Ks. Jacek Rosół: modlitwa uwolnienia od ducha lęku przed koronawirusem, pójściem do kościoła, Komunią na klęcząco

Matko Boża! Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam, poświęcam i oddaję każdego człowieka na tej ziemi na zawsze, całkowicie i nieodwołalnie, chroń Maryjo każdego człowieka na tej ziemi od wszelkiego zła grożącego duszy i ciału, a zwłaszcza od ognia piekielnego. Amen
(Imprimatur ks. Bp Stanisław Jamrozek 28 grudnia 2017 r.)

Ks. Jacek Rosół: Modlitwa uwolnienia
od ducha lęku przed koronawirusem, ducha lęku przed pójściem do kościoła,
ducha lęku przed przyjmowaniem Ciała Pańskiego na klęcząco i do ust….

Niech Wam błogosławi przez Niepokalane Serce Maryi – Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Amen!
Z miłością i modlitwą ks. Jacek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „Ks. Jacek Rosół: modlitwa uwolnienia od ducha lęku przed koronawirusem, pójściem do kościoła, Komunią na klęcząco

 1. wobroniewiary pisze:

  Do codziennego odmawiania

  Boskie Serce Jezusa, ofiaruję Ci przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny wszystkie modlitwy, sprawy, prace i krzyże dnia dzisiejszego jako wynagrodzenie za grzechy moje i całego świata. Łączę je z tymi intencjami w jakich Ty ofiarowałeś się za nas na krzyżu i ofiarujesz się codziennie na ołtarzach całego świata. Ofiaruję Ci je za Kościół katolicki, za Ojca Świętego, a zwłaszcza na intencje miesięczną, oraz na intencję misyjną, jako też na intencje dziś potrzebne. Pragnę też zyskać wszystkie odpusty jakich dostąpić mogę i ofiaruję Ci je za dusze w czyśćcu. Amen

  Do codziennego odmawiania przez niewolników NMP:

  Ja, N…, grzesznik niewierny, odnawiam i zatwierdzam dzisiaj w obliczu Twoim śluby Chrztu Św. Wyrzekam się na zawsze szatana, jego pychy i dzieł jego, a oddaję się całkowicie Jezusowi Chrystusowi, Mądrości wcielonej, by pójść za Nim, niosąc krzyż swój po wszystkie dni życia.
  Bym zaś wierniejszy Mu był, niż dotąd, obieram Cię dziś, Maryjo, w obliczu całego dworu niebieskiego za swą Matkę i Panią. Oddaję Ci i poświęcam jako niewolnik Twój, ciało i duszę swą, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych moich uczynków, zarówno przeszłych, jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga w czasie i wieczności.

  Módlmy się za siebie nawzajem, przyzywając opieki św. Michała Archanioła

  Święty Michale Archaniele wspomagaj nas w walce a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen!
  Święty Michale Archaniele, który w brzasku swego istnienia wybrałeś Boga i całkowicie oddałeś się spełnianiu Jego świętej woli. Wstaw się za mną do Stwórcy, abym dzisiaj, za Twoim przykładem, na początku nowego dnia, otwierając się na działanie Ducha Świętego, w każdej chwili dawał się Bogu, wypełniając z miłością Jego świętą wolę. Niech razem z Tobą wołam bez ustanku: Któż jak Bóg! Przez Chrystusa Pana naszego. Amen

  Módlmy się o ochronę dla siebie i swoich bliskich

  „Zanurzam się w Najdroższej Krwi naszego Pana Jezusa Chrystusa. Krwią Jezusa pieczętuję wszystkie miejsca w moim ciele, poprzez które duchy nieczyste weszły, lub starają się to uczynić. Niech spłynie na mnie, Panie, Twoja Najdroższa Krew, niech oczyści mnie z całego zła i z każdego śladu grzechu. Amen!”

  „Panie, niech Twoja Krew spłynie na moją duszę, aby ją wzmocnić i wyzwolić, – na tych wszystkich, którzy dopuszczają się zła, aby udaremnić ich wysiłki i ich nawrócić – a na demona, aby go powalić.”

  Modlitwa na cały rok

  Jezu, Maryjo, Józefie – kocham Was, ratujcie dusze! Święta Rodzino opiekuj się moją rodziną i uproś nam wszystkim pokój na świecie. Amen!

  Matko Boża Niepokalanie poczęta – broń mnie od zemsty złego ducha!

  MODLITWA DO NASZEJ PANI OD ARKI

  Wszechmogący i Miłosierny Boże, który przez Arkę Noego ocaliłeś rodzaj ludzki przed karzącymi wodami potopu, spraw litościwie, aby Maryja Nasza Matka była dla nas Arką Ocalenia w nadchodzących dniach oczyszczenia świata, uchroniła od zagłady i przeprowadziła do życia w Nowej Erze Panowania Dwóch Najświętszych Serc, przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.

  Pani od Arki, Maryjo Matko nasza, Wspomożenie wiernych, módl się za nami!

 2. krystyna sz pisze:

  niedz., 22 mar 2020, 21:02 użytkownik W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej napisał:

  > wobroniewiary posted: „Matko Boża! Twojemu Niepokalanemu Sercu zawierzam, > poświęcam i oddaję każdego człowieka na tej ziemi na zawsze, całkowicie i > nieodwołalnie, chroń Maryjo każdego człowieka na tej ziemi od wszelkiego > zła grożącego duszy i ciału, a zwłaszcza od ognia piekiel” >

 3. Aleksandra pisze:

  Wspaniała modlitwa. Modlę się ją już od paru miesięcy. Krótka, a jakże wymowna. Oddanie i zawierzenie Maryji każdego czlowieka na ziemi.
  Dziś bardzo potrzebna.

 4. AnnaSawa pisze:

  Panie Boże zapłać. Dzisiaj w kościele właśnie się o to modliłam. Tego właśnie potrzebujemy, takiego wsparcia.
  Czasem czuję się jak trzcina nadpalona……bo jestem…..a potem „wystarczy Ci mojej łaski…”
  Dzisiaj przed wyjściem przeczytałam te okropne komentarze pod tą odezwą tego pięknego kapłana,
  zło się wije i wścieka…………..z buntem wybiegłam.
  (nagranie zniknęło….nie wiem czy kazali mu ściągnąć, czy ze względu na ohydne wpisy sam ojciec paulin zdjął??)

 5. Jan pisze:

  A co mówić, kiedy na Litwie są zabronione publiczne msze święte. Msza święta jest sprawowana za drzwiami kościoła zamkniętymi dla wiernych. Dobrze, że jeszcze są kościoły (niektóre) otwarte dla prywatnej modlitwy. Dzisiaj byliśmy z córkami (chociaż dzieciom nie wolno), odmówiliśmy Litanię do Najświętszej Krwi Chrystusa i pogadaliśmy sobie z Panem Jezusem tak po dziecięcemu, nawet pożartowaliśmy, bo był zupełnie sam… Czuję, że to jest pierwszy krok do zamykania kościołów globalnego dla dobra całej ludzkości. Zazdroszczę Wam. Komunię świętą otrzymałem w przedostatnią niedzielę. Biskupi zalecają spowiedź Wielkanocną duchową i komunię duchową, a Eucharystię przez internet lub w telewizji. Nigdy takiego nie było! Nawet w czasie wojen, komunizmu, epidemii…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s