Wieczory Uwielbienia i Modlitwy Wynagradzającej – zapraszamy na transmisję live!

Pogotowie Modlitewne Królowej Pokoju zaprasza na

WIECZORY  UWIELBIENIA  I MODLITWY WYNAGRADZAJĄCEJ
od poniedziałku 13 KWIETNIA do soboty 18 KWIETNIA 2020r., godz. 21.00
(przygotowanie do Święta Miłosierdzia)

PROGRAM:
– Apel Jasnogórski;
– Nowenna do Bożego Miłosierdzia;
– Różaniec wynagradzający za grzechy nasze i świata oraz

Modlitwa za poszczególne kontynenty:

poniedziałek 13 kwietnia – Polska i Eurazja;
wtorek 14 kwietnia – Afryka;
środa 15 kwietnia –  Ameryka Południowa;
czwartek 16 kwietnia – Ameryka Północna;
piątek 17 kwietnia –  Antarktyda i Australia;
sobota 18 kwietnia – cała Ziemia

Link do transmisji online: szczepancowa.przemyska.pl    

Transmisja z kościoła parafialnego: kliknij lub kliknij na zdjęcie

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Wieczory Uwielbienia i Modlitwy Wynagradzającej – zapraszamy na transmisję live!

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Proszę Was wszystkich o modlitwę za zmarłą przed chwilą babcię mojej synowej
  [*] [*] [*]

 3. Beata pisze:

  +++ Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

 4. Edyta pisze:

  +++ wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

 5. Robert pisze:

  Jeśli nie można we wnętrzach, można np. na dachu (źródło zdjęcia: Reuters), co jest zresztą bardzo wymowne samo przez się:

 6. Euzebia pisze:

  Chabel TV-Przesłanie ks. Jarka w drugim dniu Świąt Wielkanocnych-13.04.2020

 7. AnnaSawa pisze:

  Petycja w sprawie wstrzymania inicjatywy legislacyjnej Ministerstwa Cyfryzacji – „MegaUstawy” cyfrowej (druk senacki nr 1225).
  Przeciw 5G.

  https://www.citizengo.org/pl/172381-petycja-w-sprawie-wstrzymania-inicjatywy-legislacyjnej-ministerstwa-cyfryzacji-megaustawy?m=5&utm_campaign&tcid=68493389&fb=0&nid=172381

  • Małgorzata K. pisze:

   Rysik, jakże cenne informacje! Ciekawe dlaczego nikt z rządzących nie oparł się na wiarygodnych badaniach i opiniach profesorów medycyny sądowej tylko pozamykali ludzi w domach i zwiazujac paralizem i strachem… Przez to wali się gospodarka, zamykane kościoły i tysiące nie mogą przyjść do Jezusa Eucharystycznego…
   Starajmy się powierzac tych którzy nie mają tej łaski częstej Komunii św. Niech wszystkich ogarnia i przenika Krew Chrystusa.

   O. Pio powiedział :” Zły duch niczego się tak nie boi jak Mszy św… „

  • AnnaSawa pisze:

   To samo mówi dr inżynierii biologicznej i m.in:
   * „z”jednej strony chcą wprowadzić państwa policyjne a z drugiej powszechne szczepienia”
   * o manipulacji wynikami zachorowalności i zgonów
   * o manipulacji mediów
   * o Billu Gates i jego „powszechnych szczepionkach”
   * o stosowaniu respiratorów
   * o zamykaniu kościołów

   https://www.cda.pl/video/50021544b?fbclid=IwAR3J4dyQ6H4kLsqpPF-l31Hx1GDoo29VVrQZ00xUpDikRv9CjBUCnMcEFDs

   oraz…: o uciszeniu lekarza – epidemiologa w Niemczech – który obnaża manipulację wynikami, całą histerię „epidemii” i sposoby „leczenia”.
   (dokładnie od 06:00 minuty)

   • Paweł pisze:

    Co do Billa Gatesa – pozwalam sobie jako „rozrywkową” ciekawostkę wkleić mój e-mail sprzed roku (wysłany moim rodzicom):
    POZNAJ NAJBOGATSZYCH LUDZI ŚWIATA! Lista Forbesa 2018:
    http://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/lista-forbesa-2018-poznaj-najbogatszych-ludzi-%c5%9bwiata/ss-BBK2Uzy?ocid=ientp
    1. Majątek netto: 112 mld USD – Jeff Bezos – prezes, dyrektor generalny i przewodniczący zarządu Amazon.com, amerykańskiego przedsiębiorstwa handlowego, które zajmuje się handlem elektronicznym (e-handlem) B2C i prowadzi największy na świecie sklep internetowy.
    2. Netto: 90 mld USD – Bill Gates – współzałożyciel, główny architekt oprogramowania i były prezes zarządu korporacji Microsoft.
    3. Netto: 84 mld USD – Warren Buffett – powszechnie uważany za jednego z najlepszych inwestorów na świecie, nazywany „Wyrocznią z Omaha” lub „Mędrcem z Omaha” i znany z wierności zasadom inwestowania w wartość (value investing) oraz oszczędności i skromności w życiu osobistym.
    4. Netto: 72 mld USD – Bernard Arnault – francuski biznesmen oraz prezes koncernu LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), jednego z największych producentów produktów luksusowych, w tym alkoholi, kosmetyków, zegarków, odzieży i biżuterii.
    5. Netto: 71 mld USD – Mark Zuckerberg – główny twórca serwisu społecznościowego Facebook, dyrektor generalny tego serwisu.
    (…) 11. Netto: 50 mld USD – Michael Bloomberg – amerykański przedsiębiorca, polityk, w latach 2002–2013 burmistrz Nowego Jorku; majątek uzyskał dzięki założonemu przez siebie przedsiębiorstwu Bloomberg L.P., które zajmuje się dostarczeniem informacji finansowych za pomocą systemów komputerowych dla podmiotów biznesowych z Wall Street.
    12. Netto: 48,8 mld USD – Larry Page – amerykański programista pochodzenia żydowskiego, współtwórca najpopularniejszej obecnie wyszukiwarki internetowej: Google.
    13. Netto: 47,5 mld USD – Sergey Brin – amerykański programista i przedsiębiorca rosyjskiego pochodzenia, współtwórca najpopularniejszej obecnie wyszukiwarki internetowej: Google, prezes Alphabet – spółki matki Google.
    (…) 18. Netto: 42,2 mld USD – Francoise Bettencourt Meyers – francuska bizneswoman, główny udziałowiec koncernu L’Oréal, od 2017 r. najbogatsza kobieta na świecie.
    (…) 34. Netto: 23,6 mld USD – John i Jacqueline Mars – z firmy „Mars” produkującej słodycze (np. batoniki „Mars”) i żywność dla zwierząt.
    (…) 37. Netto: 23 mld USD – Giovanni Ferrero – z firmy Ferrero S.p.A. – włoskiego przedsiębiorstwa o światowym zasięgu produkującego słodycze (głównie na bazie czekolady), przekąski i napoje (firma wytwarza m. in.: Nutellę, której produkcja wykorzystuje jedną czwartą światowej produkcji orzechów laskowych; Raffaello; Kinder Chocolate, Kinder niespodzianki; Tic Taki i wiele in.).
    37. miejsce (ex aequo). Netto: 23 mld USD – Dietrich Mateschitz – austriacki miliarder, jeden z założycieli przedsiębiorstwa Red Bull GmbH, austriackiej spółki zajmującej się produkcją oraz sprzedażą napoju energetycznego Red Bull.

  • babula pisze:

   Rysiku – genialny artykuł! Dzięki, że zamieściłeś. Nie mam za bardzo czasu na czytanie i sama pewnie bym na niego nie natrafiła 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s