Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 3

 Medytacje ze Służebnicą Bożą Luizą Piccarretą wg
„Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”

Modlitwa do Niebieskiej Królowej
na ka
żdy dzień miesiąca maja

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko, przychodzę na Twoje matczyne kolana, aby się wtulić w Twoje ramiona jako Twoja ukochana córka i aby prosić Cię z najgorętszym westchnieniem – w tym miesiącu poświęconym Tobie – o największą z łask: ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej. Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w Nim jako Twoja córka, ażeby Ono już więcej nie było bezludnym, ale zamieszkałym przez Twoje dzieci. Dlatego też Wszechwładna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej, a trzymając mnie mocno za rękę, pokierujesz całą moją istotę ku nieskończonemu życiu w Woli Bożej. Będziesz moją Mamą, i Tobie jako mojej Mamie, zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i tym sposobem będę mogła być pewna, że nie opuszczę Jej Królestwa. Dlatego też proszę Cię, oświeć mnie, abym mogła zrozumieć, co to znaczy Wola Boga.

Zdrowaś Maryjo…

Ofiara miesiąca: Rano, w południe i wieczorem (to znaczy trzy razy w ciągu dnia) przyjść na kolana naszej Niebieskiej Mamy i powiedzieć do Niej: „Moja Mamo, kocham Cię, i Ty kochaj mnie też i daj łyk Woli Bożej mojej duszy. Daj mi swoje błogosławieństwo, ażebym wykonywała wszystkie moje czynności pod Twoim matczynym spojrzeniem.”

Dzień trzeci
Trzeci krok Woli Bożej w Królowej Nieba.
Uśmiech całego Stworzenia nad Poczęciem Niebieskiej Dzieciny

Dusza do Dziewicy: Wszechwładna Mamo, ta Twoja mała córka, zachwycona Twoimi niebiańskimi lekcjami, czuje nieprzepartą potrzebę przyjścia każdego dnia na Twoje matczyne kolana, aby Cię słuchać i złożyć w swoim sercu Twoje matczyne nauki. Twoja miłość, Twój słodki głos, to, że w swoich ramionach przyciskasz mnie do swojego Serca, dodają mi odwagi i przekonania, że moja Mama udzieli mi wielkiej łaski, pozwalając mi zrozumieć ogromne zło mojej woli.

Lekcja Królowej Nieba:
Córko moja, posłuchaj Mnie, to jest Serce matki, które mówi do ciebie. Gdy widzę, że chcesz Mnie słuchać, moje Serce raduje się, a Ja odczuwam pewną nadzieję, że moja córka wejdzie w posiadanie Królestwa Woli Bożej, które Ja posiadam w moim matczynym Sercu, aby Je dawać moim dzieciom. Dlatego też przysłuchuj się Mnie z uwagą i zapisuj wszystkie moje słowa w swoim sercu, abyś sprawiała, żeby zawsze przynosiły owoce i abyś kształtowała swoje życie zgodnie z moimi naukami.

Posłuchaj córko moja, gdy tylko Boskość, śmiejąc się, świętowała moje poczęcie, Najwyższy Fiat uczynił trzeci krok w moim maleńkim człowieczeństwie. Obdarzył Mnie, jakkolwiek maleńką, bożym rozumem i wzbudzając całe Stworzenie do świętowania, sprawił, że zostałam uznana przez wszystko stworzenie za swoją Królową. Rozpoznano we mnie życie Woli Bożej i cały wszechświat upadł do moich stóp, jakkolwiek byłam maleńka i jeszcze nienarodzona. Słońce, śpiewając Mi hymny pochwalne, powitało Mnie wylewnie i uśmiechnęło się do Mnie swoim światłem. Niebiosa powitały Mnie swoimi gwiazdami, które śmiejąc się do Mnie swoim łagodnym i słodkim mruganiem, ofiarowały się jako jaśniejąca korona nad moją głową. Morze powitało Mnie swoimi łagodnie wznoszącymi się i opadającymi falami. Jednym słowem, nie było stworzonej rzeczy, która by się nie przyłączyła do uśmiechu i świętowania Trójcy Przenajświętszej. Wszyscy uznali moje panowanie, moją władzę, moje przywództwo i czuli się zaszczyceni, że po tak wielu stuleciach, odkąd Adam, odchodząc z Woli Bożej, stracił przywództwo i władzę nad sobą, znaleźli we Mnie swoją Królową. Całe stworzenie ogłosiło Mnie Królową Nieba i ziemi.

Moja droga córko, musisz wiedzieć, że gdy Wola Boża panuje w duszy, nie wie Ona jak czynić    rzeczy    małe,    a    jedynie    wielkie.    Chce    Ona    w    szczęśliwym    stworzeniu zgromadzić wszystkie swoje boskie przymioty, a wszystko to, co wyszło z Jej Wszechpotężnego Fiat, otacza stworzenie i jest posłuszne na każde jego skinienie. Czy jest coś, czego Ja nie otrzymałam od Bożego Fiat? On dał Mi wszystko, Niebo i ziemia były w mojej mocy. Czułam się władczynią wszystkiego, nawet mojego własnego Stwórcy.

