Orędzie z 25 marca z Medjugorie: szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życie i ziemię, po której chodzicie

Orędzie z 25 marca 2020 r.

„Drogie dzieci! Jestem z wami przez te wszystkie lata, by was prowadzić na drogę zbawienia. Wróćcie do mego Syna, wróćcie do modlitwy i postu. Kochane dzieci, pozwólcie, aby Bóg mówił do waszego serca, bo szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życie i ziemię, po której chodzicie. Bądźcie odważni i zdecydujcie się na świętość. Zobaczycie nawrócenie w waszych sercach i rodzinach, modlitwa będzie wysłuchana, Bóg wysłucha wasze błagania i da wam pokój. Jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim macierzyńskim błogosławieństwem. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”. 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Orędzie z 25 marca z Medjugorie: szatan panuje i pragnie zniszczyć wasze życie i ziemię, po której chodzicie

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. Stanisława Obyrtacz pisze:

  To my MARYJO dziękujemy za to, że masz tyle cierpliwości dla nas😘

 3. Dorota pisze:

  Szczęść Boże! Droga Ewo nie mogę znaleźć modlitwy za osobę uzależnioną, czy mogę prosić o wskazówkę. Dziękuję i pozdrawiam

  • wobroniewiary pisze:

   U samej góry na niebiesko – pod Godziną Męki (pod tekstem na czerwono)

  • Ann pisze:

   Czy po 33 dniach Zawierzeniu się Maryji wg Ludwika de M. należy odmawiać codziennie różaniec i koronkę bo takie info znalazłam na pewnej stonie.

   • wobroniewiary pisze:

    Na jakiej pewnej stronie? Wszystko jest w Traktacie. Jest codzienna modlitwa:

    Akt wg św. Ludwika de Montfort
    Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia. Bym zaś wierniejszy Mu była, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną
    i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i w wieczności. Amen

   • Sylwek pisze:

    pierwsze trzeba przczytać traktat potem brac się za 33 dni

    • Ava pisze:

     Sylwek mamy okoliczności, że trzeba już się zawierzyć Maryi, bo to ostatni moment i liczyć że Pan Bóg przyjmie szczere intencje. To taki casus dobrego łotra.

 4. Marta 3 pisze:

  Matko Boża to my dziękujemy. Proszę wspieraj nasze wysiłki i zagrzewaj serca do walki z grzechem. Proszę o spowiedź Św dla członków naszej rodziny… wyobrażacie sobie, że są ludzi, którzy nadal jeżdżą do pracy w polu do Niemiec bo teraz lepiej płacą? Proszę za mojego chrzesnego, który w ogóle nie widzi, co sie wokół dzieje…

 5. AnnaSawa pisze:

  Kochani, jutro idę z rana na Mszę Św., którą wcześniej zamówiłam m.in. w intencji nawrócenia i zbawienia znajomych. Jako, że jesteśmy tutaj wszyscy znajomymi , …albo lepiej…jako rodzina, to zabieram Was wszystkich i Wasze intencje ze sobą. Przyjmę Komunię Św. za nawrócenie i zbawienie nas wszystkich i wszystkich członków z naszych rodzin. Proszę o jedno Zdrowaś w tej intencji….Bóg zapłać.

 6. Renata pisze:

  Jest 4 rana a ja spać nie umiem i chyba nie zasnę po tym co przeczytałam na stronie mojej parafii. Nasz Abp. Wiktor Skworc zarządził Mszę bez udziału wiernych do odwołania, nawet księża nie będą spowiadać. Jedynie w pilnej potrzebie na telefon można się umówić…U Was też tak jest?

 7. Ania G. pisze:

  Ojej Ewo ile nowości na stronie. Mam małe braki,synuś zachorował,ale na szczęście mogłam wczoraj rano się wyspowiadać z całego życia,dziękuję wszystkim za westchnienie i modlitwę.

 8. Marta pisze:

  W Koszalinie również .Biskup Dajczak tez zamknął kościoły. Spowiedzi nie ma. Strach z niedowierzaniem. Módlmy się módlmy nic innego nie pozostało. Bog wie co robi. Ufajmy mu.

 9. Justyna pisze:

  Matko nasza przepraszam, dziękuję i proszę miej nas w swojej opiece. 💞

 10. Barbara pisze:

  Jezu Maryjo Józefie kocham Was uchroncie dusze i miejcie w opiece cały Naród. Amen

 11. Pingback: Medjugorie – wywiad z Marią Pavlović z 25.03.2020: modlitwa i post, w ten sposób zniszczymy tego przeklętego wirusa | W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s