Zapraszamy na Różaniec live z ks. Maciejem Bagdzińskim. Prosimy wpisywać intencje

1 kwietnia środa godz. 20.30

Transmisja Różańca Świętego on- line z oratorium na plebanii.
Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
W komentarzach pod postem można umieścić własne intencje modlitewne

Link do Różańca św. umieszczę tutaj ok. godz. 20.25

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

101 odpowiedzi na „Zapraszamy na Różaniec live z ks. Maciejem Bagdzińskim. Prosimy wpisywać intencje

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

  • aga pisze:

   W intencji przebaczenia i pojednania w rodzinie oraz nawrócenia Stanisława. O łaskę znalezienia dobrej pracy, napisania pracy i zdania studiów oraz nieustanną opiekę Matki Najświętszej dla całej rodziny.

  • Beata pisze:

   O łaskę przywrócenia Mszy świętej i możliwości przyjmowania sakramentów dla wszystkich wierzących. Za moją rodzinę o pomoc i Bożą opiekę, szczególnie dla dzieci, by zawsze były blisko Boga.

  • Dariusz pisze:

   O zdrowie dla Asi i Tomka z Ostródy

 2. PAulina pisze:

  Za miłość i jedność w małżeństwie.
  O pracę dla męża.

 3. Beatrycze pisze:

  Proszę o modlitwę za nawrócenie syna Igora i za zdrowie duchowe i fizycznej całej mojej rodziny,oraz za ochronę Matki Bożej dla naszych poradni lekarskich.Beata

 4. Janina pisze:

  O wiare dla dzieci i uwolnienie od nalogow dla brata i siostrzenca.

 5. Justyna pisze:

  O ustanie epidemii, łaskę spowiedzi i nawrócenia w rodzinie. Maryjo, Współodkupicielko nasza Módl się za nami.

 6. rob pisze:

  O nawrócenie dla wszystkich żyjących daleko od Boga.

 7. Maria pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, ustanie pandemii i moich najbliższych. Bóg zapłać.

 8. renia pisze:

  O powstrzymanie koronawirusa, pokój na świecie, laske spowiedzi dla członków naszych rodzin i dar żywej wody.

 9. Maria pisze:

  O wytrwałość dla kapłanów i świętość ich życia.

 10. pomorzak pisze:

  O ustanie epidemii, zgodę i miłość w małżeństwie i rodzinie, nawrócenie grzeszników, powrót Kapłanów którzy odeszli, zdrowie duszy i ciała dla rodziny, ochronę Polski.

 11. Anna pisze:

  Proszę Cię ukochana Matko Boża o nawrócenie mojego męża i syna.O siłę dla mnie ,bo pracuję teraz na oddziale zakaźnym,czuję lęk,i tylko dzięki Tobie Maryjo jakoś funkcjonuję.Jezus jest moim Panem.

 12. Małgorzata pisze:

  O nawrócenie mojej córki i całej rodziny oraz łaskę uczestniczenia codziennej Mszy ŚW.
  O pokój w naszej Ojczyźnie i na całym świecie oraz o dary Ducha Świętego dla rządzących i dla pasterzy naszego Kościoła.
  Maryjo Królowo Polski módl się za nami.

 13. Ola pisze:

  Przez wstawiennictwo Maryi Współodkupicielki proszę za
  Polskę, Włochy ,Chiny ,Japonię ,Rosję ,
  o światło Ducha Świętego dla ojca świętego,aby poświęcił Rosję NSM ,
  za cały Kościół świety na ziemi ,
  o złagodzenie tego ,co Bóg dla nas przygotował ,a co jest oczyszczeniem i liczne nawrócenia całym sercem wszystkich ludzi na świecie.
  Dziękuję przez wstawiennictwo Maryi za obfitość Bożego Miłosierdzia danego światu, z prośbą o dostrzeżenie tego błogosławionego czasu dla nas wszystkich -na całym świecie.
  🙏🙏🙏

 14. duszyczka pisze:

  Za Kościół św. i uświęcenie kapłanów. W intencji wiary i czystości serca dla syna. Umocnienie i potrzebne łaski dla naszej rodziny, nawrócenie dla mojej matki chrzestnej, braci i siostry. Za wszystkie osoby konające-ofiary koronawirusa prosząc o łaskę żalu za grzechy swojego życia.

