Z modlitewną pamiecia-Iskra

 52. Bernadeta budziwoj pisze:

  Bożego błogosławieństwa opieki Matki Bozej

 53. Andrzej pisze:

  W dniu urodzin, Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień życia.

 54. Jacek pisze:

  Przy tak mocnym wsparciu Księdzu zły nie zagrozi.
  Dołączam do chóru życzeń zdrowia i Błogosławieństwa.
  Niech Bóg Księdza prowadzi do zwycięstwa.
  Szczęść Boże

 55. Robwrt1981 pisze:

  100 lat życzę i Dziękuję za wszystkie mądre słowa.

 56. Wiesława pisze:

  Księże Adamie z okazji urodzin życzę dobrego zdrowia i sił do wypełniania woli Bożej.Niech nasza najczulsza Mama Niebieska ma księdza w swojej opiece.Wspiera i ochrania i bezpiecznie prowadzi po wyboistych drogach życia.Niech Cię Pan Bóg Błogosławi i strzeże.Odwagi ja Jestem tak mówi Pan.

 57. Krystyna pisze:

  Błogosławieństwa Bożego w życiu codziennym i opieki Najświętszej Maryi Panny życzę na wiele, wiele lat. Szczęść Boże ks. Adamie

 58. Beata pisze:

  Błogosławieństwa Bożego i wielu łask Bożych na każdy dzień.

 59. Jolanta pisze:

  Szczęść Boże Księże Adamie ❤
  Wszystkiego najlepszego! ❤

 60. Bożena pisze:

  Wielebny Księże Adamie,
  z okazji urodzin życzę Księdzu
  wiele radości,zdrowia, wytrwałości,
  spokoju i pogody ducha …
  Niech Najświętsza Panna otacza
  Księdza Matczyną miłością i opieką,
  zwłaszcza w trudnych chwilach
  i wyprasza u swojego Syna
  wszelkie potrzebne Łaski.
  Podejmowany trud zmagania się
  z codziennością niech Księdza
  uskrzydla i pozwoli dostrzegać
  piękno i głębię życia.

  Bóg zapłać Księdzu za wszystko.

 61. zorza pisze:

  Kochany Ksieze Adamie.Wiele lask Bozych i opieki Najswietszej Panienki.Codziennie modle sie o opieke dla ksiedza i dziekuje za madre slowa ktore od ksiedza otrzymalam.

  • Danuta pisze:

   Błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Matki Kapłanów „Pod Twoją obronę…..”

  • BEATA M. pisze:

   Szczęść Boże Księże Adamie!!! I jeszcze proszę ode mnie przyjąć najszczersze życzenia, błogosławieństwa BOŻEGO, ŁASK Najświętszej Maryi Panny i jednocześnie dziękując za posługę pasterską!!!

 62. Renata Anna pisze:

  Czcigodny Księże Adamie, niechaj Najświętsza Maryja Panna, Matka Łaski Bożej ma Księdza pod swoją opieką każdego dnia, a Bóg w Trójcy Jedyny błogosławi w ten trudny czas.

 63. Iwona pisze:

  Błogosławieństwa Bożego, opieki Maryi, wielu łask, dużo zdrowia i radości.

 64. Janina pisze:

  Ksieze Adamie w imieniu calej rodziny dziekuje za Twoja prace w winnicy Panskiej i zycze by Dobry Bog mial Cie w opiece.

 65. Ewa pisze:

  Błogosławieństwa Bożego !!! Zdrówka !!!

 66. Helena pisze:

  Księże Adamie dziękuję.

