Ks. Maciej Bagdziński – o obecnej sytuacji, o działaniach złego, o sakramentaliach i o atakowaniu Kościoła

Zanim napiszesz jakikolwiek komentarz tu na stronie
– odsłuchaj, najlepiej ze 3 razy!!! 
wywiad z ks. Maciejem Bagdzińskim

Ksiądz Maciej mówi bez ogródek – pandemia to dzieło złego i nie ma co szukać teorii spiskowych, ale stwierdzić to raz i definitywnie, a zamiast zajmować się rozsyłaniem łańcuszków pseudoreligijnych, atakować Kościół, biskupów – chwycić za różaniec, pisać petycje, ale…z miłością!

Ksiądz bardzo dobrze wyjaśnia „czasy”, w których nie będzie sprawowana Najświętsza Ofiara, obecną sytuację, gdy nie możemy pójść na Mszę św., sprawę sakramentaliów, że to nie magia! Mówi: wy sami wyrzuciliście kropielniczki, a wprowadziliście posążki Buddy do domów –  to czego teraz oczekujecie???

I my, tu na tej stronie, wszelkim panom „Mrotkom”, „rekinkom”, Grzegorzom z Leszna i im podobnym – mówimy swoje „NIE”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

31 odpowiedzi na „Ks. Maciej Bagdziński – o obecnej sytuacji, o działaniach złego, o sakramentaliach i o atakowaniu Kościoła

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Euzebia pisze:

  Ks. Dominik Chmielewski – Różaniec uzdrowienia – Do Matki Bożej

 3. wobroniewiary pisze:

  Przesłanie Ks. Dominika Chmielewskiego w dobie epidemii

 4. wobroniewiary pisze:

  Rekolekcje z ks. Dominikiem live ❤
  Dziś jeszcze jeszcze o 19.00 i 20.30
  Od jutra o godz.18-00

  https://www.youtube.com/channel/UCCC5RYqXkm2l1WgPWPaiyXQ

 5. pozdrawiam pisze:

  Moi Drodzy, bardzo xzruszyłam się waszym odzewem modlitewnym i bardzo za niego dziękuję. Wielkie Bóg zapłać. Jednak mój stan zdrowia wciąż się pogarsza, dlatego bardzo was proszę o dalszą modlitwę.

 6. wobroniewiary pisze:

  Czekam na przesłanie filmu – konf. ks. Bliźniaka na kanał yt.
  Z rozmowy tel. wiem, co jest w filmie i nie mogę się doczekać jego opublikowania.

  i mimo klątw i gróźb (ze spamu), że naruszam dzień szabatu i „pracuję na stronie w niedzielę” – opublikuję go jeszcze dzisiaj 🙂

 7. Ada pisze:

  przesłuchałam. zgodziłam się. aczkolwiek podczas adoracji o 15 przyszły mi myśli do głowy, ze nie można się poddawać, że przecież gdybyśmy jako Polacy poddali się Niemcom podczas II wojny światowej, z myślą, ze to Bóg dopuszcza, więc Bóg tego chce, co by wtedy było? a jednak Polacy się nie poddali, sprzeciwiali się. I dwa: Pan Jezus rozróżniał między pasterzami i najemnikami, najemnik gdy widzi wilki porzuca owce i ucieka, a pasterz broni owiec. jak to jest, że np. w diecezji arcb Dzięgi Polacy są posłuszni, mogąc być na Mszy Św, a w innej diecezji gdyby jednak tak się stało, że kapłan odprawił by Mszę św, to już są nieposłuszni? Nie pytam tego złośliwie, ale nie rozumiem tego.

  • wobroniewiary pisze:

   A faryzeizm typu – zawieszamy wykonywanie aborcji na czas epidemii… czyli co? nawrócenie czasowe? Pandemia minie a oni wrócą do wykonywania aborcji? Co za hipokryzja!

