Ks. Sławomir Kostrzewa ostrzega przed fałszywym prorokiem Grzegorzem z Leszna

Ks. Sławomir Kostrzewa ostrzega:
Tego pana („Grzegorz z Leszna”), jego nauk i nagrań zawartych na kanale „Wposłudze”) – NIE POLECAM. Pomijam liczne błędy teologiczne, że nazywa siebie „prorokiem” i „namaszczonym”, promuje własne orędzia, nie poddane badaniu Kościoła katolickiego, duchowo szkodliwe i sprzeczne z nauczaniem zawartym w katechizmie.
Przede wszystkim – działa BEZ zgody lokalnej władzy duchowej, BEZ zgody biskupa miejsca, a nawet pomimo zakazów i licznych pasterskich upomnień (co można zweryfikować zasięgając informacji w kurii poznańskiej). A to wystarczy by sprawa nie pochodziła od Boga

A my przypominamy:
1) Czy Pan Jezus nie ma co robić, tylko schodzić na ziemię, po to, by z „Cyprianem Polakiem” rozprawiać o seksie i zaspokajać jego wszelkie: seksualno-materialne żądze? A przez Grzegorza z Leszna kazać nam czytać takie diabelstwa?
Cały wpis: – kliknij

2) Upomnienie prawne dla Grzegorza z Leszna z kanału „Wposłudze” od prawników Fra Elii Cataldo – kliknij

3) Pan Jezus nigdy nie opuszcza świętej Hostii – NIGDY!!! Stop herezjom fałszywych proroków – kliknij

4) W Ewangelii wg św. Mateusza (Mt 18,18) czytamy: „Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, cokolwiek zwiążecie na ziemi, będzie związane w niebie, a co rozwiążecie na ziemi, będzie rozwiązane w niebie.”  Kapłani i tylko kapłani Kościoła Katolickiego mają moc egzorcyzmowania, poświęcania i błogosławienia sakramentaliów, stąd też prosimy i ostrzegamy – proszę nie nabywać sakramentaliów od fałszywych proroków, jak np. od Grzegorza z Leszna, bo nie są one sakramentaliami Kościoła Katolickiego! – kliknij

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Ks. Sławomir Kostrzewa ostrzega przed fałszywym prorokiem Grzegorzem z Leszna

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • aga pisze:

   Witam! Na rekolekcjach dostałam od jednej uczestniczki książkę p.t.”Przygotujcie się na Wielki Ucisk i Erę Pokoju”- John Leary. Przeczytałam spis treści, na pierwszy rzut oka tematy znane z innych źródeł również komentarz z tyłu książki na temat wypowiedzi w Fuldzie Jana Pawła II dot. III t. fatimskiej. Czy treść książki dobra do zapoznania się a jeśli nie, to co w niej nie tak jest ?

 2. Ewa pisze:

  Lech Dokowicz i Maciej Bodasiński

  https://www.ocalenie.info/o-wydarzeniu

 3. Martyna pisze:

  Zaadoptuj medyka i chorego.
  Jeśli chcesz adoptować duchowo jakąś osobę, podejmij codziennie modlitwę w intencji tej osoby i jej rodziny. Wystarczy, że w sercu wzbudzisz intencję adopcji i podejmiesz wysiłek modlitwy. Codziennie módl się dowolnie wybraną modlitwą np. „Ojcze nasz”, „Zdrowaś Mario”, „Pod Twoją obronę” lub inną.

  Akcja jest wspólną inicjatywą Krajowego Duszpasterstwa Służby Zdrowia, Polskiego Towarzystwa Opieki Duchowej w Medycynie i Apostolstwa Chorych.

  https://www.apchor.pl/temat/2020/04/05/Zaadoptuj-medyka-i-chorego

 4. Witek pisze:

  Gdy owce pożerają swoich pasterzy – ks. Sławomir Kostrzewa

  • Paweł pisze:

   Ks. Sławomir Kostrzewa to bardzo spokojny i kulturalny duchowny, ale z tą jego powyżej zaprezentowaną wizją posłuszeństwa w naszym Kościele to nie wiem, czy można się zgodzić bezkrytycznie…
   Powstają bowiem takie pytania: Czy w Polsce istnieje legalnie JAKAKOLWIEK władza ABSOLUTNA? Czy wobec tego władza biskupów nad wiernymi w Polsce może być władzą ABSOLUTNĄ? Czy Konstytucja i Konkordat na coś takiego zezwalają?
   A przecież – tak się składa ponadto – to właśnie dzisiejszy posoborowy Kościół ma na swoich sztandarach idee WOLNOŚCI RELIGIJNEJ i EKUMENIZMU, który polega na akceptowaniu z „obcych”, „innowierczych” przekonań maksimum tego, co tylko da się pogodzić z prawdą katolicką (czyli chodzi tu o postawę – nazwijmy to – „inkluzywistyczną”; a nie o postawę „ekskluzywistyczną” – postawę tak trochę, mówiąc brutalnie, polegającą nieraz na haśle typu: „My, czyli np. my biskupi – to KASTA «PANÓW», a oni, czyli np. ci nam nieposłuszni w wystarczająco ŚLEPY sposób – to KASTA «CHAMÓW», więc oni mają nas słuchać, a nie dyskutować czy też domagać się obszernych wyjaśnień!” – A tymczasem wg Pisma świętego wszyscy wierni, więc nawet i biskupi, MUSZĄ dawać ZAWSZE zadowalające odpowiedzi „KAŻDEMU, kto DOMAGA się od nich uzasadnienia tej nadziei [i całej wykładni spraw wiary], która w nich [i u nich jako OBOWIĄZUJĄCA] jest” – w myśl słów św. Piotra Apostoła: 1 P 3, 15 – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1051 ).
   A jeżeli chodzi ogółem o te wszystkie wydane metodą „motu proprio” (czyli „z własnej woli i inicjatywy”) NAKAZY biskupów, to ostatnio nawet pozycja w Kościele PRZYKAZAŃ KOŚCIELNYCH została przez samego papieża postawiona pod lekkim znakiem zapytania, gdyż w swojej pierwszej, i niejako „programowej”, Adhortacji tego pontyfikatu („Evangelii gaudium”) napisał on:
   „43. W swoim nieustannym rozeznawaniu Kościół może także dojść do uznania swoich zwyczajów niezwiązanych bezpośrednio z rdzeniem Ewangelii — [choć] niektóre z nich są bardzo zakorzenione na przestrzeni historii — [za takie] które dzisiaj nie są już interpretowane w taki sam sposób i których przesłanie zwykle nie jest właściwie odbierane. Mogę one być piękne, ale dzisiaj nie oddają tej samej posługi w dziele przekazu Ewangelii. Nie bójmy się dokonać ich przeglądu. Podobnie istnieją normy lub PRZYKAZANIA KOŚCIELNE, które mogły być bardzo skuteczne w innych epokach, ale które nie mają już tej samej siły wychowawczej jako kanały życia. Św. Tomasz z Akwinu podkreślał, że przykazania przekazane ludowi Bożemu przez Chrystusa i przez Apostołów «są bardzo NIELICZNE» [47]. Cytując św. Augustyna, zauważał, że W PRZYKAZANIACH DODANYCH PÓŹNIEJ PRZEZ KOŚCIÓŁ NALEŻY PRZESTRZEGAĆ UMIARU, «aby życie wiernych nie stało się zbyt UCIĄŻLIWE» oraz ABY NIE PRZEMIENIĆ NASZEJ RELIGII W NIEWOLĘ, skoro «miłosierdzie Boże chciało ją mieć wolną» [48]. Ta uwaga, wypowiedziana wiele wieków temu, zachowuje OLBRZYMIĄ aktualność. Powinna stanowić jedno z kryteriów w chwili zastanawiania się nad reformą Kościoła i jego przepowiadania, które pozwoliłyby rzeczywiście dotrzeć do wszystkich.” – https://opoka.org.pl/biblioteka/W/WP/franciszek_i/adhortacje/evangelii_24112013.htmlhttps://w2.vatican.va/content/dam/francesco/pdf/apost_exhortations/documents/papa-francesco_esortazione-ap_20131124_evangelii-gaudium_pl.pdf
   [Pozwoliłem sobie dodać te uzupełniające słówka w nawiasach kwadratowych, bo to powyższe tłumaczenie jest dość kiepskie, mimo że pochodzi ze strony watykańskiej. Oparłem się tu na wydaniu książkowym (gdzie ten tekst brzmi tutaj sensowniej): Ojciec św. Franciszek, Adhortacja Apostolska „Evangelii gaudium” – wydanie II poprawione, Wydawnictwo „M”, 31-002 Kraków, ul. Kanonicza 11, Copyright by Libreria Editrice Vaticana, http://www.wydawnictwom.pl ]

 5. Maggie pisze:

  Poniedziałek Wielkiego Tygodnia

 6. szymon pisze:

  Bardzo was proszę o pomoc
  Nasza parafia jest mała i głównie starsze osoby, nie możemy zebrać 1000 subów. Pomóżcie nam, proszę, abyśmy mogli transmitować Wielki Tydzień dla parafian

  https://www.youtube.com/channel/UC7vLTxC_iKCD6T8N0NJcecQ

 7. babula pisze:

  Pan Jezus umarł także za fałszywych proroków. Trzeba ich również otoczyć modlitwą i błagać dla nich o światło Ducha Św.