A teraz córko moja, posłuchaj swojej Mamy. Och, jakże moje Serce boleje, widząc, że jesteś słaba i nieszczęśliwa. Nie posiadasz prawdziwej władzy nad sobą. Lęki, niepokoje, obawy, to jest to, co tobą włada, wszystkie te nieszczęsne łachmany twojej ludzkiej woli. Ale czy wiesz dlaczego? Ponieważ nie ma w tobie nieskazitelnego życia Woli Bożej, która zmuszając do ucieczki całe zło ludzkiej woli, mogłaby uczynić cię szczęśliwą i wypełnić cię całym dobrem, jakie Ona posiada. Ach, jeśli z niezachwianym postanowieniem zadecydujesz, że już dłużej nie będziesz dawała życia swojej ludzkiej woli, to poczujesz, że całe zło w tobie umiera, a całe dobro powraca do życia. A wówczas wszystko będzie się do ciebie uśmiechało, a Wola Boża podejmie trzeci krok również i w tobie, i całe Stworzenie będzie świętowało na cześć nowo przybyłej do Królestwa Woli Bożej. Tak więc córko moja, powiedz mi – czy będziesz Mnie słuchała? Czy dasz Mi swoje słowo, że nigdy, przenigdy nie uczynisz ponownie swojej woli? Wiedz, że jeśli tak uczynisz, Ja nigdy cię nie opuszczę. Stanę na straży twojej woli, otulę cię moim światłem, aby nikt nie odważył się nękać mojej córki. Dam ci moją władzę, abyś mogła zapanować nad całym złem twojej woli.

Dusza: Niebieska Mamo, Twoje nauki zstępują do mojego serca i wypełniają je niebiańskim balsamem. Dziękuję Ci, że tak bardzo zniżasz się do mnie, nędznej istoty. Ale posłuchaj, o moja Mamo, boję się samej siebie, ale jeśli chcesz, Ty możesz uczynić wszystko, a ja z Tobą mogę uczynić wszystko. Jak mała dziewczynka zamykam się w ramionach mojej Mamy i jestem pewna, że zaspokoję Jej matczyne pragnienia.

Ofiara: Dzisiaj, aby oddać Mi cześć, spojrzysz na niebo, na słońce i na ziemię i jednocząc się z nimi wszystkimi, odmówisz trzy razy: „Chwała Ojcu”, dziękując Bogu za ustanowienie Mnie Królową wszystkich.

Wezwanie: Potężna Królowo, panuj nad moją wolą i przemień ją w Wolę Bożą

Pobierz pdf: Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Maj – miesiącem Maryi. Miesięczne nabożeństwo ku czci NMP z Luizą Piccarretą – dzień 3

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Ada pisze:

  odmawiajcie te modlitwy. ja zaczęłam rok temu w maju, ale byłam wtedy w pewnym zniewoleniu myślami, i nie mogłam z tego wyjść latami. jak już wyszłam, to za jakiś miesiąc dwa znowu zaczynałam od nowa. i tak kilkanaście lat męki, walki, czasem spowiedzi co kilka dni, postów, nowenn. po 5 dniach przerwałam tą modlitwę,jak doszłam do słów że Bóg z tymi co nie wypełniają woli Bożej nie wiem co z nimi zrobić – i przerwałam. ale w grudniu dostałam natchnieni i podjęłam tą modlitwę na nowy rok, cały styczeń, i nie przerwałam jej! i wyobraźcie sobie, że bez żadnej WALKI, samoistnie, nie wiem jak, te myśli odeszły, zniewolenie tyloletnie NIE MA go!!!! Maryja sama to zwyciężyła, ja tylko trwałam na modlitwie. przez tą modlitwę otrzymałam wiele łask jak np większe skupienie na modlitwie, większa miłość do Boga, i ta WOLNOŚĆ. i to TRWA nadal !!!!polecam każdemu, kto boryka się z jakimiś uzależnieniami, nałogami, bierzcie tą modlitwę i wytrwajcie !!! pomimo podszeptów szatańskich, że jesteście niegodni, grzeszni itd. wytrwajcie. ja teraz podjęłam drugi raz w tym roku, miałam odpuścić teraz, ale tak poczułam natchnienie żeby jednak podjąć w tym miesiącu. i podjęłam w intencji za dzieci, o łaskę odzyskania władzy rodzicielskiej nad nimi, i żeby były posłuszne. napiszę oczywiście po modlitwie, ale powiem Was, że już widzę małą różnicę w ich zachowaniu. Bóg działa przez Maryję. Kochani bierzcie i odmawiajcie, i nie tylko w maju. bo jak widzicie ja dostałam natchnienie odmówić w styczniu by oddać ten rok Maryi.
  Pozdrawiam wszystkich czytelników Wowit.

  • Magdalena pisze:

   Ja też odmawiam. Sam wstęp do modlitw, piękny i wzruszający dał mi natchnienie, że to cudowne nabożeństwo i tak jest😊

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s