Przesłanie Brata Elii z 5 kwietnia 2020: świat musi wreszcie paść przed Bogiem na kolana

W VI Niedzielę Wielkiego Postu Brat Eliasz Cataldo napomina wiernych, aby nawracali się do Boga. Prosi też o wspólną wytrwałą i prawdziwą modlitwę, bez względu na to, czy jesteś chrześcijaninem, czy muzułmaninem. Dzisiaj świat musiał się zatrzymać. Bóg jest wciąż obecny, ale świat musi Go rozpoznać. Musi nareszcie paść przed Bogiem na kolana. Ludzie muszą przyjąć Pana i Zbawiciela, który jest prawdziwym Świadkiem wiary
Przesłanie tłumaczył ksiądz Michał Styczyński

Poniżej Krucyfiks z kaplicy klasztoru w Calvi, z którego zaczął wypływać olejek nardowy podczas Mszy Świętej Niedzieli Palmowej 05.04.2020 – zapowiedź przeżywania Pasji przez fra Elię

Zapraszamy na transmisje na żywo z Calvi na polskiej stronie Brata Elii: http://bratelia.pl/

Zachęcamy również do obejrzenia filmu przedstawiającego
brata Elię, przeżywającego Pasję
 

Za: http://www.krolowa-pokoju.com.pl/przeslanie-brata-elii-z-5-kwietnia-2020r.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

38 odpowiedzi na „Przesłanie Brata Elii z 5 kwietnia 2020: świat musi wreszcie paść przed Bogiem na kolana

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • aga pisze:

   Szczęść Boże Kochani ! Bardzo Was proszę, abyście w swoich modlitwach poświęcili choć jedno „Ojcze Nasz” i „Zdrowaś Maryjo” tudzież cząstkę Różańca Świętego, albo Koronki do Miłosierdza Bożego, aby Pan dał mi poznać i posyłał osoby, które szczególnie potrzebują Jego Miłosierdzia. Dziś pewna osoba w Kościele podarowała mi 50 poświęconych różańców misyjnych właśnie dla osób, które szczególnie będą ich potrzebować. Oprócz tego mam kilkadziesiąt obrazków z wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego, więc jak jest w przesłaniu w objawieniach we Włoszech.. Wspomóżcie modlitwą ratować te najbardziej zagubione dusze szczególnie na te trudne czasy… Bóg zapłać.

 2. Paweł pisze:

  Dzisiaj, 7 kwietnia, gdyby nie przypadał akurat Wielki Tydzień, Kościół obchodziłby wspomnienie obowiązkowe św. Jana Chrzciciela de la Salle (1651-1719), Patrona nauczycieli i Założyciela zgromadzenia Braci Szkół Chrześcijańskich (w skrócie: Braci Szkolnych), w którym – wg danych z ok. 2000 roku – było 7400 członków, w tym 86 Polaków, a które to zyskało sławę dzięki nowym na swoje czasy metodom nauczania i wychowania (do nowości tych należała całkowita bezpłatność nauczania, dostępność szkoły dla wszystkich oraz język ojczysty zamiast łaciny). Do Polski Bracia Szkolni przybyli w 1903 r. na zaproszenie św. Józefa Bilczewskiego, łacińskiego abpa metropolity lwowskiego, i osiedlili się we Lwowie. Obecnie pracują w ponad 80 krajach na 5 kontynentach.
  Pod poniższym linkiem można natomiast znaleźć bardzo ciekawą „LITANIĘ DO ŚW. JÓZEFA” ułożoną właśnie przez ich Założyciela, św. Jana Chrzciciela de la Salle:
  https://delasalle.edu.pl/uroczystosc-sw-jozefa/

 3. wobroniewiary pisze:

  Taki mam komentarz w spamie od obrończyni Grzegorza z Leszna, gdzie jestem wyzywana, lżona, przeklinana, pomawiana,
  (…) – usuwam to diabelstwo, aby mnie nie dręczyło.
  Po modlitwach odcięcia zasnęłam jak dziecko, ale…przespałam Mszę św. Posiłkowałam się dziś przez internet z Jasnej Góry

  Potrzebuję od Was oceanu modlitwy!
  A gdy zajdzie potrzeba, to te komentarze z kosza udostępnię policji
  Zarówno tej kobiety, jak i samego G z Leszna i Kazimierza Michała!!!