 15. Ania G. pisze:

  O nawrócenie dla mnie i moich najbliższych, moich rodaków,za Kościół katolicki i kapłanów aby był wierny Ewangelii i Maryi, za dusze w czyśćcu cierpiące i za konających grzeszników o łaskę zbawienia dla nich, za Ojczyznę wolną od LGBT,o wypełnienie woli Bożej względem Polski i Kościoła, o pokój na świecie i w naszych sercach,za wszystkich czytelników tej strony i ich rodziny,o świętość dla kapłanów

 16. betkaa pisze:

  Za nawrócenie grzeszników wszystkich w moim domu, w całej rodzinie, parafii i w całej Polsce, oraz o powstrzymanie koronawirusa.

 17. Anna pisze:

  O pokój Boży, miłość wzajemną w obecnym czasie, o nawrócenie dla wszystkich żyjących daleko od Boga, w tym również moich najbliższych.

 18. Helena pisze:

  O ustanie pandemiii, zgodę i miłość w rodzinach, nawrócenie grzeszników, pokój na świecie, laskę spowiedzi dla członków naszych rodzin, za dusze w czyśćcu cierpiące, za kapłanów.

 19. alicja pisze:

  Proszę Cię Matko Boża o ustanie epidemii w Polsce i na całym świecie , o Kapłanów, o pokój na świecie, o zdrową ciążę dla synowej, oraz o Błogosławieństwo dla całej mojej najbliższej rodziny.

 20. Anula pisze:

  Proszę o łaskę zdrowego i prawidłowego rozwoju dla dziecka oraz szczęśliwego porodu dla nas, a także o nawrócenie dla najbliższych i za duszę czyśćcowe. Bóg zapłać.

 21. Ala z Gdanska pisze:

  Matko Przenajswietsza prosze o laske spowiedzi dla mojego Meza, o laske nawrocenia w mojej Rodzinie, w Narodzie Polskim i w Calej Rodzinie Ludzkiej.
  Prosze o zdrowie dla Naszej Pani Ewy Adminki i blogoslawienstwo Boze.

  • Magdalena pisze:

   We wszystkich intencjach Matki Najświętszej, za dusze w czyśćcu cierpią ce. O łaskę nawrócenia dla rodziny, pojednanie, Sakrament Pokuty dla domowników i wypełnienie się woli Bożej w nas. Jezu ufam Tobie.

 22. Dorota pisze:

  W intencji grzeszników umierających o przebłaganie za grzechy,i za dusze w czyścu.O nawrócenie grzeszników i o mądrośc i dary Ducha Swiętego dla młodzierzy.

 23. betkaa pisze:

  Za nawrócenie grzeszników wszystkich w moim domu, w całej rodzinie, parafii i w całej Polsce, oraz o powstrzymanie koronawirusa.

 24. Małgonia pisze:

  Bardzo proszę o łaskę nawrócenia dla męża i uwolnienie go z nałogów.O Boże błogosławieństwo i opiekę dla całej rodziny.

 25. Ola pisze:

  Dodam jeszcze do swoich intencji :
  przez wstawiennictwo Maryi Współodkupicielki proszę o Miłosierdzie Boże dla konających ,zwłaszcza konających w grzechu śmiertelnym i tych ,którzy chcą popełnić samobójstwo ,
  za służby medyczne i wszystkich ludzi dobrej woli ,którzy niosą miłosierdzie bliźnim, o łaskę wytrwałości i miłości
  za rządzących państwami ,zwłaszcza za nasz polski rząd.

 26. Nina pisze:

  O łaskę nawrócenia i spowiedzi dla mojej rodziny. O możliwość udziału we Mszy Świętej.
  Za dusze czyścowe.

 27. Monika pisze:

  Proszę o ustanienie epidemii abyśmy mogli znowu uczestniczyć w Mszy Św. O łaskę nawrócenia dla całej rodziny oraz o to aby moje córki mogły już przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej. O sile i głęboką wiarę dla kapłanów.