 67. Waldemar pisze:

  Bożego Błogosławieństwa 😊

 68. Paweł pisze:

  Szczęść Boże Księdzu Adamowi! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
  [Za Księdza modliłem się czasami już nawet wtedy, kiedy go jeszcze zupełnie nie znałem (i nie wiedziałem np. jak wygląda), a tylko czytałem prośby o taką modlitwę zamieszczane na stronie… Mieczysławy Kordas].
  Oby Biskup Ordynariusz potraktował Księdza jak najłaskawiej!
  (Motywacje decyzji przełożonych kościelnych czasami wydają mi się dziwne. Bo np. nawet św. Jan Paweł II ekskomunikował abpa Marcela Lefebvre GŁÓWNIE za to, że on poważył się konsekrować biskupów bez mandatu papieskiego, a NIE za kwestionowanie ekumenizmu czy też współczesnej kościelnej doktryny o wolności religijnej. Dla mnie to oficjalne uzasadnienie tej ekskomuniki kiedyś wydawało się DZIWNE, zważywszy że w ciągu CAŁEJ praktycznie STAROŻYTNOŚCI Kościoła do konsekracji biskupiej nie wymagano AŻ zgody papieskiej, lecz tylko potrzeba było zgody metropolity/patriarchy… W przypadku zaś Ks. Adama Skwarczyńskiego bardzo rażąca dla jego Biskupa Ordynariusza wydała się chyba kwestia jego nauki o Paruzji – mianowicie Paruzji jakby kilkuetapowej, której pierwszy etap miałby nastąpić już całkiem niedługo. Natomiast nie była chyba tak mocno podnoszona kwestia autentyczności objawień danych Tomaszowi. Dla mnie to też trochę DZIWNY punkt widzenia, ponieważ mnie z kolei trochę bardziej chyba razi PROTESTANCKIE podejście do kwestii Sądu Ostatecznego, który poprzedzony ma być wg typowo protestanckich interpretacji – może właśnie już niedługo – dodatkowym Sądem, można by tu powiedzieć „POŚREDNIM”, określanym np. w znanej w Polsce protestanckiej „Panoramie Biblii” jako: „Sąd żyjących narodów – Mat. 25,41”; „Przyjście Chrystusa w mocy”/”Powtórne przyjście Chrystusa” – Mat. 24,30; Marka 13,26; Łuk. 21,27; Obj. 19,11-21; „Bitwa Armagedon” – a można to wszystko zobaczyć zeskanowane tu: http://wojtek.pp.org.pl/32577_panorama-biblii#group-25
  Czyli według protestantów to jest tak jakby Sąd Boży/Paruzja nie był JEDEN i – jako JEDYNY – godzien miana OSTATECZNEGO, lecz jakby było ich WIĘCEJ niż JEDEN: tych mianowicie tzw. Sądów Pośrednich, a „Ostatecznym” będzie tylko ten finalny na końcu – pokazany tu: http://wojtek.pp.org.pl/32577_panorama-biblii#group-27 . Takie podejście mnie zawsze trochę dziwiło… Raczej jestem skłonny uznać Sąd Boży Ostateczny/Paruzję za wydarzenie JEDNO JEDYNE, choćby i kilkuetapowe… Wydaje mi się to bardziej katolickie. Podczas gdy wyraźne mówienie o jednym lub paru ODRĘBNYCH Bożych „Sądach Pośrednich” nad światem dla mnie tchnie raczej protestantyzmem…
  Tak że – summa summarum – gdybym był papieżem, to za SAMĄ nielegalną konsekrację biskupów nie ekskomunikowałbym abpa Lefebvre, a gdybym był biskupem, to nie nałożyłbym na Ks. Adama Skwarczyńskiego oficjalnych ograniczeń za SAMĄ jego naukę o Paruzji.)

 69. alicja pisze:

  W dniu urodzin, Opieki Matki Bożej i Błogosławieństwa Bożego

 70. Anula pisze:

  Szczęść Boże Księże Adamie! Życzę Księdzu Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Przenajświętszej na każdy dzień i zapewniam o modlitwie. Szczęść Boże! Ania

 71. babula pisze:

  Urodziny -taki piękny dzień, kolejny dar Bożej Miłości dla Księdza. To tak jak przytulenie do Jezusowego Serca, jak owinięcie płaszczem Maryi. Jest już bezpiecznie, spokojnie, cokolwiek by się działo, nie trzeba się już o nic martwić. To Ksiądz nas uczył tego zaufania Bogu, poddania się Woli Bożej, podzielił się Ksiądz z nami swoimi duchowymi dobrami. Jestem za to cale duchowe bogactwo niezmiernie wdzięczna. Proszę Maryję by wstawiała się we wszystkich intencjach, które Ksiądz składa na ołtarzu, by Jezus błogosławił każdy dzień życia Księdza, by owocowało potężnie ziarno, które Ksiądz zasiał.
  Szczęść Boże ❤

 72. Sylwia z rodziną pisze:

  Przeobfitego błogosławieństwa Bożego, radości, pokoju i Miłości w każdym czasie.

 73. Dorota pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus.Błogosławieństwa opieki Maryji i Ducha Sw.dla ks.Adama. Wszystkiego Najlepszego

 74. Edyta pisze:

  Kochany księże Adamie w dniu urodzin życzę księdzu wielu,wielu łask Bożych.Niech Matka Boża otacza księdza Swoją nieustanną opieką.Życzę dużo zdrowia i sił na każdy dzień.Niech księdza Pan Bóg błogosławi ❤❤❤

 75. Elwira pisze:

  Kochany księże Adamie! Wszelkiego błogosławieństwa Boga w Trójcy Jedynego i Matki Najświętszej! Oby Jej płaszcz zawsze Cię ochraniał! Serdeczności! EMS

 76. K. pisze:

  Księże Adamie! Życzę, aby ruch Iskra z Polski rósł w siłę i uzyskał ksiądz na powrót zgodę od biskupa na kontynuowanie pracy apostolskiej. Wierzę, że się uda! A w czasie kiedy będzie obowiązywać milczenie, to Maryja sama zajmie się rozpowszechnianiem informacji.