  • babula pisze:

   Za naszych kapłanów ale też za Ewę módlmy się by wytrwała w walce o prawdę.
   Ile to już razy udowadniała, że to co panowie CP i GzL przekazują jest niezgodne z nauczaniem Kościoła i otrzymywała w odpowiedzi zarzuty, ze prześladuje niewinnych.
   To ciężki trud mówić do ludzi odpornych na logiczne myślenie.

 8. duszyczka pisze:

  W MEDJUGORJE ZAPANOWAŁA CISZA. Prosimy przyłącz się i ty do modlitwy różańcowej 2 maja i w każdym następnym m-cu, aby podziękowac Matce Bożej za to, że tak wiele lat była z nami.

 9. Renata Anna pisze:

  Dzisiaj powinna być 21 godzina Męki Pańskiej, a mi pokazuje się dwudziesta.

 10. Anuszka pisze:


  Proroctwo wypełniające się dzis – o. Augustyn Pelanowski

 11. AG pisze:

  Dziękuję za ciężką pracę wszystkim pracującym na tej stronie. Ostatnio zaczęłam czytać stronę https://www.teologia.pl/index.htm – czy można spokojnie ją czytać – ja już się boje ; trudno oceniać co jest prawdziwe a co fałszywe. Bardzo przepraszam za pytanie rozumiem jeżeli nie uzyskam odpowiedzi. Bóg Zapłać.

  • wobroniewiary pisze:

   Wspaniała strona wspaniałego kapłana ks. M. Kaszowskiego
   To on pisze na tej stronie jak fałszywi prorocy kopiują, małpują orędzia ks. Gobbiego i udają, że sami je otrzymują

   Tu ks. M. Kaszowski wyraźnie nazywa Gwiazdę złodziejem orędzi ks. Gobbiego
   NA PRZYKŁAD…
   W Polsce przykładem sfałszowanych orędzi mogą być «przekazy» z Chotyńca, Okonina i Wykrotu. Ich analiza nasuwa podejrzenie, iż są one wynikiem ludzkiego działania, polegającego m.in. na zwykłym przepisywaniu istniejącego wcześniej tekstu. I tak w chotyńskich «przekazach» odnajdujemy duże fragmenty odpisane z książki ks. Gobbiego „Do Kapłanów, umiłowanych synów…”. Wpleciono w nie własne myśli i słowa. To samo dotyczy Wykrotu.
   Rzecz zaskakująca, jak bardzo Opatrzność pomogła w wykryciu tej sprawy. Gdybyśmy nie podjęli się trudu przetłumaczenia i wydania książek z przesłaniami Matki Bożej do Kapłanów, otrzymanymi przez ks. Gobbiego, trudno byłoby nam odkryć, że ponad 100 stron «orędzi» chotyńskich stamtąd właśnie pochodzi. Tymczasem po rozpoczęciu nowego tłumaczenia książki ks. Gobbiego (która przed kilku laty była już wydrukowana i rozpowszechniona w Polsce) ktoś niespodziewanie poprosił nas o przeczytanie «orędzi» z Chotyńca i fałszerstwo szybko zostało odkryte.

   …OKONIN I WYKROT
   Drugim miejscem – w którym ktoś „kradnie” wypowiedziane gdzie indziej słowo pochodzące z Nieba – jest Okonin koło Grudziądza. Inspiracją do powstania «orędzi» okonińskich stały się przesłania Maryi w Medziugorju. Fakt ten staje się jasny po porównaniu orędzi z tych dwóch miejsc. «Objawienia Matki Bożej» według «wizjonera» p. Krzysztofa Czarnoty miały się rozpocząć 14.06.90.
   Na koniec wspomnimy o Wykrocie, skąd pochodzi bardzo charakterystyczny – przytoczony niżej – fragment orędzia.«Objawienia» według p. Stefana Gwiazdy miały się tam rozpocząć 24.09.91. Tematykę rozeznawania objawień będziemy kontynuować w następnych numerach. W świetle tego, co dzieje się w Polsce wydaje się to ogromnie ważne.

