Błogosławieństwo kapłańskie od ks. Macieja Bagdzińskiego

Na rekolekcje do Medjugorie pojechałam na zaproszenie zespołu „KuBogu”. Rekolekcjom – tak jak i naszym wowitowym z 2014 r. – przewodniczył ks. Maciej Bagdziński. Dziś z ekipą KuBogu wspieramy się nawzajem, popieramy i modlimy oraz polecamy swoje strony i kanały czytelnikom i słuchaczom.
Własnie dostałam film z błogosławieństwem od ks. Macieja Bagdzińskiego dla każdego słuchacza kanału KuBogu  – a więc i dla nas 🙂
Igor, Jola, Krzysiek, Michał, Marek, Robert i Ludwika – z serca Wam dziękuję za wszystko i za cudowny czas w Medjugorie ❤

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Błogosławieństwo kapłańskie od ks. Macieja Bagdzińskiego

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. wobroniewiary pisze:

  Błogosławieństwo apostolskie „Urbit et Orbi”

 3. Bozena pisze:

  Bóg zapłać za piękne Błogosławieństwo ks. Maciejowi B.

 4. Regina pisze:

  Bog Wam zaplac.

 5. Czytelniczka pisze:

  Bóg zapłać za piękne błogosławieństwo.
  Od wielu już lat, słysząc Tu o tym kapłanie, chcę podziękować za piękne przygotowanie mojego dziecka do Pierwszej Komunii Świętej.
  To dzięki pani, pani Ewo usłyszałam Tutaj ks. Macieja.
  Księże Macieju i pani Ewo niech Pan Bóg Wam błogosławi, za poruszenie mojego serca…
  i za nieustanne powroty na drogę Ku Bogu.

 6. Czytelniczka pisze:

  Spojrzałam, na stronę Onetu, wciśnięty artykuł „Przejmujące zdjęcia z pl. Świętego Piotra”. Galeria zdjęć, i żadnego z błogosławieństwa. Przez chwilę zawahałam się i pomyślałam, że nie ma potrzeby o tym pisać.
  Tylko co by było, gdybym tylko takie strony znała…
  Jeszce raz Bóg zapłać.

 7. Paweł NH pisze:

  Szczęść Boże,
  czy w tym dziwnym okresie można przyjmować Pana Jezusa poza Mszą Świętą? Ja byłem nauczony ze tylko podczas Mszy Świętej można przyjąć Komunię Świętą. Wczoraj po spowiedzi w Łagiewnikach ksiądz udzielił penitentom Komunii Świętej. Spytałem czy tak można, to odpowiedział ze w tym czasie można. Chciałem tylko potwierdzić czy ktoś się orientuje w tej kwestii.

 8. Daisy pisze:

  Bóg zapłać

 9. Ewa D. pisze:

  Bóg zapłać!!!

 10. Bogusia pisze:

  Ksieze Macieju,BOG ZAPLAC ,za piekne blogoslawienstwo…!!!
  Niech Pan Bog , Ksiedzu blogoslawi…!!!
  Szczesc Boze…!!!

  • Maria. pisze:

   Ogromne Bog zaplac Kochany Ksieze Macieju. Wielki kaplan, doswiadczylam tego spotkawszy go na rekolekcjach w Szczecinie. Niech Bog Blogoslawi jak najchojniej Ksiedzu Maciejowi.. Z Panem Bogiem.

 11. Maria. pisze:

  Serdeczne Bog zaplac Ksieze Macieju. Wielki Kaplam. Doswoadczylam tego bedac w Szczecinie na rekolekcjach. Niech Bog hojnie Blogoslasi Ksiedzu. Z Panem Bogiem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s