 28. Ewaks pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji Michała
  .

 29. Anna Z pisze:

  Matuchno prosze o nawrocenie moich dzieci spowiedz dla nich chrzest wnuczka

 30. Leszek pisze:

  Ukochana Matko proszę Cię o łaskę dobrej spowiedzi abym wszystkie grzechy które brudzą mnie jutro wyznał, i daj mi łaskę szczerego żalu i mocnej poprawy.

 31. szpilka pisze:

  Prosze o nawrocenie Natalii i ochrone Rodziny w czasie doswiadczen.a takze prosze za Rosje ,Wlochy i Chiny.Bog zaplac Ksiedzu.

 32. Alina pisze:

  Za wszystkich zatwardziałych grzeszników, aby skorzystali z czasu miłosierdzia i nie zginęli na wieki. O szczęśliwe donoszenie ciąży i szczęśliwy poród dla córki. O światło Ducha Świętego w mojej rodzinie.

 33. Jolanta pisze:

  Panie Jezu za wstawiennictwem Maryi proszę ulecz moje serce, uzdrów duszę męża oraz dzieci.Rozwiąż Panie nasze problemy duchowe,rodzinne, finansowe(Jezu Ty wiesz…) wg św Woli Ojca Wszechmogącego .Amen

 34. Marta21 pisze:

  Prosze o łaske dobrej spowiedzi i nawrócenie dla moich dzieci synowej ,wiare nadzieje i milość dla calej mojej rodziny.Nawrócenie grzesznikow i łaskę zbawienia dla konających,a szczegolnie tych w grzechach ciężkich.Potrzebne łaski dla wszystkich kapłanow.Jezu Ufam Tobie

 35. Wuj Tom pisze:

  O uzdrowienie z koronawirusa dla ks. Bogusława Tokarza i ks. proboszcza Krzysztofa Prokopa z parafii Niskowa k. N. Sącza. Ksiądz Bogusław był wikariuszem w naszej parafii kilka lat temu…

 36. Irena pisze:

  Proszę o miłosierdzie dla kochających biednych grzesznikow i tym, którzy chcą odebrać sobie życie.

  Proszę o szczęśliwy poród dla Magdy i Nataszy.

 37. zorza pisze:

  Prosze Matko Najswietsza o laskie opieki nad calym kosciolem na swiecie,w naszym kraju i za wszystkich kaplanow,szczegolnie za ks.Adama Skwarcynskiego,brata Elii. Prosze tez o laske przemiany serca i gleboka wiare w mojej rodzinie oraz o laske zdrowia i uwolnienia z wszelkich nalogow.

 38. Arielka pisze:

  O łaskę uzdrowienia guza tarczycy.

 39. Teresa B. pisze:

  Proszę o łaskę nawrócenia dla córki,siostry,brata,szwagra i wszystkich członków mojej rodziny i rodziny mojego męża,o nasze zbawienie.O nawrócenie wszystkich Polaków i całego świata.Maryjo Królowo Polski módl się za nami.Jezu ufam Tobie!

 40. Witek pisze:

  W intencjach Najświętszej Maryi naszej Mamy.

 41. Renata Anna pisze:

  W intencjach Matki Bożej.

 42. AnnaSawa pisze:

  We wszystkich intencjach z Różańca Świętego. Bóg zapłać. ❤

 43. Lucyna pisze:

  Proszę o łaskę zdrowia i utrzymania pracy przez Piotra.

 44. Beata pisze:

  Przez wstawiennictwo Maryi Współodkupicielki proszę za Polskę Szwecję Europę Rosję cały świat za wszystkich kapłanów ,o światło Ducha Świętego dla ojca świętego, za nasze Rodziny dzieci …….
  nawrócenie grzeszników, pokój na świecie, laskę spowiedzi dla członków naszych rodzin, za dusze w czyśćcu cierpiące i błogosławieństwo Boże.

 45. babula pisze:

  Proszę o możliwość korzystania z Eucharystii, sakramentów św., o umocnienie miłości w rodzinie, o narodziny zdrowego, miłego Bogu wnuczątka, o uwolnienie osób w rodzinie od nałogów, o nawrócenie wszystkich będących daleko od Boga, o ustanie pandemii, o złagodzenie kar, o to by Papież wraz z biskupami poświęcił Rosję i cały świat Niepokalanemu sercu Maryi.
  Proszę by w moim sercu wzrastała miłość ku Bogu i ku ludziom oraz o zdrowie.