 8. Danuta pisze:

  Ks.Maciej Bagdzinski mowil,ze moze przyjsc czas kiedy Pana Jezusa zabraknie w Tabernakulum , byc moze dlatego ze ksieza beda musieli przyjac cialo Pana Jezusa , zeby nie gnilo w Tabernakulum.Nie moge tego pojac, ze cialo Pana Jezusa moze gnic …..Prosze o skorygowanie tego przypuszczenia.Dziekuje

  • Bogumiła pisze:

   Właśnie to mnie uderzyło! Ja nie wiem czy w Tabernakulum są komunikanty nie konsekrowane? Bo Najświętsze Ciała Pana Jezusa na pewno nie gnije. Moja mama przez przypadek zostawiła kawałek mięsa gotowanego w koszyczku do święconki i wyciągnęła za rok przed kolejną Wielkanocą. Ku naszemu zdziwieniu kawałek mięsa był tak świeży jakby gotowany wczoraj! Skoro kawałek mięsa pokropiony wodą święconą przez rok zachował świeżość to Ciało Pana na pewno nie zgnije. Ja nie zrozumiałam w tym miejscu ks. Bagdzińskiego.

  • Wojciech pisze:

   Przeistoczenie nie nie znosi fizycznych, chemicznych czy biologicznych właściwości chleba konsekrowanego – dlatego hostia przed konsekracją i po konsekracji ma np. taki sam smak. Dlatego może się zepsuć, tak jak chleb, choć suche wypieki z niezakwaszonej maki są na to dość odporne. Kościół ustanawia też przepisy określające co jaki czas należy wymienić konsekrowane postacie w Tabernakulum.
   Hostia fizycznie jest chlebem i podlega wszelkim prawom jak chleb, bo tak Bóg stworzył naturę. Trudno od Boga oczekiwać, że ma obowiązek dokonywania cudu – czyli w tym wypadku ponadnaturalnego zachowania chleba od zepsucia. To człowiek ma o to zadbać, aby się tak nie stało, a nie Bóg czynić nieustanny cud zachowania hostii nienaruszonej.

 9. Witek pisze:

  Ks. Maciej też mówił aby się modlić na Różańcu.
  A ja dodam tyle tych informacji i ciągła ciekawość. A kogo ciekawi co będzie w jutrzejszej Ewangelii?! Zauważcie ile czasu zabiera nam czytanie tego wszystkiego…., Dobrze jest wiedzieć, ale jeszcze lepiej zaplanować spowiedź i się wyspowiadać…póki jest taka możliwość…

 10. Witek pisze:

  I jeszcze o. Augustyn…
  Mistycy powtarzali i powtarzają, że nadejdzie czas próby. Czy jest jakiś sposób, by się do niego przygotować?

  Biblia, spowiedź, Eucharystia i oddawanie się Matce Najświętszej. Nic więcej. Jeśli zrobimy to, co do nas należy, próba będzie promocją. Będzie tak, jak z potopem. Ponieważ Noe był bardzo związany z Bogiem, a inni ludzie byli w bagnie moralnym, kiedy wody przybywało, Noe podnosił się ku górze, a tamci szli na dno.

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2019/08/12/o-augustyn-pelanowski-pan-powiedzial-mi-ze-dojdzie-do-oczyszczenia-ogniem-i-woda/

 11. Malgorzata pisze:

  kazdy musi wybudowac swoja wlasna arke, nasze domy to nasze arki. Nawet w czasie explozji nuklearnej w Nagassaki, kosciol Jezuitow ocalal. Dlaczego? Wybudowali swoja wlasna arke, przez modlitwy, rozaniec, wiernosc Bogu!
  NIe potrzeba wielkiej wiedzy, aby to zrozumiiec, tylko skromnosc, modlitwa, Pismo swiete, dobre uczynki i duchowe pragnienie Trocy Sw, i Naszej Matki Maryji, to takie proste.

 12. Damian_30 pisze:

  Nie wiem gdzie zadac to pytanie, więc może tutaj. Czy to, że Komunie Św. zwyczajowo w kościele przyjmuje się procesyjnie z przyklęknięciem to decyzja episkopatu Polski, jakies ogólne rozporządzenie? Jeśli tak, to może powinienem być posluszny i mimo tego, że uważam iż powinienem na kolanach, to powinienem być posłuszny i przyjmować tak jak reszta wiernych?

 13. wobroniewiary pisze:

  Kochani, odnośnie I-ej soboty – nie odpisujcie i nie komentujcie, ale … wiecie co należy zrobić.
  Bo jak jeden nie może, to nie może, ale są inni i mamy zapewnienie, że uczynią, co mają uczynić 😉

 14. Joanna Soja pisze:

  TAK

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s