Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 6

 Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”

Modlitwa do Niebieskiej Królowej
na ka
żdy dzień miesiąca maja

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić w Twoje ramiona jako Twoja ukochana córka i aby prosić Cię z najgorętszym westchnieniem – w tym miesiącu poświęconym Tobie – o największą z łask: ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej. Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w Nim jako Twoja córka, ażeby Ono już więcej nie było bezludnym, ale zamieszkałym przez Twoje dzieci. Dlatego też Wszechwładna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej, a trzymając mnie mocno za rękę, pokierujesz całą moją istotę ku nieskończonemu życiu w Woli Bożej. Będziesz moją Mamą, i Tobie jako mojej Mamie, zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i tym sposobem będę mogła być pewna, że nie opuszczę Jej Królestwa. Dlatego też proszę Cię, oświeć mnie, abym mogła zrozumieć, co to znaczy Wola Boga.

Zdrowaś Maryjo…

Ofiara miesiąca: Rano, w południe i wieczorem (to znaczy trzy razy w ciągu dnia) przyjść na kolana naszej Niebieskiej Mamy i powiedzieć do Niej: „Moja Mamo, kocham Cię, i Ty kochaj mnie też i daj łyk Woli Bożej mojej duszy. Daj mi swoje błogosławieństwo, ażebym wykonywała wszystkie moje czynności pod Twoim matczynym spojrzeniem.”

Dzień szósty
Szósty krok Woli Bożej w Królowej Nieba
Po triumfie w próbie wejście w posiadanie

Dusza do Dziewicy: Królowo Mamo, widzę, że ponownie mnie oczekujesz i wyciągając do mnie swoje ręce, bierzesz mnie na swoje kolana i przytulasz do swojego Serca, aby dać mi poczuć życie tego Bożego Fiat, które Ty posiadasz. Och, jak orzeźwiające jest Jego ciepło! Jak przenikające jest Jego światło! Och, Święta Mamo, jeśli kochasz mnie tak bardzo, zatop maleńki atom mojej duszy w tym Słońcu Woli Bożej, które w sobie ukrywasz, abym ja także mogła powiedzieć: „Moja wola skończyła się, już nie będzie miała życia, ale moim życiem będzie Wola Boża.”

Lekcja Królowej Nieba:
Najdroższa córko, zaufaj swojej Mamie i zwróć baczną uwagę na moje lekcje. One będą ci przydatne, abyś mogła poczuć odrazę do swojej woli i zapragnąć w sobie tego świętego Fiat, który tak bardzo pragnie utworzyć w tobie swoje życie. Córko moja, musisz wiedzieć, że Boskość uzyskała pewność wobec Mnie dzięki próbie, jakiej pragnęła, podczas gdy wszyscy uważają, że Ja nie przechodziłam żadnej próby i że wystarczającym dla Boga było dokonanie we Mnie wielkiego cudu poczęcia Mnie bez zmazy pierworodnej. Och, jakże oni się oszukują! Wprost przeciwnie, zażądał ode Mnie próby, jakiej nie zażądał od nikogo, i uczynił to sprawiedliwie i z najwyższą mądrością, ponieważ jeśli miało we Mnie zstąpić Odwieczne Słowo, to nie tylko byłoby niegodnym, gdyby znalazł we Mnie zmazę pierworodną, ale również byłoby niegodnym, gdyby znalazł działającą we Mnie ludzką wolę. Byłoby to zbyt niestosownym dla Boga zstąpienie w stworzenie, w którym panowałaby ludzka wola. Oto dlaczego chciał ode Mnie, jako próby, i to na całe moje życie, mojej woli, ażeby zabezpieczyć w mojej duszy Królestwo Woli Bożej. Gdy już to we Mnie zabezpieczył, Bóg mógł uczynić ze Mną cokolwiek chciał, mógł dać Mi wszystko, a Ja mogę powiedzieć, że nie mógł odmówić Mi niczego. A teraz powróćmy do punktu, w którym się zatrzymałyśmy. Mam zamiar opowiedzieć ci, w trakcie trwania moich lekcji, o tym, co ta Wola Boża we Mnie uczyniła.