   http://www.voxdomini.com.pl/roz/ro5.html

 12. Piotr pisze:

  Mi w nim jedno nie pasowało, że jakieś parę miesięcy, może nawet pół roku temu mówił żeby gromadzić zapasy wody i żywności bo będzie wojna, ponoć miała być już w 2018 ale niby Bóg ją o rok odsunął w czasie… Jak wiadomo nawet i z końcem 2019 żadnej wojny nie było, a Grzegorz potem z tym tematem wojny i oczyszczenia świata całkowicie ucichł, potem już wałkował temat intronizacji. A ostatnio w związku z tym całym wirusem i że ludzie robią zapasy w sklepach, to nagle Grzegorz się obudził i mówi „a mówiłem wam żebyście robili zapasy to się śmieliście”
  No tak Grzegorzu, tylko że ty gadałeś o zapasach na wojnę i było jasno mówione o konflikcie zbrojnym! A nie o wirusie. Więc krótko mówiąc zaadaptował sobie to co głosił kiedyś do nowych warunków, ale zapomniał że wtedy mówił jasno o wojnie jako konflikcie zbrojnym a nie o wojnie-wirusie jako niby wojna biologiczna

 13. Fornal53 pisze:

  Jakby ktoś chciał dobrego proroka, to Biblia ma ich pełno, i to jakich!

 14. Piotr pisze:

  Grzegorz twierdził że do czerwca (czyli do końca maja) w Polsce na koronawirusa umrze 200 osób, a już mamy 208 na chwilę obecną…
  A Grzesiek jak gdyby nigdy nic nagrywa dalej, akurat wstawił nowy filmik

 15. daniel pisze:

  Polecam wejść na stronę http://www.dobrapogoda24.pl
  Jest tam artykuł Oko Boga.
  Chyba właśnie to zapowiadał brat Elia, że wydarzy się iluminacja na niebie w wielkim tygodniu.
  Stało się to w Wielką Środę dokładnie nad Bałtykiem.
  W chmurach na zdjęciach satelitarnych powstało Oko tak charakterystyczne, że trudno go nie zauważyć.
  Polecam to zobaczyć, coś pięknego.

 16. Michał pisze:

  Do oglądających KS.Natanka i innych mających „orędzia/objawienia prywatne”:o.Pio czy święta Faustyna ,pomimo ataków oszczerstw oni się nie buntowali i wytrwali do końca .Pan Jezus kazał Świętej Faustynie żeby się słuchała spowiednika ,nawet jeśli powie coś innego niż Pan Jezus, jeszcze Pan Jezus pochwalił ja za to…wiem że pani Agnieszka od KS.Natanka była raz u egzorcysty bo miała wątpliwości,co do swoich orędzi ,egzorcysta powiedział że pochodzi to od złego.Pan Jezus zachował się inaczej niż do Świętej Faustyny,jeszcze utwierdził panią Agnieszkę w tych oredziach które przecież namawiają do buntu i nieposłuszeństwa.Ktory Pan Jezus jest prawdziwy ? Bo z tego co wiem Bóg jest niezmienny.Czy Bóg który prowadził o.Pio czy sw.Faustyne mówił by inaczej do KS.Piotra i pani Agnieszki? Tamci byli pokorni i posłuszni i nie obrzydzali oni Kościoła bliźnim i nie krytykowali non stop wszystkiego czy wszystkich tak jak ks.Piotr to robi i namawia żeby się buntować,”kapłani wzywam was do buntu” cytuje.tam gdzie jest pokora posłuszeństwo i prostoduszność tam jest Pan Jezus.tam gdzie się wychodzi poza rozum jest to zarozumiałość i tam gdzie się wychodzi poza posłuszeństwo jest to pycha.diabel ma swój plan – ukazując dużo prawdy ,demaskując swoją własną robotę wpędza ludzi w jeszcze gorsze zwiedzenie w którym już się nikt nie połapie.Kosciol mówi od wiekow że każde orędzie prywatne można odrzucić bez strachu że Bóg się rozgniewa,a ksiądz Natanek wywołuje presję i uzależnia czyjąś wieczność od tych orędzi pani Agnieszki – od tego czy ktoś to przyjmie czy nie.taka presja jest u świadków Jehowy czy inne sekty. Wg mnie ,według tego co mówi Kościół i jak naucza mnóstwo lat ,ta sytuacja nie jest prawdziwa. W każdym nieposłuszeństwie – nieważne czy ten biskup jest masonem ,złym człowiekiem ,czy ma rację czy nie – w stanie nieposłuszeństwa zawsze działa anioł światłości.Pan Jezus wiedział że będą takie sytuacje dlatego na przykładzie świętych pokazał nam jakim ratunkiem jest posłuszeństwo i prostota serca ,jaki to jest ratunek przed zwiedzeniem,jeszcze nikt się na tym nie zawiodl. „Co istotne, w stosunku do duszy pobożnej i gorliwej, szatan stosuje taktykę podszywania się pod ducha dobrego. Początkowo budzi w niej dobre myśli i uczucia, zgodnie z jej nastawieniem i oczekiwaniem, jednak z czasem omotuje ją i skłania do swych przewrotnych celów. „Anioł zły ma tę właściowość, że się przemienia w anioła światłości i że idzie najpierw zgodnie z duszą wierną, a potem stawia na swoim; a mianowicie podsuwa jej myśli pobożne i święte, dostrojone do takiej duszy sprawiedliwej, a potem powoli stara się ją doprowadzić do swoich celów, wciągając duszę w ukryte swe podstępy i przewrotne zamiary” – pisze Św. Ignacy.