  • Martyna pisze:

   Ojejku… Ewo, kochana nasza, Ty wiesz najlepiej i Bóg, co jest w Twoim sercu, co Tobą, Kto Tobą kieruje, tak… Masz z nami wszystkimi bardzo ciężki Krzyż… Jesteś bardzo blisko Nieba… I pomagasz nam byśmy się nie pogubili… zwracali uwagę na to, co ważne… I my to wiemy… Jesteśmy bardzo wdzięczni. Pamiętamy w modlitwie. Na codzień…
   A Ty bądź. Bądź z nami.
   Bądźmy tą rodziną… idźmy wspólnie…
   I omadlajmy się wzajemnie.
   Naszych wrogów, nieprzyjaciół też… Tak…

   W górę serca.

   PS Dziękujemy.

  • Mateusz PWW pisze:

   Nawet nie mam słów tego komentować, tylko modlitwa bo dialog i polemika zbędne… Niech Bóg błogosławi Pani Ewie+++

  • Martyna pisze:

   PS do Pani obronczyni: niechże Pani weźmie do ręki Różaniec, póki nie jest za późno.
   Przez Maryję do Jezusa ku Bogu.
   Nas można omijać, ale Różańca nie… jak doskonale widać…

  • Marta 3 pisze:

   Niech się Pani nie przejmuje tymi wywodami. Wszyscy, którzy walczą o prawdę dostają po głowie. Przypomniał mi się ten fragment Dzienniczka św Faustyny, w którym opisywała jak miała zasiąść na czymś w rodzaju tronu, a wcześniej została przez wszystkich (siostry zakonne, rodziców swoich) obrzucona różnymi przedmiotami, miotłami. I nawet ją ten atak zmusił do szybszego zajęcia miejsca, jakie przyszykował dla niej Bóg. Trzeba robić swoje i w konfesjonale szukać oceny swoich poczynań. Jaki to dar gdy można mieć stałego spowiednika i o wszystko zapytać.

  • Sylwek pisze:

   ta ta aby miotły jej brakuje co głupoty, co tam wąchacie ludzie czy za duzo tv i przekazów grzesia 🙂

  • Quis ut Deus pisze:

   „Kto trzęsie drzewem PRAWDY, na tego spadają obelgi i nienawiść.”
   /Konfucjusz/

   Jak to się w świecie mimo upływu wieków nic nie zmienia…

   Otaczajmy p. Ewę modlitwą.

  • Bożena pisze:

   Czy ci nieszczęśnicy przeklinający i złorzeczący nie zdają sobie sprawy ze wszystkie złorzeczenia wrócą i uderzą w nich i ich najbliższych. Tak jak błogosławieństwo wraca do tego, kto błogosławi innych, tak przekleństwo wraca rykoszetem i uderza w przeklinającego.

 4. m-gosia pisze:

  Tak myślę po tym komentarzu kto z czytelników może to proszę wesprzyjmy Ewę modlitwami.Może zanurzmy Ją we Krwi Chrystusowej przez litanię do Przenajświętszej Krwi.Widać jak bardzo jest atakowana.Z Panem Bogiem.

 5. Małgorzata pisze:

  Pani Ewo, błogosławię Pani i życzę pokoju w sercu. Piekło już wypełzło i prośmy Matkę Najświętszą o opiekę i ochronę dla nas, słabych grzeszników. Pisma się wypełniają i takich nienawistników zainfekowanych przez demona, będzie się demaskowało coraz więcej.
  Susrum corda!
  Pozdrawiam serdecznie 😊

 6. Renata Anna pisze:

  RATUNEK W CZASIE EPIDEMII – PROŚCIE Z UFNOŚCIĄ, A OTRZYMACIE! – Ks. Dominik Chmielewski (fragment) https://www.youtube.com/watch?v=vjL8aKqQNfo&feature=emb_rel_end

 7. Renata Anna pisze:

  https://krakow.gosc.pl/doc/6247869.Nie-zyje-ks-prof-Wojciech-Zycinski-SDB
  43 lata temu 7 kwietnia 1977 r zmarła moja babcia Agnieszka. Miała prawie skończone 77 lata. Był wtedy Wielki Czwartek.
  Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.