Otóż posłuchaj córko moja. Po moim triumfie w próbie, Boży Fiat poczynił szósty krok w mojej duszy, pozwalając Mi wejść w posiadanie wszystkich bożych dóbr w takim stopniu, w jakim jest to możliwe i wyobrażalne dla stworzenia. Wszystko było moim, Niebo i ziemia, a nawet sam Bóg, którego Wolę posiadałam. Czułam się posiadaczem bożej świętości, miłości, piękna, mocy, mądrości i bożej dobroci. Czułam się Królową wszystkiego i nie czułam się obco w domu mojego Niebieskiego Ojca. Na żywo czułam Jego Ojcostwo i najwyższe szczęście, będąc Jego wierną córką. Mogę powiedzieć, że wzrastałam na ojcowskich kolanach Boga i że nie znałam innej miłości ani innej nauki poza tą, którą Mi dał mój Stwórca. Któż mógłby opowiedzieć ci o tym wszystkim, co ta Wola Boża uczyniła we Mnie? Wyniosła Mnie tak wysoko, upiększyła Mnie tak bardzo, że sami Aniołowie oniemieli, nie wiedząc, jak zacząć o Mnie mówić.

Otóż, moja najdroższa córko, musisz wiedzieć, że gdy Boży Fiat pozwolił Mi wejść w posiadanie wszystkiego, poczułam się posiadaczem wszystkiego i wszystkich. Wola Boża swoją mocą, ogromem i wszechwidzeniem zamknęła w mojej duszy wszystkie stworzenia i dla każdego z nich poczułam mały kącik w moim matczynym Sercu. Od chwili mojego poczęcia nosiłam cię w moim Sercu. I och, jak bardzo cię kochałam i jak bardzo cię kocham! Kochałam cię tak bardzo, że byłam twoją Matką przed Bogiem. Moje modlitwy, moje westchnienia były dla ciebie, i w omdleniu radości i w sile miłości Matki, mówiłam: „Och, jakże chciałabym widzieć moją córkę w posiadaniu wszystkiego, tak jak Ja jestem w posiadaniu wszystkiego.”

Dlatego też posłuchaj swojej Mamy. Nie chciej już dłużej uznawać swojej ludzkiej woli. Jeśli tak uczynisz, wszystko będziemy miały wspólne, Ja i ty. Będziesz miała w swojej mocy bożą siłę, wszystko przemieni się w świętość, miłość i boże piękno. I w ogniu mojej miłości, tak jak Najwyższy wyniósł Mnie, mówiąc: „Wszystka piękna, wszystka święta, wszystka czysta jesteś, o Maryjo”, tak i Ja powiem: „Piękna, czysta i święta jest moja córka, ponieważ posiada Wolę Bożą.”

Dusza: Królowo Nieba, ja również pozdrawiam Ciebie: „Wszystka piękna, czysta i święta jest moja Niebieska Mama.” Och, proszę Cię, jeśli masz dla mnie miejsce w swoim matczynym Sercu, och, zamknij mnie w nim, a w ten sposób będę pewna, że już więcej nie będę czyniła swojej woli, ale zawsze Wolę Boga, a wtedy będziemy obydwie szczęśliwe – Mama i córka.

Ofiara: Dzisiaj, aby Mi oddać cześć, odmówisz trzy razy „Chwała Ojcu” w akcie dziękczynienia Trójcy Przenajświętszej za Królestwo Woli Bożej, które we Mnie ustanowiła, oddając Mi wszystko w posiadanie. I czyniąc swoimi własnymi słowa Najwyższej Istoty, przy każdym „Chwała Ojcu” powiesz do Mnie: „Wszystka piękna, czysta i święta jest moja Mama.”

Wezwanie: Królowo Nieba spraw, abym weszła w posiadanie Woli Bożej

Pobierz pdf: Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 6

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Malgorzata pisze:

  Wspaniala akcja na http://www.worldrosary2020.org
  Prosze wejsc na jezyk polski, wypelnic formulaz, ofiarujac ilosc modlitw rozancowych
  jakie zobowiazecie sie odmowic Od dzisiaj do 10 maja.
  13 maja duchowy bukiet modlitw rozancowych zostanie przekazany Matce Bozej w Fatimie przez biskupa Portugallii

 3. szpilka pisze:

  Nie bardzo umiem sobie poradzic.Jakas podpowiedz…….

 4. Regina Wojtan pisze:

  Bog zaplac.

  On Tue., May 5, 2020, 7:03 p.m. W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej, wrote:

  > wobroniewiary posted: ” Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg > „Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej” Modlitwa do Niebieskiej Królowej > na każdy dzień miesiąca maja Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, > przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić ” >

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s