 77. Quis ut Deus pisze:

  A ja życzę… spełnienia marzeń.
  Pamiętam w modlitwie.

 78. Dorota pisze:

  Drogi księże Adamie pragnę serdecznie podziękować za posługę, modlitwę i mądre słowa. Niech Matka Boża ma księdza w swojej opiece.Szczęść Boże

 79. Ela pisze:

  Błogosławieństwa Bożego,na każdy dzień,zdrowia,sto lat życia,daj Boże więcej,rozwiązywania problemów z Bogiem,aby Matka Najświętsza otaczała księdza swym matczynym płaszczem i chroniła przed atakami zła oraz poprowadziła prostą drogą do Boga.Pomimo ,że nie dane mi było poznać osobiście księdza to i tak jesteś czcigodny księże w moim sercu i pamięci.Szczęść Boże.

 80. Honorata pisze:

  Niech Maryja prowadzi i przytula do Niepokalanego serca 💕 a Opatrzność Boża niech czuwa. Życzę dużo zdrowia i pogody ducha.

 81. Anna Burczyk pisze:

  Czcigodny Księże w dniu urodzin wszelkich potrzebnych łask,błogosławieństwa Trójcy Przenajświętszej.Niechaj Maryja Wszelkich Łask otacza Cię Swym Płaszczem.Wielkie Bóg zapłać za Twoją posługę i słowo skierowane do nas.Szczesc Boże.Anna

 82. Maggie pisze:

  Moc jak najgorętszych życzeń, choć z zimnego dziś miasta, przesyłam z okazji dzisiejszego Święta, dziękując równocześnie za Skarb Opiekuńczej Modlitwy, którym Ksiądz nas WOWIT’ów i naszych bliskich obdarza, a więc NADE WSZYSTKO zdrowia, mnóstwo i zawsze radości z pogodą ducha, a wokół życzliwych/prawdziwych bliźnich. Niech Pan Bóg w Swej Niezmierzonej Szczodrobliwości obdarza Księdza jak najliczniejszymi Łaskami oraz potrzebną Pomocą do wypełniania Jego Bożej Woli, powierzonych zadań i posługi kapłańskiej. Niech Najświętsza Maryja i Najdroższa ze wszystkich Matek otacza Księdza Swoją nieustanną Opieką, przytulając do Serca tak: aby Ksiądz jak dziecko słyszał bicie i promieniujące ciepło Jej Serca i nabierał zeń mocy, aby nigdy nie czuć się osamotnionym w ciszy zamieszkiwanej pustelni.
  Z bukietem Zdrowasiek jeszcze raz Bóg zapłać za Dobro i Poświęcanie,
  Szczęść Boże ❣️🙏🏻❣️

 83. Maria Teresa pisze:

  Z okazji urodzin życzę drogiemu Księdzu szczególnych łask od Boga i Bożego błogosławieństwa.

 84. Robert z Moniką i Damianem pisze:

  Z okazji Urodzin ❤🌹🌺Kochanemu Księdzu Adamowi Skwarczynskiemu :💙
  „Zostałem stworzony, aby dokonać dzieła,
  do którego nikt inny nie został stworzony.
  Mam swoje miejsce w Bożych zamiarach:
  miejsce przygotowane specjalnie dla mnie.
  Nie ma znaczenia, czy jestem bogaty czy biedny,pogardzany czy szanowany przez ludzi.
  Bóg mnie zna i wzywa mnie po imieniu.
  On powierzył mi zadanie, którego nie powierzył nikomu innemu. Wyznaczył mi misję do spełnienia. W jakiś szczególny sposób jestem niezbędny dla Jego zamierzeń: tak bardzo nieodzowny na mym własnym miejscu,
  jak archanioł na swoim. Bóg nie stworzył mnie na próżno. Będę czynił dobro i spełnię wyznaczone mi zadanie: będę aniołem pokoju,
  głosicielem prawdy w miejscu wyznaczonym mi przez Boga, nawet jeśli nie będę tego świadomy. Jedno jest ważne: bym wypełniał Jego przykazania i służył Mu w moim powołaniu.” 🙏🙏🙏 Szczesc Boże 😍😍😍

 85. Radek pisze:

  Księże Adamie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bóg zapłać za wszystko.

 86. Karolina pisze:

  Czcigodny Jubilacie księże Adamie w tym szczególnym dniu niech Maryja przytuli Cię mocno do swojego serca, niech umocni, napelni pokojem i radością i zaleje strumieniem swoich łask. Dziękuję za wszystko co dzięki Tobie się zmieniło w moim życiu z modlitwą Karolina.

 87. Karolina pisze:

  Księże Adamie w tym szczególnym dniu niech Maryja przytuli Cię mocno do swojego serca, niech umocni, napelni pokojem i radością i zaleje strumieniem swoich łask. Dziękuję za wszystko co dzięki Tobie się zmieniło w moim życiu z modlitwą Karolina.