 46. Zofia pisze:

  Matko Ukochana proszę pomóż Ty wszystko wiesz.

 47. Ania pisze:

  Za mojego męża o wyjście z ciężkiej depresji i ratunek dla naszego małżeństwa. O zdrowie i pomyślne zdanie egzaminów maturalnych dla moich córek. Matko Boża Różańcowa błagam wysłuchaj mnie.

 48. Renata pisze:

  O dobre wykorzystanie czasu postu, nawrócenie jak największej liczby grzeszników i łaskę dobrej spowiedzi i szczerej pokuty , o siłę w walce duchowej oraz tą fizyczną, o potrzebne łaski dla córeczki Gabrysi z okazji pierwszej rocznicy urodzin oraz syna Jana z okazji zbliżających się urodzin oraz potrzebne łaski dla czytelników strony oraz adminki Ewy.

 49. Daisy pisze:

  Proszę o łaskę czystego serca dla mnie i całej rodziny, aby nasze serca były miejscem odpoczynku dla Pana Jezusa, a zwłaszcza o łaskę odbycia Spowiedzi Św. przed nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi dla jednej z naszych córek.

 50. Bogumiła pisze:

  Maryjo uproś dla naszej rodziny łaskę dobrej spowiedzi, prawdziwej wiary, zdrowia i zgody, i jeszcze ..Ty wiesz Maryjo, proszę

 51. jania pisze:

  o nawrócenie w rodzinie, zgodę i jedność, za dusze w czyśćcu cierpiące

 52. Weronika pisze:

  Proszę w intencjach Bogu wiadomych, które mam w sercu…

 53. Edyta pisze:

  Maryjo,Mamusiu Kochana,przepraszam Cię za wszystkie moje grzechy,które zraniły Twe Niepokalane Serce i Boskie Serce Jezusa.Proszę Cię o łaskę nawrócenia dla moich rodziców i braci.Dziękuje Ci za Twoją opiekę przy Spowiedzi św.Maryjo, prowadź nas wszystkich do Jezusa.Kocham Cię ❤

 54. Irena pisze:

  O łaskę nawrócenia,szczerej spowiedzi i zbawienie dla całej rodziny, za kapłanów, o zbawienie dla wszystkich zmarłych podczas epidemii o pokój na świecie i w sercach

 55. Bożena pisze:

  W intencjach Matki Bożej.
  O uwolnienie, oczyszczenie, uzdrowienie i uświęcenie mojej rodziny i wszystkich pogubionych, prowadź nas po właściwych ścieżkach. Co dalej pomóż … Jezu, Ty wszystko wiesz. Jezu Ufam Tobie. Bóg zapłać.

 56. Ania pisze:

  Nie wiem dlaczego moja intencja nie została zatwierdzona. Przykro mi.

 57. Barbara pisze:

  O uratowanie małżeństwa mojej córki przed rozpadem

  • Barbara pisze:

   O możliwość uczestniczenia we Mszy świętej i korzystania z sakramentów, o łaskę dobrej spowiedzi dla całej rodziny, o pracę dla Agnieszki

 58. anna pisze:

  O potrzebne łaski dla mojej rodziny.

 59. Zofia pisze:

  O zgodę w rodzinie, nawrócenie grzeszników, za kapłanów.

 60. E pisze:

  W intencji uzdrowienia Mirosława, Elżbiety,Grażyny i Zbigniewa oraz o łaskę uwolnienia od nałogów Jarosława.

 61. Małgorzata K. pisze:

  Maryjo, proszę by Eucharystia znów odbywała się tak jak poprzednio w całej Polsce, proszę o ustanie epidemii, o nawrócenie świata, o potrzebne łaski dla kapłanów.

