Niebiański Lot – Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie pobłogosławił nasz kraj wzdłuż granic

Bogu Najwyższemu, w Trójcy Jedynemu Cześć i Chwała!
W dniach 26 i 27 marca 2020r., we czwartek i piątek, miało miejsce kolejne wielkie wydarzenie DUCHOWE dla naszego kraju. W tej sytuacji, w której się znajduje cały świat – jedyna ucieczka i schronienie jest w Bogu. I tak dzięki natchnieniu Ducha Świętego znalazły się osoby w naszym narodzie, które podjęły się tego natchnienia/wezwania, aby nasz kraj wzdłuż granic pobłogosławił Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie.

I tak się stało – jest to trzecia „akcja” graniczna:

1 – Różaniec,
2 – Opasanie wstęgą Krwi Pana Jezusa,
3 – lot nad granicami z Panem Jezusem

Kochani to piękne, ale jeżeli się NIE NAWRÓCIMY i nie rozpoznamy CZASU NAWIEDZENIA DLA ŚWIATA PRZEZ TE WYDARZENIA – to na nic się to nie zda. Bóg nas będzie kochał nadal tak jak teraz nas kocha – pytanie tylko czy przyjmiemy Jego Miłość i będziemy do Niego należeć? Czy zaczniemy myśleć o życiu w wieczności? Jeżeli byłyby takie starania aby unikać grzechu jak teraz unikamy możliwości zarażenia się wirusem – to już bylibyśmy w NIEBIE.

Poniżej parę fotek z Niebiańskiego Lotu – włącznie z przelotem nad moją okolicą (Żywiecczyzna) – Chwała Bogu. Amen.

W intencji pomysłodawcy i wykonawców tego dzieła: Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu – proszę odmówić.

Dziękuję,  Ewa Jurasz (Redaktor naczelny Echa Medziugorja)

Za: http://www.krolowa-pokoju.com.pl/niebianski-lot.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Niebiański Lot – Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie pobłogosławił nasz kraj wzdłuż granic

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Bogna pisze:

  Pięknie
  Wspaniałe !!!

  Proszę was Bracia i siostry w Chrystusie o modlitwę za Anglię

  Jutro Zawierzenie siebie i Anglii Najświętszej Maryi Pannie

  “This is your Dowry
  O pious Virgin
  Do thou Rule n it”
  (King Richard III)

  O god indie 12.00 czasu angielskiego
  Czyli 13.00 czasu polskiego

  Mozecie Weiss an stone jest video
  Molitwy przez cały dzień i Msza św po łacinie

  https://www.walsingham.org.uk/live-stream/

  • Bozena pisze:

   Pięknie i za Anglię i Walię +++

  • Wacia pisze:

   Boże utajony w Najświętszym Sakramencie bądź Uwielbiony za Twoją miłość tak Wielką, bo aż do przelania Najdroższej Krwi🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.Dziekujemy za Twoją Opiekę w chwilach dla nas trudnych💝💝💝💝💝a może i napewno !!!!! coś przez to nam mówisz…….Nawracajmy się z naszej pychy, chciwości, braku miłości do bliźniego, aborcji, profanacji Najświętszych ………. O najważniejszą łaskę proszę Cię nasz Zbawicielu o Łaskę wiary dla naszych rodaków🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏……..Maryjo przytul nas i proś o opamietanie dla nas….🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 3. wobroniewiary pisze:

  Jutro pojawi się film z ks. dr. Grzegorzem Bliźniakiem – odpowie w nim na liczne pytania, zapytania, wątpliwości, które stawiacie na stronie oraz w mailach
  Opublikuję teżz zdjęcie Giseli z ks. biskupem miejsca

  Do jutra nie włączam strony – jestem wycieńczona zajadłym atakiem (setki maili)
  Gdzie są ci wszyscy, jeśli trzeba skrytykować fałszywego proroka Marię z Irlandii czy falszywego proroka i heretyka Grzegorza z Leszna albo rzucającego klątwy na premiera Polski – pseudoproroka Cypriana Polaka???

  • Martyna pisze:

   Ewo, ludzie się boją i atakują, zawsze tak było…
   Trzymaj się. Jesteśmy z Tobą.

  • Joan pisze:

   A czy mozna jakos bezpostednio zadac ks Blizniakowi pytania, zeby nie przez Pani strone?

   • wobroniewiary pisze:

    Ja nie bronię, wyłączności nie mam 🙂
    A wyżej wyraźnie napisałam: jutro pojawi się filmik i w nim odpowiedzi na pytania
    Do jutra odpoczywam – w sensie odpoczywam od strony, oddaję się modlitwie.

    • Bernadeta pisze:

     Pani Ewo niech Bóg, Pani błogosławi.
     Amen

    • Roza pisze:

     Ewuś, powierzam za Ciebie modlitwę +++ Ty wiesz, że jak działasz w słusznej sprawie, to atak jest zajadły. Oby Mateńka Boża nie szczędziła Ci błogosławieństw.

 4. Zbyszek pisze:

  Hm, ciekawy głos o objawieniach w Trevignano Romano, i rozmowa z biskupem miejsca, który jest im ewidentnie… przeciwny :/

 5. Bernadetta Miciuda pisze:

  sob., 28 mar 2020, 17:23 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Bogu Najwyższemu, w Trójcy Jedynemu Cześć i Chwała! > W dniach 26 i 27 marca 2020r., we czwartek i piątek, miało miejsce kolejne > wielkie wydarzenie DUCHOWE dla naszego kraju. W tej sytuacji, w której się > znajduje cały świat – jedyna ucieczka i schronienie ” >

 6. Renata O pisze:

  Bogu niech będzie chciała i część i dziękczynienie Jezusie z Nazaretu bądź z nami i Błogosław wszystkim ludziom ziemi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s