 8. Maggie pisze:

  Ewo oddałaś się w Macierzyńską Niewolę Maryji etc ..
  skoro zaś ta spamowiczka TAKĄ MIŁOŚĆ ⁉️ ‼️demoniczną nazywa,
  to z miejsca ujawnia: na czyjej fali „łódź jej” pływa,
  zwłaszcza, że pod egidą rzekomej skromności,
  jątrząc, wije się w konwulsjach złości.

  Mój Boże💗 ileż w tej osóbce nienawiści 😱 … gdy iście po faryzeuszowsku kroczy, plując w twarz i oczy, a kiedy pejczem pomówień smaga .. obnaża się o niej prawda naga….
  Prawdy zaś poszukiwania, własne, ego jej przysłania … chyba już nie zerka do lusterka, sądząc że to jaka usterka .. jako, że w odbiciu widna belka…

  Niech Pan Bóg ją szczodrobliwie pobłogosławi💕: Łaskami Przebaczenia, Przejrzenia i Przemiany, aby stała się godną obietnic Chrystusowych.
  Jezu, 💗Ty się tym zajmij i chroń nas wszystkich, przed złością piekła.

  • Bożena pisze:

   AMEN

  • Teresa pisze:

   ,,Jezu Ty się tym zajmij,, jest modlitwą odnoszącą sie do naszego serca. Kiedy nasze serce jest w trwodze i nic już nie możemy zrobić więcej prosimy Pana Jezusa by on się tym zajął. On wszystko może. Ale musimy prosić całym sercem. To działa. Ale często jest to błędnie używane. Ktoś ma problem to Jeżu Ty się tym zajmij. Nie temu służy ta modlitwa.

 9. B. pisze:

  Nie rozumiem. Dlaczego brat Elia nawołuje muzułmanów do modlitwy, a nie do nawrócenia? (Czyt. bez względu na to czy jesteś chrześcijaninem czy muzułmaninem)…

  Przecież Pan Jezus powiedział, że On jest Drogą, Prawdą i Życiem i nikt nie przychodzi do Ojca jak tylko przez Niego. W związku z czym Tylko Nasz Bóg jest Bogiem Prawdziwym. A reszta to Herezja.

  • wobroniewiary pisze:

   Brat Elia nigdzie nie powiedział, że nasz Bóg i muzułmanów to ten sam Bóg.
   Ale mówi, ze Bóg kocha wszystkich, i nas katolików i ich – muzułmanów i dlatego wszystkich wzywa do modlitwy

   No i muzułmanie też mają Abrahama za ojca, bo pochodzą od Ismaela – jak się będą modlić i poznają Boga czy jak umrą – to zobaczą prawdziwą rzeczywistość, która ich czeka. A jak się będą modlić to i się nawrócą

 10. B. pisze:

  Wiem, rozumiem. I w pełni się zgadzam z tym, że Pan Bóg wszystkich kocha. Ale oczekuję nawrocenia. Przyjęcia Pana Jezusa jako Boga. A muzułmanie uznają go tylko za proroka.
  1 List św. Jana
  „4

  1 Umiłowani, 
  nie dowierzajcie każdemu duchowi, 
  ale badajcie duchy, czy są z Boga1, 
  gdyż wielu fałszywych proroków 
  pojawiło się na świecie. 
  2 Po tym poznajecie Ducha Bożego: 
  każdy duch, 
  który uznaje, 
  że Jezus Chrystus przyszedł w ciele, jest z Boga. 
  3 Każdy zaś duch, 
  który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; 
  i to jest duch Antychrysta, 
  który – jak słyszeliście – nadchodzi 
  i już teraz przebywa na świecie.”

 11. B. pisze:

  Dla sprostowania.
  Nie obwiniam brata Elia o nic. Wskazuje tylko , ze my chrześcijanie mamy byc światłem i wskazywać innym Prawdziwego Boga.