 88. Sławek pisze:

  Księże Adamie niech Bóg Ci błogosławi i strzeże i Maryja przytuli do Serca. Bogu niech będą dzięki za za Ciebie Ks. Adamie.

 89. Elżbieta pisze:

  Kochany księżne Adamie!
  Z okazji urodzin życzę z całego serca Błogosławieństwa Bożego i szczególnej opieki Najświętszej Maryi na każdą chwilę życia, na każdy dzień. Bardzo brakuje mi słów, wskazówek i rad księdza w tych czasach zamętu i zapewniam że pamiętam o księdzu w swojej modlitwie nie tylko dzisiaj z okazji urodzin. Dziękuję Panu i Najświętszej Panience Maryi że miałam zaszczyt słuchać słów ,,Takiego Kapłana”

 90. Joanna pisze:

  Życzę Księdzu Adamowi wielu łask Bożych, radości i zdrowia. Dziękuję za odwagę i troskę o zbawienie naszych dusz.

 91. Wioletta B.K. pisze:

  Drogi Księże Adamie. Z całego serca dziękuję Maryi za Księdza i księdza posługę. Dzięki Tobie Księże nawracałam się przez ostatnie lata mojego życia. Był dla mnie Ksiądz światłem i drogowskazem. Niech Matka Najświętsza ma Cię w swojej opiece. Wiele sił i szybkiego powrotu do nas. Bardzo Ciebie potrzebujemy.

 92. Alicjal pisze:

  Niech Bóg Księdzu Błogosławi, obdarza zdrowiem, pokojem, radością,a przede wszystkim miłością Boga i ludzi . Maryja niech otula Księdza płaszczem opieki aby Księdza Kapłaństwo przyniosło światu cudowne Boże owoce . Szczęść Boże

 93. 2Tm2,3 pisze:

  Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej

 94. Ewa pisze:

  Dziękuje Księże za Twoja posługę, dziękuje za mnóstwo wskazówek w drodze do świętości. Dziękuje za Twoje poświęcenie, Twoje oddanie, Twoją ufność i pokorę

  • Monika0603 pisze:

   Błogosławieństwa Bożego na każdy dzień. Szczęść Boże Księdzu Adamowi na każdego dnia.

 95. sylwias pisze:

  Życzę Księdzu Błogosławieństwa Bożego i opieki NMP i dziękuję za świadczenie o Bogu nie tylko słowem, ale całą postawą.

 96. Ewa pisze:

  Kochany ks. Adamie…. cała rodzina pamięta o Tobie w modlitwie i w sercu….. tęsknimy bardzo za Twym słowem….. Niech Bóg Tobie Błogosławi i Maryja ma w swojej opiece, każdego dnia.

 97. Anna pisze:

  Matko Boża Pośredniczko Łask opiekuj się ks. Adamem i weź Go pod Swój Płaszcz Opieki i Ochrony ❤

  • Barbara pisze:

   Drogi ks. Adamie, bardzo dziękuję. Niech Pan Bóg Tobie Błogosławi na każdy dzień, a Maryja przytuli do Serca

 98. AnnaSawa pisze:

  Przyłączam się do powyższych życzeń z serca ❤
  Niech Matka Boża codziennie księdza prowadzi i aniołowie chronią.
  Życzę księdzu i nam wszystkim abyśmy się wszyscy razem spotkali na odnowionej ziemi, którą to ksiądz tak pięknie przedstawił, …….pod patronatem Zwycięskiego Niepokalanego Serca Maryi i Najświętszego Serca Pana Jezusa. Amen. Niech Matka Boża będzie dla nas Arką i przeprowadzi przez wszelkie nawałnice. Amen.

 99. Grażyna pisze:

  Życzę Księdzu Adamowi dużo wytrwałości, spokoju ducha, obfitości łask Bożych , Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień życia.
  Pozdrawiam , stała czytelniczka tej strony.

 100. Anna z Como pisze:

  Drogi Ksieze Adamie,wszelkich Bozych blogoslawienstw.Niech Bog Jedyny prowadzi Ksiedza kazdego dnia, Wszystkiego, co najlepsze!

 101. Elżbieta Antylopa pisze:

  Niech Pan Bóg błogosławi a Matka Boża otacza płaszczem swej opieki na każdy dzień.Dziekujemy za wszystko .

 102. Artur K pisze:

  Błogosławieństwa Bożego dla ks.Adama
  Tak bardzo nam go brak

 103. marko5 pisze:

  Niech NMP otoczy ksiedza Swym Płaszczem Opieki i ukryje w Swoim Niepokalanym sercu , aby zgodnie z powołaniem przyprowadzil ksiądz jak największą ilość dusz wiernych do Tronu Bożego.