 62. Anna pisze:

  Proszę o nawrócenie całej naszej rodziny i wszystkich na świecie, o pomoc w pozbyciu się nałogów, o dusze w czyści cierpiące, o zdrowie dla wszystkich, opiekę Matki Bożej i Pana Jezusa

 63. Kasia pisze:

  Najświętsza Matko Boga proszę ukryj w swoim łonie całą moją rodzinę: męża Lukasza, dzieci Basie i Patryka, moich rodziców oraz siostrę z mężem i dziećmi, moich teściów oraz siostrę męża z dziećmi. Proszę Cię wyproś nam wszystkim łaskę prawdziwego nawrócenia. Zaprowadź nas biezpieczną drogą do Królestwa Twojego Syna. Proszę również za kapłanów z mojej parafii, żeby nie zostawili nas w tej trudnej sytuacji i mieli odwagę głosić prawdę. Ratuj Maryjo cały Świat.

 64. Hala pisze:

  Panie Boże, Tym znasz moje intencje

 65. Kinga pisze:

  Matko nasza, Maryjo Wspolodkupicielko, prosimy Cie Matko chron i ratuj nasze rodziny w tym trudnym czasie. Prosimy Cie o zdrowie dla naszych rodzin w kraju i za granica oraz o zatrzymanie pandemii koronawirusa na swiecie. Prosimy Cie Mateczko o uzdrowienie Julii i jej taty. O uzdrowienie Kasi, Benjamina i Michala. Prosimy Cie Matko Nieustajacej Pomocy.

 66. Martyna pisze:

  Maryjo, Matko, ratuj nasze polskie rodziny. Abyśmy w naszych własnych rodzinach mogli być Apostołami Miłości… Abyśmy potrafili zaprzestać oddzielać Krzyża od Miłości… Prosimy…

  Z Panem Bogiem.
  Dziękuję.
  +++

 67. Bogumiła pisze:

  Maryjo proszę o ochronę i łaskę zdrowia dla mojej siostry i całej jej rodziny

 68. Alicja pisze:

  O doskonały zal za grzechy i dobrą spowiedź dla osób które mam w sercu. O możliwość szybkiego udziału w Eucharystii dla wszystkich spragnionych i aby Pan Bóg ten trudny czas przemienił w dobro.Aby Maryja była bardziej znana i kochana.

 69. Ava pisze:

  Prośba o rozeznanie w sprawie pracy i zdrowia oraz o pokój serca, niebo dla całej rodziny po śmierci. Za konających bez możliwości przystąpienia do sakramentów o żal doskonały, a Pana Jezusa o miłosierdzie nad nimi oraz nad całym światem.

 70. Michał pisze:

  W Bogu wiadomych intencjach. Bóg zapłać.

 71. anna pisze:

  Proszę o łaskę przywrócenia zdrowia.

 72. anna pisze:

  Nawrócenie Grzegorza i łaskę zdrowia dla córeczki.

 73. Sylwek pisze:

  za prowadzących tą stronę P. Ewę i P. Kazimierza (admina) o potrzebne łaski dla nich i we wszystkich intencjach Matki Bożej, za nawrócenie grzeszników i nas samych każdego dnia

 74. Elżbieta pisze:

  O łaskę nawrócenia,szczerej spowiedzi dla naszej rodziny ,o nawrócenie grzeszników. I w intencjach które mam w sercu.

 75. Małgorzata pisze:

  w intencji nawrócenia grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, ustanie pandemii i o łaskę nawrócenia moich najbliższych. O łaskę przywrócenia Mszy świętej i możliwości przyjmowania sakramentów dla wszystkich wierzących. Za moją rodzinę o pomoc i Bożą opiekę o szczesliwy powrot mojego brata z Anglii.

 76. js pisze:

  o łaskę nawrócenia, uwolnienie z nałogów ,zdrowie duszy i ciała dla Bronisława, o opiekę Swiętej Rodziny, potrzebne łaski dla całej jego rodziny.

 77. Bogumiła pisze:

  Maryjo proszę o opiekę nad moja siostrą i całą jej rodzinę, proszę miej tez w swojej opiece Anię i jej rodzinę

 78. Jedna Katarzyna pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mamy Jadwigi, taty Krzysztofa i siostry Izabeli oraz miłosierdzie Boże dla umierających w stanie grzechu śmiertelnego. Bóg zapłać!

 79. Kropeczka pisze:

  Za wszystkich kapłanów, Papieża Franciszka, za wszystkich ludzi ,którzy nie poznali jeszcze miłości Bożej. Za przywódców państw. Za moich przyjaciół i nie przyjaciół. W intencji wynagradzającej za moje grzechy i grzechy moich najbliższych. Za dusze w czyśćcu cierpiące.