  • m pisze:

   Jesteśmy ciemnością, tylko Jezus jest Światłem. Ciemność przysłania naszym ,, braciom” muzułumanom i innym Światło – Pana Jezusa, a bardzo często od Niego odpycha, oddala, odrzuca jeszcze dalej… ta ciemność jest murem, który nie przepuszcza Światła. To nie muzułumanie, ale my chrześcijanie najbardziej ze wszystkich ludzi na całym świecie wymagamy i potrzebujemy łaski nawrócenia, jak my się nawrócimy to i wszyscy inni się nawrócą, wszyscy staną się światłem. Ostatni, którzy są u wszystkich w pogardzie, odrzuceni, przed, którymi zamyka się drzwi do Królestwa Niebieskiego, oni będą światłością i oni ją nam przyniosą, jeśli my sami takimi się nie uczynimy. Oni będą pierwszymi, a my ostatnimi, oni są pokornymi, a my pysznymi…patrzeć to nie to samo co widzieć. Do tej NP dorzućmy intencje modlitwę: Panie proszę Cię, abym przejrzał. Nawet pisząc powyższe nic nie widzę choć wydaje mi się, że widzę.

 12. zorza pisze:

  Brat Elia powiedzial aby modlic sie do Boga a muzulmanie tez zostana chrzescijanami.On to wie a ja mu ufam bo to cudowny zakonnik o ktorym przeczytalam wszystkie 3 ksiazki.Sluchajac go moje serce rosnie .Modle sie za niego jak i za ks.Adama.

 13. wobroniewiary pisze:

  Nasze Nowenny, modlitwy, post – mają sens!
  Może dlatego jestem tak przeklinana….

  Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy zakładającego wykreślenie tzw. przesłanki eugenicznej z ustawy o planowaniu rodziny odbędzie się już po Wielkanocy

  • Jolantae pisze:

   Gdy zaś weszlam w komentarze na wp i ujrzałam same nienawistne w stosunku do p. Kai i wychwalajace rzekomy kompromis to pomyślałam, ze kara musi na na przyjść. Sama napisalam 2 komentarze broniące zycia i p. Kai ale domyslam sie ze pewnie mnie tam zaszczuto. To byłby istny cud z nieba gdyby ta ustawa przeszła. Modlmy sie o to.

  • Ania G. pisze:

   Właśnie ten artykuł wczoraj chciałam ci przesłać na Messenger Ewa i powiedzieć że nie dziw się z ataków skoro ma się odbyć takie ważne czytanie,dziś też za Ciebie i za Kościół katolicki i kapłanów poszcze. I wzywam wszystkich czytelników tej strony aby wzmożyli modlitwy o ustanowienie ustawy przeciwko aborcji.

 14. wobroniewiary pisze:

  Ks. Nicola Bux: Pandemia ostrzeżeniem dla ludzi Kościoła

 15. babula pisze:

  Zanurzam Cię Ewo w Krwi Jezusa, w Jego Ranach, w Jego męce i w męce Maryi, w Jej łzach.
  Boże miej miłosierdzie dla Ewy i dla nas a także dla tych nieszczęśliwych, złorzeczących.
  Biedni, dopóki żyjecie możecie złorzeczyć ale czy nie widzicie, że chodzicie po krawędzi, za którą jest już tylko piekło?

 16. Rafal pisze:

  Szczęść Boże. Jedna rzecz mnie zastanawia. Mamy teraz Wielki Post. Od kilkunastu lat, brat Elia w tym czasie cały czas leżał krwawiąc, nie mógł przyjmować żadnych pokarmów. Tutaj widzimy brata Elia w doskonałym stanie. Jak to możliwe? Bóg zabrał mu ten stan w 2020r.?

  • wobroniewiary pisze:

   Nagranie jest z 5 kwietnia – ost. nagranie przed rozpoczynającym się Wielkim Tygodniem!
   Od Triduum zaczyna się Męka – Boże jak wy wszędzie szukacie haczyków, potknięć, aż mi niedobrze!

 17. Kamil pisze:

  Jeśli ktoś jest ze świętokrzyskiego to może teraz właśnie obserwować piękny efekt halo w kolorze pionowej tęczy! Na lewo od zachodzącego słońca. Chętnie wrzucę zdjęcia choć nie oddają realnego efektu. Obserwowane w dwoch miejscach odleglych o 50 km

 18. daniel pisze:

  Polecam artykuł Oko Boga na dobrapogoda24.pl
  Brat Elia zapowiedział iluminacje na niebie w Wielkim Tygodniu jako ostrzeżenie od Boga, chyba to jest to.
  Stało się to w Wielką Środę o poranku nad Bałtykiem widoczne na zdjęciach satelitarnych, bardzo wyraziste oko. Polecam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s