 104. Maciąg Władysław, Wodzisław Śląski pisze:

  Chociaż zaglądam na forum, to się do tej pory nie udzielałem, (choć parę razy miałem ”ochotę” to zrobić) ale w takim dniu sumienie nie pozwala mi na pominięcie tego. Ks. Adama poznałem przy okazji spowiedzi generalnej (może ks. Adam będzie pamiętał – VIII. 2017r.) – to dopiero on wtedy uświadomił mi ciężkość grzechów popełnionych myślą. Ponad rok później (IX. 2018r.) miałem znowu łaskę spotkać się z ks. Adamem – potrzebowałem porady ws. pokus.Tak skromnego, pokornego i mądrego dziś spotkać – to naprawdę prawie niemożliwe (przynajmniej w naszej okolicy).
  Ks. Adamie – moc najszczerszych życzeń, błogosławieństwa Bożego na każdy dzień, obfitości łask Bożych na każdy dzień, niech Duch Św. obficie udziela swoich darów i prowadzi a Najświętsza Maryja Panna ma w swojej opiece.

 105. W.R. pisze:

  Księże Adamie pomodliliśmy się z żoną i córką za księdza . Mamy nadzieję że biskup zmieni decyzję i ksiądz wróci do nas! Któż JAK BÓG?!!W NIM CAŁA NADZIEJA!

 106. Ava pisze:

  Drogi Księżę Adamie,
  Cierpliwości w znoszeniu trosk, wielości łask Bożych i opieki Najczulszej z Matek każdego dnia, a nadto pokoju serca.

 107. Maria Szyndler pisze:

  Obfitych plonow z kazdego ziarna ,tak licznie posianego.Duzo silly i wsparcia z NIEBA w walce z mocami ciemnosci.Tesknimy za anielskim glosem Ksiedza I pamietamy w modlitwie.Blogoslawienstwa Bozego w dalszym oby jak najdluzszym zyciu.

 108. Katarzyna Goral pisze:

  Z okazji urodzin życzę ks.opieki Matki Najświętszej ,zdrowia i błogosławieństwa.Szczęść Boże.

 109. Rita pisze:

  Z okazji urodzin życzę codziennej w sercu pewności, że to co Ksiądz robi Panu Bogu się podoba.Dużo zdrowia i wytrwałości, dzieła Boże same się obronią

 110. Gonia pisze:

  Kochany księźe Adamie! Dziękuję za tyle dobrych słów skierowanych do mnie. Zawsze miałeś czas porozmawiać ze mną i pocieszyć mnie. W tym waźnym dla Ciebie dniu pragnę Cię mocno uściskać i źyczyć Ci duźo Miłości Boźej i Opieki naszej Kochanej Mamusi w Niebie.

 111. olagal pisze:

  Drogi Księże Adamie,dziękując Miłosierdziu Bożemu za dar Księdza życia i powołania prosimy Go w tym dniu o opiekę nad Księdzem,wszelkie potrzebne łaski w wypełnianiu woli Bożej. Wszelkiego dobra!

 112. neta pisze:

  Obfitości łask i błogosławieństwa Bożego dla ks. Adama

 113. Ela pisze:

  Błogosławieństwa Bożego,zdrowia,niech Matka Boża otacza swoim płaszczem , prowadzi i pomaga w trudach codziennego życia.Szczęść Bożę na każdy dzień.

 114. Małgorzata pisze:

  Z okazji urodzin życzę Księdzu radości, miłości, świętości i wypełnienia Woli Bożej w 100 procentach!
  Niech Bóg błogosławi a Matuchna Przenajświętsza uprasza wszelkie potrzebne łaski.

 115. Halina pisze:

  Księże Adamie dużo zdrowia wszelkich łask Bożych opieki Matusi Najświętszej Darów Ducha Świętego na każdy dzień życia dalszej posługi kapłańskiej Bożego błogosławieństwa

 116. Ewa pisze:

  W dniu urodzin życzę ks. Adamowi Bożego Błogosławieństwa oraz nieustającej opieki Matki Bożej. A tak po ludzku dużo zdrowia i życzliwości ludzi.

 117. EwaT. pisze:

  W dniu urodzin zycze ksiedzu Adamowi Nieba!
  Niech Maryja ksiedza prowadzi i strzeze❤️

 118. HeSo pisze:

  W Dniu Urodzin życzę księdzu Adamowi Błogosławieństwa Bożego w życiu oraz opieki Niepokalanej Matki Bożej.

 119. Tomasz pisze:

  Błogosławieństwa Bożego księdzu życzę oraz wytrwania w Wierze i Miłości. Tomasz

 120. Bogumila pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus…❤❤❤Księdzu Adamowi z okazji urodzin życzę wraz z moja rodzina ….Wiele Łask Bożych na.kazda sekundę życia kapłańskiego…Samych wspaniałych minut życia Z Trojca Swieta..Godzin obcowania Z Jezusem.Maryja I Jozefem których Kochasz i Oni Księdza Kochają…Oraz Błogosławieństw Bożych na długie dni. tygodnie.miesiące i Lata Które Duch Święty umacnia Kieruje i Prowadzi .Rządzi w Kapłańskiej posłudze…zawsze pamiętam w modlitwie za dobrodziejow Tej strony i modlitwa ogarniam wszystkich..ale Księdza Adama obejmie w krwawych Łazach koronka ❤❤❤.Życzymy❤ zyczymy i szczęścia i Błogosławieństwa przez ręce Maryi…Niech Wiara i Miłość w sercu Księdza Gości niech nigdy nie braknie ❤niech nigdy nie braknie l❤udzkiej życzliwości…Niech nigdy nie braknie ❤niech nigdy nie braknie ludzkiej życzliwości…1000Lat!!!

 121. MarekSz pisze:

  Życzę Bożego błogosławieństwa i obfitości łask potrzebnych do wypełnienia się woli Bożej w twoim życiu księże Adamie. Łask potrzebnych do wytrwania w szkole krzyża nie mogąc odprawiać Mszy Świętych. A gdy dopełni się twoje życie tu na ziemi i Pan Bóg powoła cię do siebie życzę dobrej i spokojnej śmierci w objęciach Jezusa i Maryi i św. Józefa.

  Mam nadzieję że nie zaszokowałem nikogo drugą częścią życzeń. Nasze życie tutaj jest tylko przejściowe i szybko przemija. Tak naprawdę nasza ojczyzna jest w Niebie. Trzeba być cały czas gotowym.
  Księdza Adama zobaczyłem oglądając film „Widziałem nowy świat”. To był pierwszy film na jaki natrafiłem zaczynając moje poszukiwania. Był to rok 2016. Oglądałem ten film kilkanaście razy. Pamiętam że oglądając czułem niesamowitą dobroć, spokój i skromność bijącą od niego. Dzięki niemu trafiłem na ta stronę szukając więcej materiałów.
  Z Panem Bogiem.

 122. Longin pisze:

  Niech błogosławieństwo będzie z Tobą księże Adamie – tak jak nigdy nie oparłeś się Bożym Wezwaniom tak wytrwaj i bądź wiernym świadkiem Prawdy. Pozostaję w modlitwie za Ciebie.

  • Dorota pisze:

   Księże Adamie,
   Życzę Ci abyś jeszcze na tej ziemi odstąpił świętości w posłudze kapłańskiej.
   Dziękuję bardzo i pozdrawiam.

 123. Bogumiła pisze:

  Dziękuje Bogu za takiego kapłana i proszę o potrzebne łaski dla Niego

 124. Julia M pisze:

  Kochany ks. Adamie. My rowniez przylaczamy sie do powyzszych zyczen. Bedziemy prosic dzis w modlitwie Maryje aby wyprosila Ksiedzu wszystkie potrzebne laski, zawsze ochraniala swoim plaszczem i przytulila dzis mocno do Swego serca. Dziekujemy Bogu Ojcu za Ksiedza. Zawsze jestes obecny w naszych sercach i modlitwie.
  Julia i Marek z dziecmi

 125. Alina pisze:

  Ja również dołączam się do wielkiego bukietu życzeń, a więc obfitego błogosławieństwa na każdy dzień ,nieustannej opieki Mamy Przenajświętszej, światła Ducha Świętego i dużo siły do przetrwania, Bóg zapłać za wszystkie dobra jakie otrzymaliśmy przez księdza Adama Skwarczyńskiego.

 126. Marta pisze:

  Życzę ks. Adamowi wszelkich łask Bożych i dziękuję Bogu, że posłał nam tak godnego Kapłana.

 127. kasiaJa pisze:

  Niech Bóg będzie uwielbiony w całym życiu Księdza Adama. W dniu urodzin składam najserdeczniejsze życzenia – Nieba dla Ciebie oraz wszystkich Twoich owieczek Księże. Niech Matka Boża Cię prowadzi i ochrania Swym Płaszczem.

 128. Maria pisze:

  Serdeczne zyczenia w Dniu Urodzin Szanowny Ksieze Adamie. .KBogoslawienstwa Bozego i opieki Matki Bozej .Kazdego dnia ogarniam Modlitwa. Duzo zdrowia zycze..

 129. Maria pisze:

  Księże Adamie życzę potrzebnych sił i łask do codziennego wypełniania Woli Bożej w drodze do Nieba.
  pozdrawiam z darem modlitwy.

 130. wiech pisze:

  Czcigodny Księże Adamie , życzę Ci dużo zdrowia , radości, Bożego Błogosławieństwa , opieki Matki Najświętszej i w wieczności Nieba.

 131. Aga275 pisze:

  Księże Adamie życzę błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej. Dziękuję za to że ksiądz dał mi tak dużo w poznaniu Boga. 💞

 132. Grażyna pisze:

  Wielce Szanowny Księże Adamie, proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia.
  Życzę Księdzu w imieniu mojego męża i własnym obfitych łask Bożych .
  Grażyna Kołodziej
  Ps. Wyrażam wdzięczność Bogu ,
  że mieliśmy przyjemność Księdza poznać.

  • Agnieszka pisze:

   Szczęść Boże Księże Adamie! Z serca życzę zbawienia, opieki Maryi i Bożego błogosławieństwa!!

 133. eReM pisze:

  Czcigodny Solenizancie Księże Adamie, życzę Bożego błogosławieństwa na każdą chwilę dnia, niech Niepokalana Maryja, nasza Orędowniczka i Pośredniczka, roztoczy nad Tobą, Księże Adamie, swoją Matczyną opiekę i niech prowadzi do naszego Pana Jezusa Chrystusa w radości Ducha Świętego!
  Poprzez film pt. „Proroctwo” poznałam i wysłuchałam rozmowę Księdza z autorami filmu nt. Iskry z Polski, potem zaznajomiłam się ze stroną WOWiTK. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego, co najlepsze!

 134. AgaM pisze:

  Szczęść Boże Księże Adamie! Życzę wszelkiego błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi na każdy dzień!

 135. Paweł pisze:

  Księże Adamie czytam i obserwuję słowa i czyny księdza od 2011 r. lub 2010 r., jeżeli dobrze pamiętam, i zawsze z życzliwością i z szacunkiem do całej postawy Księdza się odnosiłem w rozmowach z ludźmi i w rozważaniach przed Bogiem, choć poddawałem całość krytycznej, czyli rozważnej analizie, skoro jestem do niej zdolny. Dziękuję za wszelkie dobro jakiego doznałem w tym czasie dzięki Księdza działalności, choć nigdy nie mieliśmy okazji do odrębnego kontaktu. Uważam, że realizował Ksiądz i realizuje bardzo cenną misję.Dziękuję za całą postawę i świadectwa przy jej realizacji i z serca życzę Wszelkiego Błogosławieństwa Bożego z okazji rocznicy urodzin. Odczumam, że doby, zacny i delikatny z Księdza człowiek i rozumiem, że niełatwo było Księdzu zrobić z siebie pośmiewisko głosząc co czuje i widział ale jestem Księdzu wdzięczny, że się odważył. Naprawdę i bardzo wdzięczny, być może dlatego, że także posiadam tęsknotę, za tym co pierwotnie Pan Bóg zamierzył dla nas i pragnę spełnienia tego co On zamierzył. Zapewniam, że w takim też duchu modliłem się za Księdza w jego intencjach. Dostrzegam, że ma Ksiądz Wielkie Serce, a takie serce wiem skąd pochodzi i szczerze gratuluję takiej kondycji, choć wiem, że delikatność takiego serca zwielokrotnia też cenę jaką płaci się za podjęcie się głoszenia prawdy, która jest niechciana. Księże Adamie niech Ci więc Serce Jezusa będzie nagrodzą i według Jego wzoru do końca niech Cię przekuje i uformuje na Jego podobieńśtwo. Bądź szczęśliwy i miej Ducha Bożego w obfitości. To brzmi może nieco „kościołowo”, gdyby używać słów zapożyczonych i gładkich ale ja tak czuję jak napisałem. Zapewniam, że rozważnie dobrałem te słowa i odpowiadają one w pełni temu czym moje życzenia dla Księdza wypełniam. Dobrze, że takich ludzi jak Ksiądz Pan Bóg pozwala nam spotkać, którzy autentycznie tęsknią za Bogiem i Domem Jego. Cieszy mnie to szczególnie w przypadku kapłana, bo to drogowskaz żywy i godny szacunku. Niech Cię Pan Bóg strzeże i doprowadzi do wytęsknionego końca uchroniwszy od wszelkich zasadzek jakichkolwiek bądź wrogów.

 136. Annawa pisze:

  Księże Adamie- życzę Błogosławieństwa Bożego, światła Ducha Świętego, wytrwałości, zdrowia i cierpliwości. Niech Mama Boża otuli Cię Swym macierzyńskim płaszczem na drodze do Swego Syna. Szczęść Boże.

 137. Judith Chanfray pisze:

  Najserdeczniejsz zyczenia urodzinowe spoznione, ale szczere. Zyczymy Ksiedzu wszelkich blogoslawienstw Bozych, ciaglego wypelniania w pelni woli Bozej i wytrwalosci w tych czasach zamentu i szalenstwa duchowego. Laczymy sie z Ksiedzem w modlitwie oddajac sie calkowicie Nszej Krolowe nieba i ziemi. Seraphim z siostra i rodzicami z Lyonu

 138. Danuta pisze:

  Z okazji urodzin zycze duzo radosci , zdrowia , nieslabnacego zaru ducha w trudnej kaplanskiej posludze. Niech Najswietsza Mateczka otacza Ksiedza szczegolna miloscia i wyprasza u Syna wszelkie potrzebne laski . Szczesc Boze . 🙂

 139. Mirek pisze:

  łaski i błogosławieństwa Bożego na dalsze życie

 140. Ola pisze:

  Niech Maryja otula Cię w swoim matczynym Niepokalanym Sercu ,Drogi Kapłanie Chrystusa , abyś przepełniony Jej miłością,w modlitwach prowadził nas i wszystkie dusze kapłańskie – prosto do Serca Jezusa. Życzę Księdzu nieustannego spoczywania na piersi Jezusa i oddychania Jego Miłością ❤️

 141. Bukieciarnia Strzegom pisze:

  Polecam księdza Adama naszej umiłowanej Najświętszej Panience. Niech znajdzie schronienie w Jej Niepokalanym Sercu.

 142. Pomorzak pisze:

  Szanowny i czcigodny Księże Adamie! Na ziemi życzę Księdzu – opieki Pana Jezusa Króla i Najświętszej Maryi Panny naszej Królowej i wszystkiego najlepszego, a w Niebie stopnia szczęścia najwyższego!

 143. Małgorzata pisze:

  Błogosławieństwa Bożego i wszystkiego najlepszego dla umiłowanego ks. Adama. Serdeczne podziękowania za posługę kapłańską.

 144. Gieniu pisze:

  Wszystkiego dobrego , zdrowia,pokoju ducha i wszelkich łask Bożych. Z Panem Bogiem.

 145. Antonina pisze:

  Drogi Księże Adamie, dwadzieścia lat temu w księgarence na Kul-u, kupiłam w „W Szkole Krzyża ” , ta książka zmieniła życie moje, a później i życie mojego męża. Wielkie Bóg zapłać za wszystko! Jest Ksiądz stale obecny w naszej modlitwie….Niech Pan Bóg Księdza błogosławi i strzeże

 146. Grzegorz Siarek pisze:

  Łaski i błogosławieństwa Bożego na dalsze życie oraz opieki NMP

 147. Patrycja Chrościcka pisze:

  Ojcze Adamie, dzięki Bogu udało mi się uczestniczyć w grudniowej Mszy Świętej w 2019 roku i poznać Ojca osobiście. Głęboko w serduszku bardzo nie zgadzam się z decyzją Biskupa w sprawie Ojca. Sto lat Ojcze nam żyj i bądź, po prostu bądź.

 148. Jacek Bora pisze:

  Niech księdzu błogosławi i sprzyja Pan Jezus i Najświętsza Panna Maryja +++Ave Maria +++

 149. Barbara pisze:

  Nigdy nie miałam przyjemności poznać Księdza osobiście (tylko internet), ale te słowa, które Ksiądz głosił zawsze były bliskie memu sercu, Bóg zapłać za wszystko i życzę dalszej Opatrzności Bożej, by Mateńka, zawsze otulała swoim płaszczem Matczynej Opieki swojego Kapłana.

 150. Andrzej pisze:

  Życzę ks. Adamowi opieki Matki Przenajświętszej i żeby nas jeszcze mógł nauczać; dzięki ks. Adamowi głębiej zacząłem rozważać Paruzję Naszego Pana Jezusa Chrystusa, która – w to bardzo mocno wierzę – nastąpi już niedługo.

 151. Ania G. pisze:

  Błogosławieństwa Bożego na dalsze lata życia i wytrwałości w wierze,nadziei i miłości. Przepraszam że spóźnione ale z serca płynące.

 152. Beatricze pisze:

  Dziękuję Panu Bogu za wszystko dobro ,które przekazał i przekazuje nam maluczkim poprzez posługę Księdza,bardzo mocno odczuwam miłość i pokój Boży,który emanuje z osoby Księdza, dziękuję i życzę wszelkich łask Bożych w dniu urodzin.Beatricze Błońska-Polarczyk

 153. Rozalia@RS pisze:

  W Dniu Urodzin życzę Zacnemu Ksiedzu Adamowi wiele Błogosławieństw w życiu kapłańskim płynących od Najwyższego Kapłana oraz opieki naszej Ukochanej Matki. Za wszystko dziękuję i całuję utrudzone dłonie kapłańskie! Do zobaczenia w niebie, jeśli Bóg w swojej łaskawości pozwoli mi wejść! A tymczasem wiele jeszcze składanych Bogu ofiar przed ołtarzem!

 154. Monika Potocka pisze:

  ❤Niech Matka Boża ma Księdza w swojej Matczynej opice❤

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s