 17. Michał pisze:

  Witam Wszystkich! Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica Nasza Matka i Królowa! To prawda odnośnie Grzegorza z Leszna. Jest z tym facetem coś mocno nie tak. Od dłuższego czasu brałem jego przekazy pod swoją lupę, i byłem zniesmaczony… Jak oglądałem jego przekazy, to trochę się dziwiłem, że człowiek, który ma ponoć służyć Bogu, prowadzi blog z nagrywanymi filmikami, na których czasem krytykuje wybranych przez siebie ludzi, co nijak się ma do postawy Pana Jezusa opluwanego, i bitego przez żołnierzy!!! To wygląda strasznie kiepsko, bo Pan Bóg nie chciałby, żeby jego uczeń robił filmiki tylko po to, żeby zasłynąć, albo pokazać swoją nową, drogą marynarkę i swoje pięknie urządzone mieszkanko… ehhh…. Ten pan trochę się tak zachowuje, jakby chciał zabłysnąć, zasłynąć, przy tym traktuje Pana Boga jako dodatek otoczkę do swoich nagrań, tak to odczuwam 😥 Podczas niby intronizacji, o której mało kto słyszał, zachowywał się wraz ze swoim bratem, jakby należał do jakiejś sekty, te śpiewy kojarzyły mi się z czymś szatańskim, a nie Bożym, było to wręcz takie hipnotyzujące wycie, aż mnie głowa prawie rozbolała, uważajcie na te filmiki, bo nie wygląda to zbyt dobrze i to chyba nie tylko moje zdanie jak widać powyżej Poza tym ta bezczelność w mówieniu, że on sobie zaplanowuje dzień wedle swojdgo uznania i robi to co on uważa i czuje za słuszne, kiepsko. Uważajcie na Pana Grzegorza z Leszna:(

 18. Michał 1994 pisze:

  Poza tym ten pan ma w sobie dużo buty i arogancji, bo krytykuje wszystkich, tylko nigdy nie słyszałem, aby w swoich nagraniach przyznawał się do swoich słabości, a z pewnością takimi są chęć osiągnięcia posłuchu, blichtru, sławy. Mało tego bardzo duża nieskromność w ubieraniu się, uczniowie Jezusa chodzili boso i czasem nawet w znoszonych szatach. Więc mija się to zupełnie ze skromnością, która powinna dotyczyć każdego ucznia Jezusa, to nie są puste słowa, bo jest o tym napisane w Piśmie Św, kto kiedykolwiek czytał to wie, że Pan Jezus oczekuje ubóstwa aby człowiek nie gonił za materialnymi żądzami, a jeśli już to żeby uganiał się za bogactwami duchowymi 😉 Poza tym pan Grzegorz bardzo często straszy ludzi panem Jezusem, że ukaże wszystkich złych a z tego co wiem Pan Jezus nie chciał aby ktoś propagował Go jako Boga Straszliwego a wręcz przeciwnie Miłującego i Przebaczającego. Jeśli mógłbym mieć prośbę to proszę o usunięcie mojego nazwiska z poprzedniego posta bo nie zauważyłem, że poszedł taki podpis a wolałbym w takich czasach zachować odrobinę prywatności, proszę o umieszczenie podpisu z tego komentarza 😉 Musiałem to napisać, bo aż cięzko człowiekowi na sercu jak ktoś tak obraża Boga 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s