 80. Aleksandra pisze:

  Proszę za wszystkich ludzi na świecie, o powrót zbłąkanych owiec do Ojca, o uleczenie naszych dusz i serc, o pojednanie, zwłaszcza nas Polaków. Za rodziny, o zgodę i wytrwałość w związkach. Również za moją, za dzieci, by wierzyły i nie pozwoliły się omamić złu.

 81. Kasia pisze:

  O nawrócenie w naszych rodzinach,za nasze wspólnoty i kapłanów-o świętość życia dla nich i dla nas wszystkich.O światło i prowadzenie Ducha Świętego, by wypełniał się Boży plan w naszym życiu.O zatrzymanie pandemii i pokój na świecie oraz w naszych sercach.Amen

 82. Basia N. pisze:

  W intencji nawrócenia grzeszników, za dusze w czyśćcu cierpiące, ustanie pandemii i o łaskę nawrócenia moich najbliższych. O łaskę przywrócenia Mszy świętej i możliwości przyjmowania sakramentów dla wszystkich wierzących

  • Aga pisze:

   O szczesliwe rozwiązanie,
   Oddalenie pandemii, wieczny odpoczynek dla zmarłych i zdrowie dla chorych
   Nawrócenie grzeszników z mojej rodziny i wszystkich grzeszników świata,
   Opieke i szczególne prowadzenie Maryi i św Michała Archaniola dla nas i naszych dzieci na czas krzyżowania Kościoła Świetego.
   O silna wiarę dla całego duchowieństwa
   O szybkie zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi
   Żebyśmy „wytrwali do końca” pod krzyżem Jezusa
   O dobre decyzje mieszkaniowe dla mojej rodziny
   O Boże Błogosławieństwo dla p. Ewy Adminki, jej rodziny i prace dla niej
   O łaskę zdrowia dla ludzi otaczających mnie podczas porodu, dla mego dzieciątka.
   Bóg zapłać za możliwość dołączenia duchowo do modlacych🙏

 83. Anna pisze:

  Proszę o łaskę powrotu do zdrowia dla Antoniego.
  O łaskę nawrócenia dla Zbigniewa Krzysztofa i Włodzimierza.

 84. Jagoda pisze:

  Proszę Pana Boga i całej Trójcy Świętej o pomoc zwalczania Diabla W Naszych rodzinach …A zwłaszcza demona pijanstwa samobójstwa ..grzechu aborcji i narkomani demonasexu w moich dzieciach oraz o oddalenie zniewolenia popadlosci w Bozkow zawierzenia życia….nie ma Nic mocniejszego niż pierwsze Przykaanie …Nie będziesz miał Bogów cudzych prze demna ….ile jest ktzyzy z Tego przykazania i o to proszę Boga aby dopomóc mi że zwalczaniem zła w mojej i męża rodzinie …Boże Ty wszystko wiesz o Mnie w Tym trudnym czasie nie lękam się Klekam modle sie za Siebie ale o moich bliskich sercu mojemu byb oddalal zlo u które Kusi Ich i caly Swiat…modle Sie o Synow
  Dwoch i corke ktorzy ojca maja fizycznie lecz duchowo wogole i a matka pk ogromie przejsc dziekuje za To co.mam.by Bóg prowadził.mnie do Niebios bram … Amen…Bogumila Z rodzinna zagubina…

 85. Maria Larsson. pisze:

  Prosze o Laske nawrucenia ,gleboka wiare i zgode w rodzinie.Matko ratuj swiat .

 86. Barbara pisze:

  O łaskę ducha pokuty, skruchy i wynagrodzenia za grzechy osobiste, rodzinne i narodowe dla każdego człowieka.

 87. Ewa pisze:

  Mateńko kochana pokornie proszę o nawrócenie grzeszników, odsunięcie pandemii od Polski i świata. Proszę o miłość i zgodę w rodzinie. Przez wstawiennictwo O. Pio proszę w wiadomej sprawie.

 88. jola pisze:

  W intencjach Panu Bogu wiadomych 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 89. Marek pisze:

  O Dar pracy i